چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۱۸:۳۹Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعزام دانشجو»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۲    
موسسه اعزام دانشجو نوید توسعه سیم آخر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
سامانه ثبت تأسیس مؤسسات و شرکت های اعزام دانشجو به خارج از 5 تیرماه فعال می شود و متقاضیان تأسیس مؤسسات و شرکت های اعزام دانشجو می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۵    
سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اسامی 144 موسسه مجاز اعزام به دانشجو را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مهلت ثبت نام متقاضیان تاسیس موسسات اعزام دانشجو به خارج از پنجم تیر ماه آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اسامی 144 موسسه مجاز اعزام به دانشجو را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شرایط و زمان ثبت نام فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری ورودی 1397، از سوی معاونت دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۱    
موسسه اعزام دانشجوی دانش کسری ،با مجوز رسمی از وزارت علوم با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه اعزام دانشجو به کشورهای انگلیسی زبان جهت تکمیل کادر اداری خود در استان تهران به 3 نفر نیرو نیازمند است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۴    
موسسه اعزام دانشجوی دانش کسری با مجوز رسمی از وزارت علوم با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه اعزام دانشجو به کشورهای انگلیسی زبان جهت تکمیل کادر اداری خود در استان تهران (الهیه) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۶    
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به استرالیا و تحصیل در استرالیا می توانید به وب سایت موسسه اعزام دانشجو Studyunique مراجعه کرده و یا با موسسه تماس گرفته و از مشاوره مشاورین خبره آن بهره مند شوید.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۶    
موسسه ی آریا در بیش از 15 سال گذشته در زمینه ی خدمات اعزام دانشجو فعالیت داشته است. در حال حاضر این موسسه دفاتری در ایران و استرالیا دارد و دفاتر دیگر در نقاط دیگر جهان در حال تاسیس هستند. در این موسسه به معنای واقعی از صفر تا صد کار مهاجرت تحصیلی انجام می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- وزارت آموزش و علوم روسیه، فهرست کشورهای مجاز به اعزام دانشجو به روسیه برای تحصیل را منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۵    
چند سال اخیر میزان اعزام دانشجو به خارج از کشور پایین آمده است که برخی آن را نقطه قوت و برخی آن را نشانه ضعف می دانند.
کارگروه نظارت بر عملکرد مؤسسات معاونت بورس و امور دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان در آخرین بروز رسانی، لیست مؤسسات مجاز و غیر مجاز اعزام دانشجو به خارج را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
در نخستین گردهمایی دانشگاه های ایران و اسپانیا موضوعاتی چون اعزام دانشجویان به دانشگاه های اسپانیا و همچنین حضور پارک های علم و فناوری اروپایی در شهر دانش مطرح شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر علوم با بیان اینکه کنکور 1400 به روال امسال برگزار می شود، گفت: دوسال است که اعزام دانشجو به خارج از کشور نداریم و فقط برای رشته خاص است و دانشگاه ها کار خود را خوب انجام دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۳:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر علوم با بیان اینکه کنکور 1400 به روال امسال برگزار می شود، گفت: دوسال است که اعزام دانشجو به خارج از کشور نداریم و فقط برای رشته خاص است و دانشگاه ها کار خود را خوب انجام دادند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۸    
فرانسه از نظر همه ی دنیا کشوری بسیار زیباست که با هنر، فرهنگ و تمدن گره خورده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۵    
خوب است بدانید که مدیر و بنیان گذار موسسه اعزام دانشجو آریا ساکن سیدنی استرالیا بوده و دفتر استرالیای این شرکت به دانشجویان پس از عزیمتشان به استرالیا و در حین تحصیل و حتی پس از فارغ التحصیلی و برای دریافت ویزای کار فارغ التحصیلی نیز مشاوره و خدمات ارائه می دهد ...
زومیت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۱:۰۰    
مؤسسه حامی مهاجر در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کانادا، اعزام دانشجو و دانش آموز به کانادا فعالیت دارد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۵:۲۰    
در ادامه تلاش داریم مقداری از موضوع تحصیل در روسیه را برای شما بازگو کنیم.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از اعزام دانشجو معلمان جهادگر به مناطقی از استان که زیرساخت های فضای مجازی در آنها فراهم نیست خبر داد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: دبیر شواری عالی انقلاب فرهنگی گفت: یکی از محورهایی که در قرارداد 25 ساله ایران و چین روی آن تاکید شده برای تبادل دانشجویی و استفاده از فرصت های تحصیلی در چین در حوزه هوش مصنوعی و فن آوری های نو است. این خلاءها را اگر بتوانیم با سفر دانشجویان داوطلب حل کنیم، بسیار مناسب است. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
مؤسسات اعزام دانشجو همچنان روزهای پر مشتری خود را سپری می کنند. نه کرونا و نه قیمت دلارتغییری در کسب و کار این مؤسسات ایجاد نکرده و حتی کسب و کار خیلی از آنها سکه هم شده است. مؤسساتی که می خواهند با هر ترفندی، مشتریان خود را به دانشگاه های مختلف دنیا بفرستند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
محمد صادق بیجندی گفت: ایران برای اعزام دانشجویان به خارج از کشور هدفمند عمل نکرده است و دانشجویان ایرانی خودشان با گرفتن پذیرش از دانشگاه های دیگر به آنجا مهاجرت می کنند، هیچ برنامه ای برای بازگشت و برقراری ارتباط منسجم با آنان وجود ندارد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۱۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: قوه قضائیه باید با موسسات غیرمجاز که دانشگاه های غیرمعتبر خارجی را معرفی می کنند برخورد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که در بهمن ماه سال 98 مجوز 10 موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور تعلیق شده بود، امسال هم مجوز فعالیت 5 موسسه دیگر تعلیق یا باطل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۹    
