شنبه ۲۷ دیساعت ۰۲:۳۸Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بوی نامطبوع»

میرملاس نیوز   ۱ ساعت پیش    
استفاده از هود در آشپزخانه به منظور تهویه بوی نامطبوع در فضای آن است. به علاوه نقش هود در دکوراسیون و زیبایی آشپزخانه نیز بسیار زیاد است. یکی از مدل های زیبایی که این روزها خرید و استفاده ازآن رونق بسیاری پیدا کرده است، هود آشپزخانه می باشد. در این مطلب به معرفی برندهای [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۲    
بوی نامطبوع فاضلاب بیمارستان تامین اجتماعی شهید رحیمی بیرجند، خواسته مردمی برای پیگیری بود که با تحقق آن به نتیجه رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: خشکی زاینده رود و هدایت آب های سطحی در بعضی عملیات های عمرانی سبب بوی نامطبوع در مادی های اصفهان شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۳۱    
از خوشبو کننده ها در محیط های مختلفی برای خوشبو کردن هوا و یا از بین بردن بوی نامطبوع در محیط استفاده می شود. همین امر باعث شده خوشبو کننده ها در تمامی محیط ها قابل استفاده باشند.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۱:۴۴    
بالاخره بعد از یک سال که استاندار تهران متهم بوی نامطبوع تهران و البته عامل آلودگی هوا را مازوت اعلام کرده بود حالا مسوولان زیر بار تفهیم این اتهام برآمده و رسما و البته با شروط متهم اصلی آلودگی هوای تهران و کلانشهرها را مازوت خواندند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس قرارداد منعقده بین سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران و پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، رفع بوی نامطبوع مجتمع پردازش و دفع زباله شهرداری تهران به محققان پژوهشگاه محول شد.
بستک نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۱:۴۵    
عبدالرحمن خفته دل با بیان اینکه تاکنون 90 درصد نانوایی های سطح شهر بستک دارای انشعاب گاز بوده و از نعمت گاز طبیعی برخوردار گردیده اند گفت: با گازسوز شدن نانوایی ها، همشهریان عزیز می توانند نانی تمیز، سالم، بهداشتی و بدون بوی نامطبوع گازوییل استفاده نمایند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۰۵    
رئیس مرکز سنجش آلودگی محیط زیست هرمزگان گفت: بوی نامطبوعی که در سطح شهر بندرعباس منتشر شده با پیگیری های صورت گرفته و اعمال تدابیر لازم در آینده نزدیک برطرف خواهد شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۴    
سناریوهای تشخیص منبع انتشار بوی نامطبوع شهر تهران بررسی می شود. نشست تخصصی بررسی سناریوهای محتمل بوی نامطبوع شهر تهران با حضور مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار، نمایندگان شرکت آب و فاضلاب تهران ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست تخصصی بررسی سناریوهای محتمل بوی نامطبوع شهر تهران با حضور مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار، نمایندگان شرکت آب و فاضلاب تهران، دبیر کمیته محیط زیست شورای شهر تهران و نمایندگان معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و شرکت خاکریز آب برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۷:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست تخصصی بررسی سناریوهای محتمل بوی نامطبوع شهر تهران با حضور مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار، نمایندگان شرکت آب و فاضلاب تهران، دبیر کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران و نمایندگان معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و شرکت خاکریز آب برگزار شد.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۲۳    
معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران در واکنش به اظهار نظر شهرداری درباره عامل انتشار بوی نامطبوع تهران، گزینه سوخت مازوت را به کلی رد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۱:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
برخی از بیمارانی که مدتی طولانی به کرونا مبتلا بوده اند علائمی از قبل شناسایی نشده را گزارش داده اند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۰:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
بنابراین، بسیاری از بیماران در مورد بوی نفرت انگیز ماهی، گوگرد یا بوی نامطبوع شیرین صحبت کردند. این عارضه جانبی به این دلیل است که سارس-کووید-2 یک ویروس نوروتروپیک است.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بوی نامطبوع در خانه یکی از مشکلات خانم ها در خانه داری است چندین روش موثر و ساده برای خوشبو کردن خانه وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۱:۱۵    
در دویست و هشتمین جلسه رسمی شورای شهر بندرعباس، ساماندهی خورها و بوی نامطبوع ناشی از آن بار دیگر مورد بحث اعضا قرار گرفت.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بوی نامطبوع تهران با حضور رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر، معاون خدمات شهری شهرداری، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب و تعدادی از مدیران حوزه معاونت خدمات شهری مورد بررسی قرار گرفت. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۳:۰۹    
رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید کارگروهی با حضور دستگاه های مسئول از جمله شهرداری، شرکت آب و فاضلاب و اداره حفاظت محیط زیست استان تهران ایجاد شود تا با هم افزایی و همکاری با یکدیگر شاهد انتشار بوی نامطبوع در تهران نباشیم.
