شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۷:۰۸Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله فاطمی نیا»

ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۲۵    
در قرآن کریم می خوانیم : وَلَا تَحَاضُّونَ عَلَی طَعَامِ الْمِسْکِینِ و یکدیگر را به غذا دادن به مستمندان تشویق نمی کنید. رسیدگی به مساکین و یتیمان بسیار مهم است و بی اهمیتی به آن، جرم بزرگی است! به این دارالایتام ها سر بزنید ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۰:۳۰    
آیت الله سید عبدالله فاطمی نیا درباره مقام والای پیامبر اکرم (ص) می گوید: مقام سید انبیاء از عقول ما خارج است، مقام پیامبر اکرم(ص) بالاترین مقام ها است و خداوند بالاتر از ایشان شخصیتی نیافریده است ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۹:۳۰    
آیت الله فاطمی نیا در سخنانی شنیدنی می گویند: این اوهام است که بشر را اذیت می کند. بعضی ها با این اوهام زندگی می کنند. به توهم خوشحالیم و به توهم غصه می خوریم و از آن مقام اصلی که به ما وعده دادند غافل می شویم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۶    
صحبت های مهم آیت الله فاطمی نیا درباره اهمیت کارکرد مغز را ببینید و بشنوید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بسیاری از حرف ها مبتذل شده است، مردم حاضری خور شده اند، تلویزیون را بزنند چیزی ببینند، روزنامه ای بخوانند. هر نواری گوش دادن ندارد، هر منبری گوش دادن ندارد.
رهیافته   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۲    
نقل آیت الله فاطمی نیا در مورد کسانی که بارها توبه میکنند ولی باز هم گناه می کنند و اینکه چه کسانی موفق به توبه نهایی میشوند از زبان اهل بیت
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۶    
آیت الله فاطمی نیا درباره رأفت امام رضا (ع) می گوید: در اطراف حرم جوانی از من یادگاری خواست؛ گفتم امام رضا(ع) رئوف است. علامه طباطبایی فرمودند همه ائمه رئوف اند اما رأفت امام رضا (ع) حسی است. به جوان گفتم به یاد اسم رئوف، در خانه مهربان باش ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فاطمی نیا به روایتی از امام سجاد(ع) درباره برتری مردم دوران غیبت امام زمان(عج) بر مردم سایر دوران ها اشاره کرده است.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
فرزند آیت الله فاطمی نیا با اعلام ترخیص این استاد برجسته اخلاق از بیمارستان و ادامه درمان در منزل و گاه بیمارستان گفت: برنامه های علمی و مطالعاتی حاج آقا حتی روی تخت بیمارستان تعطیل نمی شود.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فرزند آیت الله فاطمی نیا با اعلام ترخیص این استاد برجسته اخلاق از بیمارستان و ادامه درمان در منزل و گاه بیمارستان گفت: برنامه های علمی و مطالعاتی حاج آقا حتی روی تخت بیمارستان تعطیل نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله فاطمی نیا ضمن تقدیر و تشکر از کادر درمانی و پزشکی کشور گفت: اینکه پرستاران در این مدت شیوع بیماری کرونا چقدر زحمت کشیدند، از عقل ما خارج است.
رهیافته   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۲۹    
آنچه می خوانید گزیده ای از بیانات آیت الله فاطمی نیا در باب مرگ است که در کانال تلگرامی ایشان منتشر شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون ارتباطات حوزه ای دفتر مقام معظم رهبری با حضور در منزل حجت الاسلام والمسلمین فاطمی نیا از این این معلم اخلاق عیادت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
آیت الله فاطمی نیا استاد برجسته اخلاق، به تازگی از بیمارستان مرخص شده است و ادامه روند درمان را در منزل می گذراند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله فاطمی نیا که مدتی در بیمارستان تحت مراقبت های ویژه بود، از بیمارستان مرخص شد.
