شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۷:۲۵Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعزام دانشجو»

ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
مؤسسات اعزام دانشجو همچنان روزهای پر مشتری خود را سپری می کنند. نه کرونا و نه قیمت دلارتغییری در کسب و کار این مؤسسات ایجاد نکرده و حتی کسب و کار خیلی از آنها سکه هم شده است. مؤسساتی که می خواهند با هر ترفندی، مشتریان خود را به دانشگاه های مختلف دنیا بفرستند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
محمد صادق بیجندی گفت: ایران برای اعزام دانشجویان به خارج از کشور هدفمند عمل نکرده است و دانشجویان ایرانی خودشان با گرفتن پذیرش از دانشگاه های دیگر به آنجا مهاجرت می کنند، هیچ برنامه ای برای بازگشت و برقراری ارتباط منسجم با آنان وجود ندارد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۱۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: قوه قضائیه باید با موسسات غیرمجاز که دانشگاه های غیرمعتبر خارجی را معرفی می کنند برخورد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که در بهمن ماه سال 98 مجوز 10 موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور تعلیق شده بود، امسال هم مجوز فعالیت 5 موسسه دیگر تعلیق یا باطل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۹    
لیست جدید اسامی موسسات مجاز و غیر قانونی اعزام دانشجو به خارج توسط وزارت علوم منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
کارگروه نظارت بر عملکرد موسسات اعزام دانشجو به خارج، در سال جاری مجوز 5 موسسه را فاقد اعتبار عنوان کرد این موسسات در حال حاضر اجازه فعالیت ندارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۸:۳۸    
گروه استان ها رئیس دانشکده دندانپزشکی هرمزگان گفت: مراکز دندانپزشکی استان منتظر فارغ التحصیلی دانشجویان سال آخر بوده اند تا به عنوان نیروی طرحی به این مناطق فرستاده شوند اما متاسفانه این روند به علت ویروس کرونا مختل شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۰    
مدیرکل بورس و اعزام دانشجوی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: تاکنون مجوز فعالیت 129 موسسه اعزام دانشجو به خارج، به علت خطا و تخلفاتی که داشته اند، لغو شده است
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
هفته ای که گذشت، خبر هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه ها منتشر شد. برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را در برگرفت و حائز اهمیت بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۰    
ماجرای مالباختگانی که فریب برخی تبلیغات اعزام دانشجو به خارج از کشور را خورده اند .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان با اشاره به فعالیت برخی موسسات غیرمجاز اعزام دانشجو، در فضای مجازی علی رغم پلمب این مراکز، گفت: انتشار اسامی 130 موسسه غیرمجاز در سایت این سازمان منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مؤسس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری گفت: فرانسه در سال 2019-2018 میزبان 358 هزار دانشجوی بین المللی بود که نسبت به 5 سال پیش 21 درصد افزایش را نشان می دهد اما نسبت این دانشجویان در سال جاری رو به کاهش است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مشکلات اصلی کشور در سال های اخیر انتشار آمار و گزارش های کذب و اشتباه در خصوص مهاجرت نخبگان با برچسب فرار مغزها بوده که تأثیر بسزایی بر روند اعزام دانشجو به کشورهای دیگر داشته است. این در حالی است که دانشجوفرستی یکی از راه های دستیابی به علوم و فناوری های روز دنیا به شمار می رود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۱    
یک موسسه اعزام دانشجو جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از تعدادی افراد واجد شرایط زیر به صورت تمام وقت دعوت به همکاری می نماید.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۸    
رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: انتشار آمارهای غلط در خصوص مهاجرت نخبگان بر روند تصمیم گیری حوزه اعزام دانشجو تأثیر بسزایی می گذارد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۱:۰۲    
متن زیر اطلاعیه ای از طرف کانون موسسات مجاز اعزام دانشجویان درباره فعالیت غیرقانونی یک موسسه مرتبط می باشد، که به تحریریه روزنامه ارسال گردیده است. ضمن انتشار این اطلاعیه، سرویس علمی/آموزشی کیهان، آمادگی خود را جهت انعکاس جوابیه احتمالی از سوی مسئولین مربوطه اعلام می دارد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس دانشگاه شهید بهشتی از راه اندازی فضای مجزای ارتباط با دانشگاه های روسیه در این دانشگاه خبر داد و گفت: سهمیه دانشجویانی که در دانشگاه های روسیه بورسیه شوند افزایش خواهد یافت. ...
