دوشنبه ۰۳ آذرساعت ۲۲:۴۷Nov 2020 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هشتگرد»

روزنامه جوان آنلاین   ۳۶ دقیقه پیش    
معاون برنامه ریزی وتوسعه سرمایه گذاری آبفای البرز گفت : با مبادله تفاهم نامه ای بین شرکت عمران شهرجدید هشتگرد وشرکت آبفای البرز 51 میلیارد تومان دربخش زیرساختهای آب وفاضلاب مسکن مهر این شهر هزینه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استانها- امام جمعه شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه مسجد بهترین محل برای کار فرهنگی است،گفت:ساخت مسجد در شهر جدید هشتگرد با جدیت پیگیری شود.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
حق لطفی با اشاره به بهره برداری و ساخت 10 مسجد در شهر جدید هشتگرد با همت شرکت عمران شهرجدید هشتگرد گفت: رشد سرانه ابنیه های مذهبی اولویت برنامه های شرکت عمران در شهر جدید هشتگرد است.
یکی از موضوعاتی که در شهرجدید هشتگرد لازم است بیشتر مورد توجه قرار گیرد، مبحث موضوعات فرهنگی است که اگردر این برهه زمانی به آن توجه ویژه نشود و برنامه ریزی صورت نگیرد در آینده نچندان دور با مشکل مواجه خواهیم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیا اصرار دولت برای افتتاح پروژه مترو هشتگرد در حالی که هنوز به صورت کامل تکمیل نشده بود و برای تکمیل سیگنالینگ خود نیاز به 400 میلیارد تومان دیگر داشت نتیجه مطلوبی برای مردم در پی داشت که جاده طالقان هشتگردرا هم به همین سرنوشت مبتلا شود؟
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۹    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد گفت: با گسترش عدالت و مبارزه با فساد می توان دانشجوی امروز را بیش از پیش به میدان تاثیرگزاری بر فرآیند تحول و تمدن سازی نوین اسلامی رهنمون ساخت.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، سردار عباسعلی محمدیان گفت : گزارشی هایی مبنی بر تولید ماسک غیر بهداشتی در یک کارگاه غیر مجاز در شهر هشتگرد شهرستان ساوجبلاغ، پلیس را بر آن داشت تا موضوع را به صورت ویژه بررسی کند. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۵۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: بازار مسکن در شهرهای اطراف تهران در وضعیت رکود قرار گرفته و نرخ ها در شهرهای پردیس، هشتگرد و پاکدشت بین 5 تا 15 درصد کاهش یافته است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس،گفت: پروژه تقاطع غیر هم سطح راه آهن هشتگرد حداکثر 4 ماه آینده به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: 8 کلینیک دیابت در حوزه دانشگاه علوم پزشکی البرز در شهرهای کرج، هشتگرد و نظرآباد در حال ارائه خدمات درمانی دیابت با تعرفه دولتی به بیماران هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۴    
صفحه نخست روزنامه های چهارشنبه 28 آبان به بهره برداری راه هشتگرد به طالقان تا دی ماه سال جاری و آغاز محدودیت تردد میان جاده ای در مراکز استان ها از 10 صبح امروز اختصاص یافت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۰۱    
در این بسته خبری از تدوین بسته های سرمایه گذاری زودبازده در بجنورد تا احداث بیمارستانی در هشتگرد توسط مدیریت شهری و تکمیل و بهره برداری از پروژه اصلاح هندسی مدیریت-باهنر قزوین را بخوانید.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۵    
کودکان و نوجوانان هشتگرد استان البرز در ایام هفته ی کتاب و کتاب خوانی از طریق ویژه برنامه ی کانون و کتاب با شاهنامه و فعالیت های فرهنگی، هنری کانون آشنا می شوند.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، شهبازی در بازدید از روند تکمیل پروژه راه هشتگرد-طالقان که روز سه شنبه صورت گرفت، افزود: خدا را شاکرم که با برنامه ریزی های صورت گرفته طی یک سال اخیر روند تکمیل راه حیاتی و مهم هشتگرد-طالقان با سرعت دنبال شد. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۱    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد گفت: در حال حاضر 600 عنوان کتاب در کتابخانه واحد به صورت لوح فشرده موجود است و در کنار آن سعی شده که دانشجویان با نرم افزارها و کتابخانه های دیجیتالی و همچنین نحوه کارکرد آنها و بانک مقالات علمی آشنا شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۰    
