چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۸:۲۳Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمبود اعتبارات»

ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان با اشاره به اینکه 80 دستگاه ماشین آلات سنگین و مهندسی مشغول ترمیم، بازسازی و ایمن سازی راه های این استان در برابر سیلاب هستند گفت: انجام نشدن وظایف در این زمینه توسط دستگاه های اجرایی به دلیل کمبود اعتبارات و نبود ماشین آلات قابل قبول نیست.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۴:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مسعود منصور دوشنبه شب در برنامه تلویزیونی تیتر امشب افزود: متاسفانه به دلیل کمبود اعتبارات مورد نیاز در دستیابی به حد نصاب تعیین شده ( 10 میلیون هکتار آبخیزداری) در قانون موفق نبودیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اشاره به کمبودهای مالی برای حمایت از پروژه ها گفت: با مجلس مذاکرات صورت گرفت، ولی ما همواره تلاش کردیم که در پرداخت اعتبارات پروژه خللی ایجاد نشود.
دنیای سفر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و #گردشگری گلستان با اشاره به کندی مرمت بناها و آثار تاریخی استان به دلیل کمبود اعتبارات، گفت: متأسفانه اعتبارات موجود کفاف مرمت آثار تاریخی #گلستان را نمی دهد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تار و پود عقب ماندگی ارشاد از کمبود اعتبارات و ناکارآمدی راه سختی را پیشروی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار داده و که به دنبال تحول در جریان فرهنگ و هنر و رسانه استان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در بحث اعتبارات برای آسیب اجتماعی با کمبود مواجه ایم، گفت: این کمبود اعتبارات برای آسیب های اجتماعی در بودجه 1401 شدیدتر است، به طوری که متوسط عدد بودجه ای سنواتی آسیب های اجتماعی سالیانه نیم درصد است اما این رقم در بودجه 1401 ...
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: درد ورزش کل کشور نبود زیرساخت های مناسب برای رشته های ورزشی و کم بود اعتبارات ورزشی است که مسئولین کشور باید نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: آزاد راه ارومیه _ تبریز نیازمند جذب سرمایه گذار است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ایلام در مجلس از کمبود اعتبارات که باعث عدم خنثی شدن مین ها در این استان شده است انتقاد کرد و گفت: اعتبارات به صورت قطره چکانی به مرکز مین زدایی کشور تزریق می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
علی محمد قادری در سفری سرزده ضمن بازدید از مراکز و شهرستان های استان البرز در نشستی صمیمی با کارکنان این استان دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش بازارکار از روابط عمومی و امور بین الملل، علی محمد قادری ...
در لایحه بودجه سال 1401 اعتبارات بخش آب (فصل منابع آب و فصل آب و فاضلاب) حدود یک پنجم کل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای امور اقتصادی کشور را تشکیل می دهد که سهم اعتبارات بخش آب در لایحه بودجه سال 1401 نسبت به قانون سال 1400 کاهش داشته است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که تیم فوتبال هفت نفره در حال آماده سازی خود برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان اسپانیا است، هنوز تکلیف این تیم به دلیل عدم تامین اعتبارات برای اعزام به این مسابقات مشخص نیست ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۵:۱۱    
اصفهان - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بخش های پژوهش، فناوری و فرهنگی بیشترین آسیب را به دلیل حل نشدن مشکلات اعتباری و کمبود منابع مالی در دانشگاه ها می بینند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۰۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی گفت: امکان درآمدزایی نداریم اما با این حال هیچ برنامه ورزش روستایی به تعویق نیفتاده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در بهارستان در راستای حمایت از رونق اقتصادی با تکیه بر توانمندی دانش بنیان، سازمان برنامه و بودجه را موظف کردند تا تعهدات مالی دستگاه های اجرایی به واحدهای تحت حمایت قانون جهش تولید دانش بنیان را از محل بودجه این دستگاه ها تسویه کند که این مسئله موجب می شود موتور محرکه شرکت های دانش ...
