دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۳:۴۳Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزوی»

رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۵    
مخاطبان خبرگزاری رسا با شرکت در نظرسنجی این رسانه حوزوی نظر خود را درباره اولویت کشور در عرصه اقتصادی اعلام کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۰    
مصطفی قناعتگر تا همین چندسال پیش نمی دانست که نسب او به شیخ حر عاملی می رسد. زمانی متوجه این موضوع شد که راه جد خود را برای مطالعه دروس دینی در حوزه پیش گرفته بود، اما نکته جالب اینجاست که از زمان مرحوم شیخ حر عاملی تاکنون کسی از خاندان، تحصیلات حوزوی نداشته است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۴    
حوزه/ بهنام کهوری تصریح کرد: راه اندازی دفتر خبرگزاری حوزه در استان هرمزگان، می تواند بسیاری از هجمه ها و اخبار نادرستی که از علیه حوزه و روحانیت منتشر می شود را خنثی و چشم اندازی دقیقی از نهادهای حوزوی و خدمات آنان را برای جامعه ترسیم کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
همایش ملی فرهنگ انتظار و راهبرد مقاومت سلیمانی که با همکاری مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و دیگر نهادهای حوزوی برگزار می شود، فراخوان مقاله داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول کمیته اعزام به بیمارستان ستاد حوزوی بحران گفت: در پی تشدید شیوع کرونا در استان قم از چند روز گذشته حدود 250 طلبه و روحانی جهادی در سه بیمارستان شهر قم مشغول به امر خدمت رسانی به بیماران کرونایی و کمک به کادر درمان شده اند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
چهارمین نشست مجازی مدرسه بهاری با موضوع شبهه پژوهی حکومت دینی پاسخی به شائبه استبداد با سخنرانی اساتید برجسته حوزوی به صورت مجازی برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۱۷    
موسسه آموزش عالی حوزوی خاتم النبیین در مقطع سطح سه حوزه رشته بررسی فرقه انحرافی (بهائیت) دانش پژوه می پذیرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۴۷    
رسانه حوزوی مناهج با همکاری خبرگزاری رسا اقدام به برگزاری رزمایش تبیینی رمضان با اهدای جوایز ارزنده کرده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۰    
مخاطبان خبرگزاری رسا با شرکت در نظرسنجی این رسانه حوزوی نظر خود را در خصوص ملاک و معیار انتخاب رییس جمهور آینده اعلام کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۴۶    
حوزه/ مسئول کمیته آرامستان های ستاد حوزوی بحران به تشریح تازه ترین فعالیت های این کمیته در پیک چهارم شیوع کرونا پرداخت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۲:۵۵    
حوزه/معاون فرهنگی مؤسسه آموزش عالی حوزوی خواهران فاطمه معصومه(س) بندرعباس از آغاز برنامه های فرهنگی و تبلیغی ویزه ماه مبارک رمضان خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- دبیر علمی همایش ملی معنویت و علوم اسلامی به ارائه گزارشی از روند فعالیت های این همایش پرداخت و گفت: تولید ادبیات غنی در زمینه معنویت و ایجاد تحرک و پویایی لازم میان علمای حوزوی و دانشمندان از اهداف این همایش است. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۹    
حوزه/ در سی و هشتمین جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان تهران، دغدغه های مقام معظم رهبری نسبت به فضای مجازی و چارچوب های اقدام جهادی در این فضا بررسی شد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۰    
مازندران - جمعی از علما و شخصیت های حوزوی مازندران از عملکرد دولت به ویژه ستاد ملی کرونا در بی توجهی به برنامه های معنوی در ماه مبارک رمضان انتقاد کردند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مؤسسه آموزش عالی حوزوی حضرت عبدالعظیم (ع) وابسته به آستان مقدس حضرت عبدالعظیم و مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برای سال تحصیلی جدید اقدام به پذیرش طلاب خواهر می کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۵    
کارگاه تخصصی نماز کودک ویژه مادران و مربیان، در مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام حسین(علیه السلام) یزد برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۲    
حوزه/ کتاب روحانیت و رسالت تبلیغ سیاسی جهت نمای مبلغین در زمینه تبلیغ سیاسی با توجه به بیانات امام خامنه ای به قلم علی اکبر اژه ای و از سوی رسانه حوزوی مناهج منتشر شد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۲۷    
