جمعه ۰۲ آبانساعت ۱۲:۴۲Oct 2020 23

جدیدترین‌های «تلفات جاده ای»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گفت: کاهش تلفات رانندگی بسیار ارزشمند است، باید کاری کنیم تا مردم در امنیت کامل سفر و زندگی کنند.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شمال نیوز : ذکتر علی عباسی اظهار داشت: در شش ماهه امسال تعداد 293 نفر شامل 243 مرد و مابقی زن بر اثر تصادفات رانندگی جان باختند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 17 درصد کاهش داشت....
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با اشاره به فوت 293 نفر براثر تصافدات جاده ای در استان گفت: این میزان نسبت به شش ماه سال قبل 17 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت نامطلوب جاده های این شهرستان، گفت: بیشترین تلفات جاده ای آذربایجان شرقی بعد از اهر متعلق به شبستر است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سردار نوری نژاد گفت: راهنمایی و رانندگی از حوزه هایی است که تاثیر آن بر جامعه علاوه بر نظم بخشی در جامعه کاهش تلفات است که نظارت های موجود قریب به 32 درصد منجر به کاهش تلفات جاده ای شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۲۴    
اراک- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: استان مرکزی نسبت به شش ماهه سال گذشته سه درصد کاهش تلفات جاده ای داشته است و همین امر سبب کاهش خسارات مالی تصادفات جاده ای نیز شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار زنجان، با تاکید بر هدفگذاری میزان کاهش تلفات جاده ای ، گفت : باید بسته عملیاتی طراحی شود تا میزان تصادفات و آمار فوتی ها در جاده های استان کاهش یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - فرمانده انتظامی گیلان با ارائه گزارشی از عملکرد این نیرو به مناسبت آغاز هفته ناجا گفت : تلفات جاده ای گیلان طی سالجاری 60 درصد و تصادفات منجر به فوت 13 درصد در استان کاهش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه در شش ماهه نخست امسال آمار تلفات جاده ای در استان 60 درصد کاهش یافت گفت: در همین مدت جرایم خشن در گیلان نیز 46 درصد کاهش پیدا کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس پلیس راه استان کرمانشاه از کاهش 22 درصدی تلفات تصادفات جاده ای استان در نیمه اول امسال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره های عضو کمیسیون ایمنی راهها در آذربایجان غربی مکلف شدند، برنامه جامع خود برای کاهش تصادفات و تلفات جاده ای را در سریع ترین زمان ممکن به این کمیسیون اعلام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم استفاده از همه ظرفیت ها برای کاهش تصادفات و تلفات جاده ای در استان گفت: در این راستا می توان از فیلم های آموزشی و پخش آن در رسانه ها به ویژه صدا و سیما استفاده کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری کنگاور گفت: با هدف کاهش تصادفات و تلفات جاده ای در کنگاور نقاط حادثه خیز این شهرستان حذف و اصلاح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
جذاب ترین و پربازدیدترین اخبار امروز 12 مهر ماه 1399 سایت استانی باشگاه خبرنگاران جوان کرمان را اینجا ببینید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۱۶    
رئیس پلیس راه استان کرمان از رشد 33 درصدی تلفات جاده ای شهرستان بم، طی شش ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.
طلوع ارگ   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان با بیان اینکه تنها مشکل پیشرفت نکردن مراحل ساخت پل ورودی دهبکری تامین منابع مالی است گفت: این پل در صورت تزریق هفت میلیارد تومان اعتبار تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۲    
سنندج - ایرنا - هورامان در یک قدمی ثبت جهانی، بازدید نماینده یونسکو از روستاهای هورامان، افزایش تلفات جاده ای در کردستان، قه یرانی کورونا به روکی خاوه ن پیشه کان به رنادات، پرونده گاززسانی به روستاهای کردستان بسته شد از برجسته ترین تیترهای نشریات محلی کردستان در هفته جاری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۸:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- معاون عمرانی استانداری فارس اعلام کرد: تلفات جاده ای در استان فارس 38.5 درصد کاهش یافت و این کاهش برای چهارمین سال پی درپی رخ داده است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سازمان پزشکی قانونی اعلام کرد: از ابتدای فروردین تا پایان مرداد سال جاری 6 هزار و 332 نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل (1398) که آمار تلفات 7 هزار و 560 نفر بود، 16.2 درصد کاهش یافته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق قانون، 60 درصد از بودجه جرایم رانندگی باید صرف افزایش ایمنی و جلوگیری از تصادفات جاده ای و 20 درصد هم صرف افزایش امکانات و توانایی فوریت های پلیسی شود اما این بودجه از سوی سازمان برنامه و بودجه اختصاص پیدا نمی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۲    
سرپرست پلیس راه استان زنجان گفت: ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه زنجان - قزوین حاکم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۱    
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در اسفراین از دستگیری 13 اراذل واوباش در این شهرستان خبر داد و گفت: سرقت ها و افزایش تلفات جاده ای در اسفراین نگران کننده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مجری طرح های زیربنایی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در استان اصفهان گفت: آزادراه کنارگذر شرق اصفهان در حال حاضر با هزینه حدود 8000 میلیارد ریالی آماده بهره برداری است که می تواند سالانه 740 میلیون لیتر کاهش مصرف سوخت و 250 نفر کاهش تلفات جاده ای را در کنار دیگر مزایا به همراه داشته ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس پلیس راه شمال استان کرمان گفت: در پنج ماهه امسال نسبت به سال گذشته حدود 24 درصد در تعداد تلفات فوتی تصادفات کاهش آمار داشته ایم.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل نقل جاده ای دامغان با اشاره به اصلاح شانه خاکی و شیب شیروانی 18 کیلومتر از محور دامغان - معلمان گفت: این عملیات با هدف کاهش تلفات جاده ای انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۱۶    
