جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۹:۵۹Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرکز رسیدگی به امور مساجد»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران با همراهی رئیس اداره بهزیستی شهریار با حجت الاسلام نظری رئیس ناحیه شهید اشرفی اصفهانی در رسیدگی به امور مساجد شهریار دیدار کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۱    
مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان گفت: حدود 5 هزار و 370 مسجد و بیش از 4 هزار مسجد فعال در سطح استان اصفهان وجود دارد؛ بیش از 3 هزار و 500 امام جماعت در سطح استان داریم که اقامه نماز جماعت را به صورت منظم بر عهده دارند و در شهر اصفهان نیز نزدیک به هزار و یکصد مسجد وجود دارد. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ابطحی اعلام کرد: حدود 5 هزار و 370 مسجد در سطح استان اصفهان وجود دارد که قریب به 4 هزار مسجد فعال و بیش از 3 هزار و 500 امام جماعت در سطح مساجد استان فعالیت دارند.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، ششمین جلسه شورای برنامه ریزی امور مساجد استان لرستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۱:۴۷    
معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران و رئیس اداره بهزیستی شهرستان با رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان پاکدشت دیدار کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۱:۲۳    
معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران با حضور در ورامین به دیدار رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد این شهرستان رفت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر لزوم انسجام فعالیت های نهادهای فعال در مساجد، گفت: هنر مرکز رسیدگی به امور مساجد مدیریت نهادهای اثرگذار در مسجد است.
هرمز آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۲    
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان گفت: طرح شناسنامه دار کردن مساجد شهرستان و همچنین طرح دانش افزایی مدیران مساجد را برای اولین بار در شهرستان قشم کلید خواهیم زد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: با توجه به مصوبات شورای فرهنگ عمومی استان، اهتمام مسوولان بر حمایت از امور مساجد و نقش مردم است.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / به همت مرکز رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان، دوره نهج البلاغه ویژه ائمه جماعات مساجد استان برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۳    
مدیریت متمرکز، نظارت و تقویت وحدت بین ارکان مسجد از مهم ترین رویکردهای مرکز رسیدگی به امور مساجد است که در استان زنجان با قوت دنبال می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۹    
حجت الاسلام غلامعیان با اشاره به برکات شهدا برای اسلام و انقلاب گفت: شهدا باعث بیداری دلهای مردم می شوند.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۶    
حجت الاسلام غلامعیان با اشاره به برکات شهدا برای اسلام و انقلاب گفت: شهدا باعث بیداری دلهای مردم می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۶    
خرم آباد - ایرنا - مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد اصفهان گفت: سیره و روش عملی زندگی حضرت زهرا (س) بهترین الگوبرای زنان مسلمان است.
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۲۰:۴۲    
نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر در دیدار با رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد بر لزوم بهره گیری از ظرفیت های مساجد در مسائل اجتماعی تاکید کرد.
سفیر لرستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۰۰:۰۱    
مدیرمرکزرسیدگی به امور مساجد استان اصفهان گفت: رهاورد شهادت و برکات خون شهید حاج قاسم سلیمانی به مراتب از وجود او برای دشمنان خطرناکتر است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیرلرستان ...
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۵۷    
ویژه نامه های سردار مقاومت و امّ ابیها به مناسبت 13 دی ماه و ایام فاطمیه از سوی مرکز رسیدگی به امور مساجد منتشر شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان با اشاره به اجرای رزمایش بزرگ جهاد تبیین از 13 دی ماه تا 22 بهمن ماه گفت: همایش توجیهی این رزمایش با حضور 200 نفر از ائمه جماعات و مبلغان مشهد مقدس و با شرکت آنلاین بیش از 4000 نفر از ائمه جماعات ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۳۷    
معاون فرهنگی اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان گفت: مساجد استان های خراسان در دهه ی بصیرت برنامه ها و طرح های متنوعی را در قالب طرح "بصیرت فاطمی" برگزار خواهند نمود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۰۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مردم در سامانه فارس من مطالبه باز بودن شبانه روزی در مساجد را ثبت کرده بودند که رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد می گوید: اگر مردم و دستگاه های مسئول امکانات لازم برای چنین امری را فراهم کنند، چنین مطالبه ای دور از دسترس نیست.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / حجت الاسلام و المسلمین ابطحی گفت: اگر چنانچه تاریخ اسلام و انقلاب را بررسی کنیم، وجوه شباهت هایی بین فتنه 88 با فتنه جمل که در سال 36 هجرت در زمان امیرالمومنین (ع) اتفاق افتاد را مشاهده می کنیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۵:۱۶    
همزمان با سالروز نهم دی ماه رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد پیامی منتشر و تاکید کرد نهم دیماه تجلّی بصیرت و غیرت ملّت رشید و دشمن شناس ایران اسلامیِ سربلند و مجاهدت مردمی بود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۸:۰۵    
معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران با سفر یک روزه به بهارستان به دیدار رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد این شهرستان رفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: مساجد تهران در دومین سالگرد حاج قاسم، عملیات محله محوری را اجرا خواهند کرد که یکی از آن ها برگزاری یادواره سردار مقاومت و بصیرت فاطمی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی روز شنبه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند معرفی شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین از برگزاری دهمین محفل انس با قرآن کریم در سال جاری در روز پنجم دی ماه در مسجد لعل قزوین خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بسته محتوایی پیوندهای مهدویت و فاطمیه ویژه ائمه جماعات و مبلغین به همت مرکز رسیدگی به امور مساجد و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) منتشر شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به منظور تبیین مکتب شهید سلیمانی، گردهمایی ائمه جماعات و فضلای حوزه های علمیه استان تهران در تاریخ دوم دیماه در مصلای بزرگ شهرری برگزار می شود. با همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد و دبیرخانه ستاد برگزاری دومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی و با هدف ترویج مکتب این شهید عزیز ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدرسه پاییزی شبهه پژوهی سلوک فاطمی به همت مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات (حوزه های علمیه) و همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد در روزهای 24 و 25 آذر 1400 برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین گفت: هشتمین محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان بین المللی و کشوری در مسجد زینبیه قزوین برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- ضرورت راه اندازی مرکز رسیدگی به امور مساجد ، تجلیل از نخبگان و دانشجویان دانشگاهها و تقویت زیرساخت های آموزشی خبرهای کوتاه روز چهارشنبه شهرستان های دشتی ، دیر و تنگستان است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۶    
جلسه هم اندیشی با حضور حاج آقا طباطبایی رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد ومحمود برزگر رئیس بهزیستی پاکدشت برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۱    
حجت الاسلام رمضانی گفت: ارتباط بین امام جماعت و کانون های فرهنگی هنری مساجد باید تقویت شود و مرکز رسیدگی به امور مساجد در این حوزه می تواند نقش موثری را داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: شهادت در راه خدا، عمل صالحی است که به تعبیر روایات ما بالاتر از آن کاری وجود ندارد. پیامبر اکرم(ص) می فرمایند: برتر از نیکی هر نیکوکاری، نیکی وجود دارد تا آن که انسان در راه خدا کشته شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی رحلت آیت الله سیدرضی شیرازی، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد پیامی تسلیتی صادر و تاکید کرد: آ ن عالم برجسته عمر شریف خود را در إعتلای کلمه الله و ترویج معارف حقه اهل بیت(ع) و خدمت به خانه خدا و عیال الله سپری نمود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
دومین یادواره 130 شهید شهرک شاهد در منطقه 15 تهران و در مسجد شهدای بعثت با حضور رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان در اطلاعیه ای اعلام کرد هیچ گونه برنامه ای جهت اقامه نماز باران در سطح استان به ویژه شهر شهید پرور اصفهان از طریق مراجع قانونی اعلام نشده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عزیزی با بیان اینکه تحول در تعلیم و تربیت باید با محوریت مسجد صورت گیرد، گفت: تعامل بسیج، کانون های فرهنگی هنری مساجد، ائمه جماعات، هیئت امنا و مرکز رسیدگی به امور مساجد موجب احیای بسیاری از کارکردهای مساجد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان گفت: در اتفاقات اخیر که در اصفهان رخ داد، فتنه گران در لحظه آخر با آتش زدن چادرها و پرکردن فضای مجازی انسان های ظاهر بین را گول زد؛ دشمن با تعرض به مردم و خودرو ها اصل خود را نشان داد ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۴    
بیرجند/ رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی با مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان دیدار و گفتگو کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره آوای زندگی به همت بنیاد ملی خانواده و مشارکت مرکز رسیدگی به امور مساجد و با رویکرد حمایت و تحکیم خانواده و ترویج سبک زندگی آغاز به کار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد از اجرای طرح عملیات محله محور، مسجد پایه در سطح مساجد تهران خبرداد و گفت: یکی از برنامه ها در این راستا، طرح میز خدمت در بیش از 100 مسجد استان تهران است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۶    
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان با تاکید بر اینکه امروز جنگ فرهنگی همه جانبه ای علیه اسلام و انقلاب رقم خورده است، تاکید کرد بسیج بهترین زمینه برای سربازی اسلام و دفاع از دین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان گفت: همایش افتتاحیه طرح محله اسلامی و زمزمه محبت با حضور 110 امام جماعت و 110 فرمانده ی پایگاه بسیج مساجد استان فردا جمعه در مشهد برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی گفت: گاهی در ارتقا و آگاهی بخشی های معنوی نوجوانان و جوانان با استفاده از کالبد مساجد ضعیف عمل می کنیم؛ مسئله این است که طرح خاصی برای پیاده سازی نداریم در نتیجه جوانان زیاد جذب مسجد نمی شوند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۱    
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان آران و بیدگل گفت: فعالیت های فرهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد، پایگاه بسیج و هیئت مذهبی باید با محوریت امام جماعت سیاست گذاری، برنامه ریزی و اجرا شود.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان گفت: بر همه واجب است که به کمک کادر درمان بشتابیم و هرچه عقلا و شرعا به ما توصیه شده در جلوگیری از این بیماری به کار ببندیم که یکی از موارد آن، واکسیناسیون است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۰۲    
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد با بیان اینکه تجلیل از پیشکسوتان و مفاخر محراب و ائمه جماعات مساجد از مهم ترین وظایف این مرکز است، گفت: این تقدیر و تجلیل به روحانیون جوان انگیزه می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر اداره تولید و تأمین محتوا مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: سی و پنجمین نشست ستارگان محراب بعد از وقفه به دلیل شرایط کرونایی با هدف تجلیل از خدمات آیت الله سید جعفر شبیری زنجانی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد با اشاره به فعالیت ائمه جماعات و اهالی مسجد برای گسترش واکسیناسیون در کشور، گفت: امور مساجد تجارب موفق در مواجهه با بحران ها از جمله کرونا را مستندسازی می کند.