دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۴:۲۲Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بلیت اتوبوس»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
باقرجوان گفت: رانندگان اتوبوس و شرکت های حمل ونقلی حق ندارند، بلیت اتوبوس را بیشتر از نرخ مصوب بفروشند.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مبتلایان به کرونا که تست آنها مثبت و کد ملی آنها در سامانه وزارت بهداشت ثبت شده است، تا 14 روز امکان سفر با هواپیما، قطار و اتوبوس ندارند و برای آنها بلیت صادر نمی شود. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: اولین دستگاه شارژ خودکار کارت بلیت با استفاده از کارت بانکی مسافر در پایانه آبرسان نصب و راه اندازی شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
از 27 آبان ماه ارائه کدملی برای خرید بلیت اتوبوس و مینی بوس بین شهری با هدف جلوگیری از سفر افرادی که تست کرونایِ آن ها مثبت است الزامی شد
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
قلم/ همدان- سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان از ممنوعیت ارائه خدمات حمل و نقل عمومی به مسافران کرونایی خبر داد و گفت: استعلام کرونا برای مسافران اجباری شده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
گیلان-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه سامانه شرکت های حمل و نقل عمومی از طریق کد ملی وضعیت سلامتی مسافران را بررسی می کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
باز هم طرح های گل درشت و ناقص و باز هم صدای اعتراض رسانه. آقایان گویا آنقدر از ماشین شخصی استفاده کرده اند که نمی دانند اتوبوس ها تقریبا در 80 درصد مواقع سال، بخشی از مسافران خود را از مسافران به اصطلاح تو راهی تکمیل می کنند. سوال اینجاست که چطور سلامت این دسته از مسافران، کنترل می شود؟
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۹    
از امروز دوشنبه (3 آذر) بلیت اتوبوس به افراد با تست مثبت کرونا فروخته نمی شود.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی از آغاز ممنوعیت صدور یا فروش بلیت حمل و نقل جاده ای به مبتلایان به کرونا از فردا خبر داد و گفت: مبتلایان به کرونا 14روز بعد از نتیجه تست مثبت خود می توانند نسبت به استفاده از حمل و نقل عمومی اقدام کنند.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست پایانه های مسافربری شهرداری آبادان از نصب و راه اندازی دستگاه های وب کیوسک ویژه خرید آنلاین بلیت اتوبوس در آبادان خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۰:۰۳    
جمال رهنمایی اتوبوس سواران تهرانی وقتی صبحگاه سوم اسفند سال1348 با افزایش قیمت سه برابری بلیت اتوبوس های شرکت واحد مواجه شدند، دست به سنگ بردند، شیشه اتوبوس ها را شکستند و حدود 60دستگاه از اتوبوس های این شرکت نوپا را به آتش کشیدند ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۶:۰۶    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مردم باید بدانند که هزینه های زیادی برای نگهداشت شهر می شود و بخش عمده این هزینه ها برعهده مدیریت شهری است به طور مثال شهروندان تنها بخشی از هزینه بلیت اتوبوس و مترو را پرداخت می کنند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران: افزایش کرایه های ناوگان حمل ونقل عمومی مشکلات را حل نمی کند؛ بنابراین شهرداری تهران تلاش کند یارانه بلیت اتوبوس و مترو را از دولت بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران، لایحه شهرداری مبنی بر افزایش 25 درصدی قیمت بلیت اتوبوس و مترو را رد کردند و بر این اساس، کرایه های اتوبوس و مترو گران نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
یک فوریت لایحه تعیین نرخ بلیت مترو و اتوبوس در شورا تصویب شد. واکنش های زیادی صورت گرفت و در نهایت رئیس کمیسیون حمل و نقل شورا گفت: شورا به دنبال افزایش نرخ بلیت اتوبوس و مترو نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تصویب لایحه شهرداری تهران در خصوص اصلاح نرخ بلیت اتوبوس و مترو در صحن شورا بار دیگر با واکنش های مختلف مواجه شد؛ لایحه ای که در پی پایین آمدن درآمد شهرداری در شرایط کرونا مطرح شد و تصویب نهایی آن در دو راهی صلاح شهر یا صرفه شهروندان قرار دارد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۱:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
روز گذشته و در جریان جلسه شورای شهر تهران یک فوریت لایحه افزایش نرخ بلیت اتوبوس و مترو به تصویب رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- اعضای شورای اسلامی تهران دویست و چهلمین جلسه خود را به بررسی موضوعات حمل و نقل و بلیت اتوبوس و مترو، ساخت و ساز، نامگذاری معابر اختصاص دادند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران با یک فوریت افزایش نرخ بلیت اتوبوس و مترو موافقت کردند.
