شنبه ۰۹ اسفندساعت ۰۷:۳۳Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تلفات جاده ای»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۵    
رئیس پلیس راه کشور با اشاره به کاهش نرخ ترافیک جنوب تهران و البرز با بهره برداری از پروژه آزادراه غدیر، گفت: این پروژه ایمن کاهش حوادث جاده ای را نیز به همراه خواهد داشت که امیدواریم این شرایط منجر به کاهش تلفات جاده ای شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۸    
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: طی 11 ماهه سپری شده از سال جاری 279 نفر تلفات جاده ای در استان گزارش شده که 35 نفر تلفات مربوط به محور کامیاران- کرمانشاه بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها جانشین پلیس راه کشور گفت: آزادراه غدیر حجم ترافیک ورودی به پایتخت و تلفات جاده ای را کاهش می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راه کشور گفت: با افتتاح آزادراه غدیر هم حجم ترافیک در ورودی های پایتخت کم می شود و هم تلفات جاده ای کاهش خواهد یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان یکی از مشکلات استان را قاچاق سوخت و انسان اعلام کرد و گفت: در کل استان کرمان در 11 ماهه سال جاری 418 فقره فوتی به دلیل حوادث ترافیکی داشتیم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد کاهش 19 درصدی هستیم که حدود 3 درصد از تلفات جاده ای استان مربوط ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه کشور گفت: در مجموع میانگین کاهش تردد و تلفات در جاده های کشور در سال جاری به جهت محدودیت های کرونایی حدود 20 درصد بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس پلیس راه راهور ناجا گفت: در سال جاری ماموریت پلیس به سمت کنترل کرونا رفت و حدود 30 تا 35 درصد توان پلیس به اجرای ماموریت های کرونایی رفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: جاده مرز ماهیرود یک جاده روستایی است که همواره تلفات جاده ای سنگینی را به همراه داشته است و امکانات بین راهی، رفاهی و تفریحی آن بسیار نامناسب است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۶    
هوای سرد موجب بارش برف سنگین و طوفان یخ شده و میزان تلفات جاده ای ناشی از سوانح رانندگی را به شدت افزایش داده است. منبع: NBS News
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - قلمنا - رییس پلیس راه کرمانشاه گفت: امسال 264 نفر در تصادفات جاده ای استان جانشان را از دست داده اند .
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس پلیس راه استان از کاهش 30درصدی تلفات جاده ای در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه گیلان : علت 40 درصد تلفات جاده ای در گیلان ، تخلفات پرخطر رانندگی ست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار قم با اشاره به تلفات جاده ای مسیر های مواصلاتی استان قم بر ضرورت اصلاح نقاط حادثه خیز استان تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
قم – ایرنا – استاندار قم با اشاره به تلفات جاده ای مسیرهای مواصلاتی محورهای مختلف این استان گفت: ایمن سازی محورهای جاده ای یک ضرورت دارای اولویت در این استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۹:۳۱    
فرمانده پلیس راه استان ایلام گفت: این استان در ده ماه گذشته امسال با کاهش 43 درصدی حوادث و تلفات جاده ای در زمره استان های برتر کشور قرار گرفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یک شرکت دانش بنیان با استفاده از روشی هوشمند برای کنترل وزن وسایل عبوری، تخریب روسازی راه ها و تلفات جاده ای را کاهش داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکتی دانش بنیان با استفاده از روشی هوشمند برای کنترل وزن وسایل عبوری، تخریب روسازی راه ها و تلفات جاده ای را کاهش داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز گفت: امسال دو مورد تلفات جاده ای گونه های حیات وحش در البرز به ثبت رسیده که در مورد اول یک شغال در جاده طالقان و مورد دیگر یک سمور آبی در جاده چالوس بر اثر برخورد با خودرو تلف شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تلفات عابران پیاده در تصادف های رانندگی با توجه به خاموشی های اخیر معابر و خیابان ها افزایش یافته است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در همه بخش های حمل و نقل ضروری است و با تخلفات کرونایی شرکت های حمل و نقلی برخورد می شود. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۶:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
رکنا: ترددهای بین شهری با افزایش ابتلا به کرونا و محدودیت ها کاهش یافت و بعد از فروکش کردن کرونا ممنوعیت تردد بین شهرهای زرد لغو شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از تصمیم مجمع خیرین سلامت کشور جهت ساخت 100 پایگاه اورژانس جاده ای و بین راهی خبر داد و گفت: به دلیل بالا بودن تلفات جاده ای در کشور ما ساخت این تعداد پایگاه کمک قابل قبولی برای امدادرسانی به مصدومین در حوادث رانندگی خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم گفت: به رغم کاهش تصادفات در استان آمار تصادفات فوتی در محور قم؛ جعفریه 16 درصد افزایش یافته است.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۸    
فرماندار رشت با بیان اینکه بسیاری از تلفات جاده ای به دلیل فرسودگی خودروهاست، گفت: طبق گزارش های دریافتی 6 هزار تاکسی داخل شهری در رشت شناسایی شده اند که عمری بالای 15 سال و بیشتر دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به چرایی تلفات بالای جاده ای در لاین جنوبی محور پرتردد تهران-مشهد که بخش عمده آن در استان سمنان واقع شده، موقعیت جفرافیایی ،طبیعت منطقه و نبود جاذبه بصری در حاشیه راه و.. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل هلال احمر استان قزوین گفت: پایگاه های جاده ای جمعیت هلال احمر استان باعث کاهش شدید تلفات و تصادفات شده اند و همیشه تلاش کرده ایم زمان حضور خودروهای امدادی به کمتر از پنج دقیقه برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ دولتشاهی با اشاره به افزایش تردد در جاده های خوزستان ناشی از لغو محدودیت ها گفت: تلفات جاده ای افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
محدودیت های تردد کرونایی موجب کاهش 100 درصدی تلفات جاده ای در محورهای خوزستان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_ باند دوم پارس آباد-مشگین شهر با هدف پاسخ به مطالبه مردم، در حالی کلنگ زنی شد که رقم قابل توجه تلفات جاده ای در این محور گله مندی مردم را از ضرورت بهسازی این راه ارتباطی به دنبال داشت.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۱۲    
کاهش تلفات جاده ای در کهگیلویه و بویراحمد در 9 ماهه اول سال 1399 نسبت به مدت مشابه سال قبل به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای تلفات جاده ای در 9 ماهه اول سال جاری کاهش 30 درصدی را نسبت به مدت مشابه در سال قبل را نشان می دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رفع مشکلات جاده پرحادثه منظریه به منظور جلوگیری از تصادفات و تلفات جاده ای مورد توجه شهرداری و شورای شهر شهرکرد قرار گرفت.
