شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۳:۳۹Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سید عباس صالحی»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۴    
سیدعباس صالحی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی، درگذشت کمال اسلامی از همکاران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را تسلیت گفت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- بیش از 40 نفر از علما و فضلای حوزه علمیه طی بیانیه ای از دکتر صالحی بیانیه تشکر و قدردانی کردند. به گزارش شفقنا، متن بیانیه به شرح زیراست: باسمه تعالی دانشمند ارجمند، متفکر نیک اندیش جناب آقای دکتر سید عباس صالحی سلام علیکم ورحمه الله،. ...
طی پیامی از سوی سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تلاش ها و فعالیت های علی شکری مسئول صندوق اعتباری هنر استان ایلام تقدیر شد.
در آیینی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و حضور تعداد محدودی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه از یک عمر فعالیت سیروس رومی استاد فرهیخته مطبوعات فارس، توسط صابر سهرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و قرائت متن سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تکریم شد و این چهره ماندگار مطبوعات فارس لوح وزیر ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
سعیدرضا عاملی، طی نامه ای به سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مجموعه نمایشنامه نویسی قلم روشن که سال گذشته از سوی انتشارات نمایش اداره کل هنرهای نمایشی، منتشر شده است، تقدیر کرد.
کتاب "به سوی دولت فرهنگ" در پی انتشار سلسه گفت و گوی های تجربه نگاری سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دوازدهم از سوی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعضای هیات نظارت بر مطبوعات در جلسه امروز (دوشنبه 1 شهریورماه 1400)، از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیات نظارت بر مطبوعات قدردانی کردند.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۱:۵۳    
سیدعباس صالحی در پیامی درگذشت محمدرضا حکیمی، نویسنده و اندیشمند دینی را تسلیت گفت.
سید عباس صالحی در پیامی درگذشت استاد محمدرضا حکیمی اندیشمند برجسته دینی را تسلیت گفت و نوشت: او از تبار عالمان راستین و دانشوران اصیل این مرز و بوم بود که در عمر پاک زیستی خویش زبان و قلم را در خدمت احیای فضیلت و عدالت قرار داد و ردای عزت خرد و اندیشه را به چاکری قدرت و ثروت نیالود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۲    
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با اهدای تقدیرنامه از خدمات و تلاش های عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در حوزه شورای فرهنگ عمومی، تقدیر و تشکر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۲۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سیدعباس صالحی در آخرین بخش از گفت وگوی خود درباره چالش های فرهنگ و هنر در دولت دوازدهم گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۶:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
سیدعباس صالحی با اشاره به واگذاری برخی از مسئولیت ها به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دوازدهم، می گوید: دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی برخی از مسئولیت ها را در حوزه فرهنگ به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قالب کارگروه های مرتبط واگذار کرد؛ زیرا حوزه امنیت فرهنگی را باید با نگاه فرهنگی حل کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
سید عباس صالحی گفت: عدم تعریف مناسبات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در فضای مجازی منجر به از دست دادن کنشگری آن می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سیدعباس صالحی با اشاره به لزوم شفافیت در حوزه فرهنگ و هنر می گوید: حوزه فرهنگ و هنر حوزه پرگردش مالی نیست ولی پرمنزلت است و اگر فساد در آن باشد موجب بی اعتباری و نقص در کارکردهای این حوزه می شود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
سید عباس صالحی در این پیام تاکید کرد: احزاب سیاسی تغییر موضع می یابند، به اقتضائات سیاست و در مسیر کسب قدرت! اما جریانهای فکری در کوتاه مدت تغییر پیدا نمی کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۲۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
سیدعباس صالحی در گفت گوی خود در راستای اجرای طرح تجربه نگاری با هدف ثبت و انتقال تجربیات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از "دستاوردهای دولت" گفت.
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با اهدای تقدیرنامه از خدمات و تلاش های عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ نماز، تقدیر و تشکر کرد.
مراسم تقدیر از ادارات کل حوزه نماز وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی باحضور دکتر سید عباس صالحی وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی در وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری رتبه برتر در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ نماز در سال 1399را کسب کرد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۰۱:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با حضور در خانه علی سلیمانی پیام تسلیت سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را به خانواده این بازیگر فقید سینما و تلویزیون ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی به یکی از شعرهای محمدرضا شفیعی کدکنی ادیب، نویسنده، پژوهشگر، استاد دانشگاه و شاعر با تخلص "م. سرشک"، اشاره کرد و نوشت: این چه حزنی است که در همهمه کاشی هاست؟
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سید عباس صالحی در پیامی درگذشت علی سلیمانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون را تسلیت گفت.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۵:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی براساس تجربیات چهارساله خود تقویت هنرکارت در فضای توسعه، توجه به تعامل با صنوف و توجه به ایده های توسعه ای سرمایه گذارانه که قابلیت اجرایی دارد را به مدیران آینده صندوق هنر توصیه کرد. ...
