دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۴:۵۶Oct 2020 26

جدیدترین‌های «بشرویه»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۵    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در خراسان جنوبی از ثبت رکوردی جدید و قرار گرفتن شهرستان بشرویه در صدر شهرستان های با میزان بروز تجمعی بالا خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با توجه به موافقت ستاد استانی و اخذ موافقت وزارت کشور، آموزش های غیر حضوری در 7 شهرستان استان تا نهم آبان ماه تمدید شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: محور یزد_طبس به عنوان یک جاده شریانی شرق کشور مطرح است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۶    
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در خراسان جنوبی گفت: شهرستان بشرویه طی دو روز گذشته جزو شهرستان های با بروز تجمعی بالا و نزدیک به میانگین کشوری بوده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
طی مراسمی معنوی و با حضور خادم یاران رضوی پرچم متبرک آستان قدس رضوی توسط دبیرخانه کانون های خدمت رضوی استان خراسان جنوبی به بیمارستان شفا بشرویه اهدا شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۲    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با توجه گسترش شدید کرونا ویروس در خراسان جنوبی و اعلام وضعیت قرمز برای 7 شهرستان استان از سوی ستاد استانی مدیریت کرونا آموزش در این شهرستان ها تا دوم آبان ماه غیر حضوری شد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۸    
فرماندار شهرستان بشرویه از کلاس دانش افزایی مربیان فوتبال که با حضور مربی ومعلم فوتبال کشور ا مجید جلالی دربشرویه برگزارشد بازدید کرد .
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۹    
ابوالفضل سیار نوجوان خلاق بشرویه ای است که توانسته با طراحی و ساخت ایده اولیه اش دوچرخه دو نفره را با استفاده از وسایل دور ریختنی بسازد وی در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی اظهارداشت: به ذهنم رسید که می توانم دوچرخه دو نفره بسازم که همزمان به صورت جدا گانه دونفر با هم رکاب بزنن ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۵    
قیصری با بیان اینکه 300بسته بهداشتی و غذایی و 50 بسته تحصیلی طی دهه پایانی ماه صفر توزیع می شود، گفت: از ابتدای سال جاری 800 بسته غذایی و بهداشتی از محل موقوفات بین نیازمندان شهرستان بشرویه توزیع کردیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه از کشف 900 کیلوگرم پیاز زعفران قاچاق در بازرسی از وانت نیسان در این شهرستان خبر داد.
فرماندار شهرستان بشرویه گفت: بیمه صندوق امری لازم برای روستاییان و عشایر است اما نیاز است که برخی از کاستی های آن رفع شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۳    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بشرویه اهم فعالیت های کمیته اطلاع رسانی کرونا در شهرستان بشرویه را تشریح کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۳    
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که هنرمند برای نشان دادن هنر، ظرفیت وسیعی را به کار می گیرد و افراد زیادی متاثر از آن خواهند شد، ادامه داد: به همین جهت، فرهنگ و هنر باید در خدمت تعالی ایمان و در راه رسیدن به خدا باشد.
به مناسبت هفته دفاع مقدس فراخوان مسابقه فرهنگی و هنری "پلاکهای سرخ، سجاده های سبز" در شهرستان بشرویه منتشر شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۳    
فرماندار شهرستان بشرویه با بیان این که یادآوری وقایع و فرهنگ دفاع مقدس نباید به هفته و زمان خاصی محدود شود، عنوان کرد: عظمت این رویداد باید در هر شرایطی به نسل جدید منعکس شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۳    
امام جمعه بشرویه با تاکید بر این که هیچ واقعه ای در انقلاب اسلامی مهم تر از دفاع مقدس نیست، تصریح کرد: زیرا که مجموعه ای از ارزش های انسانی شامل ظلم ستیزی، وطن دوستی، پیروی از ولایت فقیه، ایمان، ایثار، شهادت و... را شامل می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۳    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بشرویه گفت: کتاب سه پهلوان غواص با حضور رئیس حوزه هنری استان رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۳۱    
200 میلیون تومانی برای حمایت از مجتمع شترداری بشرویه اعطا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۱    
این روز ها معضل سگ های ولگرد در شهرستان بشرویه تبدیل به یک دغدغه جدی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۱    
رئیس سازمان امور عشایر کشور از اعطای تسهیلات 200 میلیون تومانی برای مجتمع شترداری بشرویه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کمپ گردشگری عشایر بشرویه عصر دیروز با حضور رئیس سازمان امور عشایر کشور به بهره برداری رسید.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۲    
وزارت کشور و یونیسف برندگان مسابقه آثار هنری کودکان و نوجوانان در رابطه با کرونا تحت عنوان همه ما قهرمانیم را اعلام کرد که در این بین رتبه اول، دوم و چهارم بخش نقاشی از آن کودکان ونوجوانان بشرویه شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از سرمایه گذاری 299 میلیارد و 838 میلیون ریالی در بخش معدن شهرستان بشرویه تاکنون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بیابان و پروژه های بین الملل سازمان جنگل ها و مراتع کشور از تامین اعتبارات بیشتر برای جنگل کاری در منطقه ریگ بشرویه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۳    
