جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۰:۴۱May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنایع تبدیلی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۶    
گروه استان ها- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی محصولات کشاورزی از جمله اهداف سازمان جهاد کشاورزی است که در این راستا واحد های راکد صنایع تبدیلی وارد چرخه تولید می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی کشور، منطق بسیج را منطق تهدید و فرصت دانست و با اشاره به اینکه بسیج سازندگی در ادامه تفکر جهادی تأسیس شد، تأکید کرد: هرجایی که تهدیدی برای انقلاب باشد، بسیج آنجا حضور دارد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سردار زهرایی گفت: نقش راه بسیج در اقتصاد مقاومتی گفتمان سازی برای تثبیت قطب های صنایع تبدیلی است که مبتنی بر ظرفیت مزیت دار هر شهر خواهد بود. به گزارش بازارکار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه "ما بر اساس ظرفیت، زمینه فعالیت شهرستان ها را تعریف و از آنها حمایت می کنیم" گفت: راه اندازی صنایع تبدیلی کوچک یکی از این نوع حمایت های سپاه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مسئول صنایع تبدیلی و غذایی مدیریت جهاد کشاورزی جهرم از راه اندازی یک کارگاه تولید و بسته بندی مکانیزه عرقیات گیاهی درشهرک صنعتی این شهرستان خبر داد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۴۰    
استان اردبیل قطب تولید سیب زمینی کشور است که سالانه بیش از 830 هزار تن سیب زمینی تولید می کند از این میزان حدود 200 هزارتن اعم از مصرف خانوار و خوراک صنایع تبدیلی تکمیلی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اولین شهرک صنایع تبدیلی کشاورزی مازندران تا پایان خرداد ماه امسال آماده واگذاری است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۹    
میاندرود- زارعی، نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس گفت: اولین شهرک تخصصی صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی به مساحت 40 هکتار در میاندرود در دست ساخت است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۰    
نشست مشترک رئیس و اعضای فراکسیون پیشرفت شرق و مکران با نمایندگانی از وزارت صمت، سازمان توسعه تجارت، سازمان تعاون روستای، دفتر صنایع تبدیلی وزارت جهاد کشاورزی و فعالان اقتصادی بخش خصوصی یکشنبه 12 اردیبهشت 1400 برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۱    
زنجان- تاراسی، رئیس جهاد کشاورزی زنجان گفت: طی سالجاری پنج واحد فرآوری صنایع تبدیلی در استان زنجان در بخش های مختلف سردخانه و بسته بندی به بهره برداری می رسد.
نمایندگان بخش خصوصی در کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تهران، با انتقاد از طرح یک شوری نمایندگان مجلس با موضوع تقویت امنیت غذایی کشور، آن را موجب به حاشیه رفتن بیشتر بخش خصوصی و دولتی تر شدن اقتصاد کشاورزی دانسته و خواستار تعلیق بررسی این طرح در صحن مجلس شدند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: با هدف جلوگیری از خام فروشی محصولات کشاورزی و باغی، توسعه واحدهای صنایع تبدیلی و سردخانه در استان مورد حماین قرار می گیرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش مهر تقریباً هر سال، در فصل برداشت صیفی جات شاهد تکرار سناریویی هستیم که گویا قرار نیست اقدامی برای اصلاح آن صورت بگیرد. تولید مازاد، فقدان یا از دست رفتن بازارهای صادراتی، ضعف صنایع تبدیلی و تکمیلی ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر از سرمایه گذاری 239 میلیارد تومانی برای توسعه سردخانه های این استان خبر داد. *** افزایش دوبرابری ظرفیت سردخانه ها ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۰    
گرگان- نوغانداران گلستانی هر ساله در فصل بهار اقدام به پرورش کرم ابریشم می کنند و به دلیل نبود صنایع تبدیلی با سود کمتری پیله های خود را به خریدارانی از استان های مجاور می فروشند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- صنایع تبدیلی کشاورزی طی چند سال اخیر در استان زنجان مورد توجه قرار گرفته ولی شهرک های تخصصی صنایع تبدیلی حلقه مفقوده کشاورزی زنجان است که آن طور باید و شاید توجهی به این موضوع نشده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، کانال تلخند با انتشار کلیپی نوشت: قیمت پایین سیب زمینی باعث شده برخی کشاورزان اردبیلی محصولشون رو به گاوداریها بفروشند. استان اردبیل شدیدا به کارخانجات فراوری و صنایع تبدیلی مثل کارخانجات چیپس نیاز داره تا هم کشاورزان متضرر نشوند هم عده ای مشغول بکار شوند و درآمد استان افزایش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی با اعطای هزار و 166پروانه صنایع تبدیلی مقام اول کشور را در این حوزه دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۷:۰۵    
