شنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۳:۱۴Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصله نهال»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری زاهدان گفت: حدود 2 هزار قلمه و یکهزار اصله نهال با اولویت درختان چندساله در آستانه سال جدید در آرامستان این شهر کاشته خواهد شد.
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یعقوبی با بیان اینکه به دلیل استقبال شهروندان از طرح اهدای نهال رایگان در هفته درختکاری، ثبت درخواست رایگان تامین و کاشت درخت در مشهد تا 15 اسفند تمدید شد، گفت:برای هفته درخت کاری امسال 120 هزار اصله نهال مثمر و غیر مثمر برای کاشت پیش بینی شده است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/اردبیل مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: در سال آینده با تولید و توزیع هفت میلیون اصله نهال صنوبر تلاش می کنیم تا توسعه هفت هزار هکتار فضای سبز را در استان شاهد باشیم.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- آغاز توزیع 800 هزار اصله نهال مثمر، ایجاد یک هرار و798 اشتغال در بخش صنعت، تحقق 80 درصد تعهد خیرین مدرسه ساز و بهره برداری طرح آبرسانی به 12 روستای چهارمحال و بختیاری از مهمترین رویدادهای استان در هفته گذشته بود.
خبر معتبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اوشان فشم میگون از طرح بازآفرینی و توسعه پارک جنگلی سپید کمرچال خبر داد و گفت در این راستا بیش از 5هزار اصله نهال در روز درختکاری کاشته می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۸    
اراک - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شازند گفت: 120 هزار اصله نهال صنوبر و گونه های غیر مثمر همزمان با هفته منابع طبیعی در این شهرستان آماده توزیع است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: یک میلیون و 500 هزار اصله نهال را برای کشت در هفته منابع طبیعی در نظر گرفته ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری توزیع 3.5 میلیون اصله نهال از هفته آینده در استان اردبیل آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۰    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از تولید یک میلیون و 500 هزار اصله نهال در این استان خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان نی ریز از کاشت 500 اصله نهال "زرشک بی دانه پفکی" در سطح هشت هزار مترمربع برای اولین بار درمزرعه ویگ حومه نی ریز خبرداد و گفت: در شرایط کنونی لزوم تغییر الگوی کشت و حرکت به سمت محصولات مقاوم به خشکسالی، بیش از پیش احساس می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز خبر داد: یک شهروند به کاشت 200 اصله نهال محکوم شد.
دکتر محمدتقی نظرپور، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در مراسم آغاز فعالیت برخط پویش همکاشت که امروز (چهارشنبه) در محل این وزارت برگزار شد، گفت: طی سال های 1396 تا 1398 حدود یک میلیون اصله نهال در مساحت 1200 هکتار در دانشگاه های کشور کاشته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان اظهار داشت: همزمان با هفته منابع طبیعی نزدیک به یک میلیون اصله نهال در این استان توزیع و غرس می شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بیاتیان اظهار کرد: شهرداری اراک به مناسبت هفته درختکاری، بیش از 35 هزار اصل درخت به صورت رایگان بین شهروندان اراکی توزیع می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: در سال جاری 2.5 میلیون اصله نهال شناسه دار در این استان تولید و بخش قابل توجهی از آن در اختیار سایر استان ها قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان سمنان از توزیع 220 هزار اصله نهال اصلاح شده مثمر تولیدی در این مرکز در استان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۶    
رشتخوار_ عبدالله زاده، گفت: در آستانه سال جدید به منظور توسعه فضای سبز و حفظ و احیا منابع طبیعی، تعداد 7300 نهال تهیه و بین متقاضیان در رشتخوار توزیع شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۳    
در راستای حفاظت از محیط زیست ،پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی اقدام به کاشت 2500 اصله نهال حرا در سواحل استان بوشهر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد جانشین شهردار ابرکوه با اشاره به کاشت 600 اصله نهال در ابرکوه، سرانه فضای سبز هر شهروند ابرکوهی در حال حاضر را 2.2 متر بیشتر از استانداردهای تعیین شده برای این شهر خواند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۴    
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری گرگان: در آستانه بهار حدود 10هزار اصله نهال در سطح شهر گرگان کاشته و واکاری میشود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- در آستانه فرارسیدن روز ملی درختکاری و فصل بهار در قالب طرح پویش "هر همکار یک نهال" در محوطه مجاور سرای دانشجویان متأهل دانشگاه یزد و در مسیر اجرای طرح کمربند سبز این دانشگاه 600 اصله نهال غرس شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۱    
تعداد هزار اصله نهال زیتون خوراکی، عناب بذری و انگور به مناسبت سالروز راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد انار در چهارم اسفند، توسط اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، کارکنان و مدیران مدارس سما در این واحد دانشگاهی کاشته شد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۳    
به گزارش وارش نیوز، مراسم کاشت نهال در محوطه آستان مقدس معصوم زاده روستای تیرتاش شهرستان گلوگاه با حضور حجت الاسلام حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران، فرماندار گلوگاه و جمعی از مسئولان شهرستانی برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: سه میلیون اصله نهال مثمر امسال در نهالستان های استان تولید شد.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کرامت عزیززاده، دوچرخه سوار جهانگرد ایرانی و عضو فعال جمعیت هلال احمر برای قدردانی از مدافعان سلامت در مبازره با بیماری کرونا سفر خود را از29 دی ماه از مبدا آستارا آغاز کرده که با حضور در جمعیت هلال احمر استان هرمزگان یک اصله نهال غرس کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از اجرای طرح کاشت درخت به جای سبد زباله جمع آوری شده از سطح معابر شهر خبر داد ودر این راستا تا پایان سال 50 هزار نهال کاشته می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رضایی خورشیدی از کاشت 2 هزار اصله نهال در آستان مبارکه تیرتاش گلوگاه خبر داد و گفت: این نهال ها با هدف حفظ و صیانت از منابع طبیعی و توسعه فرهنگ درختکاری در جامعه اجرایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۱    
700 هزار اصله نهال صنوبر و 200 هزار اصله نهال گونه های جنگلی همزمان با هفته درختکاری از 15 تا 22 اسفندماه در مناطق مختلف استان غرس می شود.
