چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۲۲:۵۷Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ورشکستگی»

شهروند البرز   ۲۷ دقیقه پیش    
گروه استان ها تعطیلی تالارها در شرایط کرونا و ایجاد محدودیت برای سلامتی مردم و کاهش مرگ و میر ناشی از این بیماری سبب گرایش مردم به سمت باغ تالارهای بدون مجوز در استان البرز شده است.
مرکز ملی آمار انگلیس: دو سوم مشاغل در این کشور به خاطر همه گیری کووید 19و بزگزیت در خطر ورشکستگی قرار دارند.
ایران پرس   ۵ ساعت پیش    
مرکز ملی آمار بریتانیا در گزارشی هشدار داد، در ماههای آینده سونامی ورشکستگی و تبعات آن شرکت ها و مشاغل در این کشور را تهدید خواهد کرد.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: عدم اجرای قانون تمرکز اختیارات و واگذاری اختیارات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی به وزارت صنعت، معدن و تجارت موجب زیان و ورشکستگی کشاورزان پیازکار جنوب کرمان و خوزستان شد.
تیتر20   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شرکت "دِبِنهامس" که مالک یکی از بزرگترین و قدیمی ترین برند فروشگاه های زنجیره ای انگلیس با بیش از دو قرن سابقه است اعلام وشکستگی کرد.
این روزها صنعت نمایشگاهی کشور بی سابقه ترین رکود و چالش تاریخ خود را سپری می کند. شیوع ویروس کرونا به علاوه مشکلاتی مانند تحریم ها و محدودیت روابط بین المللی کشور، موجب شده فعالیت این صنعت به طور کامل به صفر برسد و باعث ورشکستگی و بیکاری تعداد زیادی از فعالان این عرصه شده است. ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۰ ساعت پیش    
ویروس کرونا همچنان روی همه کشورها سایه انداخته و قربانی می گیرد که البته این قربانی ها فقط مربوط به مرگ ومیر ناشی از اثرات مستقیم این ویروس نیست. در حدود یک سال گذشته همه گیری ویروس کرونا تمام کسب وکارها را مختل کرده و حتی بسیاری از شرکت های بین المللی و بزرگ دنیا را تا مرز ورشکستگی کامل پیش ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۸    
گروه استان ها رئیس اتاق اصناف ایلام از کاهش 50درصدی قدرت خرید مردم استان خبر داد و گفت: کاهش خرید مردم، معیشت اصناف را با مشکل روبه رو کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۰    
پیامد های همه گیری ویروس کرونا و نابسامانی های ناشی از برگزیت پای دبنهامز یکی از مشهور ترین و قدیمی ترین فروشگاه های زنجیره ای انگلیس با قدمت 242 ساله با بیش از 15 هزار شاغل را به ورطه ورشکستگی کشاند.
صنعت نفت شیل آمریکا علی رغم بسته های متعدد کمک مالی فدرال دوران سختی را با پاندمی کرونا می گذراند و گزارشات حاکی از شدت گرفتن نرخ ورشکستگی این شرکت ها هستند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۴۲    
کسب و کار نیوز - در حالی اختصاص ارز دولتی به واردات دارو موجب قاچاق معکوس این اقلام شده است که سندیکای صاحبان صنایع داروی انسانی ایران نیز با اشاره به معایب فراوان تخصیص ارز 4200 تومانی به دارو، خواستار حذف این ارز شدند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مرکز ملی آمار انگلیس اعلام کرد دو سوم از مشاغل این کشور، به علل گوناگون از قبیل همه گیری کووید 19، بی ثباتی ناشی از خروج این کشور از اتحادیه اروپا و ناتوانی در رقابت های بین المللی، در معرض ورشکستگی قرار دارند.