مراسم معارفه سردبیر جدید خبرگزاری رسا با حضور آیت الله رمضانی و مدیرعامل و جمعی از عوامل این رسانه حوزوی برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۰    
حوزه/دبیر مجمع خیرین نهادهای حوزوی استان هرمزگان گفت: یکی از فلسفه های ماه رمضان قرار گرفتن در شرایطی است که بتوانیم حال فقرا را درک کنیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۶    
به همّت دفتر مطالعات، پژوهش ها و ارتباطات حوزوی مرکز رسیدگی به امور مساجد، ویژه نامه ماه مبارک رمضان جهت بهره برداری اهالی مسجد تدوین و منتشر شده است.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۸    
رشت/ اولین جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان گیلان در سال 1400 در دفتر مدیریت حوزه های علمیه برادران استان برگزار شد
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۱    
فراخوان پذیرش گروه ها و مؤسسات حوزوی دارای محصولات یا خدمات از سوی مرکز رشد و نوآوری حوزه های علمیه منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید محمد شاهدی از سال 1370 فعالیت های بین المللی خود را در آفریقا آغاز کرد که نتیجه آن تاسیس 19 مرکز حوزوی و مدرسه قرآنی است.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۹    
قم- معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات با اشاره به لزوم تعیین نوع هم افزایی اعضا در کمیته تبلیغ مجازی گفت: استفاده از ظرفیت های رسانه های انقلابی در فضای مجازی ضروری است. ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ علی ذوالفقاری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از این تعداد نامزد 619 نفر در بخش مرکزی ،190 نفر در بخش سرحد و 188 نفر هم در بخش قوشخانه ثبت نام کردند. ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، نمایندگان مراجع تقلید دوشنبه شب با حضور در مؤسسه موضوع شناسی احکام فقهی در ارتباط تصویری برخط با ستاد استهلال دفتر رهبر معظم انقلاب، گزارش رصد هلال ماه مبارک رمضان را که توسط رصد گران ستاد از نقاط مختلف کشور تهیه و ارسال شده بود، استماع و بررسی کردند. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی بر لزوم تشکیل و احیای کمیته تبلیغ مجازی تاکید کرد و گفت: در این کمیته می بایست نوع هم افزایی ها مشخص شود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
پوریزدان پرست گفت: همایش ملی انسان 250 ساله، اهل بیت (ع)، تنوع نقش ها، یگانگی هدف با هدف ارتقای بصیرت آحاد جامعه به ویژه قشر نخبه حوزوی و دانشگاهی با اندیشه ها و شخصیت عظیم رهبر معظم انقلاب و اندیشه مبارزاتی ائمه معصومین (ع) برگزار می شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
لرستان- حجت الاسلام شاملویی گفت: هم اکنون 90 طلبه در سطح یک، دو و سه حوزوی در مدرسه علمیه برادران دورود در حال تحصیل هستند و به مناسبت سال تحصیلی جدید 15 طلبه جذب می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۰۰    
حوزه/کارشناس فرهنگی و پژوهشگر حوزوی تصریح کرد: جای بسی تأسف است که گویا خطر کاهش جمعیت کشور برای برخی مسئولان هیچ اهمیتی ندارد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۲۸    
شفقنا – رسانه های مذهبی و حوزوی متعدد و متنوعی در کشورمان در حال اطلاع رسانی هستند که طیف وسیعی از اخبار و عناوین محتوایی مرتبط با اهداف و موضوع فعالیت خود را منعکس می سازند. شفقنا روزانه منتخبی از اهم اخبار این رسانه ها را به اطلاع مخاطبان محترم میرساند: ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۰۰    
نماینده ولی فقیه در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) با حضور در ساختمان خبرگزاری رسا، از این رسانه حوزوی بازدید کرد و در جریان فعالیت های آن قرار گرفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ آیین افتتاح ساختمان اداری مرکز خدمات حوزه علمیه استان آذربایجان غربی، با حضور مسئولان حوزوی برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۹    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین بهرام پور، سازمان بسیج طلاب و روحانیون خوزستان را فعال ترین نهاد حوزوی در اعزام طلاب جهادی در سطح استان دانست.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۳    
