دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۳:۵۷Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سینماهای اصفهان»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۴۴    
ایسنا/اصفهان مدیران سینما معتقدند که برپایی جشنواره فیلم فجر در اصفهان، حتی با فروش بلیت 30 هزار تومانی هم نمی تواند خسارتی که طی یک سال گذشته به سینماها وارد شده را جبران کند اما حسن بزرگ آن این است که به عموم مردم این پیام مهم را می رساند: سینماها باز و بی خطر هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- قرارگرفتن اصفهان در وضعیت زرد کرونایی، بارقه های امید را برای بازگشایی سینماها پس از ماه ها تعطیلی ایجاد کرد اما برآیند عملکرد شماری از آنها نشان می دهد که برای بازگشایی مردد هستند و برنامه ای برای اکران فیلم ندارند.
گلونی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۸:۵۸    
بازگشایی سینماهای اصفهان خبری که می تواند هم خوب و هم بد باشد چالش های بازگشایی سینماها در دوره کرونا به گزارش گلونی سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از آغاز به کار سینماهای استان خبر داد. محمدحسین محمدی فشارکی در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از آغاز به کار سینماهای استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۱    
ایسنا/اصفهان کتاب سینما به روایت اصفهان ، نوشتۀ نفیسه باقری، پژمان نظرزاده آبکنار و مصطفی حیدری، نه تنها مشتمل بر تاریخ سینماهای اصفهان از سال 1304 تا 1357 است، بلکه نگاهی نیز به پیوند سینما و شهر دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- سالن های سینمایی یکی از زیرساخت های اصلی هنر هفتم در جوامع امروزی است که توسعه آن از ضرورت های فرهنگی به شمار می آید و گام های امید دولت تدبیر در این زمینه، ارمغانی ارزشمند را برای اعتلای این صنعت در کشور بویژه اصفهان مهد فرهنگ و هنر به همراه داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۰۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: برنامه ریزی های لازم جهت پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در سینماها صورت گرفته است که از جمله آن می توان به رعایت فاصله در هنگام ورود و خروج، ضدعفونی سینما پس از هر بار اکران فیلم اشاره کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - تعدادی از سینماهای استان اصفهان پس از چهار ماه تعطیلی بدلیل شیوع بیماری کرونا، فعالیت خود را از امروز چهارشنبه با اکران هفت فیلم سینمایی آغاز کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سینماهای اصفهان از امروز باز می شوند، محروم از احرام، اصفهان بدون زاینده رود معنی ندارد، راهی به سوی اجاره نشینی همیشگی و رشد چهاربرابری بیابان زدایی اصفهان؛ از عناوین اصلی روزنامه های صبح امروز اصفهان است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: تمامی سینماهای استان برای بازگشایی اعلام آمادگی کرده اند و روز چهارشنبه شاهد بازگشایی سینماها خواهیم بود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان گفت: سینماهای این استان از اول ماه تیر فعالیت خود را پس از چهار ماه تعطیلی از سر می گیرند هر چند ممکن است سالن های آنها کامل فعال نشود.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۸:۱۲    
نصف جهان: در حالی که بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، سالن های سینما، تئاتر و موسیقی مشروط به رعایت دستورهای بهداشتی و استفاده از حداکثر 50 درصد ظرفیت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: اصفهان دارای 3 پردیس سینما بوده که مجموع تعداد شاغلان آن ها 20 نفر است، از همین رو میزان خسارت وارده به این مجموعه ها 37 میلیارد و 422 میلیون ریال، که میزان خسارت عدم النفع آن ها معادل 1 میلیارد و 200 میلیون ریال است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۱:۵۵    
درحالی با اعلام رئیس جمهور سینماها از اول تیرماه با نیمه ظرفیت خود مجاز به فعالیت هستند که پردیس ها و سالن های استان در این ایام ضرر چند میلیاردی دیده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
