شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۳۸Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حلقه چاه»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا شهرستان رفسنجان گفت: به منظور جبران کم آبی در فصل تابستان از ابتدای خرداد تا کنون 3 حلقه چاه با دبی 90 لیتر در ثانیه به منابع تامین رفسنجان افزوده شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرستان های اردستان و نطنز گفت: مجوز برداشت 230 حلقه چاه در اردستان تا کنون اصلاح و تعدیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب شیروان گفت: بتازگی سه حلقه چاه آب شرب با دبی 45 لیتر بر ثانیه در این شهر وارد مدار مصرف شد تا مشکل شهروندان در این زمینه برطرف شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای لرستان در پنجمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان گفت : در سال جاری 170 دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاههای مجاز نصب شد و برق 300 حلقه چاه بعلت اضافه برداشت قطع شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۳:۰۵    
معاون مدیریت سرمایه گذاری و کسب و کار شرکت ملی نفت با اشاره به وجود 710 حلقه چاه بسته، 39 حلقه معلق و 597 حلقه چاه متروکه نفتی در کشور، گفت: در طرح احیای این چاه ها از سوی شرکت های دانش بنیان، در صورتی که شرکتی در اجرای پروژه شکست خورد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امور آبفا شهرستان کازرون به منظور ارائه خدمات آبرسانی به مشترکان شهرستان کازرون امسال اقدام به تعویض و تعمیر الکتروپمپ 10 حلقه چاه آبرسانی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت 5 حلقه چاه غیر فعال و بدون بازده را در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار می دهد تا با استفاده از فناوری به بهره برداری برسند.
صبح الوند   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
روستای انصار الامام همدان که روزی دارای باغ های انگور بود و سرسبزی آن شهره عام و خاص بود، این روزها به پلاستیک و زباله می روید زباله هایی از جنس بی تدبیری و بی رحمی به محیط زیست که هیچ ارگان و نهادی پاسخگوی آن نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- روابط عمومی اورژانس یزد از خفگی سه نفر حین حفر یک حلقه چاه در شهر نیر از توابع شهرستان تفت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۷    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر امور منابع آب مشهد گفت: با انسداد 83 حلقه چاه غیرمجاز در محدوه جغرافیایی امور منابع آب مشهد طی 3 ماه گذشته ازبرداشت غیر قانونی بیش از 2 میلیون و 134 هزار متر مکعب آب از منابع زیر زمینی جلوگیری شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویر احمد گفت: 300 میلیارد ریال اعتبار برای نصب دستگاه کنتور هوشمند برروی 2 هزارو 827 حلقه چاه مجاز در کهگیلویه و بویراحمد نیاز است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
بیش از1700 حلقه چاه (مجاز و غیرمجاز) در دشت خانمیرزا حفر شده باعث شد تا حاصلخیز ترین دشت کشور به کویر تبدیل شده و دچار فرونشست شود.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
با همکاری واحد خدمات فنی چاه های شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب و واحد بهره برداری منطقه عملیاتی چشمه خوش، شیر ایمنی سطحی چاه شماره- 3 دالپری تعویض و با تولید روزانه چهار هزار بشکه در روز در مدار تولید قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی از اضافه برداشت آب در 1111 حلقه چاه مجاز در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عملیات حفاری و تکمیل 26 حلقه چاه نفت و گاز شرکت ملی حفاری ایران در سه ماه نخست امسال در مناطق خشکی و دریایی کشور با موفقیت انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با بیان اینکه 77 روستا مشکل کمبود آب دارند گفت: در تیرماه مشکل آب 18 روستا در هلیلان ازطریق حفر دو حلقه چاه و اجرای 5200 متر خط انتقال رفع می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۱۰    
ایسنا/گیلان فرماندار لنگرود، از تعمیر ایستگاه های پمپاژ از کار افتاده و تجهیز 59 ایستگاه خبر داد و خاطرنشان کرد: همچنین 9 حلقه چاه عمیق حفر شده را که فاقد پمپ بودند، برق رسانی و وارد چرخه پمپاژ آب زراعی کردیم.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۸    
معاون استاندار وفرماندار ویژه گنبدکاووس در مراسم بهره برداری از سه حلقه چاه آب آشامیدنی در گنبدکاووس برلزوم تلاش بیشتر مسوولان استانی و کشوری برای رفع مشکل کمبود آب آشامیدنی مردمان این شهرستان بالاخص در نواحی مرزی و شمالی آن تاکید کرد. ...
