چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۹:۳۳May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مؤسسه فرهنگی هنری»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۵    
نخستین مؤسسه فرهنگی هنری در حوزه گویش باستانی در آران و بیدگل تاسیس شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سرود کریم اهل بیت (ع) کاری از مؤسسه فرهنگی هنری رهپویان حرم شهرستان مهریز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
کتاب حرم در انتظار ما به کوشش گروه تحقیق مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت در حال و هوای انتخابات و اهمیت شرکت در آن منتشر شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت حرم در انتظار ما را با محوریت انتخابات ریاست جمهوری منتشر کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۰    
ماه نور و رحمت عنوان مسابقه ای در حوزه ادبیات است که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه فرهیختگان دیار قصرشیرین در ماه مبارک رمضان برگزار گردیده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
دویست و شانزدهمین شماره ماهنامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی فکه از سوی مؤسسه فرهنگی هنری جنات فکه ویژه اردیبهشت ماه 1400 به چاپ رسید.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۲۹    
حوزه/ برای معرفی مفاخر و اثرگذاری بهترین بن مایه هنر و استفاده از ابزار فیلم و سینما است و اگر در معرفی الگوها با نگاه تقریبی حرکت کنیم می توانیم قدم های خوبی در ایجاد وحدت مسلمانان هم برداریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
قم ایرنا رئیس مؤسسه فرهنگی هنری آیین معنویت اعلام کرد، برای ساخت فیلم زندگانی حضرت خدیجه(س)، بهترین های سینمای ایران انتخاب خواهند شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین اقشار مختلف مردم و کاهش آسیب های اجتماعی، 400 جلد کتاب با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مؤسسه فرهنگی هنری زانیاران کتاب یار سنندج به دو گرمخانه این شهرستان اهدا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر سنندج گفت: با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری زانیاران کتاب یار دو گرمخانه شهرداری سنندج به کتابخانه تجهیز شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۲    
عضو شورای شهر تهران گفت: خانه موسسه فرهنگی هنری اردیبهشت اودلاجان توسط سه چهره معمار و سینمایی تأسیس شده تا محله به داشتن یک مؤسسه فرهنگی هنری نیز شناخته شود.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
سه عنوان کتاب مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت، ویژه نوجوانان، به چاپ دوم رسیدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۳:۲۷    
افتتاح استودیو صدابرداری مؤسسه فرهنگی هنری رهپویان حرم به یاد شهید یدالله طالبی توسط محمدعلی طالبی استاندار یزد و جمعی از مسئولین برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اعضای مؤسسه فرهنگی هنری حِدار امشب با حضور در فرودگاه بین المللی امام(ره)، با اهدای شاخه ای گل، شکلات و بروشور که نوشته هایی با مضمون سخنی از امام زمان (عج) است، عید میلاد مهدی موعود(عج) را به مسافران تبریک خواهند گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای مؤسسه فرهنگی هنری رهپویان حرم شهرستان مهریز به مناسبت ولادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار با حضور در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان با اهدای گل و تندیس نشان رهپویان حرم از سرهنگ علی فاتحی و پاسداران این مجموعه تجلیل کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
دویست و پانزدهمین شماره ماهنامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی فکه از سوی مؤسسه فرهنگی هنری جنات فکه ویژه فروردین ماه 1400 به چاپ رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
خاطرات زنان از دوران کرونا به کوشش مؤسسه فرهنگی هنری خیبر منتشر می شود. تاکنون 600 اثر به دبیرخانه طرح لشگر فرشتگان ارسال شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: هفتاد نغمه دربرابر باد؛ آواز علی اکبر شکارچی در هفتاد سالگی به عنوان تازه ترین اثر تالیفی علی اکبر شکارچی هنرمند پیشگام موسیقی کشورمان پیش روی مخاطبان قرار گرفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
دویست و چهاردهمین شماره ماهنامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی فکه از سوی مؤسسه فرهنگی هنری جنات فکه ویژه اسفند ماه 99 منتشر شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۲    
مسابقه فرازخوانی معراج در سبک های قاریان برجسته جهان اسلام از سوی مؤسسه فرهنگی هنری معراج اندیشه گل گهر سیرجان برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مسئول مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت از برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب های تاریخ معاصر ایران خبرداد و گفت: حدود 1200 عنوان کتاب در این نمایشگاه عرضه خواهد شد که سعی شده است خواسته های هر قشر و هر گرایش و سلیقه ای را تأمین کند.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت میلاد بانوی دو عالم حضرت زهرا(س) و فرزند برومندش حضرت امام خمینی(ره) و چهل ودومین فجر مبارک انقلاب اسلامی، طرح تهیه و توزیع 4هزار بسته مؤمنانه فرهنگی جهت اهداء به خانواده های معزّز استان کرمان، از سوی مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت در حال اجرا می باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
گلستان انقلاب توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت به چاپ سوم رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
شماره 213 ماهنامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی فکه از سوی مؤسسه فرهنگی هنری جنات فکه ویژه بهمن ماه 99 به چاپ رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
آئین رونمایی از کتاب های تاریخ معاصر ایران مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت برگزار شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
پس از کش وقوس های فراوان، نمایشگاه مجازی تهران به عنوان نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از اول بهمن ماه آغاز به کار خواهد کرد.
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
راهی که با حججی آغاز و با حاج قاسم سلیمانی ادامه یافت به گزارش نجف آباد نگار از ایکنا، کتاب های عقیق سلیمانی با حضور سیدحسین متولیان، گردآورنده؛ محسن طهرانی، مدیر مؤسسه فرهنگی هنری کساء؛ مرتضی علایی، گرافیست و مدیر مجموعه هنری ماهد؛ محمدحسین حسنی، رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و صابر ساده ...
