پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۵:۵۵Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصله نهال»

خبر روز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
وعده کاشت یک میلیون اصله نهال شهرداری تبریز در پایان خرداد 1400 تحقق یافت و حالا از شهروندان می خواهیم که در حفظ و نگه داشت این درختان کاشت شده کوشا باشند.
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش صبح الوند ، علیرضا قاسمی مجاهد - رییس اداره حقوقی منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: یک متخلف زیست محیطی در شهرستان تویسرکان با رای دادگاه به کاشت 30 اصله درخت بید و 30 اصله درخت گردو محکوم شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۳:۴۵    
مرد متخلف که یک چاه غیرمجاز حفر کرده بود با رأی قاضی پرونده به جای رفتن به زندان باید یکصد اصله نهال بکارد. به گزارش ایران، حیدر آسیابی، رئیس کل دادگستری استان گلستان در تشریح این خبر گفت: با شکایت اداره آب منطقه ای استان، فردی که چاه غیرمجاز حفر کرده بود، علاوه بر مسدود کردن چاه حفر شده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان از تولید سالانه دو میلیون و 200 هزار اصله نهال در نهالستان قدس شهرستان ملایر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
گرگان- رئیس کل دادگستری گلستان گفت: محکوم به حبس در گلستان به جای رفتن به زندان، 100 اصله نهال می کارد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان فرمودند:با توجه به قرار گرفتن استان سمنان در منطقه خشک و بیابانی و کاهش بارندگی دردهه اخیر و توجه مدیریت به منابع آب ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۵۰    
بزرگترین باغ مادری کشور در اصفهان منبعی مطمئن در تامین موادگیاهی سالم ولازم برای تولید نهال پیوندی شده است و بعنوان بانک نهال کشور ظرفیت تولید بیش از هشت هزار اصله نهال گواهی شده را در سال دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - " مریم پورخدر " بانوی فعال زیست محیطی و دوستدار طبیعت در گناوه، گام های موثری در افزایش سرانه فضای سبز و ترویج و نهادینه کردن فرهنگ درخت و درخت کاری در شمال استان بوشهر برداشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
با تلاش پژوهشگران شرکتی دانش بنیان بزرگترین باغ مادری گیاهان گواهی شده کشور با 8 هزار و 500 اصله نهال در دشت مهیار شهرستان شهرضا راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس اداره جنگل کاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت: 300 هزار اصله نهال صنوبر امسال با هدف توسعه زراعت چوب در نهالستان اراک تولید شد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
-مدیر منابع طبیعی چرداول از ظرفیت تولید سالانه 300 هزار اصله نهال در نهالستان چرداول خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کلاله در حاشیه بازدید از آبیاری درختان جاده کلاله_مراوه تپه گفت: چند مجرم حوزه منابع طبیعی کلاله، به جای زندان به آبیاری 1000 اصله نهال در حاشیه جاده کلاله با نظارت کارشناسان منابع طبیعی محکوم شدند. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با اشاره به ضرورت توسعه فضای سبز سایت البرز، از کاشت دو هزار اصله نهال در این سایت خبر داد.
میزان: رئیس کل دادگستری گلستان از تکلیف راننده متخلف برای کاشت 500 اصله نهال جنگلی به جای رفتن به زندان خبر داد. هادی هاشمیان، از تکلیف راننده متخلف برای کاشت 500 اصله نهال جنگلی به جای رفتن به زندان خبر داد و عنوان کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی راسک سیستان و بلوچستان گفت: 226 هزار اصله انواع نهال میوه های گرمسیری و زینتی از ابتدای سالجاری تاکنون در این شهرستان تولید شده است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۹:۴۷    
در شهر عادل آباد ایالت تیلانگانای هند، یک میلیون نهال در یک ساعت کاشته شد. برای کاشت این نهال ها بیش از سی هزار نفر حضور داشتند. به طور میانگین هر نفر در یک ساعت 34 اصله نهال کاشت.
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
2 اصله نهال افرا به یاد ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی دو خبرنگار فقید ایرنا و ایسنا در محوطه سازمان جنگل ها با حضور وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان خبرگزاری ایرنا در روز بیابان زایی غرس شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: 17 هزار و 300 اصله نهال جدید یک ساله در کمربند سبز این کلانشهر کاشته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
با گذر از تنش آبی، امکان تولید نهال در استان خوزستان، تا 5 میلیون اصله در سال وجود دارد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۰:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، مسعود منصور شامگاه شنبه در مراسم روز جهانی مقابله با بیابان زایی و کاشت دو اصله نهال برای دو تن از خبرنگاران در حادثه واژگونی اتوبوس در ارومیه افزود: هر شخص که در راستای فرهنگ سازی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۲۰:۳۰    
تهران - ایرنا -در پی درگذشت دو خبرنگار ایرنا و ایسنا در حادثه تصادف اتوبوس در ارومیه، عصر روز شنبه دو اصله نهال با حضور کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی و محمدرضا نوروزپور مدیر عامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی غرس شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - 2 اصله نهال افرا امروز (شنبه) به یاد ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی دو خبرنگار فقید ایرنا و ایسنا در محوطه سازمان جنگل ها با حضور وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی "ایرنا" غرس شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در اقدامی فرهنگی و خودجوش در راستای ترویج فرهنگ درختکاری و توجه به محیط زیست در قالب پویش دوست سبز تعداد یک هزار انواع نهال در سطح شهر لار کاشته شده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۴:۵۹    
با همت و تلاش گروه جهادی سپاه هندیجان ، بیش از 100 اصله نهال در اطراف بارگاه مطهر امامزاده میر محمود شهرستان هندیجان با رعایت پروتکل های بهداشتی کاشته شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی البرز گفت: نهالستان بزرگ کرج تنها نهالستان کشور است که سالانه بیش از دو میلیون اصله نهال تولید و علاوه بر توزیع آن ها در استان البرز به استان های مختلف کشور نیز ارسال می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۷:۵۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نکا از 500 اصله نهال توت در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: بهار امسال یک میلیون و 500 هزار اصله نهال صنوبر رایگان در مناطق مختلف این استان استان توزیع شده است.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
در مراسم بزرگداشت هفته محیط زیست ، ضمن کاشت ده ها اصله نهال از گونه سازگار و کم خواه ، از خودرو امداد و نجات آتشنشانی در بوستان جنگلی سرخه حصار رونمایی شد .
