چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۵:۰۵Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان سلطانیه»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - فرماندار شهرستان سلطانیه گفت: یک میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار از سوی سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور برای تثبیت حدود چمن تاریخی سلطانیه اختصاص یافت که نقش مهمی در کاهش مشکلات موجود در این حوزه ایفا می کند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان سلطانیه گفت: رئیس جمهور با بالا بردن قرآن در سخنرانی خود در سازمان ملل از کتاب آسمانی و تعالیم الهی دفاع کرد و با بیان اینکه آمریکا بزرگترین زندان زنان را دارد چگونه مدعی حقوق زن است؟ آمریکا را به چالش کشید.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۱    
سلطانیه (پانا) - فرماندار شهرستان سلطانیه در مراسم اختتامیه برنامه های تابستانه اوقات فراغت گفت نوجوانان و دانش آموزان در این فعالیت ها، با آموزش مهارت ها و حرفه ها برای کسب مشاغل آینده آماده می شوند. خبرنگار دانش آموز: فاطمه عاشوری و فاطمه بهرامی
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از اجرای 22 پروژه طرح هادی در روستاهای این شهرستان با اعتباری بیش از 71 میلیارد ریال خبر داد و یادآور شد: در حال حاضر تعداد روستاهای جهت اجرای آسفالت، 14 روستا به مساحت 44 هزار مترمربع است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست گروه تور خودرویی جهانگردان هندی لال پری گفت: معماری گنبد سلطانیه نسبت به آثار هم ردیف خود از نظر عظمت و ابعاد منحصربه فرد است و ما حتما این بنا را به دوستان و جهانیان معرفی خواهیم کرد ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۳    
سلطانیه (پانا) - دانش آموز رتبه برتر کنکور در سلطانیه تمرین مستمر و پشتکار در فعالیت را دو عامل موفقیت خود در کنکور عنوان کرد و گفت هر دانش آموزی برای موفقیت حتما باید به این دو مولفه توجه ویژه داشته باشد. ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان سلطانیه گفت: ممنوعیت حجاب در فرانسه بیانگر دورویی مدعیان حقوق بشر و حقوق زن است و نشانگر این است که در غرب نیز، بی حجابی اجباری است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس شبکه های اجتماعی جوان آنلاین: صفحه توئیتری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان تصویری از گنبد سلطانیه را منتشر کرد و نوشت: گنبد سلطانیه بزرگترین گنبد آجری جهان با قدمت 760 سال در شهرستان سلطانیه قرار داد و تنها اثر ثبت جهانی زنجان است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا – فرماندار شهرستان سلطانیه با بیان اینکه باند دوم محدوده سه راه سلطانیه تا خیرآباد در مرحله تکمیل است، گفت: اعتراض برخی اهالی روستای قره بلاغ مانع بهره برداری از این مسیر شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان _ امام جمعه شهرستان سلطانیه گفت:پیاده روی اربعین و راهپیمایی میلیونها عاشق به سوی کربلا تداوم دهنده و تکمیل کننده عاشورا و رمز دوام و بقای حماسه حسینی است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۰۸    
شرکت کنندگان رالی بین المللی جاده ابریشم 2023 در ششمین روز از هفته دولت از چمن تاریخی سلطانیه و بزگترین گنبد آجری جهان شهرستان سلطانیه و اقامتگاه های گلجان و دیلان دیلان در حسن ابدال بازدید کردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۱:۳۵    
رئیس دامپزشکی شهرستان سلطانیه از ارائه خدمات رسانی رایگان به دامداران روستاهای بوجی و امیرآباد این شهرستان در قالب اجرای طرح اردوی جهادی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - فرماندار سلطانیه با بیان اینکه این شهرستان رتبه نخست سرانه صنعت را دارد گفت: بر همین اساس شهرستان سلطانیه بیکار ندارد چرا که جذب کارخانجات فعال می شوند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۱۶    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سلطانیه گفت: همزمان با هفته دولت رستوران بین راهی ستار با حضور توسط مدیر کل دفتر تسهیلات و کارآفرینی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مدیر کل و معاونین و کارشناسان اداره کل در شهرستان سلطانیه افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با بیان اینکه امسال در شهرستان سلطانیه آبرسانی به 3 روستا به بهره برداری خواهد رسید، گفت: آبرسانی به 8 روستای دیگر نیز در دست اجراست.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۳۶    
مراسم گرامیداشت روز جهانی مسجد در شهرستان سلطانیه به مناسبت روز جهانی مسجد برگزار شد .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سلطانیه گفت: اقدامات صورت گرفته جهت احیای چمن سلطانیه طبق بررسی های کارشناسی به عمل آمده و بازدیدهای متعدد میدانی، در پوشش گیاهی و پیشگیری از بیابان زایی و ایجاد ریزگرد بسیار موثر بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: مشکل کمبود آب 2 روستای "ساریجالو" و "سلمانکندی" شهرستان سلطانیه با پایش مشترکین، شناسایی انشعاب های غیرمجاز و مصارف غیرقانونی رفع شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - دبیر قرار گاه عدالت تربیتی استان زنجان گفت: در راستای نوسازی مدارس، طرح شهید عجمیان در 12 مدرسه شهرستان سلطانیه اجرا شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۷:۲۳    
سلطانیه (پانا) - مشاور امور جوانان مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه طرح شاداب سازی مدارس در 350 مدرسه استان در حال اجراست، گفت در شهرستان سلطانیه شاداب سازی 12 مدرسه در قالب طرح شهیدعجمیان در دست اقدام است. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
