جمعه ۱۵ اسفندساعت ۰۱:۱۰Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لبنی»

افق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۳۲    
امروزه افراد زیادی در سراسر جهان به سمت رژیم های غذایی سبز می روند که در آن ها کمترین میزان ممکن از فراورده های حیوانی و لبنی به کار رفته یا به کل فاقد هر گزینه غیر گیاهی است.
طلا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۱۹   + ۵۶ سایت دیگر  
شیر یکی از مهم ترین محصولات لبنی و مادر آن ها به حساب می آید. توصیه همه پزشکان برای همه افراد این است که مصرف محصولات لبنی را به خصوص در کودکان فراموش نکنند اما موردی که باعثشگفتی شما می شود دراین است که مصرف زیاد شیر و به طور کلی لبنیات می تواند عوارض جانبی بدی برای بدن شما داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه استانها - مشکلات واحدهای لبنی استان فارس در تامین و گرانی مواد اولیه به ویژه شکر، کره گیاهی و شیر سبب شده که این واحدهای اقتصادی با چالش جدی در فرایند تولید روبه رو شوند.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: عشایر شهرستان دشتی با مشکلاتی از جمله کمبود آب و وضعیت نامناسب راه دست و پنجه نرم می کنند که انتظار می رود با تلاش مسئولان حمایت لازم از این قشر صورت گیرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۰:۲۳    
نمودار قیمتی امروز بازارچه به پنیر 500 گرمی اختصاص دارد. این قلم از صبحانه ایرانیان در اسفند سال گذشته 11 هزار تومان فروخته شد و بدون تغییر وارد سال جاری شد. تابستان که کمبود نهاده های دامی اوج گرفت روند صعودی محصولات لبنی شروع و پنیر در مردادماه 13 هزار تومان نرخ گذاری شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۴    
قیمت اقلام مختلف پروتئینی، محصولات لبنی و اقلام بهداشتی در بازار زاهدان اعلام شد.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۴    
افزایش روزانه قیمت محصولات لبنی در حالی است که لبنیات یکی از مهم ترین نیازهای مصرفی بدن انسان است اما با توجه به این که قیمت آن در هر تولید تغییر می کند احتمالا جزء کالاهایی است که از سبد مصرفی خانوار حذف خواهد شد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۸    
فاطمه احمدی طراح زیست حس گر یا بیو سنسور برای شناسایی سم در مواد لبنی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: زیست حس گر یا بیو سنسور برای شناسایی سم در مواد لبنی مثل شیر طراحی شده که نمونه اولیه را ساخته و در نمایشگاه علم و فناوری ارائه شد . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تعاونی های لبنی گفت: با توجه به دپوی شیرخشک در کارخانجات، صادرات بر مبنای سهمیه باید به بازار های هدف انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - محقق دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد، موفق به طراحی و ساخت زیست حسگر الکتروشیمیایی مبتنی بر DNA به منظور شناسایی آفلاتوکسین در شیر و فرآورده های لبنی شد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۷    
گروه تولیدی عالیس، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع نوشیدنی در ایران، مجموعه ای کاملا خصوصی است. عالیس سال ها قبل به منظور تولید فرآورده های لبنی پاستوریزه در زمینی به مساحت 10 هکتار، در شهرک صنعتی چناران تاسیس شد و فعالیت خود را در راستای رسیدن به اهداف و سیاست های معین خود ادامه داد. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۸    
کسب و کار نیوز - بعد از گوشت و مرغ این بار نوبت به گرانی و نوسانات شدید قیمتی لبنیات است و فرآورده های لبنی نیز به دلیل افزایش روزانه قیمت ها از سفره مردم حذف شده است ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۱    
چنان مطلق گویی می کنند که بیننده ناآگاه باور نموده و شنونده آگاه چشندشش می شود. اگر ستاد تنظیم بازار توانمندی فعالیت موثر داشت، این وضع قیمت و قیمتگذاری محصولات مختلف، من جمله محصولات لبنی نبود! ضربه ای که جمهوری اسلامی ایران از مدیران بی عرضه و کم عرضه خورده و می خورد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۵    
افزایش نیاز به محصولات لبنی در سال های اخیر سبب گسترش کارگاه های کوچک و بزرگ تولید مواد لبنی در اقصی نقاط کشور شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۵   + ۴۱ سایت دیگر  
انواع محصولات لبنی طی امسال 545 مرتبه تغییر قیمت را تجربه کرده اند و هر کدام از مسئولان دلایلی برای این افزایش قیمت ها عنوان می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
افزایش قیمت محصولات لبنی موضوعی است که هر ماه شاهد تکرار آن در بازار هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد آیت الله آملی گفت:عموما در محصولات لبنی خصوصا شیر با توجه به اینکه مورد مصرف بالای مردم قرار می گیرد استفاده از پالم ممنوع است اما در استفاده پنیر پیتزا و بستنی تا حدی مشکلی ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت گفت: اگر محصول لبنی مجوز افزایش قیمت دریافت کند، ما اطلاع رسانی می کنیم در غیر این صورت افزایش قیمت این اقلام تخلف است.
