پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۱:۲۲Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حلقه چاه»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۶    
عضو شورای روستای جهان آباد خرامه گفت: در سال 92 علی رغم مشکلات و معارضات، یک حلقه چاه در جوار روستای کوه خیاره حفر شد که علاوه بر تأمین آب شرب آن روستا، آب شرب روستای ما هم تأمین میشد که اکنون این چاه، جوابگوی نیاز موجود نیست.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۸    
مدیر امور منابع آب تهران از خروج منصوبات دو حلقه چاه مجاز و جلوگیری از اضافه برداشت سالانه بیش از 591 هزار متر مکعب آب، طی یک روز کاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پروژه های حفاری از حفر و تکمیل یک حلقه چاه اکتشافی در استان گلستان با استقرار دستگاه حفاری 33 فتح خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۳    
مدیر امور منابع آب دماوند از انسداد 6 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده عملکرد این امور، طی دو روز کاری خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۷:۴۳    
مدیر امور منابع آب تهران گفت: در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آب های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی، طی هفته گذشته با انسداد پنج حلقه چاه غیر مجاز از خروج بیش از 30 هزارمتر مکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور جلوگیری شد.
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گفت: میدان نفتی خشت در نیمه نخست سال 1400 به تولید زودهنگام می رسدوتا پایان سال آینده، توسعه این میدان با تحقق تولید روزانه 20 هزار بشکه نفت تکمیل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت: کمیته ملی سازگاری با کم آبی با استفاده از آب دریا و حفر 20 حلقه چاه برای حل مشکل کم آبی شهرستان گرگان موافقت کرد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، محمدعلی آخوندی فرماندار شهرستان خوسف در گفت وگو با ایرنا گفت: پروژه آبرسانی ماهیمران شامل لوله گذاری به طول 15 کیلومتر خط انتقال، ساخت پنج مخزن، 2 ایستگاه پمپاژ و یک حلقه چاه است که 2 روستای ماهمیران و کلاته شمس تا پایان سال جاری و روستاهای تجگ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیر عامل آبفای استان البرز گفت: با حفر، تجهیز و بهره برداری از سه حلقه چاه در حاشیه رودخانه کرج و اجرای 700 متر خط انتقال با قطر700 میلیمتر، بهره برداری از بخشی از تخصیص جدید آب از سوی وزارت نیرو به کرج مرکزی برای جمعیت 100 هزار نفر تحقق می یابد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: در سال های اخیر دشت کبودرآهنگ با فروچاله های زیادی مواجه بود، که در راستای پیشگیری از آن، 25 حلقه چاه عمیق در منطقه مسدود شده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان با اشاره به مشکلات کم آبی استان و برگزاری جلسه کارگروه سازگاری با کم آبی استان باحضور ویدیوکنفرانسی وزیر نیرو، اظهار کرد: دو پیشنهاد مهم ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست معاونت مدیرعامل شرکت ملی حفاری در عملیات حفاری از حفاری و تکمیل 79 حلقه چاه های نفت و گاز در 1 ماه امسال در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب حفر و تکمیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد با تاکید بر اهمیت جلوگیری از برداشت بی رویه آب از منابع زیرزمینی و مدیریت درست استحصال این ماده حیاتی ،گفت: با همکاری 20 گروه گشت و بازرسی فعال در استان هفت سال ( 92 تا 99) گذشته 300 حلقه چاه غیرمجاز کشاورزی با حکم قضایی پلمب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سید موسی خادمی گفت:در اجرای طرح تعادل بخشی، تاکنون تعداد 313 حلقه چاه غیرمجاز شناسایی شده در استان پلمپ شده است .
