شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۱:۰۳Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استخراج بیت کوین»

ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
با رشد ناگهانی قیمت رمز ارزها، به خصوص بیت کوین، یکی از موضوعات بسیار مهمی که شاهد آن هستیم فعالیت مزارع استخراج بیت کوین در سراسر دنیا است. در واقع در این مزارع با مصرف برق شاهد استخراج بیت کوین هستیم. مسئله ای که باعث شده تا کشورهای مختلفی در دنیا با مسئله کمبود برق مواجه شوند ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران ، پلیس مالزی پس از کشف بیش از هزار دستگاه استخراج بیت کوین، آنها را زیر غلطک خرد کرد. مسئولان جزیره بورنئو این ماشین آلات را با ارزش تقریبی 5.3 میلیون رینگیت (1.25 میلیون دلار) در جریان عملیات پلیسی بین ماه های فوریه و آوریل کشف کرده بودند. ...
می توان با برنامه ریزی مناسب در کشور، سالانه بین یک تا دو میلیارد دلار، از استخراج بیت کوین درآمد زایی کرد.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۶    
بیت کوین و اتریوم هر دو از محبوب ترین رمزارزها هستند که توانسته اند در میان سایر ارزهای دیجیتال به جایگاهی ویژه دست یابند. این ارزهای دیجیتال به راحتی برای معاملات، خرید و فروش و سرمایه گذاری مورد استفاده قرار می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
این روزها بیش از همیشه کشف دستگاه های استخراج بیت کوین از برخی واحدهای صنعتی استان سمنان خبری می شود؛ اما آیا واقعاً واحدهای صنعتی جولانگاه استخراج بیت کوین شده است؟!
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
با وجود اینکه کشورهای دنیا به خاطر کاهش مصرف برق، کاهش آلودگی هوا، عدم لطمه به تولید ناخالص ملی به دنبال محدود سازی استخراج بیت کوین بوده اما در ایران به دنبال مجوزدار کردن استخراج بیت کوین هستند.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گجت نیوز/ پلیس مالزی بیش از هزار دستگاه استخراج بیت کوین را به دلیل فعالیت غیر قانونی و استفاده غیر مجاز از برق شهری معدوم کرد.
سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۰:۱۴    
شرکت چینی استخراج بیت کوین با نام Optimum Mining Host متعهد شده که در طی 2 سال آتی تعداد 1 میلیون ماینر ارز دیجیتال را با کمک شرکت Black Rock Petroleum به کانادا منتقل خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. ...
زومیت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۰    
در گزارش های قبلی استخراج بیت کوین دلیل اصلی گرم شدن دریاچه یخچالی سنکا در نیویورک عنوان شده بود؛ اما تحقیقات نشان می دهد که این عامل تأثیرگذاری اندکی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سهم قزاقستان از استخراج جهانی رمزارزها در ماههای اخیر و درست در آستانه مقابله چین با استخراج رمزارزهای محبوب جهان افزایش پیدا کرده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۹    
ایلان ماسک، پسرش را یک قهرمان خواند 1400/04/27 - 16:47 ماسک در مورد پسرش لیل ایکس صحبت کرد. ماسک پسر کوچک خود را به یکی از هولدر های دوج کوین تبدیل کرده و او را یک کودک نوپای هودلر (toddler hodler) می خواند. ایالات متحده، دنیای محبوب استخراج بیت کوین 1400/04/27 - 16:45 ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در حالی که سختی استخراج بیت کوین به کمترین میزان یک سال و نیم اخیر خود رسیده، اما رشد قدرت هش بیت کوین خبر از بازگشت ماینر های چینی به خط استخراج بیت کوین می دهد.
آی تی رسان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۷    
طبق گزارش های جدید دانشگاه کمبریج، ایران پنجمین استخراج کننده بزرگ بیت کوین در جهان است. تحقیقات جدید دانشگاه کمبریج نشان می دهد ایران از نظر شاخص شبکه جهانی بیت کوین موسوم به هارش ریت، به عنوان پنجمین استخراج کننده بیت کوین در جهان شناخته می شود ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
قبل از این که چین تصمیم بگیرد استخراج کنندگان بیت کوین خود را از دورخارج کند، آن ها گروه گروه در حال ترک کشورشان بودند و اطلاعات جدید دانشگاه کمبریج نشان می دهد که احتمالا به ایالات متحده هدایت شده اند.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۵۴    
فعالیت استخراج بیت کوین هم ممنوع شده و منجر به خروج بیش از 90 درصد از ماینرهای چین شده است که خود کاهش 8 ریت شبکه بیت کوین را به میزان بی سابقه به همراه داشته است.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: دادستان دیوان محاسبات: یک مزرعه ماینر در شهرری کشف شده که دیده اند از زیر زمین یک کابل ضخیم مستقیما از نیروگاه منتظر قائم به آنجا وصل بوده و بعدا متوجه میشوند که کل نیروگاه داشته برای این واحد کار می کرده!
