شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۴:۳۵May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گفت و گوی ملی»

روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۲:۰۰    
بر کسی پوشیده نیست که با توجه به اهمیت بالای انتخابات ریاست جمهوری، باید پیش از آغاز انتخابات اقدام به رفع تنش ها شود و از هر اقدامی که منجر به خدشه دار شدن اتحاد ملی می شود، امتناع گردد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
آقای ظریف همانگونه که در خارج از کشور به مذاکره و تعامل می پردازد، در داخل نیز دانش، تجربه و تعامل را به کار گرفته است بر همین اساس علی القاعده یکی از گزینه های مورد توجه مردم در شرایط کنونی است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۵    
نخست وزیر عراق در ضیافت افطار با علمای دینی عراق ضمن تأکید بر نقش دین و عالمان دینی در گسترش آگاهی و ارزش ها در جامعه و تقویت تلاش ها برای گفت وگوی ملی تأکید کرد که فرقه گرایی مانند صهیونیسم بر مبنای فتنه گری است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۳۶    
مع الاسف شواهد نشان می دهد بی اعتمادی فزاینده سیاسی در کشور حتی امکان شکل گیری نوعی گفت وگوی ملی را هم منتفی ساخته است. مسائل متعدد اجتماعی حل نشده بر یکدیگر انباشت شده و بحران های مختلف را بازتولید می کنند ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از خبرگزاری نصیرتولی ترکیه، در بیانیه روز پنجشنبه جنبش اسلامی النهضه تونس آمده است: این کشور به یک گفت و گوی ملی که نیروهای سیاسی را گرد هم آورد نیاز دارد که هدف از آن تعیین اولویت های اقتصادی و اجتماعی و مواجهه با چالش های پیش روی کشور است. این [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
کشورهای شورای همکاری خلیج فارس بر موضع ثابت خود برای پایان دادن به بحران یمن از طریق راه حل سیاسی متکی به اصول سه گانه شامل ابتکار عمل خلیج فارس، خروجی های کنفرانس گفت وگوی ملی جامع و قطعنامه 2216 شورای امنیت تاکید کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه در گفت وگوی تلفنی با وزیر خارجه سوریه بر حل بحران این کشور از طریق گفت وگوی ملی و بدون مداخله خارجی تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۹:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو ائتلاف الفتح عراق تاکید کرد که ثبات و استقلال کشور و به تبع آن انجام گفت وگوی ملی بدون اخراج نظامیان بیگانه امکان پذیر نیست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سیدعمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق، در دیدار با رافائل لویس ساکو ، پاتریارک کلدانیان کاتولیک، دستاورد های سفر پاپ فرانسیس به عراق و نحوه مدیریت تنوع و گفتگو میان ادیان و گفت وگوی ملی در عراق را بررسی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق از فراخوان نخست وزیر این کشور برای برگزاری گفت وگوی ملی با حضور تمام گروه ها و مخالفان استقبال کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق خواهان مذاکرات ملی با حضور تمام گروه ها و مخالفان شد. به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه شفق نیوز، مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق به مناسبت پایان سفر پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان به این کشور گفت: در فضای دوستی و تسامحی که سفر پاپ به خاک عراق آن را تقویت کرده ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۲۱:۴۱    
رئیس جریان حکمت ملی عراق اعلام کرد که این حزب با نخست وزیر عراق برای انجام یک گفت وگوی ملی اعلام همبستگی می کند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
فارس: مسرور بارزانی نخست وزیر اقلیم کردستان عراق از دعوت مصطفی الکاظمی نخست وزیر این کشور برای گفت وگو به منظور برگزاری موفق انتخابات زودهنگام استقبال کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر اقلیم کردستان عراق از فراخوان نخست وزیر این کشور برای برگزاری گفت وگوی ملی با حضور تمام گروه ها و مخالفان استقبال کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۱:۵۷    
