دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۴:۱۲Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه نوبت دهی»

اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۷   + ۸۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اعلام آغاز واکسیناسیون دانش آموزان 12 تا 18 سال در سراسر کشور، به مطالعات انجام شده در این خصوص اشاره کرد و گفت: بنابر مطالعات صورت گرفته، واکسن سینوفارم برای این گروه سنی تزریق خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
باز شدن سامانه نوبت دهی واکسیناسیون تا متولدین سال 1388، درحالی اعلام شد که نظرات متفاوتی درباره واکسینه کردن کودکان وجود دارد و این مسئله با حواشی های در فضای رسانه ای و شبکه های اجتماعی همراه است و همین باعث ایجاد ابهامات و نگرانی های بین والدین شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
از امروز سامانه نوبت دهی تزریق واکسن کرونا برای افراد 12 سال به بالا فعال شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
واکسیناسیون دانش آموزان مقطع متوسطه دوم شامل پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم در مازندران از امروز آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
همه افراد متولد سال 1383 به قبل، می توانند برای دریافت واکسن کرونا، نام نویسی کنند.
هم اکنون در همه استان های کشور، کلیه متولدین سال1383 و قبل تر می توانند برای ثبت نام واکسن کرونا، اقدام نمایند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
وزارت بهداشتی ها مدام تأکید می کنند داشتن نوبت از سامانه نوبت دهی واکسن الزامی است و افراد تحت هیچ شرایطی بدون نوبت به پایگاه های واکسیناسیون مراجعه نکنند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از باز شدن نوبت دهی واکسن کرونا برای افراد 17 سال به بالا در سراسر کشور خبر داد. انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سامانه نوبت دهی واکسن کرونا برای افراد 17 سال به بالا در سراسر کشور باز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: سن واکسیناسیون به 18 ساله ها رسید و حالا دیگر 700 هزار دانش آموز پشت کنکوری هم می توانند در سامانه نوبت دهی واکسن کرونا ثبت نام کنند تا با واکسیناسیون دانش آموزان سرانجام مسئولان آموزشی بتوانند زمینه حضور دانش آموزان را در مدارس فراهم کنند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ، وزارت بهداشت در اطلاعیه ای اعلام کرد: سن واکسیناسیون در اکثر استان ها کاهش یافت و گروه های سنی زیادی می توانند به سامانه نوبت دهی واکسیناسیون مراجعه و زمان و محل دریافت واکسن را انتخاب کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۱    
ایسنا/مرکزی متولدین 1375 به پایین در استان مرکزی می توانند به سامانه نوبت دهی واکسیناسیون مراجعه و زمان و محل دریافت واکسن را انتخاب کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار تهران در خصوص تزریق واکسن به افراد بالای 18 سال در شهر تهران گفت: تنها مانع تزریق واکسن به افراد بالای 18 سال در شهر تهران، سامانه نوبت دهی است که به زودی برطرف می شود و هیچ مانع دیگری برای واکسیناسیون عمومی در شهر تهران وجود ندارد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، سن واکسیناسیون در اکثر استان ها کاهش یافت وبه متولدین 1383 و قبل از آن رسید که گروه های سنی زیادی می توانند به سامانه نوبت دهی واکسیناسیون مراجعه و زمان و محل دریافت واکسن را انتخاب کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به بازگشایی سامانه نوبت دهی واکسیناسیون دانش آموزان، گفت: زمان و مکان به زودی اعلام می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : همزمان با اعلام وزارت بهداشت مبنی بر ثبت نام واکسیناسیون دانش آموزان، روز گذشته سامانه نوبت دهی واکسن برای دانش آموزان سال آخر متوسطه دوم (متولدین اول مهر 1382 تا 1383) باز شد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۲:۴۷    
پیک پنجم کرونا رو به افول است. هر چند آخرین آمار 24 ساعته وزارت بهداشت آمار فوتی و موارد جدید ابتلا کمی افزایشی بود، اما در مجموع در کشور روند نزولی آمار های کرونایی حاکم است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان: بر اساس دستور وزیر بهداشت، سامانه نوبت دهی واکسیناسیون salamat.gov.ir برای متولدین 1مهر 1382 تا 1مهر1383 باز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۲۵   + ۶۹ سایت دیگر  
کاهش حداقل سن ثبت نام برای تزریق واکسن در اکثر استان ها در سامانه نوبت دهی اعلام شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۲    
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از باز شدن سامانه نوبت دهی واکسن کرونا در (سامانه سلامت ) salamat.gov.ir برای دانش آموزان سال آخر متوسطه دوم (متولدین یکم مهر 1382 تا یکم مهر 1383) خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سامانه نوبت دهی واکسیناسیون، امروز برای دانش آموزان سال آخر متوسطه دوم، باز خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از باز شدن سامانه نوبت دهی واکسن کرونا salamat.gov.ir برای دانش آموزان سال آخر متوسطه دوم (متولدین 1 مهر 1382 تا 1 مهر 1383) خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رشت- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: از امروز سامانه نوبت دهی واکسیناسیون دانش آموزان متولد یکم مهر ماه سال 82 تا یکم مهر ماه سال 83 بازگشایی شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سامانه نوبت دهی واکسن کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس با فعال شدن مرکز واکسیناسیون در این دانشگاه مهیا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
سامانه نوبت دهی واکسیناسیون صرفاً برای متولدین 1 مهر 1382 تا 1 مهر 1383 (سن ورود به سال آخر متوسطه دوم) از امروز آغاز به کار کرد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
سامانه نوبت دهی واکسیناسیون برای متولدین اول مهر 1382 تا اول مهر 1383 (سن ورود به سال آخر متوسطه) باز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان متولد مهر 82 تا مهر 83 در سامانه نوبت دهی واکسیناسیون سلامت ثبت نام کنند .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
سامانه نوبت دهی واکسن کرونا salamat.gov.ir برای دانش آموزان سال آخر متوسطه دوم (متولدین 1 مهر 1382 تا 1 مهر 1383) باز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
سامانه نوبت دهی واکسیناسیون کرونا برای متولدین 1 مهر 1382 تا 1 مهر 1383 (سن ورود به سال آخر متوسطه) باز شد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۵۱   + ۵۴ سایت دیگر  
بر اساس دستور وزیر بهداشت مبنی بر شروع واکسیناسیون دانش آموزان، امشب تا ساعاتی دیگر سامانه نوبت دهی واکسیناسیون salamat.gov.ir صرفاً برای متولدین 1مهر 1382 تا 1مهر 1383 (سن ورود به سال آخر متوسطه دوم) باز خواهد شد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
سلامت نیوز : بنا بر اظهارات وزیر بهداشت و با توجه به سرعت واکسیناسیون در کشور، محدودیت سنی واکسینه شدن افراد در سه استان برداشته شد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، به دستور بهرام عین الهی، وزیر بهداشت از امروز افراد 18 سال به بالا ساکن استان های قم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت اعلام کرد: حداقل سن ثبت نام و دریافت نوبت واکسن کرونا در تمام کشور 5 سال کاهش یافت و متولدان سال 68 به بالا می توانند به سامانه نوبت دهی مراجعه کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
براساس اعلام مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، سامانه نوبت دهی واکسن برای افراد 18 سال به بالا در 3 استان باز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۰:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
سامانه نوبت دهی واکسن کرونا برای افراد بالاتر از 18 سال در استان های قم، کرمانشاه و همدان بازگشایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۶    
استانداری تهران در قالب طرح 10 روزه، از سه شنبه 30 شهریور ماه، با استفاده از تمام ظرفیت ها برای دوبرابر شدن حجم تزریق واکسن اقدام می کند، همچنین برای ساماندهی بهتر سامانه نوبت دهی پیشنهاد شده است که اختیارات این امر برعهده دانشگاه های علوم پزشکی گذاشته شود.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۲۳   + ۶۳ سایت دیگر  
برای دریافت دوز دوم، از طریق سامانه salamat gov.ir محل، تاریخ و ساعت دریافت دوز دوم خود را انتخاب کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۳:۵۰    
سامانه نوبت دهی واکسیناسیون برای تمام هنرمندان عضو صندوق اعتباری هنر که کد ملی آنها از سوی صندوق به مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت ارسال شده است باز شد. تمامی اعضا می توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir ثبت نام و محل و زمان تزریق واکسن کرونا را انتخاب کنند. ...
سامانه نوبت دهی واکسیناسیون برای تمام هنرمندان عضو صندوق اعتباری هنر که کد ملی آن ها از سوی صندوق به مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت ارسال شده است باز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
سامانه نوبت دهی واکسیناسیون برای تمام هنرمندان عضو صندوق اعتباری هنر که کد ملی آنها به وزارت بهداشت ارسال شده است، باز شد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۶   + ۶۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز :فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از فعالیت 15 مرکز واکسیناسیون شبانه روزی و رکورد تزریق 245 هزار دوز تزریق روزانه واکسن در تهران خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر سلامت و بهداشت دانشگاه تربیت مدرس گفت: واکسیناسیون اعضای خانواده دانشگاهیان (هیات علمی، کارمندان و دانشجویان) بالای 18 سال تا چهارشنبه ادامه دارد و متقاضیان باید برای ثبت نام به سامانه نوبت دهی health.modares.ac.ir مراجعه کنند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۱    
از روز 30 مرداد 1400 سامانه نوبت دهی واکسن کرونا برای متولدان سال 1350 به قبل فعال شده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
شفقنا- مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از باز شدن سامانه نوبت دهی واکسیناسیون برای خانواده کادر درمان کشور خبر داد. ...
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: از هم اکنون افراد 18 سال به بالا از خانواده پزشکان و پرستاران سراسر کشور که کد ملی آنها در اختیار مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت قرار گرفته می توانند برای دریافت واکسن کرونا ثبت نام کنند.
برترین ها / دولت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۶۲ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: سامانه نوبت دهی واکسن کرونا برای رانندگان تاکسی های اینترنتی 30 سال به بالا باز شد. رانندگان تاکسی های اینترنتی که متولد سال 1370 یا قبل از آن هستند و کد ملی آنها قبلا به وزارت بهداشت ارسال شده می توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov ...
اقتصاد آنلاین / رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام از باز شدن سامانه نوبت دهی واکسن رانندگان تاکسی های اینترنتی 30 سال به بالا خبر داد.