یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۶:۵۹Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خسارت سیل»

موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اهر با اشاره به وقوع سیل طی دو روز گذشته در این شهرستان، گفت: سیل ویرانگر برای چندمین بار طی دو ماه گذشته راه های اهر را تخریب کرده و مجموع خسارت چهار سیل اخیر به این شهرستان، 500 میلیارد ریال است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری رکنا نوشت: در ایران 9 نظام نامه و دستورالعمل اجرایی در زمینهٔ پیشگیری، مقابله و مهار سیل شامل نظام نامهٔ مدیریت ریسک وزارت نیرو ، نظام نامهٔ مدیریت سیلاب وزارت نیرو ، نظام نامهٔ مدیریت بحران ، پدافند غیرعامل وزارت نیرو ، راهنمای روش های غیر سازه ای مدیریت سیلاب ، طرح جامع سیل کشور ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۱    
بیش از یک هفته از سیل بی سابقه آستارا می گذرد.آب گرفتگی منازل و مغازه های شهروندان، تخریب پل های دسترسی شهر به روستا، تخریب سازه های روبنایی ازجمله جاده ها و سردهنه آبیاری بین مزارع، تخریب و آسیب به 2دهنه ازجمله خسارت های مالی سیل برآورد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
آستارا- ایرنا- بارش رگباری باران و جاری شدن سیل 27 شهریور در بندر آستارا، موجب وارد آمدن آسیب های جدی به ابنیه و راه های شهری و روستایی این شهرستان شده و بنابر برآورد اولیه حدود 306 میلیارد تومان خسارت در این بخش برجا گذاشته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرعامل آب منطقه ای استان گیلان در رابطه با اقدامات انجام شده در آب بندان روستای دربند که در سیل اخیر آسیب دید، توضیحاتی ارائه داد.
مدیرکل مدیریت بحران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای میزان خسارت سیل اخیر استان گیلان در منطقه آستارا به راه ها و ابنیه فنی را 306 میلیاردتومان برآورد کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۰    
بارش شدید باران و جاری شدن سیل در آستارا
صبح مجلس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی عملکرد دستگاه های دولتی و حاکمیتی در امدادرسانی به مردم سیل زده این شهر را قابل قبول توصیف کرد
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه پیام ما نوشت: با شدت گرفتن بارش در گیلان، روز دوشنبه، طی 12 ساعت 218 میلی متر باران در منطقهٔ آستارای این استان بارید که نه تنها باعث آبگرفتگی معابر و انسداد محورهای مواصلاتی شهری و روستایی در این شهرستان شد که به بسیاری از خانه های مسکونی و ابنیه عمومی هم دچار آسیب شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق بررسی ها، سیل در آستارا تاکنون بیش از 600 میلیارد تومانی خسارت برجای گذاشت.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
آستارا- ایرنا- فرماندار آستارا گفت: براساس نظر گروه های ارزیابی، تخمین اولیه خسارت های ناشی از سیل در شهرستان بیش از 6 هزار میلیارد ریال است. منبع
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۹    
فرماندار آستارا گفت: براساس نظر گروه های ارزیابی، تخمین اولیه خسارت های ناشی از سیل در شهرستان بیش از 6 هزار میلیارد ریال است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
آستارا- فرماندار آستارا گفت: براساس نظر گروه های ارزیابی، تخمین اولیه خسارت های ناشی از سیل در شهرستان بیش از 6 هزار میلیارد ریال است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار آستارا: در اثر سیلاب و بارش رگباری و شدید باران، میزان اولیه خسارت سیل در شهرستان مرزی آستارا، 600 میلیارد تومان برآورد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان نماینده مردم آستارا در مجلس گفت: خسارت وارد شده به منازل و مناطق مسکونی شهری و روستایی، مزارع و زیرساخت های مختلف شهرستان ناشی از سیل اخیر در حال ارزیابی دقیق کارشناسی است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار آستارا گفت: برآورد اولیه سیل به تاسیسات و زیرساخت های این شهرستان بیش از 600 میلیارد تومان است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران گیلان از خسارت سیل به 6 خیابان اصلی شهر آستارا شامل شالیزار، رستمیان، خلیل سرا، کشاورز، عباس آباد و حافظ خبر داد و اضافه کرد: نیروهای امدادی هفت ایستگاه آتش نشانی شهرستان های رشت و رضوانشهر و انزلی و پره سر و تالش در کنار نیروهای اداره کل بنادر و دریانوردی استان جهت رفع مشکل این ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات کشور گفت: بیشتر خسارت های مناطق سیل زده آستارا در بخش تجاری و میزان آن در حال بررسی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
آستارا- رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: خسارت وارد شده به خانه ها و مغازه ها در آستارا به دلیل بی توجهی به نکات ایمنی در ساخت و سازها و عدم رعایت حریم رودخانه ها بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با گذشت بیش از 365 روز از سیل مانسون تاکنون یک ریال خسارت سیل پرداخت نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نیاز لیبی برای بازگرداندن حیات به شهرهای آسیب دیده حدود هفت میلیارد دلار برآورد شده و این افزون بر 576 میلیارد دلار برای جبران خسارات درگیری های داخلی در این کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از خسارت سیل به منازل 105 خانوار تحت حمایت این کمیته در اهر خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اجرای 40 طرح آبخیزداری در روستای امامزاده داود، باعث کاهش 70 درصدی خسارت سیل پارسال در این منطقه شده است.
