شنبه ۱۱ تیرساعت ۱۲:۰۰Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارفرما»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - تعطیلی معدن کرومیت آسمینون در جنوب کرمان در حالی به حدود 40 روز می رسد که مدیران متولی می گویند اقدام برای تغییر مدیریت و خلع ید برای حل اساسی مشکل، تصمیم استان است و فرآیندهای آن کلید خورده است.
مکران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۴۱    
علت تعطیلی معدن آسمینون عدم تمدید قراردادهای کاری است، دلیل فنی ندارد تعطیلی معدن آسمینون نتیجه عدم مدیریت در آن شرکت است که نتوانسته اعتماد کارفرما و مجموعه کاری را فراهم کند. به گزارش مکران، مسلم مروجی فرد رییس سازمان صمت در جنوب کرمان در نشست خبری ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
هزار و 300 کارگر معدن کرومیت منوجان به علت اختلافات پیمانکار و کارفرما تعطیل شده است. برخی از کارگران می گویند این اختلاف به خاطر این است که کارفرما بتواند در قرارداد خود تجدیدنظر کند و امتیاز بیشتری از دولت بگیرد و برخی دیگر می گویند مشکلات معدن به خاطر مسائل مالی زیاد شده است ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۱۰    
کارفرما باید تجهیزات و لوازم مورد نیاز کارمند در خانه را فراهم کند، خیلی جاها این امکان وجود ندارد و کارفرما کلاً زیر بار موضوع دورکاری نمی رود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۷:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
https://static0.etemadonline.com/servev2/T7Altld1Xdbe/5Uwvb7W7Zm0,/%DA%AF%D9%81%D8%AA%E2%80%8C%D9%88%DA%AF%D9%88%DB%8C+%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C+%D8%A8%D8%A7+%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3+%D8%B9%D8%A8%D8%AF%DB%8C-+%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87+%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84.m4v ...
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۹:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
قانون قبلی سال 1389 استاشکالاتی دارد که سبب شده کارفرماها تمایلی به دورکاری زنان نداشته باشند. مثلا گفته شده که کارفرما باید تجهیزات و لوازم مورد نیاز کارمند در خانه را فراهم کند، خیلی جاها این امکان وجود ندارد و کارفرما کلاً زیر بار موضوع دورکاری نمی رود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
فردای روشنی برای کارگران فصلی و ساختمانی نیست. آنها در زمستان قوانین نیم بندی که هیچ آیین نامه اجرائی برای آنها ندارد یخ می زنند. قشر ضعیف جامعه که در دعوای بین اتحادیه کارگری و پارلمان، در تعیین دستمزد، تنها نظاره گر هستند؛ چراکه زمان توافق برای استخدام هر آنچه کارفرما بگوید همان است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۶:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه همکاری های آموزشی و پژوهشی میان شرکت بیمه اتکایی ایران معین و مرکز آموزش علمی کاربردی توسعه کسب و کار سبا، فصل جدید همکاری میان این دو مجموعه رقم خورد. ...
با مردم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۰۲    
اگر در حوزه صنعت به عنوان صنعت گر یا کارفرما فعال هستید یا در حال حاضر دانشجویید و قصد دارید تا در آینده ای نزدیک وارد بازار کار در شریط اقتصادی نامطلوب کنونی شوید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورا گفت که شغل کارگران ساختمانی موقتی است و از این روی این شغل در دسته مشاغل سازمان نیافته قرار می گیرد و مشخص نبودن ارکان اصلی کار یعنی کارگر، کارفرما و کارگاه سبب شده است که تا به امروز بیمه کارگران ساختمانی ...