همدان - در حالی همدان در تولید بسیاری از محصولات باغی و کشاورزی در موقعیت های مناسبی قرار دارد که پای لنگ صنایع تبدیلی کشاورزی در این استان موجب از دست دادن بازارهای صادراتی این محصولات شده است.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی بیان کرد: سقف قیمت های پایه وارداتی مصوب شد و در صورت تغییر قیمت ها در دامنه بیش از 5 درصد معاونت توسعه بازرگانی موظف است برای ویرایش قیمت اقدام نماید.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ،این تسهیلات با هدف تامین منابع مالی مورد نیاز کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی پرداخت شده و نسبت به سال 1398 نزدیک به 148 هزار میلیارد ریال افزایش داشته است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ به گزارش خبرنگار ایرنا، پایین بودن قیمت سیب درختی در زمان برداشت، نبود مشتری دست به نقد، نداشتن صنایع تبدیلی مناسب برای فراوری این محصول باعث شد تا باغداران به امید یافتن مشتری و افزایش قیمت پس از فصل برداشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر صنایع تبدیلی و تکمیلی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: تا پایان سال گذشته بالغ بر 434میلیارد تومان سرمایه گذاری برای طرحهای جدید یا توسعه واحدهای صنایع تبدیلی قبلی با ظرفیت اشتغال 2 هزار و 510 نفر در استان محقق شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی، گفت:صنایع تبدیلی باید به دنبال صنایع جدید و های تک با توجه به ذائقه مردم باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۴۶    
گروه استان ها- عضو مجمع نمایندگان گلستان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از خام فروشی محصولات کشاورزی آن را معضلی جدی برای کشاورزی استان دانست و گفت: ارزش افزوده محصولات کشاورزی باید به جیب تولیدکنندگان و مردم استان برود.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر صنایع تبدیلی و غذائی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: از دیگر اقدامات شاخص در جهت توسعه بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی استان تا پایان سال 1399 می توان به صدور پروانه بهره برداری برای طرح های جدید یا طرح های توسعه واحدهای تولیدی قبلی ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
بنابر آخرین مصوبات ستاد تنظیم بازار به منظور تسهیل و کمک به ادامه روند تولیدات داخلی و فعالیت کارخانجات صنایع تبدیلی مهلت صادرات شیرخشک تمدید شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمود کارگر در گفت وگو با میزان، با اشاره به موانع تولید در شهرستان آبدان بیان داشت: در استان بوشهر، شهرستان دیر و بخش آبدان یکی از مناطق حاصل خیز کشور است. در این منطقه دو هزار هکتار گوجه فرنگی تولید می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت رشد و توسعه سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی با استقرار صنایع تبدیلی و فناورانه گفت : مناطق آزاد از جمله انزلی در راستای تحقق اهداف و برنامه های دولت به ویژه در شرایط جنگ اقتصادی کنونی می توانند در عرصه تولید، اشتغال و توسعه نقش موثری داشته باشند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت استقرار صنایع تبدیلی و پیشرفته (های تک) و نیز برنامه ریزی برای رشد و ارتقاء سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی تاکید کرد و گفت: لازمست از کریدور چین – اکتائو – کاسپین برای ترانزیت کالا به کشورهای اروپایی استفاده ای شایسته شود.