شنبه ۲۹ خردادساعت ۲۳:۳۳Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خسارت سیل»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: مجموع خسارت سیل نیمه اردیبهشت به بخش های مختلف استان 140 میلیارد تومان بود.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بارش های چند روز اخیر خسارت هایی را به روستاهای اهر در آذربایجان شرقی و اسفراین و شیروان در خراسانی شمالی وارد کرد و توفان شن هم موجب مسدود شدن را ه های ارتباطی در چند روستای کرمان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- فرماندار اسفراین با اشاره به وقوع سیل در این شهرستان، گفت: مجموع خسارت سیل به بخش کشاورزی و دامپروری اسفراین 3 میلیارد و 730 میلیون تومان برآورد شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اهر- مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی از خسارت سیل و تگرگ به 150 واحد مسکونی شهری خبر داد و گفت: همچنین سیل خسارت 22 میلیارد تومانی به اراضی زراعی و باغات اهر وارد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اسفراین گفت: سیل پنجشنبه شب به 17 واحد مسکونی و حوزه کشاورزی چهار روستای بخش مرکزی این شهرستان خراسان شمالی خسارت زد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اهر- رئیس اداره امور عشایر شهرستان اهر از خسارت سیل در مناطق عشایری شهرستان های اهر و هوراند خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیر جهاد کشاورزی اهر با تأکید بر اینکه "از ابتدای سال بارش تگرگ، سیل، خشکسالی، سرمازدگی و طوفان به باغات، اراضی زراعی، دامپروری و زیرساخت های کشاورزی اهر خسارت وارد کرده است" گفت: خسارات از ابتدای سال 255 میلیارد تومان ارزیابی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
اهر- فرماندار اهر در تشریح ارزیابی خسارت سیل و بارش بی سابقه تگرگ در 27 روستای شهرستان اهر افزود: خسارت این حوادث غیرمترقبه در روستاهای اهر به 255 میلیارد تومان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سیل ناشی از باران شدید در چند روز گذشته به محصولات و محل های سکونت در شهر های استان جیانگشی، شرق چین آسیب رسانده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی اهر نیز از خسارت سیل و تگرگ به 27 روستای این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-14 اردیبهشت ماه بود که سیل شهرستان گناباد را فرا گرفت و خسارت های زیادی در بخش کشاورزی به خصوص در رشته قنات های موجود ایجاد کرد که آمارهای اولیه حکایت از خسارت 55 میلیارد تومانی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اهر- فرماندار شهرستان اهر از خسارت سنگین تگرگ و سیل به دام سنگین روستائیان، باغات و اراضی کشاورزی 27 روستای این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی، جزییات وقوع سیل و بارش تگرگ در شهرستان اهر را اعلام کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۰    
مدیر بحران جهاد کشاورزی استان از خسارت 3 هزار و 256 میلیون ریالی سیل اخیر به بخش کشاورزی استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار دامغان خسارت سیل اخیر به منطقه سرکویر این شهرستان را بیش از 23 میلیارد تومان اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: خسارات سیل در اردیبهشت امسال نسبت به بارش های با همین حجم و شدت در استان خراسان جنوبی 24 درصد کاهش داشته است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
حمید سینی ساز، کارشناس حوزه آب در گفتگو با مهر درباره اینکه چه راهکارهای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای مدیریت چالش آب وجود دارد، گفت: در خصوص این راهکارها با توجه به شرایط خشکسالی و حتی ترسالی و خسارت سیل باید به سمت کاهش هم زمان تلفات بالای تبخیر و تلفات حاصل از سیلاب ها در کشور برویم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: بنابر اطلاع واصله از بخش الموت شرقی، بارش های ناگهانی و رگباری ظهر امروز، منجر به جاری شدن سیلاب و تلف شدن حدود 50 راس گوسفند و بره در حوالی روستای اندج متعلق به عشایر روستای هنیز گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر دفتر مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: میزان خسارات ناشی از بارندگی و سیلاب های اخیر به تاسیسات این شرکت در نواحی شهری و روستایی استان 85 میلیارد ریال برآورد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت: سیل اوایل هفته جاری افزون بر 120 میلیارد ریال به حوزه کشاورزی این شهرستان در بخش روداب خسارت وارد کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۱    
گروه استان ها- سیلاب گناباد خراسان رضوی خسارات جدی به بخش کشاورزی شهرستان و قنوات وارد کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان با اشاره به برآورد خسارت سیل اخیر در استان سمنان گفت: به بخش کشاورزی این استان 37 میلیارد تومان خسارت وارد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گفت: خسارت سیل ناشی از بارش های اخیر به بخش کشاورزی این استان 37 میلیارد تومان برآورد شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: سازه های آبخیزداری نقش مهمی در کاهش خسارت سیل به اراضی روستایی داشتند لذا باید با شناسایی نقاط سیل خیز از حوادث آتی در سایر مناطق نیز جلوگیری شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۳    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از ورود خسارت سیل به 21 دستگاه پل در این استان طی چند روز اخیر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۸    
