شنبه ۲۵ اردیبهشتساعت ۰۰:۲۹May 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصله نهال»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: اجرای طرح توسعه زراعت چوب با تولید 80 هزار اصله نهال در شهرستان های سمنان و شاهرود توسعه می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
برداشت گل محمدی از سطح 148 هکتاراز اراضی زیر کشت این محصول در آذربایجان غربی آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل منابع طبیعی گیلان، با بیان اینکه سه نهالستان بزرگ گیلان را اختصاص به زراعت چوب دادیم و سالانه 500 هزار اصله نهال صنوبر تولید می کنیم، گفت: با کمک بخش خصوصی میزان تولید سالانه نهال به یک میلیون اصله هم می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر هماهنگی ترویج جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: واحد امور زنان روستایی و عشایری مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی استان جهت توسعه امر نوغانداری و ایجاد اشتغال در جامعه زنان روستایی، امسال یک هزار و 800 اصله نهال توت توزیع کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری تبریز گفت:تعداد درختان و نهال های کاشته شده در محدوده سلول های بهداشتی دفن پسماند شهر تبریز به 40 هزار اصله افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۷:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: اجرای طرح توسعه زراعت چوب با تولید 80 هزار اصله نهال در شهرستان های سمنان و شاهرود با هدف جلوگیری از تخریب جنگل ها دنبال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پارسال در سطح منطقه هفت شهرداری شیرازبیش از 8 هزار و 500 اصله نهال و درختچه کاشته شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل منابع طبیعی استان کرمانشاه گفت: 350 هزار اصله نهال به منظور توسعه نهالکاری و زراعت چوب در نهالستان های استان کرمانشاه تولید و نگهداری می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب گفت: هفت هزار اصله نهال مثمر در قالب پویش ملی درخت یاری توسط جهادگران، در مناطق روستایی این شهرستان توزیع و کاشته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کارون گفت: یک شرکت آلاینده به دلیل انتشار بوی نامطبوع به کاشت و نگهداری یک هزار اصله نهال در شهرستان کارون به عنوان مجازات جایگزین محکوم شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز گفت: از ابتدای فروردین امسال بیش از 80 هزار اصله نهال برای احیای کمربند سبز این شهر کاشته شده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب گفت: پویش ملی درخت یاری با شعار درختکاری برای یاری در تکاب برگزار شد.
عصر تبریز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از کاشت 87 هزار اصله نهال در مجموعه عون بن علی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۶    
500 اصله نهال توت با هدف رونق نوغانداری در شهرستان جوین به صورت رایگان بین بهره برداران این بخش برای ایجاد توتستان توزیع شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- قاسمی، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: وجود 305 نیروی انسانی به همراه تجهیزات لازم برای صیانت از دو میلیون و 750 هزار هکتار عرصه منابع طبیعی استان کافی نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین یک اصله نهال بنام ایران در اکسپوی شانگهای غرس کرد تا نماد درخت تنومند دوستی دو کشور باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۳:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یک مجموعه نفتی در خوزستان به علت آلودگی زیست محیطی به رفع آلودگی و کاشت بیش از 5 هزار اصله نهال بومی محکوم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی تفتان گفت: در راستای تغییر الگوی کشت و توسعه کشت گیاهان کم آب بر برای اولین بار 10 هزار اصله نهال گل محمدی تهیه و منظور ترویج توسعه باغات گل محمدی در اختیار کشاورزان قرار دادیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری همدان گفت: 800 هزار اصله نهال در راستای طرح زارعت چوب در نهالستان شهرستان ملایر قلمه زنی شد.
ایرانسل در راستای اهداف توسعۀ پایدار و با همکاری بنیاد علوی و گروه های مردمی، 12 هزار و 600 اصله نهال مثمر را در استان های فارس و لرستان کاشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
لطف اللهیان گفت: مجموعه شهرداری و اعضای شورای شهر در بررسی نرخ جدید کرایه اتوبوس ها و تاکسی ها مباحث مختلف و کارشناسی را مورد توجه قرار دادند تا بالاخره با در نظر گرفتن شرایط کنونی مقرر شد تا افزایش 45 درصدی در کرایه اتوبوس ها و تاکسی ها اعمال شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۰    
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران- وی افزود: مشارکت مردم و جوامع محلی شرط موفقیت در اجرای طرح های منابع طبیعی و آبخیزداری می باشد تأثیر این مشارکت در روستای گردشگری درونه بخوبی قابل مشاهده است. وی خاطر نشان ساخت در این مراسم تعدادی کارت همیار طبیعت به فعالان زیست محیطی دهستان درونه نیز تحویل گردید. ...
