پنجشنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۹:۲۹Jan 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح مشاغل خانگی»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۲:۴۶    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس جهاددانشگاهی واحد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح مشاغل خانگی در 5 رسته شغلی می تواند کمک شایانی به توانمندسازی و اشتغال استان کمک کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون فناوری جهاد دانشگاهی لرستان گفت: طرح مشاغل خانگی با ظرفیت ایجاد یک هزار فرصت شغلی پایدار در این استان اجرا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل اداره کار، رفاه و تامین اجتماعی استان کردستان از تخصیص و پرداخت 6 میلیارد تومان اعتبار به طرح مشاغل خانگی طی سال جاری خبر داد.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی گفت: از محل اعتبارات مشاغل خانگی در سال جاری تاکنون به66طرح 33 میلیارد و 40 میلیون ریال با پیش بینی اشتغال412نفر تسهیلات پرداخت شده است .
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیر اجرایی طرح مشاغل خانگی در استان البرز گفت: در طرح توسعه مشاغل خانگی بنا شده پیشرانان استان یعنی کسانی که توانایی مدیریت همزمان چند شغل خانگی دارند و در کنار آن شناخت کافی از بازار هم دارند و می توانند تولیدات این حوزه را به خوبی در بازار عرضه کنند، شناسایی شوند.
به گزارش صدای نهاوند، مراد ناصری عصر سه شنبه در پنجمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری و ستاد تسهیل طرح های اظهار داشت: تسریع در پرداخت اعتبارات تبصره 16 قانون (اعتبار ویژه دستگاه های حمایتی) در دستور کار بانک ها قرار گیرد و تا پایان بهمن تمامی تعهدات صفر شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر اجرایی طرح توسعه مشاغل خانگی جهاد دانشگاهی از ثبت نام یک هزار و 611 متقاضی بوشهری خبر داد که با 831 نفر از این افراد تماس و راستی آزمایی صورت گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی همدان از ثبت نام یک هزار و 700 نفر در طرح مشاغل خانگی خبر داد و گفت: ظرفیت در نظر گرفته شده برای همدان 2 هزار و 100 نفر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۳:۵۸    
ایسنا/اردبیل به همت جهاددانشگاهی استان اردبیل، جلسه توجیهی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با حضور دهیاران بخش کورائیم شهرستان نیر برگزار شد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه توجیهی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به همت جهاددانشگاهی در بخشداری هیر برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان از ایجاد دو هزار و 600 فرصت شغلی جدید در راستای اجرای طرح مشاغل خانگی در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مسوول دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی اردبیل از ثبت نام 2 هزار و 50 متقاضی در طرح مشاغل خانگی استان خبرداد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
هوشنگ دشتی گفت : جهاد دانشگاهی با اجرای طرح ملی مشاغل خانگی زنجیره اشتغال استان را توسعه می دهد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم بر لزوم اجرای دقیق طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیران عالی استان قم از جمله معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیران کل استان بر لزوم اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی تاکید کردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - اسماعیلی، نماینده مردم گرمی در مجلس گفت: به دنبال توسعه طرح مشاغل خانگی مطابق با فناوری ها و تکنولوژی های نوین و روز هستیم که در این زمینه توانمندسازی و ارائه برنامه های مدون اولویت اساسی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان پارس آباد با محوریت تشریح طرح ملی توسعه مشاغل خانگی 28 آبان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۸:۲۸    
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان بر اقدام عاجل در زمینه ایجاد مشاغلی که بازار خوبی دارند تاکید کرد و گفت: استانداری استان در این مسیر از طرح مشاغل خانگی حمایت خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: با هدف ایجاد بستر مناسب برای فروش محصولات طرح مشاغل خانگی فروشگاه و سامانه های مجازی در استان راه اندازی شده تا افراد و پیشران ها بتوانند محصولات خود را به راحتی به بازار عرضه کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس جهاد دانشگاهی استان اردبیل از ایجاد دبیرخانه طرح ملی مشاغل خانگی در برخی از شهرستان های این استان از جمله پارس آباد و گرمی مغان خبر داد.