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هزار ماسوله ، نماینده مردم پاوه و اورامانات در نشست شورای اداری پاوه در سخنان مبسوطی اظهار کرد: مشکلات راه در این منطقه از مسائل جدی است و خیلی از مردم ما در حوادث جاده ای جان خود را از دست داده اند به طوری که میانگین تلفات جاده ای ما نزدیک دو برابر کشوری است که دو بانده کردن راه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۷:۰۲    
گروه استان ها- ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم راه های استان کرمانشاه به معضل جدی در زمینه تصادفات و تلفات جاده ای تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۳۱    
کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه استان چهارم در کاهش تلفات جاده ای، هستیم، اعلام کرد که کرمانشاه جزو استان های برتر در کاهش آمار تلفات جاده ای محسوب می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۴:۳۹    
راه به عنوان یکی از عوامل توسعه می تواند نقش به سزایی در آبادانی و شکوفایی هر منطقه داشته باشد موضوعی که در استان ایلام به خاطر عدم توجه از گذشته تا کنون خسارت جبران ناپذیر جانی و مالی برای این استان داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۵۳    
گروه استان ها- فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه گفت: با توجه به همراهی مردم و دستگاه ها تلفات جاده ای در استان طی 9 ماه گذشته 23 درصد کاهش یافته است.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۲۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل حمل و نقل و راهداری استان بوشهر با بیان اینکه شیوه نامه های بهداشتی از جمله فاصله گذاری در اتوبوس های مسافری استان رعایت می شود، می گوید: فعلا تنها 30 درصد ظرفیت ناوگان اتوبوس های بین شهری در استان بوشهر فعال است که باتوجه به هزینه های نگهداری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۲:۵۲    
حادثه تلخ کشته شدن خانواده 4 نفری در روز گذشته، زنگ خطر را برای افزایش تلفات جاده ای به ویژه در محور های فرعی و روستایی خراسان جنوبی افزایش داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان اردبیل بمنظور بررسی علل تلفات جاده ای با حضور اعضای کمیسیون تشکیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۷:۱۵    
رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد از مردم این استان به خاطر همکاری در طرح محدودیت ها قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۸:۰۲    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان شمالی از کاهش تلفات جاده ای در استان خبر داد و گفت: از سال 96 تاکنون بیش از 11 درصد تلفات جاده ای در خراسان شمالی کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اردستان از کاهش 43 درصدی آمار تصادفات و تلفات جاده ای در هشت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: محورکرمانشاه - روانسر به علت آمار بالای تصادفات و تلفات جاده ای یکی از نقاط حادثه خیز استان محسوب می شود که نیازمند تدبیر مسئولین برای رفع این مشکل است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زنجان-فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: طی هفت ماهه سال جاری، تلفات جاده ای در سطح استان زنجان 10 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۳:۰۹    
اقتصاد ایران: کرج - فرمانده انتظامی استان البرز گفت: وظیفه داریم در قالب طرح زمستانی، کاهش تلفات و کشته های جاده ای را محقق کنیم.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۳۳ سایت دیگر  
اصلاح قانون بیمه شخص ثالث به دلیل تغییر متغیر های پیرامونی آن یک ضرورت است و مجلس شورای اسلامی در این زمینه تمامی تلاش خود را به کار می بندد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
ایلام-فرمانده انتظامی ایلام با اشاره به آغاز طرح زمستانه پلیس ایلام، گفت: کاهش تلفات جاده ای اولویت پلیس استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی، در مراسم آغاز طرح زمستانی پلیس راه استان، از کاهش 33 درصدی تلفات در جاده های خراسان رضوی خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
آقازاده کاهش 10 درصدی تلفات جاده ای در استان را امید بخش خواند و گفت: اینکه با هم افزایی ، همکاری و همدلی می شود جان 50 نفر از انسان ها را نجات داد یک دلگرمی به انسان می دهد که اگر این تلاش ها استمرار داشته باشد می توان این آمار را به صفر رساند.