چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۷:۵۲Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرکز رسیدگی به امور مساجد»

مشهد فوری   ۱۰ ساعت پیش    
مسجد جامع و مجتمع فرهنگی امام محمد باقر(ع) که میان مسجدی های مشهد به نگین فرهنگی منطقه غرب شناخته می شود این روزها به دلیل اختلافات، دستخوش تغییراتی شده در حالی که رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان خبر از در شرف انتخاب بودن هیئت امنای این مسجد می دهد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۱    
حوزه/ حجت الاسلام خان بابایی گفت: از مدت ها قبل با دستور و نظارت نماینده ولی فقیه در استان فعالیت های مساجد جهت ساماندهی به تبلیغ دینی بررسی شد که بیش از 40 مسجد در ارومیه راکد بودند و بسیاری از آن ها هم به دلیل نداشتن درآمد پایدار فاقد فعالیت های دینی و مذهبی بودند که به همت مرکز رسیدگی به امور ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۲    
حوزه/ مرکز رسیدگی به امور مساجد و دست اندرکاران مساجد و بقاع متبرکه ترور دانشمند هسته ای کشور، شهید محسن فخری زاده را محکوم کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۲    
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان گفت: رزمایش سلامت در مساجد استان اصفهان به منظور رهایی از ویروس منحوس کرونا در حال برگزاری است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
در این پیام آمده است: آن روحانی بزرگوار سال های متمادی عمر خویش را متعهدانه در مسیر خدمت به اسلام و انقلاب، خانواده معزز شهدا و ایثارگران و همچنین خدمت به خانه ی خدا و مؤمنین سپری نمودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان در پی شهادت دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده بیانیه ای صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول هیات و کانون فرهنگی جوادالائمه (ع) مشهد گفت: این هیات با همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان و با هماهنگی سازمان زندانها در قالب پویش "در پناه جواد الائمه (ع) باشیم"، 9 زندانی جرایم غیر عمد را آزاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد تفاهم نامه ای بین اداره کل زندانها و مرکز رسیدگی به امور مساجد استان خراسان رضوی به منظور حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد امضا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۱    
400 بسته کمک معیشتی برای توزیع بین مردم حاشیه شهر بجنورد تهیه شد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۸    
رئیس اداره مساجد مشهد مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان گفت: حوزه علمیه و مراکز آموزشی متصل به حوزه علمیه باید امام جماعتی را در مسیر خود تربیت کنند که پاسخگوی نیاز مسجد باشد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان بوشهر از تعطیلی برنامه ها و اقامه نماز جماعت در مساجد استان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۰    
ولیئی با اشاره به تفاهم مرکز رسیدگی به امور مساجد با بیمه معلم، گفت: خیرانی که علاقه مند هستند نذر یا خیرات خود را به بیمه مساجد اختصاص دهند می توانند هزینه بیمه مساجد را برای روح از دست رفته شان نذر کنند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد با تأکید بر اینکه هیئت امنای مساجد تا 15 آذر فرصت دارند که مساجد را بیمه کنند، گفت: خیرینی که علاقه مند هستند نذر یا خیرات خود را به بیمه مساجد اختصاص دهند می توانند هزینه بیمه مساجد را برای روح عزیز ازدست رفته شان نذر کنند.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت بیمه معلم درتداوم طرح بیمه فیروزه ای (بیمه اماکن متبرکه) و در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، با هدف ایجاد امنیت در مساجد و هیات های مذهبی، تفاهم نامه جدیدی را با مرکز رسیدگی در حضور معاون فنی بیمه معلم و معاون اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد به امضاء رساند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۱    
در جلسه شورای مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان های ورامین و قرچک بر لزوم تلاش و محوریت مساجد جهت مبارزه با کرونا تاکید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد مدیر جذب و آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان گفت: مدارس مسجدمحوری که حدود 10سال است فعالیتشان را به صورت کاملا مردمی آغاز کرده اند، ساماندهی خواهند شد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مشاور معاون فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد با تأکید بر استفاده از ظرفیت مساجد به عنوان قرارگاهی برای مقابله با کرونا، گفت: 100 درمانگاه در مساجد استان تهران در حال ارائه خدمات پزشکی به مردم هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۱۳    
حجت الاسلام مقیسه با اعلام حمایت مرکز رسیدگی به امور مساجد از ایده های برتر مسجدی در مبارزه با کرونا، گفت: راه اندازی پویش های رزمایش همدلی و من ماسک می زنم و حمایت از آسیب دیدگان اقتصادی کرونا، از جمله ایده های برتر در این زمینه است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۵۶    
حوزه / مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین گفت: مساجد پایگاه اصلی فعالیت های مسلمانان در تمامی دوران ها بوده اند و ما نباید از این ابعاد و کارکردها غافل شویم، چرا که در آن صورت از توان بالای تبلیغی مساجد بهره کافی را نخواهیم برد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۷:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان گفت: طرح "مسجد سنگر سلامت" در 50 مسجد محوری مشهد با همکاری بسیج جامعه پزشکی و استفاده از ظرفیت قرارگاه مواسات این استان اجرا می شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۱:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ایرنا: رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران، از برنامه این مرکز برای توزیع 300 هزار ماسک ارزان قیمت از سوی مساجد استان از فردا دوشنبه خبر داد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