رادیو پیام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیو پیام از ایرنا افزود: با احداث این مخزن پنج هزار متر مکعب به مخازن ذخیره آب شرب شهر بروجرد اضافه خواهد شد. حدادی اظهار داشت: در این راستا با حفر چند حلقه چاه عمیق و انتقال آب آنها به مخزن مذکور مناطق مسکن مهر و مسکن ملی تحت پوشش آن قرار خواهند گرفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۶:۲۹    
سبزوار- ایرنا- مدیر امور آب ناحیه سبزوار گفت: در حال حاضر 150 حلقه چاه آب غیر مجاز در این شهرستان شناسایی شده است که اقدامات قانونی برای انسداد آنها طی سال جاری در دستور کار قرار دارد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سردار آزمون مهاجم ملی پوش فوتبال کشورمان طی اقدامی تحسین برانگیز در شهرستان گنبد کاووس استان گلستان جهت کمک به رفع تنش آبی روستاهای مرزی و محروم این شهرستان هزینه کامل حفر و تجهیز و خرید لوله و اتصالات یک حلقه چاه آب شرب را پرداخت نمود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت آب منطقه ای تهران از انسداد 250 حلقه چاه غیرمجاز در استان تهران در 3 ماه امسال خبر داد و اعلام کرد این عدد تاپایان امسال از 1700 حلقه چاه عبور خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - مدیر دفتر حفاظت از منابع آب شرکت آب منطقه ای استان تهران، از انسداد 211 حلقه چاه غیرمجاز با مجموع عمق بیش از هفت هزار متر و جلوگیری از تخلیه سالانه بیش از یک میلیون مترمکعب آب از سفره های زیرزمینی توسط امورهای منابع آب استان تهران طی امسال خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
با تلاش حفارمردان شرکت ملی حفاری ایران عملیات حفاری و تکمیل 26 حلقه چاه نفت و گاز در سه ماه نخست امسال در مناطق خشکی و دریایی کشور با موفقیت انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویر احمد گفت: تا کنون 476 حلقه چاه غیر مجاز در استان پر و مسلوب المنفعه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۱۵    
مدیر امور آب و فاضلاب گرگان گفت: با انجام بازسازی چاه آب شرب جهاد، دوباره 11 لیتر بر ثانیه آب شرب وارد مدار بهره برداری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۱۳    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان با بیان اینکه اعتبارات ما بعد از سفر رئیس جمهور 2 برابر شد و به به 400 میلیارد تومان رسیده است، گفت: بزرگترین پروژه آبرسانی گلستان آبرسانی به شهر گرگان با حفر 11 حلقه چاه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۷:۰۲    
سردار آزمون ملی پوش فوتبال کشورمان برای حفر و تجهیز یک حلقه چاه آب آشامیدنی در نوار مرزی گنبدکاووس با آب و فاضلاب گلستان تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب دماوند از شناسایی 4 حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت آبفا شهرستان رفسنجان گفت: چاه شماره 27 و 28 رفسنجان با دبی مجموع 60 لیتر بر ثانیه وارد مدار بهره برداری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سردار آزمون ملی پوش فوتبال کشورمان برای حفر یک چاه آب در نوار مرزی گنبدکاووس با شرکت آب و فاضلاب استان گلستان تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- شناسایی 12 حلقه چاه آب غیر مجاز در شهرستان دیواندره، راه یابی فیلم کوتاه دونده به پنجاه ودومین جشنواره فیلم جیفونی ایتالیا و بازدید ایثارگران و خانواده های شاهد دهگلان از اماکن زیارتی و سیاحتی زنجان سه خبر کوتاه از استان کردستان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در راستای اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و صیانت از منابع آبی در 3 ماهه ابتدای سال 10 حلقه چاه غیرمجاز در استان مسدود شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۶:۰۳    