سیری در ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به موازات تحولات جهانی، آموزش عالی ترکیه تحولات بزرگی را تجربه می کند. اعزام دانشجو به ترکیه در پی اقدامات بسیاری تحت رهبری شورای آموزش عالی انجام می شود. ایران در لیست 10 کشوری است که بیشترین تعداد دانشجو را به ترکیه اعزام می کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: سال گذشته 2 موسسه اعزام دانشجو به خارج لغو مجوز و 10 موسسه هم تعلیق شده است.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کمپانی سینا تکس در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور (مسکو، مجارستان، بلاروس، اوکراین و....) با داشتن 4 شعبه فعالیت می کند. گفته می شود براساس شکایات متعدد دانشجویان و والدین آنان از موسسه سفیران علمی سیناتکس (کمپانی بین المللی سیماتکس در کشور روسیه) فعالیت این موسسه فاقد مجوز در زمینه اعزام ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۰    
مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان وزارت علوم با بیان اینکه از طریق پلیس امنیت با موسسات غیرمجاز اعزام دانشجو برخورد خواهیم کرد، از دانشجویانی که از سوی این موسسات دچار ضرر مالی شده اند خواست به سازمان امور دانشجویان مراجعه کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در متن زیر به بررسی اعزام دانشجو به فرانسه، تحصیل دندانپزشکی در فرانسه، تحصیل داروسازی در فرانسه پرداخته ایم.با ما همراه باشید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۰۷    
هفته ای که گذشت، خبر هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه ها منتشر شد. برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را در بر گرفت و حائز اهمیت بود.
فرهنگ امروز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۱    
اعزام دانشجو به فرانسه یکی از مواردی است که همیشه در کنار مقاصد و اهداف مهاجرتی دیگر در ذهن متقاضی قرار دارد چرا که دانشجو در این کشور با هزینه اندکی برای تحصیل روبه روست. از طرفی تحصیل در کشور فرانسه بدون مدرک زبان نیز امکان پذیر است ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان ضمن هشدار به موسسات غیرمجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور از پلمپ مؤسسه غیرمجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور تحت عنوان "خوارزمی" توسط پلیس خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۸:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان از افزایش درخواست مجوز ایجاد موسسات اعزام به خارج در کشور خبر داد و گفت: از تعداد 722 درخواست دریافت شده در این خصوص، تعداد 395 نفر متقاضی تاسیس، مورد مصاحبه قرار گرفتند و در حال حاضر اعتبار 145 موسسه تایید شده است.
دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان درخصوص محور عمده برنامه ریزی ها و سیاست گذاری های بین المللی سازی آموزش عالی گفت: این محورها حول دو رویکرد بین المللی سازی در خارج و داخل متمرکز شده است و بر اساس ارزیابی های جهانی جذب دانشجوی خارجی در کنار موضوع اعزام دانشجو در قالب ...
