پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۷:۳۳Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاونت پیشگیری از وقوع جرم»

عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، حسین عسگری، مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان در جمع خبرنگاران بیان کرد: یکی از وظایف ابلاغی معاونت پیشگیری از وقوع جرم آگاه سازی و پیشگیری از جرایمی چون سرقت به وسیله اطلاع رسانی عمومی و آموزش در جامعه است. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - فلاح: سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی گفت: سازمان های مردم نهاد در خصوص باز اجتماعی شدن و بازگرداندن متهمان به جامعه می توانند اقدامات خوبی انجام دهند. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، احمد هنری اظهار داشت: فساد و تقلب پدیده شومی است که چرخ های اقتصاد را از کار می اندازد، ارزش های اخلاقی را تخریب و بحران های جدی در امور اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ایجاد می کند و در صورت عدم برخورد جدی و مستمر با [...]
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – حسن تمجیدی، سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم و امور فرهنگی دادگستری تهران در اجرای برنامه مصلحین از انعقاد تفاهم نامه با نهاد های تأثیرگذار و فعال در حوزه های فرهنگی و اجتماعی خبر داد. ...
ایرسا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایرسا_ جلسه هماهنگی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه و معاونت پیشگیری از وقوع جرم و حفظ حقوق عامه دادسرای عومی و انقلاب کرمانشاه برگزار شد .
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش رشت20؛ نشست صمیمانه رییس کل دادگستری گیلان و مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان با تشکل های مردم نهاد محیط زیست شهرستان در قلم گوده بندر انزلی برگزار شد . ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل اداره کل بهزیستی استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: سامانه تصمیم به منظور ارائه خدمات مشاوره به زوج های در آستانه طلاق با همکاری معاونت پیشگیری بهزیستی و معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در استان راه اندازی شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین علی مظفری رئیس کل دادگستری قم از برگزاری چهارمین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان و دومین جلسه فوق العاده کاهش تصادفات خبر داد و گفت: کاهش تصادفات یک وظیفه شرعی، انسانی و مطالبه عمومی است و دستگاه قضایی با جدیت پیگیر آن است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نایب رئیس شورای راهبردی اداره کل مشارکت های مدنی معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه از اهتمام قوه قضائیه برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی خبر داد و گفت: بروکراسی های اداری مانع جهش تولید است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۹    
ایرنا - کرمان سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم و امور فرهنگی و اجتماعی دادگستری استان کرمان گفت: یکی از رویکردهای دستگاه قضایی مسئول سازی است زیرا از این طریق دادستانی بهتر می تواند در این خصوص اعلام جرم کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
معاونت پیشگیری از وقوع جرم اداره کل دادگستری تهران و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم و امور فرهنگی دادگستری تهران گفت: از بین قضات 19 شهید و از پرسنل اداری 83 شهید تقدیم انقلاب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۴    
تفاهم نامه همکاری مشترک معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری و اداره کل کمیته امداد استان قزوین امضا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی اعلام کرد: نیروگاه حرارتی تبریز جز در موارد اضطراری نباید از مازوت استفاده کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: از اول مهر ماه و با تشکیل تیم های نظارتی با مشارکت نمایندگانی از فرمانداری ها، مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری با متخلفان صنفی که رعایت دستورالعمل های بهداشتی را به عمل نمی آورند برخورد و واحد صنفی آنان نیز با صدور ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۶    
ایسنا/لرستان سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان گفت: شهرستان کوهدشت به عنوان پایلوت اجرای طرح کنترل و کاهش خشونت انتخاب شد.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۲    
نشست دکتر عباس دادخواه شهردار گرمدره با دکتر جعفر داراب خانی معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز و همچنین کارشناسان مربوطه با موضوع پیگیری مسایل و مشکلات شهر در دفتر معاونت پیشگیری از وقوع جرم برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - تفاهم نامه همکاری مشترک معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با سازمان بهزیستی کشور با موضوع توسعه همکاری های مشترک و بهره مندی از ظرفیت، توانمندی و تجارب طرفین برای تقویت نقش تشکل ها و سازمان های مردم نهاد امضا شد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۰۸    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، زهرا عابدینی معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور از امضای تفاهم همکاری مشترک میان سازمان امور اجتماعی کشور با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم و دفتر امور زنان و خانواده قوه قضائیه خبر داد و گفت: طبق این تفاهم نامه مشترک ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با سازمان اموراجتماعی وزارت کشور با موضوع توسعه همکاری های مشترک و بهره مندی از ظرفیت ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۷:۱۷    
تفاهم نامه مشترک سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه با معاونت پیشگیری از وقوع جرم به امضا رسید. این تفاهم نامه در جهت توسعه و تقویت بسیج حقوقدانان و استفاده از ظرفیت حقوقدانان بسیجی و انقلابی در عرصه های فرهنگی، آموزشی، پیشگیری از وقوع جرم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان با بیان اینکه امسال 40 پرونده طلاق در همدان منجر به سازش شده است گفت: کارگاه های ملی سبک زندگی اسلامی ویژه زوجین در شرف طلاق توسط موسسات طرف قرارداد معاونت پیشگیری از وقوع جرم تشکیل می شود.
