دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۰۴:۵۹May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بلیت اتوبوس»

تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۹    
در حالی که افزایش 29 درصدی نرخ بلیت اتوبوس و کرایه حمل مسافر بین شهری در شبکه های اجتماعی با موجی از نارضایتی فعالان این بخش مواجه شده است، جمعی از سرمایه گذاران و فعالان این بخش در نامه ای به وزیر کشور مراتب اعتراض خود را نسبت به نرخ مصوب بلیت اتوبوس و کرایه حمل مسافر جاده یا اعلام کردند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۲    
افزایش 29 درصدی قیمت بلیت اتوبوس و کرایه حمل مسافر در حالی رسانه ای شد که فعالان این بخش با تاکید بر نارضایتی خود از میزان ناچیز افزایش کرایه ها، مدعی شدند این افزایش را تا زمان واقعی شدن حق و حقوق خود اعمال نخواهند کرد
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۵    
با افزایش 29 درصدی نرخ بلیت اتوبوس بین شهری، سفر به مشهد برای دهک های کم درآمد سخت تر شد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۶:۰۶    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. بلیت اتوبوس بین شهری 29 درصد گران شد ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۴:۱۹    
از ابتدای سال 1402، بر خلاف نامگذاری سال به مهار تورم، رونق تولید اقلام مصرفی و خدماتی متعددی دچار رشد و جهش شده اند. در این میان، کرایه حمل و نقل عمومی گران نشده بود ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۹    
توریسم آنلاین: مدیرعامل اتحادیه تعاونی شرکت های مسافربری با اشاره به افزایش 29 درصدی قیمت بلیت اتوبوس گفت: سازمان راهداری پیشنهاد افزایش 60 درصدی قیمت را داده بود که با آن موافقت نشد.
برترین ها / شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های مسافربری خبر داد: قیمت بلیت اتوبوس بین شهری از امروز 29 درصد افزایش یافت و با توجه به درخواستی که پیش از این به ستاد تنظیم بازار ارائه کرده بودیم قیمت ها تغییر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی شرکت های مسافربری با اشاره به افزایش 29 درصدی قیمت بلیت اتوبوس گفت: سازمان راهداری پیشنهاد افزایش 60 درصدی قیمت را داده بود که با آن موافقت نشد.
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های مسافربری گفت: قیمت بلیت اتوبوس بین شهری از امروز 29 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری کشور گفت: با افزایش غیر معقول بلیت اتوبوس مخالف هستیم چراکه ما با قشر کم درآمد جامعه سر و کار داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر بندرعباس بیان کرد: بهای بلیت اتوبوس در بندرعباس 50 درصد کاهش پیدا کرد و این در راستای تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مهار تورم است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ستاره 19 سال جام تختی که با شکست قاطع تمامی رقبای خود به عنوان قهرمانی وزن 67 کیلوگرم کشتی فرنگی این رقابت ها رسید، گفت: مسئولان خوزستان در این چند سال فقط قول دادند اما در عمل حتی پول بلیت اتوبوس را هم از جیبم پرداخت کردم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: 24 شرکت حمل و نقل مسافری در مشهد به دلیل اعمال نکردن کاهش 25 درصدی نرخ بلیت اتوبوس بعد از تعطیلات نوروز، به گرانفروشی 35 میلیارد ریالی متهم و به اداره کل تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۶    
ایسنا/خراسان رضوی دو سال شورا برای من بسیار سخت گذشت، رئیس شورا مسئولیت هایی دارد اما قدرت اعمال اختیارات خود را ندارد. گاهی یک عضو شورا مصاحبه ای انجام می دهد که نه در شورا مطرح شده و نه حتی سیاست شوراست، در این وضعیت من چه کاری می توانم انجام دهم؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: از آنجا که قیمت خدمات اتوبوس و مترو در مشهد به 1500تومان افزایش یافته بود با هدف مهار تورم، نرخ بلیط اتوبوس و قطار شهری به 1200 تومان بازگشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک مشهد از کاهش بهاء بلیت اتوبوس و قطارشهری به 1200 تومان از روز شنبه، 9 اردیبهشت ماه، خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; علی مؤمن حجازی در گفتگویی در خصوص جایگاه های شارژ بلیت اتوبوس های درون شهری اظهار داشت: در حال حاضر باجه های ده گانه در ایستگاه هایی در سطح شهر از صبح تا عصر مستقر هستند و بیشترین تعداد پذیرش شهروندان بهره بردار از ناوگان حمل ونقل عمومی شهر و اتوبوس در جهت خدمات شارژ و فروش شارژ ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر طالخونچه گفت: قیمت بلیت اتوبوس های واحد شهری در سال 1402، افزایش چندانی نخواهد داشت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۷:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان از افزایش 40 درصدی نرخ بلیت مترو و 35 درصدی نرخ بلیت اتوبوس در سال جاری خبر داد. حسین حق شناس با بیان اینکه نرخ بلیت مترو اصفهان نیز در سال جاری نسبت به سال گذشته 40 درصد افزایش یافته ...