حوزه/ نخستین جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی خوزستان در سال جدید، با هدف انسجام بخشی فعالیت های جهادی و تبلیغی طلاب، برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- کتاب اهل خرد و اندیشه در آیات و روایات ویژه ماه مبارک رمضان منتشر شد. به گزارش شفقنا، کتاب اهل خرد و اندیشه در آیات و روایات توسط دفتر مطالعات پژوهش ها و ارتباطات حوزوی مرکز رسیدگی به امور مساجد، ویژه مبلغین و امامان محترم جماعات در فرودین 1400 تهیه و منتشرشد. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۶    
اصفهان - جعفریان گفت: سومین دوره کارشناسی زبان انگلیسی گرایش مطالعات اسلامی دانشگاه باقرالعلوم(ع) از سوی مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی برگزار می شود.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
قم- گروه علمی قرآن حوزه علمیه خواهران با مشارکت گروه قرآن پژوهی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، کرسی علمی ترویجی بررسی نظریه پوشش اسلامی را برگزار می کند. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۰    
حوزه/ آیت الله علیدوست با ارسال پیام های جداگانه به علما، شخصیت های حوزوی، علمی، فرهنگی و مقامات کشوری ازپیام های تسلیت و ابراز همدردی آنان به مناسبت درگذشت ابوی خود تشکر و قدردانی کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگر و حدیث پژوه حوزوی گفت: امام رضا(ع) تبیین گر شیوه های حل مشکل الحدیث بودند و بیشتر از روش تبیینی و برخی اوقات از شیوه انکاری در این زمینه بهره می بردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۷:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سومین جشنواره دین و فضای مجازی توسط دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی پژوهشگاه فضای مجازی برگزار می شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۰:۴۵    
استانها - مشخص شدن کاندیداهای مورد حمایت جامعه مدرسین، ادامه ثبت نام حوزه خراسان و پذیرش حوزه علمیه فارس با رویکرد جذب نخبه ها از جمله مهمترین اخبار حوزوی استان ها است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۴۵    
شفقنا – رسانه های مذهبی و حوزوی متعدد و متنوعی در کشورمان در حال اطلاع رسانی هستند که طیف وسیعی از اخبار و عناوین محتوایی مرتبط با اهداف و موضوع فعالیت خود را منعکس می سازند. شفقنا روزانه منتخبی از اهم اخبار این رسانه ها را به اطلاع مخاطبان محترم میرساند: ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر دفتر امور صیانتی و حراست حوزه علمیه خراسان با اشاره به در پیش بودن انتخابات و حساسیت آن، تاکید کرد: ورود مدارس و مراکز حوزوی در عرصه انتخابات، تنها می بایست در برای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی، تبیین شاخص های انتخاب اصلح و تلاش برای حضور حداکثری مردم در انتخابات باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
هیاتی از فعالان مذهبی و اندیشمندان موسسه دینی "درود" در لاهور با تمجید از فعالیت مراکز دینی و حوزوی ایران در بحث سیره نبی مکرم اسلام(ص)، تاکید کرد: عملکرد جمهوری اسلامی ایران برای ترویج وحدت و دشمن شناسی منبع الهام بخش برای تمامی مذاهب اسلامی است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پذیرش و امور مدارس پیش حوزوی معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان گفت: ثبت نام و پذیرش حوزه علمیه خراسان ویژه برادران و خواهران، تا 15 اردیبهشت ادامه دارد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۵    
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بردسکن گفت: طلاب باید اخلاق و معارف الهی را نشر دهند که محقق شدن آن به نیروی انسانی مستعد، آگاه و متعهد نیاز دارد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: محمدعلی نبی پور از ثبت نام 12 نفر در انتخابات میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری خبر داد و اظهار کرد: همگی ثبت نام کنندگان مرد، دارای تحصیلات حوزوی و شیعه هستند. ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ادیان نیوز حجت الاسلام امین بهرامی، پژوهشگر و نویسنده حوزوی در یادداشتی به مناسبت سالروز شهادت شهید صدر تأکید کرد: حرکت علمی، عقیدتی و فرهنگی را که احتیاج به گروهی بزرگ از فضلای حوزه داشت تا به سرانجام برسد آیت الله شهید سیدمحمدباقر صدر(ره) به تنهایی انجام داد و یک تنه به لشکرشکنی دشمنانی ...