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خزایی نهالستان قدس ملایر را تنها نهالستان استان با حدود 20 هکتار مساحت عنوان کرد و افزود: پنج هکتار از این مجموعه در اختیار مرکز تحقیقات کشاورزی ومنابع طبیعی است که این نهالستان سالانه توان تولید 2 میلیون اصله نهال را دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان_ایرنا_ "ظاهر پورمجاهد" معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان، به همراه فرماندار ویژه ملایر، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان از مجموعه نهالستان قدس ملایر بازدید کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
کاشت 3 هزار اصله نهال در روستا های منطقه کریت کمپ همزمان با هفته محیط زیست به همت شرکت ملی حفاری ایران انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی داراب از کشت گیاه دارویی مورینگا در این شهرستان خبر داد و گفت: 350 اصله نهال مورینگا برای اولین بار در شهرستان داراب کشت شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۶    
حجت الاسلام سلیمانی فرد از انعقاد تفاهم نامه بین اداره کل اوقاف و امور خیریه با پارک علم و فناوری گلستان در بخش زراعت چوب خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: در راستای تحقق برنامه کاشت یک میلیون اصله نهال، تاکنون 907 هزار اصله در سطح شهر توسط مناطق 10 گانه کاشته شده است.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول فضای سبز شهرداری منطقه 4 تبریز از کاشت 16 هزار و 900 اصله نهال در سطح این منطقه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
850 اصله گردوی تجاری چندلر در شهرستان کوار کاشته شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سقز گفت: 52 هزار و 500 اصله نهال در اراضی کشاورزی (زراعت چوب) و محوطه دستگاههای دولتی، فضای سبز شهری و روستایی این شهرستان غرس شد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۲    
مدیریت امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از اختصاص 180 اصله نهال در راستای انجام مسئولیت اجتماعی جهت کاشت و بالا بردن سرانه فضای سبز و بیابان زدایی در روستای طولا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان همدان از تولید یک میلیون نهال در استان خبر داد و گفت: 20 تا 30 هزار اصله نهال گردو در استان همدان تولید شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مرحله دوم نهالستان هلیلان با ظرفیت سالانه 200 هزار اصله نهال با حضور استاندار ایلام و مسوولان استانی و شهرستانی کلنگ زنی شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۹:۰۴    
استان ایلام با تولید سالانه 12 میلیون اصله نهال یکی از قطب های تولید نهال در کشور محسوب می شود. استان ایلام یکی از قطب های اصلی تولید نهال در کشور محسوب می شود. آمارها نشان می دهد سالانه بیش از 12 میلیون اصله نهال در این استان تولید می شود ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بجنورد- مدیر جهاد کشاورزی جاجرم با اشاره به خریداری 30 هزار اصله نهال توت از محل اعتبارات رهبری، گفت: انتظار می رود 10 تن پیله کرم ابریشم در یک دوره 45 روزه تولید و به بازار عرضه شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: استان ایلام با تولید سالانه 12 میلیون اصله نهال یکی از قطب های تولید نهال در کشور محسوب می شود. استان ایلام یکی از قطب های اصلی تولید نهال در کشور محسوب می شود. آمار ها نشان می دهد سالانه بیش از 12 میلیون اصله نهال در این استان تولید می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
استان ایلام یکی از قطب های اصلی تولید نهال در کشور محسوب می شود. آمارها نشان می دهد سالانه بیش از 12 میلیون اصله نهال در این استان تولید می شود. طبق گفته مسئولان برنامه ریزی برای تولید 20 میلیون اصله نهال در سال جاری در استان انجام شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه هفت تبریز از کاشت 700 اصله نهال در پارک مهر ولایت تبریز خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۸    
زنجان- آقاجانلو، مدیرکل منابع طبیعی زنجان با بیان اینکه طی سال گذشته 100 هزار اصله نهال صنوبر در استان تولید و توزیع شد، گفت: طی سالجاری تولید این نوع درخت به میزان سه برابر افزایش می یابد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه هشت شهرداری قم از احداث باغ میوه در بوستان غدیر خبر داد و گفت: مساحت این باغ میوه 17 هزار مترمربع است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- احمدی، مدیرکل منابع طبیعی ایلام از برنامه ریزی برای تولید 20 میلیون اصله نهال در استان طی سال جاری خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اسلام آباد غرب گفت: در سال جاری 70 هزار اصله نهال غیر مثمر در نهالستان این شهرستان تولید شده که در بازه های زمانی مناسب میان متقاضیان توزیع می شود. ...