چهارشنبه ۲۲ مردادساعت ۱۰:۴۵Aug 2020 12

جدیدترین‌های «قیمت دلار»

 
اقتصاد نیوز   ۱۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: صرافی ملی امروز قیمت ها را کاهش داد. دلار با 80 تومان کاهش به 21800 تومان و یورو با 30 تومان کاهش 25600 تومان شد.
دنیای اقتصاد   ۲۶ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی امروز 21,700(بیست و یک هزار و هفتصد تومان) اعلام شد که نسبت به روز پیش کاهش را تجربه کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۳۳ دقیقه پیش    
بانک مرکزی امروز (چهارشنبه) با اعلام رسمی نرخ 47 ارز عمده، از کاهش ارزش 22 ارز، خبر داد.
نبض بازار   ۳۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت فروش دلار نیمایی در بازار ارز 19 هزار و 51 تومان و برای خرید 18 هزار و 786 تومان اعلام شده است و نوسانات نرخ دلار بیشترین تاثیر را بر روی قیمت کالاهای مصرفی دارد.
تجارت امروز   ۳۹ دقیقه پیش    
قیمت دلار و ارز امروز 22 مرداد 99 در پایگاه خبری تجارت امروز به شرح زیر است.
دلار نتوانست به روند صعودی خود در برابر دیگر ارزها ادامه دهد.
پایگاه خبری گسترش   ۱ ساعت پیش    
در حالی که هنوز بازار ارز در امروز (چهارشنبه 22 مردادماه) کار خود را آغاز نکرده، نرخ دلار نیمایی به زیر 20 هزار تومان کاهش یافته و 19 هزار و 51 تومان اعلام شده است.
تجارت نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که هنوز بازار ارز در امروز 22 مرداد ماه کار خود را آغاز نکرده، نرخ دلار نیمایی 19 هزار و 51 تومان اعلام شده است.
تیک   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بروزترین قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و نرخ انواع ارز مورخ 22 مرداد 99 را در ادامه مشاهده فرمایید. آخرین به روز رسانی: چهارشنبه 22 مرداد سکه نوع قیمت لحظه تغییر سکه بهار آزادی 101,000,000 -150,000 سکه طرح جدید 103,500,000 -100,000 نیم سکه 52,000,000 -150,000 ...
صرافی ملی نرخ های جدید دلار و یورو را برای امروز چهارشنبه 22 مرداد 99 اعلام کرد.
تلنگر   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قیمت دلار و ارز امروز چهارشنبه 22 مرداد 99 در پایگاه خبری تحلیلی تلنگر به شرح زیر می باشد.
عمده ترین سوال جامعه در افزایش و کاهش نرخ ها، تغییر نکردن نرخ ها پس از کاهش قیمت دلار است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۲:۳۶    
قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 99/05/22 + تغییرات این خبر در هر ساعت بروزرسانی می شود... قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 99/05/22 // ساعت 00:00 مرور بازار در روز گذشته// ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخبار در خصوص پذیره نویسی دارا دوم در شهریورماه، ریزش شاخص بورس، بازگشت ارز های صادراتی و تاثیر آن بر قیمت ارز، نرخ دلار و طلا و سکه در خبرگزاری میزان منتشر شد. تاریخ انتشار: 22:02 - 21 مرداد 1399 - کد خبر: 645815
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا قیمت سکه قیمت ارز قیمت دلار امروز سه شنبه 21 مرداد 99 سیر صعودی را تجربه کردند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۸:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف افت بهای طلای جهانی، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به ده میلیون و 629 هزار تومان رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۶:۳۹    
اقتصادنیوز: بازار ارز امروز هم مانند روز گذشته افزایشی بود. قیمت دلار در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با 50 تومان افزایش داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۶:۲۴    
قیمت دلار امروز در بازار بالا رفت و با رشد 50 تومانی که تجربه کرد به 21,900 (بیست و یک هزار و نهصد ) تومان رسید.
سازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان با اشاره به کاهش ارزش پول ملی در سال های گذشته، گفت: همانطور که همه اقلام مصرفی مردم در این مدت متناسب با قیمت ارز افزایش یافت دلیل اصلی گرانی مسکن نیز تورم ناشی از افزایش قیمت دلار است.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
نرخ ارز در سامانه نیما امروز سه شنبه 21 مرداد ماه اعلام شد و بر این اساس قیمت فروش دلار با رشد نسبی به رقم 18 هزار و 550 تومان رسید.
