جمعه ۱۰ تیرساعت ۲۳:۳۹Jul 2022 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنایع تبدیلی»

باشگاه خبرنگاران   ۲ دقیقه پیش    
استاندار کردستان گفت: صنایع تبدیلی نیاز اصلی بخش کشاورزی کردستان است و از سرمایه گذاران دعوت میکنیم با ورود در این بخش، به امنیت غذایی و رونق اقتصادی استان کمک کنند.
استاندار کردستان گفت: از سرمایه گذاری در بخش صنایع تبدیلی در کردستان حمایت می کنیم.
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: اردبیل در مقایسه با سایر استان ها از پیشرفت های صنعتی عقب مانده و باید بیشترین سرمایه گذاری را در زنجیره تولید و تقویت صنایع تبدیلی و تکمیلی شاهد باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس جهاد کشاورزی گیلان گفت: در بخش صنایع تبدیلی گیلان نیز گام های موثری برداشته شده است و این تلاش ها منجر شده که 45 هزار تن از ضایعات برنج سفید کاهش یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی استان اردبیل گفت: با توجه به این که امکانات صنایع تبدیلی در استان کم است نیازمند مجهزسازی این امکانات در استان با همکاری بخش خصوصی هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری صنایع کوچک این استان را نیازمند توجه جدی دانست و گفت: توجه به صنایع تبدیلی و تکمیلی باعث کامل شدن زنجیره تولید در استان و ایجاد اشتغال پایدار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۳    
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان گفت: تا پایان امسال 30 هزار تن به ظرفیت سردخانه های محل نگهداری و صادرات محصولات کشاورزی در استان اصفهان افزوده خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: در راستای حذف واسطه ها از چرخه محصولات کشاورزی، برنامه ریزی ویژه برای خرید محصولات کشاورزی از تولیدکنندگان را در دستور کار داریم که این امر جزو مهم ترین برنامه های وزارت و دولت است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی گفت: دولت خط اعتباری ویژه ای برای صنایع تبدیلی آذربایجان غربی باز کرده و به صورت ویژه از سرمایه گذاری و سرمایه گذاران در این زمینه حمایت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان فرماندار شهرستان گرگان با اشاره به عدم ایجاد صنایع تبدیلی کشاورزی در استان گلستان، گفت: همین امر موجب شده بخس عمده از ای سیب زمینی تولید شده کشاورزان ما دور ریخته شده و یا توسط دلالان به قیمت نازل خریداری شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت بالای استان در بخش های معدن، تجارت بین الملل، کشاورزی و صنایع تبدیلی گفت: این حوزه ها می توانند زمینه ای برای حضور سرمایه گذاران ژاپنی باشند که امیدواریم این همکاری شکل اجرایی بگیرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر برق بخش کشاورزی به ویژه الکتروپمپ ها و صنایع تبدیلی و صنایع تکمیلی قطع شود مجلس از جایگاه نظارتی خود به مسئله کمبود برق این بخش ورود خواهد کرد.
