چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۶:۴۲Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کیاشهر»

رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رکنا:عاطفی از ضرورت تبدیل بندر کیاشهر به مقصد گردشگری سخن گفت و عنوان کرد: شهر بندر کیاشهر از حضور گردشگران کمترین بهره را دارد و این بزرگ ترین عارضه ای است که با آن مواجهیم به همین علت مهم ترین برنامه من تبدیل بندر کیاشهر به شهر مقصد و قطب گردشگری است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۱:۵۴    
رکنا:رئیس شورای اسلامی بندر کیاشهر گفت:ما درصددیم شرایطی را ایجاد نماییم تا زمینه ورود بیشتر سرمایه گذاران در حوزه ساخت و سازهای شهری در بندر کیاشهر فراهم شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۴    
پیرخندان از برگزاری سومین دوره جشنواره برداشت محصول برنج در کانون انصار الزینب(س) روستای لب دریا بخش کیاشهر شهرستان آستانه اشرفیه خبرداد.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مرتضی عاطفی شهردار بندر کیاشهر رفع کمبودهای ورزشی را در این شهر مورد تاکید قرار داد و گفت: مدیریت شهری و شهرداری بندرکیاشهر به اندازه توان و ظرفیت خود برای ایجاد فضاهای ورزشی به خصوص زیرساخت های ویژه بانوان تلاش می کنند. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری از پارک ملی بوجاق منطقه ای حفاظت شده در بندر کیاشهر استان گیلان را ببینید.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:مرتضی عاطفی شهردار بندرکیاشهر، ایجاد شهر با نشاط را در گرو شادی و سلامت شهروندان دانست و تصریح کرد: یکی از اولویت های شهرداری کمک به ورزش همگانی است.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نخستین نشست هم اندیشی فرهنگی با حضور روحانیت معظم، هیئت امنای مساجد، شهردار و مجموعه مدیریت شهری بندر کیاشهر برگزار شد. گیلان صدر : نخستین نشست هم اندیشی فرهنگی با حضور هیئت امنای مساجد، روحانیت معظم ...
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان ضمن تقدیر از رویکرد شهردار بندر کیاشهر در حمایت از سرمایه گذاری گفت: اسکله بندر کیاشهر پتانسیل لازم را برای اجرای طرح های گردشگری دارد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:مرتضی عاطفی شهردار بندر کیاشهر تدوین بسته های سرمایه گذاری به ویژه با رویکرد گردشگری را مورد تاکید قرار داد و گفت: شهرداری بندر کیاشهر آماده جذب سرمایه گذار و اجرای طرح های اقتصادی در حوزه های مختلف است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:اختری از واگذاری پارک 18 هکتاری به شهرداری بندر کیاشهر بدون مزایده و از طریق ماده سه خبر داد.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20، شهر بندرکیاشهر یکی از شهرهای گیلان است که هرساله به خاطر جاذبه های توریستی که دارد موردتوجه گردشگران بوده است؛ مرتضی عاطفی شهردار بندرکیاشهر درباره طرح های زیرساختی برای این ناحیه گفت: بندرکیاشهر دارای پتانسیل های بی نظیری در حوزه گردشگری است. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:حاتم پورباقری رئیس شورای شهر بندر کیاشهر در نشست مشترکی که به اتفاق شهردار بندر کیاشهر، رئیس و اعضای کمیسیون ملی یونسکو در ایران برگزار شد با بیان اینکه تاکنون از ظرفیت های بندر کیاشهر به درستی استفاده نشده است اظهار داشت ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
رکنا:بازدید دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران به اتفاق هئیت همراه از شهر بندرکیاشهر ؛ تبدیل بندر کیاشهر به قطب گردشگری گیلان، حمایت از سرمایه گذاران و حذف موانع سرمایه گذاری از جمله موارد مهمی بود که در نشست مشترک مرتضی عاطفی شهردار بندر کیاشهر و دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران بر آن تاکید شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه تعیین هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آستانه اشرفیه با حضور فرماندار و نمایندگان شورای شهر آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در دفتر کار فرماندار برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با شهردار بندر کیاشهر دیدار و گفت وگو کرد و در این دیدار تاکید شد تعاملات