سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۰:۵۵Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله صدیقی»

پرسش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۵۹    
در حاشیه سخنان آیت الله صدیقی درباره زجر کشیدن و پرس شدن در دنیا برای رسیدن به بهشت، گفتم تصاویری از حوزه علمیه ازگل در بالاشهر تهران، محل زجر کشیدن و پرس شدن ایشان و طلابشان را ببینید
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
توییت اخیر تاجزاده به خوبی نشان دهنده نوع بینش و منش برخی از افراد در میان جریان های سیاسی است: تقلیل سریع و بعضا تحریف آشکار ناشی از بدفهمی و تحلیل هر گفتار و کرداری در هر مناسبتی به یک موضع گیری سیاسی به نفع یا علیه این یا آن!
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
فارس: آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در برنامه پیام جمعه با انتقاد از وضع معیشتی و گرانی موجود در جامعه، تاکید کرد: این بیکاری و این سرگردانی و این فشار معیشتی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران خطبه عقد دختر شهید مشهدی مدافع حرم را قرائت کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی با بیان اینکه جنگ خلاف طبیعت است و نیاز به اذن خداوند دارد، گفت: خداوند در قرآن برای جهاد و مقاتله با ظالمان اذن داده است و نمی پسندد که انسان ظلم پذیر باشد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۲:۵۷    
تهران - آیت الله صدیقی با بیان اینکه مدارس علمیه باید محل تهذیب نفس باشند، گفت: طلاب از خودسازی و تهذیب نفس غفلت نکنند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۵    
تهران - آیت الله صدیقی با بیان اینکه طلبگی جبهه دفاع و یاری امام زمان(ع) است، گفت: طلبه همواره باید برای دفاع از اسلام آماده شهادت باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۶    
نشست دبیران استانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سالن جلسات ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با حضور آیت الله صدیقی برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه علمیه برادران شهرستان ابهربا حضور جمعی از مسئولین کشوری و استانی و آیت الله صدیقی افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی گفت: یاد مرگ در خودسازی و مبارزه با رذائل اخلاقی بسیار مهم بوده و نباید از آن غفلت شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۹    
امام جمعه شهرستان ابهر گفت: به حول و قوه الهی حوزه علمیه برادران ابهر روز چهارشنبه با حضور حاج عباس سلیمی و سخنرانی آیت الله صدیقی و پیام صوتی و تصویری علامه جوادی آملی برگزار خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی در دیدار با اعضای فراکسیون مهدویت مجلس گفت: مجلس امروز در ساختن زمینه ها برای استقرار حکومت جهانی صالح است و باید ریل گذاری برای قرار گرفتن در مسیر حکومت جهانی را انجام دهد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۷    
تهران - آیت الله صدیقی با بیان اینکه شایعه سازی و افتراء زدن ناشی از غفلت و فراموش کردن یاد خدا است، گفت: فلسفه ابتلائات دل بریدن از تعلقات دنیوی است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۱    
تهران - آیت الله صدیقی با بیان اینکه تعالی جامعه درگرو اصلاح خانواده است، گفت: امربه معروف و نهی از منکر سلامت فرد و جامعه را تضمین می کند.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۹:۳۳    
امام جمعه موقت تهران: در راستای طرح فرهنگی مصباح یازده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش مبنی بر افزایش تعالی و توانمندی اعزه روحانی شاغل در ارتش، روحانیون جمعی دژبان کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با آیت الله کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران دیدارکردند. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۲۳:۴۵    
تهران - آیت الله صدیقی با بیان اینکه طلاب باید در مسیر طلبگی و سربازی امام زمان(عج) اخلاص داشته باشند، گفت: شروع سال تحصیلی آغاز حضور در جبهه دین است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۰    
تهران - آیت الله صدیقی با بیان اینکه صبر رأس هرم ایمان است، گفت: داشتن صبر در امر به معروف و نهی از منکر ضروری است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۰:۱۱    
تهران - آیت الله صدیقی با بیان اینکه ظالم با آزاد سازی فحشا از مردم رأی جمع می کند، گفت: امربه معروف و نهی از منکر اهرم مردم برای کنترل دولت و یکدیگر است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۰    
تهران - آیت الله صدیقی با بیان اینکه مردم همراهی با خواص را مشروط به تبعیت آنان از ولایت می دانند، گفت: قوای سه گانه در جامعه اسلامی بر محور ولایت تنظیم می شوند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی در پیامی به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر ، با بیان اینکه نظارت عمومی، تضمین کننده خیر جامعه است، بر ضرورت احیای مطالبه گری از حاکمیت تأکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۵۸    
آیت الله صدیقی با بیان اینکه قوه قضاییه نشان دهد که امر به معروف و نهی از منکر قانونی و مورد حمایت است تا مردم تشویق به این امر شوند گفت: از دلایل اجرا نشدن امر به معروف و نهی از منکر غفلت و کاهش اعتماد مردم به اثر این امر است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- سامانه گزارشگران فساد سازمان بازرسی کل کشور با شعار هر ایرانی یک ناظر با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور و آیت الله کاظم صدیقی رئیس ستاد احیای امربه معروف و نهی از منکر رونمایی شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۵:۰۶    