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران تاکید کرد: شرایط کشور بحرانی است و نمی توان با مدیریت نشسته و جلسه ی کاری از پیش برد، باید با جدیت تمام برای وصول 1500میلیاردتومان اوراق مشارکت توسعه مترو تلاش کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به تخفیف 90 درصدی کارت بلیت اتوبوس و مترو برای سالمندان در پایتخت گفت: 5 سرای تجربه در پایتخت راه اندازی شده که پس از مهار کرونا، تعداد این سراها افزایش می یابد.
ایرانگرد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۴    
تنها راه رسیدن به جنگل های دوهزار از تهران، جاده چالوس و بعد هم شهر تنکابن (شهسوار) است. می توانید با سه وسیله و بعد از طی 275 کیلومتر به تنکابن برسید: اتوبوس: اگر می خواهید با اتوبوس بروید از ترمینال غرب یک بلیت اتوبوس برای تنکابن بخرید و پنج ساعت بعد در تنکابن پیاده شوید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
دولت تا پایان سال گذشته 7 هزار و 300 میلیارد تومان در بخش یارانه بلیت اتوبوس و مترو به شهرداری تهران بدهکار است اما آیا میدانید با این رقم چه تعداد قطار و اتوبوس می توان برای تهران خریداری کرد؟!
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه مجموع بدهی های دولت در خصوص یارانه بلیت اتوبوس و مترو تا پایان سال 98 برابر با 7300 میلیارد تومان است، گفت: از این مبلغ، سال گذشته دولت فقط 25 میلیارد تومان را پرداخت کرده است که رقم بسیار ناچیزی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: مجموع بدهی دولت از بلیت اتوبوس و مترو تا پایان سال 98 مبلغ 7 هزار و 300 میلیارد تومان بوده است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : کیهان در ویژه های خود نوشت: محسن هاشمی به روزنامه شرق گفت: در قانون مترو که مصوب مجلس است، دولت موظف شده است که کل هزینه های توسعه مترو و حتی بهره برداری را بپردازد؛ اما پس از آن در قانون حمایت از قطار شهری ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت: مدیریت شهری برای اینکه به مردم فشار نیاید گزینه حداقلی را برای سهم مردم از هزینه حمل و نقل عمومی را در نظر گرفته که از این هفته برای هر سفر 100 تومان به کرایه بلیت اتوبوس اضافه می شود. ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۵:۱۷    
شهردار مشهد امروز در نشست خبری خود با اشاره به خلف وعده دولت در پرداخت سهم خود در حمل و نقل عمومی تاکید کرد: افزایش قیمت بلیت مترو اعمال شده و افزایش نرخ اتوبوس هم این هفته اجرا می شود ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دانشجویان تعدادی از دانشگاه های مشهد در بیانیه ای خطاب به شورای شهر مشهد سوالاتی را درباره علت افزایش قیمت بلیت اتوبوس و مترو و گرانی حمل و نقل درون شهری مطرح کردند ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۱:۰۹    
سخنگوی سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: شورای اسلامی شهر مشهد افزایش 100 تومانی را برای خدمات اتوبوسرانی این کلانشهر در نظر گرفته است که بر این اساس نرخ 650 تومانی بلیت اتوبوس به 750 تومان افزایش پیدا می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به برگزاری جلسه ای برای تصمیم گیری در مورد بهاء بلیت اتوبوس گفت: ممکن است در این جلسه تصمیم بگیریم که افزایش بهاء مترو نیز متوقف شود.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: بهای بلیت قطارشهری مشهد از شنبه(امروز) با افزایش 200 تومانی به هزار تومان خواهد رسید و افزایش بهای بلیت اتوبوس بعد از جلسه با فرمانداری تعیین تکلیف می شود. