سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۱۷:۳۸Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشمندان هسته ای»

اقتصاد آنلاین / شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت به وزارت نفت اجازه دادند تا با انتشار اوراق مالی- اسلامی تا سقف 3 میلیارد دلار بدهی پیمانکاران قراردادهای طرح های بالادستی نفت را پرداخت کند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس به وزارت دفاع اجازه دادند برای حمایت از دانشمندان هسته ای و انجام مطالعات هسته ای 2 هزار میلیارد تومان اوراق مالی- اسلامی منتشر کند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نمایندگان در جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه سال 1400، با یک بند الحاقی به تبصره (5) ماده واحده لایحه بودجه موافقت کردند. ...
برترین ها / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
خانه ملت: نمایندگان در نشست علنی نوبت دوم امروز (دوشنبه 11 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه سال 1400، با بند الحاق شده به تبصره (5) ماده واحده لایحه بودجه برای حمایت از دانشمندان هسته ای موافقت کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۶:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه ترور دانشمندان هسته ای کشور نتیجه اجرای پروتکل الحاقی است، گفت: لغو اجرای پروتکل الحاقی از سوی ایران اقدامی کاملا قانونی ودر چارچوب برجام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تعدادی از دانشجویان دانشگاه های کشور در تجمعی مقابل سازمان انرژی اتمی همزمان با سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران با در دست داشتنن پلاکاردهایی در محکومیت ترور دانشمندان هسته ای و تصویر شهید فخری زاده نسبت به عملکرد آژانس در قبال ایران اعتراض کردند.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : به گزارش نامه نیوز، فریدون عباسی، رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: ادعای بازداشت من در فرودگاه مسکو کذب محض است و فقط برای تخریب سفر هیئت پارلمانی مجلس به مسکو، صورت می گیرد. ...
جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۳:۳۶   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ رییس کمیسیون انرژی مجلس ضمن تکذیب شایعات منتشر شده در فضای مجازی تاکید کرد: ادعای بازداشت من در فرودگاه مسکو کذب محض است و فقط برای تخریب سفر هیئت پارلمانی مجلس به مسکو، صورت می گیرد. ...
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۱    
اما نکته حائز اهمیت آن است که این اقدامات قابل تحسین با فعالیت شبانه روزی دانشمندان هسته ای روز به روز در حال پیشرفت است اما جای تعجب دارد چرا دکتر محمد مهدی طهرانچی که او را دانشمند هسته ای خطاب می کنند برای شتاب در صنعت به حوزه تخصصی خود باز نمیگردد؟
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، علی اکبر صالحی در حاشیه افتتاح دومین نمایشگاه دائمی صنعت هسته ای کشور گفت: در 20 فروردین 1400 مصادف با روز ملی فناوری هسته ای بیش از 50 دستاورد اقتدارآفرین و ممیزی شده رونمایی می شود. ...
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۰۰    
نقطه آسیب پذیری ایران دیگر نه ترور دانشمندان هسته ای است و نه تهدید به حمله نظامی، زیرا این گزینه ها با مخاطرات بالایی روبه رو هستند، در مقابل اما تحریم های اقتصادی می تواند باعث آسیب پذیری کوتاه مدت و میان مدت ایران شود، بدون آنکه مخاطرات چندانی برای واشنگتن داشته باشد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۶    
تارنمای Modern Diplomacy اعتقاد دارد: سابقه نشان می دهد اسرائیل و آمریکا برای ترور دانشمندان هسته ای کشورهای جهان از جمله ایران اقدام کرده اند. در صورتی که جو بایدن بخواهد بندهای برجام را بار دیگر اجرا کند شاهد گسترش عملیات اطلاعاتی اسرائیل علیه تهران خواهیم بود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۷:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده کشورمان در سازمان های بین المللی در وین موارد جدیدی را درباره فعالیت سانتریفیوژهای تاسیاست هسته ای نطنز و فردو گزارش کرد. به گزارش ایسنا، کاظم غریب آبادی نماینده دائمی کشورمان در سازمان های بین المللی در وین در صفحه توییترش نوشت ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
دو نمایش روز آرمیتا و ترور آفتاب ، آثاری هستند که با موضوع ترور شهدای هسته ای در بخش مسابقه نمایش های خیابانی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر حضور دارند.