سینا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۷:۰۸    
طرح توجیهی به شما امکان ارائه ویژگی های طرح را برای قانع کردن کارفرما می دهد. مهندسین مشاور هفت شهر آریا در این زمینه به بهترین نحو شما را راهنمایی می کنند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ترمیم زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که قسمتی از ساختمان آسیب دیده و کارفرما تمایل دارد تنها قسمت های آسیب دیده را درست کرده و به دیگر قسمت های ساختمان دست برده نشود.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۱    
در یک مصاحبه شغلی باید به شیوه های مختلف به کارفرما اثبات نمایید که شما بهترین متقاضی استخدامی برای تصدی جایگاه شغلی موردنظر هستید.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از نکات قابل توجه مهاجرت کارگران ماهر به رومانی دریافت حقوق یورویی آن است که در این جا مبنای محاسبه درآمد روز مزدی در نظر گرفته شده که در این روش هزینه خوراک هم بر عهده کارفرما بوده و درآمد ذکر شده، درآمد خالص پس از کسر مالیات می باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری کارگر اخراجی که بیش از 4 میلیارد ریال از کارخانه کارفرمای خویش سرقت کرده بود، خبر داد.
راه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۲۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: بدهی بیمه ای بیش از یک هزار کارفرما در حوزه شهرستان بویراحمد در سال 1400 تقسیط شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
در تبصره ماده 27 قانون کار تکلیف مباحث درون کارگاهی و اختلافات مشخص شده است و مواردی که از صلاحیت کمیته انضباط کار خارج است، تکلیف ارشادی شده است؛ بنابراین کارفرما حق هیچ نوع برخورد با کارگر را ندارد حتی برخورد لفظی چه برسد به بیل کشیدن به روی کارگر!
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
غلامرضا بنی اسدی در جمهوری اسلامی نوشت: افزایش حقوق را عامل اصلی تورم معرفی می کنند. نه با افزایش که با افزایش ندادن هم دارند از مردم طلبکاری می کنند. انگار لطف کرده اند که خلاف قانون، مصوبه شورای عالی کار که به تصویب هیئت امنای تامین اجتماعی رسیده را به این روز انداخته اند ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۳:۱۲    
تعداد حوادث ناشی از کار در ایران بالاست. این را هم آمار رسمی تأیید می کند و هم خبرهای بی شماری که در طول سال از تعداد این حوادث به گوش می رسد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۲۱:۳۱    
ما می توانیم احسان حسینی: طراحی و مهندسی نفتکش افراماکس 2 کامل ایرانیه. 80 درصد سازه ها و بخشی از تجهیزات ساخت داخله. تجهیزات خارجی هم طبق نظر کارفرما (ونزوئلا) وارد شدن. ساخت این نفتکش سال 98 آغاز و طی 2 سال اتمام و پولش دریافت شد ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
تعداد شاغلان حقوق بگیر بخش خصوصی اعم از تعاونی و غیرتعاونی 9532 نفر، تعداد کارکنان مستقل 8544 نفر، شاغلان حقوق بگیر بخش عمومی 3459 نفر، کارکنان فامیلی بدون مزد 990 نفر و کارفرما 737 نفر بوده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به تغییرات قوانین مالیاتی در سال 1401، سونامی درخواست استخدام حسابدار از طرف کارفرما باعث شده تا بازار کار حسابداری در چند سال اخیر رونق شگفت انگیزی بگیرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حداقل 23 میلیون نفر تنها در آمریکای لاتین و کارائیب به دورکاری اینترنتی روی آورده اند، در حالی که حدود 560 میلیون نفر (حدود یک پنجم کل 3میلیارد شاغل جهان) در سراسر جهان این کار را انجام می دهند.
