یکشنبه ۱۹ مردادساعت ۰۴:۵۳Aug 2020 9

جدیدترین‌های «صادر کننده»

 
شانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی یی سی اف) معتقد است: فقدان سرمایه گذاری امروز در صنعت گاز ممکن است امنیت تأمین گاز در میان مدت را به مخاطره بیندازد. به نفع خریداران و فروشندگان است که جریان سرمایه گذاری را در حداقل سطح لازم حفظ کنند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (پنج شنبه، 16 مردادماه) اندکی کاهش یافت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۴:۲۲    
در این روزهای کرونایی، قیمت نفت کاهش چشمگیری پیدا کرد و اقتصادهای نفت خیز در نتیجه این افت قیمت آسیب زیادی متحمل شدند. عربستان بزرگترین صادرکننده اوپک است که در فصل دوم امسال شاهد افت 45 درصدی درآمد نفتی خود نسبت به مدت مشابه سال قبل بود و حال اجرای طرح های ریاضتی را در دستور کار قرار داده است.
آنا / شانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۷:۲۴   + ۵۱ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی اوپک دیروز به 43 دلار و 14 سنت رسید، در حالی که روز جمعه این قیمت 43 دلار و 38 سنت بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آمریکا در ماه ژوئن 550 هزار بشکه نفت خام به عربستان، بزرگترین صادر کننده نفت خام دنیا، فرستاد. عربستان یکی از عرضه کنندگان اصلی نفت خام به آمریکاست.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش رویترز، وزیر انرژی عربستان سعودی و همتای عراقی او طی یک مکالمه تلفنی، بر تعهد کشورهایشان به قرارداد کاهش تولید اوپک پلاس تاکید کردند. وزرای نفت این دو کشور در مورد آخرین تحولات بازار های نفت، ادامه بهبود تقاضای جهانی و پیشرفت در تعهد به قرارداد اوپک پلاس مذاکره کردند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در اوج تحریم و کرونا، تا 15 مرداد 337 هزار خودرو در کشور تولید شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل (279 هزار خودرو) رشد 15 درصدی دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران، تدوین و اجرای بسته تشویقی بازگشت ارز حاصل از صادرات بر اساس مصوبه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت و تصویب کمیته کارشناسی شورایعالی صادرات غیرنفتی را از جمله برنامه های سازمان توسعه تجارت ایران دانست که با هدف حمایت و تشویق از صادرکنندگانی که ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (چهارشنبه، 15 مردادماه) از 45 دلار گذشت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (چهارشنبه، 15 مردادماه) از 45 دلار گذشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۷:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در حالی که در روزهای نخست شیوع کرونا ماشین آلات تولید ماسک را از خارج وارد کردیم، امروز به صادرکننده این ماشین آلات تبدیل شده ایم.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اصغر زبردست شامگاه چهارشنبه در جلسه اعضای شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت: طبق اعلام بانک مرکزی از 2 هزار و 500 صادرکننده متعهد به بازگشت ارز حاصل از صادرات کشور 100 نفر در استان همدان هستند. وی اضافه کرد: از 27 میلیارد دلار تعهد ارزی صادرکنندگان در کل کشور طبق [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۸:۴۵    
رئیس اتحادیه صادرکنندگان زعفران خراسان رضوی گفت: در گذشته چون موضوع بازگشت ارز حاصل از صادرات مطرح نبود با نرخ ها مشکلی نداشتیم، اما در حال حاضر واحد های صادرکننده دچار مشکل شده اند.
آنا / شانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) 44 دلار و 62 سنت ثبت شد.
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
قیمت های بالا در بازار داخلی ورق چین موجب شده صادرکننده های چینی قیمت های پیشنهادی را 10 تا 15 دلار افزایش دهند. در بازار داخلی قیمت ورق گرم 582 تا 583 دلار هر تن درب کارخانه است. فروشنده ها موجودی کمی دارند از این رو بر قیمت های خود اصرار دارند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۶    
اگر امسال یک سال عادی بود، نزدیک به 2میلیون نفر به مکه می رفتند تا مراسم حج را بجا بیاورند، اما کرونا آرزوی میلیون ها زائر را ویران کرد و حج امسال، با تنهاحدود 1000نفر برگزار شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران و عراق با بیان اینکه در سال جاری صادرات کالا از ایران به عراق در مقایسه با سال گذشته بیش از 20 درصد افزایش یافته است، اظهار داشت: اگر امکان نقل و انتقال پول وجود نداشت این میزان افزایش رخ نمی داد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گزارش اقتصادی شماره 61 شاپرک که مربوط به تیرماه 1399 است، منتشر شد. این گزارش در پنج بخش اصلی بر موضوعاتی همچون جایگاه شاپرک در اقتصاد ملی ، شاخص های عملکردی شاپرک ، کیفیت خدمات پرداخت کارتی ، بررسی عملکرد شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت و بررسی عملکرد بانک های صادرکننده و پذیرنده متمرکز شده است ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (دوشنبه، 13 مردادماه) با افزایش یک دلاری از مرز 44 دلار گذشت.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل هلدینگ کیان فولاد دماوند در نشست خبری گفت:ایران یکی از بزرگترین صادر کننده های فولاد در منطقه سیدهادی شفیعی ،مدیرعامل هلدینگ کیان فولاد دماوند در مراسمی که به مناسبت روزخبرنگار برگزار شده بود گفت ...
