جمعه ۰۷ آذرساعت ۲۲:۵۴Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسائل خانواده»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
الهیان وعده داد فراکسیون زنان مجلس در آینده جلسه ای برای بررسی مسائل مربوط به خانواده ایثارگران و جانبازان برگزار کند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۲۳   + ۹۶ سایت دیگر  
به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، رییسی ضمن قدردانی از زحمات کارکنان و قضات مجتمع قضایی خانواده شماره یک استان تهران، با بیان اینکه طبق آیات و روایات، اساس و بنیان خانواده بر مودت، رحمت و عشق ورزی بنا شده است، گفت: رابطه زوجیت یک ارتباط حقوقی است، اما اساس و پایه آن را دلدادگی تشکیل می دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مشاور مسائل خانواده در پاسخ به اظهارات امیرحسین بانکی پور، کارشناس برنامه بدون توقف گفت: تا بحث ازدواج می شود همه می روند سراغ اینکه جوان پول و شغل ندارد؛ در حالی که او اصلاً دغدغه ندارد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۱    
مسلم داوود نژاد، کارشناس و نویسنده مسائل خانواده مسلم داوود نژاد، کارشناس و نویسنده مسائل خانواده
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری گفت: مدیریت سازمان برنامه و بودجه انصافا از درخواست های بنیاد شهید جهت رفع مشکلات و معوقات حقوقی خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران حمایت کرده و منابع بودجه ای خوبی برای رفع کمبودها پیش بینی و تخصیص داده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۴    
موسویان پژوهشگر و کارشناس مسائل خانواده گفت: معطوف شدن به رفع مشکلات اقتصادی به مستمسکی برای بی توجهی به مقوله رشد جمعیت مبدل شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۱:۱۹    
حوزه/ کارشناس و مشاور مسائل خانواده بر لزوم تبیین آثار و تبعات نامطلوب سقط جنین در ابعاد فردی و اجتماعی برای خانواده ها تأکید کرد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۱:۱۲    
کارشناس مسائل خانواده با اشاره به اینکه متاسفانه مشهد بعد از تهران، دومین رتبه طلاق در کشور را دارد، گفت: انتخاب درست در ازدواج مهم ترین عامل کاهش طلاق است که لازمه آن فراگرفتن آموزش و مهارت های درست همسرداری است. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم روز یکشنبه در ادامه سلسه مباحث جنگ جمعیتی استکبار علیه ایران اسلامی ، این جنگ را خطرناک تر دانست و اظهار کرد: کشور به سرعت به سمت پیری حرکت می کند و سال های آینده جزو پیرترین کشورها خواهیم بود. وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در زمینه مسائل خانواده [...]
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
همایش با موضوع خانواده از نگاه اسلام با حضور حجت الاسلام والمسلمین دهنوی کارشناس حوزوی مسائل خانواده در مصلای نماز جمعه یزدانشهر و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار گردید.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۲۹    
اسلامشهر (پانا) - یک مشاور خانواده و مدرس دانشگاه به تحلیل مسائل خانواده و روش های دست یافتن به خانواده متعادل پرداخت. منیره نسیمی، یک مشاور خانواده و مدرس دانشگاه در گفت و گو با پانا اظهار کرد: خانواده یک واحد اجتماعی و مهمترین نهاد تربیتی است که عامل تکوین شخصیت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۰    
کارشناس مسائل خانواده به معرفی الگویی در واقعه عاشورا برای نقش مؤثر زن در بحران های اجتماعی و خانوادگی پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۶    
کارشناس مسائل خانواده می گوید یکی از جلوه های منشور کربلا، روابط عاطفیِ خانوادگی حضرت سیدالشهداء علیه السلام است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۸:۲۱    
حوزه/روانشناس و کارشناس مسائل خانواده گفت: پدیده ازدواج سفید موجب رهاشدگی، طرد شدن و در نهایت افسردگی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل خانواده از توجه ویژه امام حسین (ع) به خانواده در بحبوحه نبرد با دشمن گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه حل مسائل اقتصادی، به حل مسائل خانواده کمک خواهد کرد گفت: لزوما نگاه ما این نیست که حل مسئله خانواده را اقتصادی بدانیم. عوامل متعددی در مساله تحکیم خانواده موثر است بنابراین حل این مسائل فرابخشی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان یک کارشناس مسائل خانواده با تأکید برلزوم مسئولیت پذیری تمام اعضای خانواده در تمام ابعاد تربیتی، اقتصادی و فرهنگی، گفت: این امر یکی از شرایط استحکام بنیان خانواده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ کارشناس مسائل خانواده بابیان این که با شعار و کار تبلیغاتی نمی توان جمعیت کشور را افزایش داد، گفت: کاهش فرزند آوری آینده کشور را تهدید می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج خواهران دانشگاه امیرکبیر گفت: تشکیل کمیسیون خانواده بسیاری از باگ های قانونی که در این زمینه وجود دارد را می تواند اصلاح کند و بسیاری از مسائل را جزو اولویت های کشور قرار دهد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۰۶    
