شنبه ۱۰ آبانساعت ۲۰:۳۹Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرارگاه مرکزی راهیان نور»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: کرونا، هیمنه پوشالی غرب را درهم شکست، در جمهوری اسلامی با همان تفکر جهادی و فرهنگ ایثار و شهادت جوانان خادم ما در عرصه های مختلف پای کار آمدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ سردار سلیمانی گفت: به هر جهت یکی از بسترهایی که می تواند در دوران کرونا و پساکرونا در زمینه ترویج اندیشه های امام خمینی(س) مؤثر باشد فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اپلیکیش راهیان نور مجازی امروز با حضور فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج، غلامرضا غفاری معاون فرهنگی وزارت علوم و رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور رونمایی شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با بیان اینکه راهیان نور بستری برای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت است، گفت: اینکه امروز اهداف نظام علی رغم همه تحریم ها متوقف نشده است، به دلیل داشتن همان نگاه برگرفته از دوران دفاع مقدس است که در جامعه وجود دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نرم افزار راهیان نور مجازی، توسط بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد طراحی و دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 با حضور محمد جواد نیک روش، رئیس سازمان بسیج دانشجویی، یعقوب سلیمانی، فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج و غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، در محل لانه جاسوسی سابق آمریکا رونمایی شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۱    
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج کشور گفت: موفقیت های امروز جوانان کشور ما در عرصه های مختلف علمی و فناوری، نشان دهنده همدلی و نگاه انقلابی آن ها در بخش های متعدد علمی و پژوهشی است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه علم و فناوری در کشور می درخشد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۴:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج و معاون هماهنگ کننده سپاه تهران بزرگ از دستاوردهای بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بازدید کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج از آغاز به کار جشنواره "خدمت" با موضوع جهادگران عرصه مبارزه با ویروس کرونا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با اشاره به جشنواره خدمت گفت: این جشنواره به منظور پاسداشت خدمات کادر درمانی کشورمان که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و ثبت فداکاری آنان در قالب های ادبی و هنری آغاز به کار کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: جشنواره خدمت در راستای پاسداشت خدمات ارزنده کادر درمانی و امدادی کشورمان که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند و ثبت فداکاری آنان در قالب های ادبی و هنری آغازبه کار کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج :جشنواره خدمت در راستای پاسداشت خدمات ارزنده کادر درمانی و امدادی کشورمان که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند و ثبت فداکاری آنان در قالب های ادبی و هنری آغازبه کار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- تهران -عملیات پاک سازی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی شهر تهران با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان تهران و قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان بسیج در محله های مختلف شهر جهت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در حال اجرا است. ادامه این عملیات در شب های آینده انجام خواهد شد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج از شهادت سه نفر از خادمان اردوهای راهیان نور در راه خدمت به بیماران مبتلا به ویروس کرونا خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۷:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج همزمان با فرارسیدن 20 اسفندماه، روز ملی راهیان نور پیامی صادر نمود.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سردار سلیمانی ضمن سفر به خوزستان،ضمن ارزیابی بهداشت محیطی و بررسی رعایت موارد بهداشت فردی توسط خادمین شهدا و دست اندرکاران این برنامه،بر اجرای دقیق همه ابلاغیه های لازم برای پیشگیری شیوع ویروس کرونا تأکید کرد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۳:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی شیوع ویروس کرونا در برخی مناطق کشور که سلامت هموطنان را با تهدید مواجه کرده است؛ قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج از آمادگی برای هر گونه کمک به دستگاه ها و سازمان های متولی، در مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع گسترده این بیماری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج اردویی سپاه استان همدان گفت: بنابر اطلاعیه قرارگاه مرکزی راهیان نور کشور تمامی اردوهای راهیان نور دانش آموزی و دانشجویی استان همدان لغو شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه گفت: دانش آموزان و دانشجویان با توجه به وظایف سنگینی که در سنگر علم و دانش عهده دارند به عنوان سفیران شهدا در دفاع از انقلاب محسوب می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه پاسداران گفت: دفاع مقدس در امتداد عاشورا و اجرای برنامه های راهیان نور در امتداد دفاع مقدس است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج از آمادگی یادمان های مناطق دریایی جنوب کشور برای استقبال از زائران اردوی راهیان نور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: اردوی راهیان نور در مناطق دریایی جهت بازدید دانش آموزان و جوانان از پیشرفت و آبادانی مناطق نفت خیز به همت بسیجیان و نیروهای متخصص ایران اسلامی به راهیان نور افزوده شده و مورد استقبال نیز قرارگرفته است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل اجرایی برگزاری اردوهای راهیان نور دانشجویی 1398 را ابلاغ کرد که بر اساس آن کمک همه جانبه رؤسا و معاونان فرهنگی و دانشجویی واحدهای دانشگاهی سراسر کشور برای برگزاری هر چه باشکوه تر این اردوها مطابق با ضوابط ستاد مرکزی راهیان نور کشور و قرارگاه ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور دانشجویی استان اردبیل از آمادگی دانشگاه های استان اردبیل برای برگزاری راهیان نور دانشجویی خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول راهیان نور سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بیان کرد:همایش تجلی اخلاص ساعت 8 و سی دقیقه صبح شنبه 26 بهمن ماه در سالن حوزه هنری استان با حضور سردار یعقوب سلیمانی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج، استاندار لرستان، نماینده ولی فقیه ،جمعی از مسئولان استان و خادمین شهدا برگزار می شود .