هورگان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
عملیات آبیاری نوین در سطح 11.5 هکتار از باغ های پسته روستای جعفرآباد بخش مرکزی آغاز شد. مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نی ریز تصریح کرد: این طرح پس از طراحی توسط مشاور ذیصلاح و انعقاد قرارداد بین شرکت مجری مهدآب قطره و کارفرما به مبلغ 700 میلیون تومان شروع شد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بازنشستگان در طول 30 سال اشتغال خود، ماهانه 30 درصد از مزد خود را در قالب حق بیمه سهم کارگر و کارفرما به حساب سازمان تأمین اجتماعی واریز کرده اند و اکنون نیز طبق عرف و قانون، می خواهند پرداخت حقوقشان از محل منابع سازمان تأمین اجتماعی و با نظر شورای عالی کار باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۵    
نظارت و کنترل سوابق بیمه تامین اجتماعی برای بیمه شدگان این سازمان موضوع بسیار مهمی است. به ازای ماه هایی که برای یک شرکت خدمت می کنید از سوی کارفرما حق بیمه ای به سازمان تامین اجتماعی پرداخت می شود که 7 درصد سهم بیمه شده و 23 درصد سهم کارفرما است.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها در مورد حادثه متروپل آبادان نیز گفت: مجموعه ای از تخلفات و ناکارآمدی ها و سوءاستفاده در این حادثه وجود داشته است. در بخش طراحی و اجرا اشکالات اساسی وجود داشته و پیمانکار نظرات خود را به کارفرما تحمیل کرده است و نظارت مؤثری نیز وجود نداشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۷:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت : این سازمان به عنوان مدیر و کارفرما برای پروژه تخریب بقایای متروپل آبادان معرفی شد.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۲    
بارها دیده ایم که در روند دریافت خدمات اینستاگرام مارکتینگ، ادمین، پیج کارفرما را به کل مسدود کرده یا دسترسی کارفرما را از پیج قطع کرده است و به هیچ عنوان پاسخگو نیست! ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، شرکتی که مسئولیت احداث ساختمان اداری فدراسیون دوچرخه سواری را بر عهده گرفته بود، در تازه ترین اقدام خود با طرح شکایتی خواستار احقاق حقوق خود شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۴:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل حقوقی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ کاهش دعاوی دیوان عدالت اداری را یکی از برنامه های مهم این وزارتخانه در دولت سیزدهم عنوان کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۰:۰۵    
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان با تاکید بر رسیدگی به مسائل کارگر و کارفرما تصریح کرد: باید سعی شود رسیدگی به مسائل کارگر و کارفرما به صورت سازشی انجام گیرد و فضایی ایجاد شود که کارگر و کارفرما خود را مقابل یکدیگر نبینند چرا که هر دوی آنها دو بال تولید هستند.
با مردم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۰:۴۶    
همانطور که متوجه شدید هر شرکتی به دور از اینکه شرکت بزرگ یا کوچیک باشد باید برای خود یک حسابدار داشته باشد و این موضوع بسیار پر اهمیت است. از طرف دیگر نیز شما به عنوان یک کارفرما باید بتوانید یک قرارداد مناسب برای استخدام حسابدار مورد نظر خود تنظیم کنید که برای این کار می توانید به نمونه قرارداد ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
باید نرخ بهینه ای برای دستمزدها مشخص شود تا هم کارگران از این نرخ متضرر نشوند و هم کارفرما توان پرداخت این میزان حقوق و دستمزد را داشته باشد. این افزایش نرخ باید براساس مطالعات علمی تعیین می شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۷:۰۴    
ابوذر ندیمی گفت: وقتی دولت خودش کارفرما باشد، ذی نفع است؛ بنابراین باید دولت کارفرما به دولت ناظر و سیاست گذار تغییر شکل دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مترجم: مریم رضایی منبع: HBR رهبران منابع انسانی اغلب تصور می کنند برای اینکه یک شرکت به محیطی عالی برای کار کردن تبدیل شود، باید پاداش ها و مزیت های رقابتی ارائه کند - هر چیزی از آموزش مهارت ها گرفته تا بیمه حیوانات خانگی و گذاشتن فوتبال دستی در سالن اجتماعات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های مکتوب تا سقف 5 نفر از پرداخت حق بیمه سهم کارفرما معاف شدند