تلنگر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
وی از کودکی تحت تربیت دینی و علمی پدر خود (میر اسمعیل، که از جمله علمای اهل عرفان بود، قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۹    
محقق و پژوهشگر آثار آیت الله فاطمی نیا گفت: اینکه در برخی رسانه ها اعلام شده ایشان دورۀ نقاهت خود را در منزل بسر می برند، درست نیست و اکنون در بیمارستان تحت مراقبت های ویژه قرار دارند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
فارس نوشت: یکی از نزدیکان آیت الله فاطمی نیا گفت: این استاد اخلاق طی روزهای اخیر به دلیل عوارض ناشی از بیماری و امور درمانی در بیمارستان بستری شده بودند، اما الحمدلله فعلا دوره نقاهت خود را در منزل سپری می کنند. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
آیت الله فاطمی نیا، استاد اخلاق بار دیگر به دلیل ابتلا به بیماری سرطان در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد. آیت الله سید عبدالله فاطمی نیا استاد اخلاق چندی پیش به دلیل مشکل سرطان در بیمارستان بستری شد. متأسفانه به دلیل وخامت حال ایشان از روز گذشته در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله فاطمی نیا، استاد اخلاق بار دیگر به دلیل ابتلا به بیماری سرطان در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله فاطمی نیا استاد برجسته اخلاق کشور، به دلیل بیماری سرطان در بیمارستان بستری است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۸:۰۹    
آیت الله فاطمی نیا به دلیل عود بیماری سرطان در بیمارستان بستری شد/ درخواست اکانت توییتری این روحانی برجسته از مردم برای دعای شفای عاجل
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۱:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: صفحه رسمی صفحه آیت الله فاطمی نیا با اعلام خبر بستری شدن مجدد ایشان نوشت: بر اثر هجوم مجدد بیماری سرطان و بنا به تشخیص پزشکان محترم استاد فاطمی نیا در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شده و تحت مراقبت ویژه می باشد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در صفحه توئیتری منتسب به آیت الله فاطمی نیا آمده است: وقتی در خانه، سر یک موضوع ساده، دل فرزند یا همسرت را می شکنی و با او تندی می کنی، آیا متوجه هستی که خودت را از برکات الهی محروم می کنی؟!
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فاطمی نیا درباره قربانی کردن دام در مقابل دید کودکان می گوید: تا آنجا که می توانید در معابر عمومی در کنار کودکان و افراد گوسفند را قربانی نکنید و این رذیلت است نه فضیلت. جلوی بچه ها گوسفند نکشید، با آینده کودکان بازی می شود. دام را در جای دیگر بکشید و گوشتش را بین افراد تقسیم کنید ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مهمترین و توصیه شده ترین اعمال روز عرفه، خواندن نماز روز عرفه است؛ فرد نمازگزار برای قرائت این نماز بهتر است زیر آسمان رود و نماز ظهر و عصر خود را با رکوع و سجود نیکو به جای آورد. به همین مناسبت بخشی از سخنرانی آیت الله فاطمی نیا درباره اهمیت روز عرفه و نماز روز عرفه را می شنوید.
جنوب نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جنوب نیوز، صفحه توییتری منتسب به آیت الله فاطمی نیا نوشت: خدا گناه آبرو بردن را سخت میبخشد. امام باقر فرمودند: کسی که آبروی مردم را نریزد، خداوند از گناهان او صرف نظر خواهد کرد. اغلب جهنمی ها، جهنمی زبان هستند! فکرنکنید همه از دیوار مردم بالا میروند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
در صفحه توئیتری منتسب به آیت الله فاطمی نیا آمده است: مشاجره ها و نزاع ها، نور باطن را خاموش می کند. بسیاری از بی حالی ها و عدم نشاط ها به جهت مشاجرات است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در صفحه توئیتری منتسب به آیت الله فاطمی نیا آمده است: مساله والدین شوخی نیست! ممکن است یک پرخاش به مادر، انسان را صد سال عقب بیندازد و برکات را ببرد! اگر کوتاهی کرده اید، تا دیر نشده است جبران کنید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در صفحه توئیتری منتسب به آیت الله فاطمی نیا آمده است: عزیزانم! تعارف که نداریم؛ هر منبر و نواری گوش دادن و هر کتابی خواندن، ندارد. اگر این منبر های باری به هر جهت را گوش دهید، ذائقه تان خراب می شود!