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۲:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: بهاء بلیت قطار شهری از امروز صبح افزایش داشته و در رابطه با اتوبوس قرار شد بررسی مجددی انجام شود که زمان دقیق افزایش بلیت اتوبوس بعد از مذاکرات اعضاء شورا برای قیمت جدید اتوبوس اعلام خواهد شد. ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت :شهرداری مشهد با افزایش ندادن قیمت بلیت اتوبوس و مترو از مردم مشهد حمایت کند. نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت :شهرداری مشهد با افزایش ندادن قیمت بلیت اتوبوس و مترو از مردم مشهد حمایت کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از تصویب قیمت های جدید خدمات دهی اتوبوس و قطار شهری خبر داد و گفت: بنا بوده است این تغییرات از ابتدای سال اعمال شود، اما اجرای آن با توجه به شیوع ویروس کرونا ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اگر امروز فرصت مرور اخبار را نداشته اید این پادکست برای شماست. امروز در عصرگاه اقتصاد رادیو اقتصادآنلاین درباره اخذ مالیات از خانه های خالی، تخلیه ماشین های صفر کیلومتر از پارکینگ ها، افزایش نرخ بلیت اتوبوس و دیگر اخبار اقتصادی ایران و جهان صحبت می کنیم.
مدیر شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران از افزایش نرخ بلیت اتوبوس از امروز خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عامری، رئیس هیات مدیره اتحادیه شرکتهای تعاونی و مسافربری با اشاره به اینکه شرکت های تعاونی مسافربری همچنان منتظر وعده دولت برای تزریق کمک های مالی هستند گفت: بر اساس قانون، قیمت بلیت اتوبوس های مسافربری 20درصد افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: با هم افزایی فعالان حوزه حمل و نقل مسافر، طرح آزمایشی فروش غیرحضوری و اینترنتی بلیت اتوبوس بین شهری در مشهد با موفقیت اجرا شده و دیگر شهرهای کشور نیز آن را الگو قرار خواهند داد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
علی رغم اینکه بر اساس قوانین بالادستی دولت موظف به پرداخت سهم یک سومی خود در یارانه بلیت اتوبوس و مترو است، از سال ها پیش تاکنون این موضوع محقق نشده و مشکلات بسیاری را برای شهرداری ها ایجاد کرده است.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۱    
با تصویب یک لایحه دوفوریتی در شورای شهر مشهد افزایش بهاء بلیت اتوبوس و قطار شهری در سال 99 به تعویق افتاد و این افزایش قیمت از 15 خرداد اعمال خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
شیوع و گسترش ویروس کرونا و مسائل اقتصادی ناشی از آن سبب شد افزایش قیمت بلیت اتوبوس و مترو در مشهد فعلا به تاخیر بیفتد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به مصوبه شورا مبنی بر افزایش 100 تومانی بهاء بلیت اتوبوس و افزایش 200 تومانی بهاء بلیت مترو در سال 99 گفت: فرمانداری درخواست داشته که فعلا در سه ماهه اول امسال افزایش بهاء نرخ اتوبوس و مترو به حالت تعلیق در بیاید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۷    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: میزان افزایش نرخ بلیت اتوبوس بر اساس بررسی مولفه هایی همچون نرخ تورم، میزان افزایش حقوق و دستمزد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۰    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان درباره گلایه شهروندان و رسانه ها از تصویب افزایش نرخ بلیت اتوبوس گفت: قیمت تمام شده بلیت برای شهرداری اصفهان به ازای هر مسافر 3 هزار تومان است که تنها یک سوم و در برخی خطوط کمتر از یک سوم این مبلغ از مسافر دریافت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: چنانچه دولت در تأمین هزینه های اتوبوسرانی سهم خود را بپردازد ما نیز در زمینه نرخ بلیت اتوبوس بازنگری خواهیم کرد، هرچند افزایش نرخ بلیت اتوبوس برای همه شهرها و اقدامی هرساله است.