دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۰۱:۱۳Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح مشاغل خانگی»

خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان با بیان اینکه بخش عمده صادرات استان "سفال و سرامیک" است، گفت: در یک سال گذشته 25 میلیون دلار صادرات صنایع دستی در همدان ثبت شده است و بیش از 10 میلیارد و 570 میلیون تومان تسهیلات به 250طرح مشاغل خانگی در حوزه صنایع دستی پرداخت شده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برای نخستین بار در استان پرورش شتر از طریق طرح مشاغل خانگی در شهرستان بن اجرا شد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۳۷    
مرصاد نیوز: معاون برنامه ریزی فرمانداری اسلام آبادغرب با اعلام افزایش اعتبارات استانی طرح مشاغل خانگی گفت: تسهیلات تا سقف 4میلیارد تومان جهت طرح های کارفرمایی پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری همدان از پرداخت 28 میلیارد تومان تسهیلات به 451 طرح مشاغل خانگی در همدان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به اجرای 193 طرح مشاغل خانگی در بخش کشاورزی استان گفت: این طرح ها در زمینه پرورش گل و گیاهان زینتی، توسعه گلخانه و سایر موارد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
81 میلیارد تومان تسهیلات به بیش از یکهزار و 500 طرح مشاغل خانگی استان پرداخت شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ محمدرضا فلاحتی با بیان اینکه مشاغل خانگی یکی از راههای درآمد و تامین معیشت خانوارها است اظهار کرد: از مرداد ماه سال گذشته تاکنون به هزار و 360 طرح مشاغل خانگی مبلغ 75 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۹:۱۷    
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: 340 طرح مشاغل خانگی در شهرستان بروجرد، تسهیلات دریافت کردند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۲    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: از ابتدای امسال تاکنون طرح های مشاغل خانگی معرفی شده به بانک های عامل استان 62370 میلیون تومان تسهیلات دریافت کرده اند. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۳    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری خوزستان گفت: بیش از 231 میلیارد ریال تسهیلات و امکانات به 281 طرح مشاغل خانگی در استان اعطا شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری خوزستان: بیش از 231 میلیارد ریال تسهیلات و امکانات به 281 طرح مشاغل خانگی در استان اعطا شده است.
سینا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
آیین اختتامییه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی جهاددانشگاهی استان اردبیل در محل نمایشگاه های بین المللی و همزمان با هفدهمین نمایشگاه فرش اردبیل با حضور مسئولین، پیشرانان، تسهیلگران، صنعتگران فرش دستباف و هنرمندان استان اردبیل برگزار شد. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با آیین اختتامیه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی جهاددانشگاهی استان اردبیل، از طرح فرش جامع شهرستان گرمی به عنوان یکی از دستآوردهای ارزشمند طرح در حوزه ی شبکه سازی و حمایت از پیشران ها رونمایی شد.
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: در ایام الله دهه فجر به 446 طرح مشاغل خانگی تسهیلات پرداخت خواهد شد که در مجموع بیش از 4 میلیارد تومان اعتبار پرداخت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اشرفی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از پرداخت تسهیلات اشتغالزا به 446 طرح مشاغل خانگی در دهه فجر امسال خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بابل گفت: به 59 طرح مشاغل خانگی این شهرستان، 28 میلیارد و 200 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: امسال هزار و 348 طرح مشاغل خانگی با اشتغال زایی 2 هزار و 204 نفر به بانک ارسال شده است که تاکنون برای 985 طرح بیش از 65 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: طبق آخرین آمار، در سال جاری 69 میلیارد تومان طرح مشاغل خانگی به بانک های استان معرفی و از این رقم، 24.5 میلیارد تومان پرداخت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان صمت سمنان با بیان اینکه هدف از اعطای مجوز مشاغل خانگی توانمند کردن متقاضیان است، گفت: 128 طرح مشاغل خانگی استان تسهیلات دریافت کردند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
در راستای امیدآفرینی به جامعه هدف، تولید بسته های عکس نوشته خبر خوش منتشر شد در این بسته به تخصیص وام به 920 متقاضی طرح مشاغل خانگی در کهگیلویه و بویراحمد خرید هواپیمای جدید برای فرودگاه یاسوج پرداخته شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
درحالی که میزان تسهیلات مصوب از محل اجرای طرح مشاغل خانگی در سال گذشته 2000 میلیارد تومان بوده است این میزان اعتبار در سال جاری به 3000 میلیارد تومان افزایش یافته که نشان از عزم جدی و اهتمام دولت برای ایجاد اشتغال پایدار و حمایت از زنان و جوانان در حوزه کسب و کارهای خانگی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۰:۰۷    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: تاکنون هزار و 82 طرح مشاغل خانگی به بانک های استان ارسال شده است.
مدیرکارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: در کمیته فنی کارکروه تخصصی اشتغال استان تهران مجوز اعطای تسهیلات پشتیبان به 30 طرح مشاغل خانگی صادر شد.
رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی مشاغل خانگی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سفر به خوزستان از چندین طرح مشاغل خانگی بازدید و در جلسه تخصصی کارگروه اشتغال استان شرکت کرد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گیوه کی با بیان اینکه 11 میلیارد تومان طرح مشاغل خانگی به بانک های بروجرد معرفی شده است گفت: عملکرد بانک ها در پرداخت تسهیلات رضایت بخش نیست.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۳۴    
مدیر جهاد کشاورزی بهشهر از پرداخت 9 میلیارد و 800 میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان فاطمه جعفری یکی از دریافت کنندگان تسهیلات پشتیبان طرح مشاغل خانگی در اقدامی مبتکرانه به بافت فرش جام جهانی 2022 قطر به دست هنرمندان صنایع دستی شهرستان سمیرم پرداخته است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۵    
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر : رییس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان اشکذر در هفته کارآفرینی از طرح مشاغل خانگی مستقل بازدید کرد ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۳    
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بافق گفت: بیش از 400 رشته در سامانه مشاغل خانگی به عنوان مشاغل خرد، بارگذاری شده که در بافق از ابتدای شروع طرح، بیش از 2 هزار نفر در سامانه ثبت نام کردند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بافق: بیش از 2 هزار بافقی در طرح مشاغل خانگی این شهرستان ثبت نام کردند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
جهانی با بیان اینکه تاکنون 2 هزار و 19 طرح مشاغل خانگی به بانک های عامل لرستان معرفی شده است گفت: در این راستا تاکنون 70 میلیارد و 460 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل ضمن اعلام همکاری صمیمانه در اجرای جشنواره امتنان از کارگران، گروه های نخبه و واحدهای نمونه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، از تمامی متقاضیان و پیشرانان طرح ملی توسعه ی مشاغل خانگی جهاددانشگاهی اردبیل جهت شرکت در این جشنواره دعوت کرد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۲۲:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان اینکه مشاغل خانگی یکی از راههای درآمد و تامین معیشت خانوارها است گفت: در هشت ماه سال جاری به 657 طرح مشاغل خانگی مبلغ 34 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۹:۱۱    
سرپرست اداره فرهنگ وارشاداسلامی شفت خبرداد: پنج طرح مشاغل خانگی به بانک عامل معرفی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۹:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل استان اردبیل گفت: در این استان بیش از دو هزار طرح مشاغل خانگی به بانک ها برای استفاده از تسهیلات معرفی شد که از این تعداد 311 طرح با مبلغ 160 میلیارد ریال موفق به اخذ تسهیلات شدند.
جلسه ای به منظور بررسی عملکرد پرداخت تسهیلات توسط بانک های عامل در طرح های مشاغل خانگی از محل اعتبارات سال 1401 در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۶    
قصرشیرین- ایرنا- سرپرست فرمانداری قصرشیرین گفت: امسال تاکنون سه میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات از سوی بانک های عامل برای اجرای هشت طرح مشاغل خانگی در این شهرستان مرزی به متقاضیان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: 915 طرح مشاغل خانگی در استان،طی یکسال گذشته، تسهیلاتی به مبلغ بیش از پنج میلیارد و 278 میلیون تومان دریافت کردند.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، ظاهر پورمجاهد روز پنج شنبه در جلسه کمیته فرش استان همدان، اظهار داشت: این تسهیلات با سود چهار درصد در قالب طرح مشاغل خانگی و در راستای توسعه صنعت فرش دستباف استان به 50 نفر پشتیبان و 684 نفر بافنده مستقل در همه شهرستان های تابعه پرداخت شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: در حال حاضر 1387 طرح به مبلغ 75 میلیارد تومان در کمیته مشاغل خانگی تصویب شده و متقاضیان برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل استان معرفی شدند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش دبیرخانه مشاغل خانگی اردبیل، نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران از 31 مرداد لغایت 6 شهریور در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار و 480 شرکت تولیدی و صادراتی فعال در حوزه ی فرش در این رویداد بین المللی حضور دارند. ...
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اقدامات جهادی دولت تنها به حوزه های عمرانی، صنعتی و فرهنگی محدود نشده بلکه در قالب خدمتی صادقانه و اشتغال آفرین راه را برای توسعه مشاغل خانگی در استانهای مختلف از جمله کهگیلویه و بویراحمد گشوده و با بهبود فضای کسب و کار، در آینده نزدیک هر خانه به یک کارخانه تبدیل خواهد شد. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حق پناه گفت: با توجه به ابلاغ تسهیلات از محل مشاغل خانگی با هدف رونق بخشی صنایع دستی در شهرستان سربیشه، 30 طرح مشاغل خانگی احصا و در حال بررسی برای دریافت تسهیلات است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای فروردین ماه سال جاری تاکنون 828 طرح مشاغل خانگی برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل استان معرفی شدند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۸:۱۲    
به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی تعاون کارورفاه اجتماعی بشرویه بمناسبت هفته بهزیستی جهت ترویج فرهنگ کاروتلاش درجامعه هدف مرتبط شرکت تعاونی نقش ترنج بشرویه باموضوع فعالیت بافت صنایع دستی واشتغالزایی 6نفربااعتبار 2میلیاردریال ازمحل اعتبارات مشاغل خانگی ونیز طرح مشاغل خانگی سرکارخانم عطار بامبلغ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: طرح مشاغل خانگی با ظرفیت 2 هزار نفر، طرح ملی مشاغل خانگی با همکاری وزارت کار با ظرفیت 800 نفر و طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با ظرفیت 77 نفر از جمله طرح های موفق انجام شده در استان با هدف توسعه اشتغال زایی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۰۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال وبختیاری با بیان اینکه جهاددانشگاهی با ارائه آموزش های لازم حلقه های مفقوده در راه اندازی کسب و کارهای خانگی را شناسایی کرده است،گفت: این سیستم دانشگاهی با کمک به عرصه اشتغال معضل بیکاری را حل کرده است.