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: کمبود اعتبارات سبب می شود از فعالیت های پیمانی صرف نظر و با حداقل امکانات فعالیت های امانی را به انجام برسانیم.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۱:۲۳    
فاش نیوز- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، علت تکرار برخی از احکام ایثارگری در لایحه بودجه 1401 را ادامه نگاه حمایتی مجلس به ایثارگران دانست. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: با کمبود اعتبارات برای حفظ و نگهداری راه ها، زنگ خطر نابودی آن ها در استان به صدا درآمده لذا اولویت این اداره کل تعمیر و نگهداری نقاط حادثه خیز و ایمنی جاده هاست.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خیرالله رخشانی مهر در گفت و گو با خبرنگار مهر ، اظهار کرد: فروش املاک مازاد در آموزش و پرورش یک ظرفیت بی نظیری است که همه مدیران آموزش و پرورش و نوسازی باید در استان ها از این ظرفیت قانونی در جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام استفاده کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۲۱:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: باوجود افزایش 52 درصدی بودجه بنیاد شهید باز هم کمبود اعتبارات جدی داریم. در بودجه 1401 برای نخستین بار، پاداش پایان خدمت جانبازان لحاظ شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۰۷:۰۶    
پس از گذشت 10 سال از اجرای طرح کمربند سبز اهواز، اما این طرح به دلیل چالش های متعدد همچنان نیز تکمیل نشده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس،گفت: پروژه مهم چشمه نور برای کمبود اعتبارات روی زمین نماند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۲۰:۲۱    
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه عدالت و مردمداری، سیاست اصلی دولت سیزدهم است، گفت: ما نیز بعنوان نماینده دولت در شهرستان خود را مکلف به تبعیت از این سیاست می دانیم. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۴:۰۸    
مدیرکل امور کتابخانه های استان ایلام گفت: کمبود اعتبارات و عدم همکاری برخی از ادارات و سازمان ها مشکلات بسیاری را برای نهاد کتابخانه ها به دنبال داشته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
همدان-استاندار همدان بابیان اینکه پروژه آبرسانی به همدان سال 86 آغاز و به دلیل کمبود اعتبارات تاکنون راه اندازی نشده است،گفت: 10 کیلومتر از اجرای پروژه باقی مانده که باید تا اوایل سال آینده تکمیل شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: کمبودها و مشکلاتی از جمله کمبود اعتبارات مالی در حوزه فرهنگ و هنر وجود دارد و باید این کمبودها در راستای ارتقای جایگاه هنر و حمایت از هنرمندان و فعالان این حوزه برطرف شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۷    
یک منبع آگاه از تعطیل شدن مجدد پروژه ساخت سد شوریجه شهرستان سرخس به دلیل کمبود اعتبارات خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
روستاهای استان اردبیل کماکان راه مناسبی ندارند، برخی از روستاها تاکنون رنگ آسفالت هم به خود ندیدند که همه ساله باعث دلسردی و مهاجرت اهالی می شود؛ البته امسال سفر ریاست جمهوری به اردبیل و اختصاص اعتباری جداگانه برای این امر، راهی روشن را برای روستاها تداعی می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به کمبود اعتبارات تغذیه در دانشگاه ها گفت: این نگرانی وجود دارد که تامین تغذیه دانشجویان به دلیل کمبود اعتبارات با مشکل مواجه شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ مسعود سعادتی روز پنجشنبه در جلسه کارگروه مشترک اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر شهرستان میانه از محدودیت و کمبود اعتبارات و امکانات اختصاص یافته از سوی استان به شهرستان میانه در حوزه مقابله و مبارزه با آسیبهای اجتماعی انتقاد کرد و افزود: این شهرستان و وسعت و [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ابوعلی کمبود اعتبارات استانی را موجب سخت تر شدن کار این مجموعه برای اجرایی شدن طرح ها دانست.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تحریم ها و کمبود اعتبارات از جمله موانع تهیه تجهیزات دید در شب برای بالگردهای اورژانس هوایی کشور است و برای تهیه آن چند شرکت دانش بنیان در حال طراحی این سیستم هستند
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۴    
گروه استان ها- یک چهارم مساحت جنگل های هیرکانی در استان گلستان واقع شده و نیمی از جنگل های ثبت شده در میراث جهانی یونسکو را در اختیار دارد که نشان از درجه بالای اهمیت عرصه های جنگلی گلستان است اما این عرصه ها همواره در آتش کمبود اعتبارات می سوزد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۲    
