دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۵:۱۰May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمبود اعتبارات»

استاندار خراسان جنوبی از راه ها به عنوان یکی از مهم ترین شاخص های توسعه نام برد و تأکید کرد: تدبیر، تلاش و توسعه در این حوزه بدین معناست که با توجه به نیازها و کمبود اعتبارات تنها با تدبیر و تلاش به صورت عملیاتی و تعامل دستگاه ها می توان به توسعه دست یافت.
مدیر کل راه و شهرسازی فارس اعلام کرد: با وجود کمبود اعتبارات و مشکلات مالی پروژه ها و موانع متعدد پروژه های راهسازی در شرق فارس فعال هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
شرایط آبی در تابستانِ پیش رو سخت تر خواهد بود لذا لزوم مدیریت مصرف و صرفه جویی در استفاده از آب امری ضروریست که باید مدنظر همگان باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ نبود زیرساخت های مناسب در استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه مناطق روستایی باعث شده تا هر روز شاهد خالی شدن روستاها از سکنه باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی گفت: باوجود اعتبارات محدود، اما با روحیه جهادی و انقلابی، در حد بضاعت و توان خود کمک شده تا در بخش های مختلف انتظامی و مرزبانی تجهیزات و زیرساخت های مورد نیاز را تامین کنیم، اما به دلیل کمبودها و محدودیت ها در اعتبارات با ایده آل های خود فاصله داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۲۰    
مدیر کل محیط زیست فارس از احتمال شیوع خشکسالی و طاعون و دستان خالی محیط زیست برای مبارزه با این مشکلات خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
آستارا- نماینده آستارا در مجلس با اشاره به تنش آبی بیشتر روستاهای این شهرستان در فصل گرم، گفت: با توجه به کمبود اعتبارات دولتی، مشارکت خیران و بخش خصوصی برای رفع این مشکل ضروری است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
علی محمد طهماسبی بیرگانی گفت: تفاوت عمده ای که امسال نسبت به سال های گذشته با آن روبه رو هستیم کمبود بارش ها در روزهای ابتدایی سال جدید است و زمانی که یک منطقه ای خشک و یا خالی از پوشش گیاهی باشد بیش از دیگر عوامل باعث ایجاد گرد و غبار خواهد شد که در 10 روز اول فرودین و چند روز اخیر شاهد آن بودیم.
نشست هم اندیشی امور راه و شهرسازی سازمان بازرسی کل کشور و سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای به منظور تبادل نظر و ارائه انتظارات، دغدغه ها و مشکلات و ارائه راهکارهای لازم در سال جدید برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
طرح تفریحی گردشگری سرابله مهمترین طرح گردشگری این شهر است که به علت کمبود اعتبارات نیمه کاره رها شده است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بخش جرگلان واقع در شهرستان مرزی راز و جرگلان سال ها است که از کمبودهای زیرساختی به علت کمبود اعتبارات رنج می برد، حال معتمدان این بخش مرزی و محروم استان برای کاستن این کمبودها، خیران این منطقه را به پای کار دعوت کرده اند که خوشبختانه آنان نیز پنجره امید خود را به روی این تقاضا گشودند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساخت نخستین پردیس سینمایی استان با عنوان پردیس سینمایی امید در شیروان 11 مهرماه سال 99 با حضور استاندار خراسان شمالی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی آغاز شد که در سایه کمبودها، پیشرفت فیزیکی ناچیزی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۱    
محور ایلام - سرابله - حمیل به طول 78 کیلومتر سال هاست به علت کمبود اعتبارات عملیات راهسازی در آن به کندی انجام می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
غیاثی به اقدامات حوزه فرهنگ و هنر علیرغم کمبود اعتبارات اشاره کرد و گفت: سهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از بودجه فرهنگی کشور را 13 درصد است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۰    
کرمان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت : 920 مورد از ساختمان های دستگاه های زیرمجموعه جشنواره شهید رجایی در کرمان مورد ارزیابی قرار گرفت که بیش از 35 درصد از این ساختمان ها مناسب سازی شده و 65 درصد به دلایل مختلفی از قبیل کمبود اعتبارات و قدیمی بودن ساختمان ها همچنان مناسب سازی نشده است
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد در سال جاری با توجه به کمبود اعتبارات و بیماری کرونا در شهرستان و استان بی نظیر بوده
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی از کمبود اعتبارات این فدراسیون با وجود این همه پیشینه گلایه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت : 920 مورد از ساختمان های دستگاه های زیرمجموعه جشنواره شهید رجایی در کرمان مورد ارزیابی قرار گرفت که بیش از 35 درصد از این ساختمان ها مناسب سازی شده و 65 درصد به دلایل مختلفی از قبیل کمبود اعتبارات و قدیمی بودن ساختمان ها همچنان مناسب سازی نشده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۲۷    
اجرای طرح آمایش آموزش عالی در ماه های پایانی عمر دولت با شتاب، عجله و بدون کار کارشناسی در قالب یک نامه اداری از بالا به پایین، اعتراضات زیادی برانگیخته است ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در مراسم درختکاری روستاهای چپرقویمه و داشلی برون شهرستان اظهار کرد: با توجه به محدودیت منابع مالی و کمبود اعتبارات در دو سال گذشته در راستای توسعه فضای سبز شهرستان تلاش بسیار انجام شده است. ...