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:پس از محدودیت استخراج بیت کوین در چین معدنکاران این کشور به قراقستان کوچ کرده اند اما به نظر می رسد مقصد اصلی آنها در آینده امریکا باشد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۱:۴۰    
اطلاعات جدید نشان می دهد استخراج بیت کوین در چین حتی قبل از جدیدترین مورد مقابله دولت با آن در حال کاهش شدید بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۰:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ایران پنجمین کشور دنیا از نظر میزان استخراج بیت کوین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
در آوریل امسال سهم جهانی چین در استفاده از برق برای تولید بیت کوین برای اولین بار کمتر از 50 درصد شد در حالی که قزاقستان با 6 برابر کردن استخراج بیت کوین خود به جایگاه سوم جهان جهش کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۳۶   + ۶۵ سایت دیگر  
بر اساس تحقیقات دانشگاه کمبریج ایران در جایگاه پنجم تولید بیت کوین از نظر شاخص هارش ریت قرار دارد. *** تولید بیت کوین در جهان به گزارش صنایع، تحقیقات دانشگاه کمبریج که امروز منتشر شد نشان میدهد قدرت تولید بیت کوین چین در جهان بسیار افت کرده و حتی از افت اخیری که تحت نفوذ مسئولان این کشور در ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
قطعی های مکرر برق از مباحث داغ این روزها است و برای این اتفاق از دلایلی چون کمبود سوخت، کم آبی تا مصرف بالای برق مزرعه های استخراج بیت کوین نام برده می شود ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بعد از سرکوب رمزارزها توسط دولت چین شرکت های فعال در حوزه استخراج رمزارزها قصد دارند به تگزاس آمریکا مهاجرت کنند.
زومیت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۷:۳۰    
گرمایش حاصل از یکی از نیروگاه های سوخت های فسیلی که شرکتی خصوصی آن را به منظور استخراج بیت کوین خریده، باعث گرم شدن آب های دریاچه یخچالی دوازده هزارساله در نیویورک شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : یک مزرعه استخراج غیرقانونی در اوکراین که از انبار خالی یک شرکت تأمین انرژی برای اتصال به شبکه برق استفاده می کرد، توسط مقامات اوکراینی شناسایی و توقیف شد. این مزرعه غیرقانونی که از پلی استیشن 4 برای استخراج بیت کوین استفاده می کرد، بین 186,200 تا 259,300 دلار برق سرقت کرده است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه میزان برق مصرفی مزارع استخراج رمزارز به اندازه ای نیست که باعث قطعی برق باشد، علت اصلی این امر را بی توجهی وزارت نیرو به ایجاد نیروگاه های جدید دانست. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
پس از ده روز قطعی سراسری برق، حالا چاره مسئولان برای علاج آشفتگی رونمایی می شود؛ گرانی برق. درحالی که بسیاری از کارشناسان کمبود برق در کشور را ناشی از ناکارآمدی در حوزه نیروگاه ها و تولید برق، صادرات، استخراج بیت کوین و هدررفت برق از تولید تا عرضه می دانند، مسئولان می گویند، چون برق ارزان است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
محدود شدن استخراج بیت کوین در چین به همراه افزایش بی ثباتی ها، باعث کاهش بیشتر نقل و انتقال این ارزها تا 2.7 تریلیون دلار شده است یعنی 42.7 درصد کاهش نسبت به ماه گذشته.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۳    
استخراج بیت کوین با انرژی آتش فشان در السالوادور که در این روزها مطرح شده است، ارتباطی به بیت کوین ندارد. تولید برق به هر روشی باشد، عمل استخراج انجام می شود. برق یک صنعت در کنار صنعت استخراج هست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۱۲   + ۴۷ سایت دیگر  
ضریب سختی استخراج بیت کوین به عنوان یکی از شاخصه های بسیار موثر بر روند قیمتی بیت کوین کماکان در کف یکساله خود قرار دارد
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
شرکت هایو قصد دارد پس از تلاش دوباره رگولاتورهای چین برای سرکوب این صنعت، استخراج بیت کوین را از شرق به غرب تغییر دهد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۸:۳۱   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش سی ان بی سی، ضریب سختی استخراج بیت کوین به عنوان یکی از شاخصه های بسیار موثر بر روند قیمتی بیت کوین کماکان در کف یکساله خود قرار دارد و تحلیل بیشتر کارشناسان این است که بهبود این ضریب نیازمند زمان خواهد بود به ویژه آن که استخراج کنندگان چینی که بزرگ ترین گروه استخراج کننده بیت کوین در جهان ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در مورد بحران برق در ایران آن کشور از ترکیبی ازعوامل ازجمله مصرف بیش از اندازه برق، یارانه های پرداختی مداوم دولت و اخیرا افزایش استخراج بیت کوین رنج می برد که منابع انرژی آن کشور را محدود ساخته است. خشکسالی امسال نیز قطعا به تولید برق آبی ایران آسیب رسانده است ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۱:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در حالی که دولت چین برای استخراج بیت کوین ممنوعیت هایی ارائه داده است، بانک های دیگر جهان به دنبال رسمیت بخشیدن به این ارز دیجیتالی هستند.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