زندگی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۷    
لبنیات شاخه ای بسیار متنوع از مواد غذایی است و هزاران سال است که بخشی از رژیم غذایی بشر را تشکیل می د هد . با این حال خوشمزه ترین غذای لبنی پنیر است. پنیر، با توجه به محبوبیتی که بین مرد م د ارد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان یک استادیار پژوهش بخش تحقیقات علوم دامی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی لرستان، گفت: شیر و محصولات لبنی دارای اهمیت زیاد در برنامه غذایی خانوارها هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی آستارا از اعمال پایش و نظارت بهداشتی بر 583 تن محصول لبنی و شیلاتی و سه هزار قطعه ماهی زینتی در حین صادرات از مرز این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شیراز -ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: سومین کارخانه تولید لبنیات هم اکنون با پیشرفت فیزیکی 90 درصد در این شهرستان در حال احداث است و با بهره برداری از آن، این منطقه به یکی از قطب های تولید محصولات لبنی در شرق استان فارس تبدیل می شود.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
یک پزشک مصری گفت: چای حاوی اسیدی است که باعث از بین رفتن کلسیم می شود و در صورت اضافه شدن به شیر، ارزش تغذیه ای این محصول لبنی از بین می رود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشگران با انجام مطالعه ای باکتری هایی با خاصیت پروبیوتیک از محصول لبنی سنتی کومه جداسازی کردند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
برخی معتقدند که نوشیدن محصولات لبنی مانند شیر در هنگام سرماخوردگی باعث بدتر شدن بیماری و تولید مایع مخاطی بیشتری می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
برنامه نقشه گنج به منظور معرفی فرصت های کسب و کار، کارآفرینی امروز دوشنبه 4 اسفند به روستای حاجی آباد استان خراسان رضوی رفته است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این برنامه فرصت های خلق ثروت از طریق پرورش گاو شیری ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ماست اغلب برای نرم کردن مو استفاده می شود. اما پروتئین های ماست باعث می شوند از ایجاد مو خوره نیز جلوگیری شود. اسید لاکتیک آن نیز مو را مرطوب نگه می دارد. این ماده همچنین سرشار از بیوتین است که به ترمیم موهای آسیب دیده و درخشش آن کمک می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : درحالی که فروش محصولات لبنی در کشور به دلیل افزایش قیمت،کاهش مصرف را نشان می دهد، صادرات این محصولات نیز با قیمت مناسب انجام نمی شود. برخی از کالاهای صادراتی ایران به دلایل مختلف با ارزان فروشی مواجه شده اند که به اعتقاد برخی کارشناسان یکی از علت های این موضوع سرکوب قیمت ها در کشور ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۰:۲۲    
نمودار قیمتی امروز بازارچه به شیر پاستوریزه اختصاص دارد. شیر پاستوریزه در اسفند سال گذشته لیتری 6 هزار و 100 تومان فروخته شد. از ابتدای تابستان امسال افزایش قیمت این قلم از سبد معیشتی شروع شد و در آخر تابستان به لیتری 8 هزار تومان رسید. واحدهای صنعتی لبنی می گویند دامداران شیر را گران می فروشند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۰:۲۲    
میراسلام تیموری رئیس هیات مدیره انجمن صنایع فرآورده های لبنی برهم زدن امنیت غذایی مهم ترین هدفی است که از اعمال تحریم ها دنبال می شود. در واقع یکی از اهداف جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران آن بود که بتوانند با ایجاد مشکل در تامین امنیت غذایی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۰    
شرکت تولید کننده محصولات لبنی مانی ماس جهت تکمیل کادر خود در استان کرمان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۵    
مدیر کل امور عشایری گلستان، عشایر را سربازان خط مقدم اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: عشایر با تولید بیش از 25 درصد گوشت قرمز و محصولات لبنی نقش مهمی در تحقق طرح های اقتصاد مقاومتی دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از ثبت شیوه تهیه پنیر لیقوان به عنوان یکی از نمادهای مهم و اصلی لبنی آذربایجان، در فهرست آثار ملی کشور خبر داد.