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۳:۴۳    
فرمانده قرارگاه مرکزی :اهیان نور از برگزاری هفدهمین دوره جشنواره ره آورد سرزمین نور در کشور خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 100 هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۱    
آیین تقدیر و تجلیل از عوامل اجرایی راهیان نور استان سمنان با حضور ریاست قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج و فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان برگزار شد.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت:باید از ابزار هنر در اشاعه فرهنگ انقلاب و ارزش های دفاع مقدس استفاده بهینه کنیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت:باید از ابزار هنر در اشاعه فرهنگ انقلاب و ارزش های دفاع مقدس استفاده بهینه کنیم.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اختتامیه دو جشنواره ره آورد سرزمین نور و معبر مقاومت با حضور فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج کشور در حسینیه شهدای گمنام سپاه استان سمنان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج کشور گفت: دفاع مقدس، سیمای آیات الهی، قطعه درخشان حیات ملی، تجلی گاه حقانیت نظام و گنج تمام نشدنی نظام اسلامی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با بیان اینکه جشنواره ره آورد سرزمین نور در کشور برگزار می شود گفت: بیش از 100 هزار اثر به دبیرخانه آن ارسال شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۶:۱۴    
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: امسال بر اساس برنامه ریزی های انجام شده زائران خارجی به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور در قالب اردوهای راهیان نور اعزام می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار سلیمانی مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج و فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور کشور از برخی مناطق گردشگری شهرستان دامغان بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار سرتیپ یعقوب سلیمانی، فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج کشور و جمعی از معاونین این سازمان در جریان سفر به شهرستان دامغان با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان دیدار و تبادل نظر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۶    
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج از برنامه ریزی برای اعزام زائران خارجی به اردوهای راهیان نور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۲۲:۲۸    
کرمان - ایرنا - دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور کشور گفت: سه هزار گروه جهادی به کمک سیل زدگان سیستان و بلوچستان شتافتند و همچنان در این استان به فعالیت مشغول هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۲۰:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور گفت: راهیان نور در خنثی کردن توطئه های فرهنگی دشمن بسیار موثر بوده است و لازمه تحقق و توسعه حماسه های دفاع مقدس توجه به راهیان نور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت:راهیان نور بستری برای توسعه نورانیت برای جوانانی که جنگ را ندیدند و انتشار فرهنگ جهاد و مقاومت و نترسیدن از دشمن در جامعه اسلامی ما است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۰    
دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور از حضور 3 هزار گروه جهادی در سیستان و بلوچستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۰    
کرمان - ایرنا - دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور از راهیان نور به عنوان یک کار بزرگ و عملیات فرهنگی نام برد و گفت: راهیان نور بعد از چهل سال ایستادگی و مقاومت در مقابل بی عدالتی ها و تهدیدات دشمنان ادامه دهنده قیام سردار شهیدکربلا حضرت ابی عبدالله (ع) است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور با بیان اینکه توطئه های فرهنگی دشمن با راهیان نور خنثی شد گفت: زیرساخت های اعزام کاروان ها برای زیارت مزار حاج قاسم فراهم شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: رعایت اصول ایمنی کاروان های راهیان نور جزو اولویت های ما قرار دارد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۹:۴۷    
قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در پی شهادت و تشییع پیکر شهید محمد جعفر حسینی جانباز سرافراز لشکر پیروز فاطمیون، از خادمین مجاهد و مدیر کاروان های پر خیر و برکت راهیان نور، پیامی منتشر کرد.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاجی صادقی گفت: راهیان نور همانند قصص قرآنی، چراغ راه هدایت آیندگان خواهد بود و مقام معظم رهبری فرموده اند که راهیان نور یک کار بزرگ فرهنگی و فناوری قدرت نرم برای مقابله با تهاجم فرهنگی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۲۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با اشاره به اینکه باید اثرگذاری اردو های راهیان نور در رسانه ها پررنگ تر شود، گفت: بیش از 160 هزار دانش آموز از سرزمین نور بازدید و با سیره و فرهنگ شهدا آشناتر شدند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در جشنواره استانی ره آورد سرزمین نور در یزد گفت: اگر در دوران دفاع مقدس قریب به 54 کشور به رژیم بعث کمک می کردند امروز مناطق عملیاتی پذیرای زوار خارجی از 53 کشور دنیا هستند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با اشاره به فعالیت های قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: سال گذشته در عرصه راهیان بین الملل 2180 نفر زائر غیر ایرانی از مناطق عملیاتی بازدید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه پاسداران گفت: اعزام اقشار مختلف در قالب اردو و بازدید آنها از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب و غرب ایران، اقدام فرهنگی اثربخش در برابر توطئه های فرهنگی استکبار جهانی علیه مبانی دینی و اعتقادی مردم خصوصا جوانان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۸:۰۲    
اختتامیه جشنواره استانی ره آورد سرزمین نور با حضور سردار سلیمانی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور کشور فردا (چهارشنبه) در یزد برگزار می شود.