پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۹:۴۲Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمبود اعتبارات»

شیرازه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: با توجه به کمبود اعتبارات دولتی و پروژه های نیمه تمام زیاد در سطح استان، خیرین ورزش یار علاوه بر ظرفیت های قانونی یکی از ظرفیت های مهم در توسعه زیرساخت ها و کمک به ورزش در استان هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۲    
مسجد امام حسن عسکری(ع) واقع در محله رجایی بیرجند مزین به نام یازدهیمن خورشید تابناک آسمان ولایت و امامت است و در تمامی عرصه ها از جمله مبارزه با ویروس کرونا و کمک به نیازمندان حضور پررنگی دارد و با وجود کمبود اعتبارات میدان را خالی نمی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس و پژوهشگر میراث فرهنگی گفت:تا وقتی که ساختار وزارت میراث فرهنگی اصلاح نشود، روز به روز بر دامنه آسیب ها در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری افزوده می شود.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر – گروه استان ها: محور ازنا – شازند به طول 70 کیلومتر شهرستان ازنا را به استان مرکزی متصل می کند که بیش از 35 کیلومتر از این محور در شهرستان ازنا واقع شده و هم اکنون چهار خطه شدن این محور به دلیل کمبود اعتبارات نیمه تمام باقی مانده است. جاده ای با تابلوی خطر مرگ جاده ازنا – [...]
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حسین نوری گفت: اگرچه در سال های اخیر، شهرداری و شورای اسلامی شهرستان های انابد و شهرآباد اقدامات مؤثری برای تکمیل پروژه ساخت یادمان شهدا انجام داده اند اما کمبود اعتبارات دستگاه های مجری باعث شده تا پروژه ساخت یادمان شهدای گمنام در این دو شهر و دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بردسکن به تاخیر بیفتد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت:وقتی مطالبات پیمانکار داده نمی شود به سمت خلع ید نمی توان رفت چرا که پیمانکاران صاحب صلاحیت هستند و تنها دلیل عدم اجرای برخی پروژه ها کمبود اعتبارات است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۸    
آسمانی مقدم گفت: به دلیل کمبود اعتبارات تا کنون طرح هادی در 357 روستای خراسان جنوبی اجرا نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان گفت: امروز حدود 100 خانه جوان فعال در کشور داریم که رشد چهار برابری داشته و اگر با کمبود اعتبارات مواجه نشویم امیدواریم تا پایان دولت به 200 خانه جوان در کشور برسیم که اتفاق بسیار خوبی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۱    
طرح ملی تعریض گردنه اسدآباد به عنوان یکی از محور های بین المللی و پر تردد از سال 94 آغاز شد و طبق قرارداد باید 30 ماهه به پایان می رسید، اما به علت کمبود اعتبارات تعطیل شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حسین بابایی روز چهارشنبه در نشست بررسی مشکلات بازآفرینی شهر ملایر با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران افزود: از سال 1387 طراحی مطالعات شهری ملایر آغاز شد که با وجود تهیه طرح و تملک زمین، طرح های بازآفرینی به دلیل کمبود اعتبارات روی زمین مانده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۸    
ایسنا/اصفهان معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به پیشرفت 60 درصدی طرح تصفیه خانه فاضلاب چادگان، گفت: متاسفانه کمبود اعتبارات موانعی را برای تکمیل آن ایجاد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه، با اشاره به جهاد و تلاش کادر درمانی در وضعیت شیوع بحران بیماری کرونا، پرداخت به موقع حقوق و تبدیل وضعیت استخدامی کادردرمانی را حداقل قدردانی از آن ها دانست که باید انجام شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۴    
سید محمد طباطبایی در نشست ویبناری با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان به کمبود اعتبارات هیات های ورزشی و مسائل رفاهی کارکنان استان اصفهان پرداخت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان بهزیستی کشور، با بیان اینکه سال گذشته با وجود نیاز به 20 میلیارد تومان برای اجرای قانون حمایت از معلولان مبلغ 1100 میلیارد تعیین شد و تنها مبلغ 776 میلیارد تومان نیز تخصیص یافت از مجلس خواست تا در بودجه 1400 حداقل 10 درصد مبلغی که برای اجرای این قانون نیاز است، تعیین شود.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان: کمبود اعتبارات و اختصاص قطره چکانی موجب شده تا پروژه کف سازی بازار زنجان با کندی انجام شود.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: با وجود کمبود اعتبارات در ماههای گذشته تلاش شده است کارگاه به فعالیت خود ادامه دهد تا امکان اتمام عملیات خاکی سد وآبگیری سد در نیمه اول سال 1400 محقق شود. