جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۴۶Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجاهدین»

رویداد 24   ۴ ساعت پیش    
مریم رجوی رهبر سازمان مجاهدین خلق خودش را به عنوان جایگزین جمهوری اسلامی معرفی کرده است!
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۶:۵۴   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری اصولگرای تسنیم نوشت: در خبرها خواندم که خانم بدرالسادات خامنه ای خواهر تنی رهبر انقلاب از ایشان اعلام برائت کرده است و به صف اغتشاش گران پیوسته است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مسعود کشمیری - عامل شهادت شهیدان رجایی و باهنر - به رغم این که عضو سازمان مجاهدین خلق بود، همواره تندترین مواضع را علیه این سازمان می گرفت و حتی پیشنهاد کرده بود مقر رادیویی این سازمان بمباران شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه سیاست خارجی ایران اکونومیست، حسن حیرانی با انتشار ویدیوی گفت: یک ماهی است با توطئه مریم رجوی و بخش فاسد دولت آلبانی در بازداشت غیرقانونی در کمپ بسته ای هستیم که پرچم سازمان ملل را هم یدک می کشد. ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۴۱    
عبارت هایی مثل regime change و free iran مختص سازمان مجاهدین خلق(منافقین) است. این بار، احتمالا به توصیۀ مشاوران غربی و کارفرمایان عبری-عربی، جلیقه ها و بَنِرهای زردرنگ، و پوسترهای مریم و مسعود را گذاشتند کنار و چراغ خاموش حرکت می کنند، اما با ادبیات شان لو می روند. تصاویر زیر گویای همین مسئله است
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ندامحمد ندیم، سرپرست وزارت تحصیلات عالی طالبان در اظهارات تازه خود اخذ امتحان از اعضای طالبان برای تثبیت رتبه علمی آن ها را بی احترامی به علما خوانده است و گفته که درجه علمی یک مجاهد طالبان باید از روی تعداد مین گذاری هایی که انجام داده محاسبه شود!
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۸:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
طائب با معرفی گروه های مختلف دخیل در اغتشاشات اخیر اظهار کرد: مجاهدین خلق، کومله، حزب دموکرات، رادیکال های اصلاح طلب اصحاب فتنه اخیر بودند و متأسفانه برخی از جوانان ما نیز فریب خوردند و با این جریان همراه شدند. کاری که ما باید انجام دهیم این است که جوانان خود را دریابیم و آن ها را روشن کنیم.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۳    
مولوی حسن زهی بیان کرد: یکی از وظایف ما عزت و اعتبار بخشیدن و روحیه دادن به مجاهدین فلسطینی نه ناامید سازی آنها است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۱:۰۵    
آنچه در پی می آید، تحلیلی از خاطرات نو انتشار مسعود خدابنده، سرتیم محافظین مسعود رجوی و عضو سازمان موسوم به مجاهدین خلق است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهیه کننده مستند از تیرانا تا تهران با حضور در شبکه خبر از ویژگی های این اثر، فعالیت های انجمن های نجات و آسیلا و ماهیت حقیقی سازمان مجاهدین سخن گفت.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
محمدرضا صباغیان نماینده مردم بافق در مجلس با بیان اینکه برخی از این بی حجابی ها اعتراض به مسئولان، مجلس، قوه قضائیه و مجریه است گفت: وقتی حکومت یک دست شد تنها می شود و در این صورت دشمن طمع می کند. ما باید قبل از مذاکره با آمریکا با خودمان مذاکره کنیم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۹:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: یکی از اشتباهاتی که در ابتدای انقلاب مرتکب شدیم این بود که در زمینه جنایت هایی که مجاهدین خلق انجام می دادند، خود حاکمیت پیگیری قضایی می کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
محمد سلامتی دبیرکل سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی به رویداد24 می گوید: علت اصلی اعتراضات مردمی را باید در اهمال های داخلی و عملکرد مسئولان جستجو کرد. به همین دلیل نباید اعتراضات این روز ها را به خارجی ها نسبت داد.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از کتاب تهران تا تیرانا ؛ خاطرات مسعود خدا بنده، عضو سابق سازمان مجاهدین خلق و سرتیم حفاظت از مسعود رجوی که به کوشش محمد جعفربگلو تالیف شده در مجتمع ناشران قم برگزار می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سید محمد مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات وین، در توییتی نوشت: سازمان ملل تحت سلطه رژیم هایی غربی است که تسلیحات شیمیایی برای استفاده علیه ایران در اختیار صدام قرار دادند. رژیم هایی که میزبان گروهک های تروریستی ضدایرانی مانند مجاهدین خلق هستند ...
