چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۸:۱۱Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میبد»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
یزد- ایرنا- سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی میبد گفت: 2 سال از زمان انتخاب این شهر به عنوان شهر جهانی زیلو گذشته و در این مدت با افزایش تعداد زیلوبافان و ارائه بیش از 32 میلیارد ریال تسهیلات به آنها شاهد رونق چشمگیری در این عرصه هستیم.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر عامل صندوق کارآفرینی استان یزد در سالروز جهانی شدن شهر میبد به عنوان شهرجهانی زیلو، ارائه تسهیلاتی برای حمایت از خرید زیلو را نوید داد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت که امروز مردم به خصوص اقشار ضعیف با چشمان اشکبار گرانی ها را تحمل می کنند بعد در این شرایط به راحتی گوسفند در مرزهای جنوبی و غربی قاچاق شده و گوشت هم گرانتر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
فرمانده مقاومت بسیج میبد، از افتتاح قرارگاه حاج قاسم سلیمانی همزمان با موج سوم کرونا درجهت خدمت رسانی به مردم میبد در استان یزد خبر داد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس مجمع نمایندگان استان یزد و نماینده مردم میبد و تفت در مجلس اهتمام مقام معظم رهبری به دستبافته ی زیلو را یادآور شد و تاکید کرد: به صرفه بودن بافت زیلو و اهمیت اقتصادی آن از ملزومات حمایت از این هنرصنعت است.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
میبد در 5آذرماه 1397 از سوی شورای جهانی صنایع دستی بعنوان شهر جهانی زیلو به تایید و تصویب رسید و این فرصت خوبی در راستای اعتلای فرهنگ و هنر استان و معرفی پتانسیل هاست.
میبد خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
هفته بسیج یادآور خاطره پرشکوه مجاهداتی است که در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی، زیباترین تابلوهای ایثار و فداکاری همراه با نجابت و فروتنی و توأم با شجاعت و رشادت را ترسیم کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- -آغاز مرمت حمام تاریخی حسن آباد میبد ، اهدا 130 میلیون ریال مراسم چهلم 2 فرد مبتلا به کرونا به ستاد دیه یزد و تامین 45 عدد کپسول اکسیژن مورد نیاز ییماران کووید19 بستری در منزل از سوی خیران میبدی از جمله خبرهای روز سه شنبه استان یزد است.
شهرداری یزد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در تاریخ چهارم آذرماه، شهرداران شهر میراث جهانی یزد و شهر میبد که در سال 97 به عنوان شهرجهانی زیلو معرفی شده است، در ساختمان مرکزی شهرداری یزد با هم دیدار کردند. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
علی باقرپور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میبد از توابع استان یزد در گفت وگو با میزان اظهار داشت: به منظور صیانت قانونمند از حقوق عمومی با هدف پیشگیری از مخاطرات برای شهروندان، دادستانی با هرگونه تخلف در این زمینه به شدت برخورد خواهد کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۶    
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد، از آغاز مرحله سوم کمک های مومنانه و تامین جهیزیه نوعروسان در قرارگاه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
یزد- کمبود اکسیژن از مشکلات این روزهای بیماران کرونایی به ویژه بیماران بستری در منزل است که خادمیاران رضوی میبد بخشی از این مشکل را برطرف کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
دو واحد آزمایشگاهی تست جعلی کرونا در میبد و اردکان توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه الغدیر پلمب شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مسوول روابط عمومی سپاه الغدیر یزد گفت: توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات این سپاه و با همکاری مردم 2 آزمایشگاه جعلی تست کرونا در شهرستان های اردکان و میبد شناسایی و پلمب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سربازان گمنام امام زمان(ع) در سپاه الغدیر دو واحد آزمایشگاهی تست جعلی کرونا را در شهرستان های میبد و اردکان را شناسایی و با دستور قضایی پلمب کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
سلمانی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: دو آزمایشگاه متخلف در شهرستان های اردکان و میبد پلمب شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - یک واحد معدنی و صنعتی اردکان از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه 99 با توجه به شیوع کرونا و برای نجات بیماران بدحال تنفسی بر اساس اعلام نیاز بیمارستان های یزد ، اردکان ، میبد و مهریز 435 تن اکسیژن مایع رایگان در 34 نوبت تحویل مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان ها داد.
شبکه مجازی میبدما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۳    
حجت الاسلام والمسلمین علیرضا آقایی گفت: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد در نظر دارد طرح کتابخوانی در ایام کرونایی به اجرا در آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد: طرح ممنوعیت تردد از ساعت 21 تا چهار صبح در تمامی میادین اصلی شهر درحال اجرا است.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -از ابتدای امسال و تا پایان آبان ماه بر اساس اعلام نیاز بیمارستان های واقع در شهرهای یزد، اردکان، میبد و مهریز تا کنون بیش از 435 هزار کیلوگرم اکسیژن مایع در 34 نوبت و بطور رایگان، تحویل بیمارستانهای شهرهای مذکور شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار میبد گفت: انسجام و هماهنگی شهرداری و اداره میراث فرهنگی می تواند اثرات خوبی در ساماندهی و هویت بخشی بافت تاریخی و تسهیل امور شهروندان داشته باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان یزد دولت را به روزمرگی و لجبازی های با طرح های مجلس در موضوعاتی مانند طرح معیشتی و مالیات بر خانه های خالی متهم کرد.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار میبد ضمن تاکیدبر خدمات دهی سریع و مناسب به شهروندان بارعایت کامل پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا عنوان کرد: باتوجه به تشدید محدودیت های ستاد کرونای کشور، از ابتدای آذرماه شهروندان باید با تماس با سامانه 137 نسبت به نوبت گیری جهت درخواست خود اقدام نماید.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار میبد گفت: بازنگری طرح جامع، نقشه راهی است برای ده سال آینده و باید به سمتی پیش رویم که کالبد و معماری تاریخی و ارزشمند شهر را حفظ و مشکل شهروندان را در این زمینه حل کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با گلایه شدید از ضعف اوقاف در مدیریت موقوفات در استان یزد گفت: میلیاردها تومان موقوفه در تفت و میبد به حال خود رها شده است.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حسین فلاح فرماندارمیبد در نشست با اصحاب رسانه شهرستان از استقرار و ورود دستگاه اکسیژن ساز از فردا به مدار در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد شهردار میبد از پایان عملیات خاکبرداری و آغاز شبکه بندی و فنداسیون طرح ارگ شهرداری خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
برخی منابع کارگری؛ از آغاز فعالیت تولیدی مجتمع فولاد میبد در آینده ای نزدیک خبر می دهند.
