سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۸:۵۷Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هپکو اراک»

ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قرار است پنج درصد از سهام هپکو اراک به کارگران و بازنشستگان آن واگذار شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت هپکو اراک در اطلاعیه ای از تمدید تعلیق نماد شرکت به مدت 30 روز دیگر خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی در خصوص آخرین وضعیت پرونده حسابرسی شرکت هپکو اراک گفت: پیرو حساسیت دادستان کل از باب حفظ حقوق عامه یک کارشناسی و برآورد توسط دادستان مرکز استان انجام و نتیجه به حوزه دادستانی کل کشور اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: 230 میلیارد تومان اعتبار تخصیصی دولت برای ساخت 204 دستگاه گریدر توسط شرکت هپکو اراک در حساب سازمان راهداری است اما امکان صدور ضمانت نامه وجود ندارد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو اراک بعد از سال ها رکود و مشکلات کارگری به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز از طریق آزمون استخدامی اقدام به جذب نیرو می کند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شنیده ها از شرکت هپکو اراک حکایت از این دارد که این شرکت بعد از سال ها رکود اولین قرارداد خود را برای تولید ماشین آلات سنگین معدنی با یکی از پیمانکاران معادن کشور به امضا رسانده است.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
سعید یاری، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلاروس ضمن دیدار با الکساندر شاکوتین، مدیرعامل هولدینگ "آمکادور"، به مدت 7 ساعت از شرکت های زیرمجموعه این هولدینگ در حومه شهر مینسک بازدید کرد. ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۳    
این روزها و به بهانه اعتراضات پیاپی کارگران در اقصی نقاط کشور از کنتورسازی قزوین در شمال غربی ایران گرفته تا هپکو اراک در مرکز و نیشکر هفت تپه در جنوب ایران،بنا داریم گذری کوتاه داشته باشیم بر تاریخچه جنبش کارگری در ایران و اوضاع و احوال این روزهای جنبش و سندیکاهای کارگری.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۵:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس شورای کار هپکو اراک از معرفی مدیر جدید این شرکت خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
صبح امروز مراسم معارفه ی مهدی کلاته عربی به عنوان مدیرعامل هپکو اراک با حضور رفیعی مدیرعامل هلدینگ هپکو در جمع مدیران و اعضای شورای اسلامی کار این شرکت برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مهدی کلاته عربی به عنوان مدیرعامل هپکوی اراک معرفی شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۸    
با حمایت بانک رفاه قرارداد 5هزارمیلیاردی در انتظار شرکت هپکو اراک است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
200 میلیارد ریال برای پرداخت حقوق معوق کارگران فردا بحساب هپکو اراک واریز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی از پرداخت حقوق کارگران هپکو تا پایان هفته از سوی تأمین اجتماعی خبر داد؛ در حالیکه واریز پول به حساب هپکو اراک با مشکلات حقوقی روبه رو است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حضور مدیرعامل شرکت و پاسخگویی به کارگران یکی از خواسته های اصلی کارگران هپکو در دور جدید اعتراضات است؛ در حالی که مدیرعامل هپکو اراک با لجبازی با کارگران از حضور در جمع آنان سرباز می زند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت هپکو اراک از صادرنشدن چک حقوق کارگران این شرکت خبر داد و این در حالی است که اعتراضات کارگری در این شرکت به دوازدهمین روز خود رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۸    
استاندار مرکزی گفت: 7 هزار واحد مسکونی در 30 هکتار زمین اوقافی و چهار هزار واحد مسکونی نیز در 24 اراضی 24 هکتاری هپکو اراک برای طرح اقدام ملی مسکن این شهر پیش بینی شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی با اشاره به اینکه ساخت 11 هزار واحد خانه در این شهربه زودی قیمت کاذب بازار می شکند ،گفت: هفت هزار واحد مسکونی در 30 هکتار زمین اوقافی و چهار هزار واحد مسکونی نیز در 24 اراضی هکتاری هپکو اراک برای طرح اقدام ملی مسکن این شهر پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: 7 هزار واحد مسکونی در 30 هکتار زمین اوقافی و چهار هزار واحد مسکونی نیز در 24 اراضی 24 هکتاری هپکو اراک برای طرح اقدام ملی مسکن این شهر پیش بینی شده است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: دولت در دهه های گذشته، هیچ تلاشی برای حمایت واقعی از واحدهای صنعتیِ در معرض خطر و متزلزل صورت نداده است؛ نشانه ی این عدم حمایت نیز سرنوشت غول های صنعتی ایران در سال پایانی دهه 90 خورشیدی است: کارگران مجتمع نیشکر نزدیک به شصت روز است که در حال اعتراض هستند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اعتراض صنفی کارگران هپکو اراک که از حدود یازده روز پیش در واکنش به نامشخص بودن وضعیت تولید در این واحد صنعتی و پرداخت نشدن مطالبات مزدی آغاز شده بود، امروز نیز ادامه یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۰:۵۳    
