دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۲:۵۶Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عمل جهادی»

رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۹    
رکنا سیاسی: کیومرث هاشمی در جلسه علنی امروز و در دفاع از برنامه های خود برای تصدی وزارت ورزش و جوانان گفت: قائل به کار و عمل جهادی در سایه برنامه محوری و نگاه علمی هستم؛ اکنون زمان کار بی وقفه و با شتاب مناسب در ریل صحیح و هدفمند است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، کیومرث هاشمی در جلسه علنی امروز و در دفاع از برنامه های خود برای تصدی وزارت ورزش و جوانان گفت: قائل به کار و عمل جهادی در سایه برنامه محوری و نگاه علمی هستم؛ اکنون زمان کار بی وقفه و با شتاب مناسب در ریل صحیح و هدفمند است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: مهم ترین رسالت وزارت ورزش را آبیاری نهال امید در دل جوانان این سرزمین می دانم.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: مهم ترین رسالت این وزارتخانه آبیاری نهال امید در دل جوانان است. به گزارش راه مردم کیومرث هاشمی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در جلسه رأی بررسی صلاحیت های وی برای تصدی این وزارتخانه طی سخنانی بیان کرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۶:۴۱    
نادعلی گفت: دفاع مقدس را به عنوان یک منبع جدی برای تفکر و عمل جهادی می دانیم و باید از این ظرفیت عظیم به خوبی بهره ببریم.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:دبیر شورای توسعه سواحل مکران گفت: با توجه به تحولات و آینده اقتصاد در سطح بین الملل، سواحل مکران می تواند موتور محرک و پیشران توسعه ملی در دهه های پیش رو باشد. ...
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بابایی کارنامی، با تقدیر و تشکر از اقدامات راهبردی، با برنامه و مخلصانه استاندار مازندران، افزود: ایشان با تلاش شبانه روزی و اقدام و عمل جهادی در میدانِ خدمت صادقانه پیشتاز است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه اطلاعات نوشت: علی ایحال برای اینکه دیگر مشکلی از این دست پیش نیاید امروز بهتر است صرفاً راجع به آب و هوا سخن بگوییم و خوشبختانه فعلاً وزارت آب و هوا نداریم، که اعتراض کند. روزنامه اطلاعات به جوابیه های دستگاه های دولتی برای گزارش های روزنامه ها کنایه زده است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه اطلاعات نوشت: علی ایحال برای اینکه دیگر مشکلی از این دست پیش نیاید امروز بهتر است صرفاً راجع به آب و هوا سخن بگوییم و خوشبختانه فعلاً وزارت آب و هوا نداریم، که اعتراض کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه در قوه قضاییه مشکلات فراوانی در مسیر اجرای سند تحول و تعالی قضایی وجود دارد، گفت: تفکر، برنامه و عمل جهادی راهکار رفع نواقص و کمبودهای موجود است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس کل دادگستری استان کرمان به کمبود اعتبارات و کمبود نیروی انسانی در قوه قضائیه اشاره و بیان کرد: راه برون رفت از این مشکلات کار، فکر، برنامه و عمل جهادی است تا این نواقص و کمبودها را جبران کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۵:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر ضرورت به کارگیری مدیران دلسوز در همه بخش ها گفت: مدیرانی که دلسوز بازنشستگان و اهل عمل جهادی هستند باید به کارگیری شوند و درد و دل کارفرمایان هم شنیده شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۷:۴۳    
حجت الاسلام حاجی نجفی:آنچه در جامعه مهم است اینکه آموزش های عقیدتی و اخلاقی مورد تاکید رهبری است و در تمام ایام سال اولویت اول سپاه، مباحث عقیدتی است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۳    
سرهنگ آهنگر گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی بیش از 100 عنوان ویژه برنامه در سطح استان اجرا می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سپاه الغدیر در سال جاری فعالیت های خود را در سه عرصه جهاد تبیین ، جهاد خدمت رسانی، جهاد امیدآفرینی به همراه انقلابی زیستن و انقلابی ماندن و عمل جهادی در مسیر خدمتگزاری برای مردمان و مستضعفان متمرکز کرده است.
رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش : حجت الاسلام و المسلمین محمد باقر روشن دل با تاکید بر نقش و اهمیت مدیریت جهادی در شرایط حساس کنونی کشور، گفت: اخلاق جهادی، رفتارجهادی ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبر گزاری بسیج هرمزگان ،امام جمعه قشم با بیان اینکه تحقق شعار سال مهار تورم و رشد تولید از سوی مقام معظم رهبری برای سال 1402 عمل جهادی و جهاد تبیین می خواهد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
یزد- امام جمعه بهاباد با اشاره به شعار امسال با عنوان مهار تورم و رشد تولید گفت: تحقق شعارهای سال نیازمند جهاد تبیین و عمل جهادی است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۵۷    
حجت الاسلام محمد کرمی گفت: نام گذاری و تعیین شعار سال الگوی مدیریتی امامین انقلاب است و تحقق شعار سال نیازمند جهاد تبیین و عمل جهادی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه دشتستان گفت: تحقق شعار سال نیازمند جهاد تبیین و عمل جهادی است که همه باید به مسئولیت خود در این زمینه عمل کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان امام جمعه موقت رشت گفت: بدخواهان نظام و ملت در بازار طلا و سکه و ارز اخلال ایجاد می کنند تا معیشت مردم را دچار تنگنا کنند، اما این فتنه نیز با بصیرت مردم و تدابیر رهبر انقلاب و عمل جهادی مسئولان خنثی می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۱    
حجت الاسلام طهماسبی، با اشاره به افزایش قیمت ها گفت: باید با نگاه انقلابی قیمت ها کنترل و جلوی فشارهای اقتصادی که بر مردم تحمیل می شود، گرفه شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۷:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: برای تحقق وعده های دولت به ویژه در بحث مسکن و اشتغال، موظف هستیم که جهادگونه عمل کنیم.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نزدیک به سه سال از شیوع کرونا می گذرد؛ ویروسی که هنوز سایه شومش بر سر انسان هاست. ایران نیز از جمله کشورهای درگیر با ویروس بود که فرازونشیب های زیادی را پشت سر گذاشت ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: شهید قاسم سلیمانی یک مکتب و مسیر روشن در منطقه و حتی در بین تمام ملل آزاده جهان است و در سالروز شهادتش در جای جای نقاط دنیا برای این سردار رشید جهان اسلام و مظلومان عالم مراسم گرفته می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام رودگر گفت: ما از مکتب شهید سلیمانی درس زیستن و زندگی مومنانه و سبک زندگی اسلامی بر اساس اسلام ناب محمدی (ص) و درس تفکر و روحیه و عمل جهادی و نوسازی و در عین حال خدمت خالصانه و مدیریت انقلابی و جهادی می گیریم.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
منعمی، با بیان اینکه امید آفرینی در جامعه خنثی کننده توطئهه ای دشمن در جنگ ترکیبی است، گفت: اقدام و عمل جهادی لازمه امیدآفرینی در جامعه است.
استانداری گیلان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان با تاکید بر لزوم اقدام و عمل جهادی و توجه به زمان بندی های اعلام شده در اجرای پروژه های پسماند استان، گفت: انتظار می رود رسانه های استان نیز نسبت به انعکاس فعالیت های انجام شده در این بخش و امیدآفرینی در جامعه همت کنند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار لرستان بر لزوم اجرایی کردن تصمیمات جلسات محرومیت زدایی با اقدام و عمل جهادی تاکید کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه هدف نظام ایجاد تمدن نوین اسلامی است گفت:باید از مدیران،کارگزاران، اندیشمندان و فعالان جوان در مسئولیت ها استفاده کرد تا در راستای اهداف نظام با روحیه انقلابی و عمل جهادی حرکت کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۳:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
کارکنان سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با حضور در حسینیه جماران با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کازرون، تفکر بسیجی و عمل جهادی را راهکار عبور از مشکلات کنونی کشور عنوان کرد و گفت: نظام نیازمند نیروهای پاک و پاک ماندن در مسئولیت هاست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۳:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
فرهنگ، تفکر و عمل جهادی بسیجی، لازمه و ضرورت اساسی در مسیر شکل گیری جامعه اسلامی و تحقق گام دوم انقلاب اسلامی است.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در نشست با اعضای مجمع عالی جهادگران، از مشارکت گروه های جهادگر در امر مدرسه سازی قدردانی کرد.