ملیت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۶:۰۴    
قیمت هر دلار آمریکا(اسکناس) امروز سه شنبه 21 مرداد 99 در صرافی های بانکی به 21 هزار و 480 تومان رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۵    
بازار ارز در چهارمین روز هفته شاهد رشد نرخ خرید و فروش دلار در صرافی های مجاز و بانکی سطح کشور است.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اکوفارس: صرافی ها بانکی امروز، قیمت خرید و فروش دلار را نسبت به روز کاری قبل 880 تومان افزایش دادند و برهمین اساس هم اکنون قیمت دلار در صرافی های بانکی برای فروش 21 هزار و 880 تومان است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
بازار ارز امروز (سه شنبه) پس از کاهش ارزش قابل توجه در ابتدای هفته، شاهد افزایش قیمت ها بود؛ بر این اساس نرخ فروش دلار در صرافی های بانکی به رقم 21 هزار و 680 تومان رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۲۶    
قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی امروز 21,780 (بیست و یک هزار و هفتصد و هشتاد تومان) اعلام شد که نسبت به روز پیش افزایش را تجربه کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۳۲    
دولت می خواهد با خبر گشایش اقتصادی و فروش اوراق نفتی تامین مالی کند و این خبر جو بازار ارز را متاثر کرده است. در ادامه در روزهای آینده دلار چه روندی را در پیش خواهد گرفت؟
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سلیمی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به قانون گریزی دولت در بخش های مختلف، تصریح کرد: متاسفانه دولت علیرغم تعهدی که برای اجرای قانون رفع موانع تولید دارد، آن را عملیاتی نکرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۵۴    
اقتصادنیوز: امروز صرافی ملی در آغاز معاملات قیمت دلار و یورو را افزایش داد. قیمت فروش دلار به 21880 تومان و یورو به 25630 تومان رسید.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بازار امروز شاهد افزایش قیمت ها از جمله قیمت دلار است که با رشد 600 تومانی به 22,450 (بیست و دو هزار و چهارصد و پنجاه) تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
دهه نود میلادی را دهه ی ننگین اقتصاد ترکیه می نامند. دهه ای که رشد خالص اقتصادی ترکیه در آن صفر بود. ترکیه در سال های 1994، 1999 و 2001 رشدهای اقتصادی منفی شش درصد را تجربه کرد. همچنین در فاصله ی سال های 1994 تا 2001 قیمت دلار در ترکیه 100برابر شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۵۱    
اقتصادنیوز : قیمت دلار در صرافی ملی به صورت ساعتی درحال افزایش است.
با توجه به کاهش نرخ ارز و تاکید رئیس کل بانک مرکزی بر اینکه نرخ کنونی واقعی نیست و مردم شاهد کاهش نرخ ارز در روزهای آینده خواهند بود، یک کارشناس اقتصادی ضمن بیان اینکه بانک مرکزی باید نرخی که برای ارز واقعی می داند را اعلام کند، به بررسی اینکه چگونه دلار می تواند کمتر از 20 تومان باشد، پرداخت.
598   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۴۲   + ۵۸ سایت دیگر  
صرافی های بانک ها از صبح امروز، بیست و یکم مردادماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم 21 هزار و 480 تومان اعلام کرده اند که نسبت به روز گذشته افزایش تقریبا 700 تومانی داشته است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۶    
قیمت دلار امروز 21 مرداد 99 اعلام شد.
سیمرغ   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۶۱ سایت دیگر  
روند کاهشی قیمت دلار طی دو روز گذشته عاملی شده تا سیر صعودی و بی منطق قیمت ها در بخش خودروهای داخلی متوقف و حتی شاهد کاهش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت برخی از خودروها نیز باشیم
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، بازار امروز شاهد افزایش قیمت ها از جمله قیمت دلار است . آخرین نرخ دلار قیمت دلار امروز به 22,450 (بیست و دو هزار و چهارصد و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 2.67 درصدی داشته است. آخرین نرخ یورو ...
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 56 هزار تومان، قیمت دلار 22 هزار و 400 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 900 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 10 میلیون و 500 هزار تومان است. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: قیمت دلار 22 هزار و 400 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 900 هزار تومان است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز سه شنبه 21 مرداد 99 در صرافی های بانکی به 21 هزار و 480 تومان رسید. صرافی ها امروز هر دلار را 21 هزار و 380 تومان خریداری می کنند. ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
در اولین ساعات روز ، معامله گران ارز با مانور بر قیمت دلار ، فاصله قیمتی دلار صرافی های بانکی را با بازار آزاد افزایش دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۹    
قیمت هر دلار آمریکا(اسکناس) امروز سه شنبه 21 مرداد 99 در صرافی های بانکی به 21 هزار و 480 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز سه شنبه برای دومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ابتدای روز 200 تومان افزایش یافت و بهای دلار به رقم 21 هزار و 680 تومان رسید.
برترین ها / پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: صرافی های بانک ها از صبح امروز، قیمت دلار را برای فروش به مردم 20 هزار و 500 تومان اعلام کرده اند که نسبت به روز گذشته 200 تومان افزایش داشته است. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت 19 و 500 هزار تومان خریداری می کنند. ...
خودرو بانک   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بعد از روند صعودی و ادامه دار قیمت خودرو در بازار، حال به نظر می رسد که بازار خودرو کمی آرام گرفته و شاهد کاهش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت ها در بازار روز دوشنبه 20 مردادماه هستیم ...
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۲    
صرافی ها بانکی امروز، قیمت خرید و فروش دلار را نسبت به روز کاری قبل 680 تومان افزایش دادند و برهمین اساس هم اکنون قیمت دلار در صرافی های بانکی برای فروش 21 هزار و 680 تومان است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بازار ارز امروز هم مانند روز گذشته افزایشی بود. قیمت دلار در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با 50 تومان افزایش داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
امروز عمده قیمت ها در بازار سیر صعودی را تجربه کردند، از جمله قیمت سکه که به 10,700,000 (ده میلیون و هفتصد هزار) تومان رسید.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
در اولین ساعات روز ، معامله گران ارز با مانور بر قیمت دلار ، فاصله قیمتی دلار صرافی های بانکی را با بازار آزاد افزایش دادند.