حوزه/ کارشناس مسائل خانواده گفت: ریشه بسیاری از ازدواج های اجباری فقر فرهنگی و اقتصادی است که باید در راستای کاستن آن گام برداشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
به دنبال شیوع ویروس کرونا و تاثیر احتمالی آن بر نهاد خانواده، انجمن جامعه شناسی ایران با همکاری معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری ارزیابی از مسائل خانواده ها در دوره اول خانه نشینی ناشی از کرونا (اسفند 98 تا نیمه اول فروردین 99) در 58 شهر کشور انجام داده که بخشی از این گزارش نشان می دهد که درجه ای ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ کارشناس مسائل خانواده بابیان این که روش های تربیتی والدین باید به روز شود و اصلاح شود، گفت: امروزه می بینیم که خانواده به ظاهر مدرن شده ولی روش های تربیتی همان روش های سنتی قبلی است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۵۸    
حوزه/ کارشناس مسائل خانواده بابیان این که حمایت عاطفی در خانواده های ایرانی بسیار پایین است، گفت: نیازمند رویکرد جدید تربیتی هستیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۲۷    
کاهش ازدواج و کاهش جمعیت در جامعه یکی از بسترهایی است که عدم توجه به آن آسیب های بزرگی را در پی خواهد داشت و با آغاز به کار مجلس انقلابی و جوان انتظار می رود که رویکرد نمایندگان به حوزه خانواده تبدیل فراکسیون خانواده به کمیسیون باشد تا تا مجلس بیش از پیش به دغدغه های مردمی در این حوزه پاسخ بدهد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۵    
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه گفت: آزمون مشاوران خانواده چهارم مهر ماه امسال برگزار می شود. علی بهادری جهرمی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۲۱:۴۸   + ۸۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای گزیده ای از بیانات در دیدار جمعی از فعالان و کارشناسان حوزه خانواده در 24 مردادماه 1398 منتشر کرد. ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل خانواده گفت: توجه به سیره علوی و فاطمی در ازدواج های امروزی ضروری است و باید نگاه خانواده به امر ازدواج نگاهی تربیتی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۰    
گروه جهادی احیاگران سنت نبوی در شهرری در اقدامی آتش به اختیار با حضور اساتید و کارشناسان برجسته مسائل خانواده و جوانان شرایطی فراهم کرده است تا دختران و پسران هم کفو را به هم معرفی کند و اسباب تشکیل زندگی مشترک و سروسامان گرفتن جوانان باشد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۳    
کتاب خانه آرام شامل مهم ترین مسائل خانواده که در روایت آمده است را در قالب پنجاه پرسش و پاسخ تنظیم و ارائه کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مجلس یازدهم با شعارهایی بر سر کار آمد که نوید روزهای خوش در حوزه خانواده و زنان را می داد و پیگیری طرح جمعیت و تعالی خانواده در نخستین روزهای شروع به کار مجلس جدید نشان از دغدغه مندی وکلای جدید ملت در مسائل خانواده داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۳    
الزامات مسئله خانواده بعد از مشورت هایی که داشتیم ما را به این نتیجه رساند که باید ساختار متمرکزی در این حوزه به وجود بیاید. به همین خاطر درخواست تشکیل کمیسیون ویژه برای پیگیری مسائل خانواده و جمعیت مطرح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان، گفت:رفع مشکلات و مسائل خانواده شهدا و ایثارگران شاغل دولتی مد نظر قرار دارد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مشاوره مسائل خانواده گفت: جامعه امروز ما تشنه است اما استعمار به طور ناجوانمردانه ای سراب معرفی می کند به عنوان مثال راه های رسیدن به آرامش را ارتباط با نامحرم و موسیقی معرفی می کنند در صورتی که همین ارتباط با نامحرم و خیانت های آن موجب تعداد زیادی از خودکشی های زنان و دختران است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حسین دشتی روز سه شنبه افزود: یکی از وظایف کمیته امداد رسیدگی به مسائل خانواده های زندانیان تحت پوشش به ویژه فرزندان آنهاست تا از انواع آسیب های اجتماعی مصون بمانند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل خانواده گفت: بسیج دانشجویی با عزمی که ایجاد کرده و دغدغه سازی می تواند مطالبه گری را از سه قوه مقننه، قضائیه و مجریه در حوزه خانواده داشته باشد.