آیت الله صدیقی با بیان اینکه تماشاگران فساد با کانون های فساد یکی هستند، گفت: مفسدان سیاسی و اقتصادی حکومت را مخدوش می کنند. برخورد با فساد مردم را امیدوار می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۴:۱۶    
سامانه گزارشگران فساد سازمان بازرسی با شعار هر ایرانی یک ناظر با حضور آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران رونمایی شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - امروز طی مراسمی با حضور رییس سازمان بازرسی کل کشور و آیت الله صدیقی، از فاز نخست سامانه گزارشگری فساد سازمان بازرسی رونمایی شد. به گزارش میزان، امروز طی مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین درویشیان رییس سازمان بازرسی کل کشور و آیت الله صدیقی رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۷:۳۵    
آیت الله صدیقی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی ریشه در مأموریت منافقین داخلی و سوء مدیریت برخی مسؤولان دارد، گفت: رفع مشکلات با توجه به ظرفیت های داخلی محقق می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۳۶    
حجت الاسلام احمد حسین فلاحی از حضور آیت الله صدیقی در فراکسیون مهدویت مجلس خبر داد و گفت: امام جمعه موقت تهران در این نشست مباحثی را درباره مهدویت مطرح کردند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۴:۴۵    
آیت الله صدیقی با بیان اینکه در سیره علوی فقر و پریشانی بلا است، گفت: در جامعه علوی نباید فقیر فرهنگی، اقتصادی و سیاسی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی گفت: بقای امام حسین (ع) را خدا تضمین می کند، چه ما باشیم و چه نباشیم تضمین شده و هیچ حادثه ای نمی تواند امام حسین (ع) را کمرنگ و قدرت او را کم کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی گفت: بقای امام حسین (ع) را خدا تضمین می کند، چه ما باشیم و چه نباشیم تضمین شده و هیچ حادثه ای نمی تواند امام حسین (ع) را کمرنگ و قدرت او را کم کند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی با بیان اینکه طلبه باید خالصانه در مسیر امام علی گام بردارد، گفت: طلبه اگر به دریای بیکران امام علی متصل شود همه وجودش نور، ید و لسان حضرت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی گفت: قرآن محور زندگی انسان ها، نسخه شفابخش دردها و برنامه سعادت ابدی بشر است و کسی حق دست بردن در آن را ندارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حمزه پیشقدم با حکم آیت الله صدیقی به عنوان دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۹:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
در حاشیه دیدار صمیمی وزیر بهداشت با وعاظ و مداحان اهل بیت (ع)
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۰:۵۶    
آیت الله صدیقی خوف و خشیت را از ویژگی های علما دانست و گفت: طلبه حقیقی اهل غفلت و یأس از رحمت الهی نیست.
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۰۲    
آیت الله صدیقی بلاها را نتیجه گناهان بیان کرد و گفت: ویروس کرونا نیز به عنوان بلای الهی نتیجه گناهان بشریت است، باید عبرت گرفته و به سوی خدا برگردیم.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۷    
آیت الله صدیقی خدمت به مردم را بارزترین ویژگی طلاب و حوزویان برشمرد و گفت: حوزویان با همه وجود از مشکلات مردم گره گشایی می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر گفت: باید امسال مراسم ها با نظر ستاد مقابله با کرونا و با رعایت بهداشت در جلوی مساجد و در میدان ها و محیط های مناسب، برگزار کنیم.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۶    
آیت الله صدیقی نمایندگان مجلس به نسخه ای که رهبر انقلاب برای آنان پیچیدند توجه کرده و درنهایت امانت داری به سوگندی که روز اول یاد کردند پایبند باشند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۵    
آیت الله صدیقی با بیان اینکه کرونا هیمنه تمام ابرقدرت ها را در هم شکست، گفت: خطرناک تر از ویروس کرونا، ویروس نفاق، بی دینی و دروغ است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی گفت: آموزش از طریق شبکه شاد به توزیع عادلانه آموزش ها میان همه اقشار جامعه منجر شده است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۱۶    
آیت الله صدیقی با بیان اینکه رفتار و کردار طلاب مکتب امام صادق(ع) باید در راستای کسب رضایت الهی باشد، گفت: طلاب برای لحظه لحظه عمر خودشان باید برنامه داشته باشند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۶    
آیت الله صدیقی با بیان اینکه دعای هفتم صحیفه سجادیه سرشار از معارف توحیدی و حقایق عالم هستی است، گفت: ذی قعده ماه سیر و سلوک عرفانی شهودی به سوی حق تعالی است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۷    
آیت الله صدیقی ترویج معنویت را وظیفه حوزه علمیه دانست و تصریح کرد: دانشگاه نمی تواند همه نیازهای جامعه را برطرف سازد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۰    
آیت الله صدیقی شؤون شکل گیری عصمت در انسان را تشریح کرد و علم حضوری و محبت به خداوند را از شؤون شکل گیری عصمت دانست.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۷    
آیت الله صدیقی با بیان اینکه اهدنا الصراط المستقیم اعتراف به فقر و عجز است، گفت: خداوند متعال بی نیاز و غنی مطلق است.