جمعه ۲۸ خردادساعت ۱۴:۱۰Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره هنرهای تجسمی فجر»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هنرمندان و شرکت کنندگان در سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر می توانند کتاب جشنواره و گواهی شرکت خود را از دبیرخانه این رویداد دریافت کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
دانشجوی رشته گرافیک دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد به عنوان برگزیده بخش تصویرسازی در سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر معرفی شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
محمد افلاک، برگزیده بخش کارتون و کاریکاتور در سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر گفت: تحریم، گران شدن کاغذ و تیراژ پایین نشریات در کسب و کار کارتونیست ها هم تاثیر گذاشته است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خلخال در این خصوص گفت: تعداد 31 اثر با موضوعات آزاد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، نمایشگاه آثار منتخب بخش عکس سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر ازتاریخ 24 الی 26 اسفند ماه در محوطه و رواق مقبره شیخ حیدر شهرستان مشگین شهر برپاگردید . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - نمایشگاه هنرهای تجسمی خلخال با هدف نمایش آثار هنری هنرمندان هنرهای تجسمی و برگزیدگان سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر 99 کشور در مجتمع فدک خلخال واقع در خیابان 17 شهریور امروز آغاز بکار کرد.
ویلکیج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نمین از برگزاری نمایشگاه آثار برگزیده بخش عکس جشنواره هنرهای تجسمی فجر در شهرستان نمین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره هنرهای تجسمی فجر ویژه شهرستان های جنوب فارس که به میزبانی زرین دشت به صورت مجازی برگزار شده بود، برترین های خود را معرفی کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۵    
رضا نصر اصفهانی با حضور در بخش هنرهای جدید جشنواره هنرهای تجسمی فجر با اثری به عنوان چیدمان در بین منتخبین این جشنواره قرار گرفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۱۳    
در آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی فجر و با حضور دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تندیس طوبای زرین و رتبه برگزیده در بخش تصویر سازی به بانوی هنرمند یزدی خانم فرزانه نیشابوری اهدا گردید ، از این روی مجید جوادیان زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد پیام تبریکی صادر نمود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: عباس ناصری در سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر موفق شد، دیپلم افتخار بخش کارتون و کاریکاتور را از آن خود کند.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۶    
اختتامیه چهاردهمین جشنواره فیلم کوتاه رضوی اختتامیه دومین جشنواره داستان نویسی خودنویس اختتامیه سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در تالار وحدت افتتاح شعبه ایران مال کتابفروشی ثالث آیین اختتامیه نخستین کنگره ملی شعر یتیم آیین رونمایی از کتاب همت پنج، به گوشم... ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۵    
طوبای زرین بخش هنرهای جدید جشنواره هنرهای تجسمی فجر به احسان مهدوی، هنرمند مشهدی برای ویدئوی دایره سنگی رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: عباس ناصری کارتونیست استان در سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر موفق شد دیپلم افتخار بخش کارتون و کاریکاتور را از آن خود کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سیزدهمین دوره از جشنواره هنرهای تجسمی فجر که در فرهنگستان هنر برگزار شده بود، شب گذشته با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر همراه با اهدای نشان عالی هنر به نه هنرمند، رونمایی از دو کتاب بخش طوبی زرین و عیدی سازی این جشنواره و معرفی هنرمندان برگزیده برگزار شد.
برترین ها / شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: سیزدهمین دوره جشنواره تجسمی فجر، عصر دیروز (پنجشنبه هفتم اسفند)، برندگان خود در شاخه های مختلف هنری را معرفی کرد. مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، با حضور سیدعباس صالحی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی)، مجتبی حسینی (معاون هنری)، هادی مظفری (مدیرکل هنرهای تجسمی)، دبیران ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر عصر پنجشنبه 7 اسفندماه با معرفی برگزیدگان در رشته های ده گانه به کار خود پایان داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عبدالله حیدری عکاس خبرگزاری ایرنا با مجموعه عکس درخواست ازدواج برگزیده بخش عکس سیزدهمین جشنواره تجسمی فجر شد.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۲    
تهران - ایران پرس: سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر که 18 بهمن در تهران افتتاح شد و 30 بهمن به کار خود پایان داد. بازدید از نمایشگاه این جشنواره به صورت حضوری با رعایت پروتکل ها و همچنین مجازی امکان پذیر بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت ارشاد معتقد است سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر بر مدار رویکرد رشته ای توأم بامدنظر قرار دادن رویکرد بینارشته ای توسط هنرمندان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی فجر و مشخصا بخش کارگاه های این رویداد را فرصتی دانست که در اتصال هنر و اقتصاد موثر خواهد بود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از ظهر امروز در بازدید از سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با بیان اینکه هنر ایرانی را باید به استمرار و کارآفرینی برسانیم، گفت: بازدید از آثار جشنواره هنرهای تجسمی فجر فرصت مغتنمی بود و برایم لذت وجودی و روحی ایجاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای سیاست گذاری سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر می گوید: اساتید دانشگاه هایی مانند الزهرا و سوره در رشته نگارگری خیلی خوب کار می کنند اما در مقابل، دانشگاه هایی هم داریم که بسیار ضعیف پیش می روند و به این رشته آسیب می زنند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۰۳    
