شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۲:۰۸Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزوی»

خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی که در استان قم مشغول به کار است و رسالت خود را تمدن سازی قرار داده است، از آثار و طرح های پژوهشی و پایان نامه های حوزوی تا سقف 50 میلیون تومان حمایت می کند.
جامعه الزهرا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس گروه مطالعات و برنامه ریزی تبلیغ و امور فرهنگی جامعه الزهرا سلام الله علیها از افتتاح دفتر امور خانواده شهدا و ایثارگران در این مؤسسه علمی حوزوی خبر داد و گفت: از جمله فعالیت های این دفتر، فعالیت در خط مقدم جبهه فرهنگی و جنگ ترکیبی و شناختی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
طرح حمایت از آثار پژوهشی نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه که حدفاصل ابتدای سال 1400 تا آبان ماه سال جاری منتشر شده باشند، به اجرا در می آید.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- مدیر حوزه های علمیه گفت: اکنون وضعیت مساجد آن چیزی که شایسته نظام اسلامی است، نیست. به گزارش شفقنا از حوزه، آیت الله علیرضا اعرافی ظهر امروز در نشست با نماینده ولی فقیه در فارس، استاندار فارس، نمایندگان مجلس، مسئولان نهادهای حوزوی و فرهنگی استان ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اولین نشست هم اندیشی نمایندگان پاسخکده های دینی مراکز تخصصی حوزوی با حضور رئیس مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ خطیب حوزوی مهم ترین چیزی که می تواند در تبلیغ بر دیگران اثر بگذارد، عمل مبلّغ است، گفت: باید رفتار و منش کسی که لباس روحانیت می پوشد، در دین برای مخاطب جاذبه ایجاد کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه کشور در رأس هیئت بلندپایه حوزوی به منظور شرکت در مراسم تودیع و معارفه مدیر حوزه های استان فارس به شیراز سفر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۰    
معاون آموزش حوزه های علمیه گفت: در دوره جدید مدیریت حوزه های علمیه درختواره دانشی با بیش از 400 رشته، مقطع و گرایش طراحی کرده ایم که قریب به 40 رشته آن پیرامون آموزش و پرورش است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ممنوعیت سونوگرافی زنان توسط مردان در حالی وضع شده است که کمبود داکتران زن در شفاخانه حوزوی هرات وجود دارد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۱:۱۴    
حوزه/ مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی ریحانة الرسول(س) ساوه گفت: بعد از واقعه عاشورا رسالت حضرت زینب(س) دفاع از ولایت و امامت بود که با خطابه خوانی در مجالس مختلف این رسالت مهم را انجام دادند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۲۱    
شفقنا- اطلاعیه ها و فراخوان های حوزوی روزانه تحت قالب اطلاعیه های حوزوی برای آگاهی و بهره برداری بیشتر تقدیم مخاطبان ارجمند می گردد: برگزاری نشست علمی حکمرانی فرعونی ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۴    
حوزه/ حجت الاسلام صبوری طلبه ایرانی و مبلغ بین الملل گفت: در تبلیغ بین الملل بی مهری و سختی زیاد است، همین که از مرز خارج می شویم مشکلاتی آغاز می شود که ما تصوری از آن نداریم. همچنین مشکلاتی که برای خانواده های مبلّغ ایجاد می شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی موسسه آموزش عالی حوزوی الزهرا(سلام الله علیها) گرگان در تشریح فعالیت های هفته گفت: بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت های مسلمان رشد کرده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ استاد موسسه آموزش عالی حوزوی الزهراء(سلام الله علیها) گرگان به تبیین مدیریت بحران در سیره حضرت زینب (سلام الله علیها) پرداخت.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۱    
حوزه/جلسه آموزشی سفیران سلامت در موسسه آموزش عالی حوزوی ریحانة الرسول سلام الله علیها ساوه برگزار گردید.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۹    
