چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۲:۵۷Oct 2020 21

جدیدترین‌های «مشاغل سخت»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رییس هیئت مدیره کانون انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی کشور با اشاره به اینکه اجرای قوانین مربوط به مشاغل سخت و زیان آور به شکل ناقصی در حال اجرا است، گفت: این شرایط باعث شده تا بخش خصوصی متحمل خسارت و هزینه های زیادی گردد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۵    
قرار است حقوق پرستاران تامین اجتماعی افزایش پیدا کند و مشابه حقوق دریافتی پرستاران وزارت بهداشت شود. به گزارش کاماپرس،خواسته بیشتر پرستاران در چند سال گذشته افزایش حقوق و البته پرداخت به موقع حقوق و کارانه است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۲    
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا وسیما؛ شیما قاسمی دختر جوانی است که علاقه به کارهای سخت او را به سمت تعمیر لوازم خانگی برد. وی فارغ التحصیل رشته مهندسی برق الکترونیک است که با وجود فعالیت پدر در این حوزه،ترجیح داد سالها در ساختمان آلمینیوم به فراگیری کارهای فنی بپردازد ...
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
براساس طرح پژوهشی انجام شده توسط موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی، اجرای قوانین مربوط به مشاغل سخت و زیان آور تا سال 98، حدود 18 هزار میلیارد تومان برای این سازمان هزینه داشته است ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۹    
با وجود سختی های شغل کار بر روی یک دکل حفاری این شغل همچنان در ردیف مشاغل سخت قرار نگرفته است.
برنامه تلویزیونی شکلات تلخ به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی این هفته (سه شنبه 29 مهرماه) ساعت 13:30 برای بررسی، واکاوی و به تصویر کشیدن مخاطرات فعالیت های طاقت فرسا و سخت برای کودکان مثل: کوره پزخانه، بازار و مراکز فروش روی آنتن می رود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: 391 درخواست تجدیدنظر مشاغل سخت و زیان آور به کمیته مربوط در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ارسال شده بود که از این تعداد 186 فقره، مورد تایید قرار گرفت.
زیمد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۲    
زمانی که صحبت از کار کردن در دوران بازنشستگی می شود، مشاغل سخت و طاقت فرسا در رده آخر برای انتخاب قرار می گیرند و بیشتر افراد به دنبال انتخاب شغل هایی آسان با درآمدی مناسب هستند ...
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شاکرمی، معاون وزیر کار با بیان اینکه رسانه ها مدیران را ملزم به پاسخگویی کنند گفت: قوانین مرتبط با مشاغل سخت و زیان آور برای خبرنگاران پیگیری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مشکلات تنفسی و فشارهای روحی و روانی، صدمه دیدن جسم و ایست قلبی و بسیاری از موارد دیگر از پیامدهای مشاغل سخت و زیان آور است که باعث ایجاد دشواری ها و پیچیدگی هایی برای فعالین در این عرصه شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: تقاضای بازنشستگی پیش از موعد مشاغل سخت و زیان آور 573 نفر در 2349 عنوان شغلی طی 6 ماهه اول سال 99 تایید و به تامین اجتماعی ارجاع داده شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اصلاح و محدودسازی موارد مشاغل سخت و زیان آور در شکل فعلی، مسلما با نظر مساعد بازنشستگان و نمایندگان آنها همراه نیست؛ نگرانی کسانی که در مشاغل سخت و زیان آور مشغول به کار هستند یا قبلا کار کرده اند، آن است که در شرایط نامناسب اقتصادی و معیشتی فعلی و در شرایط گسترش کرونا ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در دیداری که هفته گذشته مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاونانش با روسای تشکل های صنفی بازنشستگی سراسر کشور داشتند، تکلیف دو اتفاق مهم روشن شد؛ یکی سرنوشت صدور احکام بازنشستگی جدید و دیگری درخواستی که بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‫آور برای بازبینی متناسب سازی داشتند. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس آمار منتشر شده از سوی مدیریت آمار و اطلاعات و محاسبات سازمان تأمین اجتماعی، در سال گذشته حدود 49 درصد بازنشستگی ها، بر اساس شمول قوانین مشاغل سخت و زیان آور بوده است ...
