شنبه ۱۵ آذرساعت ۲۱:۴۸Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کیاشهر»

دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۳:۰۸    
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی و همچنین نماینده معین آستانه اشرفیه در حاشیه سفر محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به استان گیلان برای تعدادی از پروژه های حوزه انتخابیه خود دستوراتی اخذ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۴۵    
800 مترمربع از زمین های منابع طبیعی در یکی از روستاهای کیاشهر از متصرفان پس گرفته شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
احداث خانه کشتی به مساحت هشتصد متر مربع در بندرانزلی و همچنین توافق برای احداث خانه کشتی رشت و کیاشهر و تجهیز کامل سالن شهید رجایی و تبدیل آن به یک پایگاه قهرمانی از مهمترین موارد مطرح شده بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۸:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نخستین گروه غازهای خاکستری مهاجر برای زمستان گذرانی در پارک ملی خشکی - دریایی بوجاق کیاشهر فرود آمدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۳۲    
2 سایت جدید پروش ماهی در قفس در کیاشهر و کاسپین بندرانزلی راه اندازی شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یونس فاتح پور با ابلاغ حکمی از سوی رئیس قوه قضائیه به عنوان رئیس جدید حوزه قضایی بخش کیاشهر معرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رشت-ایرنا- فرماندهی نیروی انتظامی آستانه اشرفیه گفت: بر اثر برخورد شدید یک دستگاه خودروی پراید با یک دستگاه خودروی پیکان در مسیر جاده آستانه اشرفیه به بندر کیاشهر ( منطقه پرکاپشت یاورزاده ) این شهرستان دو نفر کشته شدند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تصادف شدید ظهر روز گذشته در محور آستانه اشرفیه به کیاشهر که خوشبختانه به طور معجزه آسایی تلفات جانی نداشت را ببینید.منبع: آخرین خبر گیلان
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ساسان اکبری پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا هشدار داد: هرگونه برداشت از اراضی ملی و ساحلی بدون اخذ مجوزهای قانونی تخلف محسوب شده و با پیمانکاران و افراد متخلف برخورد می شود. ...
لحظه آخر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معرفی پارک ملی بوجاق موقعیت مکانی پارک ملی بوجاق بهترین زمان بازدید از پارک ملی بوجاق زمان مطالعه : 3 دقیقه پارک ملی بوجاق یکی از پارک های ملی ایران است که در فاصله کوتاهی از پارک ملی کیاشهر در شهرستان آستانه اشرفیه قرار دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۰    
برداشت کننده های غیرمجاز شن و ماسه از پارک ملی بوجاق کیاشهر دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
عاملان برداشت های غیرمجاز شن و ماسه در پارک ملی بوجاق کیاشهر دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نخستین پنل خورشیدی فوق مدرن حفاظتی گیلان در بوجاق کیاشهر نصب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی کمتر از 20سال گیلان، گرامیداشت شهدای سلامت و انتخابی قهرمانی کشور با معرفی تیم های برتر در کیاشهر پایان یافت.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مرحله اول لیگ دوچرخه سواری کوهستان استان گیلان در سال99به میزبانی هیات دوچرخه سواری آستانه اشرفیه،بندر کیاشهر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات والیبال ساحلی زیر 16سال گیلان با معرفی تیم های برتر در کیاشهر پایان یافت.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۸:۰۶    
پارک ملی بوجاق در استان گیلان طبیعتی زیبا ولی محصور بین ویلاها به گزارش گلونی به طرف کیاشهر و منطقه حفاظت شده بوجاق می رویم. مسیری زیبا با درختانی سرسبز. چیزی به مقصد نمانده که منظره ویلاهای شیک و منظم حسابی توی ذوق می زند. چند قدمی پارک ملی بوجاق هستیم و ویلاها قرار نیست تمام شوند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۲۵    
روستای صفرا بسته دارای جاده ای جنگلی و آسفالت به طول دو کیلومتر است که انتهای آن، به سواحل زیبای بندر کیاشهر منتهی می شود.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
کاشف اسرار-استاندار گیلان : تاکید کرد:همان گونه که شخصا آخرین وضعیت پیشرفت پروژه ها را رصد می کنم،انتظار دارم فرمانداران هم طرح های نیمه تمام شهرستان ها را پایش کرده و نهایت جدیت برای شتاب در تکمیل آنها را داشته باشند تا در موعد مقرر به بهره برداری برسد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۸    
آستانه اشرفیه- استاندار گیلان با بیان اینکه بندر کیاشهر در زمینه گردشگری جایگاه ممتازی دارد، گفت: اجرای طرح جامع گردشگری بندر در توسعه منطقه موثر خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: پس از بحث و بررسی نهایتاً شرایط احراز رجال مذهبی و سیاسی در طرح اصلاح انتخابات ریاست جمهوری تعیین شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
دیدار دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی با خانواده مرحوم محمدعلی رمضانی، منتخب فقید مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر از زاویه دوربین خبرگزاری خانه ملت.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۲    
وزارت جهاد کشاورزی با توجه به نیاز سازمان شیلات ایران به اسکله بندر صیادی کیاشهر، درخواست تغییر کاربری اسکله مذکور از "مسافر" به "صیادی" را به کمیسیون لوایح هیئت دولت ارائه نموده است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده معین آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر با ارسال نامه ای خطاب به رئیس جمهور خواستار تحویل بندرکیاشهر به سازمان بنادر و دریانوردی و تغییر کاربری آن از بندر صیادی به بندر مسافری و گردشگری شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۷:۰۶    
یوسف زاده گفت:72 بسته کمک معیشتی و ملزومات بهداشتی از سوی مرکز افق آستان سید ابوجعفر و هیئت روضه العباس بندرکیاشهر بین نیازمندان این شهر توزیع شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رسول فرخی میکال در تشریح سئوال خود از وزیر آموزش و پروش، عنوان کرد: این سئوال که توسط هیأت رئیسه مجلس اعلام وصول شد، در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفته است. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
از 2500 هکتار ارازی زیر کشت بادام زمینی در استان گیلان وجود دارد که حدود 2000 هکتار در محدوده کیاشهر قرار گرفته و در چند سال اخیر استقبال بیشتری برای کشت این محصول صورت گرفته است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رشت - شهردار بندرکیاشهر گفت: ساحل خزر در منطقه پل چوبی تا پیست موتور سواری بندرکیاشهر ، توسط دوستداران طبیعت و علاقه مندان به محیط زیست از زباله پاکسازی شد.