اختصاص هزار هکتار به مؤسسات حوزوی و دانشگاهی البته نحوه توزیع جالبی دارد. تقریباً اکثر مراکزی که در قم فعال و در چارچوب های قدرت حرفی برای گرفتن دارند، به نوعی از چند صد هکتار زمین در این اراضی بی نصیب نبوده اند ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۲۴    
حوزه/ قرارگاه حوزوی انقلاب اسلامی در خصوص بی احترامی یک فرد به قانون در یکی از شعب بانک در قم و حمایت از اقدام انقلابی استاندار، بیانیه ای صادر کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ خطیب حوزوی با بیان این که اگر ادب و فروتنی در جامعه نهادینه گردد، بسیاری از مشکلات اجتماعی رخت برخواهد بست، گفت: بی ادب تنها به خود ضرر نمی زند، بلکه آتش به جان جامعه می اندازد؛ بی ادبی ریشه تمام بلاها و مفاسد و ادب ریشه تمام خوبی هاست.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۵    
حوزه/ فراخوان تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی ویژه دانش آموختگان برتر حوزوی (طرح شهید صیاد شیرازی ویژه طلاب) برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۲    
معاون پژوهش مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) گفت: کرسی ترویجی عرضه و نقد دیدگاه علمی عوامل ضدانگیزشی موثر بر یادگیری زبان انگلیسی طلاب حوزه های علمیه به زبان انگلیسی ویژه استادان آموزش زبان انگلیسی حوزه علمیه اصفهان و زباندانان طلبه و دانشجو برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ با حضور علما، اساتید و شخصیت های برجسته حوزوی هجدهمین سالگرد ارتحال آیت الله حاج شیخ علی آقا سعادت پرور (پهلوانی تهرانی) در مسجد اعظم قم برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۷:۵۶    
حجت الاسلام موسوی گفت: حوزه برای برنامه هفتم توسعه کارگروهی تشکیل داده است که با تماس با نهادهای مختلف حوزوی تلاش دارد نظرات خود را به دولت پیشنهاد بدهد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه علم و آموزش ایران اکونومیست ، این بنیاد در فراخوانی تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی ویژۀ دانش آموختگان برتر حوزوی (طرح شهید صیاد شیرازی ویژۀ طلاب) را اعلام کرد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بنیاد ملی نخبگان هر ساله با هدف استفاده بهینه از فرصت خدمت نظام وظیفۀ برگزیدگان حوزوی داخل و خارج از کشور تسهیلات خدمت نظام وظیفه را به آنان اعطا می کند. ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ همزمان با هفته بسیج نشست" وظایف یاوران مهدی (عج)" در موسسه آموزش عالی حوزوی ریحانة الرسول سلام الله علیها ساوه برگزار گردید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدمهدی ایمانی پور گفت: دوکشور بزرگ ایران و عراق در تمامی حوزه ها نیازمند توسعه و تعمیق روابط هستند. روابط علمی و حوزوی دو کشور از سوی دشمنان اسلام و ایادی منطقه ای آن ها باهجمه گسترده و متنوعی مواجه است و نیازمند توسعه تعاملات و همکاری دو حوزه بزرگ قم و نجف است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کنگره ملی روحانی شهید میرزا کوچک جنگلی، با حضور شخصیت های حوزوی، پیرامون شخصیت این مبارز حوزوی در موسسه امام خمینی(ره) قم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون تبلیغ مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور در سفر به چهارمحال وبختیاری در چند نشست و گفت وگو شرکت کرد که دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد و جلسه کمیته همکاری های حوزه و آموزش و پرورش، نشست معاونان تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس : همایش ملی حوزویان بصیر امروز (پنجشنبه، 3 آذر) با حضورمسئولان کشوری، اساتید، مبلغان و طلاب بسیجی جامعه الزهرا سلام الله علیها و حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور از سوی مرکز بسیج اساتید و نخبگان جامعه الزهرا سلام الله علیها در تالار بیداری اسلامی این مؤسسه علمی حوزوی برگزار شد ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۵    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه کهگیلویه و بویراحمد در نشست ستاد حوزوی بحران و حوادث غیر مترقبه استان گفت: هر وقت به حضور طلاب و روحانیون جهادی در سطح استان نیاز بوده همه جانبه و به صورت تمام وقت تا انتها در خدمت مردم و مسئولین بوده ایم.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی - تبلیغی مدرسه علمیه ولی عصر(عج) شهرستان گرمی از برگزاری کارگاه آموزشی تهذیب و تربیت دینی ویژه طلاب و دانش آموختگان این واحد حوزوی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام ملانوری گفت: طرح مسجد تراز برای اجرا علاوه بر توجیه هیئت امناء و مبلغین، نیاز به همکاری های دولتی، حوزوی و مسئولین داشته و در مجموع نیازمند عزم همگانی است.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۶    