جامعه سینما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۵۷    
برای جامعه سینما :شاهپور شهبازی/اخیرا بهروز افخمی فیلمساز معروف و نماینده ی اصلاح طلب سابق مجلس در مقام یک سیاستمدار کارکشته و تحلیلگر، نامه ای هشدار دهنده و مفصل به وزیر بهداشت درباره ی کرونا نوشته اند و از موضع یک همه چیزدان خبره ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۰    
رابر- افزایش بی رویه قیمت نهاده های دامی در استان کرمان دامداران استان را در آستانه ورشکستگی قرار داده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۰    
اصفهان- جهانگیری، رئیس اتاق اصناف استان اصفهان با اشاره به رکوداقتصادی در اصناف استان در بحران کرونا گفت: در حال حاضر صنف تالارداران اصفهان به صورت کامل ورشکست شده اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در دورانی که اقتصاد از رونق می افتد شغل ها از بین می روند، امنیت شغلی کاهش می یابد و کسب و کارها با خطر ورشکستگی مواجه می شوند. در این شرایط ممکن است خیلی راحت شغل تان را از دست بدهید و منبع درآمدی تان از بین برود. اما راه چاره چیست؟
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اتحادیه فروشندگان پوشاک کرمانشاه درباره خطر ورشکستگی سه هزار واحد صنفی عضو این اتحادیه و بیکاری 9000 نفر هشدار داد و گفت: باید شرایط متفاوتی برای واحدهای صنفی پوشاک در نظر گرفته شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۰۵    
با توجه به اینکه صنعت گردشگری جهان به علت شیوع ویروس کرونا آسیب های جدی را تجربه کرده است. بازار توریسم در ایران نیز در رکود فرو رفته به طوری که صاحبان کسب وکارهای مرتبط با این بازار اغلب متضرر شده و برخی به علت ورشکستگی شغل خود را تغییر داده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با توجه به اینکه صنعت گردشگری جهان به علت شیوع ویروس کرونا آسیب های جدی را تجربه کرده است. بازار توریسم در ایران نیز در رکود فرو رفته به طوری که صاحبان کسب وکارهای مرتبط با این بازار اغلب متضرر شده و برخی به علت ورشکستگی شغل خود را تغییر داده اند ...
فرهنگ امروز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۵    
فرهنگ امروز/ تینا جلالی شرایط پیچیده و غامضی که کرونا برای سینمای ایران به وجود آورد تبعات زیادی به همراه داشت؛ تعطیلی های پی در پی سالن های سینما که اسباب ورشکستگی سینمادارها را فراهم کرده از یک طرف ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۵    
به گزار خبرنگار حوزه کشاورزی و امور دام گروه اقتصادی خبرگزاری آنا ، چند ماهی است که بازار شاهد نوسانات قیمت گوشت و مرغ و محصولات فرآورده آنهاست. وقتی که جویای علت گرانی ها و عدم ثبات قیمت و التهاب آفرینی در بازار می شویم، بخش عمده ای از علت آن به عدم مدیریت صحیح بازار برمی گردد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بلومبرگ در گزارشی با اشاره به پایان دوره رشد سرسام آور تولید نفت شیل آمریکا نوشت: گسترش همه گیری ویروس کرونا سبب کاهش تولید چشمگیر نفت شیل و ورشکستگی بسیاری از تولیدکنندگان نفت در آمریکا شده است.
بانک مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۹    
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تأکید کرد: با تعریف مأموریت های جدید برای پست بانک ایران و تبدیل آن به عنوان بانک اختصاصی حوزه دیجیتال، این بانک از قرار گرفتن ذیل ماده 141 قانون تجارت و ورشکستگی رهایی پیدا کرد و تبدیل به یک بانک سودآور شد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تأکید کرد: با تعریف مأموریت های جدید برای پست بانک ایران و تبدیل آن به عنوان بانک اختصاصی حوزه دیجیتال، این بانک از قرار گرفتن ذیل ماده 141 قانون تجارت و ورشکستگی رهایی پیدا کرد و تبدیل به یک بانک سودآور شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تأکید کرد: با تعریف مأموریت های جدید برای پست بانک ایران و تبدیل آن به عنوان بانک اختصاصی حوزه دیجیتال، این بانک از قرار گرفتن ذیل ماده 141 قانون تجارت و ورشکستگی رهایی پیدا کرد و تبدیل به یک بانک سودآور شد.
