سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۲۳:۲۰Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تنظیم و نشر آثار امام خمینی»

جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در پی درگذشت والده حسین انتظامی پیام تسلیتی از طرف حجت الاسلام و المسلمین علی کمساری، رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) صادر شد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
در پی درگذشت نوه حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ قدرت الله علیخانی پیام تسلیتی از طرف حجت الاسلام و المسلمین علی کمساری، رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) صادر شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۶:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اخیرا اسناد متعددی مربوط به امام خمینی توسط موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) در حال انتشار است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
عصر ایران در گزارشی به بهانۀ انتشار 6 سند درباره نحوه شکل گیری و انتخاب اعضای شورای انقلاب و دستخط امام خمینی در اصلاح و تغییر اساسنامه پیشنهادی نکاتی از آن را تحلیل کرده است . ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران، نشست هم اندیشی معاونین پرورشی مناطق آموزش وپرورش استان تهران و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) برای ساماندهی بازدید ها و اردوهای دانش آموزی در حسینیه جماران برگزار شد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهشی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی: حسن پویا، معاون پژوهشی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) دفتر قم با تأکید بر اینکه پیامبر اکرم (ص) شاخصه های کرامت های انسانی را در اوج و عظمت آن رعایت کردند، گفت: پیامبر اکرم (ص) اگر امر به نماز می کرد و خودشان به نماز می ایستادند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آثار منتخب مهرواره بین المللی نقاشی اربعین در سالن نمایشگاهی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) به نمایش درآمد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
در پی درگذشت داماد علی یوسفی، مدیر موسسه چاپ و نشر عروج، پیام تسلیتی از سوی حجت الاسلام و المسلمین علی کمساری رئیس مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی منتشر شد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۵    
به گزارش جماران، جلسه شورای سیاست گذاری همایش شعر و حکمت؛ بررسی افکار و آثار علمای شاعر صبح امروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی کمساری، رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) در محل این موسسه برگزار شد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
کتاب ولایت فقیه ، حکومت اسلامی (تقریربیانات امام خمینی (س)) چاپ سی و پنج 1402 ، توسط مؤسسه چاپ و نشر عروج (وابسته به مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س)) منتشر شد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امین عارف نیا، معاون فرهنگی، هنری و ارتباطات مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) در پیامی درگذشت مادر محمدحسین رنجبران را تسلیت گفت.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- در ادبیات علوم اجتماعی، سیاسی تنظیم دین مظهر و تجلی رابطه دین و دولت محسوب می شود. بدیهی است این رابطه با توجه به تجربیات تاریخی، سنت های حاکم، شرایط فرهنگی و مولفه های نظام سیاسی کشور های مختلف ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۴:۵۹    
به گزارش جماران، مراسم عزاداری مدیران و کارکنان موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) به مناسبت دهه اول محرم، صبح امروز در حسینیه جماران برگزار شد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین علی کمساری رییس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) در پیامی درگذشت مادر حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر احسانی را تسلیت گفت.
جماران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در پی درگذشت حاجیه خانم فخری فلسفی تنکابنی، مادر احمد مسجدجامعی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو سابق شورای شهر تهران و همشیره مرحوم آیت الله محمد تقی فلسفی، خطیب مشهور تهران، پیام تسلیتی از سوی حجت الاسلام و المسلمین علی کمساری منتشر شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- حجت الاسلام والمسلمین هادی سروش گفت: خط امام هزینه دارد و از دو سوی حمله می شود که یک سوی آن سهم خواهان هستند که در جامعه فساد و تخریب می کنند و بخش دوم کسانی که در مقابل این حکمرانی قرار دارند متحجران هستند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۱:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
جماران نوشت: لاسلام والمسلمین سید حسن خمینی در نشست امام خمینی و حکمرانی بر محور نهج البلاغه که توسط موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی در حرم امام برگزار شد، با اشاره به پیام حضرت امام به کنگره هزاره ی نهج البلاغه در دهه 60 ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران، اجلاس مدیران و معاونان موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) در محل نمایندگی این موسسه در نگارستان امام خمینی شهر اصفهان برگزار شد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی قم در راستای پژوهش در سیره علمی و عملی حضرت امام خمینی(س) و نیز تکریم از وکلای شرعی ایشان در صدد برگزاری همایش نکوداشتی است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین علی کمساری رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی در پیامی درگذشت مادر گرامی اسحاق جهانگیری را تسلیت گفت.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، هنری و رسانه موسسه تنظیم و نشرآثار امام خمینی (ره) گفت: فرهنگ، هنر و صنایع دستی کلیدواژه های جدا نشدنی هستند و راه اندازی سرای فرهنگ و هنر در خانه موزه امام راحل در توسعه فرهنگی خمین نقش تأثیرگذاری دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۵:۲۵    
تفاهم نامه همکاری ایجاد سرای فرهنگ، هنر و صنایع دستی در بیت تاریخی امام راحل بین اداره میراث فرهنگی و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی در خمین امضا شد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۸    
به گزارش جماران، امروز چهارشنبه، 24 خرداد 1402، آیین انعقاد تفاهمنامه همکاری بین اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی و مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) با حضور امین عارف نیا، معاون فرهنگی هنری و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س)، مصطفی مرزبان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) گفت: دشمنان با روش های مختلف تلاش دارند تا روایت نادرستی و غیر واقعی از، اما راحل را به نسل جوان ارائه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۹:۳۷    
مدیر مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان گفت: نگاه امام(ره) در واقع به حجاب صرفا سیاسی و یا فرهنگی نیست بلکه خدامحورانه و انسان گرایانه به معنای تکریم مقام زن است و این دیدگاه در آثار امام(ره) به خوبی هویداست.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۴۷    
