شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۰:۵۸Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آوارگان سوری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
منبعی در هیئت اعزامی دمشق به مذاکرات قانون اساسی سوریه در ژنو، از توجه ویژه اعضای این هیئت به موضوع بازگشت آوارگان سوری خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
فیصل المقداد وزیر خارجه جدید سوریه در حضور بشار اسد رئیس جمهور این کشور سوگند یاد کرد. اسد همچنین بر اهمیت ارتباط با سوری های مقیم کشورهای مختلف و افزایش تلاشها با هماهنگی با کشورهای دوست برای تسریع در بازگشت آوارگان سوری تاکید کرد ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۵۹   + ۵۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مجید تخت روانچی روز چهارشنبه در نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد که با موضوع سوریه برگزار شد، افزود: برخی کشورها با تحمیل تحریم های یکجانبه علیه مردم سوریه، ممانعت از تلاش های بین المللی برای بازگشت پناهندگان و آوارگان سوری و نیز کارشکنی در فرآیند سیاسی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل گفت تحریم کنندگان کنفرانس بازگشت آوارگان سوری در دمشق دروغ ادعای خود درباره مسائل انسانی سوریه را ثابت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت تلاش ها برای کارشکنی در کنفرانس بین المللی بازگشت آوارگان سوری در دمشق با شکست مواجه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه تاکید کرد کشور هایی که به عمد برای نادیده گرفتن کنفرانس بازگشت آوارگان سوری تلاش کردند، مرتکب اشتباه بسیار خطرناکی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های لبنان طی یک روز گذشته به موضوعات مختلفی پرداختند که تحولات مربوط به تشکیل دولت لبنان و بازگشت آوارگان سوری، مهمترین سوژه های خبری این رسانه ها است.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۵۲    
کنفرانس بین المللی پناهجویان و آوارگان سوری در روزهای 11 و 12 نوامبر در دمشق، پایتخت سوریه برگزار شد. به همین بهانه در این نوشتار ضمن بررسی آخرین آمارهای آوارگان سه کشور سوریه، یمن و عراق، معضل های پیش روی این جمعیت بررسی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امنیت ملی لبنان با اشاره به تداوم فعالیت برای بازگشت آوارگان سوری به کشورشان، تاکید کرد: سوری ها خواهان بازگشت به سوریه هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نقش امارات در همکاری با رژیم صهیونیستی برای از بین بردن هویت اسلامی قدس، تلاش ریاض برای بازکردن پای صهیونیست ها به عراق و تقبیح اقدام اروپا در سوء استفاده از آوارگان سوری از مهم ترین عناوین خبری بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
برگزاری کنفرانس بین المللی بازگشت آوارگان سوری پیام های مهمی را از سوی دمشق به واشنگتن و متحدان غربی آن مخابره کرد و همچنین موجب رسوایی آنها به دلیل عملکردشان در قبال مسأله آوارگان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۱    
معاون وزیر خارجه سوریه تاکید کرد کشور های غرب با بهره برداری از برگه آوارگان سوری، به دنبال تأمین منافع خود در داخل و همچنین در عرصه بین المللی هستند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه سوریه در پایان کنفرانس بین المللی آوارگان بر آمادگی کشورش برای استقبال از بازگشت آوارگان تاکید کرد. در بیانیه پایانی این کنفرانس نیز بر تمامیت و حاکمیت ارضی سوریه تاکید شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ادامه نقض آتش بس در یمن، دستاوردهای سفر ظریف به پاکستان و تلاش برای بازگشت آوارگان سوری از مهمترین عناوین خبری 24 ساعته گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۳۰    
170 هزار آواره سوری از سال 2017 تا 2019 از لبنان به وطنشان بازگشتند و مسئولان دو کشور تاکید داردند این روند باید با برنامه ریزی دنبال شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۵    
170 هزار آواره سوری از سال 2017 تا 2019 از لبنان به وطنشان بازگشتند و مسئولان دو کشور تاکید داردند این روند باید با برنامه ریزی دنبال شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۱۷    
