چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۹:۰۲May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هپکو اراک»

ماین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه تجهیزات و ماشین آلات - شورای اسلامی کار هپکو اراک در نامه ای به تمام سازمان ها، خواستار حل مشکلات موجود و رونق تولید شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شورای اسلامی کار هپکو اراک در نامه ای به تمام سازمان ها، خواستار حل مشکلات موجود و رونق تولید شدند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
منابع کارگری در اراک از مرگ یک کارگر ساختمانی حین انجام کار بر اثر سقوط از ارتفاع خبر دادند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
با حل شدن مشکل تهاتر بدهی ها، کارگران هپکو اراک انتظار دارند تولید روی غلتک بیفتد و موانع برطرف شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۳۶    
دنیای اقتصاد : در یک اطلاعیه اعلام شده که بدهی های بانکی و مالیاتی شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو (سهامی عام) و شرکت مهندسی و تولید ماشین آلات راه سازی و معدنی کشاورزی هپکو اراک (سهامی خاص) با مطالبات سازمان تامین اجتماعی (سهامدار عمده) از دولت تهاتر شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مسئله تهاتر بدهی هپکو اراک حل شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در پایان سال باید هر چه سریعتر موانع پرداخت حقوق معوقه کارکنان شرکت هپکو اراک حل شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۵۷   + ۴۲ سایت دیگر  
فارس: برخی کاربران سامانه فارس من با ثبت سوژه هایی با عنوان دستور تهاتر بدهی هزار میلیاردی هپکو سریع تر صادر شود و پیشنهاد تهاتر سریع بدهی شرکت هپکو اراک خواستار توجه دولت به این تولیدکننده داخلی شده اند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی کار هپکو اراک از نماینده مجلس درخواست دارد زودتر به مشکلات هپکو رسیدگی شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
کارگران شرکت هپکو اراک خواستار پایبندی مسئولین دولت، وزرات کار و سازمان تأمین اجتماعی به وعده های خود و تسریع در تعیین تکلیف بدهی این شرکت و فرآیند تهاتر آن شدند.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: معاون امور صنایع وزارت صنعت معدن تجارت گفت: دولت مصمم است که هر جا امکان تولید داخل وجود دارد از واردات کالاها و محصولات جلوگیری کند. به گزارش اقتصادتهران به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۸:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی کار هپکو اراک به نمایندگی از جانب کارگران این مجموعه، راه های خروج از بحران را مطرح کرده و خواستار سرعت بخشی به حل مشکلات است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۱    
حصر یعنی امروز هفت تپه، دیروز هپکو اراک و ماشین سازی تبریز و فردا کنتورسازی قزوین در چنگال اشخاصی قرار بگیرند که با رانت، این سرمایه های بزرگ را به ارزش یک صدم قیمت خریداری کرده و به علت بی کفایتی، کارخانه های بزرگ را به خاک سیاه می نشانند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه بررسی رفع موانع تولید در شرکت هپکو اراک با حضور شریعتمداری وزیر کار مقرر شد بدهی 1200 میلیارد تومانی این شرکت ظرف یک ماه آینده از محل اعتبارات در اختیار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۹:۰۷    
بعد از ظهر امروز جمعی از کارگران شرکت هپکو اراک پس از پایان ساعت کاری با گردهمایی در ورودی این شرکت بار دیگر پاسخگویی مسئولین، رفع موانع تولید و تعیین تکلیف بدهی های هپکو را مطالبه کردند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارگران شرکت هپکو اراک(بزرگترین کارخانهٔ تولید تجهیزات سنگین خاورمیانه) ظهر امروز بعداز پایان ساعت کاری با حضور در محل کارگاه تولید این شرکت تعیین تکلیف بدهی بیش از 1000 میلیاردی هپکو و تهاتر هر چه سریعتر آن را از مسئولین مطالبه کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - شورای اسلامی کار هپکو اراک در نامه نگاری با برخی مسئولان، با اشاره به برخی مشکلات در مسیر رونق مجدد این شرکت صنعتی، خواستار همکاری و مساعدت برای تعیین تکلیف بدهی 1200 میلیارد تومانی هپکو شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۴    