شفقنا- نخست وزیر دولت اقلیم کردستان عراق از ابتکارعمل گفت وگوی ملی که مصطفی الکاظمی، نخست وزیر این کشور آن را مطرح کرده است، استقبال کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از شفق نیوز، مسرور بارزانی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق، در سخنانی به مناسبت پایان سفر تاریخی پاپ فرانسیس به کشورش ، فراخوان و طرحی برای آغاز گفت وگوی ملی و همکاری کشورهای منطقه برای تثبیت صلح و هم افزایی ارائه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – وزیر مشاور درامور آشتی و گفت و گوی ملی یمن گفت: متجاوزان بدانند که هرگز به اهداف آشکار و پنهان خود در یمن دست نمی یابند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس آیسسکو جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه گفت وگوی ملی خانواده راه حل بسیاری از معضلات امروز خانواده ها و روشی مطمئن برای پر کردن خلاء بین نسلی است، گفت: با ارتقای گفت و گوی خانواده نه تنها صداقت و صمیمت در میان اعضای خانواده نهادینه می شود بلکه خانواده پویا شکل می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون بررسی های راهبردی معاونت امور زنان وخانواده ریاست جمهوری طرح گفت وگوی ملی خانواده را تحکیم بخش بنیاد خانواده و باعث بهبود و ارتقای کیفیت تعاملات درون خانواده ایرانی دانست و گفت: این طرح از سال 96 در 58 شهر در 31 استان و آموزش 1827 تسهیلگر در کشور آغاز شد و همچنان ادامه دارد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
فارس: گروه های فلسطینی پس از پایان نشست امروز خود با عنوان گفت وگوی ملی در قاهره پایتخت مصر بیانیه ای را صادر کردند. به گزارش شبکه خبری الجزیره، بر اساس این بیانیه، گروه های فلسطینی از دستیابی به توافق بر سر انتخابات بر اساس فرمان ریاستی محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان خبر دادند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل حقوقی گفت: امروز گفت وگوی ملی نخبگان و شهروندان در زمینه بهبود و اصلاح روندهای حاکم ضرورت دارد و نمی توان بدون اتکا به عقل جمعی و خرد انتقادی، نیازهای امروز جامعه انتظارمند ایران را پاسخ گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۹:۲۵    
هیئت سازمان ملل در لیبی امروز، سه شنبه نتایج دور اول رای گیری اعضای همایش گفت وگوی ملی لیبی درباره پست های شورای ریاستی را بعد از پایان شمارش آرا و جمع بندی اعلام کرد.
در یکصد ودومین نشست شورای گفت وگوی ملی از رئیس اتاق بازرگانی اصفهان به دلیل کسب رتبه نخست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان، تقدیر شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهور، اسحاق جهانگیری عصر امروز (چهارشنبه) در مراسم افتتاحیه دهمین دوره مجلس دانش آموزی کشور با اشاره به اینکه در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی هستیم ...
روز نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
دیروز عصر اما جهانگیری در افتتاحیه دهمین دوره مجلس دانش آموزی نیز سخنرانی کرد. اما این بار سخنانش به مراتب صریح تر از آن یک جمله پیش از ظهر، رنگ و بوی انتخاباتی داشت، به خصوص آنجا که به پیشنهاد گفت وگوی ملی اشاره کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
جهانگیری گفت:نباید اجازه دهیم عده ای از روی نا آگاهی نسل جدید را مایوس کنند، ده ها مریم میرزاخانی در میان دانش آموزان وجود دارد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا: معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه مهارت گفت وگو و مدارا کردن مهم است و نباید وقتی به هم می رسیم با زبان خشونت با همدیگر سخن بگوییم، گفت: ما دشمنان هم نیستیم، یک ملتیم، در یک کشتی نشسته ایم و یک سرنوشت داریم. تاب آوری عامل موفقیت است ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سفیر پیشین ایران در آذربایجان گفت: میزان گستردگی اعتراض های اخیر روسیه نشان داد که اگر کرملین گفت وگوی ملی را در دستور کار قرار ندهد، روزهای خطرناکی در انتظار مسکو خواهد بود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۰:۱۷    
بیش از 3سال پیش وقتی اسحاق جهانگیری موضوع گفت وگوی ملی را برای ترمیم سرمایه اجتماعی پشتوانه نظام مطرح کرد، شاید تصور نمی کرد آفت مجادلات و بگومگوهای سیاسی حتی درون خود جریانات سیاسی همسو نیز لاینحل باقی بماند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۶    
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد، گفت وگوی ملی فلسطین در هفته نخست ماه آتی میلادی در قاهره، پایتخت مصر برگزار خواهد شد. عضو کمیته مرکزی جنبش فتح هم از مقدمات برگزاری نشست گروه های فلسطینی در قاهره در اوایل ماه آتی میلادی با هدف رایرنی در خصوص موفقیت آمیز بودن انتخابات خبر داد.
معاونت امور زنان و خانواده   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۴۹    
چیزی که باعث شده دیار کریمان به نام مردمی کرمان بماند، شاید همان مهربانی و مهمان دوستی کرمانی ها باشد که هنوز اغلب آنها در خانه های بزرگ و حیاط دارشان یک مهمان خانه باصفا دارند... ایجاد شده در تاریخ: شنبه 27 دی 1399 - 12:34 آخرین ویرایش:شنبه 27 دی 1399 - 17:48 پادکست/ سرود، سکوت، ستاره ...