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران با اشاره به اینکه هیات تطبیق فرمانداری تهران با نرخ کرایه های اصلاح شده حمل و نقل عمومی موافق است، گفت: نرخ ها پس از اصلاح به زیر نرخ تورم کاهش پیدا کرد و به این ترتیب فرمانداری تهران به نرخ های جدید اصلاح شده اعتراضی ندارد و با ابلاغ آن از سوی شورا به ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در حالی که امسال، سال رشد تولید و مهار تورم است اما بسیاری از شرکت های حمل و نقلی با توجه به افزایش قابل توجه هزینه ها، چشم انتظار تغییر نرخ های بلیت هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
هفتاد و هفتمین جلسه علنی شورای شهر مشهد با مصوبه کاهش قیمت بلیت مترو و اتوبوس همراه بود.
حمل و نقل ریلی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۲۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
با مصوبه شورای شهر مشهد بهای بلیت اتوبوس و قطار شهری از 1500 تومان به 1200 تومان کاهش خواهد یافت.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
بر همین اساس اعضای شورای شهر افزایش میانگین 45درصدی کرایه های تاکسی، افزایش 25درصدی بلیط مترو و افزایش 40درصدی قیمت بلیت اتوبوس در سال جاری را به تصویب رساندند و پس از آن مصوبه اشاره شده برای تأیید به فرمانداری تهران ارسال شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر مشهد طرح دوفوریتی با موضوع کاهش هزینه های شهروندی با هدف کاهش تورم در راستای شعار سال 1402 از طریق اصلاح منابع درآمدی مصوبه بهای خدمات به تصویب رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۷۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، جزییات نرخ کرایه و بلیت مترو، اتوبوس و تاکسی ها را اعلام کرد.
گفتارنو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری کشور گفت: نرخ بلیت اتوبوس های برون شهری که برای طرح نوروزی 20 درصد افزایش یافته بود از امروز لغو می شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۸:۰۵   + ۴۱ سایت دیگر  
بهای بلیت مترو 25 درصد افزایش، بلیت اتوبوس 45 درصد افزایش و کرایه تاکسی نیز 45 تا 75 درصد افزایش داشته باشد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
طبق اعلام شورای شهر تهران، 25 درصد افزایش بهای بلیت مترو، 45 درصد افزایش بلیت اتوبوس و کرایه تاکسی نیز 45 تا 75 درصد افزایش دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۹    
در این بسته خبری از بازدید 75 هزار نفر از موزه های شهرداری تبریز تا افزایش بهای بلیت اتوبوس در مشهد و افزایش دو برابری عملیات امدادی آتش نشانی در مهاباد را بخوانید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: از امروز 14 فروردین قیمت بلیت اتوبوس به 1500 تومان افزایش یافته اما پرداخت نقدی افزایشی نداشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل ونقل مسافری گفت: افزایش 25 درصدی نرخ بلیت اتوبوس های بین شهری از 20 فروردین ماه لغو خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
راه اندازی لیست انتظار ناوگان جاده ای در مسیرهای پرتقاضا، اختصاص بودجه برای اصلاح نقاط حادثه خیز و افزایش 25 درصدی قیمت بلیت اتوبوس با وجود تاکید وزیر راه بر ثابت ماندن همه قیمت ها برای نوروز، از مهم ترین رویدادهای حوزه حمل ونقل جاده ای در سال 1401 بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کمک 15 میلیارد ریالی رهبر انقلاب به جشن گلریزان ستاد دیه، برخورد دادستانی با دلالان بلیت اتوبوس سفرهای نوروزی و دستورات مهم رئیس دستگاه قضا برای عملیاتی شدن برنامه سال 1402 و مرخصی فائزه هاشمی از مهمترین اخبار حقوقی هفته گذشته بودند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۵۳ سایت دیگر  
دادستان تهران گفت: از روز اول عید در راستای مقابله با گران فروشی بلیت اتوبوس، نظارت بر پایانه های مسافربری شروع و اجرا شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۱۰    
رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اراک از افزایش 25 درصدی سقف نرخ بلیت اتوبوس های حمل ونقل درون شهری این کلان شهر برای سال 1402 خبر داد.