اراک - ایرنا - رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: راهکار قانونی در قالب مفاد تبصره 2 و 5 قانون بودجه 99 برای تهاتر بدهی بانکی شرکت هپکو اراک بررسی شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قرار است پنج درصد از سهام هپکو اراک به کارگران و بازنشستگان آن واگذار شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت هپکو اراک در اطلاعیه ای از تمدید تعلیق نماد شرکت به مدت 30 روز دیگر خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی در خصوص آخرین وضعیت پرونده حسابرسی شرکت هپکو اراک گفت: پیرو حساسیت دادستان کل از باب حفظ حقوق عامه یک کارشناسی و برآورد توسط دادستان مرکز استان انجام و نتیجه به حوزه دادستانی کل کشور اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: 230 میلیارد تومان اعتبار تخصیصی دولت برای ساخت 204 دستگاه گریدر توسط شرکت هپکو اراک در حساب سازمان راهداری است اما امکان صدور ضمانت نامه وجود ندارد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو اراک بعد از سال ها رکود و مشکلات کارگری به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز از طریق آزمون استخدامی اقدام به جذب نیرو می کند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شنیده ها از شرکت هپکو اراک حکایت از این دارد که این شرکت بعد از سال ها رکود اولین قرارداد خود را برای تولید ماشین آلات سنگین معدنی با یکی از پیمانکاران معادن کشور به امضا رسانده است.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
سعید یاری، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلاروس ضمن دیدار با الکساندر شاکوتین، مدیرعامل هولدینگ "آمکادور"، به مدت 7 ساعت از شرکت های زیرمجموعه این هولدینگ در حومه شهر مینسک بازدید کرد. ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۳    
این روزها و به بهانه اعتراضات پیاپی کارگران در اقصی نقاط کشور از کنتورسازی قزوین در شمال غربی ایران گرفته تا هپکو اراک در مرکز و نیشکر هفت تپه در جنوب ایران،بنا داریم گذری کوتاه داشته باشیم بر تاریخچه جنبش کارگری در ایران و اوضاع و احوال این روزهای جنبش و سندیکاهای کارگری.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۵:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس شورای کار هپکو اراک از معرفی مدیر جدید این شرکت خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
صبح امروز مراسم معارفه ی مهدی کلاته عربی به عنوان مدیرعامل هپکو اراک با حضور رفیعی مدیرعامل هلدینگ هپکو در جمع مدیران و اعضای شورای اسلامی کار این شرکت برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مهدی کلاته عربی به عنوان مدیرعامل هپکوی اراک معرفی شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۸    
با حمایت بانک رفاه قرارداد 5هزارمیلیاردی در انتظار شرکت هپکو اراک است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
200 میلیارد ریال برای پرداخت حقوق معوق کارگران فردا بحساب هپکو اراک واریز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی از پرداخت حقوق کارگران هپکو تا پایان هفته از سوی تأمین اجتماعی خبر داد؛ در حالیکه واریز پول به حساب هپکو اراک با مشکلات حقوقی روبه رو است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حضور مدیرعامل شرکت و پاسخگویی به کارگران یکی از خواسته های اصلی کارگران هپکو در دور جدید اعتراضات است؛ در حالی که مدیرعامل هپکو اراک با لجبازی با کارگران از حضور در جمع آنان سرباز می زند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت هپکو اراک از صادرنشدن چک حقوق کارگران این شرکت خبر داد و این در حالی است که اعتراضات کارگری در این شرکت به دوازدهمین روز خود رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۸    