ایرسا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ایرسا_ نشست هماهنگی اجرایی شدن حضور مشاورین حقوقی در دفاتر مشاورین املاک کرمانشاه با حضور مدیران معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان، قضات دادگستری، رییس اتحادیه مشاورین املاک و حقوق دانان بسیجی برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دستورالعمل اجرای برنامه های عزاداری شهادت سید و سالار شهیدان با تاکید بر لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی معاونت پیشگیری از وقوع جرم و امور فرهنگی و اجتماعی دادگستری تهران ابلاغ شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۲:۱۳    
مدیرکل بهزیستی فارس در نشست مشترکی که به دعوت معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان فارس و با حضور فرماندهی انتظامی استان فارس ،شهرداری شیراز، اداره کل ورزش و جوانان و آموزش و پرورش برگزار گردید بر همکاری و همراهی همه دستگاه ها برای کاهش آسیب های اجتماعی و خشونت در جامعه تاکید کرد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۳۸    
مردم می توانند تخلفات کرونایی در برخی اماکن عمومی را در سامانه سجام معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه به صورت کاملا محرمانه به آدرس sajam.scpd.ir اعلام و ثبت نمایند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
شهردار شهرکرد گفت: پیرو مذاکرات به عمل آمده با معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری بررسی های لازم در راستای جلوگیری از آسیب های اجتماعی، بی حجابی و فروش مواد مخدر در پارک های سطح شهر انجام و با همکاری دستگاه های متولی نظارت ها تشدید خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و دغدغه های مردم و مسوولان باید نظارت بر واحدهای صنفی و مراکز عرضه استان تشدید شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اصلاحات غیرقابل انکار در قوه قضائیه به همت آیت الله رئیسی همچنان ادامه دارد. به دنبال صدور دستورالعمل نحوه مشارکت و تعامل نهاد های مردمی با قوه قضائیه در اسفندماه سال گذشته، در هفته ای که گذشت، شواری انجمن های علمی با دکتر هنری مدیرکل مشارکت های مردمی قوه قضائیه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- نایب رئیس شورای راهبردی اداره کل مشارکت مدنی معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: دستگاه قضایی نقشی تعیین کننده در بازگشت کارخانجات راکد به چرخه تولید کشور دارد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد با بیان این خبر اظهار کرد: بررسی آسیب شناسانه و تجزیه و تحلیل های علمی و کارشناسی بسیاری از پرونده های قضایی، در معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادسرای مشهد نشان می دهد که تعداد زیادی از طرح ها، برنامه ریزی ها و فعالیت ها درباره کاهش آسیب های اجتماعی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمد صادق کشفی نژاد: نقش خانواده در سلامت اجتماعی جامعه بی بدیل و انکارناپذیر است . تلاش های اخیر متولیان جامعه در حفظ سلامت خانواده ، این واقعیت را بیش از پیش نمایان ساخته است
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم با اساتید حوزه و دانشگاه با موضوع راهکارهای کنترل وکاهش خشونت در استان قم برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نایب رئیس شورای راهبردی اداره کل مشارکت های مدنی معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: فعالان اقتصادی از بخشنامه های دست و پا گیر گله مند هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مشاور اجرایی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: آموزش رشد مدار، موثرترین روش پیشگیری از وقوع جرم است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، اختر اسماعیل زاده مشاور اجرایی مدیر کل آموزش و پرورش ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تفاهمنامه همکاری بین معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و شرکت بهره برداری متروی تهران منعقد شد.