رویش   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۹    
سه شنبه 16 اردیبهشت 1399, 14:20 هر شخصی برای مهاجرت هدف و انگیزه های گوناگون و مخصوص به خود را دارد که ممکن است بسیاری از افراد هدف خود را ایجاد شرایط بسیار خوب در زندگی از جمله شرایط اقتصادی بهتر و اخذ مدارک تحصیلی از دانشگاه های معتبر جهانی در زندگی فعلی خود باشند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امتیازات تحصیلی و سطح آموزش بالا در کشور دانمارک یکی از مزایای تحصیلی و اعزام دانشجو به دانمارک می باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا – سرکنسول ایران در کراچی از فعالان صنعت گردشگری پاکستان خواست تا زمینه های اعزام گردشگر به ایران را صرفاً به گردشگری مذهبی محدود نکنند و در سایر زمینه ها به خصوص گردشگری سلامت و حتی اعزام دانشجو به ایران نیز فعالیت نمایند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
چند وقت پیش رئیس دانشگاه آزاد تهران جنوب از اعزام 23 دانشجوی مهندسی به ایالت تورینگن آلمان خبر دادند در حالیکه هنوز کسی اعزام نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۵۴    
6000 دانشجوی ایرانی موفق شده اند از طریق اعزام دانشجو به آلمان به تحصیل در این کشور بپردازند، به نظر شما دلیل اصلی این همه تقاضا برای تحصیل در آلمان چیست؟
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت گفت: وزارت بهداشت هیچ موسسه اعزام دانشجو به خارج را در رشته های علوم پزشکی به رسمیت نمی شناسد و ممنوعیت انتقال از خارج به داخل کماکان برقرار است.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که این سال ها سیاست جلوگیری از فرار مغزها دنبال می شود، سازمان امور دانشجویان فراخوان تأسیس مؤسسات اعزام به خارج دانشجویان را در دستور کار قرار داده است!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۰    
وزرای آموزش و پرورش ایران و سوریه، یادداشت تفاهم همکاری در زمینه های آموزشی، علمی و فرهنگی امضا کردند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وزرای آموزش و پرورش ایران و سوریه، یادداشت تفاهم همکاری در زمینه های آموزشی، علمی و فرهنگی امضا کردند
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
امروزه تحصیل و اعزام دانشجو به کشور هلند در سال 2019 به دلیل رویه انجام سهل نسبت به سایر کشورهای اتحادیه اروپا نیز مورد استقبال قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۵    
کشور اتریش به دلیل وجود نظام تحصیلی رایگان و نرخ بیکاری بسیار پایین و اقتصاد قوی به منظور زندگی و کار و تحصیل، ذهن متقاضیان زیادی را به سمت خود سوق می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۶    
سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: ثبت نام تأسیس موسسات و شرکت های خدمات اعزام دانشجو به خارج از کشور از اول بهمن 98 آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان امور دانشجویان، زمان ثبت نام برای تاسیس موسسه اعزام دانشجو به خارج را از یکم تا بیستم بهمن ماه اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۷:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور از ایجاد ظرفیت های جدید در دانشگاه جامع علمی کاربردی طی سال جاری خبر داد و عنوان کرد: خوشبختانه امسال در دانشگاه علمی کاربردی ظرفیتی ایجاد شد تا دانشجویان این دانشگاه بتوانند در تبادلات علمی بین المللی شرکت کنند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۵:۰۷    
ایتالیا بدون شک یکی از زیباترین کشورهای جنوب اروپا و از اولین تمدن های شکل گرفته در این قاره است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کارمند آشنا به زبان انگلیسی تمام وقت حقوق و مزایای مکفی و استفاده از مزایای بیمه متقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایند. اطلاعات تماس تلفن: 02122022822 موبایل: 09125858987 ایمیل: cv@ramadah.com ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، مجتبی صدیقی درباره ساماندهی موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور گفت: کارگروه موسسات اعزام دانشجو به خارج در سازمان امور دانشجویان مستقر است و وظیفه مجوز دادن و نظارت کردن بر این موسسات را برعهده دارد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: پرونده بورسیه دکتری خارج از کشور بسته نشده است اگر دانشگاه ها تا صدور دفترچه شماره 2 دکتری اعلام نیاز و بخشی از هزینه را پرداخت کنند ظرفیت اعلام می کنیم. ...
اخبار رسمی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۵:۳۶    
شنبه 98/9/23 ، تهران , (اخبار رسمی) : مزایا و امتیازات تحصیل پزشکی در ترکیه باعث شده است که در سال های اخیر اغلب دانش آموزان ایرانی به تحصیل رشته پزشکی در ترکیه علاقه مند شوند. در حقیقت بخش عمده ای از فرآیند اعزام دانشجو و مهاجرت های تحصیلی به ترکیه را نیز تحصیل پزشکی در این کشور تشکیل می دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۵    
سید اشکان گلشنی، سوما خوشامان، رضا شیخ الاسلامی و بهنوش فرج نژاد جهت بهره مندی از برنامه تبادل دانشجو دانشگاه کردستان با ICD International Business School فرانسه انتخاب شدند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۶    
اخذ پذیرش و دریافت ویزای تحصیلی در کشورهای اروپایی شرایط متفاوتی داراست که ما در این نوشتار به موضوع اعزام دانشجو به چک پرداخته ایم.