طلوع کرمان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۸    
زند اقطاعی فرماندار بافت به منظور رسیدگی به وضعیت شهرداری و شهر جدید تاسیس کشکوئیه از این شهر بازدید کرد. فرماندار ضمن بازدید از پروژه ها واقدامات انجام شده شهرداری درجلسه ای با شهردار واعضای شورای شهر مسائل ومشکلات موجود از جمله کمبود اعتبارات وامکانات وماشین آلات ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
قنات های استان ایلام مرگ را به نظاره نشسته اند چرا که حفر چاه های غیرمجاز و عدم لایروبی مناسب سبب شده تا شاهد خشکی قنات ها یکی پس از دیگری باشیم و به گفته متولیان امر کمبود اعتبارات از عوامل جلوگیری از احیا این قنات ها بوده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۵    
سمنان- کمبود اعتبارات یا بی تدبیری مدیران، شرایط و آخرین وضعیت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار و افتتاح یک طرح آبرسانی در غرب استان سمنان سرتیتر عناوین اخبار و تولیدات خبری رسانه بازار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کلنگ ساخت طرح تونل کبیر کوه به عنوان یکی از مهمترین طرح های راه سازی استان سال89 به زمین زده شد، اما تکمیل آن در پیچ و خم کمبود اعتبارات گرفتار شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۲    
سمنان- این روزها کلید واژه مسئولان استان سمنان کمبود اعتبارات است حال آنکه اگر در بسیاری پروژه های نیمه کاره از ورزش و جوانان، میراث تا راه و شهرسازی و ... بکاویم خواهیم دید، مشکل تدبیر است این بخشی از یادداشت محمد باقری کارشناس حوزه راه و شهرسازی برای بازار استان سمنان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۰    
مسجد جامع جوادالائمه(ع) دیهشک طبس با بیش از 50 سال قدمت، علی رغم کمبود اعتبارات در سال های اخبر، به کانونِ همدلی برای دستگیری نیازمندان و پاتوقی برای ترویج کمک های مومنانه تبدیل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: عدم اتمام برخی پروژه ها مربوط به کمبود اعتبارات نیست بلکه اختلافات دستگاه های اجرایی با یکدیگر است که نباید شاهد چنین معضلاتی باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سردار زهرایی گفت: با وجود کمبود اعتبارات امسال 12 هزار گروه جهادی با تکیه بر روحیه بسیجی در کشور ایجاد شد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به ساخت شش سد در استان گفت: با تلاش های صورت گرفته شاهد افزایش 7.5 برابری ظرفیت آب شیرین کن ها هستیم ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۲:۲۰    
فکرشهر- مصطفی منفرد: با توجه به خبر چند روز گذشته فکر شهر مبنی بر پیگیری مشکلات شناور سورو بندر ، مبنی بر بازگشت این شناور از تاریخ (دوشنبه 27 بهمن ماه) به مسیر دریایی خارگ-بوشهر ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای پروژه راه آهن گرگان-بجنورد- مشهد با اعتبار20 هزار میلیارد تومانی به بن بست می خورد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: احداث راه آهن غرب کشور به علت کمبود اعتبارات پیشرفت مناسبی ندارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: معلولیت علتی برای محرومیت نیست اما در سایه کمبود اعتبارات شاهد محدودیت معلولان هستیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۲    
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در دهه فجر 22 پروژه آموزشی ورزشی با اعتباری بالغ بر 680 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد. ...