دوجانبه بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری بندر کیاشهر تقویت شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل شیلات گیلان گفت: طرح پایلوت پرورش ماهی در قفس با ظرفیت اسمی 500 تن و با همکاری بخش خصوصی در کیاشهر اجرا می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: مرتضی عاطفی شهردار بندر کیاشهر با مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور دیدار و در راستای رفع برخی موانع و مشکلات بندر کیاشهر با وی رایزنی کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رکنا:شهردار بندر کیاشهر با دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران دیدار کرد و در گفت وگوهای دوجانبه، پتانسیل های بندر کیاشهر در بخش های گردشگری و صنعت توریسم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۶    
شهید سیدفاضل مدنی در گلزار شهدای کوی امام بندر کیاشهر و شهید محمود حسرتی معاف در گلزار معاف شهر شاندرمن در کنار سایر شهدای والامقام به خاک سپرده شدند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
پیکر شهید سید فاضل مدنی پس از تشییع و بدرقه مردم آستانه اشرفیه و کیاشهر در کوی امام بندر کیاشهر به خاک سپرده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
پیکر مطهر شهید سید فاضل مدنی از شهدای اهل بندر کیاشهر از توابع شهرستان آستانه اشرفیه پس از 39 سال از زمان شهادت، طی عملیات تفحص اخیر در منطقه(محل شهادت وی) کشف و هویت او شناسایی شد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
پیکر پاک دو شهید گیلانی تازه تفحص شده شهیدان “محمود حسرتی معاف” و “سید فاضل مدنی” در رشت تشییع و در زادگاهشان شاندرمن و کیاشهر تدفین شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۴    
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صداوسیما؛ پیکر شهید مفقودالاثر سیدفاضل مدنی و شهید محمود حسرتی، پس از 41 سال در عملیات تفحص اخیر در مناطق جنگی شناسایی شد. شهید حسرتی سال 1359 در 20 سالگی در مبارزه با گروهک های منحرف در بانه کردستان به شهادت رسید و اولین شهید شهرستان ماسال شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
صبح پنجشنبه و همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) پیکر پاک و مطهر شهیدان سید فاضل مدنی و محمود حضرتی دو شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس با حضور مسئولان ارشد استان و مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور از سپاه ناحیه مرکزی رشت تا میدان فرهنگ با رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی تشییع و برای تدفین به ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
پیکر دو شهید گیلانی تازه تفحص شده، شهیدان “سید فاضل مدنی” اهل بندر کیاشهر و “محمود حسرتی معاف” اهل شهرستان ماسال و شاندرمن روز پنجشنبه مصادف با سالروز شهادت امام رضا(ع) بعد از تشییع در رشت در زادگاهشان تشییع و تدفین می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۰:۲۰    
مراسم های استقبال و تشیبع پیکر مطهر شهید سید فاضل مدنی روز های چهارشنبه و پنج شنبه (14 و 15 مهر) در بندر کیاشهر برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۸:۲۰    
مراسم های استقبال و تشیبع پیکر مطهر شهید سید فاضل مدنی روز های چهارشنبه و پنج شنبه (14 و 15 مهر) در بندر کیاشهر برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۸    
تفاهم نامه همکاری های آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و شهرداری بندر کیاشهر منعقد شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۱    
تفاهم نامه همکاری های دوجانبه بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و شهرداری بندر کیاشهر به امضا رسید.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۷    
شهردار بندر کیاشهر در این جلسه ضمن تشکر از اعتماد شورای اسلامی شهر بندر کیاشهر عنوان کرد: افتخار این را دارم که از امروز به عنوان یکی از شهروندان این شهر خدمتگزار مردم خوب، فهیم و شریف بندر کیاشهر این گنجینه ارزشمند که گرد و غبار فراموشی به روی آن نشسته باشم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