زنجان -مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان گفت: با پیگیری اوقاف و به همت اداره کل ثبت اسناد و املاک استان زنجان، برای اولین بار و پس از سالیان متمادی سند امامزادگان عظیم الشان ام البنین(س) و برادران(ع) روستای سلمان کندی شهرستان سلطانیه ، توسط ثبت اسناد صادر و تحویل اوقاف گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
29 هکتار از مراتع روستاهای امیرآباد و آق زَوَج شهرستان سلطانیه و روستای ذاکر شهرستان زنجان در آتش سوخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری استان زنجان به تولید مستند روضه خانگی فاطمیه شهرستان سلطانیه در دهه اول محرم و پخش آن از شبکه یک اشاره کرد و گفت: این مستند روایت یک روضه خانگی در منزل خانواده شهدا است که هر ساله در ایام محرم با برگزاری روضه خانگی پذیرای عزاداران سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سلطانیه گفت: بخشی از زیرساخت های گردشگری معبد داش کسن ویر آماده شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۱    
رئیس بهزیستی شهرستان سلطانیه با اشاره به ماده 2 قانون جامع حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت گفت: کلیه ادارات موظف به رعایت مناسب سازی جهت حضور افراد دارای معلولیت و سالمندان در جامعه هستند و در این زمینه می توانند یاریگر بهزیستی در اجرای قانون جامع و حمایت ازافراد دارای معلولیت باشند.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان های ابهر، خرمدره و سلطانیه، گفت: هزار و 200 نفر در شهرستان سلطانیه در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده بودند که براساس پالایش انجام گرفته 140 نفر واجد شرایط برای خانه دار شدن در این طرح شدند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - مراسم عزاداری و سوگواری حضرت اباعبدالله حسین علیه السلام در ششمین روز از ماه محرم در دفتر امام جمعه شهرستان سلطانیه با حضور مسولین،پرسنل نیروی انتظامی و سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد.
چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال جاری به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسینی نسب امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی و با حضور سید جعفر موسوی معاون فرماندار و سایر اعضای شورا ی فرهنک عمومی با دستور کار برنامه ریزی برنامه های ایام محرم و صفر در محل دفتر امام جمعه شهرستان سلطانیه برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان _ اجتماع بانوان فاطمی به همت حوزه حضرت زینب شهرستان سلطانیه همزمان با سالروز عفاف و حجاب در این شهرستان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۷:۴۸    
جشن عید غدیر خم با اجرای برنامه های شاد و مفرح فرهنگی و هنری در شهرستان سلطانیه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-امام جمعه شهرستان سلطانیه گفت: حادثه غدیر برای جامعه و اسلام بسیار مهم بوده و باید واقعیت های این روز بزرگ در جامعه تبیین شود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سلطانیه با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب موضوعی غدیر در سلطانیه گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه لزوم توجه به بحث مطالعه به عنوان یکی از شاخص های فرهنگی تشویق مردم به سوی کتاب و کتابخوانی و تبیین واقعه غدیر است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۳:۰۹    
به مناسبت دهه امامت و ولایت و روز قلم محفل ادبی در شهرستان سلطانیه برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه شهر سلطانیه گفت: روز عید غدیر بزرگترین و با فضیلت ترین عید مسلمانان است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا – فرماندار شهرستان سلطانیه از آسفالت ریزی باند دوم محدوده سه راه سلطانیه تا خیرآباد خبر داد و گفت: آماده سازی این مسیر در مجموع با اعتبار 21 میلیارد تومان در حال انجام است و طی یک ماه آینده زیر بار ترافیک می رود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۷:۲۵    
برنامه تلویزیونی گئجه لر شبکه اشراق همزمان با عید سعید قربان به مدت دو روز به همت ستاد دهه امامت و ولایت، با مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان سلطانیه برگزار شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۲۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به شناسایی 30 فقره انشعاب غیرمجاز در شهرستان سلطانیه گفت: از این تعداد انشعاب برخی تبدیل به مجاز شده و برخی دیگر نیز در حال طی مراحل قضایی می باشد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در آیین تجلیل از خیّرین آبرسان روستای کاکاباد از توابع شهرستان سلطانیه گفت: 66 پروژه آبرسانی روستایی با مشارکت خیّرین آبرسان در استان زنجان اجرایی شده است.
سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سلطانیه در سالجاری به ریاست حجت الاسلام حسینی نسب امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی و سید جعفر موسوی معاون فرماندار و سایر اعضای شورای فرهنگ عمومی با دستور کار برنامه ریزی برنامه های دهه امامت و ولایت در محل دفتر امام جمعه شهرستان سلطانیه برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری وصنایع دستی استان زنجان گفت: با توجه به استقبال گسترده گردشگران و مردم شهرستان سلطانیه نخستین جشنواره گل محمدی و گلاب در آرامگاه چلبی اوغلو شهرستان سلطانیه تا 2 تیرماه تمدید شد.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سلطانیه از نصب سرعت گیر مجازی در 23 کیلومتری ترانزیت زنجان_ خرمدره خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۱:۴۹    
نخستین "جشنواره گل محمدی و گلاب گیری " در محل بنای تاریخی "چلبی اوغلی" شهرستان سلطانیه برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سلطانیه از استقبال بی نظیر مسئولان، مردم محلی و گردشگران از جشنواره گل محمدی و گلاب گیری در آرامگاه چلبی اوغلو خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سلطانیه از برگزاری جشنواره گل محمدی و گلاب گیری در آرامگاه چلبی اوغلو این شهرستان خبر داد.