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد ایلام: افزود: مهم ترین مشکل سازمان استاندارد که بیشتر سازمان ها با آن مواجه هستند کمبود اعتبارات جهت افزایش نظارت های تکلیفی استاندارد است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سعید جغتایی روز سه شنبه در حاشیه سفر خود به کاشمر در جمع خبرنگاران افزود: کمبود اعتبارات و مشکلات اجرایی و افزایش قیمت ها از جمله مهم ترین مشکلات پیش روی پروژه های نیمه تمام است از این رو دولت در نظر دارد اعتبارات خود را به پروژه هایی با پیشرفت بیشتر معطوف کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان گفت: در حال حاضر احداث 250 واحد آموزشی در استان به اصفهان دلیل کمبود اعتبارات متوقف شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان تاکید کرد: یکی از مهم ترین موانع تکمیل باغ موزه دفاع مقدس زنجان، کمبود اعتبارات در این زمینه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۱    
گروه استان ها-رئیس هیات ورزشی ناشنوایان استان چهارمحال و بختیاری، گفت: هزینه برنامه آنلاین برعهده ورزش و جوانان است اما با توجه به کمبود اعتبارات نمی توان ورزش آنلاین ناشنوایان را راه اندازی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- شهرداری کرمانشاه در شرایط کمبود اعتبارات و شیوع ویروس کرونا 11 پروژه عمرانی در دست اجرا دارد که به گفته مدیران شهرداری با اجرای این تعداد پروژه چهره این کلانشهر تغییر محسوسی خواهد کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۲:۰۰    
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل کمبود اعتبارات را از مهمترین مشکلات هیات های ورزشی استان عنوان کرد و گفت: طی شش ماهه اول سال یک میلیارد تومان از بدهی های هیات ها را پرداخت کرده ایم.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۳    
معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اعلام نظر مساعد خود در زمینه تأمین اعتبارات و تسهیل روند انتشار کتاب ها در دانشگاه انتظامی امین گفت: کمبود اعتبارات نباید در این زمینه اثرگذار باشد و اگر این یک عامل اصلی است باید تلاش کنیم، برطرف شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: کمبود اعتبارات بیشترین آسیب را به حوزه عمرانی وارد کرده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل کمبود اعتبارات را مهم ترین دغدغه فعلی دامپزشکی استان عنوان کرد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به فرا رسیدن فصل سرما ، اوج گیری کرونا و کمبود اعتبارات زلزله زدگان روستاهای رامیان شرایط سختی را پیش رو دارند ، این می طلبد که مدیران و مسئولان استانی با اراده ای جهادی پای کار بیایند .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده بویراحمد و دنا در بازدید از زندان مرکزی یاسوج قول همکاری برای رفع مشکلات عدیده داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۷    
با وجود کمبود اعتبارات و مشکلات مالی پروژه های راه و شهرسازی در شهرستان فسا فعال می باشند.به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، جعفر زاهدی مدیر کل راه و شهرسازی فارس در سفر یک روزه خود که نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، انور حبیب زاده در جلسه شورای فرهنگ عمومی از عدم حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه انتقاد کرد و گفت: اعلام شده بود که مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه حضور پیدا می کنند اما باز برای این شهرستان وقت نگذاشتند و این کوتاهی را با وزیر ارشاد مطرح می کنم . ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس، با تکذیب این خبر که آثار تاریخی شهرری در حال نابودی هستند تاکیدکردکه کمبود اعتبارات باعث تضعیف روند نگهداری از این آثار شده است به همین دلیل دولت باید در بودجه 1400 اعتبارات بیشتری به نگهداری از آثار تاریخی پایتخت اختصاص دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی با اشاره به تحریم های موجود و کمبود نقدینگی ها که تأثیر نامطلوبی بر روند اجرای پروژه های عمرانی گذاشته، گفت: به منظور جبران این موضوع و پیش بردن برنامه های توسعه ای استان از توان دستگاه های حاکمیتی کمک گرفتیم.