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
وقت نیوز - مدیرکل مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی با اشاره به سیل شبانگاه هفتم شهریور جاری در شهرستان های شمالی استان گفت: این سیل به راه های روستایی، اراضی کشاورزی و باغی، احشام، خودروها و واحدهای مسکونی و دامی شش هزار میلیارد ریال خسارت وارد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی از خسارت سیل به 789 واحد مسکونی شهری و روستایی شهرستان اهر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۸:۳۴    
معاون بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور، در بازدید از مناطق سیل زده مشگین شهر، برای جبران بخشی از خسارت ها به اهالی منطقه، قول همکاری داد.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۴۷    
سیل هفتم شهریور ماه اهر، دستکم طی یک قرن اخیر بی سابقه بوده و خسارات فراوانی به جا گذاشته است. در حال ارسال... یکی از فیلدها را پر نکرده اید یا چند نظر با سرعت ارسال کرده اید با تشکر، نظر شما پس از بررسی منتشر می شود لطفا قبل از ارسال نظر بعدی کمی صبر کنید
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون فنی و هماهنگی امور بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران با اشاره به خسارت سیل هفتم شهریور به مردم شهرستان اهر، گفت: به جد پیگیر تامین تسهیلات و کمک معیشتی برای سیل زدگان اهر از سوی دولت خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار ماکو گفت: روستای سوریک ماکو که به علت حجم بالای خسارت سیل و تخریب منازل با 62 خانوار قابلیت سکونت ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بیشترین خسارت سیل اخیر در شهرستان مشگین شهر مربوط به حوزه کشاورزی بوده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۴۷    
نصر: مسئولین به کمک آسیب دیدگان بشتابند .چراکه خسارت سیل اهر وقره داغ ، اگر بیشتر از زلزله سال91 ارسباران نباشد، کمتر نیست !
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: سیلاب به شبکه و تاسیسات گاز شهر عنبران شهرستان نمین خسارت وارده کرده و عوامل فنی و مهندسی برای وصل و پایداری انرژی تلاش می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ورزقان در مجلس، گفت: نهادهای ذی ربط درحال بررسی میزان خسارت های سیل در شهرستان ورزقان هستند و گزارش نهایی آن برای جبران به وزارتخانه های مربوطه ارسال می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: در پی وقوع سیلاب، کارشناسان در حال برآورد خسارت به روستای قره چریان هستند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۴۴    
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: در پی بارش تگرگ به منطقه قره چریان، بخش کشاورزی و دامی دچار خسارت شد و متاسفانه یک نوجوان 12 ساله نیز جان خود را از دست داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار ماکو گفت: وقوع سیل به 35 خانه در روستای مرزی سوریک ماکو از توابع استان آذربایجان غربی آسیب جدی وارد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: بر اثر سیل شب گذشته منطقه ارسباران به 31 روستا در اهر، 20 روستای ورزقان و 10 روستای خداآفرین خسارت وارد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وقوع سیل به دلیل بارش های شدید در مناطق ارسباران به ویژه شهرستان های اهر، ورزقان و خداآفرین سبب بروز سیلاب هایی شد که خساراتی به ابنیه و برخی تاسیسات شهری و روستایی و خودروها وارد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: طبق بررسی های اولیه سیل روز گذشته در منطقه ارسباران به 61 روستا در اهر، ورزقان و خداآفرین خسارت وارد کرده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
صبح روز 8شهریورماه با وقوع سیل در شهرستان مشگین شهر استان اردبیل به 18روستا خسارت وارد شد. به گفته مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل، خسارت سنگینی به شهرستان مشگین شهر وارد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مشکین شهر گفت: سیلاب شب گذشته در این شهرستان سبب بروز خسارت های بسیار در 14 روستای این شهرستان شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در اثر بارش شدید باران و تگرگ شب گذشته در شهرستان اهر بسیاری از خانه ها، مغازه ها، جاده ها و معابر این شهرستان دچار خسارت شدید شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بارشِ تابستانی در اهرِ آذربایجان شرقی سیل راه انداخت و باعث ایجاد اختلال در برخی مسیرها شد. منبع: چندثانیه 266 35
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هلال احمر اهر از آبگرفتگی اماکن مسکونی، دامی و زیرساخت های ارتباطی در برخی روستاهای این شهرستان خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و آتش نشانی اهر گفت: تاکنون خسارت جانی ناشی از سیلاب و بارش شدید باران در سطح شهر نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بجنورد_ مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی از جاری شدن سیلاب و وارد شدن خسارت به برخی از مناطق استان خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران گلستان گفت: در بارش و بیش از 60 واحد مسکونی دچار سیلاب شدند و سه خودرو براثر ریزش نیز آسیب جدیدی دیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
آخرین وضعیت و جزییات خسارت های سیل وارد شده به روستای قورچای آزادشهر از زبان سیدمحمد حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن گلستان