چهارشنبه ۰۸ تیرساعت ۱۱:۰۴Jun 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سقوط بهمن»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی کوهستان گفت: یال های انباشته از برف و نقاب های برفی در خط الرأس ارتفاعات با گرم شدن هوا شرایط را برای سقوط بهمن فراهم می کند.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری دلهره آور از لحظه سقوط بهمن در محور پاوه به مریوان خواهید بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۲    
سازمان هواشناسی طی هشداری در سطح زرد نسبت به رگبار باران توام با رعدوبرق و وزش باد شدید موقت، بارش تگرگ در 15 استان و همچنین افزایش دما و احتمال سقوط بهمن در 5 استان استان کشور خبر داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از افزایش دما در نیمه شمالی کشور و وزش باد گرم جنوبی در استان های ساحلی خزر و اردبیل و ذوب برف و احتمال سقوط بهمن در محور های کوهستانی شمالی کشور خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
وزش گرم بادهای جنوبی روی استان های ساحلی خزر و اردبیل منجر به افزایش محسوس دما خواهد شد و ذوب شدن برف ها را به همراه خواهد داشت و احتمال سقوط بهمن در محورهای کوهستانی شمالی هم وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۰۹:۵۵   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از افزایش دما در نیمه شمالی کشور و وزش باد گرم جنوبی در استان های ساحلی خزر و اردبیل و ذوب برف و احتمال سقوط بهمن در محورهای کوهستانی شمالی کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری از احتمال سقوط بهمن در محورهای کوهستانی شمال کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۶:۳۸   + ۶۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور دو هشدار زرد رنگ، از نفوذ سامانه بارشی و رگبار باران توام با رعدوبرق و وزش باد شدید موقت، افزایش دما و ذوب برف و احتمال سقوط بهمن در جاده های کوهستانی نوار شمالی کشور و افزایش سرعت باد و وزش باد نسبتا شدید و افزایش ارتفاع موج بین 1 تا 2 متر در نواحی مرکزی خلیج فارس خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در این ویدئو که در شهر بیتلیس ترکیه ثبت شده سقوط یکباره توده برف و نجات یک رهگذر از این بهمن را مشاهده می کنید.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۲۰:۰۷    
بهاروند احمدی گفت: بنابر الگوهای پیش یابی شاهد تشدید فعالیت سامانه بارشی در ارتفاعات و جاده های کوهستانی استان البرز خواهیم بود.
آنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
کولبران کردستان؛ رنج معاش را استواربه دوش می کشند، آنها تنها راه خود برای گذران زندگی را تحمل این شغل طاقت فرسا می دانند. نه تنها مردان، بلکه گاه زنان و کودکانی در میان خیل عظیم کولبران دیده می شوند که قامت کوچک و نحیفشان زیر سنگینی بار زندگی خم شده و با تحمل تمام مخاطرات ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز از احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی استان به خصوص محور کرج-چالوس خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۰۸:۵۸    
به مناسبت روز درختکار اعضای سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در حیاط پژوهشکده فناوری های زخم و ترمیم بافت (یارا) نهالی به یاد مرحوم دکتر سیدمصطفی فاطمی و مرحوم امیر معتمدی غرس کردند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۲    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. شورش بچه پولدار های روس علیه پوتین کفش ورزشی از جنس قهوه ! ترسیم های مسحورکننده توسط یک ماشین نقاشی احتمال سقوط بهمن و سنگ در راه های مازندران خواص مهم فلفل تند که از آن بی اطلاعید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۳ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ولی آباد (سیاه بیشه) کندوان گفت: باتوجه به حجم شدید ترافیک در شهر مرزن آباد و طول محور کندوان اجرای طرح یک طرفه حدود ساعت 20 از مرزن آباد در دستور کار پلیس قرار دارد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سرهنگ رضا گودرزی رییس پلیس راه البرز اعلام کرد: چهار سرنشین یک دستگاه پراید در حادثه سقوط بهمن در جاده کرج - چالوس نجات یافتند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با تاکید بر پرهیز از تردد در محورهای کوهستانی، تردد در محورهای ارتباطی استان را عادی بیان کرد و گفت: احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی وجود دارد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران ابری و نیمه ابری و در بعضی ساعت ها وزش باد شدید همراه با غبارصبحگاهی و بارش پراکنده باران پیش بینی می شود. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
بالا آمدن سطح آب رودخانه ها، کاهش دید، لغزندگی جاده ها، اختلال در تردد، کولاک برف، مسدود شدن جاده های مواصلاتی برفگیر، تاخیر و احتمال لغو پرواز، احتمال سقوط بهمن و رخداد مه دور از انتظار نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه از فردا تا صبح روز جمعه شاهد افزایش محسوس دمای هوا هستیم، به طوری که دمای هوا در نیمه شرقی استان تا 28 درجه می رسد،گفت: همچنین در ارتفاعات با وزش باد گرم جنوبی همراه خواهد بود.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، بارش برف و کولاک در ارتفاعات و احتمال سقوط بهمن را پیش بینی کرد.