شبکه مجازی میبدما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۱    
فرماندار میبد گفت: به لطف خدا گردنه سخت مشکلات فولاد را رد کرده ایم و برای ادامه کار و رسیدن به نتیجه باید پیگیری های لازم صورت بگیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد فرماندار میبد از بازگشت مجتمع فولاد میبد به چرخه تولید با رعایت موارد زیست محیطی خبر داد و ابراز امیدواری که این واحد به سرمایه گذار دارای اهلیت و تعهد واگذار شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرماندار میبد با تاکید بر رعایت مسائل زیست محیطی در حوزه صنعت و به ویژه در ارتباط با کارخانه دوباره راه اندازی شده فولاد گفت: این واحد صنعتی با مدیریت بخش خصوصی و با انتخاب بهترین گزینه ، بهتر از واگذاری به دولت اداره می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۳    
در جلسه ای با حضور سید جلیل میر محمدی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی طرح دستگاه کمک تنفسی توسط دانشجوی پرستاری مورد ارزیابی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مهمترین حوادث استان یزد در امروز شنبه آذر یکم ماه سال 99 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
شبکه مجازی میبدما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۱    
رئیس پلیس راهور شهرستان میبد گفت: از ابتدای آذرماه تردد خانوادگی و دسته جمعی با خودرو از ساعت نه شب الی چهار صبح ممنوع می باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۷    
ایرنا- یزد- رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی وضعیت از مراکز درمانی و روند خدمت رسانی به بیماران کرونایی در میبد بازدید کرد. عکس از مرضیه امامی میبدی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیردار وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی وضعیت درمان و روند خدمت رسانی به افراد مبتلا به ویروس کرونا در شهرستان میبد را مطلوب و روند معالجه بیماران کووید- 19 را بررسی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار میبد: سلامت جامعه خط قرمز ما است، قطعا با تخلفات در سازمان ها، ادارات دولتی، بانکی و واحد های صنعتی برخورد قانونی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۵    
به همت خیران یک نفر شتر و تعدادی گوسفند خریداری و بین خانواده های نیازمند در شهرستان میبد توزیع شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد شهردار میبد از پیشرفت 70 درصدی فاز اول مجموعه فرهنگی گردشگری بام میبد در قالب پردیس ورزشی و تفریحی خبر داد.
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی فولاد - رئیس کل دادگستری استان یزد از واگذاری بی ضابطه مجتمع فولاد میبد یزد خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ابراهیم سلمانی در گفتگو با مهر اظهار داشت: در شبانه روز گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی 420 بیمار مبتلای قطعی به کرونا در استان شناسایی شدند. وی افزود: در شبانه روز گذشته 166 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان بستری شده اند که شهرستان های ابرکوه، بافق ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یزد- مدیر امور آبفای میبد از پیشرفت 54 درصدی مخزن ذخیره آب شرب 10 هزار متر مکعبی شهرستان میبد خبر داد.
میبد خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۳    
نشست خبری فرمانده سپاه میبد به مناسبت هفته بسیج در سالن شهدای بسیج برگزار شد.
میبد خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار مصطفی بهشتی گفت: سومین مرحله رزمایش کمک مومنانه با زمینه سازی مشارکت آحاد مردم و خیران با همکاری مسوولان، معتمدان و روحانیان اقدامات حمایتی از اقشار آسیب پذیر و کادر درمان شهرستان اجرا می شود.
میبد خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد با اشاره به اهمیت اقدامات انجام شده توسط این اداره برای مقابله با شیوع کرونا و همچنین پشتیبانی از کادر درمان، گفت: از محل موقوفات شهرستان میبد که 185 میلیون تومان به بیمارستان امام جعفرصادق(ع) این شهرستان کمک شد.
میبد خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا نقوی گفت: به مناسبت روز جهانی کودک طی احکامی اعضای شورای اجرایی شهر دوستدار کودک انتخاب و این شورا رسما فعالیت خود را آغاز می نماید.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد با اعلام خبر تایید فسخ واگذاری مجتمع فولاد میبد با ورود دستگاه قضایی، اظهار کرد: مجتمع بزرگ فولاد میبد از جمله بخش های تولیدی و اقتصادی کشور است که متاسفانه گرفتار واگذاری بی ضابطه شده بود.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که کلیه مراکز آموزشی این روزها باتوجه به پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا در تعطیلی به سر می برند، چندنفر شتر صبح امروز در این دانشگاه رویت شده اند!
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد با اعلام خبر تایید فسخ واگذاری مجتمع فولاد میبد با ورود دستگاه قضایی، اظهار داشت: مجتمع بزرگ فولاد میبد از جمله بخش های تولیدی و اقتصادی کشور است که متأسفانه گرفتار واگذاری بی ضابطه شده بود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد فرمانده ناحیه مقاومت میبد شهرستان میبد اعلام کرد: بسیج همراه و همیار با کادر درمان تا نابودی کامل ویروس کرونا ایستاده است.