یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۶:۲۳Oct 2020 25

جدیدترین‌های «اصله نهال»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد – ایرنا – مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: 500 هزار اصله نهال صنوبر امسال در پارک جنگلی شوراب خرم آباد کاشت می شود تا حجم برداشت چوب از جنگل های استان به کمترین حد برسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۳    
ایسنا/لرستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: در سال جاری 500 هزار اصله نهال صنوبر در پارک جنگلی شوراب تولید خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از کاشت و اهدای بیش از 4500 هزار نهال و بیش از یک هزار گل فصلی در راستای اجرای طرح شهروند شهر سبز در بین شهروندان خبر داد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
عباس گلرو نماینده مردم شهرستانهای سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی از پروژه های تولید نهال در نهالستان شهیدعموزاده بازدید و تاکید بر ظرفیت های نهالستان در زمینه تولید نهال گلدانی با ظرفیت 250هزار اصله و نهال ریشه ای با ظرفیت بیش از 400 هزار اصله ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: سالیانه بیش از 2 میلیون اصله نهال در نهالستان های منابع طبیعی این استان تولید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۴:۰۱    
حدود 190 هزار هکتار از زمین های کشاورزی استان حلب زیر کشت حدود 23 میلیون اصله نهال زیتون قرار دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۱    
هفته ای که گذشت با اخبار و رویدادهای مهم اقتصادی همراه بود. از جمله مهمترین آنها میتوان به اعلام مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری در خصوص گذر آقانورالله، رشد 7 درصدی تولید شمش فولادی در کشور، تولید 35 میلیون اصله نهال برای توسعه 32 هزار هکتار زارعت چوب و رسیدن قیمت مرغ به 26 هزار تومان اشاره کرد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در این کمپین که از حمایت همه مجموعه بانک برخوردار است و جزو تأکیدات مدیران بانک نیز قرار دارد شاهد هستیم که در 30 نقطه کشور با همراهی مزدم در زمینه سرود جنگل ، حذف کاغذ از مکاتبات اداری از جشنواره روز جنگل به شکل قابل توجهی حمایت شد و در ضمن هزاران اصله نهال نیز کاشته شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
قلم/ همدان- عضو کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون یک میلیون اصله نهال صنوبر در این نهالستان تولید می شود و با توجه به ظرفیت بالای این نهالستان و توان مجموعه کارشناسان منابع طبیعی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
شاهرود – ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شاهرود گفت: 450 هزار اصله نهال در پارک چغولگیر این اداره تولید و برای کاشت در عرصه های طبیعی آماده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۲    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته امسال 10 هزار اصله نهال جنگلی در عرصه های طبیعی این شهرستان کاشته می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دهلران گفت: در شهرستان دهلران 3 نهالستان گرمسیری، نیمه گرمسیری و سردسیری وجود دارد که ظرفیت تولید نهال این نهالستان یک میلون نهال در سال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۴۲    
شهردار منطقه 7 تبریز از کاشت بیش از 14 هزار اصله نهال در معابر جوب غرب تبریز طی نیمه نخست سال جاری خبر داد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس موسسه تحقیقات جنگل ها و مراتع گفت: برای توسعه سالانه 32 هزار هکتار زراعت چوب باید نزدیک به 35 میلیون اصله نهال تولید و در اختیار زارعان قرار گیرد. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: امسال سه میلیون و 500 هزار اصله نهال در استان اردبیل تولید شده که بصورت رایگان در بین مردم توزیع خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۱    
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قصرقندسیستان وبلوچستان گفت: با هدف ایجاد باغات جدید و با همکاری بنیاد علوی تعداد 5000 اصله نهال شامل ارقام مختلف انبه پیوندی واصلاح شده، لیموترش پرشین لایم ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اسفندیار خزائی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: اجرای این طرح، نیازمند تولید و پرورش نهال های مرغوب و سریع الرشد است بنابراین در سال جاری تولید بیش از یک میلیون اصله نهال سریع الرشد صنوبر در نهالستان قدس ملایر در برنامه های این اداره کل قرار گرفته است ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
هادی هاشمیان، رییس کل دادگستری استان گلستان در گفت وگو با میزان از صدور رای جایگزین حبس برای چهار متهم به قطع درختان جنگلی خبر داد و بیان کرد: با شکایت اداره منابع طبیعی، پرونده چهار نفر به اتهام قطع درختان جنگلی به دادگاه ارجاع شد و دادگاه پس از رسیدگی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گناوه گفت: تولید 12 هزار اصله نهال جنگلی و بیابانی با اعتبار 400 میلیون ریال در نهالستان این اداره آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: مهرماه سال جاری 45 هزار اصله نهال گل محمدی تهیه و بصورت رایگان در اختیار کشاورزان مناطق روستایی شهرستان های نیمروز، زابل، زهک وهامون قرار گرفت.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
علی دیانتی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از نهالستان های میاندوآب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این شهرستان سالانه با تولید 10 میلیون اصله نهال یکی از قطب های تولید نهال در کشور بوده و دارای برند ملی و منطقه ای در این زمینه است. وی افزود: نهال های تولیدی شامل درختان مثمر با پایه های [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: دو واحد تولید اصله نهال در چهارمحال و بختیاری با بهره گیری از روش های علمی فعال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۰    