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم ، اردیبهشت سال جاری هم گمانه زنی هایی درباره پرخطرترین مشاغل در معرض ابتلای کرونا مطرح شد و از کادر درمانی بیمارستان ها، کارمندان بانک، رانندگان تاکسی و کارکنان مترو به عنوان افراد در معرض خطر بالای ابتلا نام برده شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۸    
بجنورد- ایرنا- معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت: نیمه نخست امسال، 377 تقاضا شامل 640 عنوان شغل در کمیته های بدوی و تجدید نظر استان، سخت و زیان آور تشخیص داده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۰۰   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تأمین اجتماعی، از رفع مشکل متناسب سازی حقوق بازنشستگان در مشاغل سخت خبر داد و گفت: مبلغ متناسب سازی بر روی حقوق پایه بازنشستگان محاسبه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله شاهچراغی گفت: شغل متصدیان توزیع شرکت ملی پست در چارچوب مشاغل سخت و زیان آور قرار گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اکثریت مواقع بازیگری به عنوان یکی از مشاغل سخت جهان محسوب می شود، شاید از دور برای بسیاری اینکه بازیگری کاری سخت باشد، قابل لمس نباشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اکثریت مواقع بازیگری به عنوان یکی از مشاغل سخت جهان محسوب می شود، شاید از دور برای بسیاری اینکه بازیگری کار سخت باشد، قابل لمس نباشد
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی های صیادی ایران بیان کرد: تعداد زیادی از جامعه صیادی کشور مشمول معافیت سازمان تامین اجتماعی نمی شوند و از آنجایی که این قشر توانایی پرداخت تمامی حق بیمه را به تنهایی ندارند بسیاری از صیادان کشور فاقد بیمه هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
علیرضا احمدی گفت: برای رفع تبعیض درخصوص حقوق بازنشستگی آتش نشانان شهرداری تهران طرح اصلاح قانون بازنشستگی شاغلین مشاغل سخت و زیان آور مصوب سال 1367 در دستور کار سی و ششمین اجلاس شورای عالی استانها قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی گروه دامپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه دامپزشکان نقش مهمی در تامین و تضمین سلامت غذایی بشر دارند، گفت: حرفه دامپزشکی یکی از مشاغل سخت به حساب می آید، زیرا تعامل با حیوانات مخاطراتی از نظر وارد شدن آسیب های فیزیکی و انتقال بیماری های مشترک در پی دارد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بر لزوم انجام اصلاحات در قوانین و رویه های اجرایی این سازمان اشاره کرد و گفت: مقررات مربوط به بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور نیازمند تجدیدنظر است ...
زیمد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۱۱    
برای داشتن درآمد در دوره بازنشستگی به چه مشاغلی فکر می کنید؟ برای داشتن درآمد بیشتر نیاز نیست که به مشاغل سخت بپردازید. فقط کافی است کمی هوشمندانه تر به شغل دوران بازنشستگی فکر کنید تا بتوانید بهترین مورد را انتخاب کنید. در ادامه شغل چاپ سیلک را برای دوران بازنشستگی توضیح می دهیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه مقررات مربوط به بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور به تجدید نظر نیاز دارد، گفت: بخشی از مشاغل سخت زیان آور درست و بر حق و بخشی نادرست و ناحق است که باید نسبت به اصلاح مقررات این حوزه در اسرع وقت اقدام شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۴    
نهم بهمن 1397 برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی به نام اصلاحات پارامتریک قانون تأمین اجتماعی را در مجلس اعلام وصول کردند که در صورت تصویب آن، حداقل سابقه بیمه برای بازنشستگی از 20 به 25 سال افزایش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۳    
شهرکرد- ایرنا- آتش نشانی به عنوان یکی از مشاغل سخت و زیان آور است که فعالان این شغل پر خطر و استرس زا، با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم می کنند تا ناجی جان یک افراد و جلوگیری از خسارت به اموال عمومی و فردی باشند.
یزدی نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان یزد از دامپزشکی به عنوان یکی از مشاغل سخت و زیان آور یاد کرد و گفت: دامپزشکان در معرض 800 بیماری مشترک انسان و دام هستند که برخی از آنها از کرونا خطرناک تر است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به صعوبت کار در پزشکی قانونی و فرسایش روانی کار در این مجموعه گفت: پزشکی قانونی از مصادیق مشاغل سخت است و نوع کار در این سازمان علاوه بر برخورد با مراجعین متالم و آسیب دیده به گونه ای است که فرسایش روانی همکاران به ویژه شاغلین در صف و بخش های فنی را به همراه ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج از موافقت شورای عالی حفاظت کار با کلیات الحاق گروه های شغلی کارکنان آرامستان های کشور که مباشرتا با اموات در ارتباط اند به مشاغل سخت و زیان آور گروه ب خبرداد .