اردبیل - ایرنا - نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای اردبیل از انسداد 23 حلقه چاه غیرمجاز در سه ماهه اول امسال در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بهره برداری ازسه حلقه چاه طرح آبرسانی به شهر ها و روستاهای نوار مرزی شهرستان گنبد کاووس آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۰:۱۶    
وزیر نیرو از عزم این وزارتخانه برای توسعه چاه آب ژرف خبر داد و گفت 3حلقه چاه را به 10 حلقه چاه اضافه خواهیم کرد چرا که با آب ژرف می توانیم از خشکسالی رهایی پیدا کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: 23 حلقه چاه غیرمجاز از ابتدای سال جاری در سطح استان مسدود شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا - بهره برداری از سه حلقه چاه آب آشامیدنی با دبی 75 لیتر برثانیه در راستای طرح آبرسانی به شهرها و روستاهای نوار مرزی گنبدکاووس باحضور مدیران عامل شرکت آب و منطقه ای و آب و فاضلاب گلستان و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در روستای "ایگدر علیا" از توابع بخش مرکزی این شهرستان آغاز ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان زنجان گفت:طی 10 روز گذشته در شهرستان زنجان 16 فقره ادوات غیرمجاز حفاری توقیف و 4 حلقه چاه غیرمجاز پر و مسلوب المنفعه شده است.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با اشاره به اینکه 75 درصد از آب مورد نیاز قم از خارج استان تامین می شود، گفت: از جمله منابع آب استان، 13 حلقه چاه علی آباد و بخش قابل توجهی چاه های آب شهری هستند و حوزه های روستایی، از منابع محلی چاه ها و قنوات تامین می شوند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ دکتر هدایت فهمی، رئیس مرکز پژوهشی پژوهشگاه هاب گستر و معاون سابق دفتر برنامه ریزی کلان آب و آبفای وزارت نیرو در گفتگوی تلفنی با برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد علل و عوامل فرونشست زمین گفت: تعداد چاه های آب کشور در سال 1350، 47 هزار حلقه بوده و در سال 60 ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۳    
گرگان- تیموری، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: 15 هزار حلقه چاه فاقد پروانه در استان وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ملارد- مدیر امور منابع آب شهریار، ملارد و قدس از انسداد 8 حلقه چاه غیر مجاز در ملارد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: 31 هزار و 222 حلقه چاه فاقد پروانه بهره برداری در سطح استان وجود دارد و این چاه ها در انتظار تعیین تکلیف هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۰    
46 حلقه چاه غیر مجاز امسال در آذربایجانغربی پر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهریار، ملارد و قدس از انسداد 8 حلقه چاه غیر مجاز و جلوگیری از تخلیه سالانه حدود 67 هزار مترمکعب آب از سفره های زیرزمینی در ملارد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با بیان اینکه 31 هزار و 222 حلقه چاه فاقد پروانه بهره برداری در سطح استان وجود دارد گفت: این چاه ها در انتظار تعیین تکلیف هستند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
دوگنبدان، شهری با بیش از 150 هزار جمعیت مرکز شهرستان گرمسیری گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد است که با داشتن ده ها حلقه چاه نفت و صادر کننده یک چهارم نفت و گاز ایران ، با مُشکلات شهری فراوانی از جمله انباشت زباله در بسیاری از معابر اصلی و فرعی شهر روبرو است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۸    
پردیس - ایرنا - سرپرست امور منابع آب تهران و پردیس گفت: در جهت اجرای طرح احیا، تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و صیانت از منابع آبی، طی یک هفته کاری، انسداد 9 حلقه چاه غیر مجاز، نصب 15 دستگاه کنتور حجمی و هوشمند و رفع تصرف بخشی از بستر رودخانه جاجرود انجام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: 20 هزار چاه کشاورزی مجاز در استان وجود دارد که 17 هزار آن چاه های کشاورزی و مابقی شرب و صنعت و غیره هستند.