قوه قضاییه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نشست مشترک معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان با کمیسیون حقوقی شورای شهر گرگان با هدف چالش های حقوقی و قضایی در شهر گرگان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان گلستان، سد معبر ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
قزوین- سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: با عرضه کنندگان قلیان در استان برخورد قضائی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نایب رئیس شورای راهبردی اداره کل مشارکت های مدنی معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: با ابلاغ رئیس قوه قضائیه ورود تشکل های مردم نهاد به دستگاه قضایی فراهم می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از مردم خواست استخدام های بی ضابطه را گزارش دهند. معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان در جلسه با برخی رسانه های محلی ازمردم خواست استخدام های بدون ضابطه را گزارش دهند. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: افزایش تعداد هنرمندان بیمه شده صنایع دستی از اولویت های کاری این اداره کل است. به گزارش ایرنا ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۱    
پس از حدود چهار ماه اقدام های رسانه ای در مورد ماجرای معابر مویرگی پروژه سارا که سرانجام حوزه معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادستانی هم به ماجرا ایراد گرفت، حال خبر رسیده اعضای هیئت تطبیق مصوبات شورای اسلامی شهر با قوانین هم این مصوبه را قبول نکرده و به شورای شهر مشهد برگشت زده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: با توجه به افزایش پرونده های تخلفات ساختمانی برگرفته از مغفول ماندن این قانون، سال 97 سند جامعی از نحوه اجرای قانون از طریق معاونت پیشگیری از وقوع جرم به دستگاه ها ابلاغ شد، اما باز هم شاهد کم کاری در این زمینه هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم و امور فرهنگی و اجتماعی دادگستری کل استان کرمان گفت: وجود مشکلاتِ متعدد فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و شهرسازی در حاشیه شهر کرمان زیبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم و امور فرهنگی و اجتماعی دادگستری کل استان کرمان گفت: پیشنهاد و هدف ما تدوین دستورالعمل ویژه استان کرمان، جهت بازتوانی معتادان است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۶:۰۲    
با دستور معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادسرای مرکز استان خراسان رضوی، مصوبه واگذاری معابر مویرگی پروژه سارا که بدون طی شدن مراحل قانونی اجرایی شده بود، متوقف و ماجرا به هیئت تطبیق مصوبات شورای اسلامی واقع در فرمانداری مشهد ارسال شد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۹    
سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم و امور فرهنگی اجتماعی دادگستری کل استان کرمان به بیان اهم برنامه ها و راهبردهای این معاونت در شورای پیشگیری از وقوع جرم در سال جاریِ استان پرداخت.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۶    
افتونیوز نوشت:منطقه دلی بجک که از مناطق بکر شهرستان بویراحمد و در 35 کیلومتری این شهرستان واقع شده است به دلیل برداشت بی رویه کارخانه های تولید شن و ماسه کوهی به منطقه ای کچل و فاقد پوشش گیاهی و جنگل شده است. مقایسه منطقه دلی بجک با قبل از احداث کارخانه ها دل [...]
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد موضوع کارخانه های سنگ شکن دلی بَجَک را در دستور کار قرار داد. تاریخ انتشار: 14:32 - 08 خرداد 1399 - کد خبر: 624459
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۸    
سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کرمان گفت: با بهره گیری از پلیس علمی و کارآمد و هوشمند موضوعات مهم در امر پیشگیری را پیگیری و با راهبرد های از پیش تعیین شده اهداف خود را دنبال خواهیم کرد.