زاهدان/ نهمین جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی سیستان و بلوچستان با موضوع بررسی و برنامه ریزی مراسم شهادت حجت الاسلام و المسلمین سجاد شهرکی، شهید ترور، با حضور اعضای کمیته روحانیون استان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی الزهرا(سلام الله علیها) گرگان گفت: هفته بسیج، فرصتی مغتنم برای انتقال عالمانه تفکر بسیجی در جامعه است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون پژوهش مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) گفت: کرسی بین المللی ترویجی عرضه و نقد دیدگاه علمی عوامل ضدانگیزشی موثر بر یادگیری زبان انگلیسی طلاب حوزه های علمیه به زبان انگلیسی برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها ضمن اشاره به تلاش مردم در شکافت زمین برای کشف گنجینه ها و دفینه های پنهان در آن اظهار داشت: پیداکردن، کشف و تبلیغ گنجینه های علمی، معنوی و حوزوی از رسالت های بزرگ جویندگان، محققان و دانش پژوهان مسائل دینی و معرفتی است.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۰    
کرج/ جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان البرز با حضور مسئولان نهادهای حوزوی استان برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرگروه علمی تبلیغ موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) گفت: ما نیز باید همانند شهید مدافع امنیت روح الله عجمیان آماده پرداخت هرگونه هزینه برای پاسداری و دفاع از حق باشیم.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، مهمترین تشکل حوزوی اصولگرا، در پی سخنان رهبری و اتفاقات اخیر کشور بیانیه ای صادر کرد. به گزارش دریافتی انصاف نیوز، متن این بیانیه در پی می آید: بسم الله الرحمن الرحیم ...
نشست هم اندیشی مرکز خدمات با فعالین حوزوی عرصه تبلیغ با محوریت طرح هدفمندی خدمات در سالن جلسات مرکز خدمات برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
بنیاد ملی نخبگان به منظور هدایت هدفمند طلاب صاحب استعداد برتر در حوزه های علمیه کشور و توسعه فعالیت های نخبگانی آنان، به تعدادی از شاغلین به تحصیل تسهیلاتی را اعطا می کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: رویکرد ما در دوره پیش رو، بر فعال نمودن بیش از پیش مدارس و رشد و ارتقای ظرفیت ها و بهره برداری از استعدادهای موجود حوزوی در سطح استان های خراسان است. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
پنجاه و یکمین نشست از نشست های علمی پژوهشگاه مطالعات تقریبی با همکاری دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی وابسته به مرکز ملی فضای مجازی و نیز مجتمع آموزش عالی بنت الهدی وابسته دانشگاه بین المللی المصطفی برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ خطیب حوزوی ضمن اشاره به برخی از تفاوت سیاست های رحمانی علوی و سیاست های شیطانی اموی، گفت: بر اساس خطبه 200 نهج البلاغه، حضرت علی علیه السلام خود به شبهه سیاست مدار نبودنشان پاسخ داده و قسم جلاله یاد می کنند که واللَّه ما معاویة بأدهی منّی و می فرمایند؛ من سیاست را باتقوا انتخاب کردم.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
از سه سال قبل تاکنون و به دنبال انعقاد تفاهمنامه حوزه های علمیه با وزارت آموزش وپرورش و ستاد کل نیرو های مسلح، مقرر شد طلبه های دارای مدارک حوزوی سطح یک (معادل کاردانی و فوق دیپلم) به بالا ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین هاجری در جمع مسئولان حوزوی و گروهای جهادی استان مازندران گفت: جشنواره گفتمان خدمت ، خدمات و مجاهدت خاموش روحانیت را به شکل هنرمندانه و زیبا به جامعه نشان خواهد داد.