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۷:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسه رسیدگی به موضوع بوی نامطبوع تهران با حضور رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر، معاون خدمات شهری شهرداری، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب و تعدادی از مدیران حوزه معاونت خدمات شهری مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۸:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
3 سال است که بوی نامطبوع در فصل سرد سال انتشار می یابد برخی مدیران شهری معتقدند که دوباره این بو تکرار می شود .هنوز علت اصلی انتشار این بو مشخص نشده است و هر بار متهمان آن تغییر می کنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به علل بوی نامطبوع در پایتخت، گفت: به نظر می رسد مشکل در فاضلاب تهران، عمده دلیل این مسأله باشد ولی احتمال تأثیر مازوت در این قضیه نیز رد نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به علل بوی نامطبوع در پایتخت گفت: به نظر می رسد مشکل در فاضلاب تهران عمده دلیل این مسأله باشد ولی احتمال تأثیر مازوت در این قضیه نیز رد نشده است.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۶:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران درباره قطع انتشار بوی نامطبوع تا پایان سال گفت:بو تکرار خواهد شد. برای مثال برنامه فاضلاب در خوشبینانه ترین حالت در خرداد 1400 به اتمام می رسد و تا این برنامه ها کاملا به اتمام نرسد، کماکان این معضل وجود دارد.
یک پزشک   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۳۵    
ایرپادزها پس از مدتی، جلا و سفیدی خود را از دست می دهند. وقتی برای تمام طول روز همراه ما هستند و در گوشمان قرار می دهیم یا هنگامی که آن ها را در ورزش، پیاده روی ...
هاژه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۲۱:۰۶    
مدت هاست که خروج فاضلاب شهرک صنعتی مهاباد موجبات ناراحتی روستاییان و حتی رهگذران را فراهم کرده است. بوی نامطبوع فاضلاب تا فاصله چند کیلومتری هم ادامه دارد و تاکنون صدای اهالی این منطقه به گوش کسی نرسیده است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۹:۳۸    
اقدامات ساده ای که موجب کاهش تولید شیرابه زباله می شود، با اتخاذ این روش ها زباله ها دیرتر بو می گیرند چون شیرابه عامل ایجاد بوی نامطبوع است. منبع: اینستاگرام یک دقیقه
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بوی نامطبوع، سومین سال پیاپی مهمان شهر تهران شده است و هنوز هم بر سر منشا آن اجماعی میان دستگاه های مختلف به وجود نیامده است
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- متاسفانه چند سال اخیر انتشار بوی نامطبوع از گستره خورهای شهر بندرعباس، موج گسترده ای از گلایه های مردمی را در پی داشته اما مسئولان نتوانسته اند این مشکل را حل کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب هرمزگان گفت: هرچند حل مساله بوی نامطبوع فاضلاب بندرعباس در حوزه تخصصی این شرکت بوده اما در واقع رفعِ این دغدغه چیزی فراتر از تخصص آبفا را می طلبد و آن همکاری بین سازمانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
شهرک شهید عزیزی شهرقدس با جمعیتی حدودا 12 هزار نفری یکی از محلات محروم این شهرستان است.از مشکلات مشهود این شهرک در بخش اجتماعی می توان به نبود فضای سبز، آسفالت نبودن کوچه ها و خیابان ها و زیرساخت نامناسب فاضلاب که باعث ایجاد بوی نامطبوع و وجود حیوانات موذی شده اشاره کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
شینا انصاری با اشاره به انتشار بو در پایتخت طی روز گذشته گفت: یافته های جدیدی در زمینه بوی نامطبوع دست پیدا نکردیم اما بررسی ها ادامه دارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معصومه حق جو بوستان گلبار در خیابان جمالزاده که سال ها مکانی برای استفاده شهروندان منطقه بود، بهمن سال گذشته، طی یک روز تخریب شد. مالکان زمین ابتدا وعده دادند که این زمین را دیوارکشی و محصور و برای ساخت وساز اقدام می کنند، اما با گذشت ماه ها نه تنها زمین یادشده محصور نشده ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو هیات علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی درباره بوی نامطبوع در تهران می گوید دو پارامتر گاز so2 و رطوبت هوا بر بوی بد تهران اثر گذار است و بوی بد تهران بدون تردید با افزایش ناگهانی میزان گاز so2 در هوای مرطوب مرتبط است و مجهول اصلی در بررسی بوی بد تهران ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هیچ چیز بدتر از وجود حشرات و جانوران موذی در منزل نیست، اما انتخاب روش کارآمد و مؤثر برای نابودی آن ها نیز چندان ساده نخواهدبود. از جمله روش های نسبتا جدید، دستگاه دفع حشرات است که ایجاد نکردن بوی نامطبوع مانند حشره کش یکی از مزایای آن محسوب می شود. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
