یکشنبه ۱۹ مردادساعت ۰۹:۳۳Aug 2020 9

جدیدترین‌های «دانه درشت ها»

 
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به دنبال تدوین طرح جامع مالیاتی برای جلوگیری از فرار مالیاتی دانه درشت هاست که با نهایی شدن آن کسانی که تاکنون در این زمینه قانون را دور زده اند مجبور به پرداخت مالیات می شوند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۱۹    
/، واکاوی وعده روحانی برای گشایش اقتصادی، صدای زوزه گرگها، سروها خم نمی شوند، رمزگشایی از یک پرونده تروریستی، راهنمای اجرای گام دوم انقلاب، سراغ دانه درشت ها هم بروید برخی از عناوین روزنامه های امروز است.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
ساعت 24-دقیقا سه ماه بعد از درخواست وزیر ورزش از وزارت اطلاعات برای مقابله با دلال ها به ویژه در حوزه فوتبال، حالا خبر رسیده که وزارت اطلاعات یکی از مدیران رده میانی باشگاه پرسپولیس را بازداشت کرده است ...
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سناریو های احتمالی انفجار بیروت/ راهنمای اجرای گام دوم انقلاب/ سراغ دانه درشت ها هم بروید؛ تیتر روزنامه های سیاسی امروز ( چهارشنبه 15 مرداد) است.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۱    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، روح الله ایزدخواه، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفته است: 75 شرکت به عنوان دانه درشت ها بیش از 5 میلیارد یورو ارز را در اختیار گرفته اند و هنوز عودت نداده اند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سردار" قاسم رضایی" گفت:مروز نیروی انتظامی در مقابله با ناهنجاری های مختلف میداندار است و در حوزه قاچاق کالا نیز با راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی و کوتاه کردن دست دانه درشت ها در راستای تحقق شعار جهش تولید نقش آفرینی می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۲    
در شرایطی که این روزها اخبار ضد و نقیضی در خصوص ترکیب شرکت هایی که ارزهای صادراتی دریافت کرده اند اما عودت نداده اند، شنیده می شود؛ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم به این نکته تاکید می کند از مجموع 3هزار 500شرکتی که ارزهای صادراتی خود را عودت نداده اند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۷:۵۵    
به دلیل اجرایی نشدن مالیات بر عایدی سرمایه و مالیات بر مجموع درآمد، مردم عادی و طبقات کم درآمد جامعه و البته بخش مولد اقتصاد مالیات بیشتری نسبت به دانه درشت ها و دلال های اقتصادی پرداخت می کردند. این بخشی از یادداشت غلامرضا سلامی کارشناس مالیاتی برای بازار است.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۴   + ۳۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا گفت: امروز نیروی انتظامی در مقابله با ناهنجاری های مختلف میداندار است و در حوزه قاچاق کالا نیز با راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی و کوتاه کردن دست دانه درشت ها در راستای تحقق شعار جهش تولید نقش آفرینی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به احتکار 10 درصد مسکن ایران از سوی دلالان گفت: برخورد با محتکرین باید از دانه درشت ها شروع شود ولی تا اطلاعات دولتی ها تجمیع نشود سامانه اسکان و املاک که منجر به کاهش قیمت ها می شود راه نمی افتد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- دربرخورد با ساخت و ساز های غیرمجاز ملاحظه این و آن را نکنید، اما اولویت را در برخورد ها به دانه درشت ها وتخلفات بزرگتر اختصاص دهید. تاریخ انتشار: 14:48 - 06 مرداد 1399 - کد خبر: 641297
آنا / رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: هیچ دری به روی قاضی بسته نیست؛ قاطع، قانونمند و بارعایت اولویتها برخورد کنید و اگر متخلفین درهرپست و مقامی که باشند جدیت و بی رودربایستی بودن مقامات قضایی را ببینند خاضع خواهند شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