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین خواستار تسریع در آغاز گفت وگوی ملی فراگیر بر اساس نتایج نشست دبیران کل فلسطینی شد و تأکید کرد که برای این منظور باید از معاهده اسلو و پروتکل اقتصادی پاریس خارج شد و ائتلاف ملی را تشکیل داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۸:۱۷    
زاهدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: موافقت نامه همکاری معاونت زنان با ستاد مبارزه با مواد مخدر در قالب همکاری و پیشگیری در طرح هایی نظیر اجرای طرح ارتقای تاب آوری اجتماعی و گفت وگوی ملی خانواده برای جوامع در معرض آسیب یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۱    
معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد که نیروهای سیاسی مختلف در لیبی از جمله طرفداران دیکتاتور پیشین این کشور نیز باید در گفت و گوی ملی مشارکت داشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون سخنگوی وزیر خارجه روسیه گفت: مذاکرات سیاسی داخلی لیبی باید شامل حامیان معمر قذافی، دیکتاتور سابق این کشور هم باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۷    
اسماعیل هنیه رهبر جنبش مقاومت اسلامی حماس امروز جمعه از تلاش های جدید برای ازسرگیری گفت و گوی ملی جهت تحقق آشتی ملی پرده برداشت.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۸:۵۰    
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) از آغاز تلاش های جدید برای از سرگیری گفت وگوی ملی با هدف تحقق آشتی ملی خبر داد. هنیه گفت : ما با طرف های داخلی و خارجی به منظور آغاز گفت وگوی ملی با جنبش فتح و دیگر گروه های ملی و اسلامی برای تحقق آشتی ملی در حال رایزنی هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) از آغاز تلاش های جدید برای از سرگیری گفت وگوی ملی با هدف تحقق آشتی ملی خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فارس: اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس از تلاش برای تحقق اتحاد ملی در این کشور خبر داد. خبرگزاری شهاب به نقل از هنیه گزارش داد، تلاشهای جدیدی برای از سرگیری گفت وگوی ملی آغاز شده که هدف آن، رسیدن به آشتی و اتحاد ملی است. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۴:۵۰    
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس از تلاش های جدید برای ازسرگیری گفت وگوی ملی فلسطین خبر داد و گفت که آشتی ملی فلسطین سنگ بنای مقابله با توطئه های رژیم صهیونیستی علیه آرمان فلسطین است.
معاونت امور زنان و خانواده   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۴۹    
زاهدان - خانواده ای به گرمی آفتاب ایجاد شده در تاریخ: چهارشنبه 10 دی 1399 - 10:58 آخرین ویرایش:چهارشنبه 10 دی 1399 - 11:44 ما برای تهیه این پادکست به زاهدان سفر کردیم و با مشارکت کنندگان این طرح در آنجا همراه شدیم. داستان خانواده های زاهدانی بدون شک با داستان این شهر یک پیوند ناگسستنی دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری ونزوئلا همزمان با میلاد حضرت مسیح (ع) و برگزاری جشن های سال نو میلادی خواستار گسترش گفت وگوی ملی برای دست یابی به تعادل اجتماعی در این کشور شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عمر دولت فعلی رو به پایان است؛ اما مساله ایران با FATF، مساله این دولت یا دولت دیگر نیست؛ مساله، مساله ایران است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مولایی FATF را به ضرر منافع ملی کشور دانست و گفت: باید گفت و گوی ملی بین موافقان و مخالفان تصویب لوایح مرتبط با FATF در کشور شکل بگیرد و تصمیمی اتخاذ شود که منافع ملی را به بهترین شکل تامین کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده از رونمایی از نخستین پادکست ملی خانواده در روزهای آینده خبر داد و گفت: این پادکست تلاش دارد در شرایط کرونا، مهارت های ارتباطی و گفت وگو بین اعضای خانواده در فضای مجازی را اشاعه دهد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
میشل عون رئیس جمهور لبنان شامگاه شنبه در نطقی مفصل ضمن تأکید بر لزوم ر هایی کشورش از فساد عمیق در این کشور از سویی وعده آغاز یک گفت وگوی ملی را داد و از سوی دیگر به فرایند سازش کشور های عربی با دشمن اسرائیلی تاخت.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به وضع نابسامان معیشتی کارگران از دولت خواست که مالک کارخانه هفت تپه را خلع ید کند. علی بابائی کارنامی نماینده ساری در مجلس در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس گفت: سیاست ما در قبال آمریکا با آمدن و یا نیامدن یک شخص تغییر نمی کند ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مجلس دهم گفت: به نظر من دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی می تواند به موضوع موانع مشارکت مردم ورود کند و نتیجه بررسی را در اختیار مقام معظم رهبری بگذارد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۶:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، یحیی السنوار رئیس دفتر سیاسی حماس در نوار غزه پیام هایی برای پنج هزار نفر از شخصیت های برجسته، شخصیت های مجتمع مدنی، کادرهای سرشناس زنان، نویسندگان و فرهنگیان فرستاد تا آن ها را در جریان تحولات مربوط به گفت وگوی ملی فلسطینی قرار دهد. ...