یکشنبه ۱۹ مردادساعت ۰۴:۵۰Aug 2020 9

جدیدترین‌های «مدیر کل حفاظت محیط زیست»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: تعداد پاسگاه های محیط بانی این استان در دولت تدبیر و امید 1.5 برابر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۹:۰۸    
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای نظارت و برخورد قاطع با متخلفان قانون پسماند، 18 شهردار و دهیار بدلیل دفن غیراصولی زباله به دادگاه معرفی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری با اشاره به این نظارت بر دفن اصولی زباله ها به شدت دنبال می شود ، گفت: هم اکنون 20 پرونده دفن غیراصولی زباله در مراجع قضایی استان در دست پیگیری است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه جامعه: صبح امروز در فضای مجازی ویدیویی مبنی بر تلف شدن 24 هزار قطعه ماهی در سوادکوه بر اثر آلودگی ناشی از پساب یک شرکت دست به دست شد.موضوعی که محمدعلی ابراهیمی کارنامی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران ضمن تایید این موضوع ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان از دستگیری متخلفان زنده گیری پرندگان وحشی کبک توسط یگان حفاظت این اداره کل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمان گفت: شیوع کرونا نگرانی است که می تواند فقر را ایجاد کرده و باعث ضربه و تخریب بیشتر به محیط زیست شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۹:۵۸    
شهرکرد - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال وبختیاری گفت: سند مدیریت بهره برداری از ذخیره گاه زیست کره تنگ صیاد و سبزکوه تا دو ماه آینده با حضور مسئولان سازمان یونسکو رونمایی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: زمان پاسخگویی به استعلامات مجوزهای زیستی محیطی طرحهای اقتصادی و سرمایه گذاری در استان در دولت تدبیر و امید به یک پنجم کاهش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- در آستانه روز خبرنگار شاکری مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان از دفتر خبرگزاری تسنیم در استان کرمان بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی با حضور فرماندار تبریز، مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی و شهردار تبریز بازدیدی از پروژه مرکز دفن بهداشتی پسماند ویژه تبریز انجام شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۱۴    
حوزه/ مشکینی در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید غدیرخم و روز خبرنگار، قدرت نفوذ و تأثیرگذاری رسانه ها در جوامع امروزی را مورد توجه قرار داد و بر نقش و جایگاه اصحاب رسانه در ارتقاء سرمایه اجتماعی تأکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و فعالین این حوزه تبریک گفت و از تلاش خبرنگاران در آگاهی بخشی اجتماعی قدردانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: آلودگی خوریات و تالاب ها بر جمعیت آبزیان قابل صید تاثیر نامطلوبی دارد و حفاظت از دریا، خوریات و تالاب ها برای پایداری معیشت صیادان ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۲:۳۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان از موافقت کمیسیون هوای پاک استان سمنان با استقرار هشت واحد صنعتی جدید در این استان خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مرکزی، رضا میرزائی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی هدف از انعقاد این تفاهم نامه را ایجاد و توسعه همکاری های علمی- تحقیقاتی با بهره گیری از امکانات و تجهیزات اختصاصی هریک از طرفین در راستای حفاظت و صیانت از محیط زیست دانست . ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۶:۰۳    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با توسعه فعالیت های صندوق ملی محیط زیست، واحدهای تولیدی می توانند برای احداث تصفیه خانه های فاضلاب از این تسهیلات استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: تمامی سازمان ها موظف شده اند از طریق شرکت های بازرسی مورد تایید سازمان ملی استاندارد نسبت به معاینه فنی موتور خانه های مستقر در واحدهای اداری خود برابر مقررات اقدام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان همدان از تقویت همکاری مشترک شرکت های دانش بنیان با محیط زیست استان خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
و به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه، در این پیام آمده است: زندگی انسان امروز، بیش از هر زمان دیگر مرهون تلاش فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی است؛ آنانی که بدون هیچ چشمداشتی ...