همچنان تصمیمی برای بازگشایی مجدد سینماهای اصفهان گرفته نشده است و 12 هزار نفر از حرفه خود بیکار شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معرفی مقصران آلودگی هوای اصفهان، بازگشایی سینماهای اصفهان شاید عید فطر، جوخه انتحار، چراغ مساجد روشن می شود و محاسبه پروانه ساختمانی با تعرفه 98؛ از عناوین اصلی روزنامه های صبح امروز اصفهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۰    
امروز 14 فیلم بر پرده نقرای سینماهای اصفهان همزمان با سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر اکران می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۱    
استاندار اصفهان گفت: طی یک سال اخیر نزدیک به یک میلیون و 500 نفر در سینماهای اصفهان به تماشای فیلم نشسته اند و بیش از 14 میلیارد تومان برای سینما هزینه کرده اند. ضمن این که هنر می تواند عاملی برای کاهش آسیب های اجتماعی در کشور باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: در استان اصفهان 43 سالن سینما وجود دارد که 33 سالن آن در شهر اصفهان است و طی یک سال اخیر نزدیک به یک میلیون و 500 نفر در سینماهای اصفهان حضور داشته اند و مردم اصفهان بیش از یک 14 میلیارد ریال از هزینه های خود را صرف تماشای فیلم در سینما کرده اند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۲    
در حالی که فصل زمستان به نیمه خود رسیده است و سینماها به علت مناسبت ها و مراسم های مذهبی با تعطیلی نسبتا زیادی روبرو بوده با این حال مخاطبان با استقبال خوبی از مهمان سینماهای اصفهان هستند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۹    
با وجود فیلم های کمدی پرده نقره ای در این سرمای زمستان روزهای گرمی را تجربه می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سینما و فیلم ازجمله مصادیق گذران وقت در جوامع امروزی است، برخی فیلم ها ارزش دیدن دارد، آن هم نه یک بار بلکه بارها می ارزد پول و وقت هزینه کنیم و در سینما به تماشای آن بنشینیم چراکه گاهی اثر یک فیلم خوب از ساعت ها سخنرانی و جلدها کتاب بیشتر می شود و می تواند جامعه ای را به سعادت برساند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سینماهای اصفهان در این روزهای سرد زمستان میزبان دوستداران هنر هفتم خواهد بود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۹:۳۰    
در اولین هفته دی ماه سینماها با فیلم های متفاوت خود میزبان علاقه مندان به خود هستند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۲۲:۱۹    
در آخرین روزهای پاییز سینماها همچنان گرمای خود را حفظ کرده و با حضور جشنواره های سینمایی میزبان مخاطبان خود هستند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۹:۳۰    
همانطور که آذر به میانه خود نزدیک می شود و خبر جشنواره های سینمایی هر روز داغ و داغ تر می شوند سینماها نیز با وجود فیلم هایی که هر هفته به چرخه اکران می آیند برای مخاطبان جذاب و جذابتر می شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۹:۳۰    
پایان آبان ماه فیلم های سینمایی کمدی زیادی مهمان پرده نقره ای شدند تا شب های سرد و طولانی پاییز با فیلم های شاد سپری شود.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان اصفهان گفت: برنامه های فرهنگی چون جنگ و کنسرت موسیقی به خصوص در مناطقی که تجمع بیشتر بوده فعلا لغو شده تا آرامش دوباره برقرار شود ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان با اعلام اینکه سینماهای استان اصفهان، طی روزهای گذشته از آسیب ها در امان بوده اند، از لغو تمام کنسرت ها تا اطلاع ثانوی خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
برخی از سینماهای اصفهان در دو روز گذشته به دلیل تجمع اعتراضی اخیر مردم تعطیل شدند و امروز روز سومی است که سینماها در وضعیت ناپایداری قرار دارد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۹:۳۰    
در این روزها حضور فیلم های کمدی بازار سینماها را داغ کرده و فیلم هایی چون مطرب و چشم گوش بسته حسابی مخاطبان سینما را در این روزهای سرد پاییزی به جنب و جوش انداخته است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سینماهای کشور با اکران فیلم ها و پویانمایی ها، همچون بنیامین ، تورنادو و منطقه پروازممنوع رنگ و بوی خانواده محوری بر خود گرفته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۲۱:۰۶   + ۴۸ سایت دیگر  
