یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۷:۰۴Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بشرویه»

فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۰    
فاش نیوز - مادر شهیدان مهدی و حسین طاووسی از شهدای بشرویه دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست. به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع پرس ، مرحومه سلطان ساداتیان مادر شهیدان والامقام مهدی و حسین طاووسی در سن 85 سالگی به علت کهولت سن و بیماری دعوت حق را لبیک گفت. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دامپزشکی یک دستگاه سلامت محور است و تمام همت کارکنان مجموعه دامپزشکی شهرستان در راستای ارتقاء سطح بهداشت عمومی و صیانت از سرمایه دامی است که این مهم با واکسیناسیون جمعیت دامی ،نظارت قبل وبعد از کشتار دام و رصد وپایش واحدهای دام وطیور شهرستان محقق می گردد
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۵۴    
3 نفر از همیاران طبیعت فاصله بین شهرستان بشرویه درخراسان جنوبی تا مشهد را رکاب زدند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه گفت :کارگاه کارآفرینی معرفی صنعت پرورش شترمرغ وصنایع وابسته آن به همت دانشگاه علمی کاربردی شهرستان وهمکاری بین بخشی مدیریت جهاد کشاورزی ،شبکه دامپزشکی ومجتمع پرورشی شتر مرغ آرتین ویژه دانشجویان این مرکز در شهرستان بشرویه برگزار گردید .
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۳۳    
همزمان با سال روز میلاد امام رضا (ع) جشن بهار خراسان همراه با اجرای ویژه برنامه های مختلف در مرکز فرهنگی و هنر کانون پرورش فکری شهرستان بشرویه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۲    
پیکر مادر شهیدان طاووسی، صبح امروز پس از تشییع ؛ در گلزار شهدای شهرستان بشرویه به خاک سپرده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۳    
3 دلامرد از ناحیه کویری بشرویه در بزرگترین ماموریت نیروی دریایی ارتش شرکت کردند و ناو گروه 86 ارتش را همراهی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۲    
روایتی از 2 دلاورمرد ناو گروه 86 ارتش از بشرویه که با حضور در اولین ماموریت دور دنیای نیروی دریایی ارتش با عبور از 65 هزار کیلومتر در آب های آزاد نام خود را در تاریخ ماندگار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- حفر یک کانال 15 کیلومتری در بشرویه گام مثبتی برای کاهش تصادفات ناشی از برخورد با شتر را رقم زد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۷    
بیرجند-رئیس اداره حفاظت محیط زیست بشرویه گفت: فرد دوستدار طبیعت یک قطعه هوبره بیمار را مشاهده و به محیط زیست بشرویه تحویل داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۲    
امام جمعه بشرویه با بیان اینکه معارف و سیره رضوی بین مردم بازگو شود، گفت: وجود مقدس امام رضا علیه السلام و ابعاد شخصیتی ایشان برای تک تک پیروان ایشان درس دارد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۵    
شصتمین کتابخانه امام رضا علیه السلام با حضور رئیس سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی در امامزاده بی بی نجمه خاتون روستای مجد شهرستان بشرویه افتتاح شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مادر شهیدان گرانقدر مهدی و حسین طاوسی از شهدای بشرویه دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بشرویه از کشاورزان خواست محصول گندم و جو را پس از برداشت به مکانی امن منتقل کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند-به مناسب ایام میلاد امام رضا(ع) شصتمین کتابخانه امام رضا(ع) کشور در بشرویه افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۸    
مادر شهیدان طاوسی به فرزندان شهیدش پیوست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شصتمین کتابخانه امام رضا(ع) در آستان مقدس بی بی نجمه خاتون در روستای مجد بشرویه افتتاح شد.