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۲:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا با اشاره به برگزاری جلسه ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل درخصوص ایران مدعی شد که واشنگتن به حمایت از مردم ایران ادامه خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده پارلمان اروپا در سخنانی در جلسه این مجلس برای انتقاد از سیاست های غرب در خاورمیانه پرسید آیا حمایت غرب از مجاهدین (منافقین) باعث شده کشورهای غربی غرق افتخار شوند؟
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – جنبش مجاهدین فلسطین، عملیات قدس را نشانه پوشالی بودن رژیم جنایتکار صهیونیستی دانست.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از خانواده اسرای سازمان مجاهدین خلق، خطاب به دولت آلبانی نامه بلندی را نگارش و امضا کردند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
گروه پرونده ویژه- یک نام در چندماه گذشته برای همه ما خیلی پرتکرار بوده است؛ حمید نوری . شهروندی ایرانی که منافقین او را به لانه گرگ ها کشانده اند و این بار خط و ربط تباهی شان به سوئد می رسد، کشوری در شمال اروپا و در شبه جزیره اسکاندیناوی که در تاریخ 40 سال گذشته ایران ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مجید شریف واقفی... یکی از رهبران سازمان مجاهدین خلق بود که توسط دیگر اعضای سازمان به خاطر تعلقات اسلامی اش کشته شد ... شریف واقفی در سال 1342 در واقعه پانزده خرداد در قم به رهبری سید روح الله خمینی در ردیف کفن پوشان به پشتیبانی از خمینی راهپیمایی کرد ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۷    
این موضوع مستند جدید شبکه پرس تی وی است که در مراسمی با حضور خانواده های اعضای محبوس گروهک مجاهدین خلق، در تهران اکران شد. شبکه پرس تی وی در تداوم روشنگری سیاست های دوگانه غرب در قبال مسائل حقوق بشری و رساندن صدای بی صدایان به گوش افکار عمومی دنیا ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رادیو بعثی گفت: سازمان مجاهدین خلق در این عملیات، 250 سرباز و افسر ایرانی از تیپ 64 ارومیه را به اسارت درآورده و بیش از 200 نفر از اعضای همین تیپ را به هلاکت رساند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برادر یکی از اسیران سازمان مجاهدین خلق با بیان اینکه این سازمان می تواند از طریق رسانه اغتشاشات فعلی را تحت تاثیر قرار دهد، گفت: سازمان مجاهدین تاکنون برای هیچ کس دلسوزی نکرده، بنابراین بهتر است فریب افکار بیگانه را نخوریم.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
هرچه به پایان جنگ نزدیک تر شدیم، حضور مجاهدین خلق موسوم به گروه منافقین در جبهه دشمن پررنگ تر شد. آنان در درگیری های عملیات نصر 9 حضور داشتند و در خصومت با مدافعان ایران، از بعثی ها مصمم تر نشان می دادند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۷:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
کتاب تهران تا تیرانا ؛ خاطرات مسعود خدا بنده، عضو سابق سازمان مجاهدین خلق و سرتیم حفاظت از مسعود و مریم رجوی از سوی انتشارات شهیدکاظمی روانه بازار نشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
سازمان مجاهدین خلق در سال 1344 تأسیس شد و نام این سازمان در ابتدا نهضت مجاهدین خلق بود که این سازمان در ابتدا مخالف ورود زنان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
3 سال از دستگیری حمید نوری به اتهام مشارکت در اعدام زندانیان سیاسی مجاهدین خلق و گروه های سیاسی چپ در تابستان سال 1367 می گذرد. در همین رابطه با خانواده حمید نوری به گفتگو پرداخته ایم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۱:۰۵    
اثری که هم اینک در معرفی آن سخن می رود، حاوی تحلیل ها و نیز اسنادی در باب کارنامه تقی شهرام از عوامل تغییر ایدئولوژی در سازمان مجاهدین خلق است که در سالیان اخیر نشر یافته است. اهمیت این مطالب صرف نظر از منتشر نشده بودن آنها، تحلیلی است که می تواند از شرایط درونی سازمان، در اوایل دهه 50 به دست دهد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ترور هایی که این روز ها شاهد هستیم، شباهت بسیاری به ترور های کور اوایل دهه 60 که توسط منافقین صورت می گرفت دارند. در تابستان 1360، منافقین توانسته بود حدود 30 هزار نیروی مسلح را برای کشت و کشتار مردم اجیر کند.