یافته   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
عاملین حمله به محیط بانان لرستانی در چنگال قانون چاپ ایمیل مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از دستگیری متخلفین زیست محیطی و عاملین حمله به محیط بانان لرستانی خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام، گفت: 95 درصد آب مصرفی پتروشیمی ایلام بازچرخانی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: مرکز دفن زباله های گندک در شهرستان دماوند به دلیل همجواری با حوزه آبریز سد ماملو دارای حساسیت های خاص محیط زیستی است که در صورت عدم انجام کامل تعهدات و دفع صحیح، فعالیت این مرکز متوقف و پیگیری های قانونی مربوطه هم انجام می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: شاخص کیفیت هوا در پنج منطقه کلانشهر مشهد نشانگر وضعیت هشدار و آلودگی هوا است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۴۶    
اراک - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: تردد به منطقه هفتاد قله اراک به دلیل اقدامات پیشگیری برخی بیمارهای حیات وحش ممنوع اعلام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی، از عملیات رفع تصرف حدود 200 متر مربع از اراضی ملی منطقه حفاظت شده هفتادقله و تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- قزوین : مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: در سال جاری با اعتبار 150 میلیارد ریال احداث دو تصفیه خانه در شهرک های صنعتی خرمدشت و آراسنج اجرا خواهد شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: 3770 کیلوگرم پسماند دارویی و شیمیایی بیمارستانی ایلام جهت بی خطرسازی به مقصد اصفهان بارگیری و انتقال داده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با بیان اینکه "آلودگی های نفتی در خلیج فارس سبب خسارت به ذخایر آبزیان از جمله آبسنگ ها شده است" گفت: در این راستا ایستگاه های سنجش آلودگی خلیج فارس در استان بوشهر راه اندازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: 350 مجوز زیست محیطی شامل 280 مورد برای استقرار واحدهای جدید و 70 فقره برای بهره برداری از واحدهای تولیدی و صنعتی در سه ماه اول امسال در این استان صادر شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: محیط زیست از برنامه و طرحهای مشارکت محور و اجتماع محور تشکل های مردم نهاد حمایت و تسهیلات پرداخت می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: برنامه مدیریت زیست محیطی شرکت های نفتی در خلیج فارس باید تدوین و ارائه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: آتش سوزی در منطقه حفاظت شده بیرمی استان بوشهر مهار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۲۹    
هیات کوهنوردی استان با ابدالی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بر تعامل و همکاری هیات کوهنوردی و اداره حفاظت محیط زیست دیدار و گفتگو کرد
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۵۲    
مدیرکل آموزش وپرورش فارس با تأکید بر لزوم اجرای برنامه های آموزشی محیط زیست برای دانش آموزان و اولیای آن ها در فارس ،گفت: برای دستیابی به این امر مهم باید کارگروه مشترکی با حضور کارشناسان ادارات کل آموزش وپرورش و حفاظت محیط زیست استان تشکیل شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی، از رصد و پایش شبانه روزی صنایع استان و برخورد قاطع با تخلفات خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس اداره حفاظت محیط زیست سردشت در این خصوص گفت: افرادی که اقدام به برگزاری مسابقه غیر قانونی و نزاع سگ ها می کردند با اعلام جرم اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان به مثابه حیوان آزاری، محکوم به 74 ضربه شلاق شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- مدیر کل حفاظت محیط زیست استان فارس گفت: اگر منطقه تنگ سرخ شیراز بخواهد دست کم به همین شکلی که الان وجود دارد از گزند تخریب در امان بماند و گام های موثر برای بهبود شرایط آن برداشته شود بایستی این مجموعه به منطقه حفاظت شده تبدیل شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان در آستانه روز خبرنگار روز دوشنبه از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) لرستان بازدید کرد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد گفت: لاشه یک راس کل به همراه 2 قبضه اسلحه ساچمه زنی و گلوله زنی از منزل متخلفی در شهرستان دنا کشف و ضبط شد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فارس گفت: آتش سوزی سریال دنباله داری است که امسال بیش از پیش شاهد بروز آن در نقاط مختلف استان فارس بوده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری، از برداشته شدن گام های نهایی و اجرای طرح تفکیک از مبداء زباله در شهرکرد خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: آتش زدن بقایای محصولات کشاورزی در استان، جرم محسوب شده و با متخلفان برخورد قانونی می شود. مهرداد فتحی بیرانوند روز گذشته به رسانه ها اعلام کرد: آتش زدن کاه وکلش مزارع پس از برداشت محصول، مضرات بسیاری برای سلامتی انسان، زندگی جانوران و بافت خاک به همراه دارد. ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۸:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: در جریان گشت و کنترل یگان حفاظت محیط زیست جزیره خارگ 2 نفر متخلف که شبانه مبادرت به حفاری آشیانه تخم های لاکپشت های دریایی و برداشت آنها در جزیره خارگو می کردند، شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۸:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت : مدیریت بی خطر سازی پسماندهای پزشکی 376 مرکز درمانی در شهرستان قزوین ،البرز و تاکستان با جدیت بیشتر پیگیری می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۷:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان گفت: در آتش سوزی منطقه حفاظت شده شهرستان بیجار طی بررسی های دقیق و تصاویر هوایی یک هزار و 670 هکتار از اراضی این منطقه طعمه حریق شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان در رابطه با تلاش های صورت گرفته برای عدم خروج تالاب بین المللی شادگان از کنوانسیون رامسر،گفت: به شهرداری آبادان هشدار دادیم که در صورت عدم جانمایی مکان دفع پسماندها با دستور قضایی و اعلام جرم مواجه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از درگیری شکارچیان غیرمجاز با محیط بانان این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۴۶    
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان: آلایندگی دو کارخانه مجاور شهر زرند صحت ندارد.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم از امضای تفاهم نامه با سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) قم به منظور حفاظت از عرصه های طبیعی و توسعه سواد و فرهنگ زیست محیطی در جامعه خبر داد.