درمانگاه دامپزشکی عمومی و داروخانه دامپزشکی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان بشرویه افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مأموران انتظامی شهرستان بشرویه 2تُن پیاز زعفران قاچاق در بازرسی از یک دستگاه وانت نیسان کشف کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۰    
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان خواستار توجه بیشتر به توسعه گردشگری سلامت در خراسان جنوبی شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۱    
احمد چوپانی متولد 1372 شهرستان بشرویه دیپلم ریاضی و لیسانس فناوری اطلاعات از خیام مشهد است وی تا کنون چندین اختراع داشته است که در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی با اشاره به اینکه از زمان راهنمایی ایده ها و طرح هایی بنده شروع و در اول دبیرستان اولین طرحم به دوازدهمین دوره خوارزمی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان گفت: بیشترین حضور را دانش آموزان شهرستان های سرایان با 98 درصد، فردوس با 96 درصد و خوسف با 95.2 درصد داشته اند. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: طی روزهای گذشته، تصمیم اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی مبنی بر احداث جاده ای چهار بانده در محور بشرویه به بجستان به سرعت در صدر اخبار محیط زیست قرار گرفت و واکنش های مختلفی را هم به دنبال داشت ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از تامین و توزیع 215 تن انواع کود شیمیایی در شهرستان بشرویه خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کویر بشرویه منطقه ای بکر و دست نخورده برای رصد ستارگان و اجرام آسمانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۰۱    
کویر بشرویه یکی از بهترین سایت های ایران برای رصد ستارگان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۹    
گروه استان ها- نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در دیدار با وزیر کار بر تکمیل کادر درمان و کمبود نیروی انسانی، تکمیل تجهیزات درمانگاه ها و ایجاد بستر مناسب برای بهره مندی بیمه شدگان تامین اجتماعی از خدمات حوزه درمان تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از سرمایه گذاری 299 میلیارد و 838 میلیون ریالی در بخش معدن شهرستان بشرویه تاکنون خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی، حجت الاسلام مجید نصیرایی منطقه رزمی فرهنگی و ورزشی صالحین سرایان اظهار کرد: آموزه های دفاع مقدس امروز باید برای نسل جوان و نخبگان فرهنگی و ملت ایران بکار گرفته شود. ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: ذخیره قطعی مواد معدنی استان در نیمه نخست سال جاری به میزان 13 میلیون و 104 هزار تن افزایش یافت و بیشترین تعداد پروانه های بهره برداری صادره در این مدت در حوزه شهرستان های قاینات و بشرویه بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی گفت: شهرستان های بیرجند، سربیشه، بشرویه و طبس همچنان در وضعیت قرمز (خیلی پر خطر) قرار دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دست بافت و احیاء بناها و اماکن تاریخی گفت: در خانه تاریخی مستوفی بشرویه، خانه خلاق صنایع دستی راه اندازی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بشرویه گفت: تاکنون برای ارتقاء سرعت اینترنت و نصب سایت های ارتباطی در این شهرستان 6 میلیارد تومان هزینه شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۷    
ایسنا/خراسان جنوبی فرماندار بشرویه از هزینه کرد 6 میلیارد تومانی برای ارتقاء اینترنت در روستاهای بشرویه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: از محل اعتبارات طرح USO، روستای فتح آباد شهرستان بشرویه به شبکه ملی اطلاعات متصل شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۱    
اهالی روستای موردستان شهرستان بشرویه از اجرایی نشدن شبکه فاضلاب روستا گلایه مند هستند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت:در شهریور ماه مقدار 100 تن کود شیمیایی اوره توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از طریق کارگزاران تحت پوشش شرکت در بین کشاورزان متقاضی شهرستان بشرویه توزیع شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۵۶    
همایش بزرگ دوچرخه سواری گرامیداشت هفته دفاع مقدس با شعار ما قوی هستیم درشهرارسک بشرویه برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۷:۳۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی، به مناسبت هفته دفاع مقدس پایگاه انتخاب رشته رئوف زیر نظر پایگاه علمی بسیج شهرستان بشرویه جهت ارائه خدمات مشاوره ای رایگان به دانش آموزان کنکوری در آموزشگاه پسرانه شاهد با حضور مسئولین شهرستان افتتاح شد. ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه جامعه: مدیر کل محیط زیست استان خراسان جنوبی در مورد احداث جاده در منطقه حفاظت شده این استان گفت: این جاده منطقه را نصف می کند و اثرات مخربی بر روی زیستگاه خواهد داشت ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۴۶    
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از اعلام اسامی آثار راه یافته به اولین جشنواره تئاتر خیابانی استان به میزبانی شهرستان بشرویه خبر داد.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۰    
بیرجند- رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در حال حاضر شهرستان های بیرجند، سربیشه، بشرویه و طبس در وضعیت قرمز شیوع کرونا هستند.