یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۶:۱۲Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشاغل سخت»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۰۱    
براساس قانون کار جمهوری اسلامی ، بکار گماردن افراد کمتر از 15 سال در مشاغل سخت و زیان آور ممنوع است.
اعضای کمیسیون بهبود محیط کسب وکار و رفع موانع تولید اتاق تهران درسی وسومین گردهمایی خود اقدامات صورت گرفته برای اصلاح آیین نامه قانون مشاغل سخت وزیان آور را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۴    
یک شرکت رباتیک پهپادی خودران توسعه داده که با استفاده از هوش مصنوعی میوه های رسیده را تشخیص داده و آن ها را می چیند. چیدن میوه یکی از مشاغل سخت به شمار رفته و کارگران باید روزانه دقایق زیادی از ساعات کاری خود را صرف ایستادن، خم شدن یا بالا رفتن از درختان کنند ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری جزئیات مواردی که در جلسه شب گذشته با حضور وی و رئیس کانون عالی عالی بازنشستگان و هیات مدیره این نهاد با مقام های سازمان تامین اجتماعی برگزار شد را تشریح کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به دنبال اعلام تعارض در خصوص آرای صادره از سوی برخی شعب دیوان عدالت اداری مبنی بر الزام به بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور پرستاران شاغل در بیمارستان های وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی، که آراء متناقض صادر کرده بودند ...
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - شهلا عموری، رئیس اتاق اهواز در نشست کارگروه تخصصی شورای گفت وگوی استان خوزستان، با اشاره به ایرادهایی که در قانون مشاغل سخت و زیان آور وجود دارد گفت، در راستای حفظ کارگران مشمول این قانون و حل مشکلات مربوط به شرکت های تامین نیروی انسانی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- بررسی ها نشان می دهد سالانه بیش از30 هزار میلیارد ریال اعتبارات عمرانی در خوزستان به عنوان یکی از قطبهای صنعتی کشور هزینه می شود و همین امرباعث شده این استان به یکی از دولتی ترین استانهای کشور تبدیل و شرایط خاصی برای نیروی های شاغل در کارگاه های عمرانی و محیط های صنعتی ایجاد شود.
ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
تومان نیوز: عضو هیات مدیره تامین اجتماعی با اشاره به اینکه برای وضعیت متناسب سازی مشاغل سخت و زیان آور تصمیم جامعی گرفته می شود به بازنشستگان قول داد متعادل سازی حقوق آنان با بازنشستگان کشوری دنبال شود.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، ارسلان غمگین در جلسه کارگروه تخصصی شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان خوزستان با موضوع بررسی مشکلات انجمن صنفی شرکت های خدمات فنی و مهندسی، که با حضور “شهلا عموری” رئیس اتاق بازرگانی استان و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی و کارفرمایان بخش خصوصی استان برگزار شد ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
جمعه ها برنامه صبح خونه را از سیمای شبکه استانی سیستان و بلوچستان ببینید. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، صبح خونه عنوان برنامه ایست که صبح های جمعه از ساعت 9 به مدت 90 دقیقه با حضور گروه های مختلف هنرمندان، مسئولان و فعالان اجتماعی ، کار آفرینان و مشاغل سخت ... ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
آتش نشانی جزو خدمات ذاتی شهرداری ها محسوب می شود. مهم تریم مولفه برای آتش نشانان داشتن قوای جسمانی است. یک آتش نشان را در نظر بگیرید که بیش از 20 سال سابقه خدمت دارد. او باید لباس حریق بر تن و کپسول اکسیژن را حمل کند و برای نجات جان یک انسان چند طبقه را پشت سر بگذارد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
برنامه کارگر ایرانی، امروز (یکشنبه/26 بهمن) از طریق اینستاگرام پخش شد. میهمان این برنامه به پرسش هایی در مورد مشاغل سخت و زیان آور، مزد 1400، مستمری ایام بازنشستگی، ایمنی کار و مشکلات حقوقی پاسخ داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگری با اشاره به اینکه کارفرمایان و سازمان تأمین اجتماعی چوب لای چرخ کارگران در مشاغل سخت و زیان آور می گذارند گفت: گاهی کارگر بعد از 20سال کار کردن در مشاغل سخت و زیان آور در فرآیند سازمان گرفتار می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۲    
