جمعه ۱۱ فروردینساعت ۲۳:۰۸Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برنامه های نوروزی»

روزنامه اصفهان زیبا   ۴ ساعت پیش    
معاون فرهنگی شهرداری اصفهان گفت: از لحظه سال تحویل سال، جشن های بزرگی در گلستان شهدا، کمپ باغ فدک و پل خواجو در شهر اصفهان اجرا شد که بازتاب های خوبی در سطح ملی و رسانه ای داشت. مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب این برنامه ها را در رأس برنامه های نوروزی برشمرد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۳۸    
آسیانیوز / یزد ؛ این برنامه ها که مورد استقبال مردم نیز قرار گرفته است به عنوان یکی از محوری ترین برنامه های سازمان در جهت معرفی فرهنگ یزد نیز بوده است ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی شهرداری اصفهان گفت: از لحظه سال تحویل سال، جشن های بزرگی در گلستان شهدا، کمپ باغ فدک و پل خواجو در شهر اصفهان اجرا شد که بازتاب های خوبی در سطح ملی و رسانه ای داشت.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۸   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، گفت: روزانه 47 هزار پزشک متخصص و 4500 پزشک فوق تخصص تنها در 664 بیمارستان دانشگاهی در تعطیلات نوروز فعالیت داشته اند و هزار و 66 بیمارستان کشور در این ایام در آماده باش بوده اند . ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سرزمین نوروز با بیان تاریخچه اماکن تا آداب رسوم و از معرفی دیدنی ها و فرهنگ ناملموس کشور همراه شنوندگان رادیو فرهنگ است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه سرزمین نوروز یکی از برنامه های نوروزی رادیو فرهنگ است که به بیان و معرفی دیدنی های کشور اختصاص دارد. ...
یزد آوا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام مجتبی صداقت رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از همکاری بیش از 150 نفر از هنرمندان حوزه های مختلف فرهنگی و هنری در برنامه های نوروزی این سازمان خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۰:۴۰    
یکی از مهمترین برنامه های نوروزی سازمان منطقه آزاد انزلی به منظور غنابخشی و تنوع سازی خدمات قابل ارائه به گردشگران، برگزاری جشنواره ترنم بهار در بهار است که در قالب این جشنواره، دو نمایشگاه صنایع دستی و سوغات اقوام ایرانی و استان گیلان به صورت همزمان برگزار می شود.
هنر صدا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ویژه برنامه نوروزی شکر سخن در ایام نوروز همراه مخاطبان می شود. به گزارش هنرصدا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا شکر سخن عنوان یکی از برنامه های نوروزی این شبکه رادیویی است که در ایام نوروز همراه مخاطب می شود. ...
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل فرهنگی شهرداری تهران از استقبال چند ده هزار نفری شهروندان از برنامه های نوروزی شهرداری تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در بازدید از برنامه های نوروزی بوستان ملت گفت: ویژه برنامه های بهار ایران یکی از برنامه های جذاب و پرمخاطب در تعطیلات نوروز امسال است که با استقبال پرشور و گسترده مسافران، گردشگران نوروزی و شهروندان تهرانی مواجه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ضمن تقدیر از حضور پرشور هنرمندان یزدی در برنامه های نوروزی این سازمان، گفت: بیش از 150 نفر از هنرمندان و هنرجویان یزدی در برنامه های نوروزی و تئاترهای خیابانی با سازمان همکاری دارند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل صداوسیمای استان یزد با حضور در استودیو پخش رادیو یزد از تهیه و پخش ویژه برنامه های نوروزیی رادیو بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، احسان کریمی مدیرکل صداوسیمای استان یزد ضمن حضور در پخش وبرنامه های تحویل سال و ویژه برنامه های نوروزی در روزهای گذشته ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
آخوندی از برگزاری ویژه برنامه های نوروزی و مذهبی و معنوی در باغ دولت آباد یزد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
جهان در سالی که گذشت عنوان یکی دیگر از ویژه برنامه های نوروزی رادیو ایران است که هر روز ساعت 15:30 پخش می شود.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
بعد از اعتراف رئیس صداوسیما مبنی بر از دست دادن مرجعیت در داخل کشور، کاربران شبکه های اجتماعی با انتشار جدولی به مقایسه برنامه های نوروزی صداوسیما و شبکه نمایش خانگی و علت روگردانی مردم از تلویزیون پرداختند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور استان های وزارت میراث فرهنگی گفت: گیلان در برنامه های نوروزی بسیار خوب و خلاقانه عمل کرده است.