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دادستان قضایی عمومی و انقلاب شهرستان بشرویه در راستای برخورد با متخلفان خرید گندم خارج از شبکه خرید دولتی دستور قضایی صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یگ گونه پرنده کمیاب و درمعرض خطر انقراض به آغوش طبیعت در بشرویه بازگشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۲۶    
با حضور کاروان خدام آستان قدس رضوی و پرچم حرم امام رضا(ع) ، شهرستان بشرویه معطر به عطر امام رئوف شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، در دهه کرامت خدام بارگاه ملکوتی امام رئوف حامل پرچم مطهر رضوی با حضور در منزل شهید والامقام حسن تورانی در شهرستان بشرویه دیدار و گفتگو کردند. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
برنامه مستند فرهنگ امروز یکشنبه 7 خرداد به زندگی بدیع الزمان فروزانفر، ادیب، نویسنده، مترجم، سراینده و پژوهشگر ادبی و مدرس دانشگاه اختصاص دارد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محمدحسین بشرویه ای، معروف به بدیع الزمان فروزانفر، فرزند آقا شیخ علی بشرویه ای ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۲    
خادمان بارگاه ملکوتی امام مهربانی امام رضا علیه السلام به همراه پرچم مطهر بارگاه رضوی در گلزار شهدای شهرستان بشرویه حضور یافتند و به مقام شامخ این لاله های خونین ادای احترام نمودند.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۷    
با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی ؛ در حاشیه سفر دکتر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی به شهرستان بشرویه، از کتاب "از کویر تا ملکوت " به قلم سرگرد رسول توحیدی راد از کارکنان شاغل در عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شرق ارتش رونمایی شد . ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بقعه متبرکه امامزاده زید بن علی(ع) در روستای شاهزاده علی(ع) بین طبس، فردوس، دیهوک و بشرویه در خراسان جنوبی واقع شده است. این امامزاده یکی از مکان هایی است که در طول سال براساس یک سنت قدیمی و حسنه پذیرای خیل عظیم عاشقان و دلباختگان ائمه اطهار(ع) است که به صورت کاروانی یا خانوادگی به این مکان سفر می ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از اشکالات ونارسایی ها، توجه زیاد به تمرکزگرایی درتصمیم گیری هاست، گفت: یکی از موضوعات جدی تمرکززدایی در امور تصدی گری است؛رفع این موضوع سیاست قطعی در مجلس است. ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
هشدارنیوز امروز سومین کنگره 154 شهید بشرویه آغاز شد. قرار است این مراسم با حضور محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، استاندار و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان برگزار شود. حال حاضر جمع کثیری از مردم این شهرستان برای شرکت این مراسم از دقایقی پیش حضور یافته اند. ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۲    
کنگره سرداران و 154 شهید شهرستان بشرویه با حضور دکتر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در این شهرستان برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه گفت :مدیر کل دامپزشکی استان خراسان جنوبی در سومین کنگره سرداران شهید و154 شهید شهرستان که با حضور دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ، و استاندار خراسان جنوبی ومدیران استانی در بنای فاطمیه بشرویه برگزار گردید شرکت کردند
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۰۰    
هشدارنیوز دقایقی پیش دکتر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی وارد بشرویه شد. بشرویه یکی از شهرستان های خراسان جنوبی بوده، شهری که وقتی هشت هزار نفر جمعیت داشت سه هزار نفر جبهه های مقاومت برای معنا کردن ایثار و مقاومت حضور داشتند. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه برنامه های سفر خود وارد منطقه غرب استان و شهرستان های بشرویه و طبس شد و در کنگره شهدای این منطقه بر تکیه بر جوانان برای پیشرفت امور کشور تأکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
دکتر محمد باقر قالیباف عصر پنج شنبه 4 خرداد ماه 1402 در نشست شورای اداری شهرستان های طبس، فردوس، سرایان و بشرویه ضمن گرامی داشت سوم خرداد گفت: این روز نقطه عطفی برای ایران اسلامی محسوب می شود ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که صبح امروز پنجشنبه، 4 خرداد ماه در جریان سفری یک روزه به مناطقی از استان های خراسان رضوی و جنوبی سفر کرده، با جمعی از رزمندگان دوران دفاع مقدس در شهرستان بشرویه دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- فرماندار بشرویه بر تهیه طرح جامع راه های بشرویه تاکید کرد و گفت: اجرای این طرح اولویت شهرستان برای خروج از بن بست جاده ای است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۲۰    
فرماندار بشرویه با اشاره به لزوم تکمیل پروژه های نیمه تمام ادامه داد: این پروژه ها توسط مدیران انقلابی در دولت نهم کلنگ زنی شد اما همچنان بلاتکلیف مانده و امید است در دولت سیزدهم تکمیل شود.
نبأپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس ، محمدباقر قالیباف عصر روز پنجشنبه در نشست شورای اداری روسای شهرستان های طبس، فردوس، بشرویه و سرایان که در پایان سفر یکروزه به خراسان جنوبی در طبس برگزار شد، اظهار داشت: یک سیاست قطعی را در مجلس دنبال می کنیم دولت هم همین نگاه را دارد و همراهی می کند که در قوانین جاری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۵۹    
امام جمعه بشرویه با بیان اینکه سالن ورزشی استاندارد در بشرویه نداریم و حوادث تلخی در جریان مسابقات رقم می خورد،گفت: سالن ورزشی 2 هزار و 500 نفری در این شهرستان باید احداث شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۴۳    
حجت الاسلام زارعی با اشاره به اینکه پروژه جدید مصلی نماز جمعه بشرویه به متراژ40 هزار مترمربع از سال 88 آغاز شده و متاسفانه به دلیل کمبود اعتبار رها شده است، گفت: مصلی نماز جمعه ارسک هم نیازمند 20 میلیارد تومان برای افتتاح است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی نماینده مردم طبس، سرایان، بشرویه و فردوس در مجلس شورای اسلامی گفت: درآمد معادن با اولویت ایجاد زیرساخت در داخل شهرستان های غربی استان هزینه شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که صبح امروز پنجشنبه، 4 خرداد ماه در جریان سفری یک روزه به مناطقی از استان های خراسان رضوی و جنوبی، در مراسم سومین کنگره سرداران و 154 شهید شهرستان بشرویه حضور یافت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: در زمینه آب ژرف به عنوان یکی از موضوعات مهم و حیاتی استان، اتفاقات مبارک و خوب انجام شده و این موضوع به خوبی در حال پیگیری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۰۶    
یادواره سرداران و 154 شهید شهرستان بشرویه با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۵    
دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که صبح امروز پنجشنبه، 4 خرداد ماه در جریان سفری یک روزه به مناطقی از استان های خراسان رضوی و جنوبی، در مراسم سومین کنگره سرداران و 154 شهید شهرستان بشرویه حضور یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس در ادامه سفر به خراسان جنوبی با همراهی استاندار خراسان جنوبی، نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس ، جمعی از مسئولان استان و شهرستان در آستان امامزاده حسین بن موسی الکاظم حضور یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
قالیباف در کنگره سرداران و 154 شهید شهرستان بشرویه گفت : برای حل مشکلات اقتصادی باید اجازه مردمی شدن اقتصاد را بدهیم.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون محمدباقر قالیباف صبح پنج شنبه در یادواره سرداران شهید و 154 شهید شهرستان بشرویه اظهار کرد: فتح خرمشهر در تاریخ ایران عزیز برای همیشه ماندگار خواهد ماند و در واقع یک روز به یادماندنی است. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بشرویه گفت: امروز شاهد حضور و فعالیت دولتی مردمی و مکتبی و نیز مجلسی انقلابی هستیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مشکلات و عقب ماندگی های موجود به برکت همت جهادی مدیران در دولت و مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری و رفع شدن می باشد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۹    
کنگره سرداران و 154 شهید شهرستان بشرویه امروز با حضور دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، استاندار خراسان جنوبی، فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)، امام جمعه شهرستان بشرویه، نماینده مردم بشرویه در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولان، خانواده شهدا و مردم در این شهرستان برگزار شد.