در پی انتشار اسناد جدید موسسه تنظیم ونشرآثار امام خمینی درباره جنگ و سالروز آزاد سازی خرمشهر ، سند جدیدی از بنی صدر منتشرشده است
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) گفت: به امام بی مهری های زیادی کردند و بر سر او هم چماق تکفیر بلند بود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
در پی انتشار اسناد جدید موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی درباره جنگ و سالروز آزاد سازی خرمشهر، سند جدید و منتشر نشده ای از سید محمد خاتمی منتشر شده است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران، در آستانه سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (س) محفل شعر در بیت خورشید با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی کمساری، رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی و تعدادی از شاعران آیینی در بیت تاریخی حضرت امام خمینی (س) در قم برگزار شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر موسسه تنظیم و نشرآثار امام خمینی (ره) اصفهان اظهار کرد: این مؤسسه اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری و آموزشی در استان اصفهان را به مناسبت سی وچهارمین سال روز ارتحال امام خمینی (ره) بزرگداشت شهدای پانزدهم خرداد در نظرگرفته است. ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی از کارگاه طراحی گرافیک امام مردم در حسینیه جماران بازدید کرد. همزمان با سی و چهارمین سالگرد رحلت امام خمینی (س) کارگاه طراحی گرافیک امام مردم با موضوع جنبه های شخصیتی اجتماعی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان از برپایی نمایشگاه آثار تجسمی گنجینه به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در اصفهان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر موسسه تنظیم و نشرآثار امام خمینی (ره) اصفهان از برگزاری نشست هنری شب فیلم خرداد به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی(ره) توسط این موسسه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
قزوین- مشاور پژوهشی مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) گفت: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام (ره) بازگشت اخلاق به سیاست و حاکمیت بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- مدیر موسسه تنظیم و نشرآثار امام خمینی (ره) اصفهان از برگزاری نمایشگاه بزرگ آثار تجسمی گنجینه 100 اثر هنری از اساتید برجسته این رشته، از 12 خردادماه در اصفهان خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۱    
این مستند درباره نگارش کتاب شریف تحریر الوسیله تالیف حضرت امام خمینی (س) است. تحریر الوسیله کتاب است حاوی فتاوای امام خمینی (س) به زبان عربی است که حضرت امام آن را در دوران تبعیدشان در ترکیه (1343 1344 شمسی) نوشته اند. تعداد بازدید : 6 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
تولیت مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) با بیان اینکه خودمان را نباید گرفتار بحث های بیهوده فضای مجازی بکنیم گفت: متدینین باید برای هوش مصنوعی آینده پژوهی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مجموعه آثار امام خمینی (ره) در حسینیه جماران با حضور تولیت مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) رونمایی شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۰    
سه روز پس از انتشار نقل قولی از امام خمینی(ره) درباره پایان جنگ با عراق پس از فتح خرمشهر به بیان مرحوم سیداحمد خمینی، روایت دیگری از سوی حمید انصاری، قائم مقام موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) درباره پایان جنگ منتشر شده که پازل ادامه جنگ پس از فتح خرمشهر را کاملتر می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
آیین رونمایی از مستند دلیل آفتاب به کارگردانی علی رضا محمدی با حضور رئیس مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) شامگاه چهارشنبه 3 خرداد در سینما فرهنگ برگزار شد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۷:۳۵    
به گزارش جماران، آیین رونمایی از مستند دلیل آفتاب با موضوع آغازگری جنگ تحمیلی و با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی کمساری، رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س)، سید محمد حسینی، معاون امور مجلس رئیس جمهور، علیرضا محمدی، نویسنده و کارگردان، حسین اعلایی، محسن هاشمی، جواد امام، الیاس حضرتی ...
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
لازم به ذکر است این مستند به نویسندگی و کاگردانی دکتر علیرضا محمدی و به همت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) تهیه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مستند دلیل آفتاب به کارگردانی علی رضا محمدی کاری از موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) روز چهارشنبه سوم خرداد رونمایی می شود.
یاسر احمدوند؛ رئیس سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در پاسخ به حجت الاسلام والمسلمین کمساری، مدیر موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی گفت: مردم استقبال خیلی گرمی از نمایشگاه داشتند و به رغم حاشیه هایی که رسانه های خارجی ایجاد کردند، شاهد نمایشگاه بانشاطی بودیم.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم بر نشر آثار امام در فضای مجازی و قالب های هنری تأکید کرد. آیت الله محمدی عراقی در حاشیه بازدید از غرفه بین الملل موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی در نمایشگاه بین لمللی کتاب تهران، در گفت و گو با خبرنگار جماران ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۰    
به گزارش جماران، مراسم عزاداری سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)، با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین علی کمساری، رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) در حسینیه جماران برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
موسسه چاپ و نشر عروج وابسته به موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) با کتاب های تازه در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران، نشست شورای فرهنگی ویژه سی و چهارمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی، با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی کمساری، رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س)، غلامعلی اصغریان، معاون فرهنگی و تبلیغات آستان مقدس امام خمینی، امین عارف نیا، معاون فرهنگی ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۸:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تارنمای جماران برای نخستین بار 4 سند منتشر کرده که نشان می دهد امام خمینی رهبر فقید انقلاب در 4 انتخابات (دورۀ اول مجلس خبرگان رهبری و ادوار اول و دوم و سوم مجلس شورای اسلامی) به چه کسانی با کدام گرایش های سیاسی رأی داده است. ...
گفتارنو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
حمید انصاری، قائم مقام موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی در ادامه انتشار اسناد منتشر نشده از امام خمینی و دفتر امام، در یادداشتی نوشت: برای اولین بار چهار فهرست شامل اسامی کسانی که امام خمینی در چند انتخابات حساس دهه اول انقلاب به ایشان رای داده است، منتشر می شود ...