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
هفت روستای منتخب به عنوان روستاهای قرآنی کشور با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی آیینی معرفی شدند. دهم خرداد ماه امسال بود که آیین رسمی معرفی بوشهر به عنوان نخستین پایتخت قرآنی کشور در سال 1400 با پیام سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کلید خورد و عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
سیدعباس صالحی در بخشی از گفت وگوی خود در راستای اجرای طرح تجربه نگاری با هدف ثبت و انتقال تجربیات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی می گوید: تصدی گری های فراوان دولت و کاهش نقش مردم یکی از مشکلات موجود در حوزه فرهنگ و هنر است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر روز گذشته سه شنبه 19 مردادماه از نمایشگاه کارنامه معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه تولید محتوا و مطالعات و پژوهش از سال 1396 تاکنون بازدید کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از سامانه های سواد رسانه ای و زیست مجازی (زی نو) وسامانه نشان گذاری محتواهای فرهنگی (صدف) با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۲:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، سید عباس صالحی سه شنبه شب در دیدار با معاونان، مدیران و مسئولان این وزارتخانه و زیر مجموعه آن ضمن قدردانی از زحمات آنها در چهار سال گذشته ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۷:۰۷    
تهران _ ایرنا _رونمایی از سامانه صدف بستری برای نشان گذاری آثار و محتواهای فرهنگی دیجیتال روز سه شنبه با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
آئین رونمایی از سامانه سواد رسانه ای و زیست مجازی(زی نو) و سامانه نشان گذاری محتواهای فرهنگی(صدف) با حضور سیدعباس صالحی و جمعی از مدیران فرهنگی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۴:۵۲    
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین معارفه روستاهای قرآنی که صبح امروز سه شنبه در وزارت ارشاد برگزار شد، گفت:انتخاب روستاهای قرآنی فرصتی برای تعامل و الگوسازی بیشتراست.
سیدعباس صالحی با بیان اینکه زبان کانون هویت است، گفت: شورای پاسداشت زبان فارسی علیرغم کارهای زیادی که تا به امروز انجام داده است باید تلاش کند قبل از بروز هرنوع اتفاقی برای زبان فارسی وارد عمل شود تا از آسیب های احتمالی و هزینه هایی که به دنبال خود خواهد داشت جلوگیری کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سیدعباس صالحی می گوید: دستگاه های موازی فرهنگی در داخل و خارج از دولت منجر به کاهش اقتدار و اقدام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می شوند.
در راستای اجرای طرح تجربه نگاری با هدف ثبت و انتقال تجربیات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران و معاونان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نخستین بخش از گفت و گوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان روزگار فرهنگ، هنر و رسانه منتشر شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۶:۰۳    
سیدعباس صالحی طی پیامی از خودآموز مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام به دلیل تلاش های چهارساله در حوزه فرهنگ و هنر قدردانی کرد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۳:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی با گرامیداشت روز خبرنگار گفت: بیش از هر زمان نیاز به خبرنگارانی صادق، شجاع و دوراندیش داریم که با تکیه بر بصیرت روییده در میان زمینِ تجربه ها و آسمانِ فرهنگ ، اصل خبر را کشف کرده تا به جامعه و جهان برساند. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۲۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نخستین کتابخانه ادبیات داستانی کشور با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، محسن جوادی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ایوب دهقانکار مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران، امین متولیان معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۰۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت خون شریکی و قلم مشترک دو بال تمدن ساز برای فرهنگ، هنر و تولید حلقه مشترک بین دو ملت ایران و افغانستان هستند. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر روز چهارشنبه با حضور در این آیین، تقارن افتتاح نخستین کتابخانه ویژه ادبیات داستانی با دهه امامت و ولایت را به فال نیک گرفت و گفت: ایده کتابخانه ادبیات داستانی سال ها قبل مطرح شده بود. وی با [...]
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
سید عباس صالحی در آئین افتتاح نخستین کتابخانه ویژه ادبیات داستانی، جایگاه ادبیات در توسعه را بسیار قابل توجه ارزیابی کرد و گفت: رویکرد کتابخانه های اختصاصی همچون کتابخانه شعر و ادبیات داستانی شهید چمران فرصتی را برای فرهنگ مطالعه و حرکت های توسعه ای ایجاد می کند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۵۵    
مراسم افتتاح کتابخانه عمومی شهید چمران به عنوان نخستین کتابخانه ویژه ادبیات داستانی کشور بعد از ظهر 13 مرداد 1400 با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، محسن جوادی معاون فرهنگی و علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه ها برگزار شد.
سیدعباس صالحی با بیان اینکه در عصر دیجیتال داده ها از طلا و جواهرات و منابع طبیعی مهم تر و زمینه ساز قدرت و ثروت هستند، گفت: در ادغام سه موسسه معاونت فرهنگی قدم اول جمع آوری داده های داخلی بود اما باید داده های بیرونی را هم رصد کرد تا بتوانیم ذائقه های تولید و مصرف بیرونی را هم ببینیم ...
اختتامیه پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودکان و نوجوانان عصر روز گذشته 12 مرداد با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرکل نهاد برگزار شد. سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم باشگاه های کتاب خوانی را یکی از بهترین برنامه ها برای افزایش تقاضای مردمی کتاب معرفی کرد که توانسته ...
سیدعباس صالحی در جدیدترین توئیت خود از فروش بیش از 200 هزار نسخه کتاب به ارزش 12 میلیارد تومان در سه روز اول هجدهمین فصلانه خبر داد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، مراسم اختتامیه پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در وزارت ارشاد برگزار شد. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی، درگذشت جلال ستاری را تسلیت گفت. در پیام سیدعباس صالحی آمده است: خبر درگذشت پژوهشگر فرهیخته و اسطوره شناس نام آشنا، مرحوم جلال ستاری موجب تاثر و تاسف عمیق گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
سیدعباس صالحی در پیامی درگذشت فرزند یوسفعلی میرشکاک از شاعران و پژوهشگران نامدار کشورمان را تسلیت گفت.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت مجازی برگزار شد.