آنا / شانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۱۱   + ۳۵ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی اوپک دیروز به 44 دلار و 2 سنت رسید، در حالی که روز جمعه (دهم مردادماه) 43 دلار و 2 سنت بوده است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
با دولت و بانک مرکزی هم عقیده هستیم که صادر کننده باید ارز خود را بازگرداند، اما روش محاسبه بانک مرکزی اشکال اساسی دارد.
مدیر اداره صادرات بانک مرکزی گفت: آمار نشان می دهد روند بازگشت ارز حاصل از صادرات بهبود یافته است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مائده امینی روزنامه نگار آنها تمام شدنی نیستند. هرچه شرایط سخت تر و تحریم ها شدید تر می شود، تعداد آنها بیشتر و سود آنها پرچرب تر می شود. سال گذشته، سال محاکمه آقازاده ها بود ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
منشور حقوق بشر سازمان ملل نه تنها کارآمد نبوده بلکه به شدت نیازمند اصلاح در ماهیت و محتوا دارد ازاین رو لازم است که کشور های دنیا با کشیدن خط بطلانی بر این منشور به فکر تدوین منشوری جدید، کامل، شفاف و بدون ابهام باشند که همه حقوق افراد، ملل و ادیان را به معنای واقعی و نه در کلمه و کاغذ رعایت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیر اداره صادرات بانک مرکزی گفت: دو هزار و 386 صادرکننده از 22 فروردین 97 تا 31 خرداد 99 ، هفده و هفت دهم میلیارد یورو به چرخه اقتصادی برنگردانده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۵۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین درویشیان گفت: لیست هزار و 408 صادرکننده حقیقی و حقوقی با تعهدات ارزی معوقه به ارزش مجموعاً 20 میلیارد یورو تهیه و طی نامه ای به دادستان کل کشور اعلام شد.
بانک مردم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: با دولت و بانک مرکزی هم عقیده هستیم که صادر کننده باید ارز خود را بازگرداند، اما روش محاسبه بانک مرکزی اشکال اساسی دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
غضنفری اولین وزیر صنعت، معدن و تجارت که معتقد است دولت خود بزرگترین توزیع کننده رانت است، می گوید : اقتصاد ایران به حال خود رها شده و هیچ مدیریتی روی آن صورت نمی گیرد ...
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۲:۰۷   + ۷۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: معاون قضایی دادستان تهران گفت: قوه قضاییه با روش قطره چکانی معرفی متخلفان ارزی موافق نیست و همه متخلفان باید معرفی شوند. محمدرضا صاحبی پسندیده در برنامه گفتگوی ویژه خبری دوشنبه شب شبکه دو سیما افزود ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۹:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی در اطلاعیه ای نحوه پیگیری برگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور را اعلام کرد. به گزارش ایسنا، این بانک در راستای سیاست های ارزی کشور و مصوبات شورای عالی هماهنگی اقتصادی و همچنین مصوبات کمیته ماده 2 مصوب شورای مذکور ...
