یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۵:۴۷Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حلقه چاه»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اسلامشهر - ایرنا - مدیر امور منابع آب اسلامشهر از پر کردن 105 حلقه چاه غیرمجاز طی یک ماه کاری در محدوده عملکرد این شرکت خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان گلستان از انسداد 168 حلقه چاه غیر مجاز در شش ماه ابتدایی سال جاری خبر داد که این آمار در مدت مشابه سال گذشته، 115 حلقه بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار - ایرنا - مدیر امور آب ناحیه سبزوار گفت: 146 حلقه چاه غیرمجاز طی نیمه نخست امسال در شهرستان های غرب خراسان رضوی شامل سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد مسدود شد.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب دماوند از انسداد 6 حلقه چاه غیرمجاز و یک مورد توقیف ادوات حفاری در شهرستان دماوند خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان عنبرآباد از رفع تصرف 100 هکتار زمین از اراضی ملی و پلمب 5 حلقه چاه غیر مجاز در محدوده شهرستان عنبرآباد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس شورای اسلامی مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: پایان انتظار 25 ساله دامداران غرب شهرکرد به موافقت سازمان جهاد کشاورزی استان برای جابجایی یک حلقه چاه آب نیاز دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۳    
نوشهر - ایرنا -مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران گفت : برای رفع کدورت و تغییر طعم آب آشامیدنی شهروندان رامسر در غرب مازندران تعداد سه حلقه چاه با تولید مقدار 450 لیتر در ثانیه وارد مدار شد.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در جلسه قرارگاه آب استان از افزایش 30 درصدی حجم آبرسانی سیار شرکت آب و فاضلاب استان خبر داد. مهندس دوستی گفت: امسال با اولویت قرار دادن اقدامات پیشگیرانه، 20 حلقه چاه جدید حفر و تجهیز شد که 270 لیتر بر ثانیه به ظرفیت چرخه تامین آب استان اضافه کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار سرخس گفت: دو حلقه چاه آبی که در روستای سنگر و شیرتپه وجود دارد برای افزایش کیفیت آب شرب سرخس همزمان با سفر 25 مهرماه استاندار خراسان رضوی به این شهرستان وارد مدار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: در تابستان امسال 14 حلقه چاه جدید به شبکه آبرسانی استان اضافه شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرماندار دلفان گفت: اگر مردم همکاری کنند طی یک سال با ایجاد 10 حلقه چاه مشکلات تأمین آب روستاهای شهرستان برطرف خواهد شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرری از پر و مسدود شدن 39 حلقه چاه غیرمجاز طی یک روز کاری در محدوده عملکرد این امور خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۹    
مدیر امور منابع آب تهران و پردیس از پر و مسدود شدن 39 حلقه چاه غیرمجاز طی یک هفته کاری در محدوده عملکرد این امور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل 55 حلقه چاه نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور ابتدای امسال تا پایان شهریورماه امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
کرج- مدیرعامل آبفای البرز گفت: با حفر و تجهیز سه حلقه چاه جدید، تعداد چاه های آب شرب هشتگرد به 14 حلقه رسیده و میزان تولید آب این شهر 6 میلیون و 480 هزار لیتر در شبانه روز افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب گلستان از بازسازی 8 حلقه چاه آب شرب در شش ماهه نخست امسال در شهرستان گرگان خبر داد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب تهران و پردیس از پر و مسدود شدن 39 حلقه چاه آب غیرمجاز طی یک هفته کاری در محدوده عملکرد این شرکت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رامسر- قائم مقام شرکت آب و فاضلاب مازندران از آغاز عملیات حفر و تکمیل سه حلقه چاه با اعتبار 120 میلیارد ریال در شهرستان های تنکابن و رامسر آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
پردیس - ایرنا - مدیر امور منابع آب تهران و پردیس از پر و مسدود شدن 39 حلقه چاه آب غیرمجاز طی یک هفته کاری در محدوده عملکرد این شرکت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیر حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی شرکت آب منطقه ای استان البرز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 443 حلقه چاه غیر مجاز در استان مسدود و همچنین پروانه بهره برداری 136 حلقه چاه کشاورزی اصلاح و تعدیل و 139 دستگاه کنتور بر روی چاه های مجاز نصب شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از آغاز عملیات حفاری 2 حلقه چاه آب شرب در شهرستان گرگان در راستای افزایش ظرفیت منابع تامین آب شرب در این شهرستان خبر داد. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عملیات کف شکنی یک حلقه چاه کشاورزی عمیق در منطقه توکهور میناب جان 3 نفر را گرفت. یکی از آن ها آتش نشان فداکار و باتجربه سازمان آتش نشانی بندرعباس بود که برای نجات جان یک مقنعی به قعر چاه به عمق 110 متری رفت. آن روز تولدش بود اما تقدیر، مرگ را برای او رقم زده بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کرمان از وجود چهار هزار و 800 حلقه چاه غیر مجاز در استان کرمان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت گفت: 6 حلقه چاه گازی درسال برای حفظ ونگهداری توان تولید گاز پایداردرمنطقه خانگیران سرخس حفر میشود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی با اعلام این که در 6 ماهه امسال 555 حلقه چاه غیرمجاز در این استان مسدود شده است، از قلع و قمع 32 استخر غیرمجاز زهکش حاشیه رودخانه ها و توقیف 54 دستگاه موتور پمپ ثابت و سیار در حاشیه رودخانه ها خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: در راستای افزایش منابع تامین آب شرب در سطح استان از ابتدای سال تاکنون 22 حلقه چاه حفر، تجهیز و وارد مدار بهره برداری شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای همدان با بیان اینکه تاکنون بر روی 1065 چاه کشاورزی شهرستان همدان کنتور هوشمند نصب شده است، افزود: در سال جاری در این شهرستان 67 حلقه چاه غیر مجاز مسدود شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب گلستان گفت: در راستای حفظ و پایداری منابع تامین آب شرب و جبران کمبود آب شرب در این شهرستان از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 11 حلقه چاه تجهیز مجدد شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ جلال علمدار گفت: به منظور تامین آب پایدار برای مشترکان شهری و روستایی استان، در سال گذشته 23 حلقه چاه حفر، 49 حلقه چاه تجهیز و 4 ایستگاه پمپاژ در مدار بهره برداری قرار گرفته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 348 حلقه چاه غیرمجاز در مناطق مختلف استان مسدود شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۳:۵۳    