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله فاطمی نیا در یک سخنرانی درباره اشکال مختلف غیبت صحبت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
استاد آیت الله فاطمی نیا در توصیه هایی به جوانان درخصوص آداب محاوره می فرماید: حاضر جوابی و در ذوق افراد زدن خلاف محاوره تشیع است.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله سید عبدالله فاطمی نیا در توییتر نوشت: خسته شدم بس که گفتم این دین، دین کیفیت است نه کمیت! مقصودم این نیست که مستحبات را انجام ندهیم،آن به جای خود اما باید با باطن به خدا رسید ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۲۳:۱۱    
سخنان شنیدنی آیت الله فاطمی نیا با موضوع آداب محاوره
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۶    
آیت الله فاطمی نیا بهترین مرجع و روش تعبیر خواب را مطرح کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
در صفحه توئیتری منتسب به آیت الله فاطمی نیا آمده است: پدرم هدیه ازدواجم تابلویی را دادند که با خط خود از اباعبدالله نوشته بودند: بپرهیز از ظلم به کسی که یاوری جز خدا ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اهمیت تحمل و بردباری از بیان آیت الله فاطمی نیا را ببینید.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فاطمی نیا در خصوص سنجش میزان محبت خودمان به پروردگار می فرمایند: در نمازهای با کیفیتتان وقتی به سجده می روید می توانید میزان محبت خود را به پروردگارتان بسنجید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۷    
در صفحه توئیتری منتسب به آیت الله فاطمی نیا آمده است: آنچه باید از ماه رمضان حاصل شود، تقواست. بعضی فقط دراین ماه نماز میخوانند، خوش اخلاق یا مثلاً با حجاب مناسب هستند!
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فاطمی نیا با اشاره به ذکر یونسیه در قرآن کریم بیان کرد: در این آیه بیان می کنیم که معبودی جز تو نیست و هرچه خوبی، عطر و زیبایی است در طرف توست و تاریکی نیز در طرف ماست ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
آیت الله فاطمی نیا درخصوص اجابت دعا در شب های قدر می گوید: در شب قدر باید ابتدا از گناهانمان استغفار کنیم سپس سعی بر جبران اشتباهات داشته باشیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنان آیت الله فاطمی نیا با محوریت بخشی از خطبه پیامبر اکرم (ص) در آستانه حلول ماه مبارک رمضان را می شنوید.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۹:۳۷    
آیت الله فاطمی نیا در سخنانی پیرامون تمرین مبارزه با ریا می گوید: اگر به واسطه تعریف دیگران از عبادت یک فرد در دل او سرور و خوشحالی ایجاد شود ناشی از ضعف نفس است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۰۰:۵۲    
سخنرانی مذهبی با موضوع ضعف نفس از مجموعه سخنرانی های آیت الله فاطمی نیا در ادامه قابل بهره برداری است.
وارث   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در کانال تلگرامی آیت الله فاطمی نیا توصیه ای از ایشان در مورد اهمیت روزهای پایانی ماه شعبان منتشر شده است که در ادامه می خوانید؛ این ایام باقی مانده از ماه شعبان را خیلی غنیمت بشمارید؛ این روزها بسیار حساس است و باید قدر بدانیم، سعی کنیم با آمادگی کامل وارد ماه رمضان، ماه مهمانی خدا، شویم! ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فاطمی نیا درباره فضیلت زندگی در عصر غیبت امام زمان(عج) گفتند: امام سجاد(ع) می فرمایند کسانی که به امامت امام زمان(عج) اعتقاد دارند و کسانی که منتظر ظهور هستند، با فضیلت ترین مردم همه زمان ها هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله فاطمی نیا گفت: حرم مطهر هریک از ائمه اطهار علیهم السلام و امامزادگان به منزله حرم آل الله است و باید حتی به هنگام ورود به حرم ایشان، حرمت ها حفظ شود.
وارث   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۵    
آیت الله سیدعبدالله فاطمی نیا در یکی از سخنان خود خطاب به جوانان می فرمایند: یکی از آداب محاوره این است که حاضر جواب نباشیم. ای جوانان من از شما خواهش می کنم حاضر جواب نباشید بعضی ها خیلی حاضر جوابند. به جوانان می گویم دیر نمی شود بعداً جواب دهید کمی تأمل کنید ...
عقیق   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عقیق: سخنی از آیت الله فاطمی نیا درباره خوب از بلا تعداد بازدید : 14 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی