پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۶:۱۵Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بشرویه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
3 هزار و 400 هکتار از اراضی بشرویه با هدف صرفه جویی در مصرف آب به سیستم آبیاری نوین مجهز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شرکت انتخاب اصلح را مهم خواند وگفت: تلاش ما این باشد تا فردی انتخاب کنیم که مدل و مکتب شهید سلیمانی را در دولت حاکم کند و در این آزمون بزرگ تک تک آرا اثر دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه در مورد خرید گوشت مرغ توضیحاتی را ارائه داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا : سارق حرفه ای با 6 فقره سرقت در بشرویه استان خراسان جنوبی دستگیر شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، علی وطن دوست فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرایان از کشف 6 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد و گفت : مأموران در این رابطه 2 متهم دستگیر کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند-نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه با تاکید بر اینکه باید برای تغییر ریل اقتصادی و مدیریتی کشور در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشیم،گفت: قهر با صندوق رأی چاره حل مشکلات نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۲۶    
دادستان شهرستان بشرویه از توقیف خودرو های دولتی بدون مجوز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۱    
مأموران انتظامی شهر ستان بشرویه در بازرسی از یک وانت نیسان 3 رأس گاو قاچاق کشف کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۱    
600جلد کتاب با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و غنی سازی منابع کتابخانه، از سوی خیران به کتابخانه های عمومی بیرجند و بشرویه اهداء شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۶    
سرچاهی گفت: 14 پروژه با اعتباری بالغ بر 229 میلیارد و 888 میلیون ریال در بخش های مختلف از جمله احیا و مرمت قنوات، احداث گلخانه، آبیاری کم فشار و صندوق های خرد زنان طی هفته جهاد کشاورزی به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۲۷    
دادستان شهرستان بشرویه گفت:پس از اتمام مهلت 15روزه دادستانی به راهداری شهرستان جهت رفع نواقص جاده ای، انجام بازدید از آخرین اقدامات انجام شده در این خصوص در دستور کار دادستانی قرار گرفت.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۴    
جانشین فرماندهی مرکز 04 امام رضا (ع) خراسان جنوبی در سفر خود به شهرستان بشرویه با خانواده شهدا دیدار و گفتگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۱    
دیدار چهره به چهره ایثارگران شهرستان بشرویه با جانشین فرماندهی مرکز 04 امام رضا(ع) خراسان جنوبی در محل بنیاد شهید این شهرستان انجام شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم فردوس، سرایان، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: رهبری نیز فرمودند که امروز مسأله اصلی مردم معیشت طبقات ضعیف جامعه، بیکاری جوانان، مافیای واردات است که باید مسیر ورود مردم به کسب و کار تسهیل شود تا مردم خود چرخه اقتصاد را به گردش درآورند که اگر این چنین شود، تولید رونق خواهد گرفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۸:۳۱    
شهروند بشرویه ای با مرمت و بازسازی خانه پدری هویت فرهنگی خود را حفظ کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: داشتن برنامه هدفمند، جرأت اجرای آن، کار شبانه روزی برای مردم، داشتن حسن سابقه در امور و ایستادگی در برابر مقاومت ها از مهم ترین ویژگی های یک کاندیدای اصلح است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۲:۴۷    
دادستان شهرستان بشرویه گفت: امروز پس از اتمام مهلت یک ماهه دادستانی به شهرداری شهرستان جهت تجهیز کشتارگاه بازدید در دستور کار دادستانی قرارگرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی بشرویه از خسارت گرما به یکی از زنبورستان های این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی از پیگیری تامین اعتبار 15 میلیارد ریالی تکمیل پروژه کتابخانه فردوس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه در مورد مخاطرات بیماری تب کریمه کنگودر فصل گرما هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۱۶    
نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس گفت: باید در این انتخابات سعی کنیم انتخاب درست داشته باشیم و به کسی رأی دهیم که روحیه جهادی و تحول خواهی و پیشرفت داشته باشد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۲    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در دو ماهه سال جاری برای شهرستان بشرویه مقدار 697 تن کود شیمیایی اوره تامین و در اختیار کارگزاران متقاضی قرار گرفته است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۲    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از تامین 35 تن کود سوپر فسفات تریپل برای توزیع بین کارگزاران شهرستان بشرویه در اردیبهشت ماه خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین مجید نصیرایی نماینده مردم شهرستان های فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خاورستان ، در مورد اهمیت انتخابات، اظهار کرد: هر فردی که برای سرنوشت و کشور خودش اهمیت قائل است هیچ وقت نمی تواند نسبت به آینده و سرنوشت خود و اطرافیان بی تفاوت باشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۹:۳۱    
12هزار قطعه ماهی گرمابی در بشرویه توزیع شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شفیعی با بیان اینکه 44 شعبه اخذ رای ثابت و سیار در شهرستان بشرویه پش بینی شده است، گفت: در این شعب 91 صندوق اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراها مستقر خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی اعلام کرد: مقدار 150 تن کود شیمیایی اوره در شهرستان بشرویه در اردیبهشت ماه از طریق کارگزار تعاونی تولید تحت پوشش در بین کشاورزان متقاضی این شهرستان توزیع شده است.