مدیرعامل آبفا خراسان رضوی گفت: با توجه به از دست رفتن سالانه 10 درصد از توان آبدهی چاه ها، برای جبران این کسری باید 100 حلقه چاه حفر شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل آبفا خراسان رضوی با بیان اینکه کاهش کمی و کیفی آب به عنوان اصلی ترین چالش آبفا در استان است، گفت: با توجه به از دست رفتن سالانه 10 درصد از توان آبدهی چاه ها، برای جبران این کسری باید 100 حلقه چاه حفر شود.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
شرکت حفاری مپنا پنجمین چاه از پروژه ملی ذخیره سازی و تولید گاز از لایه مخزنی شوریجه D به کارفرمایی شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران را پیش از برنامه تعیین شده با موفقیت تکمیل, جریان دهی و قابل بهره برداری کرد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد از اجرای خط انتقال به طول 4 هزارو700 متردر راستای آبرسانی به روستای تبادکان خبر داد حسین اسماعیلیان با اعلام این مطلب اظهار کرد: به منظور تامین کسری آب روستای تبادکان و همچنین برقراری آب پایدار در روستای جغری از توابع بخش مرکزی ، یک حلقه چاه حفر و تجهیز گردید. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیر امور منابع آب مشگین شهر گفت: در 2 ماه اخیر به همت گروه های گشت و نظارت امور آب 22 حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان پر و مسدود شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: محمدحسین متجلی، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به اینکه ظرفیت تولید گاز ایران از بزرگ ترین میدان مشترک گازی جهان در زمستان به بالای 730میلیون مترمکعب در روز می رسد، گفت: در مجموع با بهره برداری از چند حلقه چاه فاز 11 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
در راستای اجرای مصوبات شورای حفاظت از منابع آب استان آذربایجان غربی هشت حلقه چاه جدید در ماکو حفر می شود.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای استان البرز از حفر، تجهیز و مهندسی مجدد 14 حلقه چاه در کرج از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: مجموعا 231 لیتر بر ثانیه به ظرفیت تامین و توزیع آب شرب کرج افزوده شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، حسین امامی در همین رابطه به حفر و تجهیز دو حلقه چاه، اجرای 10 کیلومتر خط انتقال و احداث یک باب ایستگاه پمپاژ با اعتباری افزون بر 110 میلیارد ریال برای رفع مشکل تأمین آب شهر خواف و 15 روستای زیر مجموعه مجتمع کلاته های بخش مرکزی با 46 هزار و 300 نفر جمعیت تحت پوشش اشاره و اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای سمنان با اشاره به عزم جدی این شرکت برای حفاظت از منابع آبی به عنوان میراث آیندگان گفت: از حفر 69 حلقه چاه غیرمجاز در استان سمنان جلوگیری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر حفاظت و بهره برداری از منابع آب شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: در سال جاری 329 حلقه چاه غیرمجاز در استان اصفهان پر و مسدود المنفعه شد که حجم آب صرفه جویی شده از چاه های غیرمجاز بیش از 2.5 میلیون مترمکعب است.
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به اینکه ظرفیت تولید گاز ایران از بزرگ ترین میدان مشترک گازی جهان در زمستان به بالای 730 میلیون مترمکعب در روز می رسد، گفت: در مجموع با بهره برداری از چند حلقه چاه فاز 11 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب شهرستان های خاتم و مروست از جمع آوری منصوبات یک حلقه چاه غیر مجاز موجود در یک کارگاه صنعتی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب گلستان گفت: در راستای افزایش منابع تامین آب شرب در این شهرستان از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 12 حلقه چاه حفر، تجهیز و مهندسی مجدد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۱:۰۷    
از زمان حفر نخستین حلقه چاه در میدان مشترک پارس جنوبی تاکنون 27 سال می گذرد. حوالی سال 1375 بود که شرکت نفت فلات قاره ایران با استفاده از دستگاه حفاری مدرس و تجهیزات سایر پروژه ها و با وجود محدودیت های بودجه ای، نخستین حلقه چاه اکتشافی پارس جنوبی را حفر کرد و درست بعد از 270 روز انجام عملیات حفاری ...
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان مرکزی، از آغاز حفاری یک حلقه چاه آب شرب در روستای گرم آب از توابع شهرستان خنداب در راستای اجرای طرح جهاد آب رسانی در روستاهای استان مرکزی خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد از حفاری یک حلقه چاه در دهستان تیرجرد ابرکوه خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
. سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان گفت : در راستای افزایش منابع تامین آب شرب در شهرستان گنبد کاووس از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 41 حلقه چاه حفر ، تجهیز و وارد مدار بهره برداری گردید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
گنبدکاووس-سرپرست شرکت آب و فاضلاب گلستان گفت: در راستای افزایش منابع تامین آب شرب در گنبدکاووس از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 41 حلقه چاه حفر، تجهیز و وارد مدار شد.
رهیاب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دستگاه حفاری 72 فتح از آغاز حفاری یک حلقه چاه در میدان نفتی اهواز با کاربست دکل حفاری 72 فتح خبر داد.