کلام تازه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۹    
کلام تازه | رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چناران گفت: با آغاز طرح سالانه توزیع نهال در سطح شهرستان، روزانه 700 اصله نهال تولیدی نهالستان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بین متقاضیان اعم از دستگاه های دولتی، دهیاری ها، مراکز خدمات عمومی و اشخاص توزیع و کاشت شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۴    
ساری- فخاری، معاون جنگل اداره کل منابع طبیعی مازندران – ساری، گفت: یک میلیون و 400 هزار اصله نهال برای زراعت چوب و تامین نیاز صنایع سلولزی در استان توزیع و غرس شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی نهاوند از توزیع 120 هزار اصله نهال در سطح شهرستان در روز درختکاری خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نجفی گفت: همزمان با هفته منابع طبیعی، 2 میلیون اصله نهال در لرستان توزیع می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت: امسال در هفته منابع طبیعی 50 هزار اصله نهال گرمسیری کاشته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: دادگاه مراوه تپه، محکومان قطع درخت در این شهرستان را به کاشت 200 اصله نهال مکلف کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
با کاشت 75 اصله نهال نارنج در محله شیخ هادی، طرح نهضت درختکاری از سوی شهرداری منطقه11 تهران آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۱۹    
رشت - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان گفت: امسال برای اسفندماه حدود 500 هزار اصله نهال در راستای توسعه زارعت چوب در بین مردم توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شیروان گفت: همزمان با هفته درختکاری 14 هزار اصله نهال صنوبر و 11 هزار اصله نهال از گونه های جنگلی در فضای سبز این شهرستان کاشته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
عسکری گفت : تعداد 50 هزار اصله نهال صنوبر برای اجرای طرح زراعت چوب درسطح استان بین متقاضیان بصورت رایگان توزیع و در اراضی مستثنیات کشت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی شاهرود بابیان اینکه 400 هزار اصله نهال برای درختکاری در استان آماده توزیع است، گفت: این نهال ها به صورت سوزنی و پهن برگ و سازگار با اقلیم استان هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز گفت: با توجه به فرارسیدن زمان درختکاری و نزدیک شدن به هفته منابع طبیعی و آبخیزداری، توزیع بیش از 500 هزار اصله نهال جنگلی و بومی استان و فضای سبز آغاز شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام حیدری گفت: غرس1300 اصله نهال توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران در محوطه آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه سوادکوه با هدف حفاظت از محیط زیست و در راستای سرمایه گذاری و ایجاد منابع پایدار آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیر امور باغبانی سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: در آستانه فرارسیدن فصل بهار، توزیع بیش از 800 هزار اصله نهال مثمر هسته دار و دانه دار در استان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۲۲    
بدنبال فرمان حضرت آیت الله خامنه ای جهت اجرای اهداف گام دوم انقلاب توسط جوانان انقلابی و نسل پیشرو،گروه مردم نهاد تب بیلگی ایران اقدام به کاشت6 هزار اصله نهال در شهر سهند کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت: یک میلیون و 300 هزار اصله نهال در این استان کشت و پرورش داده شده و در هفته منابع طبیعی آماده توزیع است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
طرح های درختکاری در محوطه بقاع متبرکه مازندران با هدف ترویج فرهنگ نهال کاری، توجه به منابع طبیعی، حفاظت از محیط زیست و در راستای سرمایه گذاری و ایجاد منابع پایدار در بقاع متبرکه استان آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: همزمان با هفته درختکاری 700 هزار اصله نهال صنوبر و 200 هزار اصله نهال گونه های جنگلی و فضای سبز در کردستان غرس می شود.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از آغاز عملیات توزیع رایگان سه میلیون اصله نهال رایگان در شهرستان های استان خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی لرستان عنوان کرد: 140 هزار اصله نهال رایگان در اختیار کشاورزان قرار می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
یک واحد صنعتی تعداد 5 هزار اصله نهال را در یکی از بلوارهای اصلی شهرک صنعتی عباس آبادشریف آباد به مساحت 20 هکتار کاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یک واحد صنعتی تعداد 5 هزار اصله نهال را در یکی از بلوارهای اصلی شهرک صنعتی عباس آبادشریف آباد به مساحت 20 هکتار کاشت.