شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۸:۴۱Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیر»

شهردار گناباد گفت: در راستای بهبود فضای کالبدی 7 محله هدف بازآفرینی شهر گناباد، در سال جاری 200 تن قیر جذب و در این محلات پهن خواهد شد.
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از تسنیم؛ سعید غفوری با اشاره به این که پروژه های آماده سازی در فاز 11 یکی از مهم ترین عملیات های باقیمانده مسکن مهر پردیس است، اظهار کرد: در این راستا مبالغی به حساب پیمانکار آماده ساز این فاز واریز شد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون عمرانی شهردار بجنورد از آغاز روکش آسفالت در 29 نقطه بافت فرسوده این شهر خبر داد و گفت: 480 تن قیر رایگان از محل اعتبارات بازآفرینی شهری برای آسفالت و روکش این تعداد محلات اختصاص یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار گناوه گفت: بنیاد مسکن در تأمین قیر رایگان برای روستاها همکاری کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان فارس از دستگیری 4 حفار غیرمجاز در شهرستان قیر و کارزین خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت صادرات قیر واقع در شهرک صنعتی خلیج فارس نیازمند یک نفر آقا لیسانس حسابداری و مسلط به برنامه های آفیس نیازمند است. شرایط به شرح زیر است: یک نفر آقا لیسانس حسابداری متعهد و علاقه مند به کار تیمی مسلط به برنامه های افیس بیمه بیمه تکمیلی پاداش سرویس ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۳    
نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین در مجلس، با بیان اینکه رنگین کمان گردشگری کشور در فیروزآباد وجود دارد ضمن تشریح آثار ثبت شده در سطح جهانی و ملی این حوزه انتخابیه، خواستار توجه بیشتر مجلس دوازدهم و دولت به ظرفیت های گردشگری این منطقه شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه آسفالت معابر روستایی یکی از مهمترین اولویت های بنیاد مسکن برای توسعه کالبدی روستاهاست، گفت: امسال آسفالت ریزی در معابر 150 روستای استان از محل اعتبارات قیر یارانه ای با اعتباری بالغ بر 720 میلیارد ریال انجام می شود.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کیومرث اشتریان نوشت: قالیباف در قامت ریاست مجلس می تواند نقش اجماع سازی، همکاری و نیک اندیشی را در مجلس به سرانجام برساند. قالیباف-پزشکیان می توانند زوج خوبی در اجماع سازی برای پروژه های ملی از برجام و FATF تا توسعه اقتصادی کشور باشند. ...
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اینک، اما قالیباف-پزشکیان می توانند زوج خوبی در اجماع سازی برای پروژه های ملی از برجام و FATF تا توسعه اقتصادی کشور باشند. خوشبختانه چالشی هم در مناظرات بین این دو پدید نیامد ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
اینک اما قالیباف-پزشکیان می توانند زوج خوبی در اجماع سازی برای پروژه های ملی از برجام و FATF تا توسعه اقتصادی کشور باشند. خوشبختانه چالشی هم در مناظرات بین این دو پدید نیامد ...
با تامین و ابلاغ 12000 میلیارد تومان اعتبار و قیر به ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سراسر کشور، کار بهسازی و روکش آسفالت بیش از 69 هزار کیلومتر-باند راه های شریانی و اصلی کشور از ابتدای اردیبهشت سال جاری آغاز شد.
شیرازه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۹:۲۰    
خطیب قیر و کارزین باتوجه به اهمیت انتخاب اصلح بیان کرد: باید به کسی رأی دهیم که بداند جمهوری اسلامی مثل همه کشورها دشمن دارد؛ لذا انتخاب ما برای ریاست جمهوری باید هم تراز با انقلاب باشد.
شیرازه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۹:۲۵    
در شهر قیر تعداد 73 قطعه زمین رایگان سه فرزندی، 40 قطعه زمین رایگان چهار فرزندی واگذار شده است و در شهر کارزین 70 قطعه زمین رایگان سه و چهار فرزندی هفته آینده قرعه کشی و واگذار خواهد شد.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: در حوزه بازآفرینی شهری طی سال گذشته حدود هزار تن قیر به شهرداری های چهار شهر هدف بازآفرینی استان زنجان تحویل داده شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بندرعباس- مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان از تخصیص 3 هزار و 523 تن قیر برای بازگشایی معابر در بافت های ناکارآمد شهری و بافت فرسوده استان هرمزگان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۰:۲۹    
همدان-مدیر اورژانس شهرستان ملایر از واژگونی تانکر حامل قیر مذاب در شهرستان ملایر خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون زیربنایی، حمل و نقل و ترافیک شهرداری گرگان گفت: سال گذشته حدود 200 هزار مترمربع آسفالت شامل اجرای روکش یا مرمت معابر سواره رو به ارزش 100 میلیارد تومان در شهر گرگان اجرا شد.
