یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۷:۱۳Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حلقه چاه»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه – مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر حدود 60 هزار حلقه چاه غیرمجاز در استان شناسایی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس امور منابع آب سقز گفت: چهار حلقه چاه غیرمجاز با دستور دادستان، پیگیری این اداره و همراهی نیروی انتظامی در شهر صاحب این شهرستان مسدود شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
لطیف خوش سیرت رئیس هییت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی از برنامه ریزی برای حفر 100 حلقه چاه جدید درسطح استان تا پایان سال جاری خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر دفتر حفاظت و بهره برداری از منابع آب و نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای اردبیل از انسداد و مسدود کردن 60 حلقه چاه غیرمجاز طی شش ماه اول سال جاری در سطح استان اردبیل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۲۵    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: حدود 3هزار حلقه چاه در اراضی شمال شهر قزوین شناسایی شده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین با بیان اینکه حدود 3هزار حلقه چاه در اراضی شمال شهر قزوین شناسایی شده است گفت: برخی از باغداران، با سرقت از کانال یا حفر چاه های دستی، نسبت به احیای باغ هایشان اقدام می کنند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
محمد خانی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: شهر کشکسرای با حدود 10 هزار جمعیت در هشت کیلومتری غرب مرند، سه هزار و 600 فقره انشعاب آب دارد. وی افزود: میزان تولید آب در این شهر 30 لیتر بر ثانیه از سه حلقه چاه عمیق است که اصولا باید نیاز شهر را برآورده کند، اما بدمصرفی شدید از جمله برای [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: با حفر و وارد مدار کردن پنج حلقه چاه جدید تنش آبی در مناطق شهری استان تا حدی فروکش کرده است اما همچنان به همراهی مردم برای گذر از روزهای سخت خشکسالی نیاز است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرستان اشتهارد گفت: تعداد 103 حلقه چاه غیرمجاز از ابتدای سال جاری در راستای حفاظت از منابع آب زیرزمینی و صیانت از حقوق عامه مسدود شد.
پاون   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان با بیان اینکه از ابتدای امسال 250 حلقه چاه آب غیرمجاز در استان اصفهان مسدود شده است، گفت: از سال 1384 تاکنون 7440 حلقه چاه غیرمجاز در سطح استان پر و مسدود شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، در مراسم افتتاح یک حلقه چاه شرب در شهرستان آزادشهر با حضور نماینده مردم شهرستان های آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی گفت: افتتاح یک حلقه چاه شرب با دبی 25 لیتر بر ثانیه توسط شرکت آب منطقه ای گلستان در زمان کمتراز دو ماه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرامور منابع آب دماوند از انسداد 13 حلقه چاه غیرمجاز طی یک هفته کاری خبر دادو گفت: با این اقدام از تخلیه سالانه بیش از 25 هزار و 740 متر مکعب آب از سفره های زیرزمینی این شهرستان جلوگیری می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۲:۴۱    
مشهد- ایرنا- کشف 27 هزار و 500 لیتر گازوییل قاچاق در سبزوار، جلوگیری از تخلفات در سه حلقه چاه عمیق کشاورزی تربت حیدریه، حضور تولیت آستان قدس رضوی در یک موسسه خیریه مشهد و تدارک بیش از 53 عنوان برنامه طی هفته دفاع مقدس امسال بجستان عناوین اخبار کوتاه روز یکشنبه خراسان رضوی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۹    
گرگان- ایرنا- مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با احداث یک حلقه چاه آب آشامیدنی در روستای گوگ تپه یک شهرستان آق قلا در استان گلستان موافقت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - سرپرست منابع آب دورود گفت: حکم انسداد و اعمال قانون 60 حلقه چاه آب غیرمجاز از خردادماه تاکنون در این شهرستان صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل آب منطقه ای لرستان گفت: هفت هزار و 610 حلقه چاه مجاز و یک هزار و 352 حلقه چاه غیرمجاز در لرستان حفر شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سیدحامد نقوی روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: حوالی ساعت 12 امروز جمعه، عوامل آتش نشانی شریف آباد با اطلاع از وقوع حادثه ریزش یک حلقه چاه در یک مزرعه گلخانه واقع در روستای خلیف آباد، بلافاصله به محل حادثه اعزام و نسبت به این سازی منطقه و برپایی کارگاه اقدام کردند. وی گفت: این چاه آب 30 [...]