هنر صدا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
برنامه پیک نیک مخاطبان را با صنایع دستی شیراز آشنا می کند. به گزارش هنرصدا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، پیک نیک عنوان یکی از برنامه های نوروزی این شبکه است، فصل دوم برنامه پیک نیک نوروز امسال با توجه به اینکه مردم در ماه رمضان کمتر به سفر می روند با موضوع صنایع دستی همراه مخاطبان می شود. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه اعلام کرد: متأسفانه در زمان اجرای بخشی از برنامه چند نفر از گردشگران اقدام به رفتارهای هنجار شکنانه نموده اند که با تذکر جدی به عوامل اجرایی بلافاصله با دستور سرپرست اداره کل میراث فرهنگی ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
طنز ورزشی زیرطاقی با موضوع تبعیض بین ورزش های قهرمانی و فوتبال راهی آنتن می شود. تیتربرتر به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، زیرطاقی یکی از ویژه برنامه های نوروزی این شبکه رادیویی است که در ایام نوروز با موضوعات ورزشی همراه مخاطبان می شود. ...
هنر صدا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۵۶    
ویژه برنامه قصه های نوروز هر شب یک داستان نوروزی تقدیم مخاطبان می کند. به گزارش هنرصدا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا ، قصه های نوروز یکی از برنامه های نوروزی این شبکه رادیویی است که هدف خواندن داستان های نوروزی هر شب ساعت 1:30 روی آنتن صبا می رود . ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران از حضور چندده هزار نفری مردم از برنامه های نوروزی شهرداری تهران خبر داد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی گفت: نوروز امسال برنامه های فرهنگی متفاوتی برای مسافران به ویژه کودکان در نظر گرفته شده است. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی ...
سینما خانه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
“علی بخشی زاده” معاون صدا با حضور در استودیوهای پخش شبکه های رادیویی از تهیه و پخش ویژه برنامه های تحویل سال و ویژه برنامه های نوروزیی رادیو بازدید کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی معاونت صدا: “علی بخشی زاده” معاون صدای رسانه ملی ضمن حضور در پخش شبکه ها و [...]
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۸    
پس از گذشت حدود یک دهه از ظهور و بروز شبکه های ماهواره ای فارسی زبان در فضای رسانه ای دنیا، حالا دیگر در مناسبتی مانند نوروز هم رقابتی شدید میان این شبکه ها شکل گرفته و به واسطه فضای رقابتی، مردم ایران نیز می توانند گزینه های مختلفی برای تماشای ویژه برنامه های نوروزی در اختیار داشته باشند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۱    
سیاه نمایی در برنامه های نوروزی شبکه های جبهه مقابل باعث ریزش بیشتر مخاطبانشان شد که پس از افسردگی ناشی از اغتشاشات، منتظر تماشای شادی و سرگرمی در آن شبکه ها بودند.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۳    
ویژه برنامه های نوروزی همزمان با حلول ماه مبارک رمضان در نقاط مختلف تهران از جمله میدان آزادی، پل طبیعت، برج میلاد و...در حال برگزاری می باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی استاندار یزد با اشاره به اجرای برنامه های نوروزی یزد با تکیه بر اصالت، هویت و فرهنگ اصیل یزدی، خواستار حفظ حرمت ماه مبارک رمضان و روزه داری مردم دارالعباده از سوی مسافران نوروزی شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
یاغی محمد کارت که سال گذشته جزو مجموعه های پربیننده حوزه نمایش خانگی(فیلیمو) بود، امسال با عنوان و شمائل تازه ای در جمع برنامه های نوروزی حضور دارد. شناسنامه اثری است که سراغ نادیدنی های این سریال رفته و از پشت صحنه یاغی و اتفاقاتی که باعث شکل گیری این مجموعه شده، می گوید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران از برگزاری ویژه برنامه های نوروز و رمضان در 8 بوستان پایتخت تا 12 شب تا تاریخ 17 فروردین ماه 1402 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۰:۲۱    
سفر معنوی راهیان نور و بازدید از یادمان های مناطق جنگی از برنامه های نوروزی بسیاری از خانواده های ایرانی است. در روزهایی که تهاجم فرهنگی از طرف خانواده ها را مورد هدف قرارداده ، حضور خانواده ها و همراهی جوان ها و نوجوان ها فرصت مناسبی برای احیای ارزش های دینی و انقلابی است.
