سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۸:۵۰Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک سرمایه»

بانکداری الکترونیک   ۵ ساعت پیش    
سود و زیان بانک سرمایه در دوره کرونا بررسی نسبت سود و زیان بانک سرمایه در دوره کرونا نشان داد که این بانک همچون سال های قبل رکورددار زیان دهی در میان بانک هاست. با این حال بررسی صورت های مالی شش ماهه سال جاری حاکی از بهبود نسبی در کارنامه این بانک دارد ...
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
قزاقستان برای مقابله با پیامد های ویروس همه گیر کرونا از بانک توسعه آسیا و بانک سرمایه گذاری زیربنایی آسیا وام 1.5 میلیارد یورویی می گیرد.
بانک سرمایه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، با توجه به روند صعودی همه گیری ویروس کرونا در کشور و لزوم کاهش مراجعات حضوری به شعب، بانک سرمایه سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت (شتابی و درون بانکی) از طریق درگاه های اینترنتی و خودپردازها را از مبلغ 60 میلیون ریال در هر شبانه روز از مبدأ هر کارت به 100 میلیون ...
بانک سرمایه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۴    
بدین وسیله به اطلاع مشتریان ارجمند می رساند بر اساس نامه استانداری خوزستان، ساعت کاری شعب شهر اهواز از روز جاری مورخ 99/09/01 لغایت پنجشنبه 99/09/13 به شرح ذیل اعلام می گردد: ساعت کاری 8:30 الی 13:00
اقتصاد ایران: گفت وگو با سخنگوی شورای نگهبان، برگزاری جلسه مسئولان قضایی، آغاز فعالیت مجتمع قضایی دعاوی تجاری در دادگستری تهران، برگزاری یک جلسه دیگر از دادگاه بانک سرمایه و ... از جمله اخبار حقوقی ایسنا در آخرین هفته آبان ماه 99 بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۴:۱۴    
گفت وگو با سخنگوی شورای نگهبان، برگزاری جلسه مسئولان قضایی، آغاز فعالیت مجتمع قضایی دعاوی تجاری در دادگستری تهران، برگزاری یک جلسه دیگر از دادگاه بانک سرمایه و ... از جمله اخبار حقوقی ایسنا در آخرین هفته آبان ماه 99 بود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۴۵    
بهروز ریخته گران ، سهامدار بانک سرمایه و ابربدهکار بانکی بعد از گزارش های متعدد شهرداد از سال96 تاکنون پیرامون تخلفات و مفاسد وی در بانک سرمایه...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۵    
بانک سرمایه گذاری اروپا اعلام کرده که از تمامی طرح های پایدار بخش دولتی شهر ترنتو ایتالیا در شرایط بحران اقتصادی کرونا حمایت مالی خواهد کرد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
روز سه شنبه نجیب رزاق، نخست وزیر پیشین مالزی از دادگاه ایالات متحده برای جستجوی مدارک و شهادت از بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس اجازه خواست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیران اجرایی بانک سرمایه گذاری گلدمن ساچز قصد دارند سال آینده نیروی کار بیشتری را اخراج کنند که در نهایت باعث بزرگترین تعدیل نیروی این بانک خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
استراتژیست های سیتی گروپ می گویند توزیع واکسن کرونا باعث می شود دلار همان مسیری را که از اوایل دهه 2000 تا اواسط آن طی کرده بود در پیش بگیرد یعنی زمانی که ارزش دلار به پایین ترین رقم طی چندین سال گذشته رسیده بود.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۵۷    
حادثه 24 - محاکمه سیدمحمد امامی، تهیه کننده سریال شهرزاد و از متهمان پرونده بانک سرمایه همچنان ادامه دارد. در جلسه اخیر محاکمه عکاسان از او و قهرمانی، نماینده دادستان که در این دادگاه معمولا با یکدیگر به تقابل می پردازند عکسی عجیب ثبت کرده اند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت : چهاردهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهم امامی و دیگر متهمان پرونده بانک سرمایه روز گذشته به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۲۰    
چهاردهمین جلسه دادگاه محمد امامی و سایر متهمان پرونده روز گذشته برگزار شد؛ متهمان این پرونده به مشارکت و معاونت در اخلال در نظام اقتصادی کشور به مبلغ بیش از هزارمیلیارد تومان از طریق دریافت تسهیلات از بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان به واسطه پرداخت رشوه به مدیران بانک و صندوق متهم هستند ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۱:۲۹    
اعمال محدودیت های جدید 25 مرکز استان و کلانشهر از شنبه هفته بعد و چهاردهمین جلسه رسیدگی به اتهامات "محمد امامی" و دیگر متهمان پرونده بانک سرمایه را در این بخش خبری ببینید.