گروه فرهنگ و هنر – موضوع به فروش رسیدن برخی از آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر از آن دست شایعاتی است که چندین سال است کم و بیش مطرح می شود. بیشتر کسانی که چنین ادعاهایی می کنند ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر پنجشنبه 7 اسفند در تالار وحدت به کار خود پایان می دهد. به نقل از روابط عمومی سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رادیو فرهنگ تا 30 بهمن در آیتم طوبی زرین برنامه هفت اقلیم ، اخبار سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر را منعکس می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امور هنری وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت برگزاری سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر پیامی را صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز گذشته در شرایطی پیامی را خطاب به سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر صادر کرد که تنها 2 روز تا پایان این جشنواره باقی است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در رشته های سرامیک، کارتون و گرافیک با آثار متنوعی همراه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۹    
هادی مظفری با بیان اینکه جشنواره فجر به لحاظ کمیت و کیفیت رشد قابل قبولی را در دوره سیزدهم پشت سر گذاشته است، گفت: آثار ارسالی و آثار نمایشگاه نشانگر این است که طی یک سال گذشته و در دوران کرونا هنرمندان تجسمی با قوت و قدرت کار کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای داوران سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با اشاره به نقش این رویداد در جذب هنرمندان جوان گفت: این رویداد سبب شد که جوانان به سمت رشته نگارگری جذب می شوند و 70 درصد آثار متعلق به جوانان است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی از داوران سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر گفت: جشنواره تجسمی فجر باید مهمترین جشنواره تجسمی کشور باشد، به همین خاطر باید از هر لحاظ از اجرا تا سطح کمی و کیفی، برای جشنواره های دیگر الگو باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
کارگاه های بخش چاپ دستی سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر هر روز از ساعت 10 صبح تا 16 در موسسه فرهنگی هنری صبا برپاست.
روزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از 18 تا 30 بهمن ماه در فرهنگستان هنر در حال برگزاری است. جشنواره امسال میزبان 1000 اثر هنری است که در بخش های گوناگون هنرهای تجسمی از عکس و پوستر گرفته تا نقاشی و خوشنویسی و کاریکاتور و ... به نمایش گذاشته شده اند و دارای دو بخش جدید چاپ دستی و ستارگان است ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تک عکس اکبر قاسم پور عکاس نمایندگی خبرگزاری شبستان مازندران به مرحله نهایی و نمایشگاه سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر راه یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۵    
ایسنا/خوزستان سید احسان مرتضوی، عکاس بهبهانی، جزو برگزیدگان بخش ستارگان ایرانی جهان هنر در سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۶:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
حسن غفاری عضو شورای داوری جشنواره تجسمی فجر ضمن تأکید بر ویژگی پرسش گری هنر ، توضیحاتی در مورد داوری بخش عکس سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر ارائه کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - 167 اثر از 67 هنرمند در رشته های مختلف هنرهای تجسمی در بخش ستارگان سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر روی دیوار می رود. به گزارش روابط عمومی جشنواره هنرهای تجسمی فجر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
آئین افتتاحیه بخش مسابقه سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر موسوم به طوبای زرین، روز گذشته در مؤسسه صبای فرهنگستان هنر برگزار شد.
برترین ها / دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: بازدید از نمایشگاه این جشنواره به صورت حضوری با رعایت پروتکل ها از ساعت 10 تا 18 امکان‬ پذیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۹    
بازدید از نمایشگاه این جشنواره به صورت حضوری با رعایت پروتکل ها از ساعت 10 تا 18 امکان‬ پذیر است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با افتتاح بخش طوبای زرین با رعایت پروتکل های بهداشتی در فضای باز موسسه فرهنگی و هنری صبا آغاز به کار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۹:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر عصر روز شنبه (18 بهمن ماه) با حضور معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل هنرهای تجسمی افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کیفیت آثار رسیده به سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی از ورود این این رویداد بزرگ هنری به مرحله جدید دارد که بذر نهال آن حدود سه سال پیش کاشته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- سرپرست حوزه هنری استان سمنان گفت: یک رمان و یک اثر خوشنویسی از هنرمندان حوزه هنری استان به اختتامیه بیستمین جشنواره ادبی شهید حبیب غنی پور و سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر راه یافت.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۳:۱۸   + ۲۵ سایت دیگر  
سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر فردا فردا شنبه 18 بهمن ماه، رسما با افتتاح بخش طوبای زرین آغاز به کار می کند و به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی دو بخش دیگر آن در روزهای بعدی افتتاح خواهند شد.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۷    
خانه کاریکاتور ایران میزبان نمایشگاه بخش کارتون و کاریکاتور سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر می شود.