داده ها نشان می دهد که میزان برقی که توسط بیت کوین مصرف می شود کاهش قابل توجهی داشته است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
در حالی خبر استخراج بیت کوین در یک کارخانه گچ در سرخه روز گذشته در شبکه های اجتماعی خبرگزاری فارس منتشر شد که سیل پیام های مردمی، از مسؤولان خواسته است تا متخلفان را معرفی کنند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۲۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گمانم کفگیرشان حسابی به ته دیگ رسیده از استخراج بیت کوین توسط برادران چینی تا چراغی که به همسایه رواست اما به خانه حرام یا مادر خرج شدن در گروه جبهه مقاومت انتخابی جام جهانی عجب حکایتیست.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اصلی ترین پرسش مردم در این روزها این است؛ چرا برق قطع می شود؟ اما پاسخ این چند کلمه را هرکس با هزاران جمله می دهد. جملاتی که همه آدرسی غلط بر قطعی ها است و دلیل اصلی در بین انبوهی از این آدرس های اشتباهی گم شده است.
اقتصاد آنلاین / هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۱:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
مجری طرح تامین برق مراکز استخراج رمز ارزها گفت گزارش دهندگان مراکز استخراج غیرمجاز رمز ارز، پاداش هایی تا سقف 20 میلیون تومان دریافت خواهند کرد. ( منبع )
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گفته کارشناسان حوزه استخراج، طرح پیشنهادی رئیس جمهور السالوادور برای استفاده از آتش فشان ها می تواند 95 مگاوات برق تولید کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۴:۵۲    
گرچه مسئولان دولتی افزایش مصرف و استخراج بیت کوین را علت اصلی قطعی برق عنوان می کنند، اما واقعیت این است که بی تدبیری و عدم توسعه زیرساخت ها در دولت تدبیر و امید علت وضعیت اسفناک کنونی است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۴:۰۲    
دمای آب تخلیه شده به دریاچه در تابستان باید حداکثر 42 درجه سانتی گراد و در زمستان 30 درجه باشد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۲:۵۳    
آمار و ارقام متفاوتی از مصرف برق بیت کوین در رسانه ها شنیده ایم. یک بار برای همیشه به صورت دقیق و علمی محاسبه کردیم که استخراج بیت کوین چقدر برق مصرف می کند.
598   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۵:۰۲    
به گزارش پایگاه 598، یک کاربر در توئیتی نوشت: اصلی ترین دلیل قطعی برق دو چیزه: 1. معاهده پاریس که مانع از تاسیس و فعالیت نیروگاه های برق با سوخت فسیلی شده 2. قرارداد برجام که تولید برق از انرژی اتمی را محدود کرده ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- در حالی که فعالان صنعت انرژی دلایل قطعی های چندباره برق را از مدار خارج شدن دو نیروگاه، صادرات گاز به عراق و استخراج بیت کوین اعلام کرده اند اما مسوولان صنعت برق بر این اعتقادند که افزایش مصرف برق به دلیل گرمای بی سابقه دلیل قطعی برق در تهران است ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۲:۴۲    
قطعی برق دوباره تهران جدی شد و مسئولین میزان افزایش مصرف و گرمای هوا را علت جیره بندی شدن اعلام می کنند. این در حالی ست که تاثیر بیت کوین ها بر میزان استفاده از برق و ناچارا قطعی برق غیرقابل انکار است.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۱:۳۱   + ۱۰۰ سایت دیگر  
مجموع ارزش بازار جهانی ارز های دیجیتالی در حال حاضر 1480 میلیارد دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل 3.21 درصد بیشتر شده است. به گزارش وقت صبح به نقل از سی ان بی سی، با کاهش قابل توجه فعالیت استخراج کنندگان چینی پس از محدودیت های اعمالی اخیر دولت چین ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 100 دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز به ارزش تقریبی 20 میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان ابهر خبر داد.
بیت کوین تاکنون توانسته است تا مقاومت مهم خود را حفظ کند.