آنا / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان رشته های کامپیوتر و آی تی دانشگاه های کشور در نامه ای به دبیر کل سازمان ملل نوشتند: مشکل اساسی آن است که رهبران ایران همزمان با پیشبرد مذهب و دین در ایران، یک دموکراسی واقعی را در ایران جلو بردند؛ و این دموکراسی، واقعی ترین دموکراسی منطقه است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
این مستند محصول شبکه پرس تی وی است که در راستای روشنگری سیاست های دوگانه غرب در قبال مسائل حقوق بشری و رساندن صدای بی صدایان به گوش افکار عمومی دنیا تولید شده است ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۰:۲۸    
براساس آمار اعلامی از سوی بنیاد هابیلیان، بیش از 17 هزار شهید ترور در کشور داریم که به دست 30 گروهک تروریستی به شهادت رسیده اند که عمدتا توسط گروهک منافقین بوده است ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۰:۲۸    
عاطفه جعفری ، خبرنگار: این روزها روایت ها به سرعت تغییر می کند، انگار در یک پیچ تاریخی عجیب و غریب گیر کرده ایم. البته برای برخی شاید این روزها خیلی هم عجیب و غریب نباشد، کسانی که دهه 60 و اتفاقاتش را دیدند، این روزها را دیده اند و درک کرده اند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۸:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
مهر نوشت: مستند از تیرانا تا تهران با روایت ناگفته هایی از اعضای رهاشده از بند منافقین با حضور جمعی از افراد خانواده این رهاشدگان، رونمایی شد. مراسم رونمایی از مستند از تیرانا تا تهران با موضوع رهایی یافتگان از دام منافقان ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۳:۳۲    
وزارت خارجه امریکا مدعی شده که این کشور هیچ گونه کمکی به سازمان مجاهدین خلق (منافقین) نمی کند. این واکنش دستگاه سیاست خارجی امریکا در واکنش به موضع سخنگوی وزارت خارجه ایران است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول رسانه ای فیفا در جام جهانی 1998 گفت: دقیقه 30 بازی بود که دیدم خانمی با یونیفورم مجاهدین ایستاده و 3محافظ دورش است. گفت آن 2هزار نفری که پشت دروازه بودند بیایند توی زمین. 10دقیقه بعد از آغاز نیمه دوم، ژاک شیراک فرمان داده بود که 150سرباز مسلح بیایند داخل ورزشگاه و دور این دو هزار نفر بایستند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۱۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. آمریکا: مجاهدین خلق را نماینده مردم ایران نمی دانیم ...
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۰:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
ایالات متحده آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد هیچ نوع کمکی به مجاهدین خلق ارائه نمی کند و آن را یک جنبش دمکراتیک مخالف حکومت نمی بیند .
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای ضمن ادعای رد هرگونه حمایت از سازمان[تروریستی] مجاهدین خلق اعلام کرد که این گروه مخالف حکومت ایران را نماینده مردم ایران نمی داند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۲    
در میانه اعتراضات و اغتشاشات که متاسفانه تفکیک معترض و اغتشاشگر مقدور نیست و منافق و تروریست و داعشی خود را بین معترضان به نابسامانی های موجود در حوزه فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی پنهان کرده، در ذهنم دنبال راه حل مساله می گشتم. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۰    
تروریست های مجاهدین خلق با همان اتوبوسی که آمده بودند مجبور به فرار شدند. برعندازان با شعارهایی نظیر؛ مرگ بر تروریست و مرگ بر ستمگر چه مسعود، چه مریم منافقین را بدرقه کردند. مریم رجوی باید بپذیرد خود و گروهش هیچ جایگاهی در بین مردم ایران ندارد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن نوشت: سازمان مجاهدین خلق (منافقین) که سابقه اقدامات تروریستی اش در ایران کاملا مشهود و مستند است و حتی زمانی در لیست سازمان های تروریستی اروپا و آمریکا قرار داشت، حالا به راحتی و آزادانه در آمریکا و اروپا فعالیت می کند. ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت الاسلام محمد میرزامحمدی در آیین گرامیداشت اربعین شهادت شهید مهدی زاهدلویی که جمعه شب در حرم مطهر امامزاده سید معصوم(ع) برگزار شد با بیان اینکه خداوند در کنار اصل جهاد فی سبیل الله در سوره مبارکه نساء ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور طی تماس تلفنی با خانواده شهید سید روح الله عجمیان شهادت مظلومانه وی را تبریک و تسلیت گفت و از آنها دلجویی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۲۸   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور طی تماس تلفنی با خانواده شهید سید روح الله عجمیان، با تاکید بر اینکه فرزند شهید شما از مجاهدین راه خدا است ، شهادت مظلومانه وی را تبریک و تسلیت گفت و از آنها دلجویی کرد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور طی تماس تلفنی با خانواده شهید سید روح الله عجمیان شهادت مظلومانه وی را تبریک و تسلیت گفت و از آنها دلجویی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
سه سال از دستگیری حمید نوری به اتهام مشارکت در اعدام زندانیان سیاسی مجاهدین خلق و گروه های سیاسی چپ در تابستان سال 1367 می گذرد در حالی که دادگاه سوئد و مقامات قضایی این کشور هنوز نسبت به انتقادات جدی درباره چرایی و ماهیت تشکیل این دادگاه و حکم صادر شده پاسخی جدی نداده اند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مریم علوی طالقانی عضو شورای مرکزی سازمان تروریستی مجاهدین خلق به هلاکت رسید.