استاندار مرکزی گفت: 7 هزار واحد مسکونی در 30 هکتار زمین اوقافی و چهار هزار واحد مسکونی نیز در 24 اراضی 24 هکتاری هپکو اراک برای طرح اقدام ملی مسکن این شهر پیش بینی شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی با اشاره به اینکه ساخت 11 هزار واحد خانه در این شهربه زودی قیمت کاذب بازار می شکند ،گفت: هفت هزار واحد مسکونی در 30 هکتار زمین اوقافی و چهار هزار واحد مسکونی نیز در 24 اراضی هکتاری هپکو اراک برای طرح اقدام ملی مسکن این شهر پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: 7 هزار واحد مسکونی در 30 هکتار زمین اوقافی و چهار هزار واحد مسکونی نیز در 24 اراضی 24 هکتاری هپکو اراک برای طرح اقدام ملی مسکن این شهر پیش بینی شده است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: دولت در دهه های گذشته، هیچ تلاشی برای حمایت واقعی از واحدهای صنعتیِ در معرض خطر و متزلزل صورت نداده است؛ نشانه ی این عدم حمایت نیز سرنوشت غول های صنعتی ایران در سال پایانی دهه 90 خورشیدی است: کارگران مجتمع نیشکر نزدیک به شصت روز است که در حال اعتراض هستند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اعتراض صنفی کارگران هپکو اراک که از حدود یازده روز پیش در واکنش به نامشخص بودن وضعیت تولید در این واحد صنعتی و پرداخت نشدن مطالبات مزدی آغاز شده بود، امروز نیز ادامه یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۰:۵۳    
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت هپکو اراک گفت: 2 هزار و 400 دستگاه ماشین آلات راهسازی به منظور تامین تجهیزات ستاد مدیریت بحران، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، شهرداری ها و دهیاری های کشور در این شرکت ساخته می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: واردات انواع ماشین آلات فرسوده راه سازی با هدف حمایت گسترده از واحد تولیدی هپکو اراک در سال جهش تولید از سوی وزارت صمت ممنوع شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور در جلسه بررسی و پیگیری مشکلات شرکت هپکو اراک گفت: دستگاه قضا تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا پرسنل این شرکت هر چه سریع تر به خواسته خود که احیا و برگشت رونق تولید به هپکو است برسند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت : حقوق معوق خرداد و تیرماه امسال کارکنان هپکو اراک اوایل هفته آینده پرداخت می شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
چندمین روز متوالی از اعتراض کارگران شرکت هپکو اراک نسبت به وضعیت بلاتکلیف مالکیتی و مدیریتی این واحد تولیدی بحران زده و همچنین عدم وجود کار و تولید در حالی صورت گرفت که کارگران همچنان خواستار حضور تیم مدیریتی این شرکت در جمع پرسنل و پاسخگویی در خصوص آخرین وضعیت هپکو هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی شرکت هپکو اراک به عنوان یکی از عظیم ترین قربانیان خصوصی سازی غیر اصولی مدتهاست که شاهد تجمعات کارگری است، آنگونه که نمایندگان کارگری و اعضای شورای کار این شرکت می گویند آنچه برای کارگران در اولویت است، فعال بودن هپکو و جلوگیری از توقف تولید در این واحد عظیم صنعتی است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
طی روزهای اخیر کارگران شرکت هپکوی اراک به دنبال عدم وجود تولید در هپکو، دوماه حقوق معوقه و کاهش برخی مزایا توسط مجموعه ی مدیریتی این شرکت اعتراضاتی داشتند که برای پیگیری بیشتر این موضوع طی تماس هایی با مدیرعامل هپکو اراک و کلیه ی اعضای شورای اسلامی کار این شرکت آخرین وضعیت این واحد تولیدی را مورد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۰:۱۷    
کانال مکتوبات عکسی را منتشر کرده که در آن تصویری از کارخانه هپکو اراک را در دو زمان متفاوت به فاصله 35سال نشان می دهد. و اینگونه بیان داشته که با توجه به این دو عکس، اولی اگر چه دیوارها و لابد سقفش فروریخته اما پر از تحرک و پویایی و فعالیت است. دومی اما پر از خالی است ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۱:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو ضمن تاکید بر توسعه همکاری های شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی و شرکت هپکو با راهبری ایمیدرو، گفت: در گام نخست همکاری ها، ساخت 700 دستگاه ماشین آلات راه سازی توسط هپکو تا سال آینده انجام خواهد شد و در برنامه بلندمدت ساخت ماشین آلات معدنی توسط این تولیدکننده باسابقه برنامه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
شرکت هپکو اراک که نخستین و بزرگ ترین کارخانه تولید ماشین آلات راهسازی، کشاورزی و معدنی در ایران و خاورمیانه محسوب می شود در سال 85 توسط سازمان خصوصی سازی در قالب مزایده به شرکتی تحت عنوان واگن سازی کوثر واگذار شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۱:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای خطاب به رئیس جمهور، خواستار توقف اجرای تصمیم هیئت وزیران مبنی بر واگذاری سهام دولت در هپکو به تامین اجتماعی شد. ...