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۳    
آشتاب، از تأیید درخواست بیمه بیکاری 656 کارگر مشاغل سخت و زیان آور خبر داد و گفت: در نیمه نخست سال درخواست این افراد تأیید شده است.
وارک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: درخواست بازنشستگی 613 نفر که در مشاغل سخت و زیان آور فعالیت داشته اند، تأیید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۳۰    
شمس گفت: در شورای عالی حفاظت فنی، با سخت و زیان آور بودن برخی از مشاغل آرامستان ها موافقت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۱:۴۹   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تائید اظهارات دو روز قبل معاون وزیر کشور، از موافقت شورای عالی حفاظت فنی با سخت و زیان آور شدن بخشی از مشاغل آرامستان ها خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور، از موافقت شورای عالی حفاظت فنی با کلیات الحاق گروه های شغلی کارکنان آرامستان های کشور که مباشرتا با اموات در ارتباطند به مشاغل سخت و زیان آور گروه "ب" خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان فردوس ها شهرداری مشهد از همراهی معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور در پیگیری مصوبه سخت و زیان آوری مشاغل آرامستان ها خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون شوراهای اسلامی کار خراسان رضوی از قرارگرفتن 7 گروه شغلی کارکنان آرامستان های کشور جزو مشاغل سخت و زیان آور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدوی دامغانی از موافقت شورای عالی حفاظت فنی با کلیات الحاق گروه های شغلی کارکنان آرامستان های کشور به مشاغل سخت و زیان آور گروه " ب " خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ نماینده آتش نشانان گفت: با وجودی که طبق ماده 6 قانون تامین اجتماعی شغل آتش نشان ها مشمول مشاغل سخت و زیان آور می شود مزایای آن به آتش نشان های اصفهان تعلق نگرفته است و درخواست ما آن است که این مزایا به ما تعلق گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو شورای عالی حفاظت و فنی وزارت کار گفت: مشاغل آرامستان ها در رده مشاغل سخت قرار گرفتند.
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
روز 7 مهرماه در تقویم کشور برای تقدیر از رشادت های آتش نشانان به عنوان روز ملی آتش نشانی و ایمنی نامگذاری شده است. آتش نشانان در محیط های پر مخاطره آمیز و از جمله انفجار ها و حریق های گسترده به امدادرسانی و عملیات می پردازند و آتش نشانی جزء یکی از مشاغل سخت به شمار می آید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۵۹    
عضو شورای شهر بندرعباس گفت:حرفه آتش نشانی از مشاغل سخت و پر استرسی است و ثانیه ها و لحظات در آن حکم دوباره زندگی و یا تبدیل به مرگ را دارند و اقداماتی که بتوانند سرعت عمل و دقت را در این عرصه ارتقا دهند، اقدامی مطلوب و شایسته تقدیر است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری اعلام کرد: روند همسان سازی حقوق مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی که مورد اعتراض بازنشستگان مشاغل سخت و زیان آور واقع شده،بازنگری می شود و فرآیند بازنگری در این مسیر به پایان نرسیده است و همچنان ادامه دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ظلم به مشاغل سخت و زیان آور با تیغ همسان سازی ، مهم ترین تیتر خبری امروز پنج شنبه (سوم مهرماه) روزنامه خراسان شمالی است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۷    
میرتاج الدینی، عضو فراکسیون کارگری مجلس تاکید کرد: در بیمه مشاغل سخت و زیان آور نباید میان افراد شرکتی، پیمانکار یا کارگر تفاوت قائل شویم.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
همانطور که بازیگری یکی از مشاغل سخت دنیا شناخته می شود، دستمزد آنها نیز به مراتب از بسیار از شغل ها بیشتر است، در این ویدئو به صورت گرافیکی به درآمد بازیگران معروف جهان از سال 2010 الی 2020 پرداخته ایم.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری، گفت: مصوبه دولت در زمینه واگذاری 32 هزار میلیارد تومان سهام شرکت های دولتی به سازمان تامین اجتماعی در قالب رد دیون با ایراد مجلس مواجه شده است.