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۵    
هرمزی از وجود 13 هزار حلقه چاه غیرمجاز در گلستان خبر داد و گفت: ریشه اصلی کم آبی در گلستان فعالیت چاه های غیرمجاز و برداشت بی رویه از چاه های مجاز است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه اعلام کرد برای رفع مشکل کم آبی روستاهای عمله و چناره بخش مرکزی از توابع این شهرستان بزودی عملیات حفر یک حلقه چاه در دستور کار قرار می گیرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی بیان کرد: این طرح ها شامل اجرای خط انتقال مجتمع آبرسانی روستا های باخرز، تعویض شبکه توزیع، ساخت مخزن 100 مترمکعبی، لایروبی و حفر دو حلقه چاه دستی و بهسازی و مرمت چشمه بوده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرستان خلخال از انسداد 25 حلقه چاه غیرمجاز طی سال جاری در سطح شهرستان خلخال خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۶    
ظهر امروز سه شنبه 23 شهریور ماه 1400 ، آیین بهره برداری از یک حلقه چاه آب موقوفه در روستای معصوم آباد فندرسک از توابع بخش مرکزی شهرستان علی آبادکتول با حضور دکتر هوشیار معاون توسعه و پشتیبانی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور ، جمالی فرماندار علی اّاد کتول ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۵    
سرپرست شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی از وجود بیش از دو هزار و 800 حلقه چاه مجاز در استان خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۹    
رئیس اداره آب و فاضلاب خان ببین از مهندسی مجدد چاه 2 حلقه چاه آب شرب در راستای رفع مشکل تامین آب شرب در این شهر خبر داد . به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ...
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۰۲    
کلام تازه | مخزن هزار متر مکعبی آب فضای سبز شهر چناران با حضور فرماندار، اعضای شورا، سرپرست و مدیر آبفای شهری افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش کلام تازه ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب شهرستان خمینی شهر گفت: اقدامات تعادل بخشی اداره منابع آب شهرستان خمینی شهر شامل پر کردن 210 حلقه چاه غیر مجاز و در مراحل قضایی برای کلیه چاه های باقیمانده غیر مجاز بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۹    
وجود صدها هزار حلقه چاه های غیرمجاز سالانه خسارات جبران ناپذیری را بر منابع آبی و سفره های زیرزمینی کشور وارد می کند؛ در این میان شهرهایی هم هستند که هیچ چاه آبی در آن ها یافت نمی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، نیمه دوم امسال حدود 20 حلقه چاه با ظرفیت نزدیک به 600 لیتر در ثانیه به کمک تامین آب شهر کرمانشاه می آید.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
احمد علی قربانیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، عمده چاه های غیر مجاز را در حوزه کشاورزی ذکر کرد و افزود: بالغ بر 173 میلیون متر مکعب از این چاه ها مورد استفاده بخش کشاورزی قرار می گیرد. وی، بخش دیگر برداشت آب از چاه های غیر مجاز را مربوط به [...]
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از سقوط مرد 57 ساله به درون یک حلقه چاه خشک به عمق 15 متر خبر داد .