حوزه/ "سلوی عبدالله"در حاشیه همایش بین المللی آوارگان سوریه، جامعه بین المللی را به عمل به مسئولیت خود در کمک رسانی در مهیا کردن زیر ساخت ها برای بازگشت آوارگان دعوت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۸:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه سوریه با اشاره به رسوایی غرب در کنفرانس بازگشت آوارگان سوری، تأکید کرد که غربی ها از استانداردهای دوگانه استفاده می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه سوریه بر بازگشت آوارگان سوری به کشورشان و آمادگی دمشق برای تامین مسکن و ارائه خدمات پزشکی و آموزشی و غذایی به آنها تاکید کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
کنفرانس بین المللی بازگشت آوارگان سوری در بیانیه پایانی خود بر حفظ استقلال و تمامیت ارضی سوریه و بازگشت آوارگان به این کشور تاکید کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از المیادین، کنفرانس بین المللی بازگشت آوارگان سوری در دمشق در بیانیه پایانی خود بر حمایت و وحدت، استقلال و تمامیت ارضی سوریه تاکید کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر امور خارجه سوریه گفت: درهای کشور به روی تمامی آوارگان سوری برای اینکه کشور را با کمک یکدیگر بسازیم، باز است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کنفرانس بازگشت آوارگان سوری ضمن تأکید بر ایجاد راه حل سیاسی برای بحران سوریه، از جامعه جهانی خواست بازگشت آوارگان سوری به این کشور را تسهیل کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
وزیر اداره محلی سوریه و وزیر امور اجتماعی لبنان در دیدار با یکدیگر، راه های بازگشت ایمن آوارگان سوری به کشورشان را بررسی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه سوریه تاکید کرد برای ما مسئله آوارگان یک مسئله ملی است و همه تلاش خود را برای بازگشت آوارگان به کار می گیریم.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری المیادین: در این بیانیه همچنین بر کمک به تسهیل بازگشت امن آوارگان سوری به کشورشان تاکید و اعلام شده است که جامعه جهانی باید در این زمینه همکاری کند. در این بیانیه اعمال هرگونه تحریم یکجانبه و غیرقانونی به ویژه در سایه شیوع ویروس کرونا، مردود اعلام شده است. بیانیه می [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۰    
در این همایش که به مدت دو روز ادامه دارد، راهکار های بازگشت این پناهندگان که شمارگانشان بالغ بر شش و نیم میلیون نفر برآورد می شود، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : دستیار ارشد وزیر امورخارجه ایران با بیان اینکه بحران سوریه باید از طریق راه حل سیاسی حل شود، تاکید کرد که ایران ایجاد صندوق بین المللی برای بازسازی سوریه را پیشنهاد می دهد ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۹:۳۴    
ترکی بن محمود البوسعیدی سفیر سلطان نشین عمان در سوریه به موضع گیری درباره نشست بازگشت آوارگان سوری که در دمشق در حال برگزاری است، پرداخت. به گزارش شیعه پرس به نقل از النشره ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه، تاکید کرد کشور های غربی با حمایت از تروریسم و کارشکنی در بازگشت آوارگان سوری، اجازه بازسازی زیرساخت های ویران شده در این کشور را نمی دهند.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۶    
به گزارش واحد بین الملل خبرگزاری صبح اقتصاد در افتتاحیه این کنفرانس الکساندر لاورنتیف، نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در سوریه به نیابت از سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه گفت، حل بحران آوارگان نیازمند مشارکت جامعه جهانی و توقف سیاسی کاری این پرونده توسط برخی از کشورهاست ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۸    
وزیر خارجه لبنان در سخنانی در جریان نشست بازگشت آوارگان سوری، تأکید کرد: واقعیت این است که جامعه جهانی اراده ای برای بازگرداندن آوارگان سوری به کشور خود ندارد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه سوریه گفت هدف از کنفرانس آوارگان سوری پیشبرد روند بازسازی و حمایت از آن با استفاده از نیروی جوانان سوری و توقف سیاسی کردن مسئله آوارگان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه مخالفت آمریکا با مشارکت در کنفرانس بین المللی آوارگان سوریه را گواهی بر دوگانگی استانداردها در قبال سوریه عنوان کرد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه با بیان اینکه بسیاری از آوارگان کشورش خواستار بازگشت هستند، گفت، برخی کشورهای غربی مانع بازگشت آوارگان سوریه می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه تاکید کرد کشور های غربی و برخی کشور های منطقه با تهدید و تشویق، مانع از بازگشت آوارگان سوری به کشورشان می شوند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۶    