صدا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نباء خبر،جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده محمد امامی و دیگر متهمان بانک سرمایه در دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی برگزار شد. این پرونده ازجمله پرونده های پیچیده مفاسد اقتصادی است ...
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
توئیت- بانک سرمایه در اطلاعیه ای تغییر ساعت کار شعبه ایلام این بانک را اعلام نمود. بدین وسیله به اطلاع مشتریان ارجمند می رساند بر اساس نامه استانداری ایلام ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۵۴ سایت دیگر  
چهاردهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهم امامی و دیگر متهمان پرونده بانک سرمایه به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی، درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده بانک سرمایه ارائه کرد و گفت حیدرآبادی پور مدیرعامل متواری بانک سرمایه که به تازگی به ایران بازگردانده شده است، امکان واخواهی دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۱    
پرونده فساد مالی بانک سرمایه با حدود 400 متهم در شعبه سوم دادگاه های ویژه اقتصادی همچنان در حال بررسی و رسیدگی است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۳۰    
سیزدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهم محمد امامی و دیگر متهمان پرونده فساد در بانک سرمایه به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
سایت تحلیلی خبری صبح تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۰    
بانک سرمایه در خصوص تعطیلی شعبه سنندج این بانک تا روز پنج شنبه مورخ 29 آبان ماه 99 اطلاعیه ای صادر نمود.
خبرگزاری ایلنا: رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران ارزی: یکشنبه، علیرضا حیدرآبادی پور مدیر عامل سابق بانک سرمایه در دادگاه محاکمه می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۲:۱۵    
برگزاری نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه، آزادی 157 محکوم امنیتی، ادامه رسیدگی به پرونده محمد امامی از متهمان بانک سرمایه و ... از مهمترین اخبار حقوقی و قضایی ایسنا در هفته گذشته بود.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
بانک سرمایه در خصوص تعطیلی شعبه بیرجند این بانک از روز شنبه مورخ 24 آبان ماه 99 لغایت پنج شنبه مورخ 29 آبان ماه 99 اطلاعیه ای به شرح زیر صادر نمود:
بانک سرمایه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۰    
به اطلاع مشتریان ارجمند می رساند بر اساس نامه ستاد استانی پیشگیری و کنترل کرونا استان خراسان جنوبی، به دلیل وضعیت شیوع بیماری کرونا، شعبه بیرجند از روز شنبه مورخ 24 /08 /1399 لغایت پنجشنبه مورخ 29 /08 /1399 تعطیل می باشد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نقدینه -بانک سرمایه در اطلاعیه ای به شرح زیر تغییر ساعت کار شعبه شهرکرد این بانک را اعلام نمود. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، بدین وسیله به اطلاع مشتریان ارجمند می رساند بر اساس نامه استانداری چهارمحال و بختیاری ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
بانک سرمایه در خصوص تعطیلی شعبه سنندج این بانک از روز جاری مورخ 21 آبان ماه 99 لغایت پنج شنبه مورخ 29 آبان ماه 99 اطلاعیه ای به شرح زیر صادر نمود:
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
بانک سرمایه در خصوص ارتقای کیفی خدمات بانکداری و سامانه های بانکی در تاریخ 23 آبان ماه و قطعی سرویس های بانکی به مدت شش ساعت اطلاعیه ای به شرح زیر صادر نمود:
سایت تحلیلی خبری صبح تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۶    
بانک سرمایه در خصوص تعطیلی شعب استان کرمان این بانک از روز سه شنبه مورخ 20 آبان ماه 99 لغایت دوشنبه مورخ 26 آبان ماه 99 اطلاعیه ای صادر نمود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۲:۳۴    
دوازدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهم امامی و دیگر متهمان پرونده فساد در بانک سرمایه به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمد امامی و 33 متهم دیگر پرونده بانک سرمایه برگزار شد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
بانک سرمایه در خصوص تعطیلی شعب استان کرمان این بانک از روز سه شنبه مورخ 20 آبان ماه 99 لغایت دوشنبه مورخ 26 آبان ماه 99 اطلاعیه ای به شرح زیر صادر نمود:
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۷   + ۶۳ سایت دیگر  
قاضی مسعودی مقام در دوازدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهم امامی و دیگر متهمان، خطاب به وکیل محمد امامی گفت: شما در صحبت هایتان به مجلس اتهام می زنید؛ شما نمی توانید در دادگاه، مجلس یک کشور را زیر سوال ببرید که این کار را کرده اند تا امامی را زمین بزنند!