تجارت امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
سفرهای نوروزی آغاز شده اما ظاهرا علاوه بر قطار و هواپیما مسافران در تهیه بلیت اتوبوس هم با مشکلاتی مواجه شده اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در حالی وزیر راه و مقامات سازمان راهداری از افزایش نیافتن قیمت بلیت اتوبوس در سفرهای نوروزی خبر می دهند که افزایش 25 درصدی بهای بلیت اتوبوس اعمال و مذاکره برای ادامه آن در سال آینده تاکید می شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۲:۱۳    
درحالی که سازمان راهداری بر عدم افزایش قیمت بلیت اتوبوس در ایام نوروز تاکید کرده بود، رییس اتحادیه شرکت های تعاونی مسافری از مجوز سازمان مذکور برای افزایش قیمت خبر داد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
با وجود اینکه تلاش شرکت های هواپیمایی برای تغییر تعرفه های بلیت به جایی نرسید، برخلاف مسایل مطرح شده مبنی بر ثابت ماندن قیمت بلیت حمل ونقل برای نوروز، اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری اعلام کرد که بلیت اتوبوس بین شهری 25 درصد افزایش پیدا می کند.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی بیان کرد: افزایش نرخ بهای بلیت اتوبوس را به نفع مردم است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری با اشاره به افزایش 25 درصدی قیمت بلیت اتوبوس، گفت: در ایام نوروز 14 هزار دستگاه اتوبوس به مردم خدمات رسانی می کنند.
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری اعلام کرده که از امروز بلیت اتوبوس 25 درصد افزایش پیدا می کند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
لایحه نرخ تعیین نرخ بلیط و کرایه وسایل حمل و نقل عمومی شهر تهران در سال 1402 در کمیسیون های تخصصی شورای شهر تهران بررسی شد و در صورت تصویب این لایحه در شورای شهر و تایید فرمانداری، افزایش نرخ کرایه ها از اردیبهشت ماه سال آینده اعمال خواهد شد. ...
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
عامری گفت: از امشب (پنجشنبه) ساعت 24 نرخ بلیت اتوبوس های برون شهری 25 درصد افزایش خواهد یافت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
از امروز بلیت اتوبوس با قیمت های جدید و با اعمال 25 درصد افزایش قیمت به متقاضیان به فروش می رسد و همچنین مسافرانی که بلیت را چند روز گذشته رزرو کرده اند باید پول را به قیمت های جدید بپردازند.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری گفت: نرخ بلیت اتوبوس برون شهری از امروز 25 درصد افزایش خواهد یافت. به گزارش روند بازار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، احمدرضا عامری گفت: از امروز نرخ بلیت اتوبوس های برون شهری 25 درصد افزایش خواهد یافت. ...
این افزایش نرخ بلیت تنها برای ایام نوروز نیست. سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرده شرکت های حمل و نقلی می توانند قیمت بلیت را 25 درصد افزایش دهند!