وزیر خارجه لبنان طی سخنانی در نشست بازگشت آوارگان سوری، تأکید کرد: واقعیت این است که جامعه جهانی اراده ای برای بازگرداندن آوارگان سوری به کشور خود ندارد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۲    
فارس: الکساندر لاورنتیف نماینده رئیس جمهور روسیه در مذاکرات سوریه امروز (چهارشنبه) در اجلاس بین المللی بازگشت آوارگان سوریه پیامی را از سوی سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه قرائت کرد که در آن تأکید شده که مسکو به صورت همه جانبه در فرایند بازگشت پناهجویان و آوارگان سوری به وطن و احیای زیرساخت های سوریه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
کنفرانس بین المللی درباره آوارگان سوری با سخنرانی بشار اسد رئیس جمهور سوریه آغاز شد که وی در سخنانش آمریکا و کشورهای اروپایی را مانع بازگشت ثبات به کشورش از طریق حمایت از تروریست های تکفیری دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۱    
سفیر چین در دمشق در کنفرانس بین المللی آوارگان سوری تاکید کرد که مسئله آوارگان بار بزرگ و سنگینی بر دوش کشورهای همسایه است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۸    
فارس: الکساندر لاورنتیف نماینده رئیس جمهور روسیه در مذاکرات سوریه امروز (چهارشنبه) در اجلاس بین المللی بازگشت آوارگان سوریه، تأکید کرد که مسکو به صورت همه جانبه در فرایند بازگشت پناهجویان و آوارگان سوری به وطن و احیای زیرساخت های سوریه از دمشق حمایت می کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس جمهور سوریه در سخنرانی افتتاحیه کنفرانس بین المللی پناهجویان سوری در دمشق با قدردانی از جمهوری اسلامی ایران برای حمایت واقعی از کشورش در مبارزه با تروریسم،اعلام کرد که برخی از کشورهای حامی تروریسم، در فرآیند بازگشت آوارگان سوری مانع تراشی می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۵    
رئیس جمهور سوریه در کنفرانس بین المللی بازگشت آوارگان سوری تاکید کرد برخی کشور های غربی از مسئله آوارگان سوری برای تحقق اهداف سیاسی خود سوء استفاده می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه در بیانیه ای که از طریق نماینده مسکو ایراد شد، بر حمایت کامل این کشور از دمشق در تکمیل فرایند بازگشت آوارگان سوری به وطن و احیای زیرساخت های سوریه تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه لبنان در سخنانی در جریان نشست بازگشت آوارگان سوری، تأکید کرد: واقعیت این است که جامعه جهانی اراده ای برای بازگرداندن آوارگان سوری به کشور خود ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۶    
نشست بین المللی آوارگان سوری در دمشق امروز(چهارشنبه) با سخنرانی بشار اسد، رئیس جمهور این کشور کار خود را آغاز کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۵    
کنفرانس بین المللی بازگشت آوارگان سوریه با هدف پایان دادن به درد و رنج پناهندگان و تسهیل بازگشت آنان در دمشق آغاز شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه سوریه با بیان اینکه در کنفرانس بازگشت آوارگان سوری 27 کشور شرکت خواهند کرد، گفت: بشار اسد در ابتدای این کنفرانس یک سخنرانی ویدئویی ایراد می کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- تا ساعاتی دیگر نشست دو روزه بازگشت پناهندگان سوری در دمشق با هدف تسهیل بازگشت پناهندگان سوری به وطن در شرایط بحران کرونا برگزار می شود و در آن تاثیرات تحریم های ظالمانه آمریکا بر این روند مورد بررسی قرار می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون اروپا تاکید کرد شرایط در داخل سوریه برای بازگشت آوارگان به این کشور فراهم نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۲۶    
معاون ولید المعلم از برگزاری کنفرانس بین المللی بازگشت آوارگان سوری با شرکت 27 کشور خبر داد.