چهارشنبه ۲۲ مردادساعت ۱۰:۳۸Aug 2020 12

جدیدترین‌های «پلیس مبارزه با مواد مخدر»

 
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان گفت: در اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در شهر زنجان 9 سوداگر مرگ دستگیر و بیش از 4 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.
پلیس   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها – هرمزگان - فرمانده انتظامی استان از کشف 620 کیلو تریاک و دستگیری 2 سوداگر مرگ با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر خبر داد.
ربیع   ۲ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سردار “سید محمود میرفیضی” اظهارداشت: در پیگیری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان غربی مشخص شد یکی از قاچاقچیان مواد افیونی قصد دارد محموله مواد مخدر را در قالب پوشش بار قانونی ام دی اف ...
حامیان ولایت   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سردار حیدر عباس زاده در خصوص این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح برخورد قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان هندیجان با تلاش اطلاعاتی و تجدید اقدامات پلیسی سه محموله مواد مخدر را شناسایی کردند. ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر گیلان گفت: 5 کیلوگرم موادمخدر از نوع هروئین و شیشه در بخش سراوان رشت کشف وضبط شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مازندران از متلاشی شدن یک باند خانوادگی مواد مخدر با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر سمنان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان از دستگیری چهار قاچاقچی مواد مخدر در این استان با تلاش مأموران پلیس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان - جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر ضمن متلاشی کردن یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر مقدار 766 کیلو تریاک را کشف کردند.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- البرز – رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 123 کیلو و 600گرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس کرمان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: همه نقاط استان بوشهر برای قاچاقچیان مواد مخدر ناامن است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران، از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر و کشف 50 کیلو تریاک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۵:۱۹    
در درگیری سنگین جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر با اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر، 766 کیلو و 400 گرم تریاک کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۳:۳۲    
گروه استان ها- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از متلاشی شدن 8 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان بوشهر خبر داد و گفت: در 4 ماه نخست امسال 2 تن و 750 کیلوگرم مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا جمع آوری معتادان متجاهر را مشروط به ایجاد ظرفیت برای نگهداری آنان دانست.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۲    
گروه استان ها – آذربایجان شرقی- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف بیش از 158 کیلو تریاک در عملیات مشترک با پلیس هرمزگان خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- یزد- فرمانده انتظامی استان گفت: با کار اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان "خاتم" 161 کیلو تریاک در عملیات مشترک با پلیس "فارس" کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از انهدام 2 باند تهیه و توزیع مواد مخدر و دستگیری 8 نفر از عاملان قاچاق در استان خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۲۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گچساران گفت: 395 کیلوگرم انواع مواد مخدر با اجرای طرح های پاکسازی نقاط آلوده، در این شهرستان کشف و ضبط شد. سروان محمد عباسی افزود: این میزان مواد مخدر امسال با اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر در نقاط مختلف این شهرستان کشف و ضبط شد. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد - خبرنگار کیهان: فرمانده انتظامی استان از کشف 205 کیلو تریاک و 12 کیلو حشیش در عملیات ماموران پلیس خبر داد. سردار عباسعلی بهدانی فرد اظهار کرد: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۸:۵۶    
سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: در بررسی ماموران پلیس قزوین بیش از 4 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در استان قزوین کشف شد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – هرمزگان - فرمانده انتظامی استان از کشف 284 کیلو موادمخدر طی یک عملیات مشترک پلیسی با پلیس مبارزه با مواد مخدر کهنوج خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-- رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر نیروی انتظامی از کشف 4 تن و 484 کیلو مواد افیونی و دستگیری 4 سوداگر مرگ، در درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان های "نیک شهر" و "سراوان" خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از کشف 417 کیلوگرم تریاک دپوشده در یک منزل و دستگیری 2 قاچاقچی در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبرداد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- البرز- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدراستان از کشف 170 کیلو و 400 گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و هرمزگان خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- البرز- فرمانده انتظامی استان از کشف 316 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و کرمان و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به اینکه تاکنون 6 هزار معتاد متجاهر از سطح شهر تهران جمع آوری شده اند، گفت: در حال حاضر حدود 8500 معتاد متجاهر همچنان در سطح شهر تهران حضور دارند که با توجه به شرایط بیماری کرونا جمع آوری این معتادان در دستور کار پلیس قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- فرمانده انتظامی کاشان از ناکامی قاچاقچی مواد افیونی و کشف بیش از 100 کیلوگرم ماده مخدر حشیش از سوی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری 150 معتاد متجاهر در عملیات موفقیت آمیز ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 55 کیلو گرم تریاک در دو عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان و ملایر و دستگیری دو قاچاقچی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت:در طرح های امنیتی محله محور یک هزار و 472 خرده فروش موادمخدر دستگیر و یک هزار و 196 معتاد متجاهر محلات شهر تهران در 10روز جمع آوری شدند.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز/ سرهنگ "نعمت الله آزادی"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت:در اجرای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، طرح کنترل محورهای مواصلاتی در این شهرستان به اجرا در آمد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران راهبرد امسال پلیس مبارزه با موادمخدر در کلانشهر تهران را مبارزه با سر شبکه های توزیع اعلام کرد و گفت: این عملیات در سه سطح انجام خواهد شد. تاریخ انتشار: 14:35 - 15 مرداد 1399 - کد خبر: 644125
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری 1472 خرده فروش موادمخدر و جمع آوری 1196 معتاد متجاهر در پایتخت طی 10 روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از بازداشت یک هزار و 472 خرده فروش موادمخدر و جمع آوری یک هزار و 196 معتاد متجاهر در 10 روز اخیر خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سرهنگ رمضان اللهوردیان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از فعالیت 2 نفر که با یک دستگاه خودروی وانت پراید در زمینه قاچاق مواد مخدر فعالیت می [...]
عصر زنجان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از دستگیری هشت خرده فروش و معتاد متجاهر در اجرای طرح امنیت اجتماعی خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۱    
گروه استان ها- خراسان جنوبی- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 100 کیلو و 700 گرم تریاک در شهرستان"نهبندان" خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - فرمانده انتظامی گناوه گفت: 91 کیلوگرم انواع مواد مخدر در 4 ماه نخست امسال توسط پلیس مبارزه با موادمخدر و سایر واحدهای انتظامی و مشارکت و نقش آگاهی مردم کشف و ضبط شد.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۱:۳۶    
ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان در یک عملیات پلیسی موفق شدند 120 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را در رشت کشف و ضبط کنند.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش به نقل از پایگاه خبری پلیس، مسلم احمدی گفت: مأمورین پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بروجن در یک عملیات مشترک با عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، در سطح شهر بروجن یک خودرو پژو پارس حامل مواد مخدر را شناسایی کردند. ...
آنا / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۸:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: مأموران وظیفه شناس تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران رشوه 130 میلیون ریالی پدر و پسر مواد فروش را در محله تهرانپارس رد کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان در یک عملیات 120 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را در رشت کشف کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران از کشف بیش از 118کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها - تهران بزرگ-رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران از کشف 118 کیلو و 200 گرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان گفت: دو نفر قاچاقچی مواد مخدر با تلاش مأموران پلیس در محور آرادان- سمنان دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ماکو گفت: با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان کشف و متلاشی شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
نی ریز (پانا )-فرمانده انتظامی شهرستان نی ریز از کشف 30 کیلوگرم حشیش از یک دستگاه خودروی سواری پراید و دستگیری یک نفر در شهر نی ریز خبر داد. به گزارش اداره فرماندهی انتظامی نی ریز ...