آی سی تی پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - وزیر ارتباطات گفت: با تعریف مأموریت های جدید و تبدیل پست بانک به عنوان بانک اختصاصی حوزه دیجیتال این بانک از قرار گرفتن ذیل ماده 141 قانون تجارت و ورشکستگی رهایی پیدا کرد و تبدیل به یک بانک سودآور شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۲    
مشهد- رئیس انجمن گل رز ایران گفت: در حالی که سال 99 به عنوان سال جهش تولید نام گرفته است اما متاسفانه روند ورشکستگی گلخانه های تولید گل در استان شتاب گرفته است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۱   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تأکید کرد: با تعریف مأموریت های جدید برای پست بانک ایران و تبدیل آن به عنوان بانک اختصاصی حوزه دیجیتال، این بانک از قرار گرفتن ذیل ماده 141 قانون تجارت و ورشکستگی رهایی پیدا کرد و تبدیل به یک بانک سودآور شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی کشور نتیجه فشار بر مرغداران و اجبار آن ها به تمکین از قیمت دستوری را کاهش تولید داخلی، ورشکستگی مرغداران و تعطیلی مرغداری ها دانست که نتیجه آن واردات برای تامین نیاز کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی استان مرکزی گفت: مشکلاتی اعم از بی ثباتی قیمت حمل و نقل و افزایش قیمت نهاده ها و عدم تخصیص به موقع نهاده دولتی سبب بروز مشکلاتی در صنعت طیور شده که تداوم این مشکلات ورشکستگی بسیاری از مرغداران را همراه خواهد داشت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سرنوشت سینما های کشور از اسفند ماه سال گذشته با وضعیت ناگواری در پی شیوع بیماری کرونا روبرو شد، تعطیلی کامل سینما باعث شد تا بسیاری از سینماداران و سینماگران به کام ورشکستگی فرو روند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
محمدمهدی شهریاری گفت: ترور دانشمند فرهیخته شهید محسن فخری زاده بار دیگر ورشکستگی خودخواهان و سلطه جویان بین المللی را ثابت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
روند ورشکستگی در میان شرکتهای صنعت نفت شیل آمریکا با وجود حمایتهای دولتی که در بحبوحه شیوع ویروس کرونا و سقوط قیمتها از آنها برخوردار شده اند، شتاب گرفته است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۳   + ۵۰ سایت دیگر  
احتمال تقویت سیاست حمایتی بانک مرکزی آمریکا در ماه دسامبر با توجه به باقی ماندن ریسک کرونا شدت گرفته است و اگر چه شماری از مدیران ارشد این نهاد احتمال تغییر رویکرد محسوس در کوتاه مدت را رد کرده اند اما ممکن است باهدف جلوگیری از موج ورشکستگی کسب و کارها در آمریکا ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۷:۰۱    
همدان- تعطیلی مدارس و مجازی شدن آموزش ها از یک سو و پایین کشیدن کرکره واحدهای صنفی غیرضرور برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا صنف لوازم تحریر و نوشت افزار همدان را در تنگنا قرار داده به طوری که فعالان این بخش معتقدند اگر حمایت های دولت از این بخش قوت نگیرد ورشکستگی دامن گیر آنها خواهد شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
یک وبگاه آمریکایی در یادداشتی با دست نشانده خواندن نخست وزیر کنونی عراق، دولت او را در آستانه ورشکستگی دانست که برای خود چاره ای جز همراهی با مطالبات سیاسی و اقتصادی آمریکا نمی بیند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان - محمدرضا حبیبی رییس کل دادگستری استان در این بازدید با بررسی روند کار و رسیدگی ها در اداره تصفیه و امور ورشکستگی، بیان داشت: به رغم تصور و خیال باطل دشمنان در اعمال تحریم علیه ایران به همت و تلاش جوانان مستعد و کارآفرینان و تولیدکنندگان با اتکا به استعداد های بالقوه داخل شاهد رونق ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۷:۱۱    
همدان- ترس از شیوع کرونا در جامعه اولین آثار خود را در بخش مسکن نشان داد و فعالیت این حوزه در سه بخش خرید و فروش، ساخت و ساز و رهن و اجاره از این آسیب دور نماند و سیر به شدت منفی را در پیش گرفت تا جایی که به گفته فعالان مشاوران املاک همدان شاغلان این بخش نیز در مرز ورشکستگی هستند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
صنف پوشاک مشهد در روزهای کرونایی از آسیب های قرنطینه در امان نبود و امروز در کنار وعده های بی سرانجام دولت، نه تنها وضع خوبی ندارد بلکه کارگاه های کوچک در آستانه ورشکستگی کامل هستند.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
بحران ورشکستگی صندوق های بازنشستگی در حال حاضر یکی از چالش های اساسی اقتصاد ایران است. وضعیت مالی و اقتصادی صندوق های بازنشستگی در ایران هم از منظر مدیریت نظام رفاه و تامین اجتماعی و هم مدیریت اقتصاد کلان به شرایط نگران کننده ای رسیده است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه جامعه: مشکل تامین حق آبه زاینده رود و تالاب گاوخونی چه زمانی حل خواهد شد؟ آیا طرح های انتقال آب می توانند چاره کار باشند؟ به اعتقاد کارشناسان شاید این طرح ها راهگشا باشد اما به این شرط که به تامین حق آبه زاینده رود و گاوخونی باور واقعی وجود داشته باشد و عملیاتی شود ...