نایب رئیس شرکت عمران شهر جدید هشتگرد، گفت: مسکن مهر از جمله پروژه هایی است که شرکت عمران شهرجدید هشتگرد اجرای زیرساخت های آن را بخشی از اولویت خود قرار داد و در تلاش است تا آن را تا پایان سال به اتمام برساند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۰    
داستان مسکن مهر و بی مهری های که طی سال های گذشته به آن شده است هر روز و هر شب در محافل و مناسک مختلفی بررسی و مورد بحث قرار می گیرد، در این شماره مسکن مهر شهر جدید هشتگرد نقل مجلس ما خواهد بود و بررسی این پروژه خواهیم پرداخت. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۱    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد گفت: مهم ترین دغدغه بسیج دانشجویی فعالیت های جهادی و محرومیت زدایی در مناطق محروم و روستاهای کم برخوردار است تا از این طریق گرهی از مشکلات این مناطق را برطرف سازد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۴۵    
مدیر مدرسه علمیه فاطمه معصومه سلام الله علیها هشتگرد گفت: رکن اساسی توسعه علمی، دانایی است که با استفاده از کتب مکتوب به دست می آید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز پس از شیوع بیماری کرونا در کشور و اجرای فاصله گذاری اجتماعی، اکثر فعالیت های فرهنگی و هنری به تعطیلی کشیده شدند و فعالان این عرصه، از صحنه هنر دور ماندند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه تامین زمین، آماده سازی و ساخت حدود 1306 واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن ، بین شرکت عمران شهر جدید هشتگرد و بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی به امضا رسید.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر به استان البرز ازپروژه های راهداری در دست اجرا در آزاد راه تهران –کرج –قزوین وروند ساخت راه طالقان به هشتگرد بازدید و با رانندگان بخش حمل و نقل عمومی دیدار کرد ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۸    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد گفت: در موضوعات عمومی تحولات سیاسی در آمریکا و تاثیرات جهانی آن یکی از موضوعات کرسی های آینده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
آخرین آمار مبتلایان کووید-19 / 5 ماه تلاش برای اجرای نقشه یک قتل/ اسیدپاشی مرگبار به پدر/ جاساز 29 کیلو هروئین در هایما لو رفت/ درخواست مرد نابینا برای قصاص میوه فروش دوره گرد/ جاعل اسناد و مدارک پایتخت به دام افتادند/ موبایل قاپ بازار مبل یافت آباد دستگیر شد ...
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، فرماندار شهرستان نظرآباد گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در اتوبان قزوین - کرج 20 نفر مصدوم شدند و یک نفر جان باخت. به نوشته مهر ابوالفضل ارمندپور اظهار کرد: بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در اتوبان قزوین - کرج 20 نفر مصدوم و یک نفر جان باخت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محدوده هشتگرد کرج خبر داد که براساس آخرین گزارش این حادثه 14 مصدوم و یک فوتی داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۱۰   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محدوده هشتگرد خبر داد و گفت: این حادثه تا الان 14 نفر مصدوم داشته و متاسفانه یک هموطن نیز جان خود را از دست داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۰۵    
سخنگوی اورژانس از واژگونی اتوبوس در محدوده هشتگرد در 7:11 صبح امروز خبر داد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، رافع ناصری فر روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از مجموع واحدهای احداثی مسکن مهر شهر جدید هشتگرد، حدود پنج هزار واحد آنها یعنی کمتر از 10 درصد فاقد یکی از امکانات زیر ساختی مانند آب، برق و گاز هستند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۷:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس کشور از واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در محور هشتگرد در استان البرز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۴    