کتاب تو زودتر بکش مخاطب را با روایت هایی مستند از اطلاعات سری و محرمانه درباره این ترورها آشنا می کند. رونین برگمن نویسنده اسرائیلی در این کتاب با موضوع تاریخ سری ترورهای هدفمند اسرائیل نوشته: بعد از آنکه موساد برنامه ای را برای ترور دانشمندان هسته ای ایران آغاز کرد ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
چاپ دوم تو زودتر بکش ؛ روایت نیروهای عملیاتی و اطلاعاتی اسرائیل از 60 سال ترورهای موساد، از ترور مبارزین فلسطینی تا ترور عماد مغنیه و دانشمندان هسته ای و موشکی ایران به قلم نویسنده اسرائیلی و ترجمه وحید خضاب همزمان با ایام نمایشگاه مجازی کتاب تهران توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
چاپ دوم کتاب "2040" داستانی از جنایات رژیم صهیونیستی علیه بشریت به خصوص ایران، از ترور دانشمندان هسته ای تا نبردهای بیوتروریسم و ربایش چهره های شاخص انقلاب همزمان با ایام نمایشگاه مجازی کتاب تهران توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سمنان گفت: دشمنان نمی دانند که با ترور دانشمندان و فرماندهان ما، به شکست نزدیک تر می شوند؛ چراکه با ترور یک نفر، ده ها نفر برانگیخته می شوند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۲:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: سیدحسین موسویان عضو اسبق تیم مذاکره کننده هسته ای و دیپلمات پیشکسوت ایران و استاد دانشگاه پرینستون آمریکا طی یادداشتی به بررسی 9 مانع مهم در احیای برجام پرداخت. در این یادداشت که در بولتن دانشمندان هسته ای آمریکا منتشر شده آمده است: ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
وکیل خانواده های دانشمندان هسته ای ترور شده گفت: دادخواست شکایت خانواده شهدای هسته ای از دولت امریکا برای دریافت غرامت 100 میلیون دلاری ثبت شده و دادگاه آن در تاریخ 21 فروردین 1400 برگزار خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۵    
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: فرمانده ارشد نظامی و دانشمندان هسته ای ما مورد حمله و ترور دشمن قرار می گیرند که این ترورها نشان می دهد ما داشته هایی داریم که دشمنان را آزار می دهد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۰    
همسر شهید شهریاری با اشاره به اینکه قدرت یک کشور به پیشرفت علمی آن بستگی دارد، گفت: چند سالی است که دشمن به ترور دانشمندان هسته ای روی آورده تا جلوی پیشرفت علم را بگیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: تلاش برای منع استفاده ایران از انرژی صلح آمیز هسته ای و ترور هدفمند دانشمندان هسته ای ایران ناقض حق توسعه و تعیین سرنوشت اقتصادی ایران است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) همایش بررسی ابعاد حقوقی ترور دانشمندان هسته ای از منظر حقوق بین الملل را برگزار می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اگر برنامه ریزی می کردیم مانع دستیابی ایران به برخی از اجزا و قطعات مهم برنامه هسته ای بشویم، به صورت جدی به برنامه شون لطمه می زد؛ البته از طرف دیگر، بعضی وقت ها کار اثربخش تر این است که راننده را بکشی، والسلام نامه تمام!
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی می گوید: واقعیت این است که اگر در عرصه بین المللی مقاومت، صلابت و قاطعیت لازم را نداشته باشیم، دشمن به طمع می افتد که دست به اقدامات خرابکارانه و غیرانسانی بزند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام شهادت دانشمندان هسته ای کشورمان، شهید مصطفی احمدی روشن و شهید مسعود علیمحمدی و نیز همزمانچهلمین روز شهادت شهید محسن فخری زاده در مشهد منتشر شد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
وکیل مدافع خانواده های شهدای هسته ای در طرح دعوای حقوقی آنها علیه دولت آمریکا گفت: دولت آمریکا و مقامات این کشور مسئول ترور دانشمندان ایرانی هستند. به گزارش ایسنا ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وکیل خانواده شهدای هسته ای از تعیین غرامت 100 میلیون دلاری برای عاملان ترور شهدای هسته ای خبر داد و گفت: نخستین جلسه دادگاه متهمان این پرونده 21 فروردین برگزار می شود و می توان اموال آمریکا و عاملان جنایت در منطقه را برای دریافت خسارت وارده به خانواده های شهدای هسته ای مصادره کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری تبیین دعوای حقوقی خانواده های شهدای دانشمندان هسته ای علیه دولت آمریکا به دلیل حمایت از اقدامات تروریستی رژیم اشغالگر قدس برگزار شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