در شهرستان نی ریز سالانه بیش از 2 میلیون اصله نهال شناسنامه دار در 10 نهالستان این شهرستان تولید می شود
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۴    
برترنهال ارائه دهنده ی نهال های مرغوب با بهترین رقم در سال1310 شروع به فعالیت کرده و حال با تولید500 هزار اصله نهال میوه های متنوع و همینطور 200 هزار نهال گردو توانسته بخشی از صادرات نهال کشور به کشورهای همسایه را به تولیدات نهالستان خود اختصاص دهد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان آقای فریدون صفایی از غرس یک اصله نهال در محوطه شرکت به منظور گرامی داشت هفته دفاع مقدس توسط همکار عزیز و گرامی آقای سید مهدی بطحایی خبر داد
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت:امسال همچنین کوه سبلان را سنددار خواهیم کرد تا فاجعه ای که در دماوند رخ داده در این استان تکرار نشود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت: 300 هزار اصله نهال صنوبر به منظور گسترش زراعت چوب از ابتدای سال جاری تا کنون در نهالستان شهرستان اراک تولید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سالانه 400 هزار اصله نهال در چهارمحال و بختیاری تولید می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان حمید هزار جریبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان،سال گذشته در روز درختکاری برنامه ریزی خوبی برای کشت نهال در انبار سازمانی گرگان توسط کارشناسان بخش فنی این شرکت رقم خورد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: سالانه 2.5 میلیون اصله نهال در این استان تولید می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - 373 هزار اصله نهال امسال در نهالستان های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین تولید شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۶    
شهرکرد- مدیر امور باغبانی جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: 400 هزار اصله نهال در چهارمحال و بختیاری سالانه تولید می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز از آغاز فاز دوم نهضت کاشت یک میلیون اصله نهال با کاشت 400 هزار اصله از پایان شهریور 99 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز از آغاز فاز دوم نهضت کاشت یک میلیون اصله نهال با کاشت 400هزار اصله از پایان شهریور ماه سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور باغبانی جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری از تولید سالانه 400 هزار اصله نهال در استان خبر داد.
محمد حسین پور در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، اظهار کرد: خوشبختانه توانستیم با احداث استخر آب در حاشیه بام نهاوند مشکل تامین آب را مرتفع نماییم. حسین پور بام نهاوند را یک فرصتی برای تقویت زیرساخت های گردشگری در مرکز شهرستان نهاوند عنوان کرد و افزود ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان فرمودند:با توجه به قرار گرفتن استان سمنان در منطقه خشک و بیابانی و کاهش بارندگی در ماه های اخیر و توجه مدیریت به منابع آب ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
خرم آباد- معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: شش هزار و 300 اصله نهال به تعداد شهدای سرافراز لرستان در استان غرس خواهد شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور باغبانی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: 100 هزار اصله نهال گلدانی از ارقام برتر انگور برای نخستین بار در استان تولید شد که ترکمن 4، رشه سردشت، پیکامی، بیدانه قرمز، شاهانی قرمز، یاقوتی، کندری، لعل، دیوانه، سپیداری و فلیم سیدلس و ... از جمله آن است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: تولید نهال استان در سال 92 از تعداد 11 نهالستان با سطح 14 هکتار 580 هزار اصله بوده که در سال 98 به تعداد 21 نهالستان فعال با سطح 45 هکتار و ظرفیت تولید یک میلیون و 600 هزار نهال، قلمه گل محمدی و نشای گیاهان دارویی رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۷:۵۶    
برای نخستین بار 10 هزار اصله نهال در گچساران خزانه گیری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
برای نخستین بار 10 هزار اصله نهال در گچساران خزانه گیری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۷:۲۷    
بندرعباس- ایرنا- مردم بستک هرمزگان با هدف گرامیداشت یاد و خاطره محیط بانان شهید هرمزگان محمد دهقانی و پرویز هرمزی و 117محیط بان شهید کشور، 119 اصله نهال اهدا کردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: امسال یک میلیون اصله نهال صنوبر و گونه های جنگلی در نهالستان ملایر تولید و در استان همدان توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تولید 60 هزار اصله نهال بیابانی و جنگلی در شهرستان جاسک آغاز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: 10هزار اصله نهال در این شهرستان برای غرس در اسفند ماه خزانه گیری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۰۲    
معاون اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان گفت: بالغ بر 2 میلیون و هشتصد هزار اصله نهال از انواع مثمر و غیر مثمر و گیاهان دارویی جهت توزیع در بین متقاضیان حقیقی و حقوقی استان سمنان در نهالستان شهید عموزاده تولید گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز از غرس گونه های درختی متناسب با آب، هوا و خاک تبریز در طرح کشت یک میلیون اصله نهال خبر داد.