استانداری گیلان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط نماینده عالی دولت در گیلان با تشریح اقدامات انجام شده دولت سیزدهم در حوزه تولید و اشتغال در استان، اظهار کرد: مدیران برای بازگشت واحدهای راکد و نیمه فعال به عرصه تولید و رونق اقتصادی جهادی عمل کرده اند و این اقدام باید تا پویایی اقتصادی تداوم یابد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ،مهدی اصلانی زاویه قبل از ظهر امروز در نشست فصلی و ویدئوکنفرانسی شوراهای جهادی نواحی استان اردبیل اظهار کرد:به جرئت می توان گفت که افراد حاضر در گروه های جهادی،افرادی از جنس مردان و بسیجیان دوران هشت سال دفاع مقدس هستند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار کوشکی گفت: امروز عمل جهادی بر همه ما واجب است زیرا اکنون تمام خاک جمهوری اسلامی ایران، جبهه مقابله با دشمن است و کارمند با حسن عملکردش و انجام دادن کار مردم، مدیر با خدمتگزاری، کاسب با انصافش و بانوان ما با رعایت حجابشان و تک تک ما با عمل به میراث شهدا در حال عمل جهادی هستیم.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۱:۳۴    
حوزه/ حجت الاسلام سرافراز گفت: باید به صورت جهادی و انقلابی در مسیر کشف حقایق در مقابل ابهام آفرینی های دشمنان گام برداشت.
رسا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۱۸:۴۸    
امیر آشتیانی با اشاره به دستاوردهای وزارت دفاع گفت: پاسخگویی به نیازهای داخل و اقتدارآفرینی حاصل باور، اراده و عمل جهادی در وزارت دفاع است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۷:۴۷    
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به نقش خبرنگاران در امیدآفرینی در جامعه، بیان کرد: خبرنگاران باید با داشتن هم زمان عقلانیت، دقت، قدرت و سرعت، حضوری قوی، سریع و عاقلانه داشته باشند و با عمل جهادی و دلسوزانه، در جهاد تبیین، به درستی نقش آفرینی کنند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۲۱:۱۰    
شیراز (پانا) - معاون فعالیت های دانش آموزی سازمان دانش آموزی فارس گفت در چند ماه گذشته سازمان مسیر تحول در رویکرد خود را آغاز کرده است و در این مدت، به فعالیت های تشکیلات عمل جهادی و انقلابی را پیوند زدند و در مدت کوتاهی با همکاری و همراهی مسوولان سازمان های دانش آموزی در مناطق و شهرستان های استان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان سرپرست آموزش و پرورش لرستان گفت: جهت پیشبرد اهداف سوادآموزی براساس فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) و اجرایی کردن فرامین مقام معظم رهبری نیازمند همفکری، هم اندیشی و عمل جهادی هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۴۰    
خرم آباد - ایرنا - سرپرست فرمانداری پلدختر گفت: مشکل اشتغال جوانان و فارغ التحصیلان این شهرستان با اقدام و عمل جهادی رفع می شود و مدیران دستگاه های اجرایی باید این مهم را در اولویت قرار دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان، گفت: خدمت بی منت به مردم و عمل جهادی سرلوحه کار پلیس است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۰    
کرج- ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: ضرورت دارد عمل جهادی را در کف مدارس این استان که نیاز به اجرای برنامه فرهنگی و تربیتی دارند،تمرین کنیم.
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد در استان فارس با بیان اینکه مردم توقع بیشتری برای شنیده شدن دارند، تأکید کرد برای اقناع افکار عمومی در حوزه سیاست های اقتصادی نیازمند عمل جهادی هستیم و این مسئولیت مدیران اقتصادی را دوچندان می کند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه سردار ریحانی گفت: بحمدالله امروز مدیریت جهادی، عمل جهادی و تفکر جهادی بر کشور ساری و جاری است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: دورنمایی که ما برای بسیج سازندگی تعریف کردیم این است که همانطور که جبهه مقاومت جبهه جهانی شده است بسیج سازندگی هم باید در خدمت به مردم ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه قلعه رئیسی گفت: وضعیت اسف بار بازار مدیریت و فرمانده واحد و قوی و با اختیار تام می خواهد، جناب آقای استاندار مردم این استان پای اسلام و انقلاب و نظام و امام و شهدا و ولایت و آرمان هایشان هستند انتظارشان از مسئولان اقدام و عمل جهادی برای جلوگیری از افزایش قیمت ها و نظارت بر بازار است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه کنارک گفت: معرفت افزایی باید مقدمه عمل جهادی و انقلابی شود تا با تقویت و ارتقای بصیرت دینی و حضور مؤثر در عرصه های عملی حفظ و حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن امکان پذیر باشد.