شهرخوان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۰:۰۱    
فرآورده های نفتی مانند روغن ها، روانکارها و قیر در صنایع مختلفی به کار می روند. واحدهای تولیدکننده این فرآورده ها معمولا آزمایشگاه های مجهزی برای ارزیابی ویژگی های فیزیکی و شیمیایی این فرآورده ها دارند تا کیفیت و عملکرد آن ها را مورد بررسی قرار دهند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۰:۲۰    
اتحادخبر: تیم های صنایع قیر و کارزین و مس نوین کرمان در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور را محمدرضا قربانی و علی رایانی داوران بوشهری قضاوت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا - شهردار سبزوار گفت: هزار و 850 تن قیر رایگان توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، امسال به این شهرداری اختصاص یافته است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پسین هرمزگان ، مهدی دوستی عصر دوشنبه در آیین تحویل ماشین آلات جدید به شهرداری ها و دهیاری های استان هرمزگان، اظهار کرد: یکی از مسائل اصلی در روستاها و شهرها مکانیزاسیون ماشین آلات در جهت افزایش بهره وری و بالابردن کیفیت خدمات است و در این راستا منابع قابل توجهی طی دولت ...
شیرازه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه قیر و کارزین گفت: هرچقدر که مشارکت بالا باشد عزت و اقتدار کشور بیشتر خواهد بود. در حقیقت مشارکت در انتخابات بالا، جمع شدن اراده و قدرت مردم در کنار یکدیگر است.
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۶:۳۶    
انواع قیر با توجه به نفوذپذیری (نرمی و سفتی) و خیلی از ویژگی های دیگر، برای کاربردها و شرایط آب و هوایی مختلف انتخاب می شوند. در این بخش از مطلب که با اقتباس از وبلاگ سایت ایران ای ترید منتشر شده قصد داریم علاوه بر بررسی ویژگی ها و مشخصات قیر 60/70 عوامل مؤثر بر قیمت قیر 60/70 بپردازیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار بجنورد گفت: روکش آسفالت بیش از 400 هزار مترمربع امسال در دستور کار قرار گرفته است و اجرای عملیات با تخصیص قیر رایگان سرعت می گیرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۸:۰۱    
کارگاه آموزشی شناخت انواع مواد مخدر و آشنایی با عوارض سوء مصرف آن ها در هلال احمر جهت امدادگران در هفته مبارزه بامواد مخدرتوسط همیاران سلامت روان دنیای آرامش شهرستان قیروکارزین برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار هشترود از تولید سالانه بیش از 360 هزار تن قیر در شهرک صنعتی پروفسور هشترودی این شهرستان خبرداد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دهیاری روستای باغستان در نظر دارد پروژه اجرای قیر پاشی و آسفالت روستا به میزان تقریبی 5000 متر مربع به ضخامت 5 سانتی متر از طریق برگزاری مناقصه به پیمانکاران واجد شرایط واگذار نماید. 1-موضوع پروژه: 1- تهیه مصالح و اجرای اندود نفوذی پریمکت با قیر محلول ...
شهردار نکا با اعلام اینکه نهضت آسفالت در این شهر تکمیل خواهد شد، گفت :به همین منظور یکهزار تن قیر دریافت کرده ایم که بیشترین سهمیه قیر استان مربوط به شهر نکا بوده است و تا پایان شهریورماه تمام کوچه های خاکی و ورودی رودخانه آسفالت خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۲:۲۵    
محمد مشتری مدیر این اداره کل در جمع خبرنگاران گفت: قیر مورد نیاز برای آسفالت 36 کیلومتر راه روستایی تامین و یا به پیمانکار حواله داده شده و آماده آسفالت است و در صورت تخصیص هر چه زودتر آسفالت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۸:۲۶    
زاهدان - ایرنا - چرخ های کارخانه تولید قیر و عایق رطوبتی در زاهدان برای تامین بخشی از نیاز استان پس از وقفه ای کوتاه به همت دولت سیزدهم به حرکت درامد
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان از تخصیص یک هزار و 55 تن قیر رایگان به شهرداری استان برای آسفالت بیش از 152 هزار متر مربع معابر خاکی و فرسوده استان از محل اعتبارات سال 1402 در سال جاری خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
همایش بصیرتی انتخابات با حضور جمعی از پیشکسوتان و پایوران سپاه قیروکارزین به همراه خانواده آنان در حسینیه باب الحوائج (ع) شهر قیر برگزار شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
وی افزود: در میان کشورهای افریقایی غنا، افریقای جنوبی، تانزانیا و کنیا به ترتیب بیشترین مراودات تجاری را با ایران دارند و در میان کشورهای شمال افریقا الجزایر، مصر و لیبی و تونس به ترتیب بیش تر از دیگر کشورهای این منطقه در مبادله تجاری با ایران هستند. ...