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اگر بخواهم عملکرد شورای دوره پنجم را مورد ارزیابی و به آن نمره بدهم نمره من متوسط رو به بالا خواهد بود/ انتظارات مردم با اختیارات قانونی شوراها هم خوانی ندارد/ مسجدسلیمان از سوء مدیریت ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: استان ایلام دارای پروژه ها و طرح های نیمه تمام متعددی است که گرفتار مدیریتی ناکارآمد، کمبود اعتبار و بهانه های مختلف شده اند، درحالی که این پروژه ها برای استان بسیار حیاتی هستند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۸:۰۵    
نصیرایی با بیان اینکه مبارزه با آفات و بیماری ها یکی از وظایف ذاتی سازمان جهاد کشاورزی است، از کمبود اعتبار در این زمینه خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: ساخت مرکز خدمات جامع سلامت روستایی باباامان که از سال 95 به علت کمبود اعتبارات متوقف شده بود، با پیگیری و تلاش های مضاعف و تخصیص اعتبارات مناسب مجددا از سر گرفته شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۱    
درویشی با بیان اینکه کمبود اعتبارات مهم ترین مشکل احیا و مرمت قنوات است، گفت: اگر به بحث احیا و مرمت قنوات اعتبار خوبی تخصیص یابد قطعا شاهد تثبیت جمعیت در روستاها و افزایش حداقل 20 درصدی دبی قنوات خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: تبلیغات اسلامی از کمبود اعتبارات فرهنگی و نیز عدم وجود منابع مالی برای اجرای طرح های فرهنگی و دینی در استان اردبیل رنج می برد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل راهداری استان زنجان با بیان اینکه "امسال 2هزار و 100 کیلومتر از محور های مواصلاتی استان خط کشی شده است" گفت: در رفع 15نقطه حادثه خیز مهم استان زنجان به دلیل کمبود اعتبارات دچار مشکل هستیم.
وی افزود: در سال های اخیر شاهد عدم پرداخت کامل مطالبات سربازان به شکل پیش بینی شده در قانون بودیم که بر اساس اعلام وزیر محترم دفاع و مسئولین ارشد ستاد کل نیروهای مسلح اصلی ترین دلیل این موضوع کمبود اعتبارات و نداشتن ردیف بودجه ای خاص در قوانین سنواتی بودجه است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
[ad_1] خبرگزاری مهر – گروه استان ها: محور ازنا – شازند به طول 70 کیلومتر شهرستان ازنا را به استان مرکزی متصل می کند که بیش از 35 کیلومتر از این محور در شهرستان ازنا واقع شده و هم اکنون چهار خطه شدن این محور به دلیل کمبود اعتبارات نیمه تمام باقی مانده است. تکمیل ازنا – شازند در میان وعده ها ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۱    
صادقی با اشاره به روند کند اجرای طرح توسعه اورژانس بیمارستان شهید آتشدست شهرستان نهبندان، گفت: در حال حاضر این پروژه با پیشرفت فیزیکی 45 درصدی به دلیل کمبود اعتبار تعطیل است.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
کوشکی با اشاره به تکمیل 14 پروژه عمران شهری خرم آباد، گفت: با توجه به کمبود اعتبارات و مشکلات مالی، هزینه های در نظر گرفته شده برای تکمیل پروژه ها جوابگو نیست و نیازمند تامین اعتبار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۲    
گروه استان ها- نماینده مردم سلماس در مجلس با بیان این که بخشی از مشکلات حوزه وزارت کشور در شهرستان ها به کمبود اعتبارات شهرداری ها بر می گردد گفت: انتظار می رود که مجموعه وزارت کشور دید مثبتی برای افزایش اعتبار شهرداری سلماس و تازه شهر داشته باشد.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۸    
مسئولان محلی شهرستان میناب دلیل کندی عملیات بهسازی و تعریض محور میناب به بخش سندرک را کمبود اعتبارات عنوان می کنند اما سال هاست که این محور سبب بروز حوادث مختلف شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۰۱    
گروه استان ها- این روزها با توسعه ساخت و سازهای شهری و حفاری های غیر مجاز شاهد از بین رفتن آثار تاریخی هستیم و در این بین کمبود اعتبارات نیز معضلی مهم در حوزه مرمت آثار تاریخی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۲    
بخشدار مرکزی مهاباد با بیان اینکه از 87 روستای بخش مرکزی 67 روستا دارای نهاد دهیاری است، گفت: بیشترین مشکل دهیاری ها، موضوع کمبود اعتبارات است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: در اجرای عملیات آسفالت و روکش جاده های روستایی با کمبود اعتبارات روبه رو هستیم و منابع استانی پاسخگو نیست.