چندی است شاهد رشد روز افزون حاشیه شهر مشهد و ساخت و سازهای غیر مجاز در زمین های کشاورزی و موقوفه هستیم که این امر زنگ خطر جدی را برای کلان شهر مشهد به صدا در آورده است.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کمتر پرونده فساد و تخلفی را می توان دید که اسم لواسان به نوعی در آن نباشد. به گزارش کاماپرس؛ من با مشایخ و نجفی مانند سه برادر بودیم، اگر من 800 میلیارد هم بخواهم این برادرانم میدهند و اگر کل لواسان و کارخانه اش را بخواهم به نام من می کنند ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۶:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از راه های برون رفت مملکت از سختی و مشکلات رفتن به سمت برخورد با کسانی است که چه تحت عنوان دانه درشت و چه در شکل های دیگری مردم را نسبت به نظام و انقلاب بدبین و دلسرد می کنند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بررسی احکام قطعی 3 پرونده بزرگ تخلفات دارویی-مالی صادرشده از تعزیرات استان البرز، از تبرئه شدن دانه درشت ها و آقازاده هایی حاکی است که یا خودشان به تخلف اعتراف کرده اند و یا ده ها برگ سند محرز تخلف در پرونده ها آنها وجود دارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۰۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 گفت: تلاش داریم تا کمیسیون اصل 90 به موضوعات سازماندهی شده و جریاناتی که در پشت آن شکل می گیرد به تعبیری دانه درشت ها ورود پیدا کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: برخورد با مفاسد کلان و دانه درشت ها، تلاش در جهت بازگشت سرمایه های متعلق به دولت، بیت المال، بانک ها و مردم و صاحبان و مالکان اصلی این سرمایه ها را ادامه خواهیم داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- همزمان با صف شلوغ مفسدین و دانه درشت ها در دادگاه های اقتصادی، خلوت کردن زندان ها و اخذ رضایت از شاکیان در دستور کار قوه قضاییه قرار گرفت. تاریخ انتشار: 11:22 - 24 تیر 1399 - کد خبر: 637442
آنا / میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۳۱ سایت دیگر  
بر مبنای تفاهمنامه سازمان زندان ها و بنیاد مستضعفان 2 هزار و 574 زندانی جرائم غیرعمد و جرائم مالی از زندان آزاد می شوند و به آغوش خانواده بازمی گردند.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سازمان مالیاتی میرزاتقی خان شبانه روز فعال بود و حتی خود او، برخی شب ها به کمک حسابرس ها می رفت
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد مهاجری گفت: مهم ترین نقدی که میتوان به دوره تحول قوه قضاییه داشت، اطاله دادرسی است چراکه هنوز در دوره تحول قوه قضاییه اما تغییر و تحولی در این معضل ایجاد نشده و متاسفانه اقدامی که جدی، ملموس و محسوس باشد تا امروز دیده نشده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی گفت: مردم برخورد با دانه درشت ها راکه به نوعی وصل به افراد بانفوذ بوده و یا نسبت نزدیک با آنان دارند را هم انتظار می کشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نهاوند در مجلس با بیان اینکه مجلس به طور جدی روی اصلاح قوانین مالیاتی کار خواهد کرد گفت: به منظور جلوگیری از فرار مالیاتی دانه درشت ها باید در قوانین مربوطه اصلاحاتی صورت گیرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۸:۵۶    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان برخورد با متخلفان و دانه درشت ها در کنار تعامل با اصناف، سازمان صنعت، معدن و تجارت و دستگاه های اجرایی را از اولویت های کاری خود برشمرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۸:۰۰    
مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان با تاکید بر این که برخورد با دانه درشت ها را در برنامه کاری دارم، تصریح کرد: هم چنین، تعامل با اصناف، سازمان صنعت، معدن و تجارت و دستگاه های اجرایی از جمله اولویت های اصلی کاری ام هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۳:۲۰    
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی اولویت این اداره کل را پیشگیری و برخود جدی با قاچاق و دانه درشت ها عنوان کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مبارزه با مفاسد اقتصادی با برگزاری دادگاه رسیدگی به تخلفات دانه درشت ها و برخی از مسئولان رده بالای کشور، ابعاد تازه ای به خود گرفته و افکار عمومی را تا حدودی درگیر کرده ولی با وجود تمام مزایا و نقاط قوت این جریان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار همدان تاکید کرد: معادن غیر فعال در اختیار برخی دانه درشت ها باید به مردم برگردانده شود
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
همدان - استاندار همدان گفت: فرهنگ سازی در کنار برخورد با دانه درشت ها و باندهای سازمان یافته قاچاق کالا باید اولویت ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان همدان باشد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۲:۱۷    
