شنبه ۲۷ دیساعت ۰۴:۱۲Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وقوع جرم»

خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۷    
معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان گفت: کارگروه شناسایی و برخورد با عوامل فساد و جرم زا در دستگاههای عمومی و دولتی با مسئولیت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان و با عضویت نهادهای نظارتی به صورت مستمر و ماهانه تشکیل خواهد شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان - با حضور جمعی از معاونین دادگستری و مدیران نظارت بر موسسات داوری و پیشگیری از وقوع جرم استان چهارمحال و بختیاری اولین نشست هیأت نظارت بر تخلفات موسسات داوری در سال 1399 برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: خودروهای رسوبی بیش از یک ساله در پارکینگ های این استان ترخیص می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به راه اندزی سامانه جامع مشارکت های مردمی این سازمان گفت: امکان ثبت نام نهادهای مردمی در سامانه جامع و هوشمند مشارکت نهادهای مردمی در استان فراهم شده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۰    
جلسه پیشگیری از وقوع جرم با حضور حجه الاسلام و المسلمین قاسمی معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گلستان و امام جمعه و دادستان و فرماندار و فرماندهان نظامی و انتظامی بخشداران و رئیس شبکه بهداشت و درمان مینودشت و سایر اعضاء برگزار شد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
همدان- رئیس کل دادگستری استان همدان با تأکید بر شناسایی زمینه ها و بسترهای جرم زا گفت: بر این اساس با مسئولیت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان کارگروه شناسایی عوامل فسادزا تشکیل شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی با بیان اینکه باید از هر محصولی قبل از صادرات از استان مرکزی تست گرفته شود گفت: نمونه برداری در پتروشیمی شازند از مخزن تعیین شده انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان گفت: اجرای طرح نگهبان محله، یک نقطه قوت در فعالیت های نیروی انتظامی به شمار می رود چرا که به ارتقای توان ناجا در پیشگیری از وقوع جرم کمک می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس دادگستری میاندوآب با بیان اینکه باید پیشگیری از وقوع جرم در جامعه باید جدی گرفته شود، گفت: نیاز است نخبگان، اندیشمندان و استادان حوزه و دانشگاه در رابطه با پیشگیری از وقوع جرایم در جامعه ورود پیدا کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل پرونده قضایی برخی از مدیران این استان در سیل سال گذشته یاسوج خبرداد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۱    
اسدآباد- معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان گفت: خوشبختانه شاهد مشارکت نهادهای مردمی و سازمان های مردم نهاد در راستای ایجاد صلح و سازش بوده ایم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم گفت: عمده ترین مشکلات زندانیان ایرانی خارج از کشور، عدم آگاهی از قوانین و مقررات کشور مقصد است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران در بازدید از مرکز اخوان از ارائه تسهیلات لازم برای ایجاد اشتغال مددجویان در این مرکز خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۹    
مدیر امور منابع آب گرگان و آق قلا از پلمب یک سنگ شکن در شهرستان گرگان به دلیل تخلیه پساب در رودخانه و صدور 3 اخطار قضایی برای سه سنگ شکن در شهرستان گرگان خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۴۶    
نشست تخصصی بسیج ادارات برای پیشگیری از وقوع جرم و تقویت دستگاه های اداری در دادگستری رودبار برگزار شد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: پیشگیری از وقوع جرم، فرایندی جدی در نیروهای مسلح محسوب می شود که در سطح عالی، فرماندهان این مهم را از وظایف اصلی خود می دانند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی با بیان اینکه "نقاط حادثه خیر استان مرکزی به طور میدانی کارشناسی و بازدید شد" از شناسایی مهمترین نقاط حادثه خیر در سطح اراک خبر داد.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۸    
معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان کردستان گفت: رفع نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی کردستان به کمک نهادهای مرتبط در دستور کار این سازمان است که در این راستا دور برگردان روستای سربناو در مسیر کامیاران به عنوان یک نقطه حادثه خیز که آمار تصادفات روی داده در آن قابل توجه بود ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
مرگ دختر بچه 11 ساله با ضربات چاقوی مادر، بازداشت سارق در پله های هواپیما، کشف 100 کیلو تریاک در یک عملیات مشترک پلیسی، سناریوی تکراری اعتماد و وقوع جرم سایبری و قتل عام اعضای یک خانواده توسط داماد خانواده را در بسته حوادث ایمنا بخوانید.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مرکزی_ سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان مرکزی گفت: شناسایی نقاط حادثه خیز مهمترین اقدام پیشگیری از تصادف جاده ای است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سیدمهدی قویدل، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان در نشست هم اندیشی با قضات حوزه های قضایی استان کرمان اظهار کرد: سال 83 در زمان رئیس وقت قوه قضاییه و در راستای اجرای اصل 156 قانون اساسی که پیشگیری از وقوع جرم از بند های آن بوده و مورد غفلت واقع شده بود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۳    
سنندج - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کردستان گفت: کردستان تنها استان در کشور است که مراکز ملاقات فرزندان طلاق را در تمام شهرستان های استان فعال کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری یزد گفت: هدف ما جهت راه اندازی سامانه یکپارچه معاملات ایجاد انگیزه برای مردم جهت ثبت قانونی معاملات خود است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، جشنواره پژوهشی با محور های اجتماعی، حقوقی پیشگیرانه برگزار می نماید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۵    
گروه استان ها معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کردستان گفت: 25درصد پرونده های ارجاعی به بخش مشاوره مربوط به سازش بین زوجین خواهان طلاق است.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
سردار حسین رحیمی از احتمال افزایش وقوع جرم در خاموشی های شبانه پایتخت خبر داد و گفت: امنیت مردم برای پلیس مهم بوده و نسبت به آن حساسیت ویژه ای داریم.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس پلیس فتا استان بوشهر هشدار هایی به هم استانی ها داد تا طعمه مجرمان سایبری نشوند. به گزارش فکرشهر از پلیس، سرهنگ مهدی قاسمی با اشاره به تغییر سبک زندگی مردم به علت محدودیت های کرونایی و استقبال از اینترنت و فضای مجازی بیان کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۷    
ایسنا/کردستان معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کردستان گفت: در حال حاضر 14مرکز مشاوره خانواده در سطح استان فعال است که مشاوره قبل از طلاق را انجام می دهند و تا کنون سازش 25درصدی زوجین متقاضی طلاق را به دنبال داشته است.