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت هپکو اراک گفت: 2 هزار و 400 دستگاه ماشین آلات راهسازی به منظور تامین تجهیزات ستاد مدیریت بحران، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، شهرداری ها و دهیاری های کشور در این شرکت ساخته می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: واردات انواع ماشین آلات فرسوده راه سازی با هدف حمایت گسترده از واحد تولیدی هپکو اراک در سال جهش تولید از سوی وزارت صمت ممنوع شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور در جلسه بررسی و پیگیری مشکلات شرکت هپکو اراک گفت: دستگاه قضا تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا پرسنل این شرکت هر چه سریع تر به خواسته خود که احیا و برگشت رونق تولید به هپکو است برسند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت : حقوق معوق خرداد و تیرماه امسال کارکنان هپکو اراک اوایل هفته آینده پرداخت می شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
چندمین روز متوالی از اعتراض کارگران شرکت هپکو اراک نسبت به وضعیت بلاتکلیف مالکیتی و مدیریتی این واحد تولیدی بحران زده و همچنین عدم وجود کار و تولید در حالی صورت گرفت که کارگران همچنان خواستار حضور تیم مدیریتی این شرکت در جمع پرسنل و پاسخگویی در خصوص آخرین وضعیت هپکو هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی شرکت هپکو اراک به عنوان یکی از عظیم ترین قربانیان خصوصی سازی غیر اصولی مدتهاست که شاهد تجمعات کارگری است، آنگونه که نمایندگان کارگری و اعضای شورای کار این شرکت می گویند آنچه برای کارگران در اولویت است، فعال بودن هپکو و جلوگیری از توقف تولید در این واحد عظیم صنعتی است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
طی روزهای اخیر کارگران شرکت هپکوی اراک به دنبال عدم وجود تولید در هپکو، دوماه حقوق معوقه و کاهش برخی مزایا توسط مجموعه ی مدیریتی این شرکت اعتراضاتی داشتند که برای پیگیری بیشتر این موضوع طی تماس هایی با مدیرعامل هپکو اراک و کلیه ی اعضای شورای اسلامی کار این شرکت آخرین وضعیت این واحد تولیدی را مورد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۰:۱۷    
کانال مکتوبات عکسی را منتشر کرده که در آن تصویری از کارخانه هپکو اراک را در دو زمان متفاوت به فاصله 35سال نشان می دهد. و اینگونه بیان داشته که با توجه به این دو عکس، اولی اگر چه دیوارها و لابد سقفش فروریخته اما پر از تحرک و پویایی و فعالیت است. دومی اما پر از خالی است ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۱:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو ضمن تاکید بر توسعه همکاری های شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی و شرکت هپکو با راهبری ایمیدرو، گفت: در گام نخست همکاری ها، ساخت 700 دستگاه ماشین آلات راه سازی توسط هپکو تا سال آینده انجام خواهد شد و در برنامه بلندمدت ساخت ماشین آلات معدنی توسط این تولیدکننده باسابقه برنامه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
شرکت هپکو اراک که نخستین و بزرگ ترین کارخانه تولید ماشین آلات راهسازی، کشاورزی و معدنی در ایران و خاورمیانه محسوب می شود در سال 85 توسط سازمان خصوصی سازی در قالب مزایده به شرکتی تحت عنوان واگن سازی کوثر واگذار شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۱:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای خطاب به رئیس جمهور، خواستار توقف اجرای تصمیم هیئت وزیران مبنی بر واگذاری سهام دولت در هپکو به تامین اجتماعی شد. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شورای اسلامی کار شرکت هپکو اراک طی نامه ای خطاب به استاندار مرکزی خواستار بررسی موضوع واگذاری 55 درصد از سهام این شرکت به سازمان تأمین اجتماعی توسط تیمی خبره و شفاف سازی برنامه های تأمین اجتماعی برای رونق تولید این شرکت شد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۲۲:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
نود و هفتمین جلسه دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور با حضور جمعی از مسئولان وزارت صمت، سازمان تامین اجتماعی، نماینده مردم استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان کارگران، مدیران مجموعه هپکو و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کریمی نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب طی نامه ای خطاب به رئیس جمهور خواستار توقف اجرای واگذاری سهام دولت در شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو اراک به سازمان تأمین اجتماعی شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه ی هیات وزیران 55 درصد از سهام مالکیتی دولت در شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو اراک بابت رد 32 هزار میلیارد تومان از دیون دولت به سازمان تأمین اجتماعی به همراه بخشی از سهام دولت در 8 شرکت دیگر به هلدینگ شستا واگذار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس شورای کارگری هپکو اراک گفت: کارگران این واحد تولیدی خواستار رونق مجدد و راه اندازی خطوط کارخانه هستند و مهمترین خواسته آنان از سهامدار جدید، تحقق جهش تولید است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۵    
اراک-رییس شورای کارگری شرکت هپکو اراک گفت: برای کارگران هپکو تفاوتی نمی کند شرکت به چه کسی واگذار می شود، بلکه اهلیت دار بودن سهام دار آن و تلاش وی برای تولید مهم است.