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با اشاره به اینکه عدم پرداخت آورده از سوی متقاضیان گفت: این متقاضیان بیش از 300 میلیارد تومان به پیمانکاران بدهکار هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۸:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سربازان گمنام امام زمان (عج) سپاه امام حسن مجتبی (ع ) یک انبار دپوی لوازم خانگی در حاشیه شهر هشتگرد کشف کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها- با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در ناحیه مقاومت شهرستان ساوجبلاغ سه سوله لوازم خانگی به ارزش 50 میلیارد تومان در این شهرستان کشف شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور معاون وزیر و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور و مدیران عامل دیگر شهرهای جدید کشور، آخرین وضعیت اقدامات انجام شده طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید هشتگرد و سایر شهرهای جدید کشور بررسی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ترافیک در مسیر رفت و برگشت از هشتگرد تا آبیک نیمه سنگین است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۸:۳۵    
حوزه/ طلاب جهادی مدرسه علمیه امام جعفر صادق(ع) شهر هشتگرد مجاهدانه در میدان مقابله با بیماری کرونا و اجرای رزمایش کمک مومنانه حضور یافتند و به یاری مردم و کادر درمان شتافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۵:۳۲    
ترافیک از کرج تا هشتگرد در آزادراه کرج-قزوین نیمه سنگین است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۰۱    
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: از مجموع واحدهای احداثی مسکن مهر شهر جدید هشتگرد، تنها حدود 5 هزار واحد یعنی کمتر از 10 درصد یکی از خدمات مثل آب و برق را ندارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۳    
101 میلیارد تومان به زیرساخت های خدماتی و عمرانی شهرجدید هشتگرد اختصاص یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ ،نظرآباد وطالقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختیارات اندک ادارات و دستگاه های اجرایی طالقان گفت:موانع تکمیل جاده هشتگرد به طالقان باید مرتفع شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۸:۰۳    
فرماندار ساوجبلاغ با بیان اینکه این شهرستان بیش از 1200 واحد صنعتی دارد که 500 واحد آن از معتبرترین برندهای کشوری هستند خواستار ارائه محصولات این صنایع بصورت مستقیم و بدون واسطه به مردم شد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سرپرست فرمانداری ساوجبلاغ اعلام کرد که به منظور تامین نیازهای مردم و رونق اقتصادی منطقه ، بازار عرضه مستقیم کالا با همکاری تولیدکنندگان این شهرستان در شهرجدید هشتگرد راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۲۳    
ایسنا/البرز شهر جدید هشتگرد که حدود سه دهه از عمر آن می گذرد، طی سال های اخیر که قیمت مسکن در پایتخت و مرکز البرز سربه فلک کشیده به کعبه آمال مهاجرانی تبدیل شده که با اندوخته کم و بیشی که حاصل چندین سال پس انداز و دریافت وام است، به دنبال خانه دار شدن هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۲۴    
کرج- محور مواصلاتی طالقان_هشتگرد که بیش از دو دهه پیش به عنوان راه فرعی مطرح بود، در سال 86 به عنوان راه اصلی برای تردد از این شهرستان در نظر گرفته شد تا مسیر تردد از این شهرستان به کرج و تهران را حدودا 40 کیلومتر کوتاه تر کند.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
حجت بهاری فر مدیرعامل بیمه “ما” از اهدای ماسک و مواد ضدعفونی کننده به موسسه درمان و توانبخشی ماژین مهر هشتگرد خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۱:۰۰    
محمد اسلامی گفت: پروژه متروی هشتگرد به قزوین، تا محل هشتگرد انجام شده و اگر بخواهیم این پروژه را ادامه دهیم از لحاظ سیستم مدیریتی به مشکل می خوریم زیرا متروی هشتگرد، ویژه شهر تهران است و به صورت خدمات اضافی از آنها سرویس می گیرد، لذا اجرای پروژه قابل ادامه نیست.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا؛ علیرضا شاهرضایی مدیر امور بهره برداری توزیع برق شهرستان ساوجبلاغ با بیان این خبر افزود: بمنظور تامین برق مطمئن و پایدار، انجام شاخه زنی ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۲:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، حبیب الله طاهرخانی روز چهارشنبه در نشست بررسی طرح اقدام ملی مسکن که به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور اعضای مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد استان البرز برگزار شد، اظهار داشت: متقاضیانی که به رغم دریافت مکرر پیامک اخطار ...