کلام تازه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۲    
کلام تازه | سرپرست شهرداری چناران از رسیدن 22 تریلی قیر در روز های آینده خبر داد.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۲۳:۳۹    
لکه قیر از جمله لکه های سخت است که با شستشوی معمولی از بین نمی رود. اما این به این معنا نیست که راهی برای پاک کردن قیر وجود ندارد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۸    
بازتاب ایلام/جمع زیادی از اهالی روستاهای مسیر چوار - حاج بختیار، رانندگان، مترددین و عابران این مسیر با ارسال پیام های متعدد و گوناگون انتقادی به این رسانه؛ از بلاتکلیفی و رهاسازی آسفالت این مسیر توسط پیمانکار مربوطه به بهانه نبود اعتبار و قیر و طلب نجومی از راهداری و حمل و نقل جاده ای ...
صبح خرد   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۰    
جوشش قیر در سطح یکی از خیابان شهری دهدشت تحیر و تعجب مردم را در پی دارد.
کانون سبحان   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۴    
بخشدار درب گنبد ازاجرای عملیات نهضت آسفالت در شهر درب گنبدبه میزان 345 تن قیر وبامتراژ 7000هزارمتر دراین شهرخبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در کاشان ضمن تاکید بر لزوم افزایش سهمیه قیر آموزش و پرورش گفت: آسفالت 70 مدرسه کاشان نامطلوب است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از تأمین و توزیع مقدار 25 تن نهاده کشاورزی (فسفاته) به شهرستان قیر و کارزین استان فارس در اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد. ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۱:۴۱    
سه شنبه 03/3/29 ، دلیجان , (اخبار رسمی) : با هدف معرفی محصولات مربوط به قیر و صادرات آن، از سایت پتروکیان آرتین به آدرس http://petrokianartin.ir/ در 1403/01/01 رونمایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۱:۴۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه بیش از هزار و 60 میلیارد تومان قیر رایگان برای محلات خاکی در نظر گرفته شده است، گفت: سهم استان البرز هزار و 800 تن بوده است.
اهل کاشانم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۸:۴۱    
سرپرست فرمانداری کاشان در جمع خبرنگاران با اشاره به امنیت سفر در آزادراه کاشان به اصفهان گفت: در سفر هیئت دولت به استان اصفهان 20 هزار میلیارد ریال اعتبار مصوب شد که در قالب تحویل قیر اختصاص یافت و پروژه لکه گیری و روکش آسفالت در حال انجام است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۶    
کارگاه آموزشی مهارت های زندگی به مناسبت هفته ازدواج در شهرستان قیر و کارزین برگزار شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در این دیدار که در دادگستری شهرستان هلیلان انجام شد، رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار توحید با تقدیر از مساعدت ها و پشتیبانی های دستگاه قضایی و کمک های دادگستری شهرستان هلیلان به منظور انجام وظایف قانونی خود، گزارشی از اقدامات انجام گرفته و برنامه های آتی در حوزه خدمات شهری را ارائه کردند ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - شهردار کرمانشاه می گوید که این شهر 350 هزار متر مربع (350 کیلومتر) معابر خاکی در محلات حاشیه نشین دارد که آسفالت آن نیازمند پنج هزار تن قیر است.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۲    
فرماندار شهرستان ساری از قول مساعد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور پیرامون تخصیص قیر رایگان برای بهسازی معابر و اجرای طرح هادی در بیش از 80 روستا و تامین تسهیلات تعمیر مسکن روستایی در مرکز استان خبر داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۲    
به گزارش خبرنگار اقتصاد آینده، عاطفه قلع ریز، بدنبال کاهش کیفیت قیر و پایین آمدن کیفیت آسفالت ها نه تنها امروزه با شدت تصادفات مواجهیم بلکه بازارهای بین المللی صادرات قیر را از دست دادیم. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، زلزله ای به قدرت 4.3 ریشتر ساعت 15:08:09 پنجشنبه 24 خرداد در طول جغرافیایی 53.08 عرض جغرافیایی 28.41 در عمق 10 کیلومتری زمین رخ داد. خوشبختانه تا این لحظه گزارشی دال بر تلفات و خسارت به این شهر اعلام نشده و اطلاعات تکمیلی اطلاع رسانی خواهد شد. ...