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کانون اسلامی کار لرستان گفت: شوراهای اسلامی کار بعنوان بازوی مدیریت در راستای توسعه و تولید در کنار مدیریت فعالیت می کند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
روابط عمومی متروی تهران و حومه با اشاره به این موضوع که وظیفه تامین منابع مالی پروژه مترو پرند بر عهده کارفرما یعنی وزارت راه و شهرسازی است، تأکید کرد: با وجود پیگیری های متعدد و دریافت مجوزهای قانونی جهت تأمین منابع مالی پروژه خط متروی تهران - پرند، هنوز اقدامی برای پرداخت پول انجام نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف کشاورزی ایران گفت: پس از هشت سال پیگیری، بیمه تامین اجتماعی کارگاه های کشاورزی برقرار و قانون معافیت سهم کارفرما برای کارگاه های کشاورزی عملیاتی می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۰    
همانطور که می دانید امروزه بیشتر فعالیت ها اعم از خرید، فروش، ثبت نام و کلاس و.... به راحتی و در کمترین زمان به صورت آنلاین و اینترنتی انجام می شوید. همچنین در ایران این تکنولوژی امروزه بسیار گسترش یافته است و حتی کار های اداری به راحتی با احراز هویت اینترنتی در شبکه های اداری ثبت می شوند
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مطابق با قانون تامین اجتماعی، کارفرما موظف است حق بیمه کارگران و شاغلان را به صورت ماهانه به شعب سازمان تامین اجتماعی پرداخت کند. ضمن پرداخت این حق بیمه، برای هر فرد بیمه شده در بانک های اطلاعاتی این سازمان سابقه ثبت می شود که در سامانه غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی قابل مشاهده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۷    
یک زلزله شناس گفت: شهرداری نمی تواند بی تفاوت باشد و باید بگویم که اگر زلزله شدیدی در تهران رخ دهد بزرگ ترین فاجعه انسانی رخ خواهد داد، بیشترین صدمات و حتی مدفون شدن تهران زیر آوار را تجربه خواهیم کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
در مورد هر فرد شاغل در یکی از کارگاه های مشمول قوانین کار و تأمین اجتماعی، کارفرما مکلف است صورت مزد، حقوق و حق بیمه
با توجه به ابلاغیه سازمان تامین اجتماعی، مطبوعات و نشریات از پرداخت حق بیمه سهم کارفرما تا میزان 5 نفر معاف شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناسان شرکت کننده در یک نشست پژوهشی_تخصصی تاکید کردند: توجه به موضوع پیمان های دسته جمعی کار نه تنها می تواند به تنظیم روابط کارگر و کارفرما بر اساس عدالت کمک کند، بلکه سبب رشد، بهره وری و توسعه همه جانبه کشور نیز خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۹    
امنیت محیط کار یک ضرورت انکارناپذیر در محیط های کارگری و کارفرمایی است. وقتی کارفرما و کارگر به عنوان دو ستون اصلی فعالیت های اقتصادی در محیطی امن و توام با آرامش فعالیت می کنند بطور قطع بازدهی کار افزایش می یابد و این امر همان چیزی است که همه فعالین اقتصادی بدنبال آن هستند.
ایدرو نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با سوم خردادماه سالروز آزاد سازی خرمشهر, کشتی پشتیبان صیادی پارس صدف با حضور استاندار هرمزگان در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران تحویل کارفرما گردید.
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۲    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. علی رمضانیان / تا زمان تهیه این گزارش، اعلام شد که 29 نفر زیر آوار ساختمان جان خود را از دست دادند و بسیاری هم زخمی شدند ...
الف   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۵    
یکی از مشاغلی که وجود آن در هر شرکت، کارخانه، اداره و ... ضروری و واجب است، حسابداری می باشد. تمامی کارهای مربوط به امور مالی، مالیاتی، حقوق کارکنان، میزان دخل و خرج، برنامه های اقتصادی و .. ...