ایسنا/خراسان جنوبی فرماندار خوسف گفت: ساخت و سازهای غیرمجاز در مسیر رودخانه ها و تصرف این اراضی یکی از معضلاتی است که خسارت سیل را دوچندان می کند که خواستار برخورد قانونی با این افراد متصرف هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
جاجرم- مدیر جهاد کشاورزی جاجرم با اشاره به بارش باران در این شهرستان گفت: بیشتر بارش ها در دو منطقه شوقان و سنخواست بود که طبق بررسی ها 35 میلیارد ریال به مزارع و دامداری ها خسارت زد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۹    
مدیرکل مدیریت بحران گلستان از خسارت سیل به مزارع گلیداغ شهرستان مراوه تپه طی بارندگی های اخیر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بارندگی سیل آسا در سرکویر دامغان ، به 50 واحد مسکونی روستا های سینگ، رشم، معلمان و حسینان خسارت وارد کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
بارش سیل آسای باران و تگرگ در چند روز گذشته به جاری شدن سیل در شمال استان سیستان منجر شد و خسارت سنگینی به بدنه جاده ها و ابنیه فنی راه های وارد کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۵    
اصفهان- خضری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان گفت: سیل دو روز اخیر به 55 کیلومتر از راه ها و 40 دهنه پل در استان خسارت وارد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های چهارشنبه پانزدهم اردیبهشت ماه خراسان جنوبی را در گروه استان های باشگاه خبرنگاران مشاهده کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: سیل 12 و 13 اردیبهشت امسال به 70 آب نما و حدود 40 دستگاه پل خسارت وارد کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
جاجرم- مدیر جهاد کشاورزی جاجرم با اشاره به بارش باران در این شهر، گفت: طبق بررسی های اولیه خسارت سیل به زمین های کشاورزی 70 میلیارد ریال برآورد شده است.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نما ، خلیل شایستگان روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: بیشترین میزان خسارت سیل اخیر به محصولات گندم، جو و باغات گیلاس، زردآلو و برخی از زیرساخت های بخش کشاورزی وارد شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: سیل و بارندگی شدید در شمال هرمزگان موجب تلف شدن 500 راس دام در کوهشاه احمدی شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
حسین محمدی گفت: سیل دیروز در تربت حیدریه به دام ها، مزارع کشاورزی و قنوات خسارت شدید وارد کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
بارش شدید و کم سابقه تگرگ در منطقه کوهشاه احمدی از توابع شهرستان حاجی آباد علاوه بر سفیدپوش کردن این منطقه، خساراتی هم بر جای گذاشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۲    
رییس انجمن صنفی کشاورزان خوزستان در نامه ای به استاندار خواستار پرداخت فوری مابقی خسارت سیل به کشاورزان شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر:با پیگیری نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی برای تامین اعتبار سد دالکی و سیل دشتستان ، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور رسیدگی را صادر کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده دشتستان در مجلس با اشاره به تصویب جبران خسارت سیل زدگان دشتستانی در هیئت دولت گفت: با گذشت بیش از 5 ماه از این مصوبه، چرا هنوز بودجه تسهیلاتی و کمک بلاعوض خسارت دیدگان پرداخت نشده است ؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۵۱    
ایسنا/کرمان فرماندار کرمان خسارات سیل روز گذشته، به بخش شهداد را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: 550 میلیارد تومان در قالب تسهیلات و کمک بلاعوض برای جبران بخشی از خسارت های سیل سال 98 در استان هزینه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سمیرم از پرداخت 14 میلیارد و 810 میلیون ریال تسهیلات بانکی به منظور جبران خسارات حوادث طبیعی و سیل این شهرستان در سال 99 خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۶    
حسن رضایان گفت: بیشترین خسارت سیل به ورزش پلدختر وارد شد که باجدیت واقدامات دولت در روند بازسازی قرار گرفت .
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در جریان جلسه شورای اداری لرستان در بخشی از سخنان خود به موضوع خسارت های سیل 98 لرستان اشاره کرد و خطاب به استاندار لرستان افزود: گفتند تا حالا خسارت ها پرداخت نشده است، اگر پرداخت نشده پیگیری شود، اگر لازم است سازمان بازرسی دنبال کند، اگر نه خود شما پیگیری کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- بارش باران باعث جاری شدن سیل در برخی از شهرستان های آذربایجان شرقی و وارد شدن خسارت به واحدهای دامی و زمین های کشاورزی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - معاون هماهنگی امورعمرانی فرمانداری گناوه گفت: 89 میلیاردریال برای جبران خسارت سیل آذرماه به تعدادی از روستاهای حادثه دیده این شهرستان اختصاص یافته است.