پویش # قدرشناس شماییم به منظور تقدیر از زحمات کادر درمان و شهدای مدافع سلامت ، توسط مرکز رسیدگی به امور مساجد راه اندازی شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۱۸    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان زنجان اولین جلسه مرکز رسیدگی به امور مساجد استان با حضور امام جمعه محترم زنجان و مدیر ستاد اقامه نماز استان در محل دفتر امام جمعه زنجان تشکیل شد. ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، مرکز رسیدگی به امور مساجد در پی شیوع روزافزون آمار ابتلا به بیماری کرونا و درگذشتگان ناشی از این بیماری، پویش همگانی نیایش، به منظور دعا و توسل همگانی برای تقرب الهی و دفع بلا از کشور و دفع شرّ ویروس منحوس کرونا را راه اندازی کرد. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۰:۲۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین حجت الاسلام و المسلمین سید قریش موسوی مدیر ستاد اقامه نماز با حجت الاسلام و المسلمین سید رضا موسوی مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد دیدار کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیران حوزه علمیه و مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان با صدور بیانیه های جداگانه اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام (ص) و سخنان رییس جمهوری فرانسه در این ارتباط را محکوم کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان با صدور بیانیه ای هتک حرمت پیامبر اسلام توسط امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه را به شدت محکوم کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام معاونت اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد نحوه واریز نذورات فرهنگی اعلام شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۸    
حجت الاسلام موسوی رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین از دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان در استان قزوین بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۵    
رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان برای بسیج عمومی ارکان و اهالی مساجد و حضور در عرصه مقابله با ویروس کرونا فراخوان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان رضوی گفت: مقرر شده است دو کمیته ویژه در ذیل قرارگاه مواسات برای آموزش های مقابله با کرونا در مساجد استان تشکیل شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان برای بسیج عمومی ارکان و اهالی مسجد و حضور در عرصه مقابله با ویروس کرونا فراخوان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران در خصوص تقویت همکاری ها با ستاد ملی مدیریت کرونا اطلاعیه ای صادر کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در پی شهادت آمر به معروف و ناهی از منکر بسیجی پاسدار شهید محمد محمدی، مرکز رسیدگی به امور مساجد پیامی را منتشر کرد و احساس وظیفه انقلابی و مسئولیت پذیری آگاهانه، جهاد فرهنگی و تلاش اجتماعی را از شاخصه های آن عزیز سفر کرده برشمرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: همه ارگان ها و نهادها به ویژه روحانیت، طلاب، سازمان تبیلغات اسلامی، بسیج، رسانه ها و صداوسیما و همه متولیان لازم است در امر رسیدگی به مساجد پای کار باشند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۸    
حوزه/ طی مراسمی، حجت الاسلام سید رضا موسوی به عنوان مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین معارفه شد.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین گفت: مسجد را باید به مرکز وحدت مجموعه های فرهنگی تبدیل کنیم نه اینکه به مرکز اختلاف تبدیل شود؛ تا بتوانیم مساجد آبادی را در تمام نقاط استان داشته باشیم.
خبرگزاری رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۴    
مشهد-قائم مقام مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان از برگزاری 440 ویژه برنامه در روزهای پایانی ماه صفر در خراسان رضوی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان گفت: اگر تخریب مسجد هفت در مشهد بدون هماهنگی با اوقاف و بدون اخذ مجوز شرعی و قانونی انجام شده، با مرتکبین این بی حرمتی باید برخورد قضایی صورت گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس طی تفاهم نامه ای، نهاد نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز، مرکز رسیدگی به امور مساجد و کانون های فرهنگی مساجد استان فارس بر آغاز همکاری مشترک در راه اندازی شبکه مجازی فارس موافقت کردند.
خبرگزاری رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۸    
مشهدمقدس- قائم مقام مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان گفت: با توجه به لغو پیاده روی اربعین، برنامه های جایگزین برای مساجد ، مراسم شِکوه جاماندگان است که در مساجد خراسان رضوی برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
توزیع 700 بسته معیشتی بین محرومان به همت بچه های کانون مسجد محمد رسول الله(ص)، تالیف کتاب شاهدان نور به همت یک کانون فرهنگی هنری روستایی و ابلاغیه مرکز رسیدگی به امور مساجد خطاب به امامان جماعت مساجد ازجمله اخبار حوزه مسجد در 13 مهرماه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
حسب نامه معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران و مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، برگزاری نماز جماعت در مساجد استان تهران، به طور موقت تا 18 مهرماه متوقف شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
در پی رحلت آیت الله میرسجادی، امام جماعت مسجد امام سجاد(ع)، سرپرست مرکز رسیدگی به امور مساجد، پیام تسلیتی صادر کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۸    
حوزه/ مساجد در گام دوم انقلاب اسلامی همچون گام نخست در جایگاه اصیل ترین پایگاه مردمی علاوه بر انسجام بخشی به خدمات دینی، مذهبی، فرهنگی، اجتماعی، امنیت سخت و نرم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تضمین خواهند کرد و برای این کار نیاز به برنامه ریزی هوشمند و نگرش عالمانه داریم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مسئول قرارگاه محرومیت زدایی استان البرز طی نشست خبری با محوریت شکل گیری قرارگاه محرومیت زدایی استان البرز که در مرکز رسیدگی به امور مساجد البرز برگزار شد گفت ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
پویش مهر و محراب از سوی مرکز رسیدگی به امور مساجد همزمان با هفته دفاع مقدس راه اندازی شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۳    
برنامه های پیشنهادی هفته دفاع مقدس از سوی مرکز رسیدگی به امور مساجد به خانه های خدا ابلاغ شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان در خصوص توهین به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام، بیانیه ای صادر کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان با نگاهی مثبت و ایجاد تحولی مناسب در مساجد استان با ارسال ابلاغیه به مساجد استان خواستار حضور جوانان و بانوان در هیئت امناء مساجد شد.