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرستان دماوند از انسداد هشت حلقه چاه غیر مجاز و جلوگیری از خروج سالیانه 46 هزار و 847 متر مکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرن ا- فرماندار شهرستان کمیجان گفت: 13 حلقه چاه غیرمجاز امسال در این شهرستان مسدود شده است و تا پایان سال 2 حلقه چاه دیگر نیز مسدود می شود.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: در راستای مدیریت و نظارت دقیق بر منابع آب زیرزمینی و حفظ و صیانت از این منابع در سال جاری 105 حلقه چاه غیرمجاز در سطح استان مسدود و 255 دستگاه کنتور هوشمند و حجمی روی چاه ها نصب شده است.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۴    
شهردار گرمدره این شهر با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در خصوص تامین آب شرب گرمدره و همچنین توافق در خصوص مطالعات و ایجاد شبکه فاضلاب شهر گرمدره گفت: با توجه به سرانه جمعیتی شهر گرمدره و افزایش این جمعیت در سالهای آتی مطلبید که زیرساخت های شهر حداقل برای 15 سال آینده در این شهر مهیا گردد که دراین ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر امور آب ناحیه سبزوار گفت: با کاهش حفر چاه های غیر مجاز و انسداد 240 حلقه چاه میزان نارضایتی مردم از برداشت منابع آب در حوزه عملکرد امور آب این ناحیه کاهش یافته است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۳:۴۷    
مدیر امور منابع آب تهران گفت: در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آب های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی طی هفته گذشته، با انسداد 3 حلقه چاه غیر مجاز از خروج بیش از 102 هزارمتر مکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور جلوگیری شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرستان شهریار از انسداد 2 حلقه چاه غیر مجاز و جلوگیری از تخلیه سالانه بیش از 19 هزار متر مکعب آب از سفره های زیر زمینی این امور خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: پروژه آب رسانی به روستای حسین آباد شهرستان سروآباد با هزینه 25 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. پروژه آب رسانی به روستای حسین آباد در شهرستان سروآباد با هزینه دو میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و ملی افتتاح شد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- افشاری، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: از سال 92 تاکنون دو هزار و 638 حلقه چاه کشاورزی در استان به کنتور هوشمند مجهز شده است.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
یک کارگر مقنی پس از ریزش آواردیواره یک حلقه چاه در تهران، به طرز معجزه آسایی نجات یافت.
شانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
آمار حفاری و تکمیل چاه های نفت و گاز با کاربست دستگاه های حفاری شرکت ملی حفاری ایران امسال در مناطق خشکی و دریایی کشور به 104 حلقه چاه رسید.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “بهزاد هرمزی” در این آئین که با حضور استاندار گلستان، فرماندار رامیان، مدیران دستگاه های اجرایی استانی و محلی برگزار شد، گفت: افتتاح یک حلقه چاه آب شرب ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع آب شهرستان خنداب گفت: 601 حلقه چاه دارای اضافه برداشت در شهرستان خنداب وجود دارد که مقدار کل اضافه برداشت این چاه ها برابر با 34 میلیون مترمکعب است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شبان گفت: بالغ بر 269 حلقه چاه موتور در شهرستان وجود دارد که طرح لوله گذاری 83 چاه موتور انجام شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۵۵    
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر امور منابع آب ارومیه گفت: بیش از 29 هزار حلقه چاه غیر مجاز در ارومیه وجود دارد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از حفر 117 حلقه چاه های نفت و گاز در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور با بکارگیری ناوگان حفاری این شرکت از دهه فجر سال 98 تا دهه مبارک فجر امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهریار، ملارد و قدس از انسداد 12 حلقه چاه غیرمجاز و جلوگیری از برداشت سالانه بیش از 128 هزار متر مکعب آب از سفره های زیرزمینی در شهریار، خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - روشن شدن مشعل گاز 252 خانواده دهگلانی، بهره برداری 2 حلقه چاه آب شرب از جمله اخبار کوتاه این شهرستان در روز شنبه 18 بهمن است.