عضو مرکز فرهنگی و هنری کانون بشرویه موفق به دریافت مدال برنز جشنواره جهانی نقاشی کودک کرمان شد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۱    
مدیرکل تأمین اجتماعی به منظور بازدید و سرکشی از شعبه فردوس و بشرویه باحضور در شعب فردوس و بشرویه با کارکنان این شعبه دیدار وگفتگو کرد . به گزارش ر اداره کل وابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، علیرضا محمدی، در این بازدید بر توجه بیشتر به ارائه خدمات به بیمه شدگان ومستمری بگیران تأکید کرد . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۶    
شهرستان بشرویه یکی ازقطب های تولید گوشت خراسان جنوبی است که دو دهه ای هست از کمبود فضای کشتارگاهی رنج می برد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۴    
گروه استان ها- نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس حل مشکلات کشور را در سایه یک انتخاب درست دانست و گفت: پشتیبانی مردم سبب عبور نظام از گردنه های سخت در عرصه های مختلف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۱:۰۱    
شهرستان بشرویه یکی از قطب های تولید گوشت قرمز در خراسان جنوبی است که مشکل کمبود فضا در کشتارگاه دام آن، در پیگیری سوژه امشب بررسی شده است.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: حل مشکلات کشور در سایه یک انتخاب درست اتفاق می افتد و برای این منظور لازم است مردم به برنامه های کاندیداها توجه داشته باشند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۲    
حجت الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خاورستان، در خصوص تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان، اظهارکرد: در این خصوص اصل قضیه این است که قانون فصل الخطاب است ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۷    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در اردیبهشت ماه مقدار 15 تن کود شیمیایی سولفات پتاسیم در شهرستان بشرویه از طریق کارگزاران تحت پوشش توزیع شده است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۲    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از تامین و توزیع 491 تن انواع کود در شهرستان بشرویه خبر داد. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی به نقل از مدیر جهاد کشاورزی بشرویه از آغاز برداشت جو در این شهرستان خبر داد و گفت: بیشترین سطح زیرکشت جو در استان مربوط به شهرستان بشرویه با هفت هزار و 400 هکتار است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۲۲:۴۷    
دادستان شهرستان بشرویه از ارائه مهلت 15 روزه توسط دادستانی به اداره راهداری شهرستان جهت رفع نواقص جاده ای بشرویه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دادستان بشرویه از فعالان فضای مجازی خواست مسائل قانونی مربوط به انتخابات را مدنظر قرار دهند و از انتشار پیام های دلسرد کننده نسبت به انتخابات خودداری کنند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز حماسه فتح خرمشهر گلزار مطهر شهدای بشرویه غبارروبی و عطرافشانی گردید.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۴    
عباس عادل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه گفت: شهادت بالاترین پاداش و مزد جهاد فی سبیل الله است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۲    
فرمانده انتظامی بشرویه از اجرای طرح همدلی مومنانه و توزیع بسته های حمایتی بین خانواده های زندانیان نیازمند در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند_ نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس گفت: باید مطالبه گری شفافیت بر طبق اصول و بدون سوء استفاده در زمینه برنامه ها و رویکردها از کاندیداها داشته باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۰۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرماندار بشرویه گفت: بیمارستان 32 تختخوابی جدید این شهرستان 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و طبق برنامه ریزی صورت گرفته در سال جاری به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۸:۲۵    
خشکسالی های به وجود آمده در خراسان جنوبی، مزارع جو شهرستان بشرویه را هم تحت تأثیر قرار داد و 75 میلیارد تومان به کشاورزان این شهرستان خسارت زد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۲    
حجت الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در خصوص افزایش قیمت برخی کالا های اساسی در دو ماه اخیر تذکر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۳    
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از صدور مجوز برای سه پایگاه خبری بشرویه نیوز ، اسپیدال و قهستان نیوز در سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بشرویه از اتمام عملیات روشنایی تقاطع کمربندی بشرویه با جاده رقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از تامین 10 تن کود سوپر فسفات تریپل برای توزیع بین کارگزاران شهرستان بشرویه در فروردین ماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۸    
نماهنگ افغانستانی سرزمین من روایتی غم انگیز از حادثه تلخ و مصیبت بار شهادت دانش آموزان مظلوم مدرسه سیدالشهدا کابل است که توسط گروه فرهنگی هنری احلی من العسل بشرویه منتشر شد.