جریان برق امروز در برخی مناطق روستایی و شهری رشت، کیاشهر آستانه اشرفیه و رودبار قطع خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۷    
عاطفی در اولین روز از خدمت خود، به دیدار خانواده شهید مهرزاد کاظمی رفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مجموعه بناهای تاریخی شیلات بندرکیاشهر با مساحت حدود 8 هکتار ، بیش از 150 سال قدمت دارد. تعداد 22 ساختمان قدیمی و تاریخی در این مجموعه دیدنی وجود دارد که تاکنون 14 ساختمان آن در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. عکاس: علیرضا رنجکش
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رضایی اجرای سریع تر پروژه کمربندی را از جمله نیازهای اساسی بندر کیاشهر اعلام کرد و گفت: از شهردار جدید بندر کیاشهر انتظار داریم احترام و تکریم مردم را در اولویت کار خود قرار دهد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نجفی از موافقت سازمان شیلات جهت واگذاری اسلکه و بندر کیاشهر به بخش خصوصی برای حوزه گردشگری خبر داد و گفت: سرمایه گذاران می توانند جهت انجام سرمایه گذاری در بندر کیاشهر ورود کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۲    
پورباقری با بیان اینکه بندرکیاشهر شایستگی تبدیل به قطب گردشگری را دارد گفت: در سال های اخیر برای احیای تالاب کیاشهر هیچ کاری انجام نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۹    
رشت - ایرنا - گیلان هفته پایانی شهریور و در آستانه ماه مهر شاهد حضور محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در دیار میرزا کوچک بود .
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
با حکم ارسلان زارع استاندار گیلان، مرتضی عاطفی رسما شهردار بندر کیاشهر شد و مراسم معارفه او روز شنبه برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
برق شهرستان های فومن، خمام، شفت، سنگر، منجیل، لاهیجان و کیاشهر فردا قطع خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از ثبت 120 اموال موزه ای شیلات کیاشهر در سامانه جام خبر داد و گفت: مجموعه هشت هکتاری شیلات بندر کیاشهر با بیش از 150 سال سابقه به مجموعه شیلات ایران تعلق داشته که در آن 24 بنا تاریخی وجود دارد که از این تعداد 14 بنا ثبت ملی شده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رشت (پانا)- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان گفت تاکنون تعداد 14 ساختمان از مجموعه بناهای تاریخی شیلات بندرکیاشهر آستانه اشرفیه در فهرست آثار ملی میراث به ثبت رسیده است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یادواره 164 شهید بندر کیاشهر پنجشنبه یکم مهر برگزار خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مردم در بندر کیاشهر با صحنه تلخ و عجیبی رو به رو شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست اداره حفاظت محیط زیست آستانه اشرفیه گفت: لاشه دو قلاده فک کاسپین توسط صیادان محلی مشاهده و به اداره محیط زیست آستانه اشرفیه گزارش شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اکبری پور گفت: بیش از یک هکتار از اراضی ملی توسط اداره پارک ملی بوجاق کیاشهر رفع تصرف شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت پارک بوجاق با اشاره به وقوع آتش سوزی در دو هکتار از زمین های پارک ملی بوچاق کیاشهر، گفت: آتش بامداد امروز مهار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
5 هکتار از نیزارها و بوته زارهای اطراف تالاب بوجاق کیاشهر در آتش سوخت .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۵    
5 هکتار از نیزارها و بوته زارهای اطراف تالاب بوجاق کیاشهر در آتش سوخت .
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گفته استاندار گیلان، خاویار تولید شده در دریای خزر یکی از مرغوب ترین خاویارها در جهان است و در این راستا موزه ملی خاویار ایران در کیاشهر تأسیس می شود. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ارسلان زارع در نخستین برنامه سفر به شهرستان آستانه اشرفیه از بخش های مختلف بندر و نیز مرکز شیلات مستقر در بخش کیاشهر بازدید کرد. وی در ادامه از روند عملیات اجرایی محور آستانه به کیاشهر نیز بازدید و بر ضرورت تسریع در اتمام این طرح تأکید کرد. نماینده عالی دولت در گیلان همچنین از پل [...]