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۰۵    
مرصاد نیوز: رئیس امور آب هرسین از انسداد 7 حلقه چاه غیرمجاز در روستاهای بخش مرکزی شهرستان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منابع آب شهرستان ورامین از انسداد شش حلقه چاه غیر مجاز طی هفته گذشته و جلوگیری از برداشت 32 هزار متر مکعب آب از منابع زیرزمینی در محدوده عملکرد این امور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نخستین مرحله از عملیات مقابله با جرائم حوزه منابع آب شهرستان آباده با انسداد 87 حلقه چاه غیرمجاز انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهریار از انسداد 5 حلقه چاه غیرمجاز در ملارد و شهریار خبر داد و گفت: با این اقدام از تخلیه سالانه 57 هزار و 780 مترمکعب آب از سفره های زیرزمینی جلوگیری به عمل آمد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهریار گفت: با انسداد پنج حلقه چاه غیر مجاز طی هفته گذشته از خروج بیش از 57 هزار متر مکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور جلوگیری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آبفای نصیرشهر گفت: با بهره برداری از 6 حلقه چاه در نصیر شهر بیش از 100 لیتر برثانیه به ظرفیت آب شرب منطقه افزوده شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۳    
سرپرست امور منابع آب تهران گفت: در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آب های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی طی یک روز کاری با انسداد هفت حلقه چاه غیر مجاز از خروج بیش از 78 هزارمتر مکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور جلوگیری شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۸    
خرم آباد - ایرنا - رییس امور آب سلسله گفت: 30 حلقه چاه کشاورزی در این شهرستان به دلیل اضافه برداشت و رعایت نکردن الگوی کشت با حکم قضایی اعمال قانون و قطع برق شدند.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۶    
سرپرست منابع آب شهرستان دورود از قطع برق دو حلقه چاه کشاورزی بدلیل اضافه برداشت غیر قانونی در شهرستان دورود خبر داد . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر خانم شاددل با اشاره به وضعیت نگران کننده منابع آب و تداوم بحران خشکسالی بیان داشت : در راستای اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۷    
وجودبیش از چهار هزار حلقه چاه غیرمجاز در استان کرمان نتیجه حفاری های نابسامان وبی رویه است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سیدمهدی قویدل، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان در جلسه کارگروه پیشگیری از حفر چاه های غیرمجاز با تاکید بر حریم رودخانه ها و حاشیه سدها ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-سرپرست امور منابع آب تهران گفت: طی یک روز کاری با انسداد هفت حلقه چاه غیر مجاز از خروج بیش از 78 هزارمتر مکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور جلوگیری شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان از وجود یک هزار و 352 حلقه چاه غیرمجاز در استان خبر داد و گفت: بیش از 152حلقه چاه قطع برق و به کنتور هوشمند مجهز شده است، همچنین بیش از 400 حلقه چاه در دستور کار قرار داشته و در آینده به کنتور هوشمند مجهز خواهند شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی از برنامه ریزی برای حفر شش حلقه چاه جدید در بستر رودخانه نازلوچای شهرستان ارومیه خبر داد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، عبدالمجید دیناروند با اشاره به اینکه از ابتدای راه اندازی این نیروگاه تا 94 سهم برداشت نیروگاه از آب های زیرزمینی دشت کبودراهنگ حدود دو درصد بوده است ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: مدیر امور آبفا شهرستان رامسر از بازسازی و بهسازی دو حلقه چاه در این شهرستان طی 5 ماهه ابتدای سالجاری خبر داد که موجب افزایش دبی 40 لیتر در ثانیه ای آب و رفع کمبود آب آشامیدنی در این شهرستان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۲    
برای حل مشکل آب آشامیدنی شهرستان تفت یک حلقه چاه در این شهرستان حفر می شود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۸    
مدیر امور منابع آب شهرستان ری از انسداد هفت حلقه چاه غیر مجاز در دو روز کاری و جلوگیری از برداشت سالانه بیش از 221 هزار متر مکعب آب از سفره های زیر زمینی این امور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
از ابتدای امسال علاوه بر انسداد 73حلقه چاه غیرمجاز، 393کنتور هوشمند بر روی چاه های مجاز ستان نصب شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مازیار غلامپور اظهار داشت: به منظور رفع تنش آبی روستاهای گیلان در تابستان سال جاری تعداد 6 حلقه چاه وارد مدار بهره برداری شد.