با مردم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر بندر کیاشهر اظهار داشت: علیرغم اینکه امروز افتخار نمایندگی مردم شهرم را دارم اما به واسطه 13 سال سابقه خبرنگاری، هنوز هم خود را یک خبرنگار می دانم و دلم برای بوی روزنامه تنگ شده است.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
گیل خبر/ وز گذشته در نشست شهردار و اعضای شورای شهر کیاشهر با اصحاب رسانه مهم ترین اقدامات ، طرح ها و پروژه هایی که توسط شهرداری بندر کیاشهر در 40 روز گذشته بعد از حضور دکتر عبدالرضا سلیمانی در راس این شهرداری صورت گرفته است معرفی شد که در ادامه مشاهده می کنید: ...
با مردم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار بندر کیاشهر از افتتاح و بهره برداری از 21 پروژه با اعتبار 15 میلیارد و 207 میلیون ریال در بخش کیاشهر در هفته دولت خبرداد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۸:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا: فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه از انهدام باند خانوادگی توزیع موادمخدر و کشف 13 کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد. سرهنگ حمید محمدی نسب در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار بندرکیاشهر باتاکید بر ضرورت لایروبی اسکله این شهر خواستار همکاری و مساعدت متولیان امر شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
آستانه اشرفیه- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان گفت: اجرای طرح جامعه گردشگری در بندر کیاشهر می تواند در توسعه منطقه موثر باشد.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۹    
معاون میراث فرهنگی گیلان از فراخوان واگذاری مجموعه هشت هکتاری بندر کیاشهر با 12 بنای ثبت ملی شده آن به منظور بهره برداری به عنوان شهر موزه خاویار، اقامتگاه بوم گردی، مرکز تجاری ملی و بین المللی و بورس خاویار، مرکز فرهنگی تفریحی، رستوران و آداب پذیرایی خاویار خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی گیلان از فراخوان واگذاری مجموعه هشت هکتاری بندر کیاشهر با 12 بنای ثبت ملی شده آن به منظور بهره برداری به عنوان شهر موزه خاویار، اقامتگاه بوم گردی، مرکز تجاری ملی و بین المللی و بورس خاویار، مرکز فرهنگی تفریحی، رستوران و آداب پذیرایی خاویار به بخش خصوصی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۷    
بیش از 2 هزار متر مربع از بستر رودخانه در بخش کیاشهر آستانه اشرفیه و منطقه دریاکنار لنگرود آزاد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حدود یک هزار متر مربع از بستر برکه طبیعی در روستای محسن آباد دستک از توابع بخش کیاشهر و همچنین 1900متر مربع بستر رودخانه شلمانرود واقع در منطقه دریاکنار از توابع شهرستان لنگرود رفع تصرف و آزادسازی شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۲۱:۱۶    
رشت- خبرنگار کیهان: فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه از غرق شدن جوانی 21 ساله در بندر کیاشهر این شهرستان خبر داد. سرهنگ حمید محمدی نسب اظهار داشت: این جوان که برای شنا به نوار ساحلی دریا در بخش بندر کیاشهر آستانه اشرفیه رفته بود به دلیل ناآشنایی با فنون شنا غرق شد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۸    
زمانی اعلام کرد:110 بسته کمک معیشتی و ملزومات بهداشتی از سوی مرکز افق آسیان سید ابوجعفر و هیئت روضه العباس بندرکیاشهر بین نیازمندان این شهر توزیع شد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تعاونی مصرف کارکنان وزارت کشور طی فراخوانی در سال 88 متعهد شد تا زمین های 500 متری در کیاشهر گیلان در اختیار کارکنان وزارت کشور قرار دهد که بعد از گذشت 11 سال هنوز محقق نشده است. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
شهردار بندرکیاشهر گفت: انباشت غیر اصولی زباله های صنعتی و خانگی، طبیعت بکر و زیبای این منطقه را با تهدید جدی روبرو کرده است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ حمید محمدی نسب، فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه گفت: جوانی 21 ساله حین شنا در دریای خزر حوزه بندر کیاشهر این شهرستان غرق شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه ساختمان های قدیمی شیلات کیاشهر به شهر موزه تبدیل می شود.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان اهدای عضو جوان 26ساله گیلانی، به بیماران نیازمند زندگی دوباره بخشید. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، فریبا رمضان زاده جوان 26 ساله ساکن کیاشهر که به دلیل خونریزی مغزی در چهاردهم تیرماه سال جاری دچار خون ریزی مغزی شده بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۱:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
رشت- مسئول بیماری های خاص دانشگاه علوم پزشکی گیلان از اهدای اعضای بدن دحتر 26 ساله کیاشهر به چهار بیمار خبر داد.
ندای اصفهان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بندر کیاشهر با ساحل و اسکله ی زیبایی که داره میتونه بهترین انتخاب برای خرید ویلا در شمال باشه. در ادامه بیشتر از مزیت های این شهر ویلاهاش میگیم.