عضو هیئت رئیسه کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی خراسان رضوی از اصلاح همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی به نفع مشاغل سخت خبر می دهد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عضوهئیت مدیره کانون بازنشستگان استان گلستان می گوید: سازمان تامین اجتماعی دراصلاح احکام همسان سازی بازنشستگان سخت و زیان آور قبل از سال 1400 اقدام کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی مازندران به اعتراض 20 هزار نفر از بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران اشاره کرد گفت: استان مازندران 150 هزار بازنشسته تامین اجتماعی دارد که از این تعداد 20 هزار نفر که با قانون مشاغل سخت با 20 سال کار بازنشسته شدند که برخی نسبت به عدم در نظر گرفتن ارفاق 10 سال کارسخت در قانون ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان خبر داد که مصوبه تامین اجتماعی برای اصلاح احکام همسان سازی حقوق بازنشستگان مشاغل سخت را دریافت کردیم؛ آیا این مصوبه اعمال می شود؟
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: مصوبه هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی را برای اصلاح احکام متناسب سازی حقوق بازنشستگان مشاغل سخت و زیان آور دریافت کردیم.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حسن اسحاقی با اشاره به اینکه مسئولان محیط زیست باید پاسخگوی مطالبه اداره کل شیلات که همان توجه به رفع آلودگی رودخانه ها و دریا است باشند گفت: کارشناسان تامین اجتماعی در اقدامی عجیب، صیادی را که پیش از این در گروه مشاغل سخت وجود داشت از این گروه خارج کردند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۷:۱۸    
مدیرکل شیلات مازندران با اشاره به اینکه مسئولان محیط زیست باید پاسخگوی مطالبه اداره کل شیلات که همان توجه به رفع آلودگی رودخانه ها و دریا است باشند گفت: کارشناسان تامین اجتماعی در اقدامی عجیب، صیادی را که پیش از این در گروه مشاغل سخت وجود داشت از این گروه خارج کردند.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۳:۰۵    
امیرحسین قاضی زاده هاشمی نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی زرند با پیگیری عفت شریعتی نماینده مردم زرند و کوهبنان و با هدف بازدید از برخی معادن و بررسی مشکل ضریب سنواتی کارگران مشاغل سخت و زیان آور در هفته جاری به زرند سفر می کند.
اینتیتر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۳۶    
تاکنون از خودتان سوال کرده اید که صاحبان مشاغل سخت به نوعی زحمتکشان کم توقع چه انتظاراتی از مردم دارند؟ پیشنهاد می کنیم مطلب پیش رو را مطالعه کنید. در این گزارش به سراغ یکی از این مشاغل خواهیم رفت که فعالان آن با ابتکاری نو و سودمند سعی دارند تا باور و اعتقادات قدیمی ما درباره حرفه خودشون رو به ...
قم فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، زمانی که صحبت از معدن می شود، یاد کار کردن های سخت در محیطی بسته و زجر آور می افتیم، که اصولا فعالیت های سختی که اغلب مردم آن ها را مردانه می خوانند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان تهران، از تصمیم مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برای اعمال کلیه سوابق بیمه ای بازنشستگان مشاغل سخت و زیان آور در محاسبه مبلغ متناسب سازی خبر داد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۰۵    
سوالات مهم کارکنان نفت:معاینات طب کار باید در هر سال چند بار انجام شود و هزینه آن بر عهده کیست؟ اگر کسی از لحاظ شرایط جسمی دیگر نتواند در مشاغل سخت و زیان آور مشغول باشد تکلیف چیست؟!
اقتصاد آنلاین / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مظفری گفت: اگر کارمندان بانک خواستار سخت و زیان آور محسوب شدن شغل خود باشند، به شرطی بررسی می شود که مشمول قانون کار و بیمه تامین اجتماعی باشند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس: محمد سبزی نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان طی تذکری اطهار داشت: انقلاب ما انقلاب محرومان و مستضعفان است و تبعیض و ناعدالتی در هیچ سطحی قابل پذیرش نیست ...
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا ، بحث مشاغل سخت که به میان می آید محال است شغل پرستاری را از قلم بندازیم، آن هم سختی از جنس شب بیداری های مداوم و شیفت های کاری سخت و فشرده! ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
هیئت عمومی دیوان عدالت اداری با صدور رأی وحدت رویه مقرر کرد؛ ایام حضور در جبهه بدون نیاز به سابقه اشتغال در مشاغل سخت و زیان آور در این گونه مشاغل به عنوان سابقه خدمت محسوب شود.
