یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۳:۲۴Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه نوبت دهی»

رادیو پیام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
متقاضیانی که موعد زمانی تحویل خودروی آن ها در سال 1403 تعیین شده است تا 4 روز آینده می توانند خودروی اعلام شده قبلی را با محصولات کرمان موتور و مدیران خودرو جایگزین کنند. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه ایران: مجموعه اقدامات بانک مرکزی در ایام اربعین موجب مدیریت بازار ارز شد و برخلاف سال های گذشته در مقابل صرافی ها صف تشکیل نشد و نرخ دلار ثبات نسبی را تجربه کرد تسهیل فرایند دریافت ارز ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، با مشخص شدن کارکرد عرضه شفاف خودرو در آرام کردن بازار و ابتکار به کارگیری سامانه نوبت دهی بر اساس برنامه تولید، شاهدیم پس از پنج سال بساط قرعه کشی جمع شده و به نیازهای سرگردان در بازار خودروی کشور پاسخ داده شده است ...
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۷:۵۲   + ۴۳ سایت دیگر  
متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت دهی هیچ خودرویی به آنها تخصیص داده نشده است امکان انتخاب تمامی محصولات دو شرکت کرمان موتور و مدیران خودرو را دارند.
تیتر نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۴    
نوبت دهی دکتر تهران دیگر با تلفن همراه آسان شده و شما می توانید بهتر و راحت تر دنبال دکتر مدنظر خود بگردید. دقت کنید که با دادن نوبت دهی اینترنتی پزشکان، دکتران و متخصصان می توانند به بهترین نحو خدمات خود را به بیماران ارائه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از راه اندازی سامانه نوبت دهی الکترونیکی در پایانه مرزی آستارا خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: برای نخستین بار از سامانه نوبت دهی الکترونیکی در پایانه مرزی آستارا استفاده می شود.
با استقرار سامانه نوبت دهی مکانیزه در پایانه مرزی آستارا وعده وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در زمینه ساماندهی نوبت دهی در این مرز محقق شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۴    
مدیر کل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری از راه اندازی مرحله دوم سامانه نوبت دهی در پایانه مرزی آستارا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت مرحله دوم سامانه نوبت دهی هوشمند در پایانه مرزی آستارا از 14 مرداد راه اندازی خواهد شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سامانه نوبت دهی برای خدمات دوره ای و پس از فروش در نمایندگی های ایران خودرو تا پایان ماه جاری نوبت خالی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه ضمن تأکید بر ضرورت افزایش کیفیت خدمات الکترونیک قضایی گفت: مراجعان طبق حقوق شهروندی خود، حق دارند بدانند که کارشان در کدام یک از دفاتر زودتر و راحت تر پیگیری می شود ...
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان کرمان از اجرای سامانه نوبت دهی و اعلام بار مکانیزه در استان کرمان خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام بیان داشت :سامانه نوبت دهی بارگیری در پتروشیمی ایلام باید هوشمند شود.
رئیس اداره حمل و نقل کالا از اجرای سامانه نوبت دهی و اعلام بار مکانیزه در استان خراسان رضوی خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ پایانه مرزی آستارا یکی از پایانه های مهم ترانزیت کالا در کشور است که نقش مهمی در توسعه صادرات دارد. سال گذشته برای سهولت تردد و ارائه نوبت دهی به رانندگان کامیون های صادراتی و ترانزیتی در پایانه بار آستارا سامانه نوبت دهی الکترونیک راه اندازی شد. ...
اسب بخار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
راهنمای خرید لاستیک به قیمت دولتی به قیمت کارخانه و ارزان تر نسبت به قیمت بازار آزاد لوازم یدکی کافی است وارد سایت pos.barez.org شوید یا عبارت سامانه نوبت دهی لاستیک بارز را در گوگل سرچ و روی لینک اول کلیک کنید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: راه اندازی مرحله دوم سامانه نوبت دهی پایانه مرزی آستارا، و اتصال سایر پایانه های مرزی کشور به این سامانه تا پایان سال انجام می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
متقاضیان جهت تعویض پلاک در تمامی استان ها، می بایست برای مراجعه حضوری به مراکز تعویض پلاک، ابتدا، در سامانه نوبت دهی تعویض پلاک به آدرس اینترنتی nobatdehi.epolice.ir ثبت نام کنند سپس، با مشاهده جدول زمانبندی، اقدام به دریافت نوبت نمایند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۱    
رونمایی از سامانه رصد اخبار اداره کل و رونمایی از سامانه نوبت دهی وقت ملاقات مردمی با مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی از طریق اسکن بارکد،
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با پذیرش تأخیر وعده راه اندازی مرحله دوم سامانه نوبت دهی پایانه مرزی آستارا گفت: راه اندازی مرحله دوم و اتصال سایر پایانه های مرزی کشور به این سامانه تا پایان سال انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت گفت: هم اکنون سامانه های نوبت دهی و ارجاع الکترونیک در برنامه پزشکی خانواده در تمام کشور راه اندازی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ملاقات مردمی هر هفته روز های دوشنبه با دریافت وقت قبلی از طریق سامانه نوبت دهی قضایی انجام می شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سیدمحمد فخار-روزنامه نگار حضور در نیمی از خطوط مراکز معاینه فنی تهران صرفا با نوبت گیری اینترنتی ممکن شده و این یعنی پایان صف های طویل در برابر مراکز معاینه فنی پایتخت. معاینه فنی یکی از دغدغه های سالانه شهروندان است که می تواند گاه ساعت ها و روزها وقت آنها را بگیرد ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۵:۰۴    
در این مقاله قصد داریم تا به بررسی و معرفی بهترین سامانه نوبت دهی رانندگان یعنی شیپین بپردازیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با وجود اجرای مرحله نخست سامانه نوبت دهی مکانیزه در پایانه مرزی آستارا، همچنان شاهد معطلی حدود یک هفته ای کامیون ها در مرز آستارا هستیم.
رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به تلاش برای اجرایی شدن سامانه نوبت دهی آنلاین در تمامی پایانه های مرزی از فعالیت شبانه روزی بیش از 9 هزار ناوگان و 12 هزار نفر به شکل شبانه روزی در ایام نوروز و صدور بیش از 90 درصد بارنامه ها به شکل الکترونیکی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه استقرار سامانه نوبت دهی در پایانه مرزی آستارا , بار ترافیکی ایجاد شده در این پایانه مرزی را کاهش داده است، گفت: این سامانه ها در همه پایانه های مرزی راه اندازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۰    
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه استقرار سامانه نوبت دهی در پایانه مرزی آستارا , بار ترافیکی ایجاد شده در این پایانه مرزی را کاهش داده است، گفت: این سامانه ها در همه پایانه های مرزی راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۵    
ایسنا/گیلان فاز اول سامانه نوبت دهی الکترونیک که در راستای ایجاد سهولت برای ارائه نوبت دهی به رانندگان کامیون های صادراتی و ترانزیتی در پایانه بار آستارا راه اندازی شد، به صورت نسبی موجب روان سازی تردد کامیون ها در مرز زمینی آستارا شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با بیان اینکه سامانه نوبت گیری سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان که از چندی پیش آغاز شده بود، از هشتم اسفندماه به این سو غیرفعال شده است گفت: به والدین اعلام کردیم که سامانه نوبت دهی از اول فروردین مجدد فعال می شود و تا پایان سال تحصیلی جاری ادامه دارد.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نوبت دهی تعویض پلاک ، در حال حاضر به صورت اینترنتی و از طریق سامانه نوبت دهی تعویض پلاک به نشانی nobatdehi.epolice.ir صورت می گیرد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست آمار، فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از راه اندازی سامانه نوبت دهی پذیرش 24 دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۲    
اعلام راهبردهای سفر ایمن در نشست با استانداران و آغاز به کار سامانه نوبت دهی هوشمند در پایانه مرزی آستارا از مهمترین اخبار حوزه جاده ای در هفته گذشته بود.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
آستارا- استاندار گیلان با تاکید بر لزوم توجه به توسعه صادرات در استان گفت: با راه اندازی سامانه نوبت دهی مکانیزه به زودی شاهد روان شدن ورود و خروج کامیون های باری در آستارا می شویم ...
وزیر راه و شهرسازی از تکمیل و بهره برداری پل جدید پایانه مرزی آستارا با حدود 8 برابر ظرفیت فعلی خبر داد و گفت: به بخش مهندسی تاکید کرده ایم تا طرح خود را هم برای تعریض پل کنونی پایانه مرزی آستارا بدهد تا هم استحکام پل را بالاتر ببرد و هم میزان و ظرفیت جابه جایی کامیون ها از پل بیشتر شود.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به مشکلات ایجاد شده برای مردم و نیز رانندگان به دلیل تراکم تریلرها و کامیون ها در پشت پایانه مرزی آستارا، از راه اندازی سامانه نوبت دهی در مرز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
آستارا- استاندار گیلان با تاکید بر لزوم توجه به توسعه صادرات در استان گفت: با راه اندازی سامانه نوبت دهی مکانیزه به زودی شاهد روان شدن ورود و خروج کامیون های باری در آستارا می شویم.
استانداری گیلان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط سامانه نوبت دهی پایانه مرزی شهرستان آستارا عصر امروز(پنجشنبه) با حضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار گیلان رونمایی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
بذرپاش گفت: از امروز سامانه نوبت دهی کامیون ها را در گمرک آستارا رسما راه اندازی کردیم که زمان حرکت کامیون ها به سمت پایانه را مدیریت می کند و شاهد حداقل توقف و عبور سریع ار از گذرگاه مرزی خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
راه اندازی سامانه نوبت دهی کامیون ها در بخش خبری 14 تلویزیون با ارتباط تصویری وزیر راه و شهرسازی پیگیری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تا پایان ماه جاری شاهد کاهش حجم تراکم در پایانه مرزی آستارا خواهیم بود، گفت: سامانه نوبت دهی تقاضا برای عبور و مرور کامیون های ترانزیتی در پایانه مرزی آستاراراه اندازی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رشت- وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه سامانه نوبت دهی الکترونیکی از امروز در آستارا راه اندازی شده است، گفت: تعریض و استحکام پل مرزی این شهرستان برای تحمل ظرفیت بیشتر در دستور کار قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فاز اول سامانه نوبت دهی الکترونیک در راستای ایجاد سهولت برای ارائه نوبت دهی به رانندگان در پایانه بار آستارا راه اندازی شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به فاصله حدود 3 هفته پس از وعده قائم مقام سازمان راهداری، سامانه نوبت دهی هوشمند پارانه مرزی آستارا راه اندازی شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۲    
می متالز - به فاصله حدود 3 هفته پس از وعده قائم مقام سازمان راهداری، سامانه نوبت دهی هوشمند پارانه مرزی آستارا راه اندازی شد. قرار است فاز 2 این سامانه اردیبهشت آینده عملیاتی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به فاصله حدود 3 هفته پس از وعده قائم مقام سازمان راهداری، سامانه نوبت دهی هوشمند پارانه مرزی آستارا راه اندازی شد. قرار است فاز 2 این سامانه اردیبهشت آینده عملیاتی شود.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۵:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد حسینی معاون دفتر ترانزیت و پایانه های مرزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در گفتگو با شبکه خبر با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی مبنی بر استقرار سامانه نوبت دهی در پایانه های مرزی اظهار کرد ...