در 5ماهه ابتدای سال 99 تلفات جاده ای در فریمان 37 درصدی کاهش یافت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
بهزاد شاهسوندی صدمات و خسارات ناشی از تصادفات جادهای، را امری مهم و قابل ملاحظه دانست و گفت: سلامت عمومی جامعه، چالشی است که تلاشها و اقدامات هماهنگ و یکپارچه ای را جهت پیشگیری های مؤثر و مستمر، میطلبد. مردم بطور روزانه با سیستم های مختلف و متعددی مواجه میشوند ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۸:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس آماری که از سوی سازمان پزشکی قانونی کشور منتشر شده است در چهار ماهه نخست سال جاری آمار تلفات حوادث رانندگی 16.7 درصد کاهش یافته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رضا دهقان : بازسازی ناوگان باری جاده ای آرزوی دیرینه مقامات کشور به ویژه در دو دهه اخیر بوده است. سن بالای کامیون ها نه تنها آثار تخریبی بر محیط زیست برجا گذاشته و افزایش تلفات جاده ای را به همراه داشته، بلکه هزینه جابه جایی بار را هم به شدت افزایش داده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: جاده ساری- تاکام یکی از محورهای مهم استان است که می بایست روند اتمام این پروژه، تسریع یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ، بر ضرورت تکمیل پوشش ارتباطی در سطح راه های استان یزد تاکید کرد و از کاهش تلفات جاده ای استان در چهار ماهه ابتدای سال جاری خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون قضایی و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان گفت: پیگیری کاهش تلفات جاده ای در 6 نقطه حادثه برون شهری و 3 نقطه حادثه خیز درون شهری توسط کارشناسان شناسایی شده و در دستور کار قرار گرفت.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۸:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خواب آلودگی راننده، کابوسی است که همواره بر روح و جان مسافران سایه انداخته است. متأسفانه این کابوس در جاده های کشورمان در اکثر موارد به واقعیت پیوسته و همواره شاهد از بین رفتن هموطنان عزیز در سطح جاده های کشور هستیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از کاهش 27 درصدی تلفات جاده ای در استان کرمانشاه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی از کاهش 30 درصدی تصادفات و تلفات جاده ای در سطح محورهای مواصلاتی آذربایجان غربی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: وضعیت تلفات رانندگی و تصادفات در محورهای شمالی استان اردبیل اسباب نگرانی و تاسف را به وجود آورده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۴۴    
آصفی گفت: به دلیل استقرار پایگاه امداد جاده ای در نقاط حادثه خیز و کاهش زمان حضور نیروهای امدادی، تلفات جاده ای استان قزوین 47درصد کاهش پیدا کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: 90 درصد سرقت خودروهایی که مورد سرقت قرار می گیرند مربوط به پراید مدل پایین (مدل 85 به پایین) است.
نوای آبیدر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۶    
مدیرکل راهداری, حمل و نقل جاده ای استان کردستان گفت: متاسفانه با وجود کاهش 15 درصدی میزان ترددها در چهارماهه نخست سال جاری شاهد افزایش 14 درصدی تلفات جاده ای هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حمل و نقل جاده ای استان کردستان گفت: در چهار ماهه امسال میزان تردد جاده ای در استان 15 درصد نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته کاهش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
ایلام-رئیس پلیس راه ایلام از کاهش 40 درصدی سوانح و تلفات جاده ای در ایلام در چهارماهه نخست سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: دستگاه های اجرایی این استان برنامه های خود را برای کاهش سوانح و تلفات جاده ای اعلام کنند تا سهم هر دستگاه مشخص و اجرای آن با جدیت پیگیری شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: در سه ماهه نخست سال جاری سه هزار و 481 نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار تلفات چهار هزار و 153نفر بود، 16.2 درصد کمتر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رییس مجمع نمایندگان خوزستان با اشاره به اینکه میزان تلفات ناشی از حوادث جاده ای در اهواز و دیگر شهرهای استان بالا است گفت: توسعه ظرفیت حمل و نقل ریلی به عنوان یکی از امن ترین راه های جابجایی مسافر در خوزستان باید مورد توجه قرار گیرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۶    
شریعتی از افزایش تلفات جاده ای و درون شهری در برخی شهرهای خوزستان از جمله آبادان، اهواز، امیدیه و ماهشهر خبر داد و گفت: بیشترین تلفات درون شهری در اهواز مشاهده می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: استان در سه ماهه اول سال جاری با 45.2 درصد کاهش تلفات جاده ای نسبت به مدت مشابه سال قبل، در رتبه چهارم کشور قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۲۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ رضا همتی زاده از کاهش 38 درصدی حوادث و تلفات جاده ای در چهار ماهه اول سال 99 در جاده های برون شهری استان خبر داد.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
آمارهای شوک آور نشان می دهد که در کشور سقط جنین عمدی 20 برابر تلفات جاده ای و سوانح رانندگی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - شتاب و عجله برای رسیدن به مقصد، استرس و تخطی از سرعت مجاز و مطمئن بلای جان مسافران جاده های آذربایجان شرقی شده و این موارد در صدر عوامل بروز تصادفات رانندگی و افزایش آمار تلفات جاده ای استان قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس پلیس راه استان سمنان از کاهش 20درصدی تلفات جاده ای این استان در سه ماهه اول امسال خبر داد و گفت: در سه ماهه اول سال گذشته 51 نفر به دلیل سوانح رانندگی در جاده های استان سمنان جان باختند که سهم راه های روستایی از آن 16 نفر بوده است.