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۰    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از اختصاص تسهیلات برای اجرای 54 فقره از طرحها در زیربخشهای دامپروری، گلخانه وصنایع تبدیلی کشاورزی شهرستان شبستر از محل منابع داخلی بانک کشاورزی و تسهیلات تکلیفی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: جذب 93 هزار تن ماده خام در بخش کشاورزی و فرآوری آنها از سوی صنایع تبدیلی جزو برنامه های امسال این سازمان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از افتتاح و بهره برداری از چندین مگاپروژه در زیربخشهای مختلف دام وطیور، گلخانه، صنایع تبدیلی کشاورزی وشبکه های آبیاری در استان آذربایجان شرقی تا پایان سال 1400 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که شهرستان دهلران به عنوان قطب تولید دانه های روغنی شناخته می شود که این تولیدات به دلیل نبود صنایع تبدیلی در استان، برای فرآوری به سایر استان های کشور منتقل می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۷:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اولین محموله مرغ وارد و در گمرک مانده است، معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی تاکید دارد که مرغ های وارداتی ترخیص هم بشود قرار نیست در بازار توزیع شود، واردات آن ها تنها با هدف تامین ذخایر استراتژیک انجام شده و قرار بر عرضه در بازار نیست.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی توسعه صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: برخلاف تحریم های ظالمانه و همچنین شیوع ویروس کرونا، صادرات محصولات خشکبار کشورمان در 12 ماهه سال 99 در مقایسه با سال 98 از نظر ارزشی 42 درصد رشد داشته است. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۱    
رئیس انجمن صنایع تبدیلی کشاورزی خراسان رضوی با بیان اینکه 67 درصد تولیدات کنسروی در خراسان رضوی تولید می شود، گفت: اما متاسفانه بیش از 70 درصد صنایع تبدیلی کشاورزی در این استان فرسوده هستند.
مدیرکل دفتر هماهنگی توسعه صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: علیرغم تحریم های ظالمانه و همچنین شیوع ویروس کرونا، صادرات محصولات خشکبار کشورمان طی 12 ماهۀ سال 99 در مقایسه با مدت مشابه سال 98 به لحاظ ارزشی 42 درصد رشد داشته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۳    
زنجان- تاراسی، رئیس جهاد کشاورزی زنجان با بیان اینکه توسعه صنایع تبدیلی در استان طی سالجاری با جدیت دنبال می شود، گفت:صنایع تبدیلی زنجان سالانه ظرفیت تولید یک میلیون و 200 هزار تن محصول را دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان گفت: زنجان با تولید سالانه 3 میلیون تن انواع محصولات کشاورزی، رتبه نخست کشور را در فرآوری محصولات و توسعه صنایع تبدیلی بخش کشاورزی کسب کرد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه سالانه حدود سه میلیون تن انواع محصولات کشاورزی در این استان تولید می شود، گفت: سال گذشته با میزان فرآوری 50 درصدی محصولات کشاورزی، زنجان رتبه نخست را در بین استان های کشور کسب کرد.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
علی حدادی گفت: استان البرز ظرفیت ها و پتانسیل های خاصی دارد لذا اگر مسئولین کشوری در انتخابات پیش رو نگاه به داخل را در اولویت قرار دهند می توانند در مسیر پیشرفت ایران قدم بردارند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۶    
سه هزار نفر به صورت مستقیم و 15 هزار نفر به صورت غیرمستقیم در صنایع تبدیلی آذربایجان شرقی مشغول به کار هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۴    
افزون بر 150هزار تن از سیب زمینی های پاییزه تولیدی استان در انبارهاست و در معرض نابودی قرار دارند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: معاون اقتصادی استاندار کردستان گفت: ورود فن بازار به صنایع تبدیلی کشاورزی ضروری است. خالد جعفری در نخستین جلسه شورای هماهنگی فن بازار منطقه ای استان در سال 1400 اظهار کرد: موضوع فن بازار چیزی نیست که واحدهای اقتصادی ما با آن بیگانه باشند ...
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۸    
به گزارش عصر همدان ؛ در مراسمی با حضور مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری، فرماندار شهرستان بهار و مدیرکل محیط زیست استان از کارخانه کارخانه صنایع تبدیلی گوهر سهام ایرانیان (الوند سابق) بازدیدی صورت گرفت. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار سبزوار گفت: این شهرستان بعنوان قطب تولید مرغ در استان، نیازمند توسعه صنایع تبدیلی و فرآوری گوشت مرغ است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان از پرداخت تسهیلات به تشکل های تعاون روستایی عرضه کننده مستقیم این محصولات در کلان شهرها، صادرکنندگان حقیقی و حقوقی و اتحادیه های تعاون روستایی دارای صنایع تبدیلی خبر داد.