یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۲:۴۸Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشفیات شیشه»

ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۳    
کارشناس حوزه مقابله با مواد مخدر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان گفت: در سال 98 نسبت به سال 97 افزایش 20 درصدی کشفیات مواد مخدر را داشتیم که در حوزه کشف شیشه این افزایش 300 درصد بوده همچنین میزان دستگیری ها با افزایش پنج درصدی روبه رو بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: از مجموع مواد کشف شده، 84 درصد تریاک با افزایش 29 درصدی، 11 درصد حشیش با افزایش پنج درصدی و یک درصد مربوط به شیشه بوده که افزایش کشفیات شیشه نگران کننده است و باید والدین و دستگاه های پیشگیری در کنار اقدامات مقابله ای با ما همکاری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی کشفیات مواد مخدر در سال جاری را با همکاری سایر دستگاه های مقابله ای در استان بیش از 44 تن اعلام کرد و گفت: در حال حاضر شاهد افزایش قابل توجه کشفیات شیشه هستیم.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۰۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر مجموع کشفیات موادمخدر در نه ماهه سال جاری را 713 تن خواند و گفت: یک درصد این کشفیات از آن شیشه بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 332 درصد افزایش داشته است. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۶:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: تریاک، حشیش، مورفین و هروئین در صدر کشفیات هستند و افزایش 332 درصدی در کشف ماده مخدر شیشه را داشته ایم. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۶:۱۳    
سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر درباره مجموع کشفیات موادمخدر در نه ماهه سال جاری گفت: در مجموع 713 تن کشفیات داشتیم که یک درصد از آن شیشه بوده است و نسبت به مدت مشابه سال گذشته 332 درصد افزایش داشته است
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مبارزه با موادمخدر از افزایش 332 درصدی کشفیات شیشه در 9 ماهه گذشته از سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان گفت: کشفیات مواد مخدر در این استان در حوزه شیشه در هشت ماهه نخست امسال نسبت به سال قبل 538 درصد افزایش داشته که بسیار نگران کننده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در شش ماهه نخست امسال با رشد عملیات های کشف و ضبط مواد مخدر، شاهد افزایش 711 درصدی کشفیات شیشه به عنوان یکی از ویران کننده ترین مواد مخدر صنعتی بوده ایم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه کشفیات شیشه افزایش پیدا کرده است گفت: این افزایش کشفیات ناشی از افزایش لابراتوارهای گسترده ای است که در افغانستان ایجاد شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: در پنج ماهه امسال حدود 400 تن مواد مخدر کشف شد. کشفیات شیشه افزایش پیدا کرد که این افزایش کشفیات منوط به افزایش ورود شیشه به داخل کشور می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۰۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، محمدرضا انارکی محمدی عصر دوشنبه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان با اشاره به اینکه کرمان به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد مردم درگیر مشکلات ناشی از قاچاق مواد مخدر هستند که شهیدانی نیز در این زمینه تقدیم کرده ایم. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۸:۴۹    
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: بارانداز مواد مخدر در استان کرمان را مانند گذشته نداریم اما توقف گاه هایی داریم و یکی از ویژگی های استان این است که از شمالی ترین تا جنوبی ترین نقطه استان آلوده و درگیر تردد قاچاقچیان است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۰۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در این استان از ابتدای سال تاکنون سه هزار و 263 درصد کشفیات شیشه و 2 هزارو 968 درصد کشفیات کراک رشد داشته است. به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، احمدعلی موهبتی افزود: در زمینه انسداد مرز علاوه بر گزارشات و پیگیری ستاد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۰۵:۱۵    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه یکی از اولویت های ما کنترل مبادی ورودی شهر تهران است، گفت: با کار های صورت گرفته، کشفیات مواد مخدر پنج درصد افزایش داشته است.
برترین ها / ناطقان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با موادمخدر کشور گفت: 70 درصد زندانیان کشور مجرمین مواد مخدر هستند. سردار ناصر اصلانی در شورای مبارزه با مواد مخدر استان لرستان اظهار کرد ...
موج   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۲۳:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: بسیاری از کشورها نمی گذارند تقابل با مواد مخدر شکل بگیرد اما جمهوری اسلامی ایران هم برای خود و هم برای دنیا دارد با پدیده شوم مواد مخدر مبارزه می کند. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی با اشاره به این که میزان کشفیات شیشه درسال جاری نگران کننده است، گفت: از ابتدای سال جاری تا 22 اردیبهشت ماه بیش از 6 تن 684 کیلوگرم انواع موادمخدر توسط دستگاه های مقابله ای استان کشف شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از کشف 6 تن و 684 انواع مخدر در استان از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: متأسفانه میزان کشف شیشه در سال جاری افزایش داشته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به افزایش دو برابری کشفیات شیشه در کشور از جمع آوری 25 هزار معتاد متجاهر در سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر با اشاره به دو برابر شدن کشفیات شیشه در سال 97، از جمع آوری دو هزار معتاد متجاهر در سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: از بهمن ماه سال گذشته تاکنون حدود 25 هزار معتاد در سراسر کشور را دستگیر کرده و برای اصلاح وضعیت شان به مراکزی که ستاد مبارزه با مواد مخدر تعیین کرده بود تحویل داده ایم.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب سلماس گفت: در طول سال 97 شاهد رشد 3 برابری کشفیات شیشه در سلماس نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده ایم و کشف و ضبط مخدرهایی همچون مرفین و هروئین و... نیز رشد داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل از رشد 515 درصدی کشفیات شیشه در این استان و در 9 ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون 42 باند قاچاق و توزیع مواد مخدر در استان کشف و منهدم شدند، گفت: در این عملیات ها بیش از سه هزار نفر دستگیر شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد خیرخواه بشر گفت: در 6 ماهه امسال میزان کشفیات مواد مخدر صنعتی شیشه 411 درصد در استان اردبیل افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۵    
ساری - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت: سه تن و 514 کیلوگرم انواع مواد مخدر در سال 94 کشف شد که سهم شیشه نسبت به سالهای قبل 60 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۳    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران با اشاره به افزایش کشفیات شیشه در استان طی یکسال گذشته، گفت: در دولت تدبیر و امید، تمامی مناطق آلوده به مواد مخدر مازندران پاکسازی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۳/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۶    
همدان- فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه سال گذشته 500 گرم حشیش و امسال 278 گرم حشیش در استان همدان کشف شد، گفت: کشفیات شیشه در استان همدان 9 درصد افزایش داشته است.