حجت الاسلام صالحی گفت: محاکمه بدون مماشات دانه درشت های منتسب به باندهای قدرت و ثروت نشان دهنده عزم دستگاه قضا برای اجرای دقیق عدالت در کشور است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۴    
معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه، شامگاه پنجشنبه در گفت وگوی ویژه خبری با اشاره به یکی از قوانین رسیدگی به اموال مسئولان، گفت: یکی از قوانین بسیار خوب در زمینه مبارزه با فساد که اخیرا تصویب شد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عدالت، که ضامن حفظ نظام حکومتی و امحاء زمینه های ظلم و فساد است، در صورتی اعتمادآفرین و امنیت بخش است که مستمر، بدون خط قرمز و بدون ملاحظه اشخاص و افراد و ناظر بر برخورد با دانه درشت ها باشد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مبارزه واقعی با فساد شعاری بود که رئیس قوه قضائیه برای بازگرداندن اعتماد به دستگاه قضا مطرح و آن را عملی کرد و نشان داد در این مسیر با شاه مهره ها هم تعارف ندارد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مهدی امامقلی هفته قوه قضائیه که فرصت ارزشمندی برای سنجش عملکرد این قوه است، در حالی امروز به پایان می رسد که آیت الله رئیسی طی یک سال و 4 ماه گذشته از آغاز مدیریت خود در دستگاه قضایی ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۸:۲۷    
حوزه/ حجت الاسلام یوسف پور با بیان این که دیگر هیچ حاشیه امنی برای مفسدان اقتصادی و دانه درشت ها در کشور وجود نخواهد داشت، تصریح کرد: دستگاه قضا با پشتوانه عظیم مردمی با مفسدان اقتصادی برخورد خواهد کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۵:۴۷    
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی از رویکرد فعلی قوه قضاییه در برخورد جدی با مفاسد اقتصادی به ویژه برخورد با دانه درشت ها قدردانی کرد و خواستار تداوم این روند شایسته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۵    
امام جمعه نجف آباد گفت: دادگستری باید برای دستگیری و برخورد با دانه درشت ها برنامه ریزی کند زیرا باعث دلگرمی مردم می شود و آن ها سختی ها را تحمل می کنند ولی تحمل فساد را ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۴:۵۵    
امام جمعه بجنورد با اشاره به مقابله با مفسدین و دانه درشت ها توسط دستگاه قضایی گفت: اقدامات قوه قضاییه در دوران تحول، باعث امیدآفرینی در جامعه شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه بجنورد عدالت را اساسی ترین معروف نام برد و با بیان اینکه اجرای عدالت از رسالت های دستگاه قضاست، گفت: اجرای عدالت بدون مبارزه با فساد معنا پیدا نمی کند لذا از قوه قضائیه انتظار می رود همچنان با قوت با دانه درشت ها و مفسدان مبارزه کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اراک- نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس گفت: دستگاه قضایی برخورد با مفسدان دانه درشت ها را پیگیری کند و باید به طور دائم محاکمه شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیروهای امنیتی توان مقابله با دانه درشت ها را دارند و می توانند افرادی که از کشور فرار کرده اند را بازگردانند گفت: امروز شاهد این هستیم کشورهایی که مدعی حقوق بشرند، پناهگاه مفسدان اقتصادی شدند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۶    
حجت الاسلام والمسلمین مشایخ، برخورد قاطع دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی و دانه درشت ها را اقدامی انقلابی و مورد حمایت آحاد ملت ایران دانست.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مولوی عبیدالله شهیکی گفت: دستگاه قضا با کسانی که جزو مفسدان اقتصادی بودند چه دانه درشت ها و چه افراد دیگر برخورد کرده است و این اقدام موجب شد که تمام مردم امیدوار شوند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حسینعلی شهریاری گفت: برخورد با دانه درشت ها و مفسدان اقتصادی یک خواسته به حق مردمی است که حمایت هممه اقشار به خصوص مجلس را به همراه دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دستگاه قضا در یک سال گذشته نشان داد همان طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکم رئیس دستگاه قضا تاکید داشتند به دنبال برقراری عدالت، تحول و برخورد جدی با مفاسد اقتصادی هستند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مهدی سعادتی گفت: رویکرد جدید دستگاه قضایی در صدور حکم برای مفسدان اقتصادی و برخورد با اینگونه افراد سبب جلب اعتماد بیشتر مردم شده است.