سینا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رادارهای هوابرد ابتکاری به زودی می توانند برای اندازه گیری عمق برف در مناطق برف گیر استفاده شوند و به پیش بینی خطر سقوط بهمن و نظارت بر اثرات تغییرات آب و هوایی کمک کنند. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، بارش برف و کولاک در ارتفاعات و احتمال سقوط بهمن را پیش بینی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ - ۰۳:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و کولاک در ارتفاعات و احتمال سقوط بهمن خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری از لحظه سقوط بهمن و فرار اسکی باز در کوه های واساچ در آمریکا را مشاهده می کنید.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۰۸:۱۶    
حسین درخشان| زمستان و شرایط جوی نامساعد، باعث شد عملیات در بازه زمانی 128 روزه ای به سرانجام برسد. با گزارش اولین تیم امدادی که به محل سقوط هواپیما رسید، متوجه شدیم که امکان زنده بودن کسی وجود ندارد. یکی از چالش های ما این بود که فروردین ماه در کهگیلویه زلزله ای آمد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک پرحجم در مسیرهای ورودی محورهای کندوان و هراز، گفت: باتوجه به شرایط جوی احتمال ریزش، رانش و سقوط بهمن به ویژه در محورهای کوهستانی استان وجود دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
لحظه ای که یخ نورد پس از اصابت بهمن به او در آبشار یخ زده در کلرادو آمریکا با زیرکی خودش را از مرگ نجات داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز گفت: رانندگان به سبب احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ از سفرهای غیرضروری در جاده های کوهستانی به ویژه جاده کرج - چالوس در این استان خودداری کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد: پایداری هوا ، افزایش دما و احتمال سقوط بهمن در جاده های کوهستانی تا پایان هفته جاری برای این استان پیش بینی می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۲۲:۲۶    
تداوم بارش برف و باران در نیمه شرقی کشور و سقوط بهمن و ریزش سنگ در ارتفاعات استان البرز پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد: احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی استان از جمله جاده کرج – چالوس تا پایان هفته جاری دور از انتظار نیست.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از ریزش بهمن در جاده کرج-چالوس خبر داد و گفت: از ساعت 8 صبح محور مواصلاتی کرج چالوس بازگشایی شده و تردد برقرار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۸    
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به بارش برف در گردنه های محورهای شمال گفت: هر لحظه احتمال ریزش، رانش و سقوط بهمن متصور است.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
علی زندی فر گفت: سنگین ترین بهمن و ریزش امروز در محدوده پیچ آینه و پیچ سرهنگ تا قبل از تونل کندوان بود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: سقوط بهمن که موجب شد جاده کرج - چالوس از شب گذشته بسته شود، صبح امروز با تلاش تیم های راهداری باز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز اعلام کرد: جاده کرج - چالوس که از شب گذشته به علت بارش سنگین برف و سقوط بهمن بسته شده بود، دقایقی پیش بازگشایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۰۷:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز اعلام کرد: 14 مورد سقوط بهمن از شب گذشته تا صبح امروز دوشنبه در جاده کرج - چالوس به وقوع پیوسته است.
سلام نو / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
این انسداد از مسیر میدان امیر کبیر کرج و آزادراه تهران - شمال صورت گرفته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۲۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فارس : حسن جهانیان گفت: همزمان با بارش سنگین برف در محور کندوان احتمال ریزش سنگ، سقوط بهمن هم پیش بینی می شود.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران اظهار داشت : به دلیل بارش برف و کولاک و احتمال ریزش سنگ و سقوط بهمن محور کندوان از ساعاتی پیش تا اطلاع ثانوی مسدود است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت: به دلیل بارش برف و کولاک و احتمال ریزش سنگ و سقوط بهمن محور کندوان از ساعاتی پیش تا اطلاع ثانوی مسدود است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۲۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
سروان مسعود خانجانی شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اکنون به دلیل بارش برف سنگین و احتمال سقوط بهمن تردد وسیله نقلیه در این محور ممنوع شده است . وی اضافه کرد: این انسداد از مسیر میدان امیر کبیر کرج و آزادراه تهران - شمال صورت گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ولی آباد (سیاه بیشه) کندوان با اعلام اینکه از صبح امروز تاکنون شاهد چندین مرحله سقوط بهمن در محور کندوان بودیم، گفت: سقوط بهمن در جاده کندوان متصور است و رانندگان از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان تهران با اشاره به بارش باران، برف و کولاک و محدودیت تردد در جاده های کوهستانی که تا دوشنبه ادامه دارد، گفت: باتوجه به احتمال سقوط بهمن در نقاط مستعد، توصیه می شود از کوهنوردی و صعود به ارتفاعات پرهیز شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس پلیس راه شرق استان تهران گفت: در ارتفاعات محورهای شمالی کشور با بارش برف، کولاک، تگرگ و احتمال سقوط بهمن روبه رو هستیم، لذا رانندگان از سفر در محورهای کوهستانی خودداری کنند.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز شنبه به ایرنا گفت : برهمین اساس هشدار سطح نارنجی هواشناسی برای استان البرز صادر شده است. وی ادامه داد: پیرو هشدار زرد 28 بهمن ماه جاری با تشدید سامانه بارشی در استان به ویژه در ارتفاعات و جاده های کوهستانی از اواخر وقت امشب تا صبح دوشنبه رگبار باران و برف، رعد و برق ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ - ۲۲:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
اقتصادتهران: اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار سطح نارنجی رنگ از نفوذ سامانه بارشی و وزش باد خیلی شدید و سقوط بهمن در نقاط مستعد و شکستن درختان فرسوده خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
البرز - مدیرکل هواشناسی البرز گفت: در ارتفاعات و جاده های کوهستانی استان بارش باران و برف، ریزش سنگ و احتمال سقوط بهمن پیش بینی می شود
روند بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۱   + ۴۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی رنگ اعلام کرد: از یکشنبه (اول اسفندماه) تا دوشنبه (2 اسفندماه) با تشدید فعالیت سامانه بارشی، بارش برف و باران، رعدوبرق، وزش باد شدید، کولاک برف و مه گرفتگی در کشور پیش بینی می شود. ...