پلیس فتا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان قزوین از دستگیری مجرم سایبری که با سوءاستفاده از اعتماد چندین شاکی اقدام به سرقت و انتشار تصاویر خصوصی شاکیان کرده بود، خبر داد. ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۴    
مدیرکل پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: دستگاه قضا به کاربران تلفن همراه هشدار جدی داد.
سند تفاهم نامه تعامل و همکاری در تولیدات رسانه ای میان معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه و مرکز پویانمایی صبا امضاء شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح : بهترین شیوه پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح ، ارتقاء آگاهی مجموعه های نظامی است.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نما ،سردار مهدی حاجیان در اولین نشست خبری که صبح امروز در ستاد نیروی انتظامی برگزار شد، ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س) گفت: نگاه به پلیس امروزه باید پلیس جامع محور باشد. پلیس امروز نهادی است که علاوه بر اینکه با جرم بر اساس وظایف قانونی مقابله می کند، دنبال بررسی علل هاست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی گفت: دستگاه های خدمات رسان از ارائه هرگونه خدمات به ساخت وسازهای غیرمجاز در چارچوب قانون تحت هر شرایطی به طور جدی خودداری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان زنجان از جمع آوری 380 معتاد متجاهر در استان زنجان خبر داد و گفت: طی 9 ماه سالجاری در پنج مرحله جمع آوری معتادین انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی اعلام کرد: مردم هر گونه تخلفات فروشگاه های زنجیره ای، جایگاه های سوخت و نیز نانوایی ها را به این مجموعه اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۷:۵۰    
مشهد- ایرنا- عدالت ترمیمی از دهه 1970 میلادی در ادبیات حقوقی جهان مطرح شد تا رویکردی برای ترمیم وضعیت فرد آسیب دیده از جرم و شناسایی علتهای وقوع بزه با هدف اصلاح آن و تعیین سهم جامعه در وقوع جرم و ترمیم اجتماعی آن باشد.
خبر روز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مسجد سلیمان از دستگیری عامل قتل کمتر از یک ساعت بعد از وقوع جرم در این شهرستان خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی گفت: جرایم خشونت آمیز در این استان نسبت به میانگین کشوری بالاتر بوده و برای کاهش آن نیازمند اقدامات فرهنگی زیربنایی هستیم.
ناطقان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان گفت: یک کودک آزار که با انتشار فیلم اذیت و آزار یک کودک معلول موجب تشویش و جریحه دار شدن افکار عمومی شده بود ظرف کمتر از 24 ساعت از اعلام وقوع جرم دستگیر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی گفت: در 8 ماهه امسال در حوزه جهادکشاورزی بیش از 537 هکتار از اراضی ملی در استان آزادسازی شده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
رکنا: مدیر کل بهزیستی استان قزوین در خصوص آخرین جزئیات فیلم کودک آزاری کودک معلول منتشر شده در فضای مجازی گفت: از طریق دستگاه قضایی عامل کودک آزاری کودک معلول در استان دستگیر شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۲۴    
گروه استان ها سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی با بیان اینکه "شهرستان اراک به عنوان پایلوت اجرای برنامه های پیشگیری از خشونت انتخاب شد" از وقوع بیشترین نزاع ها در پارک های سطح شهر اراک خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
کودک معلول (سندروم داون) را ده دقیقه شکنجه می کند و از آن فیلم می گیرد، کودک قادر به دفاع، فریاد و گریه نیست و حتی بعد هم نمی تواند بگوید چه بلایی بر سرش آمده است. اطلاعی از مجرم، کودک و محل وقوع جرم نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان گفت: فروش و واگذاری سیم کارت به اتباع بیگانه باید بر مبنای مدت اقامت فرد در کشور باشد و برای همان مدت فعال شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان گفت: یکی از مشکلات و معضلاتی که امروز گریبان گیر تمام دنیا شده گسترش کلاهبرداری اینترنتی در فضای مجازی در قالب بسترهای الکترونیکی مخابراتی و پیام رسان های مختلف است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان - جلسه کارگروه پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شهرستان اسلامشهر در خصوص برخورد با ساخت و ساز های غیر مجاز برگزار شد. این نشست با حضور رضا کمیلی مقدم، رئیس دادگستری شهرستان اسلامشهر و رئیس کارگروه پیشگیری از وقوع جرم ...
سازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قزوین گفت: بسیاری از برج های تجاری و مسکونی استان و شهر قزوین فاقد پایان کار و در حال بهره برداری هستند که این نشان از ترک فعل قانونی است و کوتاهی هایی صورت گرفته است.
سازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران با بیان ضرورت جدی حفاظت از اراضی ملی و جلوگیری از تغییر کاربری و واگذاری و فروش اراضی فاقد کاربری مسکونی به بیان اقدامات انجام شده و قوانین موجود در این حوزه پرداخت.