روزنامه زاینده رود   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۵    
وعده شام بهترین زمان برای مصرف مواد لبنی است و تأثیر مطلوبی روی استخوان ها می گذارد و به “سیستم عصبی” آرامش می بخشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
وعده شام بهترین زمان برای مصرف مواد لبنی است و تأثیر مطلوبی روی استخوان ها می گذارد و به “سیستم عصبی” آرامش می بخشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فریدن- بخشدار مرکزی فریدن گفت: راهکار جلوگیری از خام فروشی محصولات شهرستان فریدن ایجاد کارخانه فرآوری لبنی و غله ای است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر گروه پژوهشی جنین شناسی و آندرولوژی پژوهشگاه ابن سینا گفت: از مجموعه فناوری های بومی شده (در زمینه به نژادی دام ها) می توان به صورت کاربردی در جهت رفع نیازهای کشور در حوزه فرآورده های لبنی، در درجه اول شیر و سپس سایر مشتقات آن، به ویژه بحث شیر با چربی بالا برای تولید کره ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۲۷    
قدوسی گفت: بیش از 30 درصد از سهم تولیدات لبنی کشور در اختیار شرکت پگاه قرار دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۱۷    
امجدی گفت: در حال حاضر شرکت پگاه گلستان بالغ بر 400 هزار یورو صادرات به خارج از کشور به صورت ماهانه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی تعلل وزارت جهاد در پذیرش لزوم اخذ عوارض از صادرات شیرخشک را علت افزایش پدیده قاچاق اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت : در سه سال گذشته با احیای 530 واحد صنعتی راکد،چهار هزار و 800 شغل در این استان ایجاد شده است.
تیتر20   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۰۰    
شیوع کرونا از یک سو و مشکلات اقتصادی ناشی از گرانی ها که در یک سال گذشته کاهش مصرف مواد لبنی توسط مردم را به دنبال داشته است، امنیت غذایی کشور و صنعت لبنیات را توامان تهدید می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۹    
به همت اداره تربیت بدنی حوزه معاونت فرهنگی مسابقات جام حذفی فوتسال به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
برخی تولیدکنندگان محصولات لبنی، از سنگ اندازی در خصوص عدم صدور مجوز صادرات کالای تولید شده خود انتقاد کرده اند. بر این اساس پیشنهاد میشود با توجه به واردات نهاده کشاورزی با ارز ترجیحی، مجوز صادرات به شرط تسویه با ارز 4200 تومانی صادر شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
زابل - نماینده مردم سیستان گفت: ایجاد کارخانه شیر و فرآورده های لبنی با توجه به ظرفیت های دامداری و دامپروری سیستان باید در این منطقه بررسی شود.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از ایرنا، سید ضیا موسوی نیا روز جمعه به خبرنگاران اعلام کرد: در راستایی خدمات رسانی به عشایر لرستان و استفاده از پنل های خورشیدی هزار پنل خورشیدی در مناطق عشایری لرستان نصب می شود. وی با بیان اینکه جمعیت عشایر لرستان 130 هزار تن انواع محصولات لبنی و [...]
خبر معتبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۸:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
پیشوا- فرماندار پیشوا گفت: با احداث واحد تولیدی لبنی خودکفایی و افزایش در تولید کره از سطح 2 درصد به میزان 25 درصد خواهد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
قم- بیش از 2هزار و 700 کیلوگرم انواع محصولات لبنی غیربهداشتی و تاریخ گذشته از انباری در قم کشف شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
خلیج فارس: درست است که شیر گاو یک نوشیدنی سالم است؛ اما برای همه افراد مناسب نیست. شیر بادام برای کودکانی که به پروتئین گاوی حساسیت دارند مفید است و می تواند یک جایگزین خوب برای شیر گاو باشد. ...
صدای ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۴۱    
بزرگترین کارخانه لبنیات سنتی " قنبرزاده " در شهرستان لارستان به گزارش سرویس صدای فارس ، پایگاه خبری صدای ایران ، به نقل از روابط عمومی کارخانه لبنیات " قنبرزاده " : کارخانه لبنیات سنتی " قنبرزاده " در شهرستان لارستان بزرگترین کارخانه تولید محصولات لبنیاتی در جنوب استان فارس محسوب می شود. ...