جزئیات و نحوه استفاده از مزایای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در نشست خبری با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، تشریح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: 50 میلیارد ریال به دو طرح "الگوی نوین مشاغل خانگی" و "زنان سرپرست خانوار" این استان اختصاص داده شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
طرح توسعه مشاغل خانگی با شناسایی ظرفیت ها، فرد را با توانمندسازی به بازار متصل می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، از اعطای تسهیلات به فعالان حوزه مشاغل خانگی استان یزد خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرپرست پارک علم و فناوری استان کرمانشاه گفت: 1500 نفر در استان کرمانشاه تا پایان امسال در قالب طرح مشاغل خانگی تحت پوشش پارک علم و فناوری قرار می گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۴۶    
گروه استان ها - رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی از مهارت آموزی و توانمندسازی 3 هزار نفر در طرح مشاغل خانگی آذربایجان شرقی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم طرح مشاغل خانگی در قم آغاز شده و در حال حاضر فرایند ثبت نام این طرح در حال انجام است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مهناز امامدادی، رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی مشاغل خانگی درباره شناسایی ظرفیت ها در مرحله اول گفت:مرحله اول این طرح شناسایی ظرفیت ها است و افراد حقیقی و حقوقی که می توانند ما را کمک کنند شناسایی می شوند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۳:۳۱    
حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه پول باید در خدمت تولید و اشتغال باشد، گفت: در طرح مشاغل خانگی پولپخش می شود، اما آثار آن در جامعه دیده نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی کشور بر اجرای رشته های جدید در طرح مشاغل خانگی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۴    
ایسنا/لرستان دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی کشور بر اجرای رشته های جدید در طرح مشاغل خانگی تاکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام از تمدید مهلت ثبت نام در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی تا پنجم آبان ماه خبر داد و گفت: سهم استان ایلام در این طرح یک هزار و 700 نفر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی که از 6 شهریورماه آغاز شده تاکنون 900 نفر در این استان ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - کسب و کارهای خانگی را می توان جزو پربازده ترین شغل ها نام برد که در کم ترین زمان و کم ترین صرف هزینه بهره وری خود را نشان می دهد و در جهان امروزی به عنوان یکی از ضروری ترین بخش های اقتصادی به شمار می رود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۳    
ایسنا/قزوین مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: امسال باید 1500 متقاضی از شهرستان های مختلف تحت پوشش طرح مشاغل خانگی قرار بگیرند و رشته ها بر اساس ظرفیت هر شهرستان انتخاب شود تا کسب وکارهای پایدار را شاهد باشیم.
معاونت امور زنان و خانواده   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۶    
ایجاد شده در تاریخ: چهارشنبه 16 مهر 1399 - 13:47 آخرین ویرایش:چهارشنبه 16 مهر 1399 - 14:08 اعضای کمیته نظارت بر طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرستان قدس با هدف بررسی شرایط و مشکلات موجود از مراکز پیشرانان این طرح بازدید و ابراز امیدواری کردند که طرح مذکور همچنان ادامه یابد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: سهم این استان از اجرای گام اول طرح ملی توسعه مشاغل خانگی ایجاد فرصت شغلی برای یکهزار و 300 در بخش های تعریف شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل پناه سهمیه اعتبارات مشاغل خانگی امسال تربت حیدریه را 11 هزار و 279 میلیون ریال به عاملیت بانک توسعه تعاون عنوان کرد و گفت: تاکنون 27 طرح به مبلغ 11 هزار و 500 میلیون ریال به بانک معرفی شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون اشتغال کمیته امداد استان قم گفت: با پایان اعتبارات و منابع کمیته امداد، باقی مانده متقاضیان مشاغل خانگی به سمت اداره کار هدایت می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۸    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه در اجرای پایلوت طرح مشاغل خانگی در 9 استان حدودا 20 هزار شغل ایجاد شده است، گفت: به طور میانگین این طرح 96 درصد تحقق داشت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۶    
مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی از ثبت نام طرح مشاغل خانگی با همکاری مشترک فی مابین جهاد دانشگاهی و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: با استفاده از ظرفیت کاریابی ها و دفاتر تسهیل گری طرح توسعه مشاغل خانگی این استان به استان نمونه کشور در توسعه طرح مشاغل خانگی تبدیل خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
طرح ملی مشاغل خانگی با هدف ایجاد اشتغال پایدار در کهگیلویه وبویراحمد اجرا شد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از آغاز ثبت نام متقاضیان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در سامانه ثبت نام طرح مشاغل خانگی (inhb.ir) خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۵۷    
یاسوج- معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح مشاغل خانگی با شناسایی ظرفیت های هر منطقه اجرایی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت:در صورتی که طرح مشاغل خانگی به خوبی اجرا شود اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: متقاضیان تا 5 مهرماه فرصت دارند تا با ورود به سایت inhb.ir به صورت مستقل یا پیشران جهت ثبت نام در طرح مشاغل خانگی اقدام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۵:۴۰    
سرپرست معاونت صنایع دستی خراسان شمالی از تصویب 24 فقره طرح اشتغال زایی مشاغل خانگی در حوزه صنایع دستی استان خبرداد و گفت: این طرح ها بااعتباری بالغ بر دو میلیارد و 450 میلیون ریال از محل تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۴    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر مزیت های نسبی استان در حوزه مشاغل خانگی شناسایی شده است و تمام تلاش این بوده که نیازها و پتانسیل های استان در این حوزه مورد توجه قرار گیرد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
طرح مشاغل خانگی به عنوان یک مقوله مهم برای ایجاد اشتغال پایدار و توسعه کسب و کارهای زودبازده مورد توجه قرار گرفته و خوشبختانه خروجی های مثبتی به دنبال داشته است.