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۷:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک سرمایه در اطلاعیه ای به شرح زیر تغییر ساعت کار شعبه سنندج این بانک را اعلام نمود.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۰۷   + ۳۳ سایت دیگر  
نقدینه - بانک سرمایه در خصوص تعطیلی شعبه یاسوج این بانک از روز جاری مورخ 18 آبان ماه 99 لغایت پنج شنبه مورخ 22 آبان ماه 99 اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، به اطلاع مشتریان ارجمند می رساند بر اساس نامه استانداری کهگیلویه و بویراحمد، به دلیل وضعیت شیوع بیماری کرونا ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
از دادگاه بانک سرمایه خبر می رسد غندالی رییس صندوق فرهنگیان دست به اعترافاتی زده است که نشان می دهد آقایان ناطق نوری و تاجگردون در روند انتخاب هیات مدیره افرادی را توصیه کرده اند.
بانک سرمایه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۰    
بدین وسیله به اطلاع مشتریان ارجمند می رساند بر اساس نامه استانداری کردستان، ساعت کاری شعبه سنندج تا روز پنجشنبه مورخ 22 آبان ماه به شرح ذیل اعلام می گردد: ساعت کاری 8 الی 11:30
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
نقدینه -بانک سرمایه در اطلاعیه ای تغییر ساعت کار شعب شهر اهواز این بانک را اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، بدین وسیله به اطلاع مشتریان ارجمند می رساند بر اساس نامه استانداری خوزستان، ساعت کاری شعب شهر اهواز تا اطلاع ثانوی به شرح ذیل اعلام می گردد: شنبه الی چهارشنبه پنج شنبه ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یازدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهم امامی و دیگر متهمان پرونده فساد در بانک سرمایه دیروز به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک سرمایه در خصوص تعطیلی شعب استان لرستان این بانک از روز جاری مورخ 17 آبان ماه 99 لغایت پنج شنبه مورخ 99 /08/22 اطلاعیه ای به شرح زیر صادر نمود:
بانک سرمایه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۰    
به اطلاع می رساند بر اساس نامه استانداری لرستان ، به دلیل وضعیت شیوع بیماری کرونا، شعب استان لرستان از روز شنبه مورخ 17 /08 /1399 لغایت پنجشنبه مورخ 22 /08 /1399 تعطیل می باشند .
بانک سرمایه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
اداره روابط عمومی بانک سرمایه به اطلاع مشتریان ارجمند می رساند، آخرین اصلاحات قانون جدید چک مربوط به سال 1399، از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام شده و از تاریخ 20 آذر سال جاری در شبکه بانکی کشور عملیاتی خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
یازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده محمد امامی امروز به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۵۶   + ۷۵ سایت دیگر  
یازدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهم امامی و دیگر متهمان صبح امروز به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده محمد امامی و سایر متهمان بانک سرمایه امروز (شنبه هفدهم آبان ماه) در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی و به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد./باشگاه خبرنگاران
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۳:۰۵    
داستان ما، داستان مقابله با یک یا چند متهم و مفسد اقتصادی و مدیریتی نیست. داستان نفوذی هایی است که با خود نزدیک سازی به حاکمیت، دنبال فضای امن می گردند. خاطرات امثال کشمیری ها را فراموش نکرده ایم. به زودی این کد ها برای بعضی ها شفاف خواهد شد. اگر دلشان خواست، می توانند منتظر باشند.