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با حضور شهردار تبریز، صبح امروز طرح کاشت 200 هزار اصله نهال در محوطه پایگاه دوم شکاری آغاز شد.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اردبیل از کاشت 55 هزار اصله نهال در مناطق مختلف خبر داد و گفت: 80 میلیارد تومان برای توسعه فضای سبز در سال 1400 پیش بینی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از صدور 150 هزار اصله نهال دانه دار و هسته دار از استان به خارج از کشور طی سال گذشته خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: یک هفته از قطع درختان باغ دار سنندجی در روستای گزنه می گذرد و طی این مدت اظهار نظرها و قضاوت های زیادی درخصوص این حادثه از سوی افراد مختلفی شده و دراین بین آنچه مغفول مانده، تأثیر منفی چنین اتفاقی بر اقتصاد و سرمایه گذاری بخش کشاورزی استان است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس اداره حقوقی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان اعلام کرد که 3 متخلف مریوانی در مجموع به کاشت 10 هزار و 500 اصله نهال جنگلی و حدود 89 میلیون تومان جزای نقدی محکوم شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نهالستان جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لارستان با تولید 100 هزار اصله نهال فعالیت خود را آغاز کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۷    
متصرفین عرصه های منابع طبیعی در مریوان به کاشت ده هزارو 500 اصله نهال محکوم شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - در آیینی با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان و مردم هشترود، 800 اصله نهال گونهِ ون در محدوده روستای گردشگری قزللو در حاشیه سد سهند، کاشته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: حدود چهار میلیون اصله نهال مثمر استاندارد امسال در این استان تولید خواهد شد که یک سوم از این تعداد شناسه دار هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نیر از توزیع 11 هزار و 200 اصله نهال شامل انواع: انگور، به، گردوی کاغذی و پایه کوتاه،گوجه سبز، سیب ، آلو شابلن و قطره طلا، هلو آلبرتا و انجیری، شلیل، زرداآلو، سنجد، گلابی، صنوبر، گیلاس، البالو و گل محمدی بدون خار در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی کردستان گفت: این سازمان برای اختصاص 500 اصله نهال هلو به باغدار سنندجی که درختان باغش قطع شده اعلام آمادگی کرده ولی این باغدار آن را نپذیرفته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۸    
بیست اصله نهال سرو شیرازی در منطقه آبشار دراز لش دار آباد تهران توسط گروه کوهنوردی ققنوس کاشته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مهریز گفت: سال 1399 با همکاری 9 نهالکار مجوزدار 12 میلیون اصله نهال پسته مرغوب در این شهرستان تولید و روانه بازار مصرف یزد و دیگر استان ها شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سالانه بیش از یک میلیون اصله نهال مرغوب در دماوند تولید میشود که با استقبال خوبی از سوی باغداران استان تهران و کشور همراه است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین از کاشت 500 هزار اصله نهال در نهالستان منابع طبیعی استان جهت بهره برداری خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نهاد پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی در سرپل ذهاب در حرکتی جهادی بیش از 8 هزار اصله نهال را در شهرستان توزیع و غرس کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۷    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جاجرم گفت:سی هزار نهال های تولیدی به منظور توسعه باغات جاجرم، در اختیار کشاورزان قرار داده خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۵    
هزار اصله نهال در زمین های ملی آزاد شده در 2 روستای رودبار کاشته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی جاجرم گفت: کاشت 30 هزار اصله نهال، 40 هکتار سطح زیر کشت پسته شهرستان را افزایش خواهد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از آغاز توزیع پنج هزار و 579 جعبه تخم نوغان طی دو مرحله میان بهره برداران استان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
نصف جهان: پنج هزار نهال در محیط دفن زباله شهرستان آران و بیدگل در استان اصفهان کاشته می شود. مدیرعامل شرکت بازیافت منطقه کاشان و آران و بیدگل گفت: هزار اصله نهال در مرحله نخست این طرح کاشته شد و قرار است در یک دوره پنج ساله و پس از توسعه و زیرسازی محیط دفن، به پنج هزار نهال افزایش یابد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۲۱    
جمعی از طبیعت دوستان نی ریزی با شرکت در طرح درخت دوستی را بنشانیم بیش از 1600 اصله نهال در بوستان های این شهرستان غرس کردند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی نکا از کشت 7800 اصله نهال گل محمدی در اراضی شیبدار این شهرستان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
محمدعلی رضایی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی از توزیع 28 هزار اصله نهال طی سال گذشته در سطح این شهرستان خبر داد و گفت: این اقدام برای جلوگیری از فرسایش خاک و ضرورت درختکاری انجام شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۵    
زنجان- تاراسی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان با بیان اینکه در سال جهش تولید صنعت نوغان داری در استان تقویت می شود، گفت: برای توسعه نوغانداری سه هزار اصله نهال توت اصلاح شده به متقاضیان پرورش کرم ابریشم در استان توزیع شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: قضات استان پارسال برای 6 هزار نفر به جای زندان ، آرای جایگزین صادر کردند .
معاون شرکت تولید نیروی برق فارس اعلام کرد: معاون فنی شرکت تولید نیروی برق فارس با اشاره به اقدامات انجام شده برای کاهش صدای ناخواسته و آلودگی صوتی در نیروگاه گازی شیراز، گفت: طراحی و اجرای طرح بی صداسازی اگزوز های خروجی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
3 هزار اصله نهال توت اصلاح شده به متقاضیان پرورش کرم ابریشم استان زنجان توزیع شد.