هفته نامه وقایع استان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
هیاهو برای هیچ آیا واقعا عزمی در دولت برای ساماندهی وضعیت هپکو و رونق تولید در این شرکت وجود دارد عباس لعل بار هر چقدر شرکت هپکو در سال های اخیر در زمینه تولید ناموفق بود، در تولید خبر و حاشیه سرآمد شده است ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رنجبر نایب رئیس شورای اسلامی کار شرکت هپکو اراک گفت: در رابطه با موضوع واگذاری سهام مالکیتی شرکت هپکو به شستا و قرار دادن مدیرت در اختیار ایمیدرو ما نگران شرایط هپکو هستیم چراکه با دوگانگی در مدیریت و مالکیت شرکت درنهایت به مشکل خواهیم خورد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۶    
اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و رئیس دوره ای مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: تصمیمات هوشمندانه و کارساز در مراجع کلان کشور و دولت برای هپکو اراک، رگ تداوم حیات و رونق تولید در این شرکت مادرتخصصی و تجهیزات ساز است.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۸:۳۲    
شرکت هپکو که روزگاری بزرگ ترین مجموعه ماشین سازی خاورمیانه به شمار می آمد هر بار با مشکلات کارگری روبه رو می شود، در وادی خصوصی سازی چالش های مدیریتی آن بیشتر نمایان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اراک- رییس شورای کارگری شرکت هپکو اراک گفت: کارگران از نامشخص بودن وضعیت هپکو رنج می برند و از مسئولین انتظار دارند به دنبال حل مشکلات شرکت باشند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
تعدادی از تشکل های دانشجویی دانشگاه های اراک طی نامه ای به نمایندگان مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس خواستار پیگیری این دو نماینده جهت اجابت درخواست کارگران شرکت هپکو اراک مبنی بر دعوت از نمایندگان مجلس جهت بازدید از ظرفیت های این واحد تولیدی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت هپکو اراک برای ایجاد رونق و افزایش تولید باید بر اساس برنامه و چارچوب مشخص به ایمیدرو (سازمان توسعه معدنی) واگذار شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
شرکت هپکو بعد از دوبار شکست در خصوصی سازی، بر اساس مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، به همراه مالکیت و مدیریت به سازمان دولتی ایمیدرو واگذار شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی کار هپکو اراک درباره فعالیت کاری شرکت هپکو طی روزهای اخیر گفت: در حال حاضر به دلیل نبود تولید و بیماری کرونا حضور پرسنل هپکو با ظرفیت 50 درصد به صورت شیفت هفتگی انجام می شود.
هفته نامه وقایع استان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
فریادرس کارگران باشید رییس کل دادگستری استان مرکزی به دیدار کارگران هپکو رفت و قول حمایت جدی از حقوق آن ها را داد رییس کل دادگستری استان مرکزی گفت ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک ، پس از گذشت ماه ها و سال ها از مصوبات مسئولان کشوری و استانی در جریان بازدید از شرکت هپکو اراک برای برطرف شدن مشکلات این شرکت می گذرد اما در عمل هنوز این شرکت با مشکلاتی رو به رو است و درواقع مصوبات برای این شرکت نتیجه ای در پی نداشته است. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۳    
ظهر چهارشنبه 31 اردیبهشت، حجت الاسلام موسوی رییس کل دادگستری و سعید فرخی معاون اقتصادی استاندار مرکزی به همراه جمعی از مدیران قضایی، صنعتی و کارگری استان مرکزی از شرکت هپکو اراک بازدید کرده و در خصوص آخرین وضعیت هپکو با کارگران صحبت کردند. 31 اردیبهشت 1399 / 18:39 لینک منبع