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مراسم رونمایی کتاب های خواص انقلاب در لحظه های حساس (جلد 1و2) و دهه شصت مظلوم با حضور قاسم تبریزی پژوهشگر تاریخ معاصر، نادر ملک کندی پژوهشگر و عضو هیئت مدیره مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت و سعید میرزایی نویسنده آثار، در ترنجستان سروش برگزار شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نماهنگ انفجارجان با صدای پروازهمای که در وصف رشادت های سردارحاج قاسم سلیمانی سروده شده است، رونمایی شد. این نماهنگ به همت مؤسسه فرهنگی هنری وصف صبا با شعر و صدای پرواز همای منتشر شد.
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از کارگاه نقاشی در رثای سیمرغ تجلی که از صبح سه شنبه 16 دی ماه 1399، در مؤسسه فرهنگی هنری صبای فرهنگستان هنر برپا شده اظهار داشت: اینکه یک استاد نامدار، یک نقاش صاحب نام و چیره دست، یکدفعه در ابعادی متفاوت و با یک نگاه دیگر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مؤسسه فرهنگی هنری منادیان یک روز پس از انتشار تیزر رسمی این بازی، پوستر رسمی بازی رایانه ای ژنرال در سایه را منتشر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
کتاب پدربزرگ من نوشته محسن بغلانی و تصویرگری محمدحسین صلواتیان توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت منتشر شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام کتاب مراقب جایزه هایت باش ترک محرمات و گناهان در روایات مقدمه و لازمه انجام واجبات است. گناهان، ویرانگر و تخریب کننده ایمان هستند به قول مولانا، اول در دفع موش کوش کن، آنگه در جمع گندم گوش کن. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
جلد ششم مجموعه کتاب های سبک زندگی اسلامی با عنوان کاهش جمعیت، فاجعه تقلیل ازدواج و تحدید نسل توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت به چاپ دوم رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
دویست و دوازدهمین ماهنامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی فکه از سوی مؤسسه فرهنگی هنری جنات فکه ویژه دی ماه 99 منتشر شد.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مؤسسه فرهنگی هنری صبا با همکاری موزه هنرهای معاصر فلسطین، وابسته به فرهنگستان هنر، به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی، کارگاه نقاشی ای با عنوان در رثای سیمرغ تجلی برپا می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مؤسسه فرهنگی هنری موعود عصر (عج) به تازگی مستندی را در تفسیر و بازخوانی محققانه مضامین، نمادها و مندرجات انیمیشن کوتاه و نمادین I, Pet Goat 2.99 منتشر نموده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
کتاب زیست مؤمنانه شامل آیات کاربردی قرآن کریم به قلم دکتر سیدعظیم قوام توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت منتشر شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۹:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
کتاب والدین موفق به قلم سیدعظیم قوام توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت منتشر شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی سپهر سوره هنر، شاعران طنزپرداز کشور، در آخرین شب پائیز نودو نه، در یکصد و شصت و پنجمین محفل در حلقه رندان میهمان خانه ایرانیان می شوند، این شب شعر طنز به صورت زنده از طریق سایت آپارات ، اینستاگرام سپهر سوره هنر و اپلیکیشن حوزه هنری نمایش داده می شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
کتاب روایت انقلاب اسلامی به قلم سیدعظیم قوام برای آشنایی نوجوانان و جوانان با روایتی صحیح از انقلاب اسلامی توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت منتشر شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نویسنده در این کتاب سعی کرده تا به دور از مستقیم گویی های رایج، ذهن نوجوانان را در برابر دنیای پیرامونشان به چالش بکشد و بعد با ظرافت خاص به این چالش ها پاسخ بدهد. ...
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۲۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بزرگداشت مولانا از 21 تا 27 آذر هر شب با حضور اساتیدی از ایران، افغانستان و ترکیه برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری هرمزبان؛ بزرگداشت مولانا به همت مؤسسه فرهنگی هنری سروش مولانا از 21 تا 27 آذر در فضای مجازی برگزار می شود و هرشب میزبان اساتیدی از ایران، افغانستان و ترکیه خواهد بود. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۲۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
صحبت از افول تمدن آمریکا یک بحث درون آمریکایی است و متفکران بسیاری از داخل همین کشور نظام فکری خود را بر این موضوع استوار کرده اند. آمریکا به سرعت رو به زوال است. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر ، گروه فرهنگ و اندیشه : در نخستین قسمت از گزارش نشست معرفی و بررسی کتاب امپراتوری در حال احتضار اثر فرانسیس رابرت شور و ترجمه رشید جعفرپور کلوری و عباس نجفیان (منتشر شده توسط مؤسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی) که در خبرگزاری مهر برگزار شد ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۱    
سومین کارگاه آموزشی پژوهشی علوم قرآنی با موضوع علم محکم و متشابه از سوی مرکز مطالعات قرآن دانشگاه مفید با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری کانون نشر و ترویج زبان قرآن برگزار می شود.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
کتاب تقابل یک مرد و یک نامرد به مناسبت روز شهادت آیت الله مدرس توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت منتشر شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کتاب خروج،اعتراض، دولت ترجمه ای از کتاب The Essential Hirschman نوشته آلبرت هیرشمن، با ترجمه ی محمدرضا فرهادی پور است که در 130 صفحه توسط انتشارات مؤسسه فرهنگی هنری پگاه روزگار نو منتشر شد.