هرمز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کشور ایران با موقعیت اقلیمی ویژه، از قطب های کشاورزی منحصر به فرد در سرای هستی به شمار می رود اما نحوه پیشرفت این صنعت در سطح کشور از دیرباز تا کنون با نوساناتی مواجه بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر امور صنایع سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از نیاز 25 درصد از محصولات کشاورزی این استان به ساخت صنایع تبدیلی و فرآوری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار گرگان گفت: حوزه های گردشگری، صنایع تبدیلی و بهداشت و درمان مهم ترین ظرفیت های شهرستان برای توسعه و اشتغالزابی است که نیاز جدی به سرمایه گذاری بخش خصوصی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: این شهرستان یکی از قطب های تولید محصولات کشاورزی به خصوص سیب در کشور است و از این رو ایجاد شهرک صنایع تبدیلی در حوزه کشاورزی و سیب یکی از اصلی ترین راهکارهای توسعه شهرستان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر صنایع تبدیلی و جهاد کشاورزی لرستان گفت: شرکت کشت و صنعت و دامپروری فجر صفا یک برند در کشور است.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۱۹    
شورای اداری شهرستان عصر روز دوم تیرماه در این شهرستان با حضور وزیر کشاورزی و مسئولان و اقشار مختلف برگزار شد و به موضوعات مهم شهرستان پرداخته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر صنایع تبدیلی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: کشتارگاه دام صنعتی با تکنولوژی های روز در منطقه اورامانات تا دو سال آینده به بهره برداری می رسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- خراسان جنوبی با داشتن ظرفیت های بالقوه به ویژه در بخش کشاورزی برای توسعه همچنان در این زمینه عقب مانده و جای خالی صنایع تبدیلی و تکمیلی بیش از پیش به چشم می خورد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۸:۰۴    
قم - ایرنا - صدور 58 جواز تاسیس صنعتی ، پیگیری گسترش صنایع تبدیلی با هدف سودآوری بیشتر بخش کشاورزی، لزوم تهیه نظام مسائل روستاها و ضرورت صرفه جویی 10 درصدی مصرف آب اهم اخبار هفته گذشته قم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع تبدیلی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: اولین واحد فرآوری قهوه در غرب کشور تا سال آینده در استان کرمانشاه راه اندازی می شود
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۰۳    
سید جواد ساداتی نژاد از آغاز خرید تضمینی گوشت قرمز از روز شنبه برای اولین بار در خراسان شمالی خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: یک خط اعتباری 1000 میلیارد تومانی برای توسعه صنایع تبدیلی در استان خراسان شمالی ایجاد خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: گوشت قرمز تولیدی مازاد را با تامین نهاده های دامی، تهاتر خواهیم کرد و حتی در این طرح گوشت را می توانیم صادر کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس جمهور در حاشیه بازدید از شهرک دامپروری قارلق بجنورد گفت: چرا باید شیر تولیدی در خراسان شمالی به صورت خام به سایر استان ها صادر شود؟
پیک نکا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار نکا گفت: شهرستان نکا در حوزه بهره مندی از مواهب طبیعی یکی از مناطق ویژه و خاص استان مازندران است، گیاهان دارویی و تشمک در شهرستان نکا به ویژه در منطقه هزارجریب سالانه اشتغال زایی قابل توجهی را برای اهالی این منطقه فراهم می کند اما یکی از مشکلاتی که کم تر به آن توجه می شد حوزه صنایع تبدیلی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- کشاورزان خراسان شمالی توجه به ایجاد اشتغال پایدار در روستاها، جلوگیری از مهاجرت، رونق تولید، حل مشکلات کم آبی، گسترش صنایع تبدیلی و بسته بندی، ایجاد بازار برای فروش محصولات کشاورزی و جلوگیری از فروش کشتزارها را در مصوبات سفر استانی دولت سیزدهم به این استان خواستار شدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۸:۵۶    
ایلام- اعلایی، مدیرصنایع تبدیلی و تکمیلی جهاد کشاورزی ایلام با اشاره به تولید سالانه 170 هزار تن محصولات دامی در استان، گفت: 20 واحد صنایع تبدیلی در حوزه محصولات دامی ایجاد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: بخش کشاورزی به عنوان بخش تامین کننده مواد اولیه صنایع تبدیلی و غذایی می باشد که با سرمایه گذاری و برنامه ریزی در جهت کاربرد فناوری نانو می توان در مسیر توسعه و پیشرفت کشاورزی گام های موثری برداشت.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: در برخی عرصه های کشاورزی تولید مازاد وجود دارد اما صنایع تبدیلی نداریم، زنجیره ارزش کشاورزی در کشور کامل نیست و کشاورز از ارزش افزوده تولید خود بی بهره است، لذا باید از صنایع تبدیلی سیار استفاده کنیم.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