حجت الاسلام محمدی لائینی گفت: کمبود اعتبارات و مسائل مالی از دغدغه های جدی در حوزه های مختلف است و باید با رفع این موانع، لشکر سایبری از طلاب جوان و نوجوان نیاز جامعه است که بسیاری از این افراد مهارت های فراوانی در فضای مجازی دارند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حسینی گفت: کمبود اعتبارات دولتی و درآمدی شهرداری ها، مشکلات کارگری و انباشت مشکلات شهرداری خدمت رسانی در حوزه شهری را دچار مشکل کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- فرماندار شهرستان بانه با تاکید بر اینکه انتخاب شهرداران باید هوشمندانه باشد گفت: مهمترین معضل شهرداری ها بویژه در شهرهای کوچک کمبود اعتبارات است که این معضل نباید مانعی بر سر راه انجام فعالیت ها شود.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۸:۲۳    
اجرای پروژه های عمرانی در تهران نیازمند هزینه های بالایی است و در شرایط فعلی با کمبود اعتبارات و محدودیت ها به نظر می رسد اجرای ابرپروژه ها به آسانی صورت نگیرد. در کنار اینها، هم اکنون پروژه های نیمه کاره ای هم وجود دارد که باید به سرانجام برسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۹    
ایسنا/لرستان مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: با توجه به کمبود اعتبارات از خود فرمانداری ها، بخش داری ها و دهیاری ها برای ترمیم شبکه سرقت شده تلفن ثابت و تبدیل آن به خاکی کمک گرفته ایم.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۸    
فرماندار البرز در برنامه زنده تلویزیونی گفتمان گفت : افزایش تعداد 8 نانوایی به 15 نانوایی در مهرگان از جمله اقدامات صورت گرفته بمنظور رضایتمندی مردمی است .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار شهرستان تنگستان گفت: اکثر پروژه های شهرستان تنگستان در حوزه آب به دلیل کمبود اعتبارات عمرانی بر زمین مانده است
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۶:۵۲    
نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: عقب ماندگی استان قزوین در حوزه بهداشت و درمان ناشی از نبود اعتبارات مناسب است که بایستی در این دولت برطرف شود
فاخته نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
1400-08-20 12:16 به گزارش فاخته به نقل ایسنا، سیدحمید عبدی در این باره افزود: مشکل اصلی کشتارگاه بشرویه، کمبود فضای کشتاری است که با کمبود اعتبارات مواجه است و اتاق انتظار دام و محل نگهداری پوست ها در مکان غیر بهداشتی انجام می گیرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۷:۱۱    
گروه استان ها روند اجرایی سه کتابخانه عمومی در استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از سال ها به دلیل کمبود اعتبارات رضایت بخش نبوده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کردستان تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی به لحاظ بهره مندی از راه های مناسب از محروم ترین استان های کشور بوده است و براساس آمار موجود این استان در حال حاضر حدود هشت هزار کیلومتر راه دارد که 6 هزار و 100 کیلومتر از این میزان راه روستایی و یک هزار و 900 کیلومتر بین شهری است.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۰:۵۴    
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت: ارائه برنامه از سوی دستگاه های اجرایی متولی استان برای مبارزه با مواد مخدر الزامیست. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی روح الله حسین پور صبح امروز در جلسه فوق العاده شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ...
تا کنون 1585 نقطه پرحادثه در جاده های کشور شناسایی شده است که اکنون با کمبود اعتبارات لازم ، سرعت اصلاح و ایمن سازی آنها کافی نیست و در صورت تامین اعتبار لازم توانایی اصلاح سالانه 1000 نقطه پرحادثه در محورهای مواصلاتی وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه گفت: به دلیل کمبود اعتبارات 401 کلاس درس استان کرمانشاه در انتظار تجهیز سیستم گرمایشی استاندارد هستند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۲۲:۲۴    
سید مرتضی حسینی و مهدی اسماعیلی نمایندگان مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی با داوود بهبودی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کردند. ...
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۲۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون حقوقی مجلس گفت: بیش از 70 هزار پروژه عمرانی در کشور به علت کمبود اعتبارات ناتمام باقی مانده است.
خبربانو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون قضایی سازمان زندان ها در بازدید انسیه خزعلی از ندامتگاه زنان استان تهران گفت: متأسفانه به دلیل کمبود اعتبارات شاهد فرسودگی زندان ها هستیم؛ منابع اعتباری متناسب با جمعیت کیفری و نوسازی امکانات رفاهی به سازمان زندان ها تعلق نمی گیرد.