فارس:، نشست خبری تبیین دعوای حقوقی خانواده های شهدای دانشمندان هسته ای بعداز ظهر امروز با حضور همسر و فرزندان این شهدا در هتل پارسیان آزادی برگزار شد. خانواده های شهدای هسته ای کشور در این نشست خبری خواستار پیگیری پرونده ترور شدند. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، نشست خبری تبیین دعوای حقوقی خانواده های شهدای دانشمندان هسته ای بعداز ظهر امروز با حضور همسر و فرزندان این شهدا در هتل پارسیان آزادی برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
وکیل پرونده قربانیان و شهدای دانشمند هسته ای کشورمان از طرح دعوا و شکایت علیه آمریکا با 11 خواهان و 32 خوانده خبر داد.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری تبیین دعوای حقوقی خانواده های شهدای دانشمندان هسته ای علیه دولت آمریکا هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری تبیین دعوای حقوقی خانواده های شهدای دانشمندان هسته ای علیه دولت آمریکا امروز در تهران برگزار شد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
مالکی گفت: معمولا رویکرد آمریکایی ها نسبت به ترور دانشمندان هسته ای صرفا به این منظور است که برنامه های آن کشور را در آن حوزه عقب بیندازند اما از این غافل هستند این حرکت توسط انقلاب اسلامی و فرزندان این نظام شروع شده و قطعا به این سادگی نیست که با یک ترور و چند کار اینچنینی این کار متوقف شود.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۴    
بررسی ترورها با پیوست علمی در منطقه غرب آسیا و به ویژه کشورمان نشان می دهد، هرگاه آمریکا احساس کند که پرونده علمی و هسته ای ایران درحال رشد است و ممکن است در برخی حوزه های اختصاصی، غیرقابل کنترل شود توسط اسرائیل و موساد اقدام به ترور دانشمندان آن حوزه می کند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۳    
کارشناس شبکه من وتو در مصاحبه ای گفت: اسرائیلی ها از سال 1350، دانشمندان هسته ای را در کشورهای زیادی ترور کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در پی صحبت های کارشناس شبکه ماهواره ای من و تو، درباره ترور دانشمندان هسته ای توسط اسرائیل، شبکه من و تو ادامه سخنان این کارشناس را قطع کرد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۵    
آریل گولد: ترور دانشمندان هسته ای ایران را اسرائیل با چراغ سبز آمریکا آنجام می دهد.
برنامه درقلمرو فرهنگ یکشنبه 21 دی ماه به موضوع ترور دانشمندان هسته ای کشورمان اختصاص دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سازمان انرژی اتمی در آستانه سالروز ترور ناجوانمردانه دانشمندان هسته ای، شهیدان علیمحمدی، احمدی روشن و قشقایی در توئیتی، یاد این عزیزان را گرامی داشت.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ کانال تلگرامی تسنیم فیلمی در رابطه با علت ترور دانشمندان هسته ای منتشر کرد. چند سالی است نظام سلطه ترور و حذف دانشمندان هسته ای را به عنوان راهبرد اصلی در مواجهه با پیشرفت های علمی قرار داده است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۲:۱۶    
قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان گفت: نگاه دشمنان این است که ایران اسلامی با وجود سرمایه اندیشمندان هسته ای در موقعیتی فشار بر آنها بیاوریم می توانند از تحریم ها عبور کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- امام جمعه شاهرود با بیان اینکه شهادت مخصوص جبهه و دفاع مقدس نیست، گفت: دشمن باید بداند با ترور دانشمندان هسته ای و فرماندهان نظامی ما، درب علم و پیشرفت ملت ایران بسته نمی شود.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۸    
در این پویش که در اعتراض و محکومیت ترور دانشمندان هسته ای ایران به راه افتاده، مردم عزیز ایران با امضای یک طومار آنلاین، از نهادهای ملی و بین المللی برای پیگیری و مجازات عاملان و آمران ترور شهید محسن فخری زاده مطالبه می کنند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حسین اکبری در گفت وگو با میزان، به مناسبت چهلم شهادت دکتر محسن فخری زاده ، گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی برای خود حقی قائل هستند که خود را ابرقدرت و قدرت هژمونی جهانی می دانند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه آبسرد گفت: دشمنان باید بدانند با شهادت دانشمندان هسته ای مانع گردونه پیشرفت کشورمان نخواهند شد و بی شک ایران اسلامی پیشرفت کرده و پله های ترقی را پشت سر خواهد گذاشت.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
در این پویش که در اعتراض و محکومیت ترور دانشمندان هسته ای ایران به راه افتاده، مردم عزیز ایران با امضای یک طومار آنلاین، از نهادهای ملی و بین المللی برای پیگیری و مجازات عاملان و آمران ترور شهید محسن فخری زاده مطالبه می کنند.