لیست جدید اسامی موسسات مجاز و غیر قانونی اعزام دانشجو به خارج توسط وزارت علوم منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
کارگروه نظارت بر عملکرد موسسات اعزام دانشجو به خارج، در سال جاری مجوز 5 موسسه را فاقد اعتبار عنوان کرد این موسسات در حال حاضر اجازه فعالیت ندارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۸:۳۸    
گروه استان ها رئیس دانشکده دندانپزشکی هرمزگان گفت: مراکز دندانپزشکی استان منتظر فارغ التحصیلی دانشجویان سال آخر بوده اند تا به عنوان نیروی طرحی به این مناطق فرستاده شوند اما متاسفانه این روند به علت ویروس کرونا مختل شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۰    
مدیرکل بورس و اعزام دانشجوی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: تاکنون مجوز فعالیت 129 موسسه اعزام دانشجو به خارج، به علت خطا و تخلفاتی که داشته اند، لغو شده است
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
هفته ای که گذشت، خبر هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه ها منتشر شد. برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را در برگرفت و حائز اهمیت بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۰    
ماجرای مالباختگانی که فریب برخی تبلیغات اعزام دانشجو به خارج از کشور را خورده اند .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان با اشاره به فعالیت برخی موسسات غیرمجاز اعزام دانشجو، در فضای مجازی علی رغم پلمب این مراکز، گفت: انتشار اسامی 130 موسسه غیرمجاز در سایت این سازمان منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مؤسس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری گفت: فرانسه در سال 2019-2018 میزبان 358 هزار دانشجوی بین المللی بود که نسبت به 5 سال پیش 21 درصد افزایش را نشان می دهد اما نسبت این دانشجویان در سال جاری رو به کاهش است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مشکلات اصلی کشور در سال های اخیر انتشار آمار و گزارش های کذب و اشتباه در خصوص مهاجرت نخبگان با برچسب فرار مغزها بوده که تأثیر بسزایی بر روند اعزام دانشجو به کشورهای دیگر داشته است. این در حالی است که دانشجوفرستی یکی از راه های دستیابی به علوم و فناوری های روز دنیا به شمار می رود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۱    
یک موسسه اعزام دانشجو جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از تعدادی افراد واجد شرایط زیر به صورت تمام وقت دعوت به همکاری می نماید.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۸    
رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: انتشار آمارهای غلط در خصوص مهاجرت نخبگان بر روند تصمیم گیری حوزه اعزام دانشجو تأثیر بسزایی می گذارد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۱:۰۲    
متن زیر اطلاعیه ای از طرف کانون موسسات مجاز اعزام دانشجویان درباره فعالیت غیرقانونی یک موسسه مرتبط می باشد، که به تحریریه روزنامه ارسال گردیده است. ضمن انتشار این اطلاعیه، سرویس علمی/آموزشی کیهان، آمادگی خود را جهت انعکاس جوابیه احتمالی از سوی مسئولین مربوطه اعلام می دارد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس دانشگاه شهید بهشتی از راه اندازی فضای مجزای ارتباط با دانشگاه های روسیه در این دانشگاه خبر داد و گفت: سهمیه دانشجویانی که در دانشگاه های روسیه بورسیه شوند افزایش خواهد یافت. ...
سیری در ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به موازات تحولات جهانی، آموزش عالی ترکیه تحولات بزرگی را تجربه می کند. اعزام دانشجو به ترکیه در پی اقدامات بسیاری تحت رهبری شورای آموزش عالی انجام می شود. ایران در لیست 10 کشوری است که بیشترین تعداد دانشجو را به ترکیه اعزام می کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: سال گذشته 2 موسسه اعزام دانشجو به خارج لغو مجوز و 10 موسسه هم تعلیق شده است.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کمپانی سینا تکس در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور (مسکو، مجارستان، بلاروس، اوکراین و....) با داشتن 4 شعبه فعالیت می کند. گفته می شود براساس شکایات متعدد دانشجویان و والدین آنان از موسسه سفیران علمی سیناتکس (کمپانی بین المللی سیماتکس در کشور روسیه) فعالیت این موسسه فاقد مجوز در زمینه اعزام ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۰    
مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان وزارت علوم با بیان اینکه از طریق پلیس امنیت با موسسات غیرمجاز اعزام دانشجو برخورد خواهیم کرد، از دانشجویانی که از سوی این موسسات دچار ضرر مالی شده اند خواست به سازمان امور دانشجویان مراجعه کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در متن زیر به بررسی اعزام دانشجو به فرانسه، تحصیل دندانپزشکی در فرانسه، تحصیل داروسازی در فرانسه پرداخته ایم.با ما همراه باشید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۰۷    
هفته ای که گذشت، خبر هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه ها منتشر شد. برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را در بر گرفت و حائز اهمیت بود.
فرهنگ امروز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۱    
اعزام دانشجو به فرانسه یکی از مواردی است که همیشه در کنار مقاصد و اهداف مهاجرتی دیگر در ذهن متقاضی قرار دارد چرا که دانشجو در این کشور با هزینه اندکی برای تحصیل روبه روست. از طرفی تحصیل در کشور فرانسه بدون مدرک زبان نیز امکان پذیر است ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان با هشدار به موسسات غیرمجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور از پلمب یک مؤسسه غیرمجاز توسط پلیس خبر داد.