محسن نقاشی عنوان کرد: وزارت صمت و جهاد کشاورزی متولی گری صنایع غذایی را نمی کنند در صورتی که 53 در صد محصولات کشاورزی جذب صنایع تبدیلی می شود. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۱    
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار شهرستان مه ولات با تاکید بر ضرورت سرمایه گذاری در صنایع تبدیلی و تکمیلی گفت: هرچند شهرستان مه ولات از اعتبارات ملی محروم است اما نیازهای بسیاری داریم که برای برخی از پروژه ها نیازمند تخصیص اعتبارات ملی هستیم.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
علی جدی با توجه به سفر پیش رو هیئت دولت به استان، خواستار تعیین تکلیف راه آهن مشهد گرگان شد و گفت: راه آهن مشهد به گرگان از دغدغه های مقام معظم رهبری و مردم استان خراسان شمالی است که امیدواریم در سفر رئیس جمهور این مورد به نتیجه نهایی برسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی استاندار اردبیل گفت: سرمایه گذاری در بخش های صنعتی و صنایع تبدیلی کشاورزی در استان با مطالعات گسترده انجام یافته و ضروری است تا با جذب سرمایه گذاری در صنایع تبدیلی به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهادکشاورزی استان همدان از 10 هزار تن سردخانه زیرصفر در حال احداث در این استان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۰:۴۷    
دنیای اقتصاد : محصولات کشاورزی مازندران برای ورود به بازارهای همسایه و روسیه نیازمند صنایع تبدیلی و تکمیلی است. مدیرعامل شرکت دانش بنیان توسعه پویان آروند با بیان این مطلب و با اشاره به اینکه در بخش کشاورزی، صنایع تبدیلی و تکمیلی هوشمند فعالیت می کنیم ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: امسال پروانه بهره برداری 11 واحد صنایع تبدیلی و تکمیلی با ظرفیت سالانه حدود 35 هزار تن و جذب مواد خام 42 هزار تن صادر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-امام جمعه آببر گفت: شهرستان طارم با توجه به ظرفیت های مهم و تاثیرگذار در حوزه های مختلف کشاورزی، نیازمند ایجاد و احداث صنایع تبدیلی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: یکی از مشکلات در حوزه باغبانی کمبود واحد های صنعتی فرآوری و تبدیل محصولات باغی مازاد است که لازم است در این خصوص سرمایه گذاری لازم صورت گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر صنایع تبدیلی و تکمیلی سازمان جهادکشاورزی استان یزد از صدور تاکنون 435 فقره پروانه بهره برداری در این بخش با ظرفیت قریب به 1.5 میلیون تن و جذب ماده خام افزون بر دو میلیون تن و اشتغالزایی هشت هزار و 152 نفر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
رشت- رئیس جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به اینکه تاکنون 310 طرح سرمایه گذاری بخش کشاورزی به بانک های عامل استان معرفی شدند، گفت: عمده طرح ها مربوط به حوزه صنایع تبدیلی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-صنایع تبدیلی یکی از مهمترین نیازهای کشاورزی ایلام به شمار می رود و برای راه اندازی این صنایع در استان باید از سرمایه گذاران حمایت شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی قم با اشاره به این که در زمینه تولید بسیاری از کالاهای کشاورزی به ویژه محصولات دامی دارای جایگاه برتر در کشور هستیم، گفت: در همین راستا با ایجاد صنایع تبدیلی و غذایی و فرآوری این محصولات در داخل استان، سودآوری فعالیت های کشاورزی را افزایش می دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیر صنایع تبدیلی غذایی جهاد کشاورزی لرستان گفت: واحدهای فرآوری و صنایع تبدیلی بخش کشاورزی استان از سال گذشته تاکنون برای دریافت 85 میلیارد تومان تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان همدان گفت: 41 طرح بزرگ و متوسط بخش کشاورزی استان با سرمایه گذاری 115 هزار و 995 میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای هفت هزار و 563 نفر در دست اجرا است که پیش بینی می شود تا 2 سال آینده به بهره برداری برسد.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۶:۴۷   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس اداره کل نظارت بر تسهیلات و پیگیری مطالبات بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرد: این بانک در سال 1400 با پرداخت 36 هزار و 605 میلیارد ریال تسهیلات به فعالان اقتصادی در حوزه کشاورزی، صنایع تبدیلی و تکمیلی، رشدی 107 درصدی را در این بخش نسبت به سال 1399 تجربه کرده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانداربویین میاندشت گفت: بیش از 460 میلیارد تومان از اعتبارات ملی درسفر رییس جمهور به بویین میاندشت اختصاص یافت. رضاعلی معصومی، افزود: روز گذشته با حضور وزیر بهداشت و درمان مشکلات و مطالبات در بویین میاندشت احصا و هم اندیشی شد. ...