شوشان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۲    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: به منظور افزایش توان تولید نفت از میادین عملیاتی غرب رودخانه کارون، ادامه اجرای قرارداد حفاری و تکمیل سه حلقه چاه جدید و تعمیر و تکمیل 9 حلقه چاه موجود در میادین تحت حوزه فعالیت شرکت انجام شده است.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
آبرسانی به دو روستا در بهاباد با احداث و تجهیز یک حلقه چاه آب شرب با دبی دو لیتر بر ثانیه صورت گرفت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۲    
منابع آب های زیرزمینی یکی از اصلی ترین موئلفه های تامین آب کشورمان چه در بخش کشاورزی، شرب و سایر مصارف به شمار می آیند. این منابع تجدیدناپذیر مورد بی مهری مردم و مسوولان قرار گرفته اند؛ به گونه ای که اکنون بیش از 62 هزار حلقه چاه مجاز و غیر مجاز شیره جان سفره های آب زیرزمینی اصفهان را می مکند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: به منظور افزایش توان تولید نفت از میادین عملیاتی غرب رودخانه کارون، ادامه اجرای قرارداد حفاری و تکمیل سه حلقه چاه جدید و تعمیر و تکمیل 9 حلقه چاه موجود در میادین تحت حوزه فعالیت شرکت انجام شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۳۵    
فرهاد باقری رئیس اداره آب و فاضلاب دهگلان از افتتاح دو حلقه چاه آب شرب در شهر دهگلان خبر داد.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه کاشان گفت: " حفظ و توسعه منابع آبی شهرستان یکی از مهمترین برنامه ها برای مقابله با بحران کم آبی کاشان است. " علی اکبر مرتضایی در نشست تکریم و معارفه مدیر جدید امور منابع آب شهرستان کاشان اظهار داشت: " شهرستان کاشان 429 حلقه چاه کشاورزی، 321 حلقه چاه صنعتی ...
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب دماوند از انسداد یک حلقه چاه عمیق غیرمجاز و جلوگیری از خروج بیش از 53 هزار متر مکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور در هفته گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
هم اکنون فقط دو حلقه چاه در نیروگاه برق شهید مفتح همدان در مدار است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
همدان - مدیرعامل نیروگاه شهید مفتح همدان با اشاره به اینکه آب صنعتی به نیروگاه شهید مفتح داده می شود و این آب در حد شرب نیست، گفت: در گذشته نیروگاه شهید مفتح 27 حلقه چاه داشت اما اکنون فقط دو حلقه چاه دارد و 25 حلقه از مدار خارج شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۸    
ساری- یخکشی، مدیرعامل آب منطقه ای مازندران با اشاره به شناسایی دو هزار و 600 حلقه چاه غیرمجاز گفت: این چاه ها حدود 10 میلیون مترمکعب آب های زیرزمینی را غیرمجاز برداشت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۳۱    
400 حلقه چاه غیر مجاز در مازندران مسدود شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: 20 حلقه چاه پیزومتری در محدوده شهر اردبیل به منظور رفتارسنجی آب های زیرزمینی حفر می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان ملایر با تأکید بر اینکه تالاب آق گل جزو 20 تالاب در معرض خطر است و باید احیا و بازسازی شود، گفت: 233 حلقه چاه عمیق در استان مرکزی در کنار تالاب با عمق 180 متر حفاری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرستان های شهریار، ملارد و قدس از انسداد 3 حلقه چاه غیرمجاز در شهریار خبر داد و گفت: با این کار از تخلیه سالیانه حدود 30 هزار متر مکعب آب، در محدوده عملکرد این امور جلوگیری شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- سرحدی، مدیر حفاظت و بهره برداری منابع آب شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: در 10 ماهه سال جاری 102 حلقه چاه در سطح استان پلمب شده که حجم آب صرفه جویی حاصل از آن ها قریب به سه میلیون متر مکعب است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - اهواز - محمد علاف پور : مدیر طرح های حفاری 6+8 حلقه چاه اکتشافی در شرکت ملی حفاری ایران گفت: در اجرای این دو طرح مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران عملیات حفر و تکمیل 6 حلقه چاه خاتمه یافته و 3 حلقه در مراحل حفاری است ...
قم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیر منطقه 5 شهرداری قم از حفر 100 حلقه چاه در منطقه جمکران به منظور جمع آوری آب های سطحی خبر داد.