بتاکاپ   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۹:۰۹    
با مثبت اعلام شدن تست دوپینگ مریم هاشمی، دارنده نشان طلای پانزدهمین دوره رقابتهای ووشوی قهرمانی 2019 جهان که مدالش را به مقام معظم رهبری تقدیم کرده بود، احتمالاً این مدال به مرجع صادرکننده مسترد خواهد شد. مثبت شدن تست دوپینگ مریم هاشمی و ماجرای پس گرفتن مدال از رهبری! با رخ دادن [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به آنکه سازمان کشور های صادر کننده نفت (اوپک) در ماه اوت تصمیم گرفت از محدودیت های تولید خود بکاهد، روسیه نیز در اوایل ماه اوت تولید نفت خود را افزایش داد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۹   + ۹۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی طی اطلاعیه ای در خصوص نحوه پیگیری برگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصاد کشور اعلام کرد عدم بازگشت ارز با تشخیص و اعلام بانک مرکزی به قوه قضایه در حکم قاچاق ارز بوده و باید با متخلفین برخورد قضایی صورت گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران و عراق گفت: برخی معتقدند بخش عمده ای از صادرکنندگان که هنوز ارزهای صادراتی را به کشور بازنگردانده اند جزء نهادهای وابسته به دولت هستند و به همین دلیل نیز اسامی آنها اعلام نمی شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس در توئیتی نوشت: بانک مرکزی به جای فشار آوردن به صادرکننده ای که به هزار مشقت کالایی را صادر می کند تا تراز تجاری و ارزی کشور را بهبود دهد، واردات را باید منوط به صادرات متناظر کند.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از اویل پرایس، عربستان سعودی، بزرگترین صادر کننده نفت دنیا، پس از 3 ماه افزایش قیمت نفت احتمالا مجبور می شود قیمت رسمی فروش نفت خود برای اولین بار از زمان آغاز قرارداد کاهش تولید اوپک پلاس پایین بیاورد ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه اتحادیه صادرکنندگان کالاهای صنعتی و معدنی با اشاره به سیاست های اقتصادی جدید شرکای ایران در منطقه، خطاب به دولت گفت: درک کنید که صادرکننده ایرانی له می شود تا یک دلار ارز وارد کشور کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به تلاش ستاد اجرایی برای تولید اقلام پزشکی گفت: اینکه در کشور توانستیم در کمتر از یک ماه از وارد کننده تجهیزات پزشکی و اقلام بهداشتی به تولید کننده و صادر کننده تبدیل شویم، از دستاورد های مهم کشور بود که یکی از اضلاع خلق این حماسه مهم ستاد اجرایی فرمان امام بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: در جمهوری اسلامی توانستیم در کوتاه تر از دو ماه از یک واردکننده تجهیزات پزشکی به تولیدکننده و سپس به صادرکننده تبدیل شویم؛ یکی از اضلاع اصلی خلق این حماسه، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) بود.
تیتر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تولید داروی رمدسیویر و فاویپیراویر جای تشکر دارد امکانات تله مدیسین و پزشکی از راه دور این ستاد نیز پاییز امسال در دوره شیوع همزمان کرونا و آنفلوانزا به کمک وزارت بهداشت می آید.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۳    
با توجه به بخشنامه جدید، استفاده از مزایای بیمه برای رانندگان دارای بیمه روستایی منوط به کار در استان مربوطه صادر کننده بیمه روستایی است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۸   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر بهداشت با بیان اینکه دنیا هنوز نمی داند واکسن کرونا چگونه اثر خواهد کرد و چه مدت ایمنی زایی خواهد داشت، گفت: ما به جای اینکه برای کشورهایی که بلاتکلیف هستند و نمی دانند آیا واکسن ایمنی را در برابر کرونا می دهد یا خیر، پیش پرداخت دهیم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت که طی چند ماه توانستیم از یک واردکننده تجهیزات پزشکی برای کرونا به صادرکننده این تجهیزات بدل شویم.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ به نقل از خبرگزاری یونهاپ، یک منبع آگاه گفت که کره جنوبی و ایران توافق کرده اند که در چارچوب معافیت از تحریم های ایران که کره جنوبی از آمریکا دریافت کرده است، یک کارگروه برای توسعه تجارت کالاهای بشردوستانه ایجاد کنند. ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۱:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اکوفارس: اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت 23. 32 میلیون بشکه در روز در ماه جولای نفت تولید کردند که 970 هزار بشکه در روز بالاتر از تولید در ماه ژوئن بود.
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به نقل از رویترز، داده های حمل ونقل و گفته های منابع صنعتی نشان می دهد دومین تولیدکننده سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) هنوز به هدف کاهش تولید خود در توافق کاهش ائتلاف اوپک پلاس نرسیده و صادرات نفت خام عراق تاکنون در ماه ژوئیه با افزایش روبه رو بوده است. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس ، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت که نزدیک به 5 میلیارد یورو از عدم بازگشت ارزهای صادراتی کشور در سال های 97 و 98 تنها از ناحیه 75 صادرکننده صورت گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نزدیک به 5 میلیارد یورو از عدم بازگشت ارزهای صادراتی کشور در سال های 97 و 98 فقط از ناحیه 75 صادرکننده صورت گرفته است.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام نیوز ، خاندوزی، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: دولت نتوانسته از ابزارهای خود برای تمکین صادرکنندگان و طرف های تجاری ما استفاده کند. نزدیک به 5 میلیارد یورو از عدم بازگشت ارزهای صادراتی کشور در سال های 97 و 98 تنها از ناحیه 75 صادرکننده صورت گرفته است. ...