علی مظفری، مدیر کل بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت و گوی زنده اینستاگرامی به سوالات مطرح شده در خصوص حقوق کارگران و مسائل مربوط به مشاغل سخت و زیان آور پاسخ می دهد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
نصف جهان: وقتی به یک بازیگر محبوب در یک فیلم یا سریال نگاه می کنید، باور کردن اینکه آن ها شغل های درجه چندم داشته اند سخت است، اما حتی موفق ترین بازیگران هم پیش از شهرت به کارهای ساده ای مشغول بوده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۶:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
افراد مشهور در سراسر جهان قبل از شهرت شغل های دیگری داشتند که گاهی تصور کردن آن ها در این مشاغل سخت است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
بنا به گفته رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگری، کارگران مشاغل سخت و زیان آور در دوران اشتغال و بازنشستگی با مشکلات فراوانی روبرو هستند که یکی از آنها مصایبی ست که در مسیر بازنشستگی پیش از موعد با آن مواجهند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن مدیران صنایع و معادن استان سمنان خواستار ایجاد دادگاهی خاص برای بخش اقتصادی استان سمنان با قضات کارآزموده شد.
اقتصاد آنلاین / افق تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
برخلاف ادعای مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی هیچکدام از معوقات و حق بیمه کارگران شرکت واحد پرداخت نشده است.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۵    
رییس کل سازمان نظام پرستاری کشور با تقدیر از خدمات معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت تاکید کرد: کادر بهداشت و درمان کشور خدمات و تلاش های صورت گرفته را هرگز فراموش نمی کنند و اعتقاد داریم، در نهایت ثمره و نتیجه این تلاش ها، برای مردم و حوزه سلامت به یادگار می ماند.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۲    
حرفه باغبانی جز مشاغل سخت محسوب می شود. اما با پیشرفت های حاصله در حوزه تولید تجهیزات باغبانی و کشاورزی ، دستگاههایی ابداع شده اند که می توانند بسیاری از این کارهای سخت و طاقت فرسا را آسان سازند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری زمینه رفع مشکل حق بیمه مشاغل سخت آتش نشانان و بهره مندی آن ها از مزایای مشاغل سخت و زیان آور را فراهم کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان قزوین از بررسی 35 عنوان شغلی در کمیته تجدیدنظر مشاغل سخت و زیان آور استان خبر داد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان قزوین گفت : از سختی کار در تاکسیرانی خبر داد، شغل رانندگان تاکسی جزو مشاغل سخت می باشد.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۸    
محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین در دیدار با جمعی از نمایندگان تاکسیران این شهرستان گفت : با توجه به سختی کار رانندگان تاکسی که به جرات می توان آن را شغلی فرسایشی نام برد متاسفانه جزو مشاغل سخت محسوب نمی شود و شاهد درآمد و دریافت تسهیلات قابل قبولی برای این قشر زحمت کش در جامعه نیستیم که امیدواریم ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
از 2 تا 3 ماه پیش گروهی از فعالان حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، از سازمان تامین اجتماعی به دیوان عدالت اداری شکایت کردند و خواهان حذف محاسبه مبلغ متناسب سازی بر اساس فرمول 4 سی ام شده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
برخی بازنشستگان مشاغل سخت و زیان آور تامین اجتماعی، از ابهام در واریز مبلغ متناسب سازی دی ماه خبر می دهند.
کارشناس سازمان تأمین اجتماعی درباره بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور گفت: اگر افراد 20سال سابقه متوالی و 25سال سابقه متناوب پرداخت حق بیمه داشته باشند، حقوق بازنشستگی به آن ها پرداخت می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۴    
جلسه کمیته تجدیدنظر مشاغل سخت و زیان با حضور سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
عکسی از آگهی عجیب در روزنامه در شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخد، آگهی ای که باعث تعجب وتاسف است!
ربیع   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از کارگر آنلاین | بر اساس رأی هیئت عمومی دیوان عدالت اداری، برای جمع بین حکم تبصره 3 ماده واحده قانون نحوه بازنشستگی جانبازان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و معلولین عادی و شاغلین مشاغل سخت و زیان آور و تبصره 1 ماده 103 قانون مدیریت خدمات کشوری ...
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۶:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس در یک گزارش علاوه بر بررسی و تحلیل فرصت ها و تهدیدهای کرونا برای کسب وکارهای ایرانی، سه ریسک مهم در سطح بین المللی، سطح ملی و سطح صنعت و کسب وکار را شناسایی کرده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۳۱    
نصف جهان: ذبیح الله حسن زاده متخصص ارتوپدی درباره دیسک گردن گفت: درد گردن یکی از مشکلات اساسی است که تمام افراد حداقل یک بار در طول عمر خود به این معضل دچار شده و آن را تجربه می کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از صدور 705 گواهینامه صلاحیت ایمنی در راستای اجرای تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاری وبررسی 10 هزار فرم درخواست مشاغل سخت و زیان آور در کمیته های استانی خبر داد.