خودرو بانک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس گزارش های محلی چین، یک شرکت دولتی خودروسازی به نام هوآچن گروپ اعلام ورشکستگی کرده و با کمک دولت وارد فرآیند احیای وضعیت بدهی های خود شده است. مقر اصلی این شرکت در استان شرقی چین لیائونینگ قرار دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها بازاریان ایلامی با گله مندی از نبود طرح جامع حمایتی از بازار، مدعی هستند دولت از بازار حمایتی ندارد و این امر بازاریان را در آستانه ورشکستگی قرار داده است.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - همین چند سل پیش بود که مسعود نیلی اقتصاددان ارشد ایرانی ادبیات ابرچالش های اقتصاد ایران را درسمینارهای بزرگ دولتی ونیز دررسانه ها بازکرد و جا انداخت وتاکید کرد بحران ورشکستگی احتمالی صندوق های بازنشستگی یکی از ابر چالش های ایران به حساب می آید ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۱:۲۰    
اینکه هنوز بسیاری نمی دانند برای سال آینده باید برای ساخت فیلمی هزینه کنند یا نه ، اینکه اساسا فیلمی که ساخته می شود می تواند برای یک زمان طولانی اکران خاک بخورد و اصلا تا آن زمان تاریخ انقضا با توجه به شرایط اجتماعی و سیاسی دارد یا خیر ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با توجه به تعطیلی 2هفته ای و کاهش 30 تا 40 درصدی خرید رستوران ها، قیمت گوشت و مرغ کاهش خواهد یافت که این امر به سبب سود پایین تولیدکننده و عدم حمایت از پرورش دهندگان، آسیب جدی به تولیدکنندگان وارد می کند و بسیاری از تولیدکنندگان دچار ورشکستگی خواهند شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : این روزها را در دنیای تکنولوژی می توان روزهای ایلان ماسک نام گذاشت. بنیان گذار تسلا که تا همین چند سال قبل تا مرز ورشکستگی پیش رفته بود حالا به لطف صعود ارزش سهام این شرکت، بیل گیتس را پشت سر گذاشته و دومین ثروتمند جهان نام گرفته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۰    
تخصیص ارز به مواد اولیه تولید دارو نه تن ها شرایط رقابت با واردات را برایشان فراهم نمی کند بلکه همان عرضه محدود نیز به علت مراحل تخصیص بسیار آن ها را به ستوه آورده است.
اقتصاد آنلاین / بانکی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
دهها بانک روسی در شرایط شیوع همه گیر کرونا و مسائل و پیامدهای اجتماعی و اقتصادی ناشی از این ویروس همه گیر در آستانه ورشکستگی قرار گرفته اند.
خبرگزاری فارس لشکر سلیمانی ها ؛ ویژه نامه هفته بزرگداشت بسیج : سردار علی حسین رعیتی فرد در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه بسیج کارخانجات چه اقدامی برای جلوگیری از تعطیلی و ورشکستگی کارخانجات انجام داده است، گفت: اقدامات امسال بسیج کارگری بر روی رفع موانع تولید ...