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۰۷:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه ایران نوشت: معتقدم که مسأله جمعیت و ساختار آن در ایران بسیار مهم است و طولی نخواهد کشید از مقطع پنجره جمعیتی خارج و با تعداد زیادی افراد سالمند مواجه شویم که کشور قادر به تأمین زندگی آنان نیست ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم اعتقاد دارد نمایندگان باید در وضع قوانین مربوط به خانواده و جمعیت اهتمام جدی و بیشتری داشته باشند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۸    
حوزه/کارشناس مسائل خانواده با اشاره به قتل دلخراش رومینا اشرفی گفت: پدرو مادر در خانواده باید به قدری فضای عاطفی و عقلانی ایجاد کنند که فرزند نیازهایش را در فضای مجازی برطرف نکند.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
راضیه سلیمانی ، کارشناس مسائل خانواده گفت: افرادی که معتقدند قاتل دختر 13 ساله را باید قصاص کرد ، خودشان به اصل قصاص پای بند هستند و قبلا این مسئله را از دین مبین اسلام مورد نکوهش قرار نداده اند کسانی که به این قتل واکنش نشان می دهند در مقابل سقط ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
دعوت عنوان برنامه افطار شبکه یک سیماست که هر شب با موضوعی اجتماعی و با حضور یک روحانی به عنوان مجری کارشناس روی آنتن می رود. ویژگی دعوت نسبت به برنامه های مشابه ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۲    
رئیس کل دادگستری استان فارس از کاهش 80 درصدی دعاوی خانواده در حوزه قضایی شیراز در مقایسه با ماه های پایانی سال گذشته خبر داد. حجت الاسلام سید کاظم موسوی گفت: انسجام بین اعضای خانواده ها باعث شده است که در شهرستان شیراز شاهد کاهش دعاوی مهریه، نفقه، طلاق توافقی ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۶    
حوزه/ کارشناس مسائل خانواده حوزه علمیه قزوین گفت: از ثمرات احترام به والدین افزایش رزق و روزی است که در همین دنیا نصیب انسان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره مجلس گفت: برای حل مسائل خانواده و زنان داریم ایده هایی را پیگیری می کنیم تا بتوانیم آنها را در قالب طرح هایی در مجلس آینده دنبال کنیم.
میزان   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون سیاسی وزارت امور خارجه به صورت ویدئو کنفرانس با تعدادی از خانواده های شهدای وزارت امور خارجه و گفت وگو کرد و پیگیری مطالبات و مسائل خانواده های شهدا را از جمله اولویت های وزارت امور خارجه دانست. تاریخ انتشار: 10:11 - 09 اردیبهشت 1399 - کد خبر: 616322
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی دادگستری فارس، حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی با بیان اینکه در خانه ماندن اعضای خانواده ها سبب افزایش محبت، مودت و دوستی خانواده ها در این ایام شده است گفت: انسجام میان اعضای خانواده ها باعث شده است شاهد کاهش دعاوی مهریه، دعاوی نفقه، طلاق توافقی ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل خانواده گفت: ایام قرنطینه و پویش در خانه ماندن، فرصتی را فراهم آورده است تا با وجود محروم شدن از دیدار اعضای فامیل در کنار خانواده خود بوده و در قدر آنها را بدانیم.
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل خانواده بابیان این که بیماری کرونا موجب بازگشت جامعه به نهاد خانواده شده است، گفت: در این ایام شاهد هستیم که بسیاری از کدورت های خانوادگی برطرف شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سکینه اسکندری، کارشناس مسائل خانواده گفت: با قرار گرفتن در ایام در خانه ماندن، فرصت انس و الفت بین خانواده ها بیشتر فراهم شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۲:۵۹    
کارشناس علوم اجتماعی و مسائل خانواده با اشاره به اینکه روزهای خانه نشینی اجباری فرصت مناسبی برای تقویت روابط عاطفی و کلامی بین اعضای خانواده است، گفت: مدیریت فرصت ها می تواند ارتباط خوب و صمیمی با اهل خانه رقم بزند.