هنر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر گردشگری منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با تشریح برنامه های نوروزی این مجموعه، از بازدید حدود پنج هزار نفر از این جاذبه گردشگری تهران تا سوم فروردین ماه خبر داد؛ مقصد گردشگری که با پتانسیل هایش خیلی از مسافران و همشهریان را به سوی خود کشانده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از اجرای برنامه های نوروزی هم صحبت، هم قسم و هم سنگر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۲۵    
برنامه های تلویزیون در سال تحویل و نوروز امسال با تغییرات جدیدی روبرو است، که نشان از تفاوت مدیریت برنامه های این دوره نسبت به سال های قبل دارد، تفاوتی قابل تأمل که جای بحث و گفتگو دارد.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۵۱   + ۴۹ سایت دیگر  
سردار آزمون بالاخره به حواشی به وجود آمده پیرامون او و تیم ملی در روزهای اخیر واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۲:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر گردشگری منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با تشریح برنامه های نوروزی این مجموعه، از بازدید حدود پنج هزار نفر از این جاذبه گردشگری تهران تا سوم فروردین ماه خبر داد؛ مقصد گردشگری که با پتانسیل هایش خیلی از مسافران و همشهریان را به سوی خو کشانده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
جماران : احسان علیخانی که سال های گذشته اجرای ویژه برنامه تحویل سال و برنامه ماه عسل را در ماه رمضان برعهده داشت، با اشاره به غیبت امسالش در تلویزیون نوشت: همیشه سعی می کردم لحظات تحویل سال، یک شوی تلویزیونی بزرگ اجرا کنم، اما امسال در درست ترین جای ممکن بودم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۵۱    
معاون دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور یکی از اهداف این سازمان در برنامه های نوروزی امسال را پیشگیری از تصادفات اعلام کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۰۸    
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از تنوع و خلاقیت در برگزاری برنامه های نوروزی در کرمانشاه بویژه در دو مجموعه میراث جهانی بیستون و محوطه تاریخی طاق بستان ابراز رضایت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد اجرای سرودهای خیابانی و پاتوقی از برنامه های نوروزی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد است که این روزها با مشارکت هفت گروه سرود در نوروزگاه ها، پارکها و بوستانها و بافت تاریخی شهر یزد در حال برگزاریست.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۳:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
در حالی که این روزها جواد یساری در برنامه های نوروزی و فیلم های سینمایی حضور دارد عباس قادری ظاهرا قصد مهاجرت کرده است. به گزارش وقت صبح به نقل از ایرنا، چند روز پیش بود که انتشار یک تصویر توسط شهرام قادری، سبب بروز حاشیه هایی برای عباس قادری شد ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و هنری شهرداری تهران از اجرای برنامه های فرهنگی، هنری، اجتماعی، ورزشی و سرگرمی در 7 پهنه شهر تهران تحت عنوان بهار ایران خبر داد.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
تورج فرهادی شهردار منطقه 19 از ستاد گردشگری شهرداری تهران بازدید و در جریان فعالیت ها و برنامه های نوروزی این ستاد قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی کمیته اطلاع رسانی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: برای اطلاع رسانی مطلوب درباره خدمات و برنامه های نوروزی در شهر اصفهان، از بالغ بر 10 قالب متنوع رسانه ای استفاده می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۱۴    
مجید توکلی کارگردان سینما با انتقاد از برنامه های نوروزی صداوسیما نوشت: حذف آدم های کاربلد و برنامه ساز از #تلویزیون و خودمختاری #جبلیسم و #جلیلیسم و شاخ و شونه کشیدن ها و لات بازی های سیاسی، می شود این ابتذالی که می بینید. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ همزمان با دومین روز از بهار 1401 ویژه برنامه های نوروزی این سازمان در مناطق مختلف شهر یزد به ویژه در بافت تاریخی اجرا می شود. این برنامه ها شامل گردشگری تجربه محورصنایع دستی و مشاغل در خانه حیرانی، اتوبوس گردشگری، ساخت عروسک های دست ساز با دورریختنی ها در زندان اسکندر ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم تحویل سال ما این بار ساده بود وسط سوله انبار در خوی. کنار چادر هایی که رفقای بامعرفت من 50 روز داخلشان زندگی کردند. کنار تعدادی از روستاییان خوی و خانواده هایی که فرزند معلول داشتند و در اوج سرمادر چادر زندگی کردند ...
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
دستمزد یک بازیکن سرشناس برای حضور در برنامه های ویژه تحویل سال نو تلویزیون و یکی از پلتفرم های اینترنتی سوژه اولین تاپ سکرت فوتبالی در سال 1402 است.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل برج میلاد با تشریح ویژه برنامه های نوروز 1402 و ماه مبارک رمضان در این مجموعه فرهنگی گفت: امسال با توجه به تلاقی نوروز و ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های شبانه ویژه ای برای این ایام در نظر گرفته شده است.
سلام نو / تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از چاپ 140 هزار نسخه بسته های نوروزی برای مسافران و گردشگران در تهران خبر داد.