سینماهای اصفهان همزمان با سراسر کشور به دلیل فرارسیدن سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع)، روز چهارشنبه تا ساعت 17 تعطیل هستند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۹:۳۰    
در این شب های پاییزی می توانید فیلم های متعدد سینمایی را در سالن های سینما دنبال کنید و با آن ها همراه شوید.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: به مناسبت رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و ایام شهادت امامان معصوم سینماهای کل کشور تعطیل خواهند شد. روز شنبه چهارم آبان شب رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) از ساعت 17 سینماهای سراسر کشور تعطیل خواهد شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۸    
برنامه تعطیلی سینماهای اصفهان به مناسب فرا رسیدن ایام سوگواری اربعین اعلام شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۹:۳۰    
سینماهای اصفهان در این شب ها می توانند فرصت خوبی باشند تا اوقات فراغت خود را با آن ها سپری کنید.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۲۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
سینماهای اصفهان در این شب ها با فیلم های جدید میزبان شما علاقه مندان به سینما است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۲    
در این مطلب لیستی از سینماهای اصفهان به همراه آدرس و شماره تماس آن ها ارائه می شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۰    
فصل پاییز با شب های بلند خود فرصت خوبی را در اختیار شما می گذارد که اوقات فراغت خود را در سینما سپری کنید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۲۱:۳۹    
برنامه اکران هفته نخست سینماهای اصفهان در مهرماه اعلام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اکران فیلم مردی بدون سایه در سینماهای سیتی سنتر،سپاهان ،قدس،چهارباغ و فلسطین آغازشد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۰    
چاقی فیلمی به کارگردانی و نویسندگی راما قویدل و تهیه کنندگی حمید آخوندی و علیرضا جلالی محصول سال 1393 است. این فیلم در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر بخش فیلم های اول (نگاه نو) حضور داشته است. چاقی روایتی است از یک انتخاب؛ انتخاب عشق یا وجدان ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۸:۲۰    
اکران فیلم شکستن هم زمان بیست استخوان در سینماهای اصفهان آغازشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به بهانه روز ملی سینما، بلیط سینماهای اصفهان امروز جمعه 22شهریورماه نیم بها است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۶:۵۱    
درپایان هفته سوم شهریورماه،سینماهای اصفهان با فروکش کردن تب اکران سرخپوست، قصر شیرین و متری شش ونیم،با چند فیلم متوسط ایده اصلی،نیوکاسل و قسم، گیشه نه چندان داغی را تجربه می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۸:۴۰    
سینماهای اصفهان در نیمه دوم شهریورماه فیلم متری شیش و نیم را همزمان با پخش آن در جشنواره ونیز هنوز روی پرده دارد و فیلم های مطرحی چون قصر شیرین ، قسم ، سرخپوست و شبی که ماه کامل شد نیز در سینماها اکران می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۳:۵۶    
روزهای تعطیلی سینماهای اصفهان همزمان با سراسر کشور در ماه محرم اعلام شدند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۳    
از مهر تا مایاک عنوان مستندی است که به وضعیت سینماهای اصفهان از دوره پهلوی اول تا اوایل دهه هفتاد می پردازد. به گزارش اصفهان زیبا، این فیلم که هم اکنون در مرحله تصویربرداری است، برای اکران در ابتدای سال 99 آماده می شود و ماهان منصوریان که تجربه تهیه کنندگی چهار فیلم مستند را در کارنامه دارد ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فیلم روسی نوشته و کارگردانی امیرحسین ثقفی به تازگی در سینماها اکران شده است. روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می شود. امیر آقایی، طناز طباطبایی، صابر ابر، محمود نظرعلیان، حسین مسلمی، بهمن صادق حسنی و میلاد کی مرام در این فیلم ایفای نقش می کنند.