از بوی نامطبوع فاضلاب ها که بگذریم سقوط و افتادن کودکان در چاه فاضلاب معضلی است که این روزها خانواده های هرمزگانی را درگیر خود کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سمیعی در پاسخ به گلایه مردم آزادشهر از بوی نامطبوع در سایت زباله این شهرستان گفت: احتمالاً بوی نامطبوع مربوط به عملیات اجرایی پروژه مرکز دفن زباله است و به زودی با تکمیل نهایی این پروژه مشکل حل می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۲    
اقتصاد ایران: معاون توسعه و پایش اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران درباره عوامل انتشار بوی نامطبوع تهران توضیح داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۰:۰۶    
معاون توسعه و پایش اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران تأکید کرد شناسایی منابع آلاینده، وظیفه قانونی سازمان حفاظت محیط زیست است. به گزارش همشهری، سعید احمری با اشاره به استشمام بوی نامطبوع تهران که طی 3سال اخیر همزمان با فصل سرما اتفاق افتاده است ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
تنفس بدبو از عوامل ناخوشایندی است که بسیاری از افراد را ناراحت می کند، نوآوری جدید آدامس بایودنت، خلق یک راهکار اساسی برای مبارزه با عوامل ایجاد کننده بوی نامطبوع دهان است!
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۷:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پایش اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران درباره عوامل انتشار بوی نامطبوع تهران توضیح داد. سعید احمری با تأکید بر اینکه شناسایی منابع آلاینده، وظیفه قانونی سازمان حفاظت محیط زیست است، اظهار کرد: این اداره کل در راستای حل این معضل ...
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۸   + ۵۴ سایت دیگر  
النا موروزووا متخصص زیبایی روسیه، نسبت به استفاده از ماسک های سیاه هشدار و گفت: ماسک های سیاه حاوی رنگدانه هایی هستند که باعث حساسیت و خراب شدن پوست می شوند و این مشکل تا حدی خواهد بود که بیمار به طور مداوم از آن شکوه می کند ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه اجتماعی فارس: یکی از مشکلات اساسی مردم در جنوب تهران وجود شن چاله ها عمیق است که هر لحظه امکان بروز خطراتی برای شهروندان دارد. وجود شن چاله، فرونشست زمین و عبور رودخانه رودخانه کن از جمله موضوعات مردم در جنوب غرب تهران است. ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۲    
یک هود با کیفیت و زیبا برای آشپزخانه، که به عنوان قلب خانه معرفی می شود علاوه بر رفع بوی نامطبوع می تواند به زیباتر شدن آن نیز کمک کند. هود اخوان با داشتن مدل های متنوع و قدرت مکش مناسب این امر را در آشپزخانه های ایرانی آسان کرده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با اشاره به اینکه انتشار بوی نامطبوع تهران از فاضلاب محتمل تر است، خواستار ورود جدی تر وزارت نیرو برای بررسی این مساله شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۰۷:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران با اشاره به بازگشت بوی نامطبوع به تهران، گفت: احتمالا باز هم در روزهای آتی بوی نامطبوع تکرار خواهد شد مگر آنکه باران و برف به داد برسد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۹    
از دو سال پیش تاکنون در روز های سرد پاییز و زمستان بوی نامطبوعی در تهران منتشر می شود که منشا آن نامشخص است.حدس و گمان درخصوص منشا بوی نامطبوع تهران بسیار است از انباشت زهاب در لایه های زیرسطحی پس از بارش باران گرفته تا آلودگی ناشی از سوخت فسیلی و تغییرات گوگرد دی اکسید در رطوبت هوا ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- بخشدار بندر امام خمینی (ره) با اشاره به شکستگی شب گذشته یکی از خطوط انتقال آب شرب این شهر درپی حفر کانال برای رفع آب گرفتگی برخی مناطق، گفت: در حال حاضرمشکل خط و رنگ و بوی نامطبوع آب شرب شهر بندر امام خمینی(ره) برطرف شده است.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
انتشار بوی نامطبوع از دقایقی پیش در برخی مناطق شهر تهران احساس می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۵۳    
تجمع و انبوه زباله و بوی نامطبوع آن به یکی از معضلات ساکنان ناحیه منفصل شهری نایسر تبدیل شده بود .
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۷    
اقتصادنیوز: انتشار بوی نامطبوع از دقایقی پیش در برخی مناطق پایتخت احساس می شود.