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۳:۰۴    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و کمبود اعتبارات دولتی در تلاش هستیم که بیشتر منابع مالی مورد نیاز طرح های در دست اجرا را از طریق مدل های جدید و اعتبارات غیردولتی تامین کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- یکی از مهم ترین معضلات این روزهای دامپزشکی گناباد، کمبود اعتبارات و نیرو ست؛ مسئله ای که بر سلامت شهروندان اثرگذار است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: کمبود اعتبارات یکی از مهمترین موانع پیشرفت در پروژه ها است و بر اساس آیتم های موجود اعتبارات در نظر گرفته شده نسبت به نیازمندی های جاده ها در حداقل است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با بیان اینکه تعلل مدیران در فروش املاک مازاد دستگاه ها پذیرفتنی نیست از امور اقتصادی و دارایی خواست: در صورت تعلل مدیران، اموال مازاد دستگاه ها را راسا به مزایده بگذارد و درآمد آن را برای رفع کمبود اعتبارات هزینه ای دستگاه ها اختصاص دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان-درحالی یک سال و نیم از تخریب یخدان میرفتاح ملایر بر اثر بارش های سیل آسا می گذرد که همچنان کمبود اعتبارات مانع از مرمت این بنای تاریخی شده و تعمیر آن معطل 400میلیون تومان اعتبار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- محیط بانان جان برکفان و ناجیان بی ادعای حیات وحش به شمار می روند که در استان سمنان با وجود مشکل نیروی انسانی، کمبود اعتبارات و فرسودگی تجهیزات و ناوگان حمل و نقل، شجاعانه از حیات وحش و طبیعت به عنوان یادگاری از گذشته و میراثی برای آینده حفاظت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۱۰    
سنندج - ایرنا - سرمربی تیم راه یاب ملل کردستان گفت: دیر تشکیل شدن تیم و کمبود اعتبارات نسبت به دیگر تیم ها باعث نشد ضعیف تر عمل کنیم بلکه پا به پای دیگر تیم ها می جنگیم و حریف از پیش باخته و یا دست و پا بسته ای برای دیگر تیم ها نخواهیم بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در دیدار با رضا اردکانیان وزیر نیرو و معاونان وی با تاکید بر وجود مشکلات و کمبود اعتبارات دولت به مشکلات برق در استان خصوصا شهرستان لاهیجان و سیاهکل اشاره داشت و گفت: بسیاری از روستاها در این شهرستانها با قطعی مکرر برق روبرو هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۳۱    
لیگ دسته یک بسکتبال کشور به زودی آغاز می شود و تیم ها از جمله تیم رعد پدافند هوایی فسا نماینده استان فارس در حال آماده سازی تیم خود برای شروع مسابقات هستند.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۷    
بازدید مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی از هواشناسی به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان خراسان شمالی، درخشانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان در بازدید از اداره کل هواشناسی با اشاره به تنگناهای مالی در استان نسبت به جبران کمبود اعتبارات جاری هواشناسی در حد امکان و توان قول مساعد داد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با بیان اینکه بروز سیل اخیر در تالش به عوامل متعددی بر می گردد گفت: برخی از مدیران به بهانه نداشتن منابع مالی تن به کار نمی دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۰    
گروه استان ها- نماینده مردم ممسنی در مجلس با اشاره به گزارش منتشر شده درباره محرومیت منطقه "تنگ خاص" گفت: کمبود اعتبار یک بحث است که در یکی دو سال گذشته رخ داده است اما دلیل نمی شود که همه مشکلات را به کمبود اعتبار گره بزنیم.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان پنجشنبه (سوم مهرماه) به منظور حضور در آئین افتتاح بزرگترین سالن ورزشی سرپوشیده به استان کردستان سفر کرد. احداث سالن 6 هزار نفری مجموعه ورزشی 22 گولان سنندج که امروز به افتتاح رسید ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس، کمبود اعتبارات از سوی شهرداری ها را مانع اصلی نوسازی ناوگان اتوبوسرانی و ناوگان حمل و نقل عمومی کشور دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۳:۴۰    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس مجمع خیرین ورزش یار کاشمر گفت: این روزها حال و روز ورزش شهرستان کاشمر خیلی خوب نیست و کمبود اعتبارات دولتی نمی تواند جوابگوی امور ورزش، نیازهای ورزشکاران و تهیه تجهیزات مورد نیاز باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کمیته ورزش و تربیت بدنی مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه درست در حوزه ورزش همگانی وجود ندارد و به علت کمبود اعتبارات در حوزه ورزش، معمولا در این زمینه بسیار مشکل داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۷:۲۰    
گروه استان ها- اجرای طرح فاضلاب در برخی محلات حاشیه نشین سبزوار از جمله کلاته سیفر آغاز شده؛ طرح هایی که اعتبارات همواره سد محکمی در برابر پیشرفت آنها است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: حال و روز هنر در شرایط